» »

Predsedniške volitve 2022

Predsedniške volitve 2022

««
9 / 14
»»

paradajzos ::

wcpapir je izjavil:

Doktorca zna presenetit, oziroma sploh ne bo presenečenje, da bo dobila dober odstotek.

Če pride v drugi krog proti Pirc Musarjevi, bom glasoval za antivaxxo.

GregiB ::

paradajzos je izjavil:

Sam bom volil Logarja, da pride v drugi krog. In nato še enkrat.

Sam ne bom volil Logarja v prvem krogu... v drugem pa proti njemu... Mamo žal tako politično situacijo...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Doktorca zna presenetit, oziroma sploh ne bo presenečenje, da bo dobila dober odstotek.

Če pride v drugi krog proti Pirc Musarjevi, bom glasoval za antivaxxo.

Ne pride.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Tragedija, Pirc Musarjeva je kandidirala s podporo Mülana in Danülota in ima zelo veliko možnosti, da zmaga. Alternativna kandidatka levakarskih strank je bila izločena iz igre. Ampak za levake je verbalno to, kot rečeno, tragedija kljub temu, da sta jo podprla bivša idola.
Kakšen luštkan poskus manipulacije volilnega telesa, levaki bi radi izvedli "Pahorja" - tokrat v svojo korist.
Tako da ne nasedat tej finti in ne podpret Pirc Musarjeve (ali Brgleza ali Kordiša). Pirc Musarjeva je po mojem hardcore v interesu levakarjev, Brglez in Kordiš sta zgolj distrakcija in apetizer da bi večina lažje pogoltnila Pirc Musarjevo.

Hec bi bil Kordiš in Musarjeva v drugem krogu, pa bi ti volil Musarjevo. Ampak to je zgolj pobožna želja, nažalost. Jo pa podpira tudi ameriška politika, predvidevam.
Kordišu pa itak dol visi
https://youtube.com/shorts/Zw3UOkWbfE0?...

V situaciji, ko bi bila v drugem krogu Pirc Musarjeva in Kordiš, bi volil za Kordiša. Da porinem štango v kolesje levakarjev, ki se jim bi Kordiš zataknil v grlu.

T440 ::

Kordišu dol visi solata, ker je na kolhozni njivi niso zalivali. So rekli, da skladno z levo doktrino investirali vode ne bodo, si bodo pa potem delili solato.

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Tragedija, Pirc Musarjeva je kandidirala s podporo Mülana in Danülota in ima zelo veliko možnosti, da zmaga. Alternativna kandidatka levakarskih strank je bila izločena iz igre. Ampak za levake je verbalno to, kot rečeno, tragedija kljub temu, da sta jo podprla bivša idola.
Kakšen luštkan poskus manipulacije volilnega telesa, levaki bi radi izvedli "Pahorja" - tokrat v svojo korist.
Tako da ne nasedat tej finti in ne podpret Pirc Musarjeve (ali Brgleza ali Kordiša). Pirc Musarjeva je po mojem hardcore v interesu levakarjev, Brglez in Kordiš sta zgolj distrakcija in apetizer da bi večina lažje pogoltnila Pirc Musarjevo.

Hec bi bil Kordiš in Musarjeva v drugem krogu, pa bi ti volil Musarjevo. Ampak to je zgolj pobožna želja, nažalost. Jo pa podpira tudi ameriška politika, predvidevam.
Kordišu pa itak dol visi
https://youtube.com/shorts/Zw3UOkWbfE0?...

V situaciji, ko bi bila v drugem krogu Pirc Musarjeva in Kordiš, bi volil za Kordiša. Da porinem štango v kolesje levakarjev, ki se jim bi Kordiš zataknil v grlu.

To govoriš samo zato, ker točno veš, da ta scenarij ni možen.

wcpapir ::

paradajzos je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Doktorca zna presenetit, oziroma sploh ne bo presenečenje, da bo dobila dober odstotek.

Če pride v drugi krog proti Pirc Musarjevi, bom glasoval za antivaxxo.

