» »

Smart kljucavnica za stranski vhod

Smart kljucavnica za stranski vhod

Urbas ::

Zdravo,

Iscem pametno kljucavnico z IP68, za zunanja vrata druge garaze. Najraje enostavno na PIN kodo, brez vseh teh fingerprintov, RF kartic, sploh pa kaksnih dodatnih hubov routerjev.

Kaj bi rad od pameti bi to, da se avtomatsko zaklene zvecer, in zjutraj ko se gre v sluzbo, ce je ostala odklenjena.

Najbolje bi bila taka, kateri bi se zamenjalo obstojec mehanizem s cilindricno kljucavnico in bi luknje pasale. Ampak ne vem a taka obstaja? Druga varianta bi bila samo dodatna kljucavnica s temi funkcijami, original kljuka s cilindrom pa ostane.

Kaj bi priporocili? Hvala

WizzardOfOZ ::

Poglej v conradu. Tam so imeli vedno kar nekaj tega.
Pa IP65 je dovolj. Po moje že IP54. Saj je ne boš potapljal, samo dež bo lahko po njej padal.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

joze67 ::

Nuki.

Urbas ::

Nuki je videt OK glede vsega kar iscem razen tega, da je treba s telefonom odklepat, ki ga pa nimas vedno zraven

Kami ::

Za Nuki se dobi keypad (https://shop.nuki.io/en/bundles/nuki-ke..., ki komunicira s kljucavnico preko Bluetootha in ne potrebuje routerja ali podobno.

Imam sam, za backup (v primeru, da se sprazni telefon ali podobno) in deluje v redu.

Urbas ::

Sem vzel combo keypad+lock.

Koda za 30€ popusta, ce bo se kdo jemal:
REFRV3FTJG3F3

murrieta ::

Urbas je izjavil:

Zdravo,

Iscem pametno kljucavnico z IP68, za zunanja vrata druge garaze. Najraje enostavno na PIN kodo, brez vseh teh fingerprintov, RF kartic, sploh pa kaksnih dodatnih hubov routerjev.

Kaj bi rad od pameti bi to, da se avtomatsko zaklene zvecer, in zjutraj ko se gre v sluzbo, ce je ostala odklenjena.

Najbolje bi bila taka, kateri bi se zamenjalo obstojec mehanizem s cilindricno kljucavnico in bi luknje pasale. Ampak ne vem a taka obstaja? Druga varianta bi bila samo dodatna kljucavnica s temi funkcijami, original kljuka s cilindrom pa ostane.

Kaj bi priporocili? Hvala


Jaz bi ti resno priporocal, da si na youtubu pogledas tezave bedakov, ki bi radi imeli "smart" klucavnice. Mogoce te bo streznilo.

Kaj takega:



Tisti, ki je kdaj v zivljenju resno programiral (ne logo, js, java ipd.), ne bo nikoli nicesar kriticnega prepustil softwaru.

Se bolje, tisti, ki bo karkoli vedel o "brezzicnemu", bo uporabljal samo kabel.

Wanna be normiji, pa gladko padejo na vsak marketinski bullshit. Od clouda (ki jim omogoca, da se kitijo s tujim znanjem), pa do raznih streaming storitev (ki omogocajo, da nimajo v lasti nicesar).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murrieta ()

Urbas ::

Dobro glej, na SloTechu si. Do nekje te razumem, od tam naprej pa ti lahko ponudim grad, ki ga oddajam brez vsega, ce bi se preselil ali vsaj zbistril.

Nisem povedal, da je ta kljucavnica ostajala odklenjena, tako da bo boljsi od clanov druzine v tem primeru tudi software...

Zdaj po enem tednu lahko samo pohvalim Nuki. Dela kot mora, edina skrb je kaj bo pozimi ker garaza ni ogrevana zaradi vlage. Temperatura pod 10 ne bo padla

Urbas ::

Nekam na nek kuponko sem Nuki referral kodo nalimal in so mi poslal za prakticno vsakega en Fob, v dobrem imam za pokoristit PIN daljinec in 50EUR voucher. Ce koga zanima naj pise na ants.codfish-0f@icloud.com pa mi bo forwardiralo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ključavnica na prstni odtis/keypad/RFID (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6515700 (1273) G_mAn
»

Prečna zapora vhodnih vrat

Oddelek: Loža
214328 (3661) Magic1
»

Kako vdreti v ključavnico?

Oddelek: Loža
3018923 (17815) sisemen
»

Švicarski nož

Oddelek: Loža
234323 (2387) anzel26

Ključavnice na prstni odtis (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9712936 (10849) Brane2

Več podobnih tem