» »

Opičje koze - kdaj cepljenje?

Opičje koze - kdaj cepljenje?

««
10 / 14
»»

Unchancy ::

Moraš imeti potrdilo, da si bil vsaj en teden na morju letos poleti.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

dexterboy ::

A kakšen Bohinj tudi šteje ali ne ker ni slana voda?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

sbawe64 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

omikron sem prebolel. sem nanj sedaj odporen ali ne?

Če varianto ba1 ali ba2 (bila aktualna v začetku leta, jan-marec), potem lahko brez težav dobiš ba4 ali ba5 (sedaj aktualna).



dexterboy je izjavil:

A kakšen Bohinj tudi šteje ali ne ker ni slana voda?

Samo če si imel vsaj pol ure na dan dopusta noge v lavorju s slano vodo.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

nirburu ::

Pithlit je izjavil:

solatko je izjavil:

Pithlit - Dovolj za dokaz, da cepivo ne deluje proti covid-u, niso pa še čisto prepričani, proti čemu, oziroma za kaj deluje, saj se še vedno uporablja prvo kupljeno. Saj ne morem verjet, da še vedno priporočate spuščanje teh zvarkov v zdrava telesa.

Čez 75 let bo znano čisto vse o cepivih, toliko časa so državna skirvnost najvišje stopnje.

Aha, zato ker ni 100% je utterly useless. Gotcha.

nirburu je izjavil:

Če imunski sistem seznani z virusem, potem imunski sistem bi moral ta virus prepoznati in obdelati do konca.
Če pride drugi sev, potem govorimo o "drugem virusu" in so pač protitelesa za tistega neuporabna, umru resen potek mu je povzročil ta "drugi virus".
Če pa človek nima dobrega imunskega sistema, ki je neodziven, kaj mu lahko sploh pomaga?

A te lohk predlagam za Nobelovo?


Cepiva morajo biti blizu 99% ja, da so kaj vredna kot cepiva.
To prepreči težji potek, hospitalizacije pa ne, je neka imbecilnost v katero so vas prepričali.
Ti delaš za Pfizer pithlit?
Še nisem vidu tako predane osebe neki podli multinacionalki.

sbawe64 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

omikron sem prebolel. sem nanj sedaj odporen ali ne?

Če varianto ba1 ali ba2 (bila aktualna v začetku leta, jan-marec), potem lahko brez težav dobiš ba4 ali ba5 (sedaj aktualna).



dexterboy je izjavil:

A kakšen Bohinj tudi šteje ali ne ker ni slana voda?

Samo če si imel vsaj pol ure na dan dopusta noge v lavorju s slano vodo.


Dosedanji trend je bil, da so cepiva vedno konkretno zamujala za sevi, toliko pravzaprav, da so jih kategorizirali kot skoraj neuporabna.

To je sen ne bo nič drugače. Bodo pa Pfizer spet imel več na računu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Pithlit ::

nirburu je izjavil:

Pithlit je izjavil:

solatko je izjavil:

Pithlit - Dovolj za dokaz, da cepivo ne deluje proti covid-u, niso pa še čisto prepričani, proti čemu, oziroma za kaj deluje, saj se še vedno uporablja prvo kupljeno. Saj ne morem verjet, da še vedno priporočate spuščanje teh zvarkov v zdrava telesa.

Čez 75 let bo znano čisto vse o cepivih, toliko časa so državna skirvnost najvišje stopnje.

Aha, zato ker ni 100% je utterly useless. Gotcha.

nirburu je izjavil:

Če imunski sistem seznani z virusem, potem imunski sistem bi moral ta virus prepoznati in obdelati do konca.
Če pride drugi sev, potem govorimo o "drugem virusu" in so pač protitelesa za tistega neuporabna, umru resen potek mu je povzročil ta "drugi virus".
Če pa človek nima dobrega imunskega sistema, ki je neodziven, kaj mu lahko sploh pomaga?

A te lohk predlagam za Nobelovo?


Cepiva morajo biti blizu 99% ja, da so kaj vredna kot cepiva.
To prepreči težji potek, hospitalizacije pa ne, je neka imbecilnost v katero so vas prepričali.
Ti delaš za Pfizer pithlit?
Še nisem vidu tako predane osebe neki podli multinacionalki.

sbawe64 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

omikron sem prebolel. sem nanj sedaj odporen ali ne?

