» »

Televizijski zamik

Televizijski zamik

ferdoperdec ::

Ker se vse premika v digitalno obliko me zanima kdo sploh še ponuja Televizijo ki ne gre preko interneta? Vem za free to air stvari in satelite ampak to je to. Vsi programi so zamaknjeni preko interneta, če gledaš šport ti aplikacija z live updati stvari pove 30 sekund preden se dogodek sploh zgodi na tvju.

Res ni kakšne boljše iptv storitve ki ne bi imela takšen zamik kot ga imamo sedaj?

murrieta ::

ferdoperdec je izjavil:

Ker se vse premika v digitalno obliko me zanima kdo sploh še ponuja Televizijo ki ne gre preko interneta? Vem za free to air stvari in satelite ampak to je to. Vsi programi so zamaknjeni preko interneta, če gledaš šport ti aplikacija z live updati stvari pove 30 sekund preden se dogodek sploh zgodi na tvju.

Res ni kakšne boljše iptv storitve ki ne bi imela takšen zamik kot ga imamo sedaj?

Trol registriran danes, ni vreden obravnave.

ferdoperdec ::

Sprašujem zakaj v 2022 nimamo storitve ki bi nam omogočala gledanje televizijskih progamov skoraj v realnem času in ne z zamikom

murrieta ::

ferdoperdec je izjavil:

Sprašujem zakaj v 2022 nimamo storitve ki bi nam omogočala gledanje televizijskih progamov skoraj v realnem času in ne z zamikom


Sem ti ze vse povedal.

starfotr ::

To je bila analogna TV in analogni RA, kjer je bil zamik zanemarljiv.

Vse digitalne vsebine imajo kar velik zamik. Ne glede na medij.

ferdoperdec ::

startfotr, bomo morali torej počakati da tehnologija napreduje?

starfotr ::

Napreduje v kaj?

Mikrohard ::

Kodiranje izvornega materiala doda nekaj zamika, prenos do operaterjev doda nekaj zamika, transcoding pri operaterjih doda par sekund zamika... in potem še streaming tehnologija doda par sekund (odvisno od tega, katera se uporablja). Slike v čisto realnem času ne boš nikjer več videl... par sekund zamika bi bil absolutni minimum. Kar je na satelitu je najmanjši možni zamik trenutno.

Zgodovina sprememb…

ferdoperdec ::

OK razumem , hvala ti za dobro obrazložitev Mikrohard. stari časi so mimo

FoxKnox ::

A ni fajn tale zamik.Gledaš po CNN kako se raketa bljiža cilju in še preden ga na tv zadane, si že mrtev.
Edino kar lahko od tehnologije še pričakujemo je ...časovni preskok naprej.Glejte do 7dni naprej.No, vojo baje to že omogoča

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

donvito ::

Edino kar lahko od tehnologije še pričakujemo je ...časovni preskok naprej.Glejte do 7dni naprej.No, vojo baje to že omogoča

ko bo to možno za žrebanje jackpota, sem pa zraven.:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zatemnitev vetrobranskega stekla

Oddelek: Znanost in tehnologija
142317 (1663) St235
»

Lastni tv komunikator

Oddelek: Zvok in slika
215458 (3772) Mikrohard
»

Pet žilni kabelj - 2 napravi

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
173541 (2960) OmegaM
»

xtreamer + hdmi + samsung tv = zvok out of sync

Oddelek: Zvok in slika
131937 (1722) MK99
»

Najhitrejša AGP grafična kartica

Oddelek: Novice / Grafične kartice
337779 (5450) Spock83

Več podobnih tem