» »

Ognjemet na Krimu

Ognjemet na Krimu

««
36 / 49
»»

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/nexta_tv/status/155...
Head of #Russian-occupied #Crimea Sergey #Aksyonov states that the detonation near #Dzhankoi damaged the local railway bed. Train passengers are now transported onwards in buses.

nejcek74 ::

Poldi112 je izjavil:

[.. Mar ne bi raje časa investirali v spoznavanje zgodivine.....

oooo Poldi, a si si ze vzel čas za spoznavanje z rusko kolonialno zgodovino? Vsaj mali košček le te? Kviz zate: zakaj ima Afganistan tisti mali repek, zarit med sedanji Tadžikistan in Pakistan?
Verjamem, da košček po košček lahko tudi ti osvojiš zgodovino držav o katerih tako rad pametuješ. Tvoja priljubljena real politika samo opisuje določena dogajanja s točno določanega zornega kota, vse ostalo pa zanemari. Zanimiva, kot številne filozofske šole, ampak praktično neskončno pomanjkljiva.

l0g1t3ch ::

Poldi112 je izjavil:

kow je izjavil:

Pomagalo jim je ogromno.


Ja, pomagalo jim je, da so rusom postali grožnja in so posledično fasali invazijo. Super strategija.

kow je izjavil:


Ceprav so bili obkoljeni, so pokurili ogromno ruskih virov in pobili/ranili ogromno napadalcev.
Tako Ukrajinci, kot Rusi, so izgubili vecino svoje operativne vojske. Obe strani sta izcrpani, Rusi pa zaenkrat ne upajo mobilizirati ljudstva. Zakaj si tako preprican, da bo Ukrajina prej kolapsirala? Je to sploh mozno napovedati? Dvomim.


Rusi so:
- večji
- sistematično radirajo ukrajinsko vojsko
- uspešno okupirali petino države

Medtem ko ukraina po letih oboroževanja in treniranja vojske s strani USA drugega kot relativno uspešnega zaustavljanje ruskega prodora ni sposobna prikazati. Živi le od "pomoči" zahoda, ki pa bo pomoč enkrat vsekakor ukinil. Povsem možno, da že letos. Američani pač ne padajo na pravljice o "Putin tax", ko plačujejo visoke cene za bencin.


Jure, namesto da stalno tu pisaris laži, raje delaj.

Da ne bo spet firma propadla kot tvoja prejšnja :))

Haha, debil nesposobni :))

UkrFTW! ::

Fritz je izjavil:

fur80 je izjavil:


Kaj pa, če ti jaz povem, da ne bo! :D Cene so špekulativno zrasle, Nemci se bodo pripravili, gospodarstvo se bo ohladilo, cene energentov bodo padle, energentov bo preveč, zato, boste ti in tebi podobni izpadli smešni! :D Moja napoved samo! ;)

Gospodarstvo se bo ohladilo, ja. Pa veš kaj to pomeni?

Da vam bodo na ministrstvu znižali plače?

Poldi112 ::

mackilla je izjavil:

Evropa je sto let pred Rusi.


To, da so jih francozi in nemci zadnih par 100 let 3x porušili do tal, ter da se jim neprestano nabija sankcije, seveda pri vsem skupaj nima absolutno nobene veze.

Koliko let smo pa pred suverenimi in svobodnimi državami Sr. in J. Amerike, ki so cvetele pod ameriško "zaščito"? 200?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

l0g1t3ch ::

Poldi112 je izjavil:

[.. Mar ne bi raje časa investirali v spoznavanje zgodivine.....


Če bi vi gospod Jure Ložar investirali čas v delo, vam ne bi propadla firma.
In ne bi bli propalica, ki pisarni laži po enem forumu.

:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

Poldi112 ::

Sc0ut je izjavil:

Rusi že jokajo da zahod koordinira napade Ukrajincev. Spiegel.de.


In kaj te moti, če izpostavljajo to? Saj tudi američani javno pravijo, da je strategija slabitev rusije. Podobno kot v preteklih konfliktih. Američani radi širijo svobodo, sploh v državah, ki mejiho na ruse in kitajce.

Ker se jim smilijo slovani in azijci seveda. So pač razsvetljena država, ki lastna sredstva investira v dobrobit človeštva.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

D3m ::

TezkoDihanje je izjavil:

trancer01 je izjavil:

To pravljico boš lahko svojim vnukom govoril.:))



Puščica kaže na Severodonetsk in Lisičansk.

