» »

Miracast HDMI adapter na prenosnik

Miracast HDMI adapter na prenosnik

V-i-p ::

Najprej opravičilo, če je že kje odprta tema, ne vem po čem bi iskal. Skratka EON aplikacijo imam na telefonu, jaz pa bi občasno v spalnici pogledal kaj na prenosniku. To sem si zamislil tako, da bi ta miracast na sliki spodaj zadegal v hdmi na prenosniku, zagnal smart view na telefonu in tako dobil sliko na ekran prenosnika. A to sploh gre? Ker zadeva na tvju špila bp, pač se povežem na ta adapter s telefonom, na tvju dam recimo na HDMI1 in imam sliko telefona. No, prenosnik nima "daj na HDMI1", da bi dobil sliko :). Je pa en HPjček z Win10. Hvala.

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
  • spremenil: V-i-p ()

Opkow ::

Ne bo šlo, ker ima prenosnik HDMI izhod za na zunanji monitor ali TV.

Zakaj pa ne gledaš na prenosniku EON preko browserja?
Klik.

V-i-p ::

Opkow: hvala, sem si mislil, da bo tako ja. Browserja nočem, ker rabim kdaj tudi na telefonu, ampak sem zdaj vmes pogruntal. Sem našel opcijo v win10, zograj na vrhu ima "Vzpostavi povezavo" in izpljune ime prenosnika. To ime potem najdem, ko dam zrcalit ekran telefona in se povežeta bp. Samo razmerje stranic je treba na telefonu nastavit, da vrže fullscreen na ekran prenosnika in to je to. Še bolje, ne rabim tistega miracast hudiča ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HDMI problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
273147 (1226) rogerg
»

chromecast 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6112374 (7270) lojzze1
»

zanimam se za nakup televizije - nasvet (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
677880 (5694) Ijus
»

HDMI na telefonih

Oddelek: Mobilne tehnologije
244513 (4260) bosmla

Več podobnih tem