Musarjeve mislim da ne bo v drugem krogu.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Tragedija, Pirc Musarjeva je kandidirala s podporo Mülana in Danülota in ima zelo veliko možnosti, da zmaga. Alternativna kandidatka levakarskih strank je bila izločena iz igre. Ampak za levake je verbalno to, kot rečeno, tragedija kljub temu, da sta jo podprla bivša idola.
Kakšen luštkan poskus manipulacije volilnega telesa, levaki bi radi izvedli "Pahorja" - tokrat v svojo korist.
Tako da ne nasedat tej finti in ne podpret Pirc Musarjeve (ali Brgleza ali Kordiša). Pirc Musarjeva je po mojem hardcore v interesu levakarjev, Brglez in Kordiš sta zgolj distrakcija in apetizer da bi večina lažje pogoltnila Pirc Musarjevo.

Hec bi bil Kordiš in Musarjeva v drugem krogu, pa bi ti volil Musarjevo. Ampak to je zgolj pobožna želja, nažalost. Jo pa podpira tudi ameriška politika, predvidevam.
Kordišu pa itak dol visi
https://youtube.com/shorts/Zw3UOkWbfE0?...

V situaciji, ko bi bila v drugem krogu Pirc Musarjeva in Kordiš, bi volil za Kordiša. Da porinem štango v kolesje levakarjev, ki se jim bi Kordiš zataknil v grlu.

To govoriš samo zato, ker točno veš, da ta scenarij ni možen.

To govorim zato, da podčrtam point, ki je, da je Pirc Musarjeva resnična agenda in interes levakarjev, vse ostalo bi ta interes ogrožalo. In mi je vseeno kdo bo v drugem krogu proti Pirc Musarjevi, vedno bom glasoval proti njej, tudi če je to za Kordiša, ki se mi res gnusi.

nejclp ::

wcpapir je izjavil:

paradajzos je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Doktorca zna presenetit, oziroma sploh ne bo presenečenje, da bo dobila dober odstotek.

Če pride v drugi krog proti Pirc Musarjevi, bom glasoval za antivaxxo.

Musarjeve mislim da ne bo v drugem krogu.

Ma več šans kot Brglez, mislim. Edino ziher je, da bo Logar v drugem krogu.

paradajzos ::

Brglez v drugem krogu, hik hik, pardon, hahahaha...

wcpapir ::

Drugi krog logar in dohtarca, rezultat po drugem krogu je v tem primeru jasen.

nejclp ::

paradajzos je izjavil:


To govorim zato, da podčrtam point, ki je, da je Pirc Musarjeva resnična agenda in interes levakarjev, vse ostalo bi ta interes ogrožalo. In mi je vseeno kdo bo v drugem krogu proti Pirc Musarjevi, vedno bom glasoval proti njej, tudi če je to za Kordiša, ki se mi res gnusi.

To je seveda neumnost, za levičarje je Musarjeva neoliberalka, celo libertarka.

paradajzos ::

wcpapir je izjavil:

Drugi krog logar in dohtarca, rezultat po drugem krogu je v tem primeru jasen.

V vsakem primeru bodo te volitve test volilnega telesa.

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:


To govorim zato, da podčrtam point, ki je, da je Pirc Musarjeva resnična agenda in interes levakarjev, vse ostalo bi ta interes ogrožalo. In mi je vseeno kdo bo v drugem krogu proti Pirc Musarjevi, vedno bom glasoval proti njej, tudi če je to za Kordiša, ki se mi res gnusi.

To je seveda neumnost, za levičarje je Musarjeva neoliberalka, celo libertarka.

Aha, zato sta jo pa podprla najbolj hardcore člana te skupnosti in se je že pred meseci orkestrirala čistka, kjer se je izločilo edino alternativno kandidatko, za katero je stal Golob.
Če ne vidiš, da s Pirc Musrjevo izvajajo “Pahorja”, sem zelo presenečen.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Drugi krog logar in dohtarca, rezultat po drugem krogu je v tem primeru jasen.

V vsakem primeru bodo te volitve test volilnega telesa.

