» »

Suha usta zjutraj

Suha usta zjutraj

1
2
»

cias ::

tony1 je izjavil:

Če ne bi bil tako samovšečen (pride to zraven z belo haljo, ali si tak že od nekdaj?), bi bil to celo dober štos :D


Pri stranskih učinkih na listu ki je znotraj Persena piše da lahko povzroči suha usta. Kot vsi drugi antidepresivi. Ne rabiš bele halje, pismen moraš biti že v vrtcu.

tony1 ::

Ti zoprnež od boga v beli halji (gre sicer za prenapihnjenega strežnika in ne niti dohtarja), moj post je bil ena sama zajebancija. Boli mene za persen.

Ne bodi pa užaljen, če ti nekdo razloži, da zaradi dihanja skozi usta podnevi in ponoči ne boš ostal brez zob, ker to stanje ni xerostomia.

paraboŁa ::

eventyrer je izjavil:

yansek je izjavil:

A kdo kupuje ali je probal sok od aloe vera? Mislim na tistega npr iz lekarne, ki je 100%


Navadno vodo iz pipe pij. Po potrebi lahko vanjo daš kakšno ledeno kocko, če bi rad nekaj okusa pa kupi sirup Pingo od Fructala.

paraboŁa je izjavil:

starfotr je izjavil:

Kupi si širok lepilni trak v lekarni in si prelepi usta.

Jap, tole. Dihanje skozi nos je veliko boljše za telo, kot skozi usta.

Kako se bo zadušil lol, a misliš, da telo nima varovalk, da bi te vrglo pokonci. Kar umrl boš v spanju.


To je največja bedarija. Skozi usta dihaš ker telo hlasta za zrakom ker ga skozi nos ne pridobi dovolj..ker imate crap kvaliteto zraka v spalnicah. Zatohlo, neprezračeno, posteljnina neoprana 1 mesec, preveč vlage, vzglavnik star 10 let, neposesano od osamosvojitve države, bohvedi.


Preberi si the oxygen advantage.

cias ::

paraboŁa je izjavil:


Preberi si the oxygen advantage.


Kisika je dovolj v zraku, ekstra ga rabiš v kazinoju. S kisikom v telo vnašaš dodaten oksidativni stres in na dolgo ni dobro. Če nimaš ravno kakšnih problemov s pljuči.

Sedaj se na veliko govori o pozitivnih efektih vodika, dobiš mašine za vodo in za zrak. Nekaj študij je kar pozitivnih, ocene kupcev so tudi pozitivne. Lahko dobiš kar poceni mašino za kozarec vode, samo je vprašanje koliko s to "elektrolizo" v vodo pritopiš drugih delcev če posoda ni res iz titana.

tony1 je izjavil:

Ti zoprnež od boga v beli halji (gre sicer za prenapihnjenega strežnika in ne niti dohtarja), moj post je bil ena sama zajebancija. Boli mene za persen.

Ne bodi pa užaljen, če ti nekdo razloži, da zaradi dihanja skozi usta podnevi in ponoči ne boš ostal brez zob, ker to stanje ni xerostomia.


Če moraš dihati skozi usta ker nos ni dovolj, potem te mora bolj skrbeti srce kot pa zobje. Ne rabiš nobene bele halje za tako osnovnošolsko znanje.

Si v temi o suhih ustih in dajaš nasvete za persen. Torej tu objavljaš iz hinavščine ker ljudjem želiš škodovati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

tony1 ::

O persenu pišem šaljivo kot repliko nekomu, ki je bil žaljiv v štartu. Bog pomagaj, bo moral preživeti.

yansek ::

Si bom verjetno sam moral instalirati klimo v sobi, ki verjetno prav pride tako poleti kot po zimi, da se nastavi željeno temperaturo.

Problem je ker pogosto brenčijo avtomobili in motorji pa tako spati pri odprtem oknu in prezracenem prostoru nikakor ni možno.

Od vsega najbolj zoprno mi je prebujanje od tega brenčanja motorjev in sem lahko konstanto neprespan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

borut_p ::

Klima bo se slabse - suh zrak - bos dehidriral se bolj

stratosD ::

OP je pozabil omenit POMEMBEN faktor - kolikov vem iz druge teme namreč OP vejpa - to povzroča suha usta - posebej če ob tem ne piješ dovolj , najboljše navadno vodo - več kot cucaš vape - bolj suha usta boš imel ;)

yansek ::

borut_p je izjavil:

Klima bo se slabse - suh zrak - bos dehidriral se bolj


Kaj pa klima + vlažilec zraka?

cias ::

yansek je izjavil:

borut_p je izjavil:

Klima bo se slabse - suh zrak - bos dehidriral se bolj


Kaj pa klima + vlažilec zraka?


To je skoraj obvezno.

yansek ::

cias je izjavil:

yansek je izjavil:

borut_p je izjavil:

Klima bo se slabse - suh zrak - bos dehidriral se bolj


Kaj pa klima + vlažilec zraka?


To je skoraj obvezno.


Zaenkrat moram reči, da sem z ventilatorjem zadovoljen in mi zadostuje

cias ::

Hotel sem reči da je zraven klime skoraj obvezno imeti še vlažilec. Seveda odvisno koliko časa si v takem prostoru in če kaj luftaš.

yansek ::

Razumem. Pravim le, da sem si nastavil ventilator, s katerim sem pravzaprav kar zadovoljen in vprašanje če bi bilo s klimo kaj boljše. Se mi zdi, da kar dobro hladi

Gagatronix ::

cias je izjavil:

Hotel sem reči da je zraven klime skoraj obvezno imeti še vlažilec. Seveda odvisno koliko časa si v takem prostoru in če kaj luftaš.


Klima deluje na principu izsusevanja zraka. Kje je potlej logika, da ob njej laufas se vlazilec ?

cias ::

Gagatronix je izjavil:



Klima deluje na principu izsusevanja zraka. Kje je potlej logika, da ob njej laufas se vlazilec ?


8-O
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spalna apneja in poligrafija spanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7914156 (1482) tomlin
»

Smrčanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5415222 (2364) k4vz0024
»

Aloe Vera Forever livin products nategancija ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6321557 (2729) PacificBlue
»

Zobna ščetka za težave z dlesnimi

Oddelek: Loža
325575 (4718) zee
»

opečen od sonca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
518051 (6298) Paramedic

Več podobnih tem