» »

Pravica govora

Pravica govora

Temo vidijo: vsi
«
1
2

marjanmb ::

Vidim da tu moderatorji preprečujejo z USTAVO dovoljeno pravico do svojega mišljenje.
Saj zaklepajo teme ki so dovoljene z ustavno pravico.
Očitno si vzamejo pravico da odločajo mimo ZAKONA.
Upam da se to spremeni - že včeraj bi bilo prepozno!

GupeM ::

Motiš se. Njihov peskovnik, njihova pravila. Lahko pa postaviš svoj peskovnik in tam postaviš svoja pravila in pišeš kar ti paše.

Ali pa greš na javen prostor in tam kričiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

pegasus ::

marjanmb ::

Če bo tema vzdražala vsaj danes do 20h - POKLON do PODA

Yohan del Sud ::

Itak. Če že imaš pravico izražati svoje mnenje, še ne pomeni, da ga lahko povsod. Pravzaprav lahko, ampak računaj na posledice. A je to tako težko razumet?
www.strancar.com

PrimoZ_ ::

Očitno so moderatorju ruski navijčai, pa jih take teme motijo :)

Forum že dolgo nima nekega visokega nivoja in v resnici tista tema po (ne)kvaliteti ni odstopala v nobeno smer :)

Miha49 ::

GupeM je izjavil:

Motiš se. Njihov peskovnik, njihova pravila. Lahko pa postaviš svoj peskovnik in tam postaviš svoja pravila in pišeš kar ti paše.

Ali pa greš na javen prostor in tam kričiš.

To je bilo pred vlado Janše, zdaj te policija pride nadlegovat če to delaš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

pandin99 ::

marjanmb je izjavil:

Vidim da tu moderatorji preprečujejo z USTAVO dovoljeno pravico do svojega mišljenje.

Na kak način ti lahko moderatorji preprečujejo pravico do svojega mišljenja?

Tidule ::

marjanmb je izjavil:

Vidim da tu moderatorji preprečujejo z USTAVO dovoljeno pravico do svojega mišljenje.
Saj zaklepajo teme ki so dovoljene z ustavno pravico.
Očitno si vzamejo pravico da odločajo mimo ZAKONA.
Upam da se to spremeni - že včeraj bi bilo prepozno!


Freedom of speech is not a license to be stupid.

Akira_ ::

Tidule je izjavil:

marjanmb je izjavil:

Vidim da tu moderatorji preprečujejo z USTAVO dovoljeno pravico do svojega mišljenje.
Saj zaklepajo teme ki so dovoljene z ustavno pravico.
Očitno si vzamejo pravico da odločajo mimo ZAKONA.
Upam da se to spremeni - že včeraj bi bilo prepozno!


Freedom of speech is not a license to be stupid.


Res je.
Ampak po dugi strani, zakaj bi zapiral teme, ki so sicer bolj kot ne neko trolanje in lepljenje memov ? To ni kaznivo, če koga moti trolanje in emi pa naj pač ne gleda v temo. Pretvarjanje, da je forum na nekem višjem nivoju pa je brez veze. Po istih standardih se lahko zapre 50% tem.

zee ::

Iz istega razloga, zaradi katerega je potrebno splakniti stranišče. Enostavno.

pegasus je izjavil:



Obvezno branje za vse, ki se jim godi strašna krivica. Kao.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Miha49 ::

Javno izražanje mnenja je ustavno zagotovljeno in je pravica ampak to pod Janševo vlado ne velja.

Ni to edina stvar kjer vlada in politični nastavljenci kršijo ustavo je pa zelo važna in bi mogla skrbeti vse desničarje še najbolj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrimoZ_ ::

zee je izjavil:

Iz istega razloga, zaradi katerega je potrebno splakniti stranišče. Enostavno.

pegasus je izjavil:



Obvezno branje za vse, ki se jim godi strašna krivica. Kao.


Nihče ne misli da se godi krivica.
Samo pač dvojni standardi. Če bi splakovali teme kjer se trola in tudi precej konkretneje žali lahko takoj zaprete vse intel vs amd, amd vs nvidia, X vs Y teme. Pa sevedo kripto in še marsikaj.

