» »

Kaj je ZENSKA?

Kaj je ZENSKA?

1
2
3

l0g1t3ch ::

Haha, zdej vam jih je pa ženska napela :))

Upam da se indetificira tako, da me ne doleti kaka tožba :)

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

Horzen je izjavil:

no comment je izjavil:

Horzen je izjavil:


Ženska logika: Svet je nevaren za ženske. Pa ji tip razloži da so v večini žrtve kriminala moški glede na statistike FBI, ona pa še vedno nabija da se ne počuti varno.

Ženska se ne počuti varno in bi rada izboljšala svojo varnost. Misli, da je še vedno preveč žensk na napačnem koncu nasilja.
Moški si za svojo varnost kupi še eno puško. Misli, da jih še vedno ne postreli dovolj.

Moški umirajo pogosteje. In potem imaš moškega, ki iz tega potegne zaključek, da so ženske neumne.


Zdravi normalni ljudje v USA se ne strelajo poprek in počez ker ne bi imeli kaj drugega početi, tako kot v Londonu UK, se zdravi normalni ljudje ne štihajo poprek in počez. Se pa zaradi par idiotov ki naredijo sranje mediji pa to opevajo na široko, potem politiki čutijo primorane nekaj narediti in obljubljajo rešitve problemov tako da nerfajo cel narod... ja je kao potem bolj varno, amapak dobiš en kup drugih problemov. Kot sem omenil so v UK razorožili narod, pa se z noži bodejo... ko bodo nože skancelali bodo pa z kamni in palicami se tepli... ni zdravila za take paciente.

Ženske niso neumne, so še kako spretne in iznajdljive, povprečna ženska je bolj iznajdljiva kot povprečen moški.


BOlj iznajdljiva, ali pa ima na voljo vec opcij? 1000x vec varnih his za zenske in kup drugih ukrepov, ki favorizirajo zenske. REs se je tezko znajti v bolj ugodnem okolju.

Revež, a te ženske tepejo? Rabiš varno hišo?

D3m ::

l0g1t3ch je izjavil:

Haha, zdej vam jih je pa ženska napela :))

Upam da se indetificira tako, da me ne doleti kaka tožba :)


V profilu piše vesoljec.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nejclp ::

Akira_ je izjavil:



Družbeni spol ?
Misliš mentalna bolezen ?

Družbeni spol je mentalna bolezen? Ti kar ene besede skupaj zmečeš, pa misliš, da si tvoril smiselno poved.

Akira_ je izjavil:

Prvi zelo očiten znak je ali se rodi z vagino ali penisom. To je zalo težko zamenjati in večina normalnih ljudi loči luknjo od izrastka :)
Malo bolj znanstveno pa se pogleda ali ima XX ali XY kromosome.

Vse ostalo je woke nakladanje za snežinkice 21 stoletja, ki vso osebnost zgradijo na tem da so non binary, gender fluid, transgender, ...

Biološki spol ni enak družbenemu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

l0g1t3ch ::

nejclp je izjavil:

Akira_ je izjavil:



Družbeni spol ?
Misliš mentalna bolezen ?

Družbeni spol je mentalna bolezen? Ti kar ene besede skupaj zmečeš, pa misliš, da si tvoril smiselno poved.

Akira_ je izjavil:

Prvi zelo očiten znak je ali se rodi z vagino ali penisom. To je zalo težko zamenjati in večina normalnih ljudi loči luknjo od izrastka :)
Malo bolj znanstveno pa se pogleda ali ima XX ali XY kromosome.

Vse ostalo je woke nakladanje za snežinkice 21 stoletja, ki vso osebnost zgradijo na tem da so non binary, gender fluid, transgender, ...

Biološki spol ni enak družbenemu.


Družbeni spol je izmišljotina.
Pa sem liberalec, levičar, whatever,... Sam pač včasih je treba reči bobu bob :)

I'm calling bullshit on this one ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

nejclp ::

l0g1t3ch je izjavil:



Družbeni spol je izmišljotina.
Pa sem liberalec, levičar, whatever,... Sam pač včasih je treba reči bobu bob :)

I'm calling bullshit on this one ;)

Absolutno je izmišljotina, kaj drugega pa je konstrukt? Saj to vam ves čas trobim.

l0g1t3ch ::

Problem je da se tej izmišljotini posveča preveč pozornosti in energije.

Ljudi se toži, ker ne upoštevajo teh blodenj in pdobne fore.