Če varianto ba1 ali ba2 (bila aktualna v začetku leta, jan-marec), potem lahko brez težav dobiš ba4 ali ba5 (sedaj aktualna).



dexterboy je izjavil:

A kakšen Bohinj tudi šteje ali ne ker ni slana voda?

Samo če si imel vsaj pol ure na dan dopusta noge v lavorju s slano vodo.


Dosedanji trend je bil, da so cepiva vedno konkretno zamujala za sevi, toliko pravzaprav, da so jih kategorizirali kot skoraj neuporabna.

To je sen ne bo nič drugače. Bodo pa Pfizer spet imel več na računu.

Katero cepivo pa je blizu 99%? A 93 je blizu 99?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

nirburu ::

Skoraj vsako, ki prime.

Ostala cepiva primejo 99% pri posamezniku, a morda malo manj pri skupini. Covid pa prime malo pri posamezniku kot pri skupini.
Ta cepiva so totalen drek v primerjavi s standardi, ki smo jih vajeni za cepiva.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

nirburu ::

Pithlit, povej mi nekaj.
A ti zaupaš Pizerju in našim strokovnjakom?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Pithlit ::

nirburu je izjavil:

Skoraj vsako, ki prime.

Ostala cepiva primejo 99% pri posamezniku, a morda malo manj pri skupini. Covid pa prime malo pri posamezniku kot pri skupini.
Ta cepiva so totalen drek v primerjavi s standardi, ki smo jih vajeni za cepiva.

Hvala za priznanje da pojma nimaš. Res lepo od tebe.

nirburu je izjavil:

Pithlit, povej mi nekaj.
A ti zaupaš Pizerju in našim strokovnjakom?

Zakaj bi zaupala našim strokovnjakom? Večinoma naši strokovnjaki zaupajo tujim. Zakaj ti od mene hočeš zaupanje v middlemen?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

nirburu ::

Ok, če tko praviš.

Skratka ti zaupaš tujim strokovnjakom posredno.
Torej še manj veš na čigavi plačilni listi so.

A se ti ne zdi logično, da če nekdo želi izvesti nekaj velikega, bo najprej skušal podkupit ključne akterjem ker tej bodo diktirali vsem spodaj?
Bill Gates ne bi nikoli zares šel Kreka podkupovat, ker on je nobody.

Tudi pozamezne zidarje ne greš podkupovat pri nekem velikem državnem projektu, ampak podkupiš pač top management.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Miki N ::

Antivakserji so res krejzi madrfakerji samo dajmo si priznati kdor se gre pa zdajle špikat proti čemu drugemu, kot klopom pa tudi nima vsega 100% pošlihtano pod streho.

Pithlit ::

nirburu je izjavil:

Ok, če tko praviš.

Skratka ti zaupaš tujim strokovnjakom posredno.
Torej še manj veš na čigavi plačilni listi so.

A se ti ne zdi logično, da če nekdo želi izvesti nekaj velikega, bo najprej skušal podkupit ključne akterjem ker tej bodo diktirali vsem spodaj?
Bill Gates ne bi nikoli zares šel Kreka podkupovat, ker on je nobody.

Tudi pozamezne zidarje ne greš podkupovat pri nekem velikem državnem projektu, ampak podkupiš pač top management.

Seveda, seveda. Vsi so podkupljeni. Par 100k strokovnjakov po celem svetu. Edino tistih 5 homeopatov pozna resnico o in si upa o tem govorit. Slava jim!

Miki N je izjavil:

Antivakserji so res krejzi madrfakerji samo dajmo si priznati kdor se gre pa zdajle špikat proti čemu drugemu, kot klopom pa tudi nima vsega 100% pošlihtano pod streho.

Zakaj bi se pa prot kme? Sej ni niti približno blizu 99%... pa stalno neke buster je rabiš. Pa sploh ni neka nevarna reč no. Dej nehi z glupostimi pa se pejd prot hpv cepit!
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

nirburu ::

Saj si sama rekla. Vsi poslušajo najvišje.
To je WHO, CDC in ECDC.

To je morda 5 oseb, ki jih rabiš podkupit.
Pfizer je v dveh letih zaslužil miljarde in miljarde. Če vsakemu doniraš 100 miljonov, si še vedno naredil revolucionarni dobiček.
Dober deal, če si pokvarjena korporacija kot Pfizer, ki redno plačuje odškodnine za svoje slabe poslovne prakse.