Ali splakujte dosledno ali pa nič. Samo to. ne pa se pretvarjat, da se vzdržuje "nivo foruma".

Tidule ::

Miha49 je izjavil:

Javno izražanje mnenja je ustavno zagotovljeno in je pravica ampak to pod Janševo vlado ne velja.

Ni to edina stvar kjer vlada in politični nastavljenci kršijo ustavo je pa zelo važna in bi mogla skrbeti vse desničarje še najbolj.


Kje točno si prebral, da je slo-tech javni portal v upravljanju RS?

GupeM ::

Akira_ je izjavil:


Ampak po dugi strani, zakaj bi zapiral teme, ki so sicer bolj kot ne neko trolanje in lepljenje memov ?

Boljše vprašanje, zakaj jih ne bi zapiral? Zakaj ti meni ne bi dovolil, da bi se vozil s tvojim avtom, kadar ga ti ne rabiš?

PrimoZ_ ::

GupeM je izjavil:

Akira_ je izjavil:


Ampak po dugi strani, zakaj bi zapiral teme, ki so sicer bolj kot ne neko trolanje in lepljenje memov ?

Boljše vprašanje, zakaj jih ne bi zapiral? Zakaj ti meni ne bi dovolil, da bi se vozil s tvojim avtom, kadar ga ti ne rabiš?


selektivno citiranje.
Ampak po dugi strani, zakaj bi zapiral teme, ki so sicer bolj kot ne neko trolanje in lepljenje memov ? To ni kaznivo, če koga moti trolanje in emi pa naj pač ne gleda v temo. Pretvarjanje, da je forum na nekem višjem nivoju pa je brez veze. Po istih standardih se lahko zapre 50% tem.

janezvalva ::

pegasus je izjavil:


jaz se ne strinjam z
"being canceled or banned does not constitute your 1st amendment being violated"
ker se mi zdi da če te kdo prekliče ali prepove zaradi govora, je to že kršitev svobode govora,
ker ne tolerira drugače mislečih.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

IL_DIAVOLO ::

Veseli me dejstvo, da vseh pa le ni korona psihično unicila do te mere, da bi privoščili smrt Rusov in njihovega predsednika.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Tidule ::

janezvalva je izjavil:

pegasus je izjavil:


jaz se ne strinjam z
"being canceled or banned does not constitute your 1st amendment being violated"
ker se mi zdi da če te kdo prekliče ali prepove zaradi govora, je to že kršitev svobode govora,
ker ne tolerira drugače mislečih.

Kaj ti misliš je točno to, tvoje mnenje. Če te nekdo noče poslušat, je to samo in le tvoj problem.
Lahko pa si prebreše kaj točno pokriva 1 amandma in še boljše, kako je svoboda ogvora definira v slovenski zakonodaji, pa boš mogoče razumel zakaj se ob tvojih mnenjih samo nasmejimo in gremo dalje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

PrimoZ_ ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Veseli me dejstvo, da vseh pa le ni korona psihično unicila do te mere, da bi privoščili smrt Rusov in njihovega predsednika.


Samo škoda, ker te popolnoma nič ne moti navijaštvo v obratni smeri.

Miha49 ::

Tidule je izjavil:

Miha49 je izjavil:

Javno izražanje mnenja je ustavno zagotovljeno in je pravica ampak to pod Janševo vlado ne velja.

Ni to edina stvar kjer vlada in politični nastavljenci kršijo ustavo je pa zelo važna in bi mogla skrbeti vse desničarje še najbolj.


Kje točno si prebral, da je slo-tech javni portal v upravljanju RS?

Odgovarjal sem na vprašanje kjer je nekdo omenil da naj gre javno protestirat, ker forum je zasebno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

janezvalva ::

Tidule je izjavil:

janezvalva je izjavil:

pegasus je izjavil:


jaz se ne strinjam z
"being canceled or banned does not constitute your 1st amendment being violated"
ker se mi zdi da če te kdo prekliče ali prepove zaradi govora, je to že kršitev svobode govora,
ker ne tolerira drugače mislečih.

