» »

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila

««
23 / 26
»»

kamiKaZaA ::

@Pithlit zakaj nisi šla po 3. odmerek v letu 2022? 8-)

Pa počasi bi bil že čas za 4. odmerek, ker bi tretji počasi potekel. Imunost pada, s cepivi pa raste, virus pa še je vedno med nami in zakaj si se torej prenehala cepiti? :):P

Odgovor, ker sama ne bo odgovorila kot tudi 7. decembra ni odgovorila na isto postavljeno vprašanje: ker je postala egoistična pizda, kateri več ni mar za dedke in babice, ter odvrgla masko v trgovini in prestopila med antivaxerje. :));)

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Do sedaj si bil označen (s strani vaxerjev) za antivaxerja, če se nisi cepil proti covid oz. hodil po nove update, pa magari si bil cepljen proti vsemu ostalemu.

To, seveda, ni nič bolj res kot ostali tvoji umotvori. Antivakserji ste tisti bedaki ki strašite okoli s takimi ali drugačnimi izmišljenimi posledicami cepiv. Pravzaprav ste kar škodljivci, kar se tega tiče. Kot bramorji.

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je celi čas trdila, da je polno cepljena s vsemi 4 odmerki, sedaj pa (neumna kot je) posta sliko, kjer piše da je bila 2x cepljena in nazadnje 27.8.2021. :))


O lej, kakšno presenečenje. Spet laž. Prilimaj citat kjer trdim da sem 4x cepljena. Dajmo.

Potem pa še razloži od kje ti podatek da je na sliki moj certifikat. Ker drugega kot klevetat in si sproti izmišljevat stvari ne znaš. Pač dej si poiskat pomoč. Patologije niso zdrave... Naj ti povem da certifikat ni moj. Na mojem piše 3/3. Evo, tko, da me boš lažje citiral naslednjič ko bom trdila da imam 4/3. Al je 4/4? 4/2? 4/5?

kamiKaZaA je izjavil:

@Pithlit zakaj se več ne cepiš oz. zakaj si se nazadnje cepila pred letom in tremi meseci, če pa je to tako super cepivo? :)):)):))

Ker sem cepljena z vsemi odmerki priporočenim za mojo skupino. Ti pa ostajaš funkcionalno nepismeni bumbar ki ni sposoben niti 1+1 seštet.

Ampak ja, povsem pričakovano. Do carry on. Tvoja luknja v kateri čepiš je globlja z vsakim postom. Pa še z gnojem se polni.

O wow. Prav 3 poste si ekskluzivno meni namenil? Kako lepo ko ti vsi trije v fris eksplodirajo, kajne? No, ne bom na vsakega posebej odgovarjala. Forumska higiena pa to.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:


Potem pa še razloži od kje ti podatek da je na sliki moj certifikat. Ker drugega kot klevetat in si sproti izmišljevat stvari ne znaš. Pač dej si poiskat pomoč. Patologije niso zdrave... Naj ti povem da certifikat ni moj. Na mojem piše 3/3. Evo, tko, da me boš lažje citiral naslednjič ko bom trdila da imam 4/3. Al je 4/4? 4/2? 4/5?

Seveda je to tvoj certifikat. Ker si še v službi. Ker si naredila printscreen danes ob 13:21 in naložila sliko na forum 13:31 (10 minut razlike). Razen, če si letela po ulici in iskala nekoga, ki ima certifikat 2/2 in ga tudi našla v teh 10 minutah. :))

Tako, da lahko fopaš ti doma svoje s temi lažmi o 3/3 in da to ni tvoj certifikat z 2/2. Sama si se zajebala, da sem te med službenim cajtom do take mere sprovociral, da si šla nalagat svoj covid certifikat na forum. >:D

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:


O lej, kakšno presenečenje. Spet laž. Prilimaj citat kjer trdim da sem 4x cepljena. Dajmo.

Izvoli. Najprej sem te 7. decembra vprašal zakaj se več ne cepiš s poživitvenimi odmerki, o tem je tudi takrat tekla debata, ko sem napisal, da je v Sloveniji cepljenih le dobrih 60.000 z 4. odmerkom in nekje 600.000 s 3. odmerkom. Sledil je tvoj odgovor:

Pithlit je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Zakaj se več ne cepiš? Cepiva so še vedno zastonj. Pa varna in učinkovita. Ne mi rečt, da si tudi ti ratala egoistična pizda, katera se več ne misli cepiti in si prestopila med antivaxerje. :)):)):))

Ti sploh še veš o čem govoriš? Verjetno ne, ker so ti drugi že skušali razložit, pa to tvojih blodenj ni ustavilo (wtf happened to "jaz sam povem zakaj se jaz ne cepim").

Bom jaz tebe vprašala: zakaj si ti bil egoistična pizda in nisi nosil maske takrat ko je blo treba? Če že ti nabijaš zakaj ne nosimo mask ko ni treba... A si lahko še večji kreten?

Mimogrede... Kdo je rekel da nisem cepljena? In kolk globoko v lastno rit si moral tokrat se stegni da si na dan povlekel laž o zastonj cepivih?

kamiKaZaA ::

Lepo sem te danes sprovociral. >:D Komentar si napisala ob 13:31, 2 sliki pa naredila ob 13:21 in jih šla nalagati na splet ibb.co potem pa postala sem linke. :D

Fact check: definitivno tvoj certifikat :) in zdaj je kar je, tega več ne moreš zanikati. ;)

Busted!



Pithlit je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Po drugi strani pa imamo res trenutno nekaj čez 60k polno cepljenih, kar pomeni, da je ostalih 2 milijona antivaxerjev.

Sej ti lahko to ad nauseam ponavljaš, pa tvoja laž še ne bo postala resnica.

 2 mRNA odmerka...

2 mRNA odmerka...



 ...potrdilo še kar veljavno.

...potrdilo še kar veljavno.