Ampak važno je, da ti mu zaupaš. Imaš več poguma kot pameti Pithlit, ti vsaj to priznam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Pithlit ::

nirburu je izjavil:

Saj si sama rekla. Vsi poslušajo najvišje.
To je WHO, CDC in ECDC.

To je morda 5 oseb, ki jih rabiš podkupit.
Pfizer je v dveh letih zaslužil miljarde in miljarde. Če vsakemu doniraš 100 miljonov, si še vedno naredil revolucionarni dobiček.
Dober deal, če si pokvarjena korporacija kot Pfizer, ki redno plačuje odškodnine za svoje slabe poslovne prakse.

Ampak važno je, da ti mu zaupaš. Imaš več poguma kot pameti Pithlit, ti vsaj to priznam.

Ahhhh ta simplizem. I ja bih sine, i ja bih...
Life is as complicated as we make it...

nirburu ::

Tebi se pač novica, da kvalitetni kadri bežijo iz NIH in CDC ne zdi nič omembe vredna.
Meni pa pove vse.
Da nekdo zapusti tako garantirano službo mora imeti moralo in skoraj gotovo strokovnost.

Jaz bom raje tiste poslušal. Ti pa daj Faucija, ki je že 30 let znan kot podli birokrat.

Jaz sem ocenil učinkovitost cepiv že povsem brez podatkov o njih. Dovolj mi je bilo videt kdo jih ponuja, kako jih ponuja in koliko jih ponuja pa mi je bilo vse jasno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Pithlit ::

nirburu je izjavil:

Jaz sem ocenil učinkovitost cepiv že povsem brez podatkov o njih. Dovolj mi je bilo videt kdo jih ponuja, kako jih ponuja in koliko jih ponuja pa mi je bilo vse jasno.

Klanjam se tebi, oh strokovnjak nad strokovnjaki... ter tvoji kristalni kugli.

Dober si ti tič da lahko kar brez podatkov oceniš učinkovitost.

A tud sodniku poveš da je tvoja ocena hitrosti bolj natančna od policijskega radarja?
Life is as complicated as we make it...

nirburu ::

Glej, jaz nisem avtomobilski inženir.
Ampak ko grem kupit rabljen avto, in mi prodajalec za 10 let star avto pove, da ima samo 15k kilometrov, ga pogledam čudno. Ko mi reče, da bo poklical par frendov na obisk, če ga ne kupim pa se že pripravljam na beg.

Ti se nisi samo prestrašila in kupila avto. Tko kot večina ljudi.
Ti si dejansko vrjela, da ima 10 let star avto samo 15kkm.

Zaenkrat imaš samo srečo, da te ni takoj pustil na cesti ali, da ti niso zavore odpovedale.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Pithlit ::

No sej če na zdravje gledaš kot na rabljen avto je pač vse jasno.
Life is as complicated as we make it...

nirburu ::

Seveda.
Se usesti v 10 let star avto z "majkemi, samo 15kkm!" je skrajno nevarno za zdravje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Unchancy ::

dexterboy je izjavil:

A kakšen Bohinj tudi šteje ali ne ker ni slana voda?

To pa ne bo šlo, mora bit slana voda, Doctor’s orders >:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Dimnik ::

Unchancy je izjavil:

dexterboy je izjavil:

A kakšen Bohinj tudi šteje ali ne ker ni slana voda?

To pa ne bo šlo, mora bit slana voda, Doctor’s orders >:D


No, to vam bo strokovno obrazložil forumski doktor "vostok"........

dice7 ::

nirburu je izjavil:

Seveda.
Se usesti v 10 let star avto z "majkemi, samo 15kkm!" je skrajno nevarno za zdravje.

Niti ne, ne ubije te avto, temvec vostok za volanom

Telbanc ::

Pithlit je izjavil:



A tud sodniku poveš da je tvoja ocena hitrosti bolj natančna od policijskega radarja?


Če ne veš, sodnik je tam zato, da če povzročiš nesrečo pri 51km na uro v mestu, da pogrunta če si res kriv.

Drgač o cepljenju, bi lah midva spet kakšno rekla, k se zdi, da se spet nekam vtikaš. Kamor ne spadaš. Recimo med cepljene.