Za razliko od ostalih volitev, ki smo jih imeli. Kera modrost.

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Drugi krog logar in dohtarca, rezultat po drugem krogu je v tem primeru jasen.

V vsakem primeru bodo te volitve test volilnega telesa.

Za razliko od ostalih volitev, ki smo jih imeli. Kera modrost.

Jaz na teh volitvah ne vidim nekih popolnoma brezveznih kandidatov, kot smo jih lahko videli večkrat. Zato so te volitve malce drugačne, ja.

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Drugi krog logar in dohtarca, rezultat po drugem krogu je v tem primeru jasen.

V vsakem primeru bodo te volitve test volilnega telesa.

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:


To govorim zato, da podčrtam point, ki je, da je Pirc Musarjeva resnična agenda in interes levakarjev, vse ostalo bi ta interes ogrožalo. In mi je vseeno kdo bo v drugem krogu proti Pirc Musarjevi, vedno bom glasoval proti njej, tudi če je to za Kordiša, ki se mi res gnusi.

To je seveda neumnost, za levičarje je Musarjeva neoliberalka, celo libertarka.

Aha, zato sta jo pa podprla najbolj hardcore člana te skupnosti in se je že pred meseci orkestrirala čistka, kjer se je izločilo edino alternativno kandidatko, za katero je stal Golob.
Če ne vidiš, da s Pirc Musrjevo izvajajo “Pahorja”, sem zelo presenečen.

Da musarca izvaja pahorja je jasno že od prvega dne njene kandidature.

paradajzos ::

Samo ne izvaja ga ona. Ona sodeluje pri tem.

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Samo ne izvaja ga ona. Ona sodeluje pri tem.

Seveda ga, tole sem napisal junija.

https://slo-tech.com/forum/t802154/p762...

nejclp je izjavil:

Pahor je zmagal z glasovi desnice in prav lahko se zgodi, da bo na to šla musarjeva, če pride v drugi krog. Desnjakarji so izjemno fleksibilni, še včeraj si lahko bil komunajzer, pa te takoj vzamejo za svojega, v trenutku, ko konvertiraš.


Takrat je bila v igri še Kosova.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Samo ne izvaja ga ona. Ona sodeluje pri tem.

Seveda ga, tole sem napisal junija.

https://slo-tech.com/forum/t802154/p762...

Kučan in Türk pa sta jo pri tem naivno podprla? Hehehe…

Takrat je bila v igri še Kosova.


Točno. Torej sta Kučan in Türk že takrat stavila na “libertarko”? Jasno je, kdo izvaja “Pahorja”.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Samo ne izvaja ga ona. Ona sodeluje pri tem.

Seveda ga, tole sem napisal junija.

https://slo-tech.com/forum/t802154/p762...

Kučan in Türk pa sta jo pri tem naivno podprla? Hehehe…

Kučan in Turk sta govorila o tem, da ni higienično, da ima vladajoča stranka tudi predsednika države. Naivna nista, levičarja pa tudi ne, mislim, da se je to že iskristaliziralo, kaj je dejansko levica. Boš moral s cajtom naprej.

paradajzos je izjavil:


Točno. Torej sta Kučan in Türk že takrat stavila na “libertarko”? Jasno je, kdo izvaja “Pahorja”.

Ja, Musarca. V drugem krogu bo šla malce bolj desno, četudi ji sploh ne bo treba, bo pa ciljala na 60-70%

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

paradajzos ::

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Samo ne izvaja ga ona. Ona sodeluje pri tem.

Seveda ga, tole sem napisal junija.

https://slo-tech.com/forum/t802154/p762...

Kučan in Türk pa sta jo pri tem naivno podprla? Hehehe…

Kučan in Turk sta govorila o tem, da ni higienično, da ima vladajoča stranka tudi predsednika države. Naivna nista, levičarja pa tudi ne, mislim, da se je to že iskristaliziralo, kaj je dejansko levica. Boš moral s cajtom naprej.