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Horzen je izjavil:

no comment je izjavil:

Horzen je izjavil:


Ženska logika: Svet je nevaren za ženske. Pa ji tip razloži da so v večini žrtve kriminala moški glede na statistike FBI, ona pa še vedno nabija da se ne počuti varno.

Ženska se ne počuti varno in bi rada izboljšala svojo varnost. Misli, da je še vedno preveč žensk na napačnem koncu nasilja.
Moški si za svojo varnost kupi še eno puško. Misli, da jih še vedno ne postreli dovolj.

Moški umirajo pogosteje. In potem imaš moškega, ki iz tega potegne zaključek, da so ženske neumne.


Zdravi normalni ljudje v USA se ne strelajo poprek in počez ker ne bi imeli kaj drugega početi, tako kot v Londonu UK, se zdravi normalni ljudje ne štihajo poprek in počez. Se pa zaradi par idiotov ki naredijo sranje mediji pa to opevajo na široko, potem politiki čutijo primorane nekaj narediti in obljubljajo rešitve problemov tako da nerfajo cel narod... ja je kao potem bolj varno, amapak dobiš en kup drugih problemov. Kot sem omenil so v UK razorožili narod, pa se z noži bodejo... ko bodo nože skancelali bodo pa z kamni in palicami se tepli... ni zdravila za take paciente.

Ženske niso neumne, so še kako spretne in iznajdljive, povprečna ženska je bolj iznajdljiva kot povprečen moški.


BOlj iznajdljiva, ali pa ima na voljo vec opcij? 1000x vec varnih his za zenske in kup drugih ukrepov, ki favorizirajo zenske. REs se je tezko znajti v bolj ugodnem okolju.

Revež, a te ženske tepejo? Rabiš varno hišo?


Misandristicni cepec.

nejclp ::

l0g1t3ch je izjavil:

Problem je da se tej izmišljotini posveča preveč pozornosti in energije.

Ljudi se toži, ker ne upoštevajo teh blodenj in pdobne fore.

Jaz je ne, ste pa konservativci izjemno zagnani, pa vas moti, da je transženska ženska.

Horzen ::



Pa naj vam ženska razloži :))
Obična ofca specializirana za beketanje!

nejclp ::

tikitoki je izjavil:



Misandristicni cepec.

Snežinkica zatirana.

Horzen je izjavil:



Pa naj vam ženska razloži :))

Ne boš verjel, tudi ženske so lahko retardirane. Ali pa se samo pretvarjajo, ker se jim splača.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

l0g1t3ch je izjavil:

Problem je da se tej izmišljotini posveča preveč pozornosti in energije.

Ljudi se toži, ker ne upoštevajo teh blodenj in pdobne fore.


Tisti del, ki obravnava druzbene norme in odnos do posameznega bioloskega spola, niso izmisljotina. Se je pa izrodilo v nekaj zelo cudnega.

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:



Misandristicni cepec.

Snežinkica zatirana.



Dej se malce izobrazi, bos mogoce malce bolj koristen.

Violence against men @ Wikipedia

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:



Misandristicni cepec.

Snežinkica zatirana.



Dej se malce izobrazi, bos mogoce malce bolj koristen.

Violence against men @ Wikipedia

Statistika nedvomno kaže, da moške bolj tepejo ženske, kot pa moški ženske. Ni kaj. Ženske so izrazito bolj nasilne. Snežinkica patetična.

maticb492 ::

Ko ti snowflake pravi da si snowflake lol.

Jaz sem translabod, nočem več plačevat davkov ker jih labodi ne plačujejo. Če so transženske ženske, je princip enak.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

nejclp ::

maticb492 je izjavil:

Ko ti snowflake pravi da si snowflake lol.

Jaz sem translabod, nočem več plačevat davkov ker jih labodi ne plačujejo. Če so transženske ženske, je princip enak.

Veliko sreče, translabod. Če ti rata, sem tudi jaz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

maticb492 ::

Ali pa bom rajše petelin, pa bom rekel punci naj me proda za petelinje borbe, veš kak na easy bom vse peteline premagal, z levo roko.

Nekako tak kot Lia Thomas.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

nejclp ::

maticb492 je izjavil:

Ali pa bom rajše petelin, pa bom rekel punci naj me proda za petelinje borbe, veš kak na easy bom vse peteline premagal, z levo roko.

Nekako tak kot Lia Thomas.

Vrste pa nekako ne moreš zamenjat, kaj meniš?