Kak je zaj z unim soglasjem, sej veš katerim??:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Pithlit ::

Telbanc je izjavil:

Kak je zaj z unim soglasjem, sej veš katerim??:))

A tistim k ga jaz nikjer nisem niti videla, kaj šele da bi ga podpisovala? Tisto soglasje?
Life is as complicated as we make it...

nirburu ::

Torej niti uradno te niso seznanili s čim se boš piknila?
Eni res imate železna jajca.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Pithlit ::

nirburu je izjavil:

Torej niti uradno te niso seznanili s čim se boš piknila?
Eni res imate železna jajca.

A ti skoz rabiš državo da te ujčka?
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

nirburu je izjavil:

Torej niti uradno te niso seznanili s čim se boš piknila?
Eni res imate železna jajca.

A ti skoz rabiš državo da te ujčka?


Ne, ti jo. Prdnes, kihnes in rabis nekaj kar niti sama ne ves.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

nirburu je izjavil:

Torej niti uradno te niso seznanili s čim se boš piknila?
Eni res imate železna jajca.

A ti skoz rabiš državo da te ujčka?


Ne, ti jo. Prdnes, kihnes in rabis nekaj kar niti sama ne ves.

Še dobro da mam tebe da mi razložiš kaj rabim.
Life is as complicated as we make it...

Telbanc ::

Pithlit je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Kak je zaj z unim soglasjem, sej veš katerim??:))

A tistim k ga jaz nikjer nisem niti videla, kaj šele da bi ga podpisovala? Tisto soglasje?


Normalno, ker se nisi cepila, tud nisi podala soglasja k temu.

Dežurni sendvičarji vidim spet pripravljajo teren za jesen. :))

Ti najbolj veš česa si najbolj potrebna.:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

cias ::

Pithlit je izjavil:

nirburu je izjavil:

Jaz sem ocenil učinkovitost cepiv že povsem brez podatkov o njih. Dovolj mi je bilo videt kdo jih ponuja, kako jih ponuja in koliko jih ponuja pa mi je bilo vse jasno.

Klanjam se tebi, oh strokovnjak nad strokovnjaki... ter tvoji kristalni kugli.

Dober si ti tič da lahko kar brez podatkov oceniš učinkovitost.

A tud sodniku poveš da je tvoja ocena hitrosti bolj natančna od policijskega radarja?


Cepljeni ne morejo dobiti korone, torej znanost deluje.

nirburu ::

Pithlit je izjavil:

nirburu je izjavil:

Torej niti uradno te niso seznanili s čim se boš piknila?
Eni res imate železna jajca.

A ti skoz rabiš državo da te ujčka?


Ko grem po nov telefonski paket moram podpisati kup izjav, da se strinjam.
Ampak imaš prav, ne rabim države, da me ujčka, ampak tudi je ne rabim, da me zatira.

Saj ti ne zares očitam, da si se šla cepit. To je tvoja izbira, če imaš fetiš na pijavke in puščanje krvi.
Očitam ti, da serješ drugim po glavi zaradi tega.

Pithlit ::

Hmmm. Js nikomur ne serjem po glavi. Sem proti obveznem cepljenju. Kar se mene tiče lahko vsak počne kar hoče.

Po drugi strani se pa ti (pa še kdo) na vse pretege trudiš da bi me z žaljenjem, podtikanjem, insinuacijami in direkt lažmi spravil na svoj nivo.

Tko da si ti tisti ki drugim serje po glavi. Mene me gladko boli kurac kaj ti s svojim lajfom počneš. Je pa res da sproti dokazuješ da pojma nimaš o čem govoriš.
Life is as complicated as we make it...

nirburu ::

A ti se torej nisi drla čez antivakserje, češ da so krivi za epidemijo??

Pithlit ::

nirburu je izjavil:

A ti se torej nisi drla čez antivakserje, češ da so krivi za epidemijo??

Jaz se bom vedno drla čez antivakserje. Ker ste kreteni brez argumentov. Ti si seveda ena posebna cvetka ki je bolj pametna od vsega sveta in sploh nobenih podatkov ne potrebuješ da oceniš varnost/nevarnost ter to svojo oceno prodajaš kot najbolj sveto med svetimi.

Nikoli in nikdar pa me niso motili ljudje ki se preprosto ne cepijo zaradi kateregakoli razloga. Razen pač obvezna cepljenja (pa še tam ne grem vrtat kdo je cepljen in kdo ne... Če se ti je nekako uspelo izogniti, prav, sam ne bluzi o tem kolk je cepljenje nepotrebno/škodljivo).