Kaj ti misliš je točno to, tvoje mnenje. Če te nekdo noče poslušat, je to samo in le tvoj problem.
Lahko pa si prebreše kaj točno pokriva 1 amandma in še boljše, kako je svoboda ogvora definira v slovenski zakonodaji, pa boš mogoče razumel zakaj se ob tvojih mnenjih samo nasmejimo in gremo dalje.

res je. moje mnenje je samo moje mnenje in niče ga ne rabi upoštevat. nima pa nihče pravice preklicat ali prepovedat mojega mišljenja.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

Tidule ::

Torej cenzura je še ena beseda, ki jo ne razumeš.

janezvalva ::

ok, bom popravil
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Tidule ::

Priden, zdaj pa nazaj na prejšnjo točko:
Preberi kaj je svobodo govora in zakaj to nima nič s tem, da ti moderatorji brišejo objave na privatnem forumu.

Ps. Kdo točno ti prepoveduje tvoje mišlenje? Kot že povedano, misliš lahko kar hočeš. Ampak poslušat te pa nihče ne rabi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Miha49 ::

No ampak pri nas javno ne moreš protestirati ker te kaznujejo. Samo da je to jasno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Tidule ::

Miha49 je izjavil:

No ampak pri nas javno ne moreš protestirati ker te kaznujejo. Samo da je to jasno.

V istvu edina jasna stvar je, da bluziš v tri dni in tvoje izjave nimajo nič s temo. Tako, da če ne drugega dokuzeš, da se OP moti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

klemenSLO ::

marjanmb je izjavil:

Vidim da tu moderatorji preprečujejo z USTAVO dovoljeno pravico do svojega mišljenje.
Saj zaklepajo teme ki so dovoljene z ustavno pravico.
Očitno si vzamejo pravico da odločajo mimo ZAKONA.
Upam da se to spremeni - že včeraj bi bilo prepozno!


DOber članek. Priporočam.
https://www.iusinfo.si/medijsko-sredisc...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Samael ::

klemenSLO je izjavil:

marjanmb je izjavil:

Vidim da tu moderatorji preprečujejo z USTAVO dovoljeno pravico do svojega mišljenje.
Saj zaklepajo teme ki so dovoljene z ustavno pravico.
Očitno si vzamejo pravico da odločajo mimo ZAKONA.
Upam da se to spremeni - že včeraj bi bilo prepozno!


DOber članek. Priporočam.
https://www.iusinfo.si/medijsko-sredisc...

Misliš, da bo prebral?
Čisto preveč teksta za tiste, ki pridejo srat na tuj vrt, potem pa tulijo, kako so jim kratene človekove pravice, ko jih iz tega vrta naženejo.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

kopriva60918 ::

GupeM je izjavil:

Motiš se. Njihov peskovnik, njihova pravila. Lahko pa postaviš svoj peskovnik in tam postaviš svoja pravila in pišeš kar ti paše.

Ali pa greš na javen prostor in tam kričiš.


Dokler je slo-tech financiran za naš davkoplačevalski denar, imamo tu pravico pisati VSI, ne samo levaki! Ko bo pa popolnoma neodvisen od državnega denarja, tako kot je Nova 24 TV, bo pa lahko pristranski, ker seveda ne pričakujemo, da bo dosegal visok nivo objektivnosti in nepristranskosti Nove 24 TV. Tako da prosim, da nehate kršiti naše ustavne pravice, sicer bo moral Gospod Vili Kovačič vložiti ustavno pritožbo, takoj ko bo razrešeno vprašanje protiustavnih volitev 2022.

Zgodovina sprememb…

Tidule ::

kam je pa tebi revežu odpeljalo?

FireSnake ::

marjanmb je izjavil:

Vidim da tu moderatorji preprečujejo z USTAVO dovoljeno pravico do svojega mišljenje.
Saj zaklepajo teme ki so dovoljene z ustavno pravico.
Očitno si vzamejo pravico da odločajo mimo ZAKONA.
Upam da se to spremeni - že včeraj bi bilo prepozno!


Kdo si ti, da bi kar nekaj zahteval?

"Moja hiša, moja pravila!"
Kaj ti ni jasno?

Postavi si svoj forum in lahko boš govoril o čemer boš hotel.

Bo šlo?