Iz tega sledi da ste budale ker si kar nekaj izmišljujete. Ker bolestno rabite imeti prav, tehtnih argumentov vam pa z vsakim dnem bolj zmanjkuje. Kredibilnosti pa itak nimate več. Še citatov niste zmožni zalimat, kaj šele kredibilne vire.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Pithlit ::

Le sigh... Sej človek ne more verjet no. Počakamo še tvoje pajdaše da boste okol ognja plesal k Indijanci in se smejali kako ste me pa končno ujeli? Kolk moraš bit obupan da hočeš na vsak način imeti prav?

OK, prav imaš. Čist sem vse zrežirala na tak glup način. Ne se pustit motit dejstvu da sem odgovarjala na kolk... 5 ur star post? Čak. Čez 10 minut tu še moj certifikat nalimam. Da bo zarota kompletno zaključena. S pentljico na vrhu.
Life is as complicated as we make it...

kamiKaZaA ::

Vsa debata okoli cepljenja s poživitvenimi odmerki se je začela s tem komentarjem 7. dec 2022 ob 17:08:41

kamiKaZaA je izjavil:


Je pa en podatek zelo zanimiv:

Polno cepljenih je v Slovneiji le 69.650 oz. cca. 3,30% prebivalstva. :)):)):))
Spreminjamo se v antivaxersko državo. :))

Še cela statistika:
1. šus = 1.267.190 oz. cca. 60%
1. + 2. suša = 1.223.623 oz. cca. 58%
1. + 2. + 3. šus = 665.365 oz. cca. 31%
1. + 2. + 3. + 4. šus = 69.650 oz. cca 3,30% :)):)):))
S takim tempom bo šlo po 3. poživitveni oz 5. šus manj kot 1% prebivalstva? :))>:D

Postajamo antiwax država. :D8-)

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Vsa debata okoli cepljenja s poživitvenimi odmerki se je začela s tem komentarjem 7. dec 2022 ob 17:08:41

kamiKaZaA je izjavil:


Je pa en podatek zelo zanimiv:

Polno cepljenih je v Slovneiji le 69.650 oz. cca. 3,30% prebivalstva. :)):)):))
Spreminjamo se v antivaxersko državo. :))

Še cela statistika:
1. šus = 1.267.190 oz. cca. 60%
1. + 2. suša = 1.223.623 oz. cca. 58%
1. + 2. + 3. šus = 665.365 oz. cca. 31%
1. + 2. + 3. + 4. šus = 69.650 oz. cca 3,30% :)):)):))
S takim tempom bo šlo po 3. poživitveni oz 5. šus manj kot 1% prebivalstva? :))>:D

Postajamo antiwax država. :D8-)

Ja, sej ni panike. 2/2 je polno cepljenje. Ti se pa lahko še kar naprej lažeš. Razen tvoje španovije ti nihče več ne verjame.

Evo, 10 minut kasneje še moj certifikat. Oziroma, tvoja teorija zarote je pač da to ni moj certifikat ker... ne vem, kristalna kugla verjetno. Al pa ti je en vrač to povedal. Al pa preprosto zato ker si pač patološki lažnivec ki hrepeni po validaciji. Who knows... we don't actually care.

Torej ja, fotke ane?

 ... uuuuu kdo bi si mislil... 3/3

... uuuuu kdo bi si mislil... 3/3



 ... In tudi ta je veljaven.

... In tudi ta je veljaven.



Zlomka ejga, le kako da se realnost ne sklada s tvojimi umotvori? Da ni kaj s tabo narobe?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Pithlit ::

Od screenshot-a, prek croppanja in uploadanja, pa do objave... Ene 4 minute. Glih tolk da boš vedel da tistih tvojih 10 minut ne pomeni glih baš nekaj.
Life is as complicated as we make it...

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne rabite cepiva, rabite psihiatra.


Saj ga vi tudi rabite zaradi medijske psihoze Covida, ki je bil tako smrtonosen da se je v času najbolj EPSKE pandemije, populacija na Svetu povišala...

Kot pri črni kugi... kajne? >:D

Covid je v dveh letih terjal skoraj toliko življenj kot celotna druga svetovna vojna v Nemčiji.

Komplet smrtne žrtve v ww2 so bile okoli 81 milijonov folka. Kljub temu se je svetovna populacija med 1939 pa 1945 povečala iz cca 2.230mio na 2.340mio folka. Po tvojem torej svetovne vojne sploh ni bilo? Al kako?



Sem jaz kdaj napisal da Covida ni ali da Sv. vojne ni bilo?

pravim samo DA NI TAKO SMRTONOSNA KOT PANIČNO PRIKAZUJETE... to je to...

Medtem je med črno kugo populacija šla kako? Razsvetli nas... no tisto pa je panika... vse ostalo pa meh... dokelr prebivalstvo na Svetu narašča mene ne skrbi oz. me skrbi ker narašča... ne pa zato ker ljudje umirajo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:


Evo, 10 minut kasneje še moj certifikat. Oziroma, tvoja teorija zarote je pač da to ni moj certifikat ker... ne vem, kristalna kugla verjetno. Al pa ti je en vrač to povedal. Al pa preprosto zato ker si pač patološki lažnivec ki hrepeni po validaciji. Who knows... we don't actually care.

Torej ja, fotke ane?

 ... uuuuu kdo bi si mislil... 3/3

... uuuuu kdo bi si mislil... 3/3



 ... In tudi ta je veljaven.

... In tudi ta je veljaven.



Zlomka ejga, le kako da se realnost ne sklada s tvojimi umotvori? Da ni kaj s tabo narobe?

To si naredila sedaj ob 15:06 torej več kot 1 uro kasneje kot si končala z delom ob 13:21. Ta certifikat je torej od tvoje mame ali očeta, katerega si sedaj naredila pred vašim kosilom. Tisto prej (danes ob 13:21) pa si naredila med službenim časom in je lahko bil samo tvoj certifikat.

Ta sedaj ob 15:06 je od tvoje mame ali očeta. Busted! >:D




Še dokaz, da si bila danes do 13:21 v službi oz. do nekje 14h., ko si pisala @solatkotu. >:D

Pithlit je izjavil:


Trenutno se bom vzdržala tega da ti v fris nekaj povem. A veš, benefit of a doubt. Bom počakala par ur na te citate. Nekak do konca šihta.