Tak da, ne, niti najmanj me ne briga kaj ti s svojim telesom počneš. Sam dokler bluziš o evil pharmi pa podkupljivih dohtarjih (hkrati pa uporabljaš akršnekoli zdravstvene storitve, tud če sam aspirin piješ)... ter raznih 5g antena, big reset-u, reptilijancih, flat earth, Bill Gates... Si pač prvovrstni hinavec, in jaz bom (ko mi bo pasalo) zagrabila priliko in se ti smejala v fris. Pa maš lahko IQ 200+.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Upam da letos tudi pritisnejo in se jih cim vec cepi. Drzim pesti. Za zdravje!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Upam da letos tudi pritisnejo in se jih cim vec cepi. Drzim pesti. Za zdravje!

A mi pokažeš svoj meč Nodi? I'm a huge fan of very sharp things.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Upam da letos tudi pritisnejo in se jih cim vec cepi. Drzim pesti. Za zdravje!

A mi pokažeš svoj meč Nodi? I'm a huge fan of very sharp things.


Imam mec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

Pithlit je izjavil:

nirburu je izjavil:

A ti se torej nisi drla čez antivakserje, češ da so krivi za epidemijo??

Jaz se bom vedno drla čez antivakserje. Ker ste kreteni brez argumentov. Ti si seveda ena posebna cvetka ki je bolj pametna od vsega sveta in sploh nobenih podatkov ne potrebuješ da oceniš varnost/nevarnost ter to svojo oceno prodajaš kot najbolj sveto med svetimi.

Nikoli in nikdar pa me niso motili ljudje ki se preprosto ne cepijo zaradi kateregakoli razloga. Razen pač obvezna cepljenja (pa še tam ne grem vrtat kdo je cepljen in kdo ne... Če se ti je nekako uspelo izogniti, prav, sam ne bluzi o tem kolk je cepljenje nepotrebno/škodljivo).

Tak da, ne, niti najmanj me ne briga kaj ti s svojim telesom počneš. Sam dokler bluziš o evil pharmi pa podkupljivih dohtarjih (hkrati pa uporabljaš akršnekoli zdravstvene storitve, tud če sam aspirin piješ)... ter raznih 5g antena, big reset-u, reptilijancih, flat earth, Bill Gates... Si pač prvovrstni hinavec, in jaz bom (ko mi bo pasalo) zagrabila priliko in se ti smejala v fris. Pa maš lahko IQ 200+.


Ti se deri čez unga svojga deca doma. :D

(če ga maš in če si upaš:D )
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Pithlit ::

Telbanc je izjavil:

Pithlit je izjavil:

nirburu je izjavil:

A ti se torej nisi drla čez antivakserje, češ da so krivi za epidemijo??

Jaz se bom vedno drla čez antivakserje. Ker ste kreteni brez argumentov. Ti si seveda ena posebna cvetka ki je bolj pametna od vsega sveta in sploh nobenih podatkov ne potrebuješ da oceniš varnost/nevarnost ter to svojo oceno prodajaš kot najbolj sveto med svetimi.

Nikoli in nikdar pa me niso motili ljudje ki se preprosto ne cepijo zaradi kateregakoli razloga. Razen pač obvezna cepljenja (pa še tam ne grem vrtat kdo je cepljen in kdo ne... Če se ti je nekako uspelo izogniti, prav, sam ne bluzi o tem kolk je cepljenje nepotrebno/škodljivo).

Tak da, ne, niti najmanj me ne briga kaj ti s svojim telesom počneš. Sam dokler bluziš o evil pharmi pa podkupljivih dohtarjih (hkrati pa uporabljaš akršnekoli zdravstvene storitve, tud če sam aspirin piješ)... ter raznih 5g antena, big reset-u, reptilijancih, flat earth, Bill Gates... Si pač prvovrstni hinavec, in jaz bom (ko mi bo pasalo) zagrabila priliko in se ti smejala v fris. Pa maš lahko IQ 200+.


Ti se deri čez unga svojga deca doma. :D

(če ga maš in če si upaš:D )

Ni imel meča pa sm ga vn zabrisala. Zdaj ciljam na Nodija. Ker ima meč.
Life is as complicated as we make it...

Telbanc ::

Pithlit je izjavil:


Ni imel meča pa sm ga vn zabrisala. Zdaj ciljam na Nodija. Ker ima meč.


A sem ti že napisal, da ne preskakuj terapije. 8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Pithlit ::

Telbanc je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Ni imel meča pa sm ga vn zabrisala. Zdaj ciljam na Nodija. Ker ima meč.