P.S. Samovšečni razvajenčki ste res extra!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Miha49 ::

Tidule je izjavil:

Miha49 je izjavil:

No ampak pri nas javno ne moreš protestirati ker te kaznujejo. Samo da je to jasno.

V istvu edina jasna stvar je, da bluziš v tri dni in tvoje izjave nimajo nič s temo. Tako, da če ne drugega dokuzeš, da se OP moti.

Odgovarjam tistemu, kateri pravi da lahko namesto na forumu v javnosti izražaš mnenje.

Ne moreš, kaznujejo te. Policija, ki dela po diktatu našega diktatorja in njegovih aparatčikov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Tidule ::

smo razumeli, da mamica nima časa zate in sedaj jokaš po forumih.

Phantomeye ::

Predlagam novo temo:

POP TV krši mojo ustavno pravico do svobode govora, ker mi ne dovolijo v eter ob 20.00.

zee ::

Tidule je izjavil:

smo razumeli, da mamica nima časa zate in sedaj jokaš po forumih.


:)):)):))
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

LukiYo ::

Vedno mi je bilo smešno razmišljanje folka, da so kar vse stvari na internetu javno dobro in ne razumejo kako lahko lastnik lastne aplikacije zbriše vsebino iz lastne aplikacije :)

Horas ::

se vidi da je Tidule ljubljenček adminov. zee se smo smeji. tidule vsiljuje svoje pametovanje. fajn, vemo kje smo v tej temi.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

pandin99 ::

Horas je izjavil:

se vidi da je Tidule ljubljenček adminov. zee se smo smeji. tidule vsiljuje svoje pametovanje. fajn, vemo kje smo v tej temi.

A v temi o svobodi govora bi rad da admin briše mnenja Tiduleja?

no comment ::

A se je v zadnjem času kaj takega zgodilo, da se je nekaterim popolnoma snelo? Neka nova droga, naravna nesreča...?

pandin99 ::

no comment je izjavil:

A se je v zadnjem času kaj takega zgodilo, da se je nekaterim popolnoma snelo? Neka nova droga, naravna nesreča...?

Premalo se briše teme in meče folk iz forumov, pa zato moraš brati take teme. Problem jajca in kokoši, ali so bili prej idioti na netu ali teme o svobodi govora

Tidule ::

Horas je izjavil:

se vidi da je Tidule ljubljenček adminov. zee se smo smeji. tidule vsiljuje svoje pametovanje. fajn, vemo kje smo v tej temi.

Freedom of speech

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

DarkSite ::

V Evropi imamo največjo vojno po drugi svetovni vojni a tale forum ne premore ene teme namenjenemu temu konfliktu.

Razlog je verjetno, da se adminu, ne da brisat postov.

Jarno ::

Moderatorji so kao nepristranski, razumejo, da obstajajo alternativna mnenja psihićev.
#65W!

feryz ::

FireSnake je izjavil:

Kdo si ti, da bi kar nekaj zahteval?

"Moja hiša, moja pravila!"
Kaj ti ni jasno?

Postavi si svoj forum in lahko boš govoril o čemer boš hotel.

Bo šlo?

P.S. Samovšečni razvajenčki ste res extra!
Ni čisto tako, gre za javni medij, ki mora spoštovati pravila.
V takem prostoru ne obstajajo privat forumi in lastna pravila.

Gagatronix ::

PrimoZ_ je izjavil:

Samo to. ne pa se pretvarjat, da se vzdržuje "nivo foruma".


Postavi si svoj forum pa moderiraj po svojih kriterijih. >:D

49106 ::

zee je izjavil:

Iz istega razloga, zaradi katerega je potrebno splakniti stranišče. Enostavno.

pegasus je izjavil:



Obvezno branje za vse, ki se jim godi strašna krivica. Kao.


Kar je seveda bedarija. Če s prispevkom ne krši pravila foruma, potem ne smete brisat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mr.B ::

janezvalva je izjavil:

pegasus je izjavil:


jaz se ne strinjam z
"being canceled or banned does not constitute your 1st amendment being violated"
ker se mi zdi da če te kdo prekliče ali prepove zaradi govora, je to že kršitev svobode govora,
ker ne tolerira drugače mislečih.