Pithlit je izjavil:


Par ur je mimo. Moj šiht tudi. Zaključujem da so tvoja usta (no prsti) palna dreka ker skozi celotno temo, oz. več tem, drugega kot klevetati ne znaš. Točno tako kot tvoji pajdaši.

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Še dokaz, da si bila danes do 13:21 v službi oz. do nekje 14h., ko si pisala @solatkotu. >:D

Ti si... prizadet? Jaz danes ob 12h nisem več bila na šihtu (5 do 12h sem pa res še bila v prostorih). Se lahko nehaš delati pametnega ker pač... nisi? Kristalno kuglo maš pa tud fajn pokvarjeno.

Pravzaprav ne. Sorry. Do carry on. Se te bodo pajdaši začeli še prej izogibati ker ti resno manjka par kolesc.

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne rabite cepiva, rabite psihiatra.


Saj ga vi tudi rabite zaradi medijske psihoze Covida, ki je bil tako smrtonosen da se je v času najbolj EPSKE pandemije, populacija na Svetu povišala...

Kot pri črni kugi... kajne? >:D

Covid je v dveh letih terjal skoraj toliko življenj kot celotna druga svetovna vojna v Nemčiji.

Komplet smrtne žrtve v ww2 so bile okoli 81 milijonov folka. Kljub temu se je svetovna populacija med 1939 pa 1945 povečala iz cca 2.230mio na 2.340mio folka. Po tvojem torej svetovne vojne sploh ni bilo? Al kako?



Sem jaz kdaj napisal da Covida ni ali da Sv. vojne ni bilo?

pravim samo DA NI TAKO SMRTONOSNA KOT PANIČNO PRIKAZUJETE... to je to...

Medtem je med črno kugo populacija šla kako? Razsvetli nas... no tisto pa je panika... vse ostalo pa meh... dokelr prebivalstvo na Svetu narašča mene ne skrbi oz. me skrbi ker narašča... ne pa zato ker ljudje umirajo...

7mio mrtvih je premalo zate? No ja, saj vemo da si psihopat...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

kamiKaZaA ::

Pithlit je tako zmešana, da se več niti ne spomni, kar je pisala pred parimi urami. Gremo lepo skozi >:D

Pithlit zakaj se več ne cepiš s poživitvnemi odmerki?:

Pithlit je izjavil:


Ker sem cepljena z vsemi odmerki priporočenim za mojo skupino.


Torej po 3. in 4. booster ni šla, ker je priporočeno za poživitveni odmerek to:
Tretji odmerek priporočen starejšim od 50 let in ranljivim
https://www.delo.si/novice/slovenija/tr...

Sedaj pa zmešana kot je, je čisto pozabila kar je pisala pred parimi urami in ker je slučajno mama danes bila doma ob njenem prihodu iz službe je naredila screenshot za 3. odmerek in naenkrat piše, da je njen, čeprav je pred parimi urami pisala, da je cepljena z vsemi odmerki, kateri so za njo priporočeni (torej 2/2), ker ne spada med ranljive: :))

Pithlit je izjavil:


Evo, 10 minut kasneje še moj certifikat.
Torej ja, fotke ane?


Pithlit ::

Ti veš da imaš lahko na telefonu več kot 1 certifikat?

Pa, mimogrede, to da veljaven 2/2 certifikat dokazuje da se ti brezsramno lažeš boš kar pozabil? Pa dajmo, bom igrala tvojo igrico in rekla: ne glede na to komu pripada.

Ponovno ponujam da sam prideš preverit pristnost obeh certifikatov. Kadarkoli. Edin haklc je da boš moral ti prit do mene. Opcije so Jesenice, Tolmin, Ljubljana in Nova Gorica. Seveda časovno precej specifične, ker sam zarad tebe se jaz ne bom nikamor vozila.

Lahko pa tudi kdo drug to preveri, ako hoče.
Life is as complicated as we make it...

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:


7mio mrtvih je premalo zate? No ja, saj vemo da si psihopat...

Vsako leto umre preko 50 milijonov ljudi zaradi nesreč, bolezni, lakote, naravne smrti... in te smrti varirajo lahko nekje tudi za +10%, +20% ali -10%, -20% na letni ravni. Ti pa zdaj paničariš, ker je v 2,5 letih umrlo 7 milijonov ljudi, pa še za vseh teh 7 milijonov ni res, da so umrli od covida, ker je večina njih bila starejša od 70 let in imela vrsto pridruženih bolezni.

@Mato - jaz sem razumel tvoj vpis. To ni p od pandemije. Prava pandemija je, ko imamo eksponentno rast smrti in če bi bilo letno odstopanje vsaj x2 ali x3 več smrti kot v povprečju prejšnjih 10 let. Pa temu vemo da ni bilo tako. Vse je bilo znotraj meje od +20% do -20%. In če ne bi spremenili definicije pandemije na WHO, tudi ne bi mogli leta 2020 razglasiti pandemije, ker prej je veljalo, da za razglasitev pandemije potrebna eksponentna rast smrti. Tega pa ni bilo. In tu se je zgodila prva prevara v ostali vrsti prevar med samo pLandemijo...

Mato989 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je izjavil:


7mio mrtvih je premalo zate? No ja, saj vemo da si psihopat...

Vsako leto umre preko 50 milijonov ljudi zaradi nesreč, bolezni, lakote, naravne smrti... in te smrti varirajo lahko nekje tudi za +10%, +20% ali -10%, -20% na letni ravni. Ti pa zdaj paničariš, ker je v 2,5 letih umrlo 7 milijonov ljudi, pa še za vseh teh 7 milijonov ni res, da so umrli od covida, ker je večina njih bila starejša od 70 let in imela vrsto pridruženih bolezni.

@Mato - jaz sem razumel tvoj vpis. To ni p od pandemije. Prava pandemija je, ko imamo eksponentno rast smrti in če bi bilo letno odstopanje vsaj x2 ali x3 več smrti kot v povprečju prejšnjih 10 let. Pa temu vemo da ni bilo tako. Vse je bilo znotraj meje od +20% do -20%. In če ne bi spremenili definicije pandemije na WHO, tudi ne bi mogli leta 2020 razglasiti pandemije, ker prej je veljalo, da za razglasitev pandemije potrebna eksponentna rast smrti. Tega pa ni bilo. In tu se je zgodila prva prevara v ostali vrsti prevar med samo pLandemijo...