Vsem neidiotom je jasno, kaj je in kaj ni levica v Sloveniji. Med parlamentarnimi strankami je nimamo in je nikoli nismo imeli, komunisti so in so bili toliko levica, kot je svinja s sedlom konj.
Prava levica je verjetno v okviru človeške vrste (razen redkih mutacij) precej nemogoča, da te potolažim. Narava deluje in vsi imajo roke obrnjene k sebi.

Ja, Musarca. V drugem krogu bo šla malce bolj desno, četudi ji sploh ne bo treba, bo pa ciljala na 60-70%


Ne, "Pahorja" je izvedel Kučan - s sodelovanjem Türka in Musarjeve.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:


Vsem neidiotom je jasno, kaj je in kaj ni levica v Sloveniji. Med parlamentarnimi strankami je nimamo in je nikoli nismo imeli, komunisti so in so bili toliko levica, kot je svinja s sedlom konj.
Prava levica je verjetno v okviru človeške vrste (razen redkih mutacij) precej nemogoča, da te potolažim. Narava deluje in vsi imajo roke obrnjene k sebi.
Mal zmeden si, levica ne obstaja, ampak Kučan je levica?

paradajzos je izjavil:


Ne, "Pahorja" je izvedel Kučan - s sodelovanjem Türka in Musarjeve.
zakaj bi turčin izvajal Pahorja, če ga je pahor pofukal na volitvah? Plus, Musarca lahko kupi oba, Turka in Kučota, v paketu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tilen03 ::

Zanimivo je, da se krscanstvo in krscanske vrednote zdijo naravne. Da ideologija prevladuje tisocletji, je samo nakljucje.

Lepo se vidi pri Cigler Kralju, ko se joce o vplivu LGBTQ+ ideologije pri vzgoji otrok, lastne ideoloske zaslepljenosti pa ali ne vidi ali ne priznava

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Drugi krog logar in dohtarca, rezultat po drugem krogu je v tem primeru jasen.

V vsakem primeru bodo te volitve test volilnega telesa.

Za razliko od ostalih volitev, ki smo jih imeli. Kera modrost.

Jaz na teh volitvah ne vidim nekih popolnoma brezveznih kandidatov, kot smo jih lahko videli večkrat. Zato so te volitve malce drugačne, ja.

Ker te je pa še posebej navdušil?

paradajzos ::

Tele volitve so zate dvojno razočaranje: Kordiš je fasal, Pirc Musarjeva je v resnici del strategije levakarjev in ne neka libertarna kandidatka, proti kateri se levakarji borijo.
Kaj vse še pride? Kosilo brez sladice?

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Tele volitve so zate dvojno razočaranje: Kordiš je fasal, Pirc Musarjeva je v resnici del strategije levakarjev in ne neka libertarna kandidatka, proti kateri se levakarji borijo.
Kaj vse še pride? Kosilo brez sladice?

Kje pa, Kordiša imam raje v parlamentu


Tole z njivo in socialnim podjetjem je pa itak odlična reklama, pojma nisem imel, da to sploh fura. Hej, če firma zraste in trgovina zalaufa, bo pa prisiljen celo delovna mesta odpirat. Prva predsednica je pa itak zmaga woke agende. Win-win. Naša prihodnost je svetla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

paradajzos ::

Prva predsednica je pa itak zmaga woke agende.


No vidiš, pa smo rekli bobu bob. :D S tega stališča bi jo tudi sam podprl, ampak če te javno podpreta Türk in Kučan, potem si avtomatsko diskvalificiran. Tudi če si ženska.

Ne pozabimo pa na tale zimzeleni hit:

Kordiš navdušen nad favelami "Prvi vtis je zelo spodbuden, zlasti, ko obiščeš barriose, to so kot denimo favele v Braziliji. Vidi se, da se ljudje organizirajo, da so vpeti v vsakodnevno odločanje, da gre za neko participativno demokracijo. To je najbolj demokratična skupnost, ki sem jih imel priložnost videti. In ta sistem deluje," o Venezueli, ki se redno uvršča na rep mednarodnih lestvic, ki merijo svobodo in spoštovanje človekovih pravic, razlaga Kordiš.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Prva predsednica je pa itak zmaga woke agende.


