» »

Dohodni klic med klicem

Dohodni klic med klicem

denisek123 ::

Pozdravljeni

Imam eno vprašanje. Vem, da na Android telefonih obstaja funkcija, ki te med vzpostavljenim klicem obvesti, če te takrat še kdo vmes pokliče. Zanima me kaj vse je potrebno imeti vključeno za delovanje tega. Imam telefon Xiaomi Redmi Note 10 Pro (Android 12) in imam funkcijo čakajoči klic vključeno ampak mi stvar ne deluje-vmesnih klicev sploh ne prikaže. Je potrebno imeti vključeno še kaj drugega? Je to mogoče tudi stvar operaterja-imam Izimobil.

Hvala
Intel Core i3 3217u/GeForce 720M/WIN 10

V-i-p ::

Hmm, meni na Samsungu A51 to normalno dela, prav tako Izi in Android 12. Se pravi, tistemu, ki te kliče med tvojim že vzpostavljenim klicem zvoni normalno, samo tebi ne prikaže drugega klica? Če ja, je to stvar telefona, ne operaterja vsaj po mojem mnenju.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Karen ::

nastavis pri operaterjevih nastavitvah, call waiting se vkljuci, to poisci. ce je na off potem klicocemu javi zasedeno, ce je on dobis vmesni klic. ena ussd koda je todi, samo poguglaj katera za vklop.

MrStein ::

To imajo načeloma telefoni v settings-ih: vklopiš Call waiting in telefon pošlje ustrezno kodo operaterju.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

denisek123 ::

Hmm, to opcijo Čakajoči klic imam vklopljeno, prav tako Izimobilovo storitev za čakajoči klic (vklop s kodo) vendar stvar vseeno ne deluje.
Intel Core i3 3217u/GeForce 720M/WIN 10

denisek123 ::

Tudi Izimobil podpora javlja, da je na tej številki ta storitev omogočena. Ne vem kaj bi še lahko bilo narobe.
Intel Core i3 3217u/GeForce 720M/WIN 10

Han ::

Si telefon (Android) tudi znova zagnal?

https://deviceguides.vodafone.co.uk/xia...

denisek123 ::

Tudi, ponastavil sem tudi nastavitve mobilnega prenosa pa ne pomaga nič.
Intel Core i3 3217u/GeForce 720M/WIN 10

Malajlo ::

Meni (Telekom) celo napiše, da kličem nekoga, ki je med klicem in sem na čakanju.
Za foro pošlji izklop Call Waitinga, pa potem spet vklopi. Morda je v init konfiguraciji storitev vklopljena, centrale pa nimajo. Saj veš, programerji in default nastavitve...

V-i-p ::

Malajlo: to ima tudi Izi in lepo dela. Mene moti nekaj drugega in sicer, če sem jaz v vlogi, ko recimo govorim z bratom in mi pokaže, da me kliče še punca, ne morem preklopit, ampak moram beatu rečt, da prekine in potem lahko dvignem klic od punce. Enkrat sem vprašal na Izi in so rekli, da je to pač tako pri predplačnikih :).

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

denisek123 ::

V-i-p: Da, naj bi imel tudi Izimobil. Javili so mi, da je vklopljeno, prav tako jaz isto preverim s kodo in je res. Tudi na telefonu je v nastavitvah ta opcija omogočena vendar ne deluje nikakor.
Intel Core i3 3217u/GeForce 720M/WIN 10

V-i-p ::

denisek123: a lahko testiraš dotično sim kartico v enem Samsungu recimo, me res zanima kaj se bo zgodilo tam.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevezava klica z mobilnim telefonom

Oddelek: Mobilne tehnologije
151349 (260) BCSman
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39588170 (7638) Jerry000
»

Čakajoči klic (Samsung in operater A1)

Oddelek: Mobilne tehnologije
104675 (4190) omni-vor
»

Mnenja o "Internet pozivniku"

Oddelek: Omrežja in internet
111220 (1069) Matek

Več podobnih tem