» »

Al morm ob menjavi plate in proca nanovo naložit winse

Al morm ob menjavi plate in proca nanovo naložit winse

Lio ::

Zanima me al morm ob zamenjavi plate in proca nanovo naložit winse(98)? Hvala za odgovore.

upirna ::

mislim, da bi šlo tudi brez (vržeš vse driverje dol), sam to bi blo verjetno full počasno.

boštjan ::

Zanima me al morm ob zamenjavi plate in proca nanovo naložit winse(98)? Hvala za odgovore.

ja

Sydk ::

Lord Lio: zelo priporočljivo! saj tudi ce odstraniš vse driverje and stuff ti bojo winsi se kako prepacani z raznoraznimi informacijami o prejsnji plati, vsaj pri meni je bilo tako...najbolje da si kar vzames tisti 2 urici časa in spedenaš kot se za gre:D

jjohny ::

Nebi rad odpiral nove teme, zato bom kar tu vprašal.
Jaz bi pa v prenosnik vstavil še 256 Mb Rama. Sedaj me pa zanima ali je potrebno na novo naložit WinXP Pro??

lp, jani

mare_ ::

Ne.

Tattoo- ::

A če zamenjaš samo proc ni treba na novo sistema postavljat (Winse)...right?
Racing is in my blood - Ayrton Senna

upirna ::

ja, res je. :)

McHusch ::

Takole je.

Windows 98 bo mojih izkušnjah (in še čigavih) radikalno spremembo sistema -- zamenjava plate in procesorja, AMD na Intel -- preživijo. Vprašajo za gonilnike in pol ure meljejo, nato pa stvar deluje. Na prvi pogled -- normalno.

Windows 2000 in XP mi nikakor ni uspelo prepričati v ponovno rojstvo. Zamenjava plate jih je ubila in ni bilo druge kot ponovna namestitev.

Če pa želiš res čiste Windows, da si brez skrbi (kar priporočam), pa reinstall. Tako ali tako bo to prej ali slej.

boštjan ::

Windows 2000 in XP mi nikakor ni uspelo prepričati v ponovno rojstvo.

no meni so se XP zbudli,ko sem menjo plato,res pa je da sem ostal na skoraj istem veznem čipu,iz SIS 730 ,sem šel na SIS 735. No iz SIS 735 na nForce2 pa se XP niso več zbudli.

MRtwister ::

ce bos sel z KT cipovja na Nforce, bos verjetno mogu ponovno namestit. vsaj jaz sem. Sem probal tud drug disk iz druzga computerja pa isto, ko windows boota, pokaze bluescreen(winxp)

Dr_M ::

ob zamenjavi plate so win9x/me delal brez reinstalacije, pri win2k/xp bos dubu pa samo BSOD pri bootanju.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

SavoS ::

Tud jaz sem mogo reinstal win 98SE, ko sem prešel iz celerona na amd xp.
Ti pa tud jaz predlagam, isto kot ostali, da na novo intaliraš win98, predvsem zato, da ti bodo normalno delali brez vsakih BSOD, pa še brez vsake krame jih boš mel gor, pač seveda zahteva svoj čas!!!
Ja kar nanovo gor vrži 100% ziher dela!:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Lio ::

Prehajam iz P1 MX 200Mhz na Celeron 1200Mhz. To je prslo na stari comp, ki je to podedvovov od novega, problem je v tem da nimam dost dnarje da bi dokupoval se rama in tako bo zacasno na starem compu samo 32MB rama-kar pa je premalo za XP-je. To bi blo ttko al tko sam trenutno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD-ju zmanjkuje šestjedrnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7014556 (11828) Steinkauz
»

Izgubil serijsko številko

Oddelek: Pomoč in nasveti
71382 (1172) asus
»

Menjava procesorja (tudi osnovne plošče) - VPRAŠANJE?

Oddelek: Strojna oprema
12933 (860) MEDENA
»

Win XP ... kako neboleče(brez "format") posodobit računalo(menjava plate in procesorj

Oddelek: Operacijski sistemi
281744 (1303) borisk
»

Format c: zaradi nove matične?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6883 (738) boštjan

Več podobnih tem