» »

Podnebni ekstremizem

Podnebni ekstremizem

««
33 / 89
»»

kow ::

Ce mam vrocino, se bavim z vrocino, ne pa dejstvom, da bom enkrat pod ruso.

Mato989 ::

kow je izjavil:

Ce mam vrocino, se bavim z vrocino, ne pa dejstvom, da bom enkrat pod ruso.


Seveda, ampak če imaš 37,0 se ne ukvarjaš s tem ker je nepomembno in veš da bo prej ali slej padla... ko se virus (ljudje) pozdravijo/umrejo/izginejo

Ko boste dojeli da smo mi PARAZIT Zemlje, boste dojeli da je ironično to "reševanje" kot bi virus se trudil in diskutiral kako mene pozdravit ki me napada...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

Si ziher, da smo paraziti?

Ker paraziti nimajo vesti. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

pegasus ::

tikitoki ::

A nimamo letos LA Nina?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

pegasus ::

m0LN4r ::

Ce ne pride cim prej do kataklizma in poplavi pegasusa, bo ta tema ena najdaljsih v zgodovini slo-techa.

Lahko bi jo preimenovali "pegasusova apokalipsa: still waiting"



Svetovni potop, prvi znaki. Kako dolgo boste se vozili avto in jedli meso in fizol?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

pegasus ::

Dokler boste smetili z nerelavtnimi časovnimi skalami v stilu "včeraj je bil mraz" in "zemlja je bila pred miljardami let vroča", zagotovo. Pogovarjamo se na časovni skali človeške civilizacije, torej največ nekaj tisočletij v preteklost in nekaj desetletij ali stoletij v prihodnost. Če ste se sposobni tega držat ;)

In pogovarjamo se o spremembah, bolj konkretno o hitrosti sprememb, absolutne vrednosti so manj pomembne. Ključno vprašanje je, kakšna je cena teh sprememb in ali ste jo pripravljeni/sposobni/zmožni plačat. Pa tu ne mislim na denar ;)

D3m ::

Pa tu ne mislim na denar ;)


Suuuuuuuuuuuure.

|HP EliteBook|R5 6650U|

tikitoki ::

pegasus je izjavil:

https://phys.org/news/2023-06-oceans-wa... ...


Pred parimi meseci so pisali, da bo La Nina. No, kakorkoli.

pegasus ::

Preveri, kaj si bral ... pisali so, da se La Nina umika.

Pa še ena opazka na temo dolžine te teme in o spremembah: dojemanje vsakega poročila o meritvah kot napoved apokalipse jasno kaže vaš odpor do sprejemanja sprememb. Spremembe so dejstvo, kako jih boste sprejeli? To je vprašanje.

feryz ::

pegasus je izjavil:

Dokler boste smetili z nerelavtnimi časovnimi skalami v stilu "včeraj je bil mraz" in "zemlja je bila pred miljardami let vroča", zagotovo. Pogovarjamo se na časovni skali človeške civilizacije, torej največ nekaj tisočletij v preteklost in nekaj desetletij ali stoletij v prihodnost. Če ste se sposobni tega držat ;)

In pogovarjamo se o spremembah, bolj konkretno o hitrosti sprememb, absolutne vrednosti so manj pomembne. Ključno vprašanje je, kakšna je cena teh sprememb in ali ste jo pripravljeni/sposobni/zmožni plačat. Pa tu ne mislim na denar ;)
V bistvu bo tudi cel drug teden mraz, ampak to je, kot ti praviš, irelevantno.
Junija leta 2100 bo 45 stopninj v naših krajih, majke mi!

tikitoki ::

pegasus je izjavil:

Preveri, kaj si bral ... pisali so, da se La Nina umika.

Pa še ena opazka na temo dolžine te teme in o spremembah: dojemanje vsakega poročila o meritvah kot napoved apokalipse jasno kaže vaš odpor do sprejemanja sprememb. Spremembe so dejstvo, kako jih boste sprejeli? To je vprašanje.


Dvomis, da bomo testiralo najhusjo napoved? Izpusti CO2 narascajo, prav tako se pospeseno unicuje gozdove in druge biotope.

Sicer pa ni najveji problem v povprecnemu janezu. Problem so velika podjetja in seveda mantra, da je gospodarska rast nad vsem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Jazon ::

Stremo še kakšno o poravnavi planetov...