D3m ::

maticb492 je izjavil:

Ko ti snowflake pravi da si snowflake lol.

Jaz sem translabod, nočem več plačevat davkov ker jih labodi ne plačujejo. Če so transženske ženske, je princip enak.


|HP EliteBook|R5 6650U|

nejclp ::

D3m je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Ko ti snowflake pravi da si snowflake lol.

Jaz sem translabod, nočem več plačevat davkov ker jih labodi ne plačujejo. Če so transženske ženske, je princip enak.



Ampak mi nismo fuknjeni, anede?

maticb492 ::

nejclp je izjavil:

Vrste pa nekako ne moreš zamenjat, kaj meniš?


Spola tudi ne moraš zamenjat, ti manjka kak organ ali dva.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

D3m ::

Ampak mi nismo fuknjeni, anede?


Jaz verjamem, da ljudje ne bodo podlegli fuknjenosti.

Ampak se lahko motim.

Spola sta samo dva. Ostalo je mati narava in njen črni humor.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:



Misandristicni cepec.

Snežinkica zatirana.



Dej se malce izobrazi, bos mogoce malce bolj koristen.

Violence against men @ Wikipedia

Statistika nedvomno kaže, da moške bolj tepejo ženske, kot pa moški ženske. Ni kaj. Ženske so izrazito bolj nasilne. Snežinkica patetična.


Jp, statisika kaze, da so zensko priblizno tako nasilne v zvezah, kot moski. Sam pateticni cepci, ki niste sposobni prebrati dejanske statisti in serjete podatke iz glave, tega ocitno ne dojamete.

https://www150.statcan.gc.ca/n1/pub/85-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

nejclp ::

maticb492 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Vrste pa nekako ne moreš zamenjat, kaj meniš?


Spola tudi ne moraš zamenjat, ti manjka kak organ ali dva.

Družbenega absolutno lahko. Pa tudi, če smo striktno biološki, večina transžensk, ki še ni šla skozi kirurgijo, ma večji penis kot ti, snežinkica.

D3m je izjavil:

Ampak mi nismo fuknjeni, anede?


Jaz verjamem, da ljudje ne bodo podlegli fuknjenosti.

Ampak se lahko motim.

Spola sta samo dva. Ostalo je mati narava in njen črni humor.

Hudo se je poigrala s tabo.

Al neki v tem smislu, tko se trola, baje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

maticb492 ::

nejclp je izjavil:

maticb492 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Vrste pa nekako ne moreš zamenjat, kaj meniš?


Spola tudi ne moraš zamenjat, ti manjka kak organ ali dva.

Družbenega absolutno lahko. Pa tudi, če smo striktno biološki, večina transžensk, ki še ni šla skozi kirurgijo, ma večji penis kot ti, snežinkica.


Jaz sem tudi samo družbeno labod. Kot rečeno, davkov nočem plačevat.

A moj dedi je lahko družbeno star spet 50? Mu bojo penzijo nehali izplačevat?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

nejclp ::

maticb492 je izjavil:

nejclp je izjavil:

maticb492 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Vrste pa nekako ne moreš zamenjat, kaj meniš?


Spola tudi ne moraš zamenjat, ti manjka kak organ ali dva.

Družbenega absolutno lahko. Pa tudi, če smo striktno biološki, večina transžensk, ki še ni šla skozi kirurgijo, ma večji penis kot ti, snežinkica.


Jaz sem tudi samo družbeno labod. Kot rečeno, davkov nočem plačevat.

A moj dedi je lahko družbeno star spet 50? Mu bojo penzijo nehali izplačevat?

Jah, če je tolk fuknjen, da bi se penziji odpovedal, naj poskusi.

maticb492 ::

nejclp je izjavil:

maticb492 je izjavil:



A moj dedi je lahko družbeno star spet 50? Mu bojo penzijo nehali izplačevat?

Jah, če je tolk fuknjen, da bi se penziji odpovedal, naj poskusi.



Zakaj si trans-age-phobic? Kako si drzneš napisat da je fukjen, če hoče spremenit družbeno starost.

#cancelNejclp #transAgePhobia
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:



Misandristicni cepec.

Snežinkica zatirana.



Dej se malce izobrazi, bos mogoce malce bolj koristen.

Violence against men @ Wikipedia

Statistika nedvomno kaže, da moške bolj tepejo ženske, kot pa moški ženske. Ni kaj. Ženske so izrazito bolj nasilne. Snežinkica patetična.