Tako je, pandemije sploh razglasit ne bi smeli če ne bi šli definicije gnoji spreminjat za potrebe te pandemije... nisem vedel da se logika pandemije prilagodi potrebam ljudi ne obratno da se pandemija pač razglasdi ko je kriterij dosežen.

Pač sleparji

Kot pravim... umrlo je pičkin dim ljudi... letno jih več umre zaradi boleznih srca in ožilja kot od Covida... pa zato ne zapiramo mekičev in lockdownamo ljudi kajne...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:


Ponovno ponujam da sam prideš preverit pristnost obeh certifikatov. Kadarkoli. Edin haklc je da boš moral ti prit do mene. Opcije so Jesenice, Tolmin, Ljubljana in Nova Gorica. Seveda časovno precej specifične, ker sam zarad tebe se jaz ne bom nikamor vozila.

Zadnja stvar je, da bi želel v živo spoznati takšno osebo kot si ti. Bi še verjetno imel vrsto let nočne more. Ne, hvala za vabilo.

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je izjavil:


7mio mrtvih je premalo zate? No ja, saj vemo da si psihopat...

Vsako leto umre preko 50 milijonov ljudi zaradi nesreč, bolezni, lakote, naravne smrti... in te smrti varirajo lahko nekje tudi za +10%, +20% ali -10%, -20% na letni ravni. Ti pa zdaj paničariš, ker je v 2,5 letih umrlo 7 milijonov ljudi, pa še za vseh teh 7 milijonov ni res, da so umrli od covida, ker je večina njih bila starejša od 70 let in imela vrsto pridruženih bolezni.

@Mato - jaz sem razumel tvoj vpis. To ni p od pandemije. Prava pandemija je, ko imamo eksponentno rast smrti in če bi bilo letno odstopanje vsaj x2 ali x3 več smrti kot v povprečju prejšnjih 10 let. Pa temu vemo da ni bilo tako. Vse je bilo znotraj meje od +20% do -20%. In če ne bi spremenili definicije pandemije na WHO, tudi ne bi mogli leta 2020 razglasiti pandemije, ker prej je veljalo, da za razglasitev pandemije potrebna eksponentna rast smrti. Tega pa ni bilo. In tu se je zgodila prva prevara v ostali vrsti prevar med samo pLandemijo...

Kdo je rekel da paničarim? Jaz že veš čas pravim da mi je povsem vseeno kdo je cepljen in kdo ne. Kar pejd pogledat za nazaj.

Absolutno tudi zavračam opcijo obveznega cepljenja proti covid-u. Sem to večkrat že objavila.

Sam ja, vem, tebi je za realnost vseeno.

In ja 7mio presežnih smrti zarad enega virusa je kar dost. Verjetno se ti pa mato, psihopata kot sta, sploh ne zavedata koliko je okoli 100mio presežnih smrti (letno), potrebnih da bi vaju malenkost zaskrbelo. Tolikšen je namreč letni prirast, vsem tvojim nesrečam navkljub. Ne vem no, jaz bi se mal zamislila... vama je pa očitno to kar normalno. 7mio mrtvih, pffft, to ni nč!

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Ponovno ponujam da sam prideš preverit pristnost obeh certifikatov. Kadarkoli. Edin haklc je da boš moral ti prit do mene. Opcije so Jesenice, Tolmin, Ljubljana in Nova Gorica. Seveda časovno precej specifične, ker sam zarad tebe se jaz ne bom nikamor vozila.

Zadnja stvar je, da bi želel v živo spoznati takšno osebo kot si ti. Bi še verjetno imel vrsto let nočne more. Ne, hvala za vabilo.

Torej zavračaš preverljive dokaze... in se raje držiš svoje kristalne kugle? Bravo.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:


In ja 7mio presežnih smrti zarad enega virusa je kar dost. Verjetno se ti pa mato, psihopata kot sta, sploh ne zavedata koliko je okoli 100mio presežnih smrti (letno), potrebnih da bi vaju malenkost zaskrbelo. Tolikšen je namreč letni prirast, vsem tvojim nesrečam navkljub. Ne vem no, jaz bi se mal zamislila... vama je pa očitno to kar normalno. 7mio mrtvih, pffft, to ni nč!

WTF?? 8-O

O kakih 100 milijonih preseženih smrti letno ti?

Leta 2019 je umrlo: 57,94 milijona.

Leta 2020 je urmlo: 63,17 milijona.

Leta 2021 ko so cepiva reševala življenja pa je umrlo: 69,25 milijona

O kakih 100 milijonih ti?
https://ourworldindata.org/grapher/numb...

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je izjavil:


In ja 7mio presežnih smrti zarad enega virusa je kar dost. Verjetno se ti pa mato, psihopata kot sta, sploh ne zavedata koliko je okoli 100mio presežnih smrti (letno), potrebnih da bi vaju malenkost zaskrbelo. Tolikšen je namreč letni prirast, vsem tvojim nesrečam navkljub. Ne vem no, jaz bi se mal zamislila... vama je pa očitno to kar normalno. 7mio mrtvih, pffft, to ni nč!

WTF?? 8-O

O kakih 100 milijonih preseženih smrti letno ti?

Leta 2019 je umrlo: 57,94 milijona.

Leta 2020 je urmlo: 63,17 milijona.

Leta 2021 ko so cepiva reševala življenja pa je umrlo: 69,25 milijona

O kakih 100 milijonih ti?
https://ourworldindata.org/grapher/numb...

Jebemti ti in tvoja funkcionalna nepismenost!

Kljub temu da letno umre (zaradi bilo česa že) 65mio ljudi... Se prebivalstvo poveča za nekje 90mio. Torej samo za to da bi prebivalstvo _stagniralo_ mora umret 155mio ljudi (65 pričakovanih pa 90 presežnih). Da pa bi se svetovno prebivalstvo manjšalo in bi vidva z matastim bila zadovoljna in bi celo priznala da mogoče pa je nekaj na tem virusu... Bi jih moralo umret mal več. Zaokrožimo 90 navzgor in dobimo lepo cifro 100.torej bi letno moralo umret 165mio ljudi (65 pričakovanih, 100 presežnih). Torej sam zaradi vajinih dveh riti mora letno umret za 2 drugi svetovni vojni folka.