Mato989 ::

pegasus je izjavil:

Dokler boste smetili z nerelavtnimi časovnimi skalami v stilu "včeraj je bil mraz" in "zemlja je bila pred miljardami let vroča", zagotovo. Pogovarjamo se na časovni skali človeške civilizacije, torej največ nekaj tisočletij v preteklost in nekaj desetletij ali stoletij v prihodnost. Če ste se sposobni tega držat ;)

In pogovarjamo se o spremembah, bolj konkretno o hitrosti sprememb, absolutne vrednosti so manj pomembne. Ključno vprašanje je, kakšna je cena teh sprememb in ali ste jo pripravljeni/sposobni/zmožni plačat. Pa tu ne mislim na denar ;)


Ključno vprašanje je

Ali je bilo na Zemlji že kdaj

1. bolj toplo
2. manj toplo

3. več Co2
4. manj Co2

Kot danes.

Če je odgovor v vseh 4 točkah DA, potem neke pretirane skrbi ni
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

AtaŠtumf ::

Mato989 je izjavil:

pegasus je izjavil:

Dokler boste smetili z nerelavtnimi časovnimi skalami v stilu "včeraj je bil mraz" in "zemlja je bila pred miljardami let vroča", zagotovo. Pogovarjamo se na časovni skali človeške civilizacije, torej največ nekaj tisočletij v preteklost in nekaj desetletij ali stoletij v prihodnost. Če ste se sposobni tega držat ;)

In pogovarjamo se o spremembah, bolj konkretno o hitrosti sprememb, absolutne vrednosti so manj pomembne. Ključno vprašanje je, kakšna je cena teh sprememb in ali ste jo pripravljeni/sposobni/zmožni plačat. Pa tu ne mislim na denar ;)


Ključno vprašanje je

Ali je bilo na Zemlji že kdaj

1. bolj toplo
2. manj toplo

3. več Co2
4. manj Co2

Kot danes.

Če je odgovor v vseh 4 točkah DA, potem neke pretirane skrbi ni



1. Da

2. Da

3. Da

4. Da
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

kow ::

Nobene skrbi ni za Zemljo, drzi. Ne bo je razfukalo. Ampak searcham po IPCC porocilu, pa ne najdem da bi trdili kaj podobnega...
Zmeden sem.

kow ::

Da vam namignem: "straw man fallacy". Thank me later.

m0LN4r ::

Kaj vam je, kaj jamrate?

Vam je pretoplo, premrzlo, premokro, presuho al kaj? Kupli bajto na napacnem bregu?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

redtech ::

Radical Climate Group Deflating SUV Tires, Says It Has 'Active Groups' In 18 Countries, Including US

https://www.zerohedge.com/geopolitical/...

Radikalci vam bodo spustli gume, ko bo ideja dosegla naše kraje :))

tikitoki ::

redtech je izjavil:

Radical Climate Group Deflating SUV Tires, Says It Has 'Active Groups' In 18 Countries, Including US

https://www.zerohedge.com/geopolitical/...

Radikalci vam bodo spustli gume, ko bo ideja dosegla naše kraje :))


Sedaj rabmo sam se eno za privatna letala. Mogoce stingerji? Kaboom, kabam,... pomoje se po prvih 5 primerih odpovedo privatnim letalom:).

Mato989 ::

kow je izjavil:

Nobene skrbi ni za Zemljo, drzi. Ne bo je razfukalo. Ampak searcham po IPCC porocilu, pa ne najdem da bi trdili kaj podobnega...
Zmeden sem.


Aha torej neas ne skrbi za Zemljo... ok Torej smo egoisti? Ah ja, torej tisti ki bi radi preživeli so enaki egoisti kot tisti ki nam je vseeno!!!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

Dobro so vas spumpali.
|HP EliteBook|R5 6650U|

fulk ::

pegasus je izjavil:

Dokler boste smetili z nerelavtnimi časovnimi skalami v stilu "včeraj je bil mraz" in "zemlja je bila pred miljardami let vroča", zagotovo. Pogovarjamo se na časovni skali človeške civilizacije, torej največ nekaj tisočletij v preteklost in nekaj desetletij ali stoletij v prihodnost. Če ste se sposobni tega držat ;)

In pogovarjamo se o spremembah, bolj konkretno o hitrosti sprememb, absolutne vrednosti so manj pomembne. Ključno vprašanje je, kakšna je cena teh sprememb in ali ste jo pripravljeni/sposobni/zmožni plačat. Pa tu ne mislim na denar ;)


Ne bi ti raje meril čas v zaštihanih dojenčkih? Se mi zdi bistveno bolj prioritetno kot te neumnosti, ki ti propagiraš.