Jp, statisika kaze, da so zensko priblizno tako nasilne v zvezah, kot moski. Sam pateticni cepci, ki niste sposobni prebrati dejanske statisti in serjete podatke iz glave, tega ocitno ne dojamete.

https://www150.statcan.gc.ca/n1/pub/85-...

Mal te jebe statistika, ampak če daš pobudo za ustanovitev varne hiše za moške, te vsekakor podpiram. Je že čas, da se neha s spolno diskriminacijo. Enakost v različnosti!

maticb492 je izjavil:

nejclp je izjavil:

maticb492 je izjavil:



A moj dedi je lahko družbeno star spet 50? Mu bojo penzijo nehali izplačevat?

Jah, če je tolk fuknjen, da bi se penziji odpovedal, naj poskusi.



Zakaj si trans-age-phobic? Kako si drzneš napisat da je fukjen, če hoče spremenit družbeno starost.

#cancelNejclp #transAgePhobia

Fuknjen je, če se želi odpovedati pokojnini. Sem prec pripravljen bit 65 star, če mi zrihtaš pokojnino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

nejclp je izjavil:


Mal te jebe statistika, ampak če daš pobudo za ustanovitev varne hiše za moške, te vsekakor podpiram. Je že čas, da se neha s


Jp. zlo ocino nisi sposoben niti ene tabele razumeti. Zalostno:)

barocco ::

ženska ma spodi dve lukni.
"Ženske" ki imajo umetno narejeno drugo luknjico ali ki mislijo, da so ženske(ujeti..)to niso so osebe z motnjo Spolno disforija..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

maticb492 ::

nejclp je izjavil:


Fuknjen je, če se želi odpovedati pokojnini. Sem prec pripravljen bit 65 star, če mi zrihtaš pokojnino.


Zakaj bi ti rabil pokojnino, saj te bojo vzeli na kakem inštitutu 8. marec ali kaj podobnega, si pa ja borec za trans pravice, boš sedel v pisarni 8 ur, 2 urci po twitterju pisal, malo slo-tech ostalo pa pavzica in kofetkanje. Tako da si skoraj na istem.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


Mal te jebe statistika, ampak če daš pobudo za ustanovitev varne hiše za moške, te vsekakor podpiram. Je že čas, da se neha s


Jp. zlo ocino nisi sposoben niti ene tabele razumeti. Zalostno:)

To bo jA. Ženske tepejo moške, da res ni. Snežinkica boga.

maticb492 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Fuknjen je, če se želi odpovedati pokojnini. Sem prec pripravljen bit 65 star, če mi zrihtaš pokojnino.


Zakaj bi ti rabil pokojnino, saj te bojo vzeli na kakem inštitutu 8. marec ali kaj podobnega, si pa ja borec za trans pravice, boš sedel v pisarni 8 ur, 2 urci po twitterju pisal, malo slo-tech ostalo pa pavzica in kofetkanje. Tako da si skoraj na istem.

Itak, vsem moškim bomo odvzeli pokojninske pravice. In še prisilno jim bomo spremenili spol, saj je jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


Mal te jebe statistika, ampak če daš pobudo za ustanovitev varne hiše za moške, te vsekakor podpiram. Je že čas, da se neha s


Jp. zlo ocino nisi sposoben niti ene tabele razumeti. Zalostno:)

To bo jA. Ženske tepejo moške, da res ni. Snežinkica boga.


O, ne razumes oblik nasilja. Zalostno:).

nejclp ::

barocco je izjavil:

ženska ma spodi dve lukni.
"Ženske" ki imajo umetno narejeno drugo luknjico ali ki mislijo, da so ženske(ujeti..)to niso so osebe z motnjo Spolno disforija..

Tebi bomo zrihtali še tretjo. Bonus.

Meiniken ::

Horzen je izjavil:

Mulc bi rabu dve okrog ušes, pa da ga stari naženejo ven žogo brcat ne FIFO na PS4 nabijat, namesto tega pa ''strokovnjaki'' predpišejo gender-reasignment surgery...


Tako ja. Garbaš froca dokler ne počne tistega kar ti hočeš. Na stara leta boš pa jokal zakaj te nihče ne pokliče :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Horzen ::

Meiniken je izjavil:

Horzen je izjavil:

Mulc bi rabu dve okrog ušes, pa da ga stari naženejo ven žogo brcat ne FIFO na PS4 nabijat, namesto tega pa ''strokovnjaki'' predpišejo gender-reasignment surgery...