Pa da damo še teh 7mio covid ih smrti v perspektivo: na letnem nivoju to predstavlja dobrih 5,6% vseh smrti. Skoraj za dve Sloveniji mrtvih letno. Sam vama je to pač v okviru statistične napake.

Se bom pa vsaj za danes prenehala ukvarjati z narcisoidnimi psihopati ki non stop obračajo besede, se delajo še 3x bolj glupe kot so, ignorirajo dejstva in se preprosto lažejo.
Life is as complicated as we make it...

-Wall ::

Pithlit je izjavil:

se delajo še 3x bolj glupe kot so


Ne podcenjuj jih ;)

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je izjavil:


In ja 7mio presežnih smrti zarad enega virusa je kar dost. Verjetno se ti pa mato, psihopata kot sta, sploh ne zavedata koliko je okoli 100mio presežnih smrti (letno), potrebnih da bi vaju malenkost zaskrbelo. Tolikšen je namreč letni prirast, vsem tvojim nesrečam navkljub. Ne vem no, jaz bi se mal zamislila... vama je pa očitno to kar normalno. 7mio mrtvih, pffft, to ni nč!

WTF?? 8-O

O kakih 100 milijonih preseženih smrti letno ti?

Leta 2019 je umrlo: 57,94 milijona.

Leta 2020 je urmlo: 63,17 milijona.

Leta 2021 ko so cepiva reševala življenja pa je umrlo: 69,25 milijona

O kakih 100 milijonih ti?
https://ourworldindata.org/grapher/numb...

Jebemti ti in tvoja funkcionalna nepismenost!

Kljub temu da letno umre (zaradi bilo česa že) 65mio ljudi... Se prebivalstvo poveča za nekje 90mio. Torej samo za to da bi prebivalstvo _stagniralo_ mora umret 155mio ljudi (65 pričakovanih pa 90 presežnih). Da pa bi se svetovno prebivalstvo manjšalo in bi vidva z matastim bila zadovoljna in bi celo priznala da mogoče pa je nekaj na tem virusu... Bi jih moralo umret mal več. Zaokrožimo 90 navzgor in dobimo lepo cifro 100.torej bi letno moralo umret 165mio ljudi (65 pričakovanih, 100 presežnih). Torej sam zaradi vajinih dveh riti mora letno umret za 2 drugi svetovni vojni folka.

Pa da damo še teh 7mio covid ih smrti v perspektivo: na letnem nivoju to predstavlja dobrih 5,6% vseh smrti. Skoraj za dve Sloveniji mrtvih letno. Sam vama je to pač v okviru statistične napake.

Se bom pa vsaj za danes prenehala ukvarjati z narcisoidnimi psihopati ki non stop obračajo besede, se delajo še 3x bolj glupe kot so, ignorirajo dejstva in se preprosto lažejo.

Jebemti tvojo funkcionalno nepismenost in znanje matematike na ravni predšolske vzgoje.

Sploh veš kaj pomeni eksponentna rast smrti? To ne pomeni, da se leto dni čaka, če bo umrlo 100 milijonov ali 150 milijonov ljudi, ampak se gleda po tednih. In če je svetovno tedensko povprečje 1,2 milijona umrlih in če bi v enem tednu umrlo 1,5 milijona in v naslednjem 1,9 pa še en teden pozneje 2,4 milijona pa 3,0 milijone pa 3,7 milijone in šesti teden 4,5 milijone in bi v šestih tednih umrlo 17 milijonov ljudi namesto 7,2 milijona kot znaša povprečje bi to bil znak za eksponentno rast smrti in čas za razglasitve pandemije, torej izrednih razmer in vseh možnih ukrepov, da bi se zajezilo stanje smrti.

Pa smo to imeli? Seveda nismo. Jebemti, da moram učiti matematiko na tem forumu. Še dobro, da takšni bučkoti delajo v državni firmi, ker če bi delali v privat, bi ta že zdavnaj propadla, ker takšni ljudje niso sposobni delati kaj druga kot prelagati liste paprija v JS/JU.

Kar se tiče preseženih smrti zaradi covida. Kako to, da je leta 2019 umrlo 58 milijonov ljudi, leta 2020 z najhujšim sevom in brez cepiva je umrlo 63 milijonov ljudi, leta 2021 pa ob cepivih in blažjem sevu, ko so nam zapirali vse možne prireditve in smo nosili maske skoraj vsepovsod je umrlo na koncu 69 milijonov ljudi. Kako je to možno? In leta 2022 bo rekordno leto smrti po celem svetu. Preko 70 milijonov, pa smo imeli omicron sev in cepiva. Kako to da smrti tako močno rastejo od leta 2019 naprej? Razumel bi, da bi leta 2020 umrlo največ ljudi in bi leta 2021 umrlo manj kot 2020 in leta 2022 umrlo približno toliko kot leta 2019. A smrti nam rastejo. Kako to? Jaz vem odgovor in vsak lahko pride do tega odgovora zakaj imamo preseženo umrljivost zdravih in mlajših od 50. let.