To je že osvobojeno.

l0g1t3ch je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

[.. Mar ne bi raje časa investirali v spoznavanje zgodivine.....


Če bi vi gospod Jure Ložar investirali čas v delo, vam ne bi propadla firma.
In ne bi bli propalica, ki pisarni laži po enem forumu.

:))


Človek se uči celo življenje.

Me zanima kakšni so bili tvoji začetki? :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

nejcek74 ::

Poldi112 je izjavil:

Koliko let smo pa pred suverenimi in svobodnimi državami Sr. in J. Amerike, ki so cvetele pod ameriško "zaščito"? 200?

Tale izjava spet kaze popolno nepoznavanje zgodovine in trenutnega stanja držav sr. in j. Amerike. Argentina, Brazilija, Kolumbija in Mehika imajo tako različico politično gospodarsko zgodovino, v popolnoma različni zunanje politični dinamiki, da moraš bit resnično vrhunski bedak, da jih zmečeš v isti kos. Ampak tebe to ne moti, amater :))

Poldi112 ::

Smrekar1 je izjavil:

Ukrajini se bo dolgove verjetno odpisalo in to deloma kompenziralo iz ruskih rezerv.

Jbg, pa ne napadaj suverenih držav.


In iz čigavih rezerv bomo kompenzirali Irak, Afganistan, ...

Saj veš, suverene države in podobne pravljice.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

kow ::

Irak naj financirajo iranske mule, afgahnistan pa Pakistanci. To ni nas problem. Vec.
So zamenjali svoje gospodarje. Tako kot jih bodo Ukrajinci :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Poldi112 ::

Smrekar1 je izjavil:

Orbi je zaradi navijaštva Putinu izgubil še edinega zaveznika v EU - Poljsko. Dejansko je tale ruska invazija v Ukrajino za EU kar blagodejna, pokaže se kdo je kdo.


Navijaštvo? Ali zgolj upor proti strelu v nogo, katerega zahteva gospodar?

Saj ne da ni bilo to že prej jasno, a invazija je le potrdila, da je v EU le kup US lutk, ki niso sposobne voditi lastne politike.

In kako bo ta "izguba" zavezništva izgledala v praksi?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

kow ::

Drzavnik Orban, je popolnoma odvisen od ruske energije. Genij. Sahist. Zivela neodvisna velika Madzarska!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Poldi112 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Splošna javnost se je spontano obrnila v pro ukrajinsko smer in zahteva, da se Ukrajini pomaga.


Spontano na podlagi MSM enoumja ter po letih demonizacije Putina?

Povsem spontano!
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

cias ::

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Splošna javnost se je spontano obrnila v pro ukrajinsko smer in zahteva, da se Ukrajini pomaga.


Spontano na podlagi MSM enoumja ter po letih demonizacije Putina?

Povsem spontano!

A je NATO že razrušil pol Rusije?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Poldi112 ::

kow je izjavil:

Ce se Ukrajina uspesno prikljuci evropi, bo te dolgove zlahka odplacala. BDP bodo imeli nekajkrat vecji, zlahka.


Ja? In na čem bo zgradila ta nekajkrat večji BDP, če bo ostala brez poceni ruskih energentov ter petine države?

Fairy dust?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

cias ::

Worries over winter test support in Germany for Russia sanctions

Worries growing in Germany about gas prices, possible shortages
Some MPs from opposition conservatives break ranks on sanctions
Government fears protests due to cost of living crisis

kow ::

cias je izjavil:

Svoboda ni poceni.

Kosovo stops import of electricity and begins energy rationing


Res je. Pod srbsko okupacijo, ni bilo porabe. Ni bilo klim, ni bilo nicesar. Samo brezposelnost ali pa delo v rudniku.

TezkoDihanje ::

D3m je izjavil:


Puščica kaže na Severodonetsk in Lisičansk.
To je že osvobojeno.


Šur, kar poglej si mapo 1941, kaj vse so osvobodili Nemci.

cias ::

kow je izjavil:

Drzavnik Orban, je popolnoma odvisen od ruske energije. Genij. Sahist. Zivela neodvisna velika Madzarska!


Smešno ko smo morali v neodvisni sloveniji nedemokratsko uzakoniti istospolneže ker glas ljudstva velja manj kot pa politična korektnost.
Tejk dat Raša!