Tako ja. Garbaš froca dokler ne počne tistega kar ti hočeš. Na stara leta boš pa jokal zakaj te nihče ne pokliče :))


Normalno, vsak dan, že za fruštek nagarbaš celo familijo preventivno. Retard. To ni vzgoja to je izživljanje. Zaradi takih imbecilov se potem pišejo drakonski zakoni.
Obična ofca specializirana za beketanje!

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


Mal te jebe statistika, ampak če daš pobudo za ustanovitev varne hiše za moške, te vsekakor podpiram. Je že čas, da se neha s


Jp. zlo ocino nisi sposoben niti ene tabele razumeti. Zalostno:)

To bo jA. Ženske tepejo moške, da res ni. Snežinkica boga.


O, ne razumes oblik nasilja. Zalostno:).

Žalostno, ja. Je pa dejstvo, da sem sam odporen tudi na psihično nasilje. Snežinkice pač niste, pa rabite varne hiše.

Horzen ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


Mal te jebe statistika, ampak če daš pobudo za ustanovitev varne hiše za moške, te vsekakor podpiram. Je že čas, da se neha s


Jp. zlo ocino nisi sposoben niti ene tabele razumeti. Zalostno:)

To bo jA. Ženske tepejo moške, da res ni. Snežinkica boga.


O, ne razumes oblik nasilja. Zalostno:).

Žalostno, ja. Je pa dejstvo, da sem sam odporen tudi na psihično nasilje. Snežinkice pač niste, pa rabite varne hiše.


Pa dobro, ka lahko nehaš nabijat z snežinkami. Si dosaden.
Obična ofca specializirana za beketanje!

maticb492 ::

nejclp je izjavil:


Žalostno, ja. Je pa dejstvo, da sem sam odporen tudi na psihično nasilje. Snežinkice pač niste, pa rabite varne hiše.



Jaz se vedno zaklenem v hišo pa Glocka vzamemem iz sefa, preden se logiram na slo-tech. Safety first.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Horzen ::

maticb492 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Žalostno, ja. Je pa dejstvo, da sem sam odporen tudi na psihično nasilje. Snežinkice pač niste, pa rabite varne hiše.



Jaz se vedno zaklenem v hišo pa Glocka vzamemem iz sefa, preden se logiram na slo-tech. Safety first.


Glocka? M134 minimalno... še AR15 je podhranjena protim tem zverem.
Obična ofca specializirana za beketanje!

nejclp ::

Horzen je izjavil:



Pa dobro, ka lahko nehaš nabijat z snežinkami. Si dosaden.

Dosaden? A si iz Črnomlja, snežinkica?

Horzen ::

nejclp je izjavil:

Horzen je izjavil:



Pa dobro, ka lahko nehaš nabijat z snežinkami. Si dosaden.

Dosaden? A si iz Črnomlja, snežinkica?


Nisam snežko dragi.
Obična ofca specializirana za beketanje!

nejclp ::

Horzen je izjavil:

nejclp je izjavil:

Horzen je izjavil:



Pa dobro, ka lahko nehaš nabijat z snežinkami. Si dosaden.

Dosaden? A si iz Črnomlja, snežinkica?


Nisam snežko dragi.

Čefur?

Horzen ::

nejclp je izjavil:

Horzen je izjavil:

nejclp je izjavil:

Horzen je izjavil:



Pa dobro, ka lahko nehaš nabijat z snežinkami. Si dosaden.

Dosaden? A si iz Črnomlja, snežinkica?


Nisam snežko dragi.

Čefur?


Naci?
Obična ofca specializirana za beketanje!

nejclp ::

Horzen je izjavil:

maticb492 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Žalostno, ja. Je pa dejstvo, da sem sam odporen tudi na psihično nasilje. Snežinkice pač niste, pa rabite varne hiše.



Jaz se vedno zaklenem v hišo pa Glocka vzamemem iz sefa, preden se logiram na slo-tech. Safety first.


Glocka? M134 minimalno... še AR15 je podhranjena protim tem zverem.

Mam 20 frač (Jörg Sprave approved) , dva lokostrela in 6 lokov, pa da vidimo.

Horzen je izjavil:



Naci?