Dimnik ::

Mislim....kamikaza, ti nisi diht, se mi sploh neda vseh postov prebrat, pa ti si sproti izmišljuješ stvari in na podlagi tega nekaj pametuješ....ti veš en k, kdaj je kdo v službi in kaj je naložil na forum. Sploh neveš kako sistem s potrdili deluje in pametuješ, jaz ti lahko s telefona pošljem za celo družino, se pravi 4x, 2odrasla, dva otroka, ne rabim bit doma, da bi dobil njihova potrdila.....tako, da tvoje trditvekdaj je kdo v službi oz prišel domov in poslal od mame, je ena velika tvoja izmišljotina, na enak način, se obnašaš o kovidu, nekaj si vtupiš v glavo in nabijaš po forumu, v glavnem, lažeš, že večkrat si prišel na led, ampak,ti kar....

kamiKaZaA ::

Dimnik je izjavil:

Mislim....kamikaza, ti nisi diht, se mi sploh neda vseh postov prebrat, pa ti si sproti izmišljuješ stvari in na podlagi tega nekaj pametuješ....ti veš en k, kdaj je kdo v službi in kaj je naložil na forum. Sploh neveš kako sistem s potrdili deluje in pametuješ, jaz ti lahko s telefona pošljem za celo družino, se pravi 4x, 2odrasla, dva otroka, ne rabim bit doma, da bi dobil njihova potrdila.....tako, da tvoje trditvekdaj je kdo v službi oz prišel domov in poslal od mame, je ena velika tvoja izmišljotina, na enak način, se obnašaš o kovidu, nekaj si vtupiš v glavo in nabijaš po forumu, v glavnem, lažeš, že večkrat si prišel na led, ampak,ti kar....

Si si ti prebral, kaj vse je danes Pithlit napisala? 8-O

In da je sama sebe izdala z lastnimi vpisi, da je cepljena 2/2 >:D
https://slo-tech.com/forum/t803106/p778...

Dejstvo je, da če bi Pithlit imela pred 15 uro na telefonu Covid potrdilo od 3/3 bi ga takoj dala gor, ne pa da je čakala do 15:06. Tako pa je čakala, da se mama vrne iz službe in je potem šla v akcijo, ker je pred tem imela le potrilo 2/2 na svojem telefonu...

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Mislim....kamikaza, ti nisi diht, se mi sploh neda vseh postov prebrat, pa ti si sproti izmišljuješ stvari in na podlagi tega nekaj pametuješ....ti veš en k, kdaj je kdo v službi in kaj je naložil na forum. Sploh neveš kako sistem s potrdili deluje in pametuješ, jaz ti lahko s telefona pošljem za celo družino, se pravi 4x, 2odrasla, dva otroka, ne rabim bit doma, da bi dobil njihova potrdila.....tako, da tvoje trditvekdaj je kdo v službi oz prišel domov in poslal od mame, je ena velika tvoja izmišljotina, na enak način, se obnašaš o kovidu, nekaj si vtupiš v glavo in nabijaš po forumu, v glavnem, lažeš, že večkrat si prišel na led, ampak,ti kar....

Si si ti prebral, kaj vse je danes Pithlit napisala? 8-O

In da je sama sebe izdala z lastnimi vpisi, da je cepljena 2/2 >:D
https://slo-tech.com/forum/t803106/p778...

Daj citat pičkica lažniva.

Jajc za prit preverit pa nimaš. Še pir ti častim.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Mislim....kamikaza, ti nisi diht, se mi sploh neda vseh postov prebrat, pa ti si sproti izmišljuješ stvari in na podlagi tega nekaj pametuješ....ti veš en k, kdaj je kdo v službi in kaj je naložil na forum. Sploh neveš kako sistem s potrdili deluje in pametuješ, jaz ti lahko s telefona pošljem za celo družino, se pravi 4x, 2odrasla, dva otroka, ne rabim bit doma, da bi dobil njihova potrdila.....tako, da tvoje trditvekdaj je kdo v službi oz prišel domov in poslal od mame, je ena velika tvoja izmišljotina, na enak način, se obnašaš o kovidu, nekaj si vtupiš v glavo in nabijaš po forumu, v glavnem, lažeš, že večkrat si prišel na led, ampak,ti kar....

Si si ti prebral, kaj vse je danes Pithlit napisala? 8-O

In da je sama sebe izdala z lastnimi vpisi, da je cepljena 2/2 >:D
https://slo-tech.com/forum/t803106/p778...

Daj citat pičkica lažniva.

Imaš vse. Klikni na link. In potem na tistem linku poklikaj linke od slo-techa. Ti si res funcionalno nepismena.

Pithlit ::

Vem kaj je na linku. Ravno zato si ti funkcionalno nepismena brezjajčna pičkica ki se rada skriva za tipkovnico pa veliko dela.
Life is as complicated as we make it...

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:


Jajc za prit preverit pa nimaš. Še pir ti častim.

Človek pride dosti lepše skozi življenje, če ima čimmanj opravka z zmešanimi ženskami. Kolikokrat ti še moram ponovit, da si ne želim srečanja v živo s teboj?

Pa nekam agresivna si ratala danes. Kot kaže sem ti res stopil na živec s temi tvojimi covid potrdili.:))

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Jajc za prit preverit pa nimaš. Še pir ti častim.

Človek pride dosti lepše skozi življenje, če ima čimmanj opravka z zmešanimi ženskami. Kolikokrat ti še moram ponovit, da si ne želim srečanja v živo s teboj?

Potem nehaj lagat ker imaš čisto vse možnosti za preverit resnico. Ampak kot zmešani antivaxxerski fanatik tega seveda ne boš storil. Ker se ti bo svet podrl.

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Jajc za prit preverit pa nimaš. Še pir ti častim.

Človek pride dosti lepše skozi življenje, če ima čimmanj opravka z zmešanimi ženskami. Kolikokrat ti še moram ponovit, da si ne želim srečanja v živo s teboj?

Pa nekam agresivna si ratala danes. Kot kaže sem ti res stopil na živec s temi tvojimi covid potrdili.:))

S tvojimi lažmi in klevetami pa res.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

kamiKaZaA ::

Ko zmanjka argumentov pa hitro pisat moderatorjem pritožbe, da se me odstrani iz te teme. :8)

https://slo-tech.com/forum/t498146/p778...

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Ko zmanjka argumentov pa hitro pisat moderatorjem pritožbe, da se me odstrani iz te teme. :8)

https://slo-tech.com/forum/t498146/p778...

Argumentov zmanjka ker ti živiš v nekem svojem svetu kjer lahko neovirano lažeš... In prikladno argumente ignoriraš.

Ker pa se gre za moje ime, sem te prijavila. Upam da imamo moderatorje dovolj na nivoju. Ker tu se ne gre več za razlike v mnenjih.
Life is as complicated as we make it...

