» »

Aloe Vera Forever livin products nategancija ?

Aloe Vera Forever livin products nategancija ?

1
2
»

RejZoR ::

Right, in ti misliš, da si zdej njih okol prinesel, ko si kupil vedro jupola? Sorry sam barvi nista niti slučajno primerljivi na nobenem novoju. Za disposable stvari je mogoče čist ok, če pa kaj rabiš na mal daljši rok pa ni šans da je isto.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

francek1 ::

OK, te obvestim po 50 letih, ko bo barva zbledela in ko se bodo dize zamašile...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

RejZoR ::

50 let my ass... me ne boš nikol prepričal, da je zadeva povsem enaka. Kot sem reku, za disposable tiskanje je verjetno čist ok, tko kot vse generične cheap nadomestne kartuše. Ker če bi bila stvar tko enostavna bi prodajal kartuše po pol manjši ceni in bi kvaliteto nadomeščali s kvantiteto. Kakšen problem pa je pač prodat več kartuš, ker bi folk zaradi nižje cene printal še več? Pa pustimo zdej to ker je zadeva offtopic...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

francek1 ::

Nisem trdil, da je enaka, zagotovo pa 80% uporabnikov ne opazi razlike. Ti pa kot zanimivost povem, da so pri SWP-ju pred leti primerjali nadomestna črnila in pri več izpisih ugotovili, da ima eno od nadomestnih črnil lepši izpis od originala. Zagotovo pa je cena nadomestnega 1000 x nižja.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

;-) ::

Kupim ceno črnila po 1000x nižji ceni. Kartuše barvna + črna me stanejo okoli 46€, kupim takoj za ceno to ceno deljeno z 1000.

;-) ::

Aja, če je kak "agent", "menedžer", ali bilokako se kličete ti ki prodajate te zadeve če bi imel kdo koga pod sabo naj mi sporoči kontakt na ZS.

@domdamco mi noče dati kontakta zaradi tega posta:
;-) :: 16. feb 2012, 22:41:12
citiraj #Vrjetno je res nateg. Nekdo jih bo moral ustavit, kam se naj človek obrne da jih zaje**, mamo so nafaflali za lepe eure, čene druga iz "maščevanja


:))

francek1 ::

;-) je izjavil:

Kupim ceno črnila po 1000x nižji ceni. Kartuše barvna + črna me stanejo okoli 46€, kupim takoj za ceno to ceno deljeno z 1000.

Koliko črnila je v eni kartuši; 5 ml? Torej te stane 5 litrov 5000/5 *46= 46.000 €.....

No, mene stane 5 litrov 28 €, to je 46.000/28 = 1642 krat manj.... Še vedno imam profit, tudi, če ti ga prodam po 1000x nižji ceni, kot ga kupuješ ti....

...drugače ti pa tiste tvoje zlate kartuše napolnim za 15 EUR....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

;-) ::

Jaz govorim o kartuši ne samo črnilu. Nebom mel nekih lukenj vrtanih v kartušo.

francek1 ::

Potem pa le k Big Bangu denar zapravit, da se ne bo lukenj na fotografijah videlo....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

RejZoR ::

Sploh ne vem kaj te moti. Men se ne zdi nič čudno dat tolk denarja za kartuše ker vem kaj plačujem. Če pa je teb kul zlivat iz veder v kartuše pol pa pač daj ane. Jezst se nimam časa niti želje zajebavat s tem.
Če pa bi že tiskal veliko, pa bi si kupil laserskega...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tsunamii ::

In..nauk te zgodbice je bil kaj..nateg stoletja.,.,?

A. Smith ::

Zheegec je izjavil:

Ma ja, to je za povsod dobro. Koža, oči, želodec, vse je isto :)

A sploh obstaja kakšen produkt, ki je hkrati za zunanjo uporabo in konzumpcijo? Nisem vedel... Najbrž kakšen nateg ane?

Sicer je tema predmet nekrofilije in tudi 2012 je že iztirila, ampak na tole pa preprosto moram odgovoriti.

JA, produkt, ki je hkrati za zunanjo uporabo in konzumpcijo, OBSTAJA. Reče se mu DOMAČ ŠNOPS! In res deluje!

Hvala za pozornost 8-)
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

val46 ::

Tudi sam ne rad komentiram 10 let starih tem, ampak Smith, če si že začel...ne verjamem da maš tolk poguma, da bi si domač šnops zlival v oko ;)

PacificBlue ::

val46 je izjavil:

Tudi sam ne rad komentiram 10 let starih tem, ampak Smith, če si že začel...ne verjamem da maš tolk poguma, da bi si domač šnops zlival v oko ;)


Včasih, ko si nadevan gre tudi kaj mimo. jbg

V naših koncih temu pravimo cvet. Prvi liter ali pa dva pri drugi kuhi žganja.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Suha usta zjutraj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
648379 (4856) cias
»

Delo za računalnikom - oči

Oddelek: Loža
445632 (3646) spam321
»

Katera krema za roke in obraz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11619679 (16044) Miha 333
»

Občutljiva koža po britju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7824159 (16211) radmannsdorf
»

Aspirin: novo orožje v boju proti raku? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6124529 (22309) username

Več podobnih tem