Niti najmanj. Ločim pa med stanjem duha in etnično pripadnostjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


Mal te jebe statistika, ampak če daš pobudo za ustanovitev varne hiše za moške, te vsekakor podpiram. Je že čas, da se neha s


Jp. zlo ocino nisi sposoben niti ene tabele razumeti. Zalostno:)

To bo jA. Ženske tepejo moške, da res ni. Snežinkica boga.


O, ne razumes oblik nasilja. Zalostno:).

Žalostno, ja. Je pa dejstvo, da sem sam odporen tudi na psihično nasilje. Snežinkice pač niste, pa rabite varne hiše.


Dejstvo je zgolj, da se nikoli nisi dozivel tovrstnega nasilja in si delas utvare. Tipicni dvolicni zagovorniki normalizacije nasilja nad moskimi.

nejclp ::

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


Mal te jebe statistika, ampak če daš pobudo za ustanovitev varne hiše za moške, te vsekakor podpiram. Je že čas, da se neha s


Jp. zlo ocino nisi sposoben niti ene tabele razumeti. Zalostno:)

To bo jA. Ženske tepejo moške, da res ni. Snežinkica boga.


O, ne razumes oblik nasilja. Zalostno:).

Žalostno, ja. Je pa dejstvo, da sem sam odporen tudi na psihično nasilje. Snežinkice pač niste, pa rabite varne hiše.


Dejstvo je zgolj, da se nikoli nisi dozivel tovrstnega nasilja in si delas utvare. Tipicni dvolicni zagovorniki normalizacije nasilja nad moskimi.

Oh, daj no, ženska je pa itak že popizdila nad mano in mi skušala zgristi lobanjo do možgan, sem pač zajebanec. Pa je bilo bolj patetično, kot ne, z njene strani. Sam snežinkice lahko jokcate, če pride do tega.

tikitoki ::

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:

tikitoki je izjavil:

nejclp je izjavil:


Mal te jebe statistika, ampak če daš pobudo za ustanovitev varne hiše za moške, te vsekakor podpiram. Je že čas, da se neha s


Jp. zlo ocino nisi sposoben niti ene tabele razumeti. Zalostno:)

To bo jA. Ženske tepejo moške, da res ni. Snežinkica boga.


O, ne razumes oblik nasilja. Zalostno:).

Žalostno, ja. Je pa dejstvo, da sem sam odporen tudi na psihično nasilje. Snežinkice pač niste, pa rabite varne hiše.


Dejstvo je zgolj, da se nikoli nisi dozivel tovrstnega nasilja in si delas utvare. Tipicni dvolicni zagovorniki normalizacije nasilja nad moskimi.

Oh, daj no, ženska je pa itak že popizdila nad mano in mi skušala zgristi lobanjo do možgan, sem pač zajebanec. Pa je bilo bolj patetično, kot ne, z njene strani. Sam snežinkice lahko jokcate, če pride do tega.


Dobro, torej zagovarjas pretepanje in posiljevanje zensk. Nej boge snezinke nehajo jambrati. Dobro, da vemo s kaksno osebo imamo opravka.

Horzen ::

nejclp je izjavil:

Oh, daj no, ženska je pa itak že popizdila nad mano in mi skušala zgristi lobanjo do možgan, sem pač zajebanec. Pa je bilo bolj patetično, kot ne, z njene strani. Sam snežinkice lahko jokcate, če pride do tega.


A je ta ženska mogoče imela spooooodaj lulčka?

pusti ga u k, saj vidiš da model nima substance in da mu prepih vleče med ušesi
Obična ofca specializirana za beketanje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Horzen ()

nejclp ::

tikitoki je izjavil:



Dobro, torej zagovarjas pretepanje in posiljevanje zensk. Nej boge snezinke nehajo jambrati. Dobro, da vemo s kaksno osebo imamo opravka.

"Jambrati" sploh ni beseda. Pomoje maš ti hujše probleme, loti se jih.

Horzen je izjavil:

nejclp je izjavil:

Oh, daj no, ženska je pa itak že popizdila nad mano in mi skušala zgristi lobanjo do možgan, sem pač zajebanec. Pa je bilo bolj patetično, kot ne, z njene strani. Sam snežinkice lahko jokcate, če pride do tega.


A je ta ženska mogoče imela spooooodaj lulčka?

pusti ga u k, saj vidiš da model nima substance in da mu prepih vleče med ušesi

Ne, biološko ženska, ampak močna, taka, kot jih preferiram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znamenje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12013207 (8407) showsover

Nadlegovanje ali spogledovanje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671107910 (91882) Mavrik

Več podobnih tem