Dimnik ::

Kakšnih argumentov človek božji......lažeš, si izmišljuješ, potem na teh trditvah podjebavaš......že zdavnaj bi moral kater moderator ukrepati

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Po drugi strani pa imamo res trenutno nekaj čez 60k polno cepljenih, kar pomeni, da je ostalih 2 milijona antivaxerjev.

Sej ti lahko to ad nauseam ponavljaš, pa tvoja laž še ne bo postala resnica.

 2 mRNA odmerka...

2 mRNA odmerka...



 ...potrdilo še kar veljavno.

...potrdilo še kar veljavno.



Iz tega sledi da ste budale ker si kar nekaj izmišljujete. Ker bolestno rabite imeti prav, tehtnih argumentov vam pa z vsakim dnem bolj zmanjkuje. Kredibilnosti pa itak nimate več. Še citatov niste zmožni zalimat, kaj šele kredibilne vire.

Kje so dokazi, da se slika2 resnično navezuje od slike1 in da se nizmes kaj druga pregedovalo? 2/2 ima veljvnost 270 dni. Piše na NIJZ. Kaj če je Pithlit vse fejkala in je dejansko preverjala 3/3 in dala sem gor sliko kot da je preverjala 2/2? Hmm...

slika2



slika1

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Po drugi strani pa imamo res trenutno nekaj čez 60k polno cepljenih, kar pomeni, da je ostalih 2 milijona antivaxerjev.

Sej ti lahko to ad nauseam ponavljaš, pa tvoja laž še ne bo postala resnica.

 2 mRNA odmerka...

2 mRNA odmerka...



 ...potrdilo še kar veljavno.

...potrdilo še kar veljavno.



Iz tega sledi da ste budale ker si kar nekaj izmišljujete. Ker bolestno rabite imeti prav, tehtnih argumentov vam pa z vsakim dnem bolj zmanjkuje. Kredibilnosti pa itak nimate več. Še citatov niste zmožni zalimat, kaj šele kredibilne vire.

Kje so dokazi, da se slika2 resnično navezuje od slike1 in da se nizmes kaj druga pregedovalo? 2/2 ima veljvnost 270 dni. Piše na NIJZ. Kaj če je Pithlit vse fejkala in je dejansko preverjala 3/3 in dala sem gor sliko kot da je preverjala 2/2? Hmm...

slika2



slika1


Pridi preverit. Jaz nimam kaj skrivat. Ne, certifikatov ne bom na net nalagala.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:


Pridi preverit. Jaz nimam kaj skrivat.

Ne, ker se te bojim in si mislim, kaj pa če si ti Francl in me kaj takega čaka ob tvojem srečanju?:

"Franclu ni še noben ušu!"




Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Kamikaza, jaz vedno pravim - če nisi 100% ziher s kerim dženderjem imaš opravka ne hodit, ker nikol ne veš kdo bo spredi kdo uzadi.

Garantirat ti pa ne more noben, ker to je Internet!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

kamiKaZaA ::

Miki N je izjavil:

Kamikaza, jaz vedno pravim - če nisi 100% ziher s kerim dženderjem imaš opravka ne hodit, ker nikol ne veš kdo bo spredi kdo uzadi.

Garantirat ti pa ne more noben, ker to je Internet!

Saj je vseeno ali je moški ali ženska? Jaz v obeh primerih nočem imeti opravka s tako čudno osebo kot je Ptihlit. Ne, hvala.

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Miki N je izjavil:

Kamikaza, jaz vedno pravim - če nisi 100% ziher s kerim dženderjem imaš opravka ne hodit, ker nikol ne veš kdo bo spredi kdo uzadi.

Garantirat ti pa ne more noben, ker to je Internet!

Saj je vseeno ali je moški ali ženska? Jaz v obeh primerih nočem imeti opravka s tako čudno osebo kot je Ptihlit. Ne, hvala.

Potem lahko nehaš lagat? Pa nakladat o stvareh o katerih pojma nimaš?
Life is as complicated as we make it...

-Wall ::

kamiKaZaA je izjavil:

Si si ti prebral, kaj vse je danes Pithlit napisala? 8-O


Ja. Kratko, jedernato, to the point.

Ti pa nakladas in nakladas, sestavljas nepovezane stvari, lazes, pametujes, se gres sherlocka,...

Skratka kot je raziskava opisala, psihopatski manipulativen narcis: Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism

Mimogrede, pazi kaksne stvari limas, si me spomnil na nekoga z banjom iz Deliveranca. Ampak tisti je vsaj molcal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

coffeetime12 ::

-Wall je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Si si ti prebral, kaj vse je danes Pithlit napisala? 8-O


Ja. Kratko, jedernato, to the point.

Ti pa nakladas in nakladas, sestavljas nepovezane stvari, lazes, pametujes, se gres sherlocka,...

Skratka kot je raziskava opisala, psihopatski manipulativen narcis: Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism

Mimogrede, pazi kaksne stvari limas, si me spomnil na nekoga z banjom iz Deliveranca. Ampak tisti je vsaj molcal.

MACOLA :



Če ne boš zadovoljen povej, da ti damo skupinski booster. Nadaljuj ...

coffeetime12 ::

Pithlit je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Ko zmanjka argumentov pa hitro pisat moderatorjem pritožbe, da se me odstrani iz te teme. :8)

https://slo-tech.com/forum/t498146/p778...

Argumentov zmanjka ker ti živiš v nekem svojem svetu kjer lahko neovirano lažeš... In prikladno argumente ignoriraš.

Ker pa se gre za moje ime, sem te prijavila. Upam da imamo moderatorje dovolj na nivoju. Ker tu se ne gre več za razlike v mnenjih.

Ej, ostani pri temi. Tole se pojavlja kot naslednji velik dogodek:

Gain-Of-Function Experiments At Boston University Create A Deadly New Covid-19 Virus. Who Thought This Was A Good Idea?

Kakšna ideja?

coffeetime12 ::

-Wall je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

-Wall je izjavil:

Pithlit je izjavil:

No, se pa ne bi čudila če je biblija zate zbirka peer reviewed strokovnih člankov.


:)):)):)):)) +1, zadela bistvo.