Drugače pa, kateri del, "človeški CO2 izpusti so manjši delež vseh CO2 tokov" ti ni jasen?
A rabim še šestič ponovit?

tikitoki ::

Nej ti Pegasus pojasni kako bodo podnebne spremembe vplivale na stevilo beguncev.

fulk ::

Jasno. Zato pa vojsko na mejo. Čimprej tem bolje.

pegasus ::

Malidelničar je izjavil:

No recimo 'fulk'-ova pozicija bi morala biti sprejemljiva, zakaj je ne sprejemate?
Tale opazka zahteva bolj poglobljen odgovor, še posebej če si tu nov.

Za začetek preberi to temo od začetka in analiziraj fulkove prispevke.

Potem pojdi gledat nazaj prispevke vostoka in nirburuja (accounti iste ekipe). Zakaj pravim ekipe? Brati moraš preko več tem, kako isti nick zagovarja različna stališča v različnih temah. Zelo očitno gre za povprečno usklajeno ekipo, kjer posameznikova osebna stališča včasih vsekajo ven in pokvarijo celoto.

Oglej si teme, ki jih ta ekipa poganja in obdeluje. Opazil boš, da je njihov vzorec vedno isti - najdejo deljena mnenja ali konflikte in prilivajo olje na ogenj. Karkoli je pač aktualno. In če ni nič, privlečejo ven žide in zarote in take reči. Potem se vprašaj, kakšna je njihova motivacija. Kdo profitira s širjenjem nestrpnosti in konflikta? Kaj je namen tega početja?

Če ti je to preveč, se lahko osredotočiš samo na podnebne spremembe. Vzami v roke globus (ne zemljevid) in se vprašaj: kdo bo največ pridobil z ogrevanjem atmosfere? To ti da odgovor, kdo ima motivacijo pospeševati ogrevanje na vse možne načine. Netenje vojn je samo najbolj opazno, mnogo ostalih načinov je veliko bolj prefinjenih. Recimo zanikanje sprememb in metanje polen pod noge vsem poskusom njihove zajezitve.

Čisto preveč let sem porabil za ugotavljanje, kakšna oseba se skriva za temi accounti. Poskusil sem vse, od empatije do trde roke, brez bistvenega uspeha. Skoraj sem že odnehal, nakar so mi konkretno s to temo stopili na žulj in me motivirali, da sem si vzel še nekaj več časa in se jim podrobneje posvetil. Razkrili so se potem sami ...

Skratka, moja teza je, da je vostok ekipa lokalna izpostava ruske trol farme, tu aktivna že več kot 10 let. In ne gre samo za te tri accounte, na sumu imam še precej drugih.

Vostok ekipa, dokažite, da se motim.

bbbbbb2015 ::

pegasus je izjavil:

Če ti je to preveč, se lahko osredotočiš samo na podnebne spremembe. Vzami v roke globus (ne zemljevid) in se vprašaj: kdo bo največ pridobil z ogrevanjem atmosfere? To ti da odgovor, kdo ima motivacijo pospeševati ogrevanje na vse možne načine. Netenje vojn je samo najbolj opazno, mnogo ostalih načinov je veliko bolj prefinjenih. Recimo zanikanje sprememb in metanje polen pod noge vsem poskusom njihove zajezitve.


Pa saj ti razumeš, da je dvigovanje CO2 v ozračju dobro za Zemljo? Sedaj je 420 ppm CO2 v ozračju. In cca 21% kisika.

Pa saj veš, da je v obdobju Jure, najbolj plodnega obdobja Zemlje, bilo 10x več CO2 v zraku in 35% kisika?

Ti veš, da je CO2 futer za rastline? Veš to? Upam, da veš.

Pa veš, kaj se zgodi z bitji, ki dihajo višji procent kisika? Zrastejo. Saj ti razumeš, da so monumentalni sabljasti tigri in volnati mamuti laufali na 35% kisik? No, če ne veš, sem ti jaz povedal.

Da ne govorimo o hladnokrvnih plazilcih. Krokodili se grejejo na soncu, da pridejo na 30-33 stopinj. Njim bi najbolj pasalo, da bi bila voda, kot juha topla.

Ni pa vse idealno. Komarji bodo velikosti vrabca, kokoši velikosti konja. Nazaj dinozavri bodo.

Kar se mene tiče, je to OK.

Ker nasprotno od segrevanja Zemlje je... ohlajevanje Zemlje. Pa veš ti, da to pomeni ledeno dobo. Veš? To bi ti imel? Da crkneš od lakote? TO?

Zgodovina sprememb…

pegasus ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Pa saj ti razumeš, da je dvigovanje CO2 v ozračju dobro za Zemljo?
Super. A ni dobro za našo civilizacijo, ki ni narejena za take procente. Glej kaj sem napisal danes zjutraj ...

m0LN4r ::

Zeleni hocete kontrolirati podnebje v svojo korist...
Kak ste sebicni...
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

c3p0 ::

pegasus je izjavil:


Vostok ekipa, dokažite, da se motim.


Za tistih par postov na dan rabiš ekipo? In par mesecev pavze med menjavi nickov?

karafeka ::

bbbbbb2015 je izjavil:



Ni pa vse idealno. Komarji bodo velikosti vrabca, kokoši velikosti konja. Nazaj dinozavri bodo.

Kar se mene tiče, je to OK.


Takoj vsi na pecikle in travo jest. Takoj! Drugače nas bodo dinozavri pojedli.
Verjetno uživaš na dopustu nekje v podsaharski afriki v visoki vlagi in vročini.

Malidelničar ::

Jasno je, da so šle zelene politike predaleč. Ker več kot očitno spravljajo navadne, normalne ljudi ob živce. Tega 20 let nazaj ni bilo.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

kow ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Kar se mene tiče, je to OK.


Kar se mene tice, pa seveda ni ok. Ne bi rad zivel v tropskem podnebju in gledal cez ramo kdaj mi opica spizdi sladoled. :D

Tukaj ste vsi glasni kako vam je vseeno kaksno je podnebje. No, vam ne verjamem. Zdaj ste glasni, ce bi bila vecja pizdarija, bi se pa jokali kot 5 letna deca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

fulk ::

pegasus je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

No recimo 'fulk'-ova pozicija bi morala biti sprejemljiva, zakaj je ne sprejemate?
Tale opazka zahteva bolj poglobljen odgovor, še posebej če si tu nov.

Za začetek preberi to temo od začetka in analiziraj fulkove prispevke.

Potem pojdi gledat nazaj prispevke vostoka in nirburuja (accounti iste ekipe). Zakaj pravim ekipe? Brati moraš preko več tem, kako isti nick zagovarja različna stališča v različnih temah. Zelo očitno gre za povprečno usklajeno ekipo, kjer posameznikova osebna stališča včasih vsekajo ven in pokvarijo celoto.

Oglej si teme, ki jih ta ekipa poganja in obdeluje. Opazil boš, da je njihov vzorec vedno isti - najdejo deljena mnenja ali konflikte in prilivajo olje na ogenj. Karkoli je pač aktualno. In če ni nič, privlečejo ven žide in zarote in take reči. Potem se vprašaj, kakšna je njihova motivacija. Kdo profitira s širjenjem nestrpnosti in konflikta? Kaj je namen tega početja?

Če ti je to preveč, se lahko osredotočiš samo na podnebne spremembe. Vzami v roke globus (ne zemljevid) in se vprašaj: kdo bo največ pridobil z ogrevanjem atmosfere? To ti da odgovor, kdo ima motivacijo pospeševati ogrevanje na vse možne načine. Netenje vojn je samo najbolj opazno, mnogo ostalih načinov je veliko bolj prefinjenih. Recimo zanikanje sprememb in metanje polen pod noge vsem poskusom njihove zajezitve.

Čisto preveč let sem porabil za ugotavljanje, kakšna oseba se skriva za temi accounti. Poskusil sem vse, od empatije do trde roke, brez bistvenega uspeha. Skoraj sem že odnehal, nakar so mi konkretno s to temo stopili na žulj in me motivirali, da sem si vzel še nekaj več časa in se jim podrobneje posvetil. Razkrili so se potem sami ...

Skratka, moja teza je, da je vostok ekipa lokalna izpostava ruske trol farme, tu aktivna že več kot 10 let. In ne gre samo za te tri accounte, na sumu imam še precej drugih.

Vostok ekipa, dokažite, da se motim.


