» »

Smotana Banka

Smotana Banka

balaz ::

Imam uprašanje ki nevem kam ga naj uvrstim, ampak sem zelo jezen na svojo NKBM banko in jo več ne uporabljam, ampak ne morem zapreti računa ker sem v tujini kjer niti nimam svojega konzulata. Preprosto sem primoran plačevati teh 2,50 EUR provizije vodenja računa. Ker me to pride na leto 30 eur se mi res ne splača. Če hočem zapret pa zahtevajo da me pokličejo na staro tel. št. iz evidence, ampak tudi te Slo št. več nimam in je ne morem spremeniti če se ne oglasim osebno pri njih. Torej tudi plačevati prek spleta ni možno. Imam OS račun brez limita.

Zanima me kaj če dvignem tist preostali denar ven in preprosto pustim banko, pa naj trgajo teh 2,5e vsak mesec, ali lahko grem v minus, ali bojo potem avtomatsko zaprli moj račun (kar bi bilo seveda ideal)? :D

Tody ::

Banka čeprav se sliši smešno, ne daja rada denarja. Tist minus, ki ga boš pridelal bodo izterjal od tega tako ali drugače + kup enih stroškov boš plačal.

Vrjetno si bi lahko pomagal s tem

https://www.nkbm.si/video-klic-bo-dodat...

Tako da se prepričajo da si res ti. Kak osebni dokument s sliko pa le imej pri sebi.

AndrejS ::

Sem imel tudi slabo izkušnjo z NKBM - nisem mogel dvignit večjo vsoto denarja- ker mi je osebna potekla- izpit (stari roza) pa ni oseben dokument.

Invictus ::

Zaradi tega ni banka slaba, ampak je slab uporabnik, ki ne zna poskrbeti za osnovne zakonske zahteve...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

njyngs ::

AndrejS je izjavil:

Sem imel tudi slabo izkušnjo z NKBM - nisem mogel dvignit večjo vsoto denarja- ker mi je osebna potekla- izpit (stari roza) pa ni oseben dokument.

Hočeš povedat, da pri drugih bankah pa ti vržejo 20 jurjev čez pult brez kakršnega koli dokazila, da si to ti? :O
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Meee ::

AndrejS je izjavil:

Sem imel tudi slabo izkušnjo z NKBM - nisem mogel dvignit večjo vsoto denarja- ker mi je osebna potekla- izpit (stari roza) pa ni oseben dokument.


To je kvečjem dobra izkušnja in ne slaba :P

mihi666 ::

Sem bil v podobni situaciji pred 3 meseci imel sem 30€ minusa zaradi vodenja računa. Parkrat so me klicali potem so mi ga pa zaprli. Ko sem prišel domov sem poravnal

Magic1 ::

Samo ne pozabit zrihtat, ko se kdaj vrneš. Pri meni so se dolga leta nazaj na NLBju, avtomatično spremenili paket iz študentskega v normalnega in začeli kasirat. Niso me niti obvestili, prav tako jih ni motilo, da je račun plezal zaradi stroškov v minus. Ker ni bil to primarni račun, je kar trajalo, da sem ugotovil po naklučju in nato zaprl račun. Seveda šele, ko sem poravnal vse, kar se je nabral.
Magic

Tidule ::

balaz je izjavil:

Imam uprašanje ki nevem kam ga naj uvrstim, ampak sem zelo jezen na svojo NKBM banko in jo več ne uporabljam, ampak ne morem zapreti računa ker sem v tujini kjer niti nimam svojega konzulata. Preprosto sem primoran plačevati teh 2,50 EUR provizije vodenja računa. Ker me to pride na leto 30 eur se mi res ne splača. Če hočem zapret pa zahtevajo da me pokličejo na staro tel. št. iz evidence, ampak tudi te Slo št. več nimam in je ne morem spremeniti če se ne oglasim osebno pri njih. Torej tudi plačevati prek spleta ni možno. Imam OS račun brez limita.

Zanima me kaj če dvignem tist preostali denar ven in preprosto pustim banko, pa naj trgajo teh 2,5e vsak mesec, ali lahko grem v minus, ali bojo potem avtomatsko zaprli moj račun (kar bi bilo seveda ideal)? :D


Konzulat ti pri zapiranju bančnega računa ne bo popolnoma nič koristil. Najlažje, da dvigneš denar, pustiš da gre v minus in slej kot prej ti bodo odpovedali pogodbo in zaprli račun. Takrat poravnaš dolg in kar se nabere obresti in je to to. Če prideš vmes kaj v slovenijo, pač takrat skočiš na banko in urediš stvari.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
996150694 (39960) V-i-p
»

Abanka-Katastrofa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10119767 (11614) w0mbat
»

Kaj storiti z delnicami/obveznicami ob ukinitviregistrskih računov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6714688 (10527) konspirator
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9229681 (24046) šernk
»

Komitent katere banke ste???

Oddelek: Pomoč in nasveti
144135 (3796) PlayTheGame

Več podobnih tem