A sem ti že napisal, da ne preskakuj terapije. 8-)

Sej je ne. Sam sledim temu kar Nodi pravi.
Life is as complicated as we make it...

Miki N ::

Kako je potem Stroka rešila tisti neroden statistični problem opičjih koz in gejev?

Smo gud zdaj? Ker to v Trenutnem letu res ne bi letelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Pithlit ::

Miki N je izjavil:

Kako je potem Stroka rešila tisti neroden statistični problem opičjih koz in gejev?

Smo gud zdaj? Ker to v Trenutnem letu res ne bi letelo.

No idea, I'm not straight. Sm pa že cepljena, tko da mi mal dol visi. Gravitacija pač dela svoje.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

Miki N je izjavil:

Kako je potem Stroka rešila tisti neroden statistični problem opičjih koz in gejev?

Smo gud zdaj? Ker to v Trenutnem letu res ne bi letelo.

No idea, I'm not straight. Sm pa že cepljena, tko da mi mal dol visi. Gravitacija pač dela svoje.


Cepljena si za 6 mesecev potem si necepljena. Jaz čakam nove boosterje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Miki N je izjavil:

Kako je potem Stroka rešila tisti neroden statistični problem opičjih koz in gejev?

Smo gud zdaj? Ker to v Trenutnem letu res ne bi letelo.

No idea, I'm not straight. Sm pa že cepljena, tko da mi mal dol visi. Gravitacija pač dela svoje.


Cepljena si za 6 mesecev potem si necepljena. Jaz čakam nove boosterje.

Že vabijo. Kar izvoli. Sam meča ne pozabit.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Že vabijo. Kar izvoli. Sam meča ne pozabit.


Ne jaz, bivša se more, pa upam na najboljše:))zapret morajo javne ustanove, ko ne bo mogla na bazen bo šla po booster...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

Pithlit je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Ni imel meča pa sm ga vn zabrisala. Zdaj ciljam na Nodija. Ker ima meč.


A sem ti že napisal, da ne preskakuj terapije. 8-)

Sej je ne. Sam sledim temu kar Nodi pravi.



Dobr bi blo da pustiš to temo z cepljenjem, k vidm da ti ne leži. Predlagam, da greš u kripto temo in tam se bota z Nodojem morda še bl ujela k tle.

No, no, ne rabiš se mi zahvaljevat za nasvet, ker mi bo še nerodno, poleg tega no, bi blo dobr da se tlele nehajo tvoji "izpadi". In nadaljujejo na kripto temi, k tam itak vsi šlogajo, kdaj bo šlo kej gor. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Pithlit ::

Telbanc je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Ni imel meča pa sm ga vn zabrisala. Zdaj ciljam na Nodija. Ker ima meč.


A sem ti že napisal, da ne preskakuj terapije. 8-)

Sej je ne. Sam sledim temu kar Nodi pravi.


Dobr bi blo da pustiš to temo z cepljenjem, k vidm da ti ne leži. Predlagam, da greš u kripto temo in tam se bota z Nodojem morda še bl ujela k tle.

No, no, ne rabiš se mi zahvaljevat za nasvet, ker mi bo še nerodno, poleg tega no, bi blo dobr da se tlele nehajo tvoji "izpadi". In nadaljujejo na kripto temi, k tam itak vsi šlogajo, kdaj bo šlo kej gor. :))

Sej to ni tema s cepljenjem. Kva je s tabo človek?
Life is as complicated as we make it...

cias ::

Postaja zmeraj bolj očitno da smo vsi ranljivi in bo treba obvezno cepljenje.

Slopek ::

Se bodo morali cepiti samo gayi, biseksualci in moški, ki natepavajo moške(le kdo so ti)?

Ampak preventivno pa bolje, da vsi, saj nikoli ne veš za katerim vogalom te lahko kdo napiči?8-)

nirburu ::

Fascinantno, da se nihče ne upa driskriminirat LGBTQP++ glede na njihov totalno razvratno-degenerirani življenski slog. To so vališča vseh možni bolezni, čudno pa se nihče ne upa nič reči.
Sicer tudi hetero scena hitro nazaduje, ampak vseeno.

Smo pa na 17000 okužbah zaenkrat.
Nič ne kaže na umirjanje.
««
10 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106088358 (67482) fikus_

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49377129 (64822) zmist

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19826651 (22911) Ben Dover

Več podobnih tem