Hočeš povedati, da sem pro-ruski trol, ki želi ogreti Mati Rusijo, da bo imela več kmetijskih površin? :))
Sicer čisto tko btw. Kaj pa bi bilo narobe s tem, da severne dežele pridobijo nekaj njiv? Saj severna dežela ni le Rusija.

Tisto z židi pa si me povsem užalil. Žide ne vržem vn, ko nimam več argumentov. Židi so center vseh argumentov. Kolikokrat sem že brez napake dokazal, da so vedno pristotni? Ni to kar nekaj kar tako.

Poskusil si že vse praviš?
Si mi poskusil odgovoriti, zakaj je delež CO2, ki ga človek izpusti zgolj manjši kos vsega CO2? Lahko začneš tam.

fulk ::

kow je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:


Kar se mene tiče, je to OK.


Kar se mene tice, pa seveda ni ok. Ne bi rad zivel v tropskem podnebju in gledal cez ramo kdaj mi opica spizdi sladoled. :D

Tukaj ste vsi glasni kako vam je vseeno kaksno je podnebje. No, vam ne verjamem. Zdaj ste glasni, ce bi bila vecja pizdarija, bi se pa jokali kot 5 letna deca.


Tudi ti ne maraš opic? :))

Ne, saj se strinjam, ne bi rad živel v tropskem pragozdu.
Ampak point je, da te vaše predikcije se ne bodo nikoli uresničile. Vsaj ne v človeškem času.
To gre zgolj za paranoidne bolodnje in sado-mazohistično fantaziranje, ker vam je v lajfu preveč dolgčas.

feryz ::

Vidim, da je nekaterim cilj, da se vrnemo na stanje izpred 60 let. Vsaj.
Se pravi da bo 8 mesecev na leto zima, 4 mesece pa mraz. V ljubljanski toplarni bodo lahko 8 mesecev na leto metali premog v toplarno za ogrevanje.
Vsaj 6 mesecev na leto pol metra snega v Ljubljani, v okolici pa vsaj meter.
2 do 3 mesece nočna temperatura okrog minus 20, dnevna pa minus 5 do minus 10.
Poleti največ do 25 stopinj.
Paradajz, paprika, jajčevci in podobne novotarije na 500 ali 700 metrov nad morjem? Lepo vas prosim, kaj se pa to pravi?
Krompir, repa in zelje. Drugo ne sme rasti višje od žabarije.
Poraba energentov (pa makar štroma) za ogrevanje vsaj za 100 procentov gor.
...

Yep, mokre sanje vseh zelenih, vrnitev podnebja na čas pred razcvetom civilizacije.

kow ::

Imas kad z odtokom in pipo. Jo napolnis do 3/4 ter pipo pustis odprto v taksni meri, da je nivo vode stabilen.
Nagradno vprasanje. Kaj se zgodi, ce do konca odpres pipo?

Sej vem, da ne bos razumel, ker si retardiran, ampak enako imas vire in ponore CO2. Ce bos pac pac dodal ekstra CO2 v luft, bo to imelo vpliv.
Ti tega ne sprejemas oz. bos trdil: "to ze ne more imeti velikega vpliva" ipd. Enacbe pac pravijo drugace.

fulk je izjavil:


Ampak point je, da te vaše predikcije se ne bodo nikoli uresničile. Vsaj ne v človeškem času.
To gre zgolj za paranoidne bolodnje in sado-mazohistično fantaziranje, ker vam je v lajfu preveč dolgčas.


Meritve kazejo, da smo sli v kratkem casu za 1 stopijo gor, enacbe pa da se bo grelo se naprej. Jaz nimam potrebe bo se toplejsem podnebju, ne razumem tega fetisiranja vrocine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kow ::

feryz je izjavil:

Vidim, da je nekaterim cilj, da se vrnemo na stanje izpred 60 let. Vsaj.
Se pravi da bo 8 mesecev na leto zima, 4 mesece pa mraz. V ljubljanski toplarni bodo lahko 8 mesecev na leto metali premog v toplarno za ogrevanje.
Vsaj 6 mesecev na leto pol metra snega v Ljubljani, v okolici pa vsaj meter.
2 do 3 mesece nočna temperatura okrog minus 20, dnevna pa minus 5 do minus 10.
Poleti največ do 25 stopinj.
Paradajz, paprika, jajčevci in podobne novotarije na 500 ali 700 metrov nad morjem? Lepo vas prosim, kaj se pa to pravi?
Krompir, repa in zelje. Drugo ne sme rasti višje od žabarije.
Poraba energentov (pa makar štroma) za ogrevanje vsaj za 100 procentov gor.
...

