» »

Opičje koze - kdaj cepljenje?

Opičje koze - kdaj cepljenje?

««
5 / 14
»»

Slopek ::

Jaz sem zares 100%, da cepivo deluje in niti nikoli nisem trdil kaj drugega, tako, da se ne rabiš pritoževati čezme.

solatko ::

Slopek - Deljuje, deluje, samo ne povedo v kakšnem smislu, saj proti covid-u sigurno ne, preizkušeno po celem svetu.
Delo krepa človeka

kamiKaZaA ::

Cepivo covid je enako učinkovito kot cepivo proti gripi. Proti gripi te cepijo z enimi parimi sevi (kombinacija) potem pa pride čisto tretji sev v sezoni in zvije vse cepljene. Tak primer je bil moj sodelavec, se cepi proti gripi in je edini zbolel, ter imel težji potek. Od takrat se več ne cepi in ni več zbolel z gripo.

In pri covid cepivu je isto. Cepijo te proti alfa ali delta sevu, pol pa fašeš omikron sev. Potek pa imaš težji kot če se ne bi cepil, ker je dokazano, da ti to cepivo oslabi imunski sistem. Ampak kdor želi se naj cepi, samo ne vsiljevati celotni populaciji tega in dajati omejitve (kaznovanja) vsem, ki se s tem zdaj že dokazanim sranjem nočemo cepiti. To cepivo večini populacije ne koristi. Koristi samo tistim s pridruženimi boleznimi, da se več ne matrajo in imajo lažji potek smrti...

To so zdaj že 100% dokazana dejstva po 2,5 letih covida in covid sploh ni tako smrtonosten kot so na začetku pravili, da bo. Ima pa vedno več cepljenih težave s svojim zdravjem. Stranski učinki so hujši kot pri kateremkoli drugem razvitem cepivu.

Dimnik ::

Enim vročina škodi, fanta in senior, na hladno

Slopek ::

solatko je izjavil:

Slopek - Deljuje, deluje, samo ne povedo v kakšnem smislu, saj proti covid-u sigurno ne, preizkušeno po celem svetu.

O teh stvareh nočem več podajati mnenj. Sploh pa ne na internetih. Pravim samo, da deluje ;)
Imam cepljena starša, tete, strice,..., pa to z gotovostjo lahko potrdim, saj delovanje čutijo predvsem sami, kar tudi priznajo. Na žalost, a to je bila njihova izbira, v kar se pa kot sem rekel, res ne spuščam.

Dimnik ::

Pek, a so namagneteni? saj veš, da je to tvoja trdidev v katero si se že davno nazaj prepričal....zakaj ste sedaj tiho s tistimi bednimi teorijami, ki ste si jih sproti izmišljali....aja, sedaj imate že posodobljene verzije

dexterboy ::

@Slopek; ja, tudi moj stric, upokojeni zobozdravnik, je verjel v Covid cepivo, tako močno, da se je cepil kar dvakrat. Bi ga rad povprašal, kako se počuti sedaj, pa ga žal ne morem. Ne zato, ker bi bil kje v tropih na dopustu, ampak, zato, ker dopustuje v večnih loviščih. Lahko mi verjameš, pa nisem edini, da bo pela "zbrojevka", če se debili iz parlamenta spravijo na kakšno obliko obveznega cepljenja... Saj se vsi spomnimo Kalašnikova in Katjuše, mar ne?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Spura ::

kamiKaZaA je izjavil:



In pri covid cepivu je isto. Cepijo te proti alfa ali delta sevu, pol pa fašeš omikron sev. Potek pa imaš težji kot če se ne bi cepil, ker je dokazano, da ti to cepivo oslabi imunski sistem. Ampak kdor želi se naj cepi, samo ne vsiljevati celotni populaciji tega in dajati omejitve (kaznovanja) vsem, ki se s tem zdaj že dokazanim sranjem nočemo cepiti. To cepivo večini populacije ne koristi. Koristi samo tistim s pridruženimi boleznimi, da se več ne matrajo in imajo lažji potek smrti...

To so zdaj že 100% dokazana dejstva po 2,5 letih covida in covid sploh ni tako smrtonosten kot so na začetku pravili, da bo. Ima pa vedno več cepljenih težave s svojim zdravjem. Stranski učinki so hujši kot pri kateremkoli drugem razvitem cepivu.

Za nobeno od teh navedb nimas nobenih dokazov, trdis pa da je vse 100% dejstvo.

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Pek, a so namagneteni? saj veš, da je to tvoja trdidev v katero si se že davno nazaj prepričal....zakaj ste sedaj tiho s tistimi bednimi teorijami, ki ste si jih sproti izmišljali....aja, sedaj imate že posodobljene verzije

Sem ti že povedal, da se ne obremenjuj z mano.....si poslušal Klausa, Harrarija, mogoče Bourlo? Pusti mene ubogo paro, ker mene po pravici povedano boli luli zate in za tvoje mnenje o meni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

nirburu ::

Spura je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:



In pri covid cepivu je isto. Cepijo te proti alfa ali delta sevu, pol pa fašeš omikron sev. Potek pa imaš težji kot če se ne bi cepil, ker je dokazano, da ti to cepivo oslabi imunski sistem. Ampak kdor želi se naj cepi, samo ne vsiljevati celotni populaciji tega in dajati omejitve (kaznovanja) vsem, ki se s tem zdaj že dokazanim sranjem nočemo cepiti. To cepivo večini populacije ne koristi. Koristi samo tistim s pridruženimi boleznimi, da se več ne matrajo in imajo lažji potek smrti...

To so zdaj že 100% dokazana dejstva po 2,5 letih covida in covid sploh ni tako smrtonosten kot so na začetku pravili, da bo. Ima pa vedno več cepljenih težave s svojim zdravjem. Stranski učinki so hujši kot pri kateremkoli drugem razvitem cepivu.

Za nobeno od teh navedb nimas nobenih dokazov, trdis pa da je vse 100% dejstvo.


Nikjer niso dokazali, da cepivo deluje. Podatki so skoraj vedno bili dvomljive narave, kot recimo niso podrobno kategorizirali v kakšnem stanju so sprejeti pacienti ali celo manipulirali z definicijami covid necepljenega itd.

In kot je rekel kamikaza, že cepivo proti gripi vedno zamuja seve, covid še toliko bolj in kar se zgodi je, da slabo cepivo zgolj ojača performans nove različice. Vsakič vas slabo cepijo, da se lahko virus navadi in nadaljuje svojo pot. S tem komot podaljšuješ epidemijo, vse dokler se iztrošiš poskusnih zajčkov oz. njihovega imunskega sistema.

Cepivo je popolnoma ničvredno že po običajnih medicinskih standardih, kaj šele naših antivaxer-anti-great reset.
Cepili ste 5x v 18 mesecih in niste popolnoma nič zaščiteni ali celo manj kot bi sicer.
Necepljene države pa povsem gladko s pričakovano epidemiološko sliko naprej

Res razmišljam, koliko krat se boste še pustili nategniti. To jesen, kdo gre na iglo?


Drugače pa, žal, koze še niso passe.
https://www.archyde.com/who-urges-europ...

Naj bi se širile po evropi skoraj eksponentno.
Lahko pa kak pametnjakovič razloži kako je lahko za afriko endemična zoonotična bolezen ravno sedaj našla ploden teren in ne recimo 10 let nazaj, ko je bilo mnogo manj bio-hazard preprek?
Zvlečti nas želijo v bio-security state, tako ali drugače.

Sicer pa sem danes v enem glavnih in spoštovanih SLO medijev videl, da so se spoznali z Great Resetom in Klaus Schwabom.
Očitno naš boj ni bil za nič. Spravli smo ta duh tudi med normije.

Mr.B ::

nirburu je izjavil:

Spura je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:



In pri covid cepivu je isto. Cepijo te proti alfa ali delta sevu, pol pa fašeš omikron sev. Potek pa imaš težji kot če se ne bi cepil, ker je dokazano, da ti to cepivo oslabi imunski sistem. Ampak kdor želi se naj cepi, samo ne vsiljevati celotni populaciji tega in dajati omejitve (kaznovanja) vsem, ki se s tem zdaj že dokazanim sranjem nočemo cepiti. To cepivo večini populacije ne koristi. Koristi samo tistim s pridruženimi boleznimi, da se več ne matrajo in imajo lažji potek smrti...

To so zdaj že 100% dokazana dejstva po 2,5 letih covida in covid sploh ni tako smrtonosten kot so na začetku pravili, da bo. Ima pa vedno več cepljenih težave s svojim zdravjem. Stranski učinki so hujši kot pri kateremkoli drugem razvitem cepivu.

Za nobeno od teh navedb nimas nobenih dokazov, trdis pa da je vse 100% dejstvo.


Nikjer niso dokazali, da cepivo deluje. Podatki so skoraj vedno bili dvomljive narave, kot recimo niso podrobno kategorizirali v kakšnem stanju so sprejeti pacienti ali celo manipulirali z definicijami covid necepljenega itd.

In kot je rekel kamikaza, že cepivo proti gripi vedno zamuja seve, covid še toliko bolj in kar se zgodi je, da slabo cepivo zgolj ojača performans nove različice. Vsakič vas slabo cepijo, da se lahko virus navadi in nadaljuje svojo pot. S tem komot podaljšuješ epidemijo, vse dokler se iztrošiš poskusnih zajčkov oz. njihovega imunskega sistema.

Cepivo je popolnoma ničvredno že po običajnih medicinskih standardih, kaj šele naših antivaxer-anti-great reset.
Cepili ste 5x v 18 mesecih in niste popolnoma nič zaščiteni ali celo manj kot bi sicer.
Necepljene države pa povsem gladko s pričakovano epidemiološko sliko naprej

Res razmišljam, koliko krat se boste še pusti:Oli nategniti. To jesen, kdo gre na iglo?


Drugače pa, žal, koze še niso passe.
https://www.archyde.com/who-urges-europ...

Naj bi se širile po evropi skoraj eksponentno.
Lahko pa kak pametnjakovič razloži kako je lahko za afriko endemična zoonotična bolezen ravno sedaj našla ploden teren in ne recimo 10 let nazaj, ko je bilo mnogo manj bio-hazard preprek?
Zvlečti nas želijo v bio-security state, tako ali drugače.

Sicer pa sem danes v enem glavnih in spoštovanih SLO medijev videl, da so se spoznali z Great Resetom in Klaus Schwabom.
Očitno naš boj ni bil za nič. Spravli smo ta duh tudi med normije.

Da kot so isti protestniki v ameriki zatrjevali da ne morejo dihat, so jih predvcerejsnim vse lepo pohapsali in so jim pustili maske gor:O.
Glede na to da manj rojstev povezujes s covid cepivom in ne krizo, bi rekel da se marsidrugega nimas poslihtano.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Pithlit ::

nirburu je izjavil:

In kot je rekel kamikaza, že cepivo proti gripi vedno zamuja seve

Genialno! Pure genious! Ko boš razvil cepivo ki seve prehiteva boš v roku parih minut postal najbogatejši človek na svetu.
Life is as complicated as we make it...

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:

nirburu je izjavil:

In kot je rekel kamikaza, že cepivo proti gripi vedno zamuja seve

Genialno! Pure genious! Ko boš razvil cepivo ki seve prehiteva boš v roku parih minut postal najbogatejši človek na svetu.

In na kak način ti koristi cepivo, če ni za pravi sev?

To je enako kot, da se cepiš proti eboli s cepivom proti klopnemu meningoencefalitis in se potem čudiš zakaj ti to ne koristi. Genialno!

Zato jaz pravim, da imamo učinkovita cepiva in neučinkovita. In z neučinkovitimi se je brezveze cepiti (proti gripi in proti covidu). Z učinkovitimi pa izjemno priporočljivo (vsa ostala cepiva, da jih ne naštevam posebej). Vidiš razliko? Mislim da ne. Tvoji možgani ne dopuščajo tega.

Slopek ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je izjavil:

nirburu je izjavil:

In kot je rekel kamikaza, že cepivo proti gripi vedno zamuja seve

Genialno! Pure genious! Ko boš razvil cepivo ki seve prehiteva boš v roku parih minut postal najbogatejši človek na svetu.

In na kak način ti koristi cepivo, če ni za pravi sev?

To je enako kot, da se cepiš proti eboli s cepivom proti klopnemu meningoencefalitis in se potem čudiš zakaj ti to ne koristi. Genialno!

Zato jaz pravim, da imamo učinkovita cepiva in neučinkovita. In z neučinkovitimi se je brezveze cepiti (proti gripi in proti covidu). Z učinkovitimi pa izjemno priporočljivo (vsa ostala cepiva, da jih ne naštevam posebej). Vidiš razliko? Mislim da ne. Tvoji možgani ne dopuščajo tega.

Ja njihova logika je cepiti se z vsem kar obstaja, potem pa upaš, da ne ujameš kaj tretjega. Domena genialcev.

nirburu ::

Pithlit je izjavil:

nirburu je izjavil:

In kot je rekel kamikaza, že cepivo proti gripi vedno zamuja seve

Genialno! Pure genious! Ko boš razvil cepivo ki seve prehiteva boš v roku parih minut postal najbogatejši človek na svetu.


Najbrž še nisi slišala za južno poloblo.

Ampak trditev vseeno nekako drži. Brezveze se je cepat za neke bolezni, ki tako hitro zmutirajo, da si vedno v velikem zaostanku. Še toliko bolj za covid.
Je kdo dejansko dokazal, da cepivo proti gripi res deluje?

Medicinski delavci so recimo konstantno izpostavljeni respiratornim obolenjim, gripi še posebej, kar pomeni, da se redno prekužujejo. Če njih cepiš za gripo, kako si izločil učinek?
Primerjat okulista in recimo splošnega pediatra tudi ni najbolj ok. Eni so bolj izpostavljeni, drugi manj.
Rad bi videl neko dosledno analizo učinka.

Isto se je pri nas zgodilo z covidom. Cepili smo po tem ko se je večina vrjento že okužila v takšni ali drugačni obliki. In rekli, da cepiva delujejo.

Slopek je izjavil:

Ja njihova logika je cepiti se z vsem kar obstaja, potem pa upaš, da ne ujameš kaj tretjega. Domena genialcev.

Točno to se dogaja. Ravno pred dnevi je Fafač povedal, da je še vedno se čas cepit z osnovnim, wuhanskim sevom, cepivom.

S-T normiji so nam zagotovili, da mi FB doktorji nimamo pojma in da moramo poslušat uradno požegnane strokovnjake.

Ne mi zamerit normički, ampak raje poslušam Potrča v tem primeru.
Cepil z 2,5 leti starim, 5 sevov zakasnenim cepivom se ne mislim, še posebej ker sem najvrjetneje prebolel vse seve dosedaj+še ta nove POD!!!!različice, ki vam frišno cepljenim delajo preglavice.

Mr.B ::

nirburu je izjavil:

Pithlit je izjavil:

nirburu je izjavil:

In kot je rekel kamikaza, že cepivo proti gripi vedno zamuja seve

Genialno! Pure genious! Ko boš razvil cepivo ki seve prehiteva boš v roku parih minut postal najbogatejši človek na svetu.


Najbrž še nisi slišala za južno poloblo.

Ampak trditev vseeno nekako drži. Brezveze se je cepat za neke bolezni, ki tako hitro zmutirajo, da si vedno v velikem zaostanku. Še toliko bolj za covid.
Je kdo dejansko dokazal, da cepivo proti gripi res deluje?

Medicinski delavci so recimo konstantno izpostavljeni respiratornim obolenjim, gripi še posebej, kar pomeni, da se redno prekužujejo. Če njih cepiš za gripo, kako si izločil učinek?
Primerjat okulista in recimo splošnega pediatra tudi ni najbolj ok. Eni so bolj izpostavljeni, drugi manj.
Rad bi videl neko dosledno analizo učinka.

Isto se je pri nas zgodilo z covidom. Cepili smo po tem ko se je večina vrjento že okužila v takšni ali drugačni obliki. In rekli, da cepiva delujejo.

Slopek je izjavil:

Ja njihova logika je cepiti se z vsem kar obstaja, potem pa upaš, da ne ujameš kaj tretjega. Domena genialcev.

Točno to se dogaja. Ravno pred dnevi je Fafač povedal, da je še vedno se čas cepit z osnovnim, wuhanskim sevom, cepivom.

S-T normiji so nam zagotovili, da mi FB doktorji nimamo pojma in da moramo poslušat uradno požegnane strokovnjake.

Ne mi zamerit normički, ampak raje poslušam Potrča v tem primeru.
Cepil z 2,5 leti starim, 5 sevov zakasnenim cepivom se ne mislim, še posebej ker sem najvrjetneje prebolel vse seve dosedaj+še ta nove POD!!!!različice, ki vam frišno cepljenim delajo preglavice.

Ampak na juzni polobli se voda v sekretu vrti drugace, ergo potem tudi beljakovine, morajo uporabit drugi obrat. Ni cudno da je zionist testiral na napacni strani.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nirburu ::

Oh, glejte našega mega strokovnjaka:
https://n1info.si/koronavirus/kolumna-d...

Vsaka nova različica omikrona za širitev na razpolago dobi domala vso človeško populacijo. Kot bi šlo za povsem nov virus. To je pojav, ki je epidemiološko nekaj povsem novega, in v tem trenutku ni epidemiologa in še manj infektologa, ki bi si upal trditi, da je tak način "življenja z virusom" dolgoročno zdravstveno vzdržen


Huh, povsem nov epidemiološki pojav?
Kaj pa smo drugačnega te dve leti storili gospod strokovnjak? A sumite kaj? Se vam dozdeva? Šesti čut?
Je možno, da smo res kaj drugače počeli kos sicer?
Le kaj bi bilo tole ane?
Na kraj pameti mi ne pade kaj bi to bilo kolega strokovnjak.
A ste kaj pogledali necepljene države? Prezahtevno vtipkati v iskalnik?

Ampak, glejmo pozitivno. V kolikor je res kar pravite, se vas morda znebimo že to jesen. Lahko le držimo pesti ane. Pa dajte se cepit gospod, prepričan sem, da vam bo pomagalo, pa pustimo ob strani, da ne znate brati niti lastnih besed. :))
Pa povejte še vašim strokovnim kolegom, da naredijo isto, čimveč naj se špikajo, lahko kar 3x na leto za vse podrazličice podrazličic.

Danes plačam mašo, da me bog usliši. Joj bom vesel, ko bom prebral "tragično" novico v medijih.

Post scriptum: nerad kopljem drugim jamo, ampak vaša legija smrti, si to prekleto zasluži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

Mr.B ::

nirburu je izjavil:

Oh, glejte našega mega strokovnjaka:
https://n1info.si/koronavirus/kolumna-d...

Vsaka nova različica omikrona za širitev na razpolago dobi domala vso človeško populacijo. Kot bi šlo za povsem nov virus. To je pojav, ki je epidemiološko nekaj povsem novega, in v tem trenutku ni epidemiologa in še manj infektologa, ki bi si upal trditi, da je tak način "življenja z virusom" dolgoročno zdravstveno vzdržen


Huh, povsem nov epidemiološki pojav?
Kaj pa smo drugačnega te dve leti storili gospod strokovnjak? A sumite kaj? Se vam dozdeva? Šesti čut?
Je možno, da smo res kaj drugače počeli kos sicer?
Le kaj bi bilo tole ane?
Na kraj pameti mi ne pade kaj bi to bilo kolega strokovnjak.
A ste kaj pogledali necepljene države? Prezahtevno vtipkati v iskalnik?

Ampak, glejmo pozitivno. V kolikor je res kar pravite, se vas morda znebimo že to jesen. Lahko le držimo pesti ane. Pa dajte se cepit gospod, prepričan sem, da vam bo pomagalo, pa pustimo ob strani, da ne znate brati niti lastnih besed. :))
Pa povejte še vašim strokovnim kolegom, da naredijo isto, čimveč naj se špikajo, lahko kar 3x na leto za vse podrazličice podrazličic.

Danes plačam mašo, da me bog usliši. Joj bom vesel, ko bom prebral "tragično" novico v medijih.

Post scriptum: nerad kopljem drugim jamo, ampak vaša legija smrti, si to prekleto zasluži.

Ti pomaga, kar vzemi maga ali qanno vsebino, in podobne ameriske vsebine. Tam je to nekaj samoumevnega, kot tudi solanje... no ni, razen ce je v kontekstu dojemanja starsev. Potem se pa cudimo, kaj pride od tam.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dexterboy ::

Eni in isti že dve leti tupite eno in isto. Pa še vedno brez haska. Upajmo na letošnjo jesen, ko bo 14 dni ZARES ključnih. Takrat, ko Sodoma in Gomora izlijeta svoj gnev na ta planet in njega nič hudega sluteče dvonožne prebivalce, ki brezglavo tekajo za iglami.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

SmolWhale ::

Slopek je izjavil:

Mr.B, ne rabiš ti tabletke plave,
prejel si že tri doze prave.
Si zdaj brezdušni human dron,
varen manj kot safari slon.


Kaj so to neke rime za prizadetkote?

Unchancy ::

dexterboy je izjavil:

@Slopek; ja, tudi moj stric, upokojeni zobozdravnik, je verjel v Covid cepivo, tako močno, da se je cepil kar dvakrat. Bi ga rad povprašal, kako se počuti sedaj, pa ga žal ne morem. Ne zato, ker bi bil kje v tropih na dopustu, ampak, zato, ker dopustuje v večnih loviščih. Lahko mi verjameš, pa nisem edini, da bo pela "zbrojevka", če se debili iz parlamenta spravijo na kakšno obliko obveznega cepljenja... Saj se vsi spomnimo Kalašnikova in Katjuše, mar ne?

Kdaj je planirano, da vsi cepljeni gremo rakom žvižgat? A ni datum že mimo, masovnega umiranja pa od nikoder? A ste prestavili “do naslednjega četrtka”? :D In tko vsak teden...? :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

PrihajaNodi ::

Unchancy je izjavil:

dexterboy je izjavil:

@Slopek; ja, tudi moj stric, upokojeni zobozdravnik, je verjel v Covid cepivo, tako močno, da se je cepil kar dvakrat. Bi ga rad povprašal, kako se počuti sedaj, pa ga žal ne morem. Ne zato, ker bi bil kje v tropih na dopustu, ampak, zato, ker dopustuje v večnih loviščih. Lahko mi verjameš, pa nisem edini, da bo pela "zbrojevka", če se debili iz parlamenta spravijo na kakšno obliko obveznega cepljenja... Saj se vsi spomnimo Kalašnikova in Katjuše, mar ne?

Kdaj je planirano, da vsi cepljeni gremo rakom žvižgat? A ni datum že mimo, masovnega umiranja pa od nikoder? A ste prestavili “do naslednjega četrtka”? :D In tko vsak teden...? :))

Sej vemo da vas iq nikoli ni bil visok pa bom vseeno dodal samo to da ne gre vse tako hitro da boste kar “pomrli”. Pravzaprav bi bila to neumnost. Itak bos pa 10k evrov dobil ce umres tko da ni panike, drzava krije vse.
Pa lep pozdrav v butale,
Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slopek ::

SmolWhale je izjavil:

Slopek je izjavil:

Mr.B, ne rabiš ti tabletke plave,
prejel si že tri doze prave.
Si zdaj brezdušni human dron,
varen manj kot safari slon.


Kaj so to neke rime za prizadetkote?

Genialec kot si, lahko to gladko preskočiš in bereš zapise Mr.B, ki so bolj po tvojih merilih.

kamiKaZaA ::

Slopek je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Slopek je izjavil:

Mr.B, ne rabiš ti tabletke plave,
prejel si že tri doze prave.
Si zdaj brezdušni human dron,
varen manj kot safari slon.


Kaj so to neke rime za prizadetkote?

Genialec kot si, lahko to gladko preskočiš in bereš zapise Mr.B, ki so bolj po tvojih merilih.

:)):D Thumbs up

nirburu ::

Mr.Trolla že zdavnaj ne berem več, kiri brezveznež.

Sicer pa ta "strokovna" skupina sedaj morda res ne bo toliko omejevala kot prejšnja. Vsaj dokler ne bodo začeli cepljeni masovno zbolevat. Takrat bodo rekli, da je nova pod-podrazličica in da moramo vsi nazaj na teste, PCT, maske itd.
Ne bo jih zanimalo, kdo zares zboleva.

Sicer pa respiratorni virus sredi najbolj vročega poletja. Kaj takega še nisem slišal. Hvala Pfizerčki, dobro ste to zdilali.

Pa še to:
https://nypost.com/2021/10/21/nih-admit...
NIH priznala, da so financirali gain-of-function raziskave na netopirskih koronavirusih v Wuhanu. Se sicer izgovarjajo, da niso imeli nič pri nCov2, ampak to je podobno temu, če daš otroku pištolo naboje pa pustiš na mizi. Prej ali slej bo pokužu.
A je torej še kak Netopir-Debil med nami, ki bo vztrajal na mokri tržnici do bridkega konca (razen seveda naše strokovne skupine, ki pa itak se jo ne jemlje resno, ker bi rada cepila z zastarelim cepivom)? Mislim, da je bilo par ošabnih posameznikov ja.

Mr.B ::

Vostok,
dej odloci se ze.
Ponavadi so blodnje ocitne, ko se za 5 minu izklopis iz AI-GPt socialno medijskegi infuencerja.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nirburu ::

https://www.24ur.com/novice/tujina/who-...

Počasi a zanesljivo.
Pričakujem v naslednjih dveh letih uvedbo strogega bio-varnostnega režima. (Decade of vaccines če kdo pomne Billa)
Zapiranj kot smo jih poznali sicer ne bo, bodo pa na veliko uvajali testiranje, PCT in cepljenje.

Pavšalna zapiranja niso vzdžna in to davoščanski klub ve. Se pa bodo ljudje morali navaditi na ekvivalent BIO verzije vojne proti terorizmu.
To pa je voda na mlin tej eliti. Prodaja cepiv, restrikcija premikanja posameznikov, redno čekiranje v centrali, totalno spremljanje navad. Kam hodiš, za koliko časa in s kom ni uporabno samo za tričrkovne agencije, ampak tudi za "epidemiologe" po novem.

Epidemije so idealne za ta namen. Vojna je akutna reč in ne moreš v nedogled marširat prebivalstva, pa tudi bombe nekje so, nekje niso. Virusi, bakterije pa so "povsot" in "rešijo vas lahko samo naša stroga navodila obnašanja".
Projekt so vzeli resno in kot so nam povedali to desetletje bo BIO-security desetletje, pol se bodo že kaj novega izmislili.

Kdor ne vrjame, bo pač videl.

WizzardOfOZ ::

To je zato, ker ste ovce in brezjajčniki pa samo po forumih jamrate, v resnici pa ne upa noben pred parlament stopit, pa povedat, kar jim gre.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

nirburu ::

Problem ni tako enostaven. Lahko odstraniš trenutne plačance, zamenjali jih bodo drugi. Poglejte kdo se je recimo vštulil kot vodja na kanadskih kamijonskih protestih.
Pri nas pa Stevanovič, ki še vedno ne vemo čigav je.

Potrebujemo nekaj bolj inovativnega.
Sicer pa protesti niso najboljši. Državljanska nepokorščina je bolj primerna. Če bi se vsi lokali združili in odprli istočasno, bi inšpekcija imela težko delo.
Rešitev treba gledat v smeri povezovanja raje proti skupnemu sovražniku. Se pa elita trudi nas držati narazen.

Kar pa lahko vsak posameznik naredi takoj je da neha jemati MSM resno in poišče vire na alternativnih straneh. Tam je sicer polno dreka, ampak če ste vsaj malo inteligentni boste znali ločit zrno od plevela. To lahko naredi vsak posamenzik takoj in zdaj.
Imaš pa nečimrne normije, ki bodo vrjeli našim "stokovnjakom" tudi, če jih bodo cepili z 10 generacijami starim cepivom, inačice J&J.

Zadnjič sem v uglednem slovenskem MSM zasledil, da so seznanjeni z ekipo iz Davosa.
2 leti nazaj je komaj kdo vedel kaj je Davos, še manj pa so vedeli kaj se tam dogovarjajo ali da imajo neke specialne-agende. Zgleda smo "teoretiki zarot" vseeno nekaj dosegli. Smo spravli to v zeitgeist. Ni veliko, ni pa nič.

Letošnja jesen bo dober litmusov test, koliko jih še vrjame zgodbi, to bomo videli po številu cepljenih med delovno aktivno generacijo oz. 18-50. Stari se bodo skoraj gotovo vsi špiknili, ker ta stari so bli vajeni zaupati/poslušat oblast, tudi ko jih je zapirala na golem otoku. Najbolj problematična je generacija 1970+. Starostna trma in navada jih že malo prijema, po drugi strani imajo ogromno investiranega v sistem in so od staršev kot mulci slišali, da mu gre zaupati. Na kraj pameti jim ne pade, da so morda na samem vrhu nateguni, pokvarjenci in ljudje z alternativnimi-agendami.
Vprašaj koga od njih, če ve kaj so "dancing Israelis" in zakaj je prišlo do vojne proti terorizmu. Ne bodo. Zato ker nihče od njih se ne upa niti dotaknit alternativnih medijev, pa ne nujno Jones-a, ki je poročen z židinjo BTW!

Mr.B ::

Uau in vi berete 24kur DOTcom. Ni cudno da potem baye upad rojstev v letu 2022 povezujete s covid cepivom.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nirburu ::

Haha, spodnji komentar mi je tako srčkan (iz 24ur):
Kaj bo šele, ko se bosta tadva virusa združila z gripo v opičjo koronafluenco ali opičjo flunkorono... Takrat nas niti vse kombinacije cepiv v enem šusu ne rešijo, čeprav bo vseeno dobro za
nas, da se cepimo.


Zadel je bistvo. Naši "strokovnjaki" so že toliko krat rekli, da cepivo ne deluje več, ampak je vseeno dobro, da se cepimo.
Samo še Mr.B-ji sveta se špikajo po njihovih nasvetih.

Mr.B ::

nirburu je izjavil:

Haha, spodnji komentar mi je tako srčkan (iz 24ur):
Kaj bo šele, ko se bosta tadva virusa združila z gripo v opičjo koronafluenco ali opičjo flunkorono... Takrat nas niti vse kombinacije cepiv v enem šusu ne rešijo, čeprav bo vseeno dobro za
nas, da se cepimo.


Zadel je bistvo. Naši "strokovnjaki" so že toliko krat rekli, da cepivo ne deluje več, ampak je vseeno dobro, da se cepimo.
Samo še Mr.B-ji sveta se špikajo po njihovih nasvetih.

To da nekaj tako neumnega zdruzis v en odstavek, in to potem postavis za argument debate, samo nakazuje vostok, do kje si prilezel zadnje dve leti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kamiKaZaA ::

Pozor, pozor, pomembno obvestilo. Klaus Schwab je v video nagovoru sporočil celemu svetu:
"Nobody will be safe, if not everybody is vaccinated"
Klaus Schwab July 2022.

https://twitter.com/Bel_B30/status/1544...

kamiKaZaA ::

dexterboy ::

Kako to, da ni še noben ponudil 100 milijonov nagrade za glavo teg Švaba, živega ali mrtvega? Se na dark netu že dogajajo licitalije kdo več plača? Če so Kenedija, bodo pa tudi enga starčka snedli kot glinastega goloba...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Pithlit ::

dexterboy je izjavil:

Kako to, da ni še noben ponudil 100 milijonov nagrade za glavo teg Švaba, živega ali mrtvega? Se na dark netu že dogajajo licitalije kdo več plača? Če so Kenedija, bodo pa tudi enga starčka snedli kot glinastega goloba...

Psihopatek mali.
Life is as complicated as we make it...

nirburu ::

Pithlit je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Kako to, da ni še noben ponudil 100 milijonov nagrade za glavo teg Švaba, živega ali mrtvega? Se na dark netu že dogajajo licitalije kdo več plača? Če so Kenedija, bodo pa tudi enga starčka snedli kot glinastega goloba...

Psihopatek mali.


Kaj pa je rekel narobe?
Anal Schwab nam grozi z življenjem ali uničenjem zdravja, mi pa bi morali kar lepo nastavit ritko? Fuck it, še jaz prispevam v fond, če je kje.

Sicer pa imam za vas normije nekaj fanj zanimivega:

Wall Street Journal, računam, da je to dovolj normie vir za vas, ki imate težave s požiranjem sline?
https://www.wsj.com/articles/why-the-ru...

Nekaj izcedkov:
"V Pfizerjevi študiji, so cepljeni dojenčki imeli večjo vrjetnost resnega zapleta s covidom kot placebo grupa."
"Večina otrok, ki je doživela reinfekcije je bila cepljenih."
"Trikrat cepljeni odrasli za Wuhanski sev so imeli slabši imunski odziv proti omikronu in večjo možnost za ponovno okužbo."

Ali tudi WSJ ni več kredibilen vir za vas?

Berite zapis na steni prijatelji in sprijaznite se s tem kaj vas čaka!
Zato pa sem že v štartu rekel, zakaj je bilo tako bistveno, da nas vse spravijo na cepiva. Zato stroka nevede še vedno propagira (wuhansko) cepivo, ker jim to pravi ECDC, pokvarjena skorumpirana organizacija.
Nekaj mi pravi, da nas necepljene bodo še vedno cepili to jesen z wuhanom.

Spremljajte dansko naslednje sezone. Ah, naj vam pomagam:
https://www.worldometers.info/coronavir...
Ravno so preboleli en (najsmrtonosnejši) val, vsi top cepljeni, se že začenja naslednji (poletni!?!?!?) in rasejo tudi smrti kot vidite (poleti!?!?!?).

Na neki točki ne boste več imeli izbire kot priznati, četudi potihem, da smo mi imeli ves čas prav. Bodo pa vaši vrhunski znanstveniki našli vedno nove pod-pod-podrazličice, da razložijo zakaj ne morete razviti imunost.

Aja, pa že ki ste preglupi da bi razumeli, tu mate še islandijo:
https://www.worldometers.info/coronavir...
Pred dnevi so imeli rekordnih 26 mrtvih v enem dnevu.
In tudi za njih prihaja nov val.

Kaj pa Indija?
https://www.worldometers.info/coronavir...
Zaenkrat mnogo manj smrti kot v Islandiji.
Južna afrika, sredi južne zime, ravno tako nič.
https://www.worldometers.info/coronavir...

Zgleda bolj kot prikazujem dejstva, bolj ste blesavi in nočete videti kaj se dogaja.


Ampak brez skrbi, za nas antivaxerje imajo tudi plan B:
https://www.kxan.com/news/national-news...

Opičje koze naj bi spominjale na začetne stadije koronavirusnega izbruha.
Komaj čakam, kaj si bodo naši k**** v belih haljah izmislili, da obrazložijo zakaj tisočletni zgolj za afriko endemičen zoonotični virus, kar naenkrat se širi kot požar v razvitih državah.
Še bolj bo zanimivo gledat kako goltate njihove besede povsem nekritično.

Kot sem že rekel. Ko se boste sprijaznili, da zadeve niso tako kot zgledajo na prvi pogled, bomo morda lahko izboljšali situacijo. Do takrat pa veselo updejtanje PCTjev, špikanja z vsem možnim itd.
:))

primoz4p ::

Mr.B je izjavil:

Uau in vi berete 24kur DOTcom. Ni cudno da potem baye upad rojstev v letu 2022 povezujete s covid cepivom.

Misliš to:
Porast mrtvorojenih otrok: Epidemiologi preverjajo, kaj je šlo narobe

Zakaj je med pandemijo občutno poraslo število mrtvorojenih otrok, bodo epidemiologi Nacionalnega inštituta za javno zdravje preverjali skupaj z ginekologi in porodničarji. Od analize si obetajo izboljšave, ki bodo relevantne tudi v popandemskem obdobju.

Imaš mogoče povezavo do rezultatov?

nirburu ::

V prisilno cepljeni avstraliji se masaker zgleda nadaljuje. V zadnjem obdobju je pocrkalo več ljudi kot v celotni pandemiji do tedaj. Pa se val šele zares povzpenja.
https://www.worldometers.info/coronavir...

Zanimivo sicer, da južnejše evropske države tega (še) ni.
To je zelo trivialno obrazloženo.
Južne države, kot se spomnite so se močno prekuževale že v začetku. Enostavno ker so južnjaki in se bodo pač družili tako ali drugače.
Če se po okužbi cepiš, IMO, "antigenic sin" ali "immune imprint"ing (kot reče WSJ), nima takega efekta, ker tvoj imunski sistem se je najprej srečal s celotnim virusem, nato bil hijackan iz strani cepiv.
Identični vzorec je Švedska. Država, ki se je pred cepivi uspešno prekuževala.

Države, ki pa so tko nekli napol ščitile, recimo Slovenija, Nizozemska itd. pa imajo srednjo sliko.

Najhuje so kot kaže odnesle zaščitniške države, ki so najprej cepile nato prekuževale. Avstralija je odličen primer, saj tam so dobesedno terorizirali ljudi in streljali na covid protestnike.
Necepljene države pa kot po pričakovanjih, popolnoma brez pretresov je pojenil virus.

Bo interesantno spremljati, ampak sem dokaj prepričan, da sem zadel bistvo.

primoz4p je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Uau in vi berete 24kur DOTcom. Ni cudno da potem baye upad rojstev v letu 2022 povezujete s covid cepivom.

Misliš to:
Porast mrtvorojenih otrok: Epidemiologi preverjajo, kaj je šlo narobe

Zakaj je med pandemijo občutno poraslo število mrtvorojenih otrok, bodo epidemiologi Nacionalnega inštituta za javno zdravje preverjali skupaj z ginekologi in porodničarji. Od analize si obetajo izboljšave, ki bodo relevantne tudi v popandemskem obdobju.

Imaš mogoče povezavo do rezultatov?


Če vprašaš parazita Mr.B bo najbrž krivil ekonomsko situacijo.

Ampak čestitke dnevniku. Je edini MSM, ki se upa pogledati izza zavese.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

Mr.B ::

primoz4p je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Uau in vi berete 24kur DOTcom. Ni cudno da potem baye upad rojstev v letu 2022 povezujete s covid cepivom.

Misliš to:
Porast mrtvorojenih otrok: Epidemiologi preverjajo, kaj je šlo narobe

Zakaj je med pandemijo občutno poraslo število mrtvorojenih otrok, bodo epidemiologi Nacionalnega inštituta za javno zdravje preverjali skupaj z ginekologi in porodničarji. Od analize si obetajo izboljšave, ki bodo relevantne tudi v popandemskem obdobju.

Imaš mogoče povezavo do rezultatov?

Oh je, dober argument. Skoda da se z vistokom nista uskladika s post covid statistiko.

nirburu je izjavil:

V prisilno cepljeni avstraliji se masaker zgleda nadaljuje. V zadnjem obdobju je pocrkalo več ljudi kot v celotni pandemiji do tedaj. Pa se val šele zares povzpenja.
https://www.worldometers.info/coronavir...

Zanimivo sicer, da južnejše evropske države tega (še) ni.
To je zelo trivialno obrazloženo.
Južne države, kot se spomnite so se močno prekuževale že v začetku. Enostavno ker so južnjaki in se bodo pač družili tako ali drugače.
Če se po okužbi cepiš, IMO, "antigenic sin" ali "immune imprint"ing (kot reče WSJ), nima takega efekta, ker tvoj imunski sistem se je najprej srečal s celotnim virusem, nato bil hijackan iz strani cepiv.
Identični vzorec je Švedska. Država, ki se je pred cepivi uspešno prekuževala.

Države, ki pa so tko nekli napol ščitile, recimo Slovenija, Nizozemska itd. pa imajo srednjo sliko.

Najhuje so kot kaže odnesle zaščitniške države, ki so najprej cepile nato prekuževale. Avstralija je odličen primer, saj tam so dobesedno terorizirali ljudi in streljali na covid protestnike.
Necepljene države pa kot po pričakovanjih, popolnoma brez pretresov je pojenil virus.

Bo interesantno spremljati, ampak sem dokaj prepričan, da sem zadel bistvo.

primoz4p je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Uau in vi berete 24kur DOTcom. Ni cudno da potem baye upad rojstev v letu 2022 povezujete s covid cepivom.

Misliš to:
Porast mrtvorojenih otrok: Epidemiologi preverjajo, kaj je šlo narobe

Zakaj je med pandemijo občutno poraslo število mrtvorojenih otrok, bodo epidemiologi Nacionalnega inštituta za javno zdravje preverjali skupaj z ginekologi in porodničarji. Od analize si obetajo izboljšave, ki bodo relevantne tudi v popandemskem obdobju.

Imaš mogoče povezavo do rezultatov?


Če vprašaš parazita Mr.B bo najbrž krivil ekonomsko situacijo.

Ampak čestitke dnevniku. Je edini MSM, ki se upa pogledati izza zavese.

Glede na tvoje vire, kot je 24urDOTcom, bi rekel, da je vsak strokovni clanek, magar izhajajoc iz neke afriske drzave, znanstvena fantastika. Pocasi bom zacel linkat kakse meme ameriskih rednekov, da bos imel vsaj osnovo za debato.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Pithlit ::

nirburu je izjavil:

Pithlit je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Kako to, da ni še noben ponudil 100 milijonov nagrade za glavo teg Švaba, živega ali mrtvega? Se na dark netu že dogajajo licitalije kdo več plača? Če so Kenedija, bodo pa tudi enga starčka snedli kot glinastega goloba...

Psihopatek mali.


Kaj pa je rekel narobe?
Anal Schwab nam grozi z življenjem ali uničenjem zdravja, mi pa bi morali kar lepo nastavit ritko? Fuck it, še jaz prispevam v fond, če je kje.

Ja sej vem. Za vas je pozivanje k umoru (ti bi celo prispeval za to) nekaj normalnega.
Life is as complicated as we make it...

nirburu ::

Kaj pa naj bi zahtevali za sadističnega totalitarista, ki je so-conspiriral pri izpustu virusa, kateri naj bi po vašem pobil toliko pa toliko ljudi po svetu, črno štampiljko na roko kot v vrtcih?

PrihajaNodi ::

Kovid je nazaj. Primeri se vecajo. In kot smo antivakserji napovedali agenda s pomankanjem hrane se je zacela. Zarnkrat samo Nizozemska. Police so prazne. Greeemo hitro po 5 dozo!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nirburu ::

Mene kovid ne skrbi. Nisem cepljen. Če bi bil, pa bi vrjetno že malo švical sedaj.
Glede hrane pa...malo bodo stisnili ja. Ne bomo stradali, ampak malo nas bodo prestrašili.

BTW. Zakaj v Avstraliji sedaj ko imajo rekordne smrti in kmalu tudi okužbe niso še lockdownali države?
Sedaj ko so vsi cepljeni ni več pomembno ali zdravstvo cepa pod težo rekordnih smrti? Važno da smo cepljeni, pa ni več skrbi ane. :))

Bog usmiljen, ne morem vrjet v kaj vse so normije prepričali.

Mr.B ::

nirburu je izjavil:

Kaj pa naj bi zahtevali za sadističnega totalitarista, ki je so-conspiriral pri izpustu virusa, kateri naj bi po vašem pobil toliko pa toliko ljudi po svetu, črno štampiljko na roko kot v vrtcih?

Vire verjetno mas? ker sem preprican da kaj dosti nimas, razen samopromocije lastnega komentiranja v lastno odprti temi.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nirburu ::

Teme nisem jaz odpru, ti trdoživi parazit.

Mr.B ::

nirburu je izjavil:

Teme nisem jaz odpru, ti trdoživi parazit.

Ce si s tem hotel pokazat da si uspesno argumentiral z viri. Ti je full uspelo. To cisto prizemljeno, oa to z zdravo pametjo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nirburu ::

Tebi sem bolj malo dolžen.

PrihajaNodi ::

nirburu je izjavil:

Mene kovid ne skrbi. Nisem cepljen. Če bi bil, pa bi vrjetno že malo švical sedaj.
Glede hrane pa...malo bodo stisnili ja. Ne bomo stradali, ampak malo nas bodo prestrašili.

BTW. Zakaj v Avstraliji sedaj ko imajo rekordne smrti in kmalu tudi okužbe niso še lockdownali države?
Sedaj ko so vsi cepljeni ni več pomembno ali zdravstvo cepa pod težo rekordnih smrti? Važno da smo cepljeni, pa ni več skrbi ane. :))

Bog usmiljen, ne morem vrjet v kaj vse so normije prepričali.

Avstralija z julijem odpira meje za necepljene, ceprav majo najvecje izolacijske kampe. Cudno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

nirburu ::

Pa ternutno skoraj rekordne smrti in krivulja okužb je šele na 1/3 maksimalne pretekle.
Zanimivo kako to deluje. Svet zapiramo pa 1/10 tega kar je sedaj, sedaj pa 10x več in relativno nič.

To mi zgolj pove, da glavni namen je bilo cepljenje.
Zakaj jim je tako pomembno, da se čimprej vsi cepimo pa boste najbrž v doglednem času spoznali. :D
««
5 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106089068 (68192) fikus_

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49377337 (65030) zmist

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19827055 (23315) Ben Dover

Več podobnih tem