TezkoDihanje je izjavil:


Šur, kar poglej si mapo 1941, kaj vse so osvobodili Nemci.


Čez 2 tedna štarta Ukrajina kontraofenzivo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

Poldi112 ::

gozdar1 je izjavil:

Dejasnko gre vse v smeri podaljševanja zamrznjenega konflikta, kjer nobena od strani nima moči za izpolnitev ciljev. Ruski plani so propadli že marca.


Glede na to, da rusi veselo radijajo ukrajinsko vojsko, konflikt ni ravno zamrznjen. Zgolj čaka, da ukrajini zmanjka volje/pomoči/vojakov. Oz. da jih sreča pamet.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Dejasnko gre vse v smeri podaljševanja zamrznjenega konflikta, kjer nobena od strani nima moči za izpolnitev ciljev. Ruski plani so propadli že marca.


Glede na to, da rusi veselo radijajo ukrajinsko vojsko, konflikt ni ravno zamrznjen. Zgolj čaka, da ukrajini zmanjka volje/pomoči/vojakov. Oz. da jih sreča pamet.

Aja... Zato Krim gori. Bravo Kekec.
Life is as complicated as we make it...

TezkoDihanje ::

Poldi112 je izjavil:

Glede na to, da rusi veselo radijajo ukrajinsko vojsko, konflikt ni ravno zamrznjen. Zgolj čaka, da ukrajini zmanjka volje/pomoči/vojakov. Oz. da jih sreča pamet.


Vladimir Putin's 'panic-stricken' officials in secret bid to end bloody war in Ukraine

Senior officials and members of President Vladimir Putin's elite are said to be "panicking" and want to negotiate in a bid to end the bloody war in Ukraine, experts claim

A highly placed Kremlin official has secretly approached the West to help end the Ukraine invasion, it was claimed last night.

Zgodovina sprememb…

kow ::

Ne vem o cem govoris. Se ne ukvarjam s spolnostjo politikov. Nekako me ne zanima.

Poldi112 ::

Pithlit je izjavil:

Kako kaj napreduje NATO agresor v Rusiji?


Odvisno od zornega kota. Američani dobro služijo s prodajo orožja ter še kar uspešno slabijo ruse, EU pa si ustvarja nepotrebno recesijo ter sovražno velesilo na pragu.

Za mir seveda, ker je ta strategija v preteklosti tako odlično uspevala.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

l0g1t3ch ::

Poldi112 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Kako kaj napreduje NATO agresor v Rusiji?


Odvisno od zornega kota. Američani dobro služijo s prodajo orožja ter še kar uspešno slabijo ruse, EU pa si ustvarja nepotrebno recesijo ter sovražno velesilo na pragu.

Za mir seveda, ker je ta strategija v preteklosti tako odlično uspevala.


Jure Ložar, posel vam ni šel pa ste se zato prodal rusom?

cias ::

TezkoDihanje je izjavil:



Senior officials and members of President Vladimir Putin's elite are said to be "panicking" and want to negotiate in a bid to end the bloody war in Ukraine, experts claim


:O Menda so to isti eksperti kot imajo slike Trumpa ko lula po Obamini postelji, vse bojo razkrinkali čez 2 tedna! Slava Ukrajini!

D3m ::

Army - 2022

Predstavljen zajet Wunderwaffe TB2 ;)

https://t.me/Slavyangrad/5467?single
|HP EliteBook|R5 6650U|

redtech ::

@Pithlit Iran ima dobro razvito industrijo dronov, kljub sankcijam so delali enako kot US - drone.

TezkoDihanje ::

D3m je izjavil:

Army - 2022

Predstavljen zajet Wunderwaffe TB2 ;)

https://t.me/Slavyangrad/5467?single


https://twitter.com/oryxspioenkop/statu...
The 'Ukrainian' Bayraktar TB2 shown at Russia's Army 2022's trophy exhibit:
- Has been painted it in the wrong colour.
- Has its serial number and roundel placed wrongly.
- Has fake MAM-L and MAM-C munitions.
They couldn't even properly fake this.

Poldi112 ::

Pithlit je izjavil:

Na eni strani torej Rusi zmagujejo in prodajajo superiorno vojaško tehniko preizkušeno na terenu... Po drugi strani kupujejo iranske drone?