Yep, mokre sanje vseh zelenih, vrnitev podnebja na čas pred razcvetom civilizacije.


Ce te prav razumem, ker nocemo imeti tropskega podnebja, pomeni da si zelimo ledeno dobo? Vidim, da si tudi ti vclanjen v klub retardov.

fulk ::

kow je izjavil:

Imas kad z odtokom in pipo. Jo napolnis do 3/4 ter pipo pustis odprto v taksni meri, da je nivo vode stabilen.
Nagradno vprasanje. Kaj se zgodi, ce do konca odpres pipo?

Sej vem, da ne bos razumel, ker si retardiran, ampak enako imas vire in ponore CO2. Ce bos pac pac dodal ekstra CO2 v luft, bo to imelo vpliv.
Ti tega ne sprejemas oz. bos trdil: "to ze ne more imeti velikega vpliva" ipd. Enacbe pac pravijo drugace.


No vidiš. To pa bluziš. Tudi, če bi bila predpostavka resnična, kad ni napolnjena na 3/4, ampak 1/10.
In človek ima zelo majhno pipico s katero jo polne, ostalo pušča skozi strop ko dežuje.
Kad se bo napolnila ko se bo napolnila.
Problem je ker nas ti želiš prepričat, da se bomo zdaj zdaj utopili, če ne zapremo tisto pipico takoj.

Razen najbolj neumnih enačb warmerjev, to ni res.

To je približno tako neumno, kot da bi reklel, da boš bankrotiral/obubožal, če ti država vzame 10% od vseh prihodkov, ki jih imaš. To se ni nikoli zgodilo, še v najhujših fevdalnih časih.
Problem je, če ti lokalna mafija vzame 70%. Takrat pa ni več šale.

karafeka ::

Problem je, da elita navadno rajo forsira, da špara in je travo ter peš hodi. S tem ne bomo nič dosegli.
ELITA SE MORA PRENEHAT PRESERAVAT Z JAHTAMI, PRIVATNIMI JETI IN HELIKOPTERJI, VILAMI Z 10 SPALNICAMI IN NEVEM KOLK HEKTARI, USTVARJANJEM VOJAŠKIH KONFLIKTOV ITD.
Ker pa elita tega noče, bomo imeli pač tropske zime, poleti bomo pa pod zemljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

kow ::

fulk je izjavil:

kow je izjavil:

Imas kad z odtokom in pipo. Jo napolnis do 3/4 ter pipo pustis odprto v taksni meri, da je nivo vode stabilen.
Nagradno vprasanje. Kaj se zgodi, ce do konca odpres pipo?

Sej vem, da ne bos razumel, ker si retardiran, ampak enako imas vire in ponore CO2. Ce bos pac pac dodal ekstra CO2 v luft, bo to imelo vpliv.
Ti tega ne sprejemas oz. bos trdil: "to ze ne more imeti velikega vpliva" ipd. Enacbe pac pravijo drugace.


No vidiš. To pa bluziš. Tudi, če bi bila predpostavka resnična, kad ni napolnjena na 3/4, ampak 1/10.
In človek ima zelo majhno pipico s katero jo polne, ostalo pušča skozi strop ko dežuje.
Kad se bo napolnila ko se bo napolnila.
Problem je ker nas ti želiš prepričat, da se bomo zdaj zdaj utopili, če ne zapremo tisto pipico takoj.

Razen najbolj neumnih enačb warmerjev, to ni res.

To je približno tako neumno, kot da bi reklel, da boš bankrotiral/obubožal, če ti država vzame 10% od vseh prihodkov, ki jih imaš. To se ni nikoli zgodilo, še v najhujših fevdalnih časih.
Problem je, če ti lokalna mafija vzame 70%. Takrat pa ni več šale.


Vidim, da si manj retardiran kot sem domneval in si celo konceptualno dojel. Ter si zato presel, na drugacen argument: "10% v nobene primeru ni dovolj".
Argument, ki ga je zopet enostavno sesuti. Samo potem si bos pa izmislil nekaj novega.