Oba sta funkcionalna nepismena, če sta iz mojega zgornjega odgovora razbrala to. Izpadeta kot da sta idiota, ker prihajata do teh zaključkov (bolje rečeno podtikanj z namenom diskreditacije). :));)


Ne, to sva razbrala iz tvojih neumnosti in plitvega razmisljanja jehove price (si ze nesel kaksen coln na hrib?).

Diskreditirati se te pa ne splaca, vsakdo, ki ima nekaj nevronov v glavi, lahko opazi, da se najbolje diskreditiras kar sam.

Pa se samemu sebi se smejes.

Upam, da bos konsistenten tudi tule https://www.bbc.com/news/health-63959843 in bos raje izbral homeopatijo, ce te kdaj zadane.


Tole se vsekakor zasluži:

coffeetime12 ::

-Wall je izjavil:

Ali pa, poleg psihopatije, manipulativnosti in narcisizma, se skrita obsesivno-kompulzivna motnja.

Diskutabilno. Še posebej pri t.i. 'boot lickerjih' sistema oz. brezumnih cepilcih, ki brezpogojno sprejemajo ekspirementalni genetski napoj, katerega CEO Moderne je označil kot nikoli v zgodovini masovno sprejemljivega. Vse skupaj se strne v ramco za prehod meje oz. digitalno kodo. Poglejmo:



P.S. Tolikor, kot je farma industriji do vašega zdravja, je orožarski industriji do miru!

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Ej, sej to so čist legit pomisleki ki niso omejeni le na antivaxxersko srenjo. Nič ni narobe s tem (pomisleki namreč). Ampak to kar se antivaxxerji gredo je pa pač čez vse meje.

Mimogrede, vsi ti pomisleki ne diskreditirajo cepiva (in cepljenja na sploh).
Life is as complicated as we make it...

globoko grlo ::

So pa vsi lahko diskreditiral/kurl na grmadah/oznaceval za reptiljance itd pomisleke in izrazevalce pomislekov, to je pa ok, ane.

Eni navadni troli ste.
Oziroma navadni prestraseni troli ste, to je bolj tocno.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Pithlit ::

globoko grlo je izjavil:

So pa vsi lahko diskreditiral/kurl na grmadah/oznaceval za reptiljance itd pomisleke in izrazevalce pomislekov, to je pa ok, ane.

Eni navadni troli ste.
Oziroma navadni prestraseni troli ste, to je bolj tocno.

Za reptiljance smo označevali tiste ki so reptilijanci opletali (ni jih bilo malo). Nirburu še kar s 5g opleta... ampak mislim da sam trola ker mu drugega pač ne preostane.

Na grmadi nismo kurili nikogar, niti nismo k linčem pozivali. To je bolj vaša domena ampak... Ok. Ne morem govorit za vse, ne na vaši, ne na naši strani.
Life is as complicated as we make it...

-Wall ::

coffeetime12:

Saj lepo, da se ukvarjas s splosno korupcijo v svetu (recimo lahko bi se malo Ukrajino in Zelenskya+amerisko administracijo), ampak kaj ce bi o tem odprl drugo temo?

Ce pa si hotel lepiti te videe v zvezi s cepivom, si pa naredil tole:



Skratka, neumnost (saj razumes, da je slika zgoraj neumnost, ceprav je graf? Razumes, ne? Upam...), ze neskoncnokrat videno s strani psihopatskih narcisticnih manipulantov, ki vlacijo stvari kup, potem pa jih povezujejo, ceprav so nepovezane.

Se enkrat: "correlation is not causation".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

D3m ::

Pazite se. :D

|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je izjavil:


In ja 7mio presežnih smrti zarad enega virusa je kar dost. Verjetno se ti pa mato, psihopata kot sta, sploh ne zavedata koliko je okoli 100mio presežnih smrti (letno), potrebnih da bi vaju malenkost zaskrbelo. Tolikšen je namreč letni prirast, vsem tvojim nesrečam navkljub. Ne vem no, jaz bi se mal zamislila... vama je pa očitno to kar normalno. 7mio mrtvih, pffft, to ni nč!

WTF?? 8-O

O kakih 100 milijonih preseženih smrti letno ti?

Leta 2019 je umrlo: 57,94 milijona.

Leta 2020 je urmlo: 63,17 milijona.

Leta 2021 ko so cepiva reševala življenja pa je umrlo: 69,25 milijona

O kakih 100 milijonih ti?
https://ourworldindata.org/grapher/numb...

Jebemti ti in tvoja funkcionalna nepismenost!

Kljub temu da letno umre (zaradi bilo česa že) 65mio ljudi... Se prebivalstvo poveča za nekje 90mio. Torej samo za to da bi prebivalstvo _stagniralo_ mora umret 155mio ljudi (65 pričakovanih pa 90 presežnih). Da pa bi se svetovno prebivalstvo manjšalo in bi vidva z matastim bila zadovoljna in bi celo priznala da mogoče pa je nekaj na tem virusu... Bi jih moralo umret mal več. Zaokrožimo 90 navzgor in dobimo lepo cifro 100.torej bi letno moralo umret 165mio ljudi (65 pričakovanih, 100 presežnih). Torej sam zaradi vajinih dveh riti mora letno umret za 2 drugi svetovni vojni folka.

Pa da damo še teh 7mio covid ih smrti v perspektivo: na letnem nivoju to predstavlja dobrih 5,6% vseh smrti. Skoraj za dve Sloveniji mrtvih letno. Sam vama je to pač v okviru statistične napake.

Se bom pa vsaj za danes prenehala ukvarjati z narcisoidnimi psihopati ki non stop obračajo besede, se delajo še 3x bolj glupe kot so, ignorirajo dejstva in se preprosto lažejo.



Ja imaš prav in kaj je narobe s twem dejstvom...

To ni nič takega KER je ljudi preveč... če bi 10 let vsako leto umrlo 165 mil ljudi za spremembo bi po 10 letih še zmeraj bilo skoraj 8 milijard folka... tako obrni, da vidiš kako nepomembna je ta cifra...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
23 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106082377 (61501) fikus_

Tretji odmerek - možno samo mRNA? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32837811 (32905) dexterboy

Več podobnih tem