No vidiš, pa smo rekli bobu bob. :D S tega stališča bi jo tudi sam podprl, ampak če te javno podpreta Türk in Kučan, potem si avtomatsko diskvalificiran. Tudi če si ženska.
Absolutno bi ji podpora Kučota škodila, če bi hotela špilat Pahorja.
Amoak zdaj ji Pahorja niti ne bo treba špilat, to bi morala, če bi imela Marto Kos za proikandidatko, tako pa bo imela neodvisnega Logarja, zato ji podpora omenjenih prej koristi.

nejclp ::

paradajzos je izjavil:


Ne pozabimo pa na tale zimzeleni hit:

Kordiš navdušen nad favelami "Prvi vtis je zelo spodbuden, zlasti, ko obiščeš barriose, to so kot denimo favele v Braziliji. Vidi se, da se ljudje organizirajo, da so vpeti v vsakodnevno odločanje, da gre za neko participativno demokracijo. To je najbolj demokratična skupnost, ki sem jih imel priložnost videti. In ta sistem deluje," o Venezueli, ki se redno uvršča na rep mednarodnih lestvic, ki merijo svobodo in spoštovanje človekovih pravic, razlaga Kordiš.

Kaj pa je narobe s tem, v favelah furajo neposredno demokracijo in solidarnost, a mogoče ne? Predstavljajo tudi revolt proti državnem aparatu in diktaturi, v čem je problem? A ti morajo jebeni mediji povedat, kako razmišljaj?

paradajzos ::

Absolutno bi ji podpora Kučota škodila, če bi hotela špilat Pahorja.
Amoak zdaj ji Pahorja niti ne bo treba špilat, to bi morala, če bi imela Marto Kos za proikandidatko, tako pa bo imela neodvisnega Logarja, zato ji podpora omenjenih prej koristi.


No, ampak potem smo razčistili, da ni ona neka libertarna kandidatka?

nejclp je izjavil:

paradajzos je izjavil:


Ne pozabimo pa na tale zimzeleni hit:

Kordiš navdušen nad favelami "Prvi vtis je zelo spodbuden, zlasti, ko obiščeš barriose, to so kot denimo favele v Braziliji. Vidi se, da se ljudje organizirajo, da so vpeti v vsakodnevno odločanje, da gre za neko participativno demokracijo. To je najbolj demokratična skupnost, ki sem jih imel priložnost videti. In ta sistem deluje," o Venezueli, ki se redno uvršča na rep mednarodnih lestvic, ki merijo svobodo in spoštovanje človekovih pravic, razlaga Kordiš.

Kaj pa je narobe s tem, v favelah furajo neposredno demokracijo in solidarnost, a mogoče ne? Predstavljajo tudi revolt proti državnem aparatu in diktaturi, v čem je problem? A ti morajo jebeni mediji povedat, kako razmišljaj?

Resno? Tip vzame karto, ki jo plača režim in zdaj boš prodajal tukaj zgodbe, kako je v bistvu kritiziral režim in je mislil zgolj na ljudi v favelah? Malo preveč verjameš lastnim pravljicam.
Pa čist slučajno je bil proti priznanju nasprotnika tega istega režima... Pravljice.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

paradajzos je izjavil:

Absolutno bi ji podpora Kučota škodila, če bi hotela špilat Pahorja.
Amoak zdaj ji Pahorja niti ne bo treba špilat, to bi morala, če bi imela Marto Kos za proikandidatko, tako pa bo imela neodvisnega Logarja, zato ji podpora omenjenih prej koristi.


No, ampak potem smo razčistili, da ni ona neka libertarna kandidatka?

