» »

Kje bi lahko kupil tale ventilator (glej sliko) za GF4 Ti4200

Kje bi lahko kupil tale ventilator (glej sliko) za GF4 Ti4200

TemporalAperture ::

Iscem taksen ventilator, po nekaj klicov v trgovine so me napotili h HTE na roski ampak oni tudi nimajo tega, ne vejo pa kdo bi to lahko imel. Bil bi vesel, kakrsne koli informacije o mozni nabavi tega :)



p
All is temporal.

kuglvinkl ::

Slika ti ne dela.
Your focus determines your reallity

mchaber ::

kupi raje kak TTjev komplet za hlajenje GeForce4Ti|O
.

TemporalAperture ::

Slika dela ampak treba je se enkrat klikniti v "address" in stisnit enter pa bo :) ali pa preprosto skopirajte tale link v novo okno:



drugace pa... ma iscem samo ventilatorcek za 300sit, zakaj bi dal 3 jurje za tisto vse skupaj, lahko da bom se kdaj rabil kaksen taksen ventilatorcek.

lp

kuglvinkl ::

Mozilla ne šmirgla.

Težka bo. HTE ima Sunone (OK, vsaj imeli so jih, ali pa IC Elektronika - nekoč zelo oblegani štacuni iz naše strani >:D ) 40×40×20. Zdej, rebra imaš verjetno v stilu CrystalOrba, kar onemogoča montažo.

Sam bom potem, ko mi odleti vent. na grafi, namestil rebra, ki sem jih dobil pri skurjenem Matroxu (pini ustrezajo :)) in gor namestil takega Sunona (1k SIT).

Če ti je kaj takega neizvedljivo, lahko kupiš retail rešitev (jih je kar nekaj).
Your focus determines your reallity

ferdo ::

jzt mam tak ventilator v škatli z računalniško ropotijo, ki jo nucam ravno za takšne primere, kot si ti>:D .
resno, imam ga. če si zainteresiran poglej zasebno sporočilo in me pokliči.

MOJNET.net ::

V Mlacomu, vsaj tam so ga meni zamenjali, ko se je posušila mast na ventilatorju. Drugače pa je cena 2000 sit |O . So namreč uvoznik za Inota.
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security Solutions /

Zgodovina sprememb…

Romčy ::

ma kupi en mali ventilatorček običen in ga privij na hladilnik, glavno da pihlja po rebrih. sej ti 4200 se ne grejejo pretirano.

Lith ::

pejt u Tech Trade v Lj in kup 4x4cm fan za ene 600 SIT in ga namontiraj prek hladilnika, drugač pa potegn na zadnji strani nalepko dol, noter našpricaj WD40, ene parkrat zažen, da se ulaufa vent, spet našpricaj in zalep z izolirnim trakom, da ne bo WD šprical vse okol. Če ni crknu motorček, bi moralo spet lepo delat.
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

TemporalAperture ::

hvala za odgovore fantje :) fedro ima namrec ravno tak ventilator in se bom zmenil z njim. Mlacom je pa dejal, da se tak ventilator ne dobi "nikjer" (njihove besede), storitev mlacoma je porazna, brez zamere ce je kod od tam tu :)

se enkrat hvala vsem za info,
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9914196 (8175) Buldožer
»

Northbridge vent ropota, kaj zdaj?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382270 (1636) XS!D3
»

Hlajenje diska ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141425 (1146) tiborrr
»

Ventilator na matični plošči je glasen!!

Oddelek: Strojna oprema
121235 (1074) Gost
»

Ventilator za XP2400+

Oddelek: Kaj kupiti
111020 (765) FANATIK

Več podobnih tem