Kaj točno je tu čudnega oziroma narobe? Bi morali biti na vseh vojaških področjih superiorni, oz. imati zadostne zaloge, da bi bila zadovljna?

Medtem ko Ukrajina praktično vse orožje uvozi, pa otroci še kar verjamete, da bodo nabutali ruse.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

cias ::

l0g1t3ch je izjavil:



Jure Ložar, posel vam ni šel pa ste se zato prodal rusom?


Kaj maš ti od tega da si se prodal Amerom, razen višjih cen :)) Svoboda ni poceni.

D3m ::

Uuuuuuu ste pa hitro izgovore dobili xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

scythe ::

Explosions at a military site in northern Crimea were an intentional act, the Russian Defense Ministry claims with civilian infrastructure being damaged in the incident


X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

TezkoDihanje ::

Poldi112 je izjavil:


Kaj točno je tu čudnega oziroma narobe? Bi morali biti na vseh vojaških področjih superiorni, oz. imati zadostne zaloge, da bi bila zadovljna?.


Men je čisto jasno, zakaj ti je firma propadla.
Res si ubog na pameti.



D3m je izjavil:

Uuuuuuu ste pa hitro izgovore dobili xD


3D printer ti sprinta, kar hočeš.

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

nejcek74 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Koliko let smo pa pred suverenimi in svobodnimi državami Sr. in J. Amerike, ki so cvetele pod ameriško "zaščito"? 200?

Tale izjava spet kaze popolno nepoznavanje zgodovine in trenutnega stanja držav sr. in j. Amerike. Argentina, Brazilija, Kolumbija in Mehika imajo tako različico politično gospodarsko zgodovino, v popolnoma različni zunanje politični dinamiki, da moraš bit resnično vrhunski bedak, da jih zmečeš v isti kos. Ampak tebe to ne moti, amater :))


Nekako si pozabil odgovoriti na vprašanje. Kako - nepričakovano.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

l0g1t3ch ::

D3m ::

Army - 2022

Zajet M-777

https://t.me/Slavyangrad/5468
|HP EliteBook|R5 6650U|

Poldi112 ::

kow je izjavil:

Irak naj financirajo iranske mule, afgahnistan pa Pakistanci. To ni nas problem. Vec.


Irak je pa še kar okupiran, Afganistanu smo pa zaplenili denar in jim nabili sankcije, tako da lahko lepo masovno umirajo od lakote.Ni naš problem, anede, mi jim s stradanjem želimo le pomagati.

kow je izjavil:

Drzavnik Orban, je popolnoma odvisen od ruske energije. Genij. Sahist. Zivela neodvisna velika Madzarska!


Tako kot ostali. Edino ostali se delajo, da niso, in blefirajo.

Putin pa ta blef, za razliko od ovčic, jasno vidi.

Pithlit je izjavil:

Zato Krim gori.


V primerjavi z Ukrajino je to vse skupaj zanemarljivo.

Ampak hej, če misliš da zaradi par skladišč, ki so jih američani uničili (z ukrajincem na sprožilcu), Ukrajina zmaguje, te čaka neprijetno presenečenje.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

l0g1t3ch ::



Hude lade.

Avto za prave moške, brez abs, airbag, klime, servo,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

mackilla ::

Poldi112 je izjavil:

mackilla je izjavil:

Evropa je sto let pred Rusi.


To, da so jih francozi in nemci zadnih par 100 let 3x porušili do tal, ter da se jim neprestano nabija sankcije, seveda pri vsem skupaj nima absolutno nobene veze.

Koliko let smo pa pred suverenimi in svobodnimi državami Sr. in J. Amerike, ki so cvetele pod ameriško "zaščito"? 200?

Zakaj da pa sodelovali v koalicijah proti Napoleonu? A si niso sami nakopali vojno z Francozi glede na to da so jih dvakrat napadli pred francosko invazijo? Sicer si pa poglej kako so napredovale vojske v 18 in 19 stoletju. Kake 10 kilometrov v širino tako,da ne bluzi,da so Rusijo porušili do tal.

FireSnake ::

TezkoDihanje je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Po tem, kar si napisal: jaz nabijam? 8-O
Točno tako je, kot sem rekel!
Meni je pa vseeno kar ti praviš.
Če Kramatorsk pade (poglej moje stare objave) ni več ovir vse do "široke" reke.