Kaj pa je drugega? Legalnost, spoštovanje zakonov, denar pa lahko kupi vse. Libertarka, kaj pa?

mirator ::

Mislim, da so v tej temi šli moderatorji na dopust. Ampak vseeno.
Po do sedanjih predstavitvah posameznih kandidatov moram reči, da sem prvič v dilemi, koga voliti.
Logar se je očitno, nekaj naučil in kot volk, ki ne menja dlake, retoriko prilagotil všečnosti. Nataša Pirc Musarjeva nikakor ne more iz svoje kože in se na svoje kritike odziva kot profesorica, ki poučuje svoje slušatelje (beri volilce). Brglez na žalost izdaja njegova mimika, da je izredno nestrpen do kritike.
Glede na to, da predsenik RS nima kakšnih visokih pooblastil, mi je še najbližji Prebelič, ki pa izgleda nima nobenih šans za izvolitev.

T440 ::

mirator je izjavil:

Mislim, da so v tej temi šli moderatorji na dopust. Ampak vseeno.
Po do sedanjih predstavitvah posameznih kandidatov moram reči, da sem prvič v dilemi, koga voliti.
Logar se je očitno, nekaj naučil in kot volk, ki ne menja dlake, retoriko prilagotil všečnosti. Nataša Pirc Musarjeva nikakor ne more iz svoje kože in se na svoje kritike odziva kot profesorica, ki poučuje svoje slušatelje (beri volilce). Brglez na žalost izdaja njegova mimika, da je izredno nestrpen do kritike.
Glede na to, da predsenik RS nima kakšnih visokih pooblastil, mi je še najbližji Prebelič, ki pa izgleda nima nobenih šans za izvolitev.

Kaj pa vrli poljedelec, pisec aktov in amaterski ljubitelj bajonetov Kordiš? Saj nekaj izbire je, no.

Fritz ::

mirator je izjavil:


Glede na to, da predsenik RS nima kakšnih visokih pooblastil, mi je še najbližji Prebelič, ki pa izgleda nima nobenih šans za izvolitev.

Demokracija je baje to, da lahko izbereš takšnega kandidata/kandidatko, ki ti ustreza (če takšne sploh ponudijo).

Če boste vsi jamrali, kako je Prebilič sicer dober vendar nima nobenih šans in ne boste volili zanj, potem RES nima nobenih šans.

Jaz bom volil zanj in si ubadal glavo z drugimi, če mu ne uspe priti v drugi krog. Itaq ga je škoda za funkcijo predsednika države, ker je dovolj sposoben in operativen, da bi lahko vodil vlado. Pa glede na to, da je mesto predsednika države dva mandata vodil falirani predsednik vlade (npr. TEŠ 6 je iz tistega časa) in samooklicani Instagram zvezdnik, tudi Senčarjeva ne bi bila zelo hud odklon od sedanje prakse.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

nejclp ::

mirator je izjavil:

Mislim, da so v tej temi šli moderatorji na dopust. Ampak vseeno.
Po do sedanjih predstavitvah posameznih kandidatov moram reči, da sem prvič v dilemi, koga voliti.
Logar se je očitno, nekaj naučil in kot volk, ki ne menja dlake, retoriko prilagotil všečnosti. Nataša Pirc Musarjeva nikakor ne more iz svoje kože in se na svoje kritike odziva kot profesorica, ki poučuje svoje slušatelje (beri volilce). Brglez na žalost izdaja njegova mimika, da je izredno nestrpen do kritike.
Glede na to, da predsenik RS nima kakšnih visokih pooblastil, mi je še najbližji Prebelič, ki pa izgleda nima nobenih šans za izvolitev.

Kle lahko v tem trenutku v živo gledaš, da mal Vodušku gledanost dvigneš. So pa samo bolj ali manj ta levi, na žalost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Surstromming ::

Fritz je izjavil:

mirator je izjavil:


Glede na to, da predsenik RS nima kakšnih visokih pooblastil, mi je še najbližji Prebelič, ki pa izgleda nima nobenih šans za izvolitev.

Demokracija je baje to, da lahko izbereš takšnega kandidata/kandidatko, ki ti ustreza (če takšne sploh ponudijo).

Če boste vsi jamrali, kako je Prebilič sicer dober vendar nima nobenih šans in ne boste volili zanj, potem RES nima nobenih šans.