Ker BISTVA si ne mores priznati. Da si malo inteligenten. Bolj kot simpanz. Pa bolj kot kaksen v posebni soli. Hkrati pa precej manj kot vecina ljudi.
Tezko ti je, verjamem. Mozno, da bi se psiholosko sesul, ce bi si priznal resnico. Pojdi v miru.

fulk ::

In kot rečeno. Sem za zmanjšanje porabe fosilnih goriv. Ampak moji razlogi so oprijemljivi, logični in realni.
Vaši CO2 pa posmeha vredni.

karafeka je izjavil:

Problem je, da elita navadno rajo forsira, da špara in je travo ter peš hodi. S tem ne bomo nič dosegli.
ELITA SE MORA PRENEHAT PRESERAVAT Z JAHTAMI, PRIVANTNIMI JETI IN HELIKPTERJU, VILAMI Z 10 SPALNICAMI IN NEVEM KOLK HEKTARI, USTVARJANJEM VOJAŠKIH KONFLIKTOV ITD.
Ker pa elita tega noče, bomo meli pač tropska zime, poleti bomo pa pod zemljo.


Dodajam kaviat. Že res, da se elita na veliko preserava, vseeno masa povzroči večji del vpliva.
Ampak ne gre za to, gre za simboliko. Da mi moramo živeti kot tlačani oni pa uživajo na polno.

kow je izjavil:



Vidim, da si manj retardiran kot sem domneval in si celo konceptualno dojel. Ter si zato presel, na drugacen argument: "10% v nobene primeru ni dovolj".
Argument, ki ga je zopet enostavno sesuti. Samo potem si bos pa izmislil nekaj novega.

Ker BISTVA si ne mores priznati. Da si malo inteligenten. Bolj kot simpanz. Pa bolj kot kaksen v posebni soli. Hkrati pa precej manj kot vecina ljudi.
Tezko ti je, verjamem. Mozno, da bi se psiholosko sesul, ce bi si priznal resnico. Pojdi v miru.


Torej če prav razumem tvoje sporočilo. Teh 10% je kritičnega pomena?
Četudi v nobenem drugem sistemu to ne velja. Bo?

kow ::

Imas dokaz, da v nobenem drugem sistemu to ne velja? Cakam.
Mimogrede, stevilke 10% sploh nisem preverjal (niti ni bistveno, ce je pravilna).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mato989 ::

Sej vem, da ne bos razumel, ker si retardiran, ampak enako imas vire in ponore CO2. Ce bos pac pac dodal ekstra CO2 v luft, bo to imelo vpliv.
Ti tega ne sprejemas oz. bos trdil: "to ze ne more imeti velikega vpliva" ipd. Enacbe pac pravijo drugace.


Fora je v tem da Zemlja je z VEČ co2 boljše rastla in delovala...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Zemlja nas ne zanima, ampak ljudje. Ne zelimo se prilagajati na hitre podnebne spremembe. Sploh, ker se temu lahko izognemo.

Mato989 ::

kow je izjavil:

Zemlja nas ne zanima, ampak ljudje. Ne zelimo se prilagajati na hitre podnebne spremembe. Sploh, ker se temu lahko izognemo.


Kako nas Zemlja ne zanima? če pa environmenalisti pravijo da se gre ZA ZEMLJO???
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Jaz tega ne pravim, pa se imam za okoljevarstvenika. Skratka, izmisljujes si oz. posplosujes. Mesas meglo oz. kazes s prstom.. karkoli.. samo, da se ne rabis ukvarjati s problemom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

D3m ::

Mimogrede, stevilke 10% sploh nisem preverjal (niti ni bistveno, ce je pravilna).


Čemu se potlej prepirate?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

kow je izjavil:

Jaz tega ne pravim, pa se imam za okoljevarstvenika. Skratka, izmisljujes si oz. posplosujes. Mesas meglo oz. kazes s prstom.. karkoli.. samo, da se ne rabis ukvarjati s problemom.


Kaj pa so taki naslovi?

https://science.howstuffworks.com/envir...

SAVE EARTH... no Earth je bila na veliko boljšem z več CO2 in kisika kot je danes z manj CO2...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
33 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izpusti ogljikovega dioksida še vedno rekordni (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
15811859 (6728) kow
»

Udarec za podnebne alarmiste? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
18133017 (16892) zmaugy
»

Univerza Brown: Podnebni zanikovalci še vedno nesorazmerno visoko zastopani v medijih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11919913 (16112) gruntfürmich
»

IPCC: Hitrost globalnega segrevanja manjša, a le po naključju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11836228 (26190) NSA Agent

Več podobnih tem