A ti boš mene učil te stvari? 8-O
Mene, ki vsaki dan sodelujem v tej temi? A si ti normalen?
Tukaj smo imeli modele, ki so pisarili, da bo cel Donbas pod kotrolo Rusov konec julija 2022.

okvirni plani



Točno tebe, ker trosiš neumnosti tipa: jaz sem faca ker tu vseskozi sodelujem.
Model, kaj, točno to dokazuje? Da si na sociali?
Blodnjo, ki si jo povzel z mojim pisanjem nima za ppraviti nič.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

redtech ::

D3m je izjavil:

Army - 2022

Zajet M-777

https://t.me/Slavyangrad/5468


So ameri vedeli, da morajo elektroniko dol pobrati.

mackilla ::

Poldi112 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Kako kaj napreduje NATO agresor v Rusiji?


Odvisno od zornega kota. Američani dobro služijo s prodajo orožja ter še kar uspešno slabijo ruse, EU pa si ustvarja nepotrebno recesijo ter sovražno velesilo na pragu.

Za mir seveda, ker je ta strategija v preteklosti tako odlično uspevala.

Odloči se že enkrat kaj je Rusija. Enkrat je velesila na pragu Evrope drugič pa država,ki se je sploh ni treba bati,ker ni sposobna premagati niti Ukrajine. A dobivaš konfliktna navodila?

TezkoDihanje ::

FireSnake je izjavil:


Točno tebe, ker trosiš neumnosti tipa: jaz sem faca ker tu vseskozi sodelujem.
Model, kaj, točno to dokazuje? Da si na sociali?
Blodnjo, ki si jo povzel z mojim pisanjem nima za ppraviti nič.


Bizgec, pejt poučevat koga drugega, kako pa kaj.
Tudi, če zasedejo celi Donbas, to ne pomeni NIČ. Za držanje teritorija rabiš najmanj take sile, kot jih ima Rusija zdele v Ukrajini. Preko 80% svoje teritorialne vojske. Ni teorije, da bo Rusija to sposobna plačevat iz leta v leto.

---
https://twitter.com/SamRamani2/status/1...
Norway has replaced Russia as Germany's largest gas supplier. A historic milestone.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

TezkoDihanje je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Točno tebe, ker trosiš neumnosti tipa: jaz sem faca ker tu vseskozi sodelujem.
Model, kaj, točno to dokazuje? Da si na sociali?
Blodnjo, ki si jo povzel z mojim pisanjem nima za ppraviti nič.


Bizgec, pejt poučevat koga drugega, kako pa kaj.
Tudi, če zasedejo celi Donbas, to ne pomeni NIČ. Za držanje teritorija rabiš najmanj take sile, kot jih ima Rusija zdele v Ukrajini. Preko 80% svoje teritorialne vojske. Ni teorije, da bo Rusija to sposobna plačevat iz leta v leto.

---
https://twitter.com/SamRamani2/status/1...
Norway has replaced Russia as Germany's largest gas supplier. A historic milestone.


"Znalec", nisi odgovoril.
Na sociali ali še tega ni?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

TezkoDihanje ::

FireSnake je izjavil:


"Znalec", nisi odgovoril.
Na sociali ali še tega ni?


Če bi bral tole temo, potem bi vedel, da sem si kupil avto za 60k EUR nekaj mesecev nazaj. Zdaj pa pej nazaj v svojo luknjo.

nejcek74 ::

p7673924.... naj bi izjavil:

Nekako si pozabil odgovoriti na vprašanje. Kako - nepričakovano.

a zdaj se gremo kdo postavi čim bolj neumno vprašanje? Ti dam jaz enega "Ce opica pritisne na 1000 gumbov, koliko časa traja da so jajca mehko kuhana?"
Poldi nabijaš nesmisle po dolgem in počez, predvidevam da iz neznanja, mogoce iz zlobe, verjetno pa kar iz obojega.

l0g1t3ch ::

Zagrenjen pizdek je.
To je vse.
««
36 / 49
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Vojaška premoč na nebu-teoretični primer (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21830755 (26968) fikus_

Ukrajinska kontraofenziva (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Loža
1791180400 (144956) zee
»

V vzhodni Ukrajini internetni promet že teče prek Rusije (strani: 1 2 3 475 76 77 78 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3851203852 (148670) Pithlit

Ukrajina part VII (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20724488 (21840) gozdar1

Več podobnih tem