Jaz bom volil zanj in si ubadal glavo z drugimi, če mu ne uspe priti v drugi krog. Itaq ga je škoda za funkcijo predsednika države, ker je dovolj sposoben in operativen, da bi lahko vodil vlado. Pa glede na to, da je mesto predsednika države dva mandata vodil falirani predsednik vlade (npr. TEŠ 6 je iz tistega časa) in samooklicani Instagram zvezdnik, tudi Senčarjeva ne bi bila zelo hud odklon od sedanje prakse.


Ja, se strinjam s tabo, tezava je samo v tem, da obstaja moznost, da bo nezakonski sin princa teme zmagal v prvem krogu. Dejansko ne vem kaj naj naredim, Prebilica bi volilo srce, logicno obnasanje pa damage control (ceprav mi Pirceva smrdi do zvezd, enako Brglez). Zal je to, da SDSovska pizda nima moznosti predlagati ustavnih sodnikov bolj pomembna kdo zmaga za neko funkcijo predsednika, ki je samo papirnati zmaj. Zato tudi nocem Kordisa za predsednika, ker ga krvavo rabimo v parlamentu, da jebe mater ostalim desnicarskim svinjam. Ce bi vedel, da bi za Prebilica volil vsaj pribljizno merodajen % slovenceljnov, sploh ni debate. Problem je, da so slovenceljni navadni kreteni, ki imajo navado pljuvati v lastno hrano.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Ne razumem v čem je težava. Logar bo, jasno, zmagal v prvem krogu, ampak predsednik bo tisti, ki bo v prvem krogu drugi. V prvem krogu nimaš kaj taktizirat, voliš tistega, ki ti je najbliže.

T440 ::

nejclp je izjavil:

Ne razumem v čem je težava. Logar bo, jasno, zmagal v prvem krogu, ampak predsednik bo tisti, ki bo v prvem krogu drugi. V prvem krogu nimaš kaj taktizirat, voliš tistega, ki ti je najbliže.

ja, usmrajeno ribje truplo je leve sorte, pa še sam ne razume v čem ima težavo, ve samo, da jo ima. Poskuša jo rešiti s pisanjem na forumu, pa ne gre. Bolje bi porabil čas, če bi malo Kordišu pomagal okopavati.

Unilseptij ::

Brglez se čisto dobro drži in bo verjetno novi predsednik, če ne bo kaj zelo zajebal. Čeprav ne dosega Drnovška ali Kučana, je pa neskončnokrat boljši od Pahorja, hkrati pa mi ne bo nerodno vsakič, ko se bo s kom srečal ali bo govoril v javnosti. Nataši je treba priznati, da poskuša biti res neodvisna, čeprav ji to seveda prinese samo to, da je nihče zares ne podpira.

lynxslo5 ::

https://siol.net/novice/slovenija/miro-...

Tukaj je Cerar odkrito povedal, kaj si misli o Brglezu. Pokvarjen je totalno.

Sicer pa jaz si žeilm, da bi zmagal Kordiš in da bi udejanil vse norosti, ki jih zagovarja.

paradajzos ::

Unilseptij je izjavil:

Brglez se čisto dobro drži in bo verjetno novi predsednik, če ne bo kaj zelo zajebal. Čeprav ne dosega Drnovška ali Kučana, je pa neskončnokrat boljši od Pahorja, hkrati pa mi ne bo nerodno vsakič, ko se bo s kom srečal ali bo govoril v javnosti. Nataši je treba priznati, da poskuša biti res neodvisna, čeprav ji to seveda prinese samo to, da je nihče zares ne podpira.

Oportunist, ki nima jajc povedati, da je bilo imenovanje Kocjančiča za šefa sveta RTV napaka in se pri tem izmotava kot kakšen smrkavec pri izmišljevanju, zakaj nima domače naloge, ni primeren za nobeno javno funkcijo. Hkrati mi je glede na povedano o Šahovski zvezi kristalno jasno, za kakšno osebo gre. Moraš biti fejst obupan, da ti je takšen kandidat sprejemljiv. Ali pa mora biti na drugi strani Pirc Musarjeva in voliš zanj v drugem krogu, da ne bi bila izbrana ona.

