» »

Pravica govora

Pravica govora

Temo vidijo: vsi
1
2
»

Gagatronix ::

Ker je on tako rekel!11111enaenaena >:D

Tidule ::

feryz je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kdo si ti, da bi kar nekaj zahteval?

"Moja hiša, moja pravila!"
Kaj ti ni jasno?

Postavi si svoj forum in lahko boš govoril o čemer boš hotel.

Bo šlo?

P.S. Samovšečni razvajenčki ste res extra!
Ni čisto tako, gre za javni medij, ki mora spoštovati pravila.
V takem prostoru ne obstajajo privat forumi in lastna pravila.

Potemtakem ti ne bo tezko pokazat kje v razvidu medijev je vpisan slo-tech? Ali spet prodajas pravljice?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

SmolWhale ::

Od kar ni bluefisha je spet SVOBODA!!

Nehajte jamrat in se spomnite kako je bilo, danes plešemo.



LP, veteran

Zgodovina sprememb…

Jarno ::

Tako je, če biksaš nezakonite stavke v obliki sovražnega govora, razžalitve, ponujanje nelegalnih storitev itd. se lahko kazensko odgovarja.
#65W!

49106 ::

Tidule je izjavil:

49106 je izjavil:

zee je izjavil:

Iz istega razloga, zaradi katerega je potrebno splakniti stranišče. Enostavno.

pegasus je izjavil:



Obvezno branje za vse, ki se jim godi strašna krivica. Kao.


Kar je seveda bedarija. Če s prispevkom ne krši pravila foruma, potem ne smete brisat.

Ker?


Ker ne krši pravila.

GupeM ::

Suma sumarum:

Če jaz odprem forum o čokoladi, nekdo pa uleti noter z izjavo, da je bela čokolada tudi čokolada in da bi se morali tudi o njej pogovarjati, ga imam vso pravico brisat in banat. Četudi v pravilih ne piše, da se o beli čokoladi ne sme govoriti.

Nenazadnje imam pravico brisat in banat vsakega. Pa bom sam na svojem forumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Tