» »

Prah in ostale stvari...

Prah in ostale stvari...

guano ::

Kako se kaj vi spopadate z prahom v prostoru? Uporabljate kakšne metode? Posebno zračenje? HEPA filtri? Ali samo redno skrbite za čistočo v vašem bivalnem prostoru?

gruntfürmich ::

pri meni samo klasika. sem pa zelo občutljiv na umazanijo, moja mi pravi da imam fobijo na umazanijo. ampak se mi tudi ne ljubi vsak teden drgniti stanovanje do sijaja.
v svoji nepremičnini pa bo seveda marsikaj pomembno iz tega naslova, recimo nič balkonov in podobnih stvari, ki niso uporabne in so samo za nabiranje umazanije.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

janezvalva ::

jaz redno čistim z krpico namočeno v razredčeno verikino. dvakrat na mesec pa prebrišem tudi vse stene in stropove.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Terminathor ::

hehe... sami pussyi.. da vas prahec moti?
kako bi takšni ljudje kdaj živeli nan kakšnem podeželju ali še huje na kmetiji mi ni znano

bambam20 ::

Lažje si diha v stanovanju, kjer redno brišeš prah.

Steinkauz ::

Odkar imam robotski sesalec imam neprimerno manj prahu po ostalih delih stanovanja.

IL_DIAVOLO ::

bambam20 je izjavil:

Lažje si diha v stanovanju, kjer redno brišeš prah.


Posebej ce si nimas kaj drugega za pocet in na dnevni ravni glancas in brises 30m2 luknjo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Lažje si diha v stanovanju, kjer redno brišeš prah.


Posebej ce si nimas kaj drugega za pocet in na dnevni ravni glancas in brises 30m2 luknjo.


Nisem pisal na dnevni ravni. 1 krat tedensko je pa že normalno, da se pobriše prah.

kuall ::

jaz imam sistem, da si očistim z vlažilnim robčkom špegle usaki dan in pol ta robček, ker je še uporaben uporabim še da pobrišem monitor in mizo okoli in kako polico. kar fanj sistem, da imaš neposredno okolico vedno brez prahu. prah je pa v bistvu odmrla človeška koža.

cyberwarfare ::

odkar imam čistilec zraka prahu v zraku ni vidit, prav tako ga je občutno manj na omarah itd.

gruntfürmich ::

cyberwarfare je izjavil:

odkar imam čistilec zraka prahu v zraku ni vidit, prav tako ga je občutno manj na omarah itd.

samo to je potrebno imeti v vsaki sobi da opaziš efekt? ali imaš kakšno centralno napravo?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

IL_DIAVOLO ::

kuall je izjavil:

jaz imam sistem, da si očistim z vlažilnim robčkom špegle usaki dan in pol ta robček, ker je še uporaben uporabim še da pobrišem monitor in mizo okoli in kako polico. kar fanj sistem, da imaš neposredno okolico vedno brez prahu. prah je pa v bistvu odmrla človeška koža.


Prisparaj si ga se jesen za nos brisat.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mojsterleo ::

Spet ta pomlad/poletje ko je cvetni prah, stalno kak prepih, pa ventilatorji ipd. vse to razpihuje prah in ga je še več vsepovsod. ;((
Ni kakih top rešitev. Mali in veliki sesalec pa vlažna krpa pa gasa.....

guano ::

cyberwarfare je izjavil:

odkar imam čistilec zraka prahu v zraku ni vidit, prav tako ga je občutno manj na omarah itd.

nam mogoče zaupaš za kateri čistilec zraka gre?

cyberwarfare ::

guano je izjavil:

cyberwarfare je izjavil:

odkar imam čistilec zraka prahu v zraku ni vidit, prav tako ga je občutno manj na omarah itd.

nam mogoče zaupaš za kateri čistilec zraka gre?


V dnevni sobi, ki je povezana s kuhinjo: Xiaomi Mi Air Purifier PRO H
V spalnici (ki je čisto majhna) pa še dodatno: Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Pomaga imeti še visoko/dvignjeno pohištvo do te mere, da se robot sprehodi spodaj.

guano ::

pismo so tile čistilci zraka dragi. kaj mi priporočate da vzamem za prostor 15m2? thx..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nizka stopnja kisika v prostoru

Oddelek: Loža
404114 (2359) poweroff
»

Kaj dejansko pomaga proti prahu ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6113043 (10965) m0LN4r
»

Spihovanje-čiščenje računalnika z kompresorjem, je to pametno počet?

Oddelek: Pomoč in nasveti
173851 (3412) Dami
»

prah v sobi

Oddelek: Loža
184465 (4129) Alen T 1978
»

Ionizator zraka?

Oddelek: Znanost in tehnologija
169890 (9467) antonija

Več podobnih tem