Zgodovina sprememb…

xseki ::

Logar + Musar v drug krog. Zmaga pa Musar z podporo koalicijskih strank.

GregiB ::

xseki je izjavil:

Logar + Musar v drug krog. Zmaga pa Musar z podporo koalicijskih strank.


Ve drugi krog Logar in nekdo drug (verjetno res NPM). Zmaga nekdo drugo ob (zaradi) SDS podpori Logarju...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

recmajkemi ::

Sem naletel na šalo, ki me je spomnila na trenutke predsedniške kampanje, ko ga. Musar očitajo neetično delovanje v okviru službe in se zagovarja, da pač ne razumejo odvetniškega poklica in da je ona res ena sama dobrota.

Why do they bury lawyers 12 feet deep?

Because deep down, they're really nice guys.


--

Drugače pa ja, po tehtnem premisleku bom na volilnem listu obkrožil šestico, Prebilič.

Škoda, ko vidim koliko vas je že vdanih v usodo drugega kroga, ki ga vsiljujejo javnomnenjske raziskave in ne boste obkržili tistega, ki vas je prepričal.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

mojsterleo ::

POzdravljeni,

mene pa zanima, kateri predsedniški kandidati tečejo maraton in imajo s tem največ kilometrine?

LP

mirator ::

recmajkemi je izjavil:


Drugače pa ja, po tehtnem premisleku bom na volilnem listu obkrožil šestico, Prebilič.

Škoda, ko vidim koliko vas je že vdanih v usodo drugega kroga, ki ga vsiljujejo javnomnenjske raziskave in ne boste obkržili tistega, ki vas je prepričal.

Jaz sem sicer v svojem postu zapisal, da mi je žal, da Prebilič glede na anketo nima nobenih možnosti, nisem pa zapisal, da kljub vsemu, ne bom obkrožil njega.
Bom pa še enkrat poudaril. Nihče od anketnih favoritov ni po moji volji. Torej imam na izbiro dve možnosti. Na volilnem listu ne obkrožim nikogar ali pa kandidata, ki sicer nima možnosti, mi je pa še najbolj všečen. Vsekakor je druga varianta boljša. Torej? Mogoče pa presenetimo ankete.
Vsekakor si za predsenika želim nekoga, ki me bo dostojno zastopal v mednarodnih krogih in ki je s svojim delom za skupnost, že tudi nekaj ustvaril. Če gledamo vsi v tej luči, potem res ne bi smelo biti dileme.

Hypathia ::

Si želimo predsednika države, ki trdi, da si lahko spol izberemo?

https://twitter.com/SvobodaBlog/status/...

Po rusofilstvu še ena velika črna pika za Prebiliča in še en razlog več za obkrožit Logarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Thomxy ::

Pozdrav!
Nekje sem pred časom slišal, da naj bi obstajal en formular/anketa, kjer odgovoriš na nekaj vprašanj in ti prikaže kateri je najprimernejši kandidat zate (najbolj skladen s tvojimi prepričanji).
Z Googlom ne najdem nič; se je morda tu to kaj omenjalo?
Hvala!

LightBit ::

Thomxy je izjavil:

Pozdrav!
Nekje sem pred časom slišal, da naj bi obstajal en formular/anketa, kjer odgovoriš na nekaj vprašanj in ti prikaže kateri je najprimernejši kandidat zate (najbolj skladen s tvojimi prepričanji).
Z Googlom ne najdem nič; se je morda tu to kaj omenjalo?
Hvala!

https://volitvomat.si/

Thomxy ::

Hvala! :-)
Parkrat F5 in že je tu odgovor. Legenda.
««
9 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10110695 (6855) Cveto
»

Digitalni bon 55 - nateg?

Oddelek: Loža
212861 (1905) floyd1
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25244920 (38440) SimplyMiha

Več podobnih tem