Če si javna osebnost, band, politik igralec itd in ti Možje z močjo preprečijo tovje delovanje, tako da ne dobiš dela, te ne vrtijo na radiju, je .. . No si pač ekonsomsko mrtev in živiš na račun tega kar si do tedaj zslužil.

Razen če si mislil, da je na zahodu free speach dovoljen vsakemu ?

PrimoZ_ je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Veseli me dejstvo, da vseh pa le ni korona psihično unicila do te mere, da bi privoščili smrt Rusov in njihovega predsednika.


Samo škoda, ker te popolnoma nič ne moti navijaštvo v obratni smeri.

To da so v Ameriki poleg popolne kontrole nad mediji uvedli še ministrstvo za resnico po Orwellovo, z namenom ščitenja takih manjšin kot si ti, z nepotrebnimi informacijami ? Je delovanje aminov na tem forumu čisto pravilno. Obstaja pa sekret mediji, tam pa, če lahko kar piši.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

Samael je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

marjanmb je izjavil:

Vidim da tu moderatorji preprečujejo z USTAVO dovoljeno pravico do svojega mišljenje.
Saj zaklepajo teme ki so dovoljene z ustavno pravico.
Očitno si vzamejo pravico da odločajo mimo ZAKONA.
Upam da se to spremeni - že včeraj bi bilo prepozno!


DOber članek. Priporočam.
https://www.iusinfo.si/medijsko-sredisc...

Misliš, da bo prebral?
Čisto preveč teksta za tiste, ki pridejo srat na tuj vrt, potem pa tulijo, kako so jim kratene človekove pravice, ko jih iz tega vrta naženejo.

Problem kulture in etike javnega komuniciranja je velik problem

Od tu dalje, imajo lastniki slo-tech-a, pravico odločbe ali bo ta forum postal shithole ali imel določen nivo kulture.

kopriva60918 je izjavil:

GupeM je izjavil:

Motiš se. Njihov peskovnik, njihova pravila. Lahko pa postaviš svoj peskovnik in tam postaviš svoja pravila in pišeš kar ti paše.

Ali pa greš na javen prostor in tam kričiš.


Dokler je slo-tech financiran za naš davkoplačevalski denar, imamo tu pravico pisati VSI, ne samo levaki! Ko bo pa popolnoma neodvisen od državnega denarja, tako kot je Nova 24 TV, bo pa lahko pristranski, ker seveda ne pričakujemo, da bo dosegal visok nivo objektivnosti in nepristranskosti Nove 24 TV. Tako da prosim, da nehate kršiti naše ustavne pravice, sicer bo moral Gospod Vili Kovačič vložiti ustavno pritožbo, takoj ko bo razrešeno vprašanje protiustavnih volitev 2022.

NE nimate, to je bistvo, ker smo se odložili obdržati nek kulturni nivo, zato pa je jasno v linku tudi definirano : Problem kulture in etike javnega komuniciranja je velik problem

feryz je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kdo si ti, da bi kar nekaj zahteval?

"Moja hiša, moja pravila!"
Kaj ti ni jasno?

Postavi si svoj forum in lahko boš govoril o čemer boš hotel.

Bo šlo?

P.S. Samovšečni razvajenčki ste res extra!
Ni čisto tako, gre za javni medij, ki mora spoštovati pravila.
V takem prostoru ne obstajajo privat forumi in lastna pravila.

Poizkusi na privatnem forumu pisati o prepordaji kurb in droge. Pa sporoči koliko časa je trajalo da so policaji povprašali po tvojem zdravju.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Tidule ::

49106 je izjavil:

zee je izjavil:

Iz istega razloga, zaradi katerega je potrebno splakniti stranišče. Enostavno.

pegasus je izjavil:



Obvezno branje za vse, ki se jim godi strašna krivica. Kao.


Kar je seveda bedarija. Če s prispevkom ne krši pravila foruma, potem ne smete brisat.

Ker?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Diskutiranje

Oddelek: Loža
191655 (1187) BigWhale
»

Florida spletnim platformam ne bo dovolila odstraniti profilov politikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
9717624 (13961) nagobčnik

Je bil internet kdaj čist?

Oddelek: Loža
243848 (2435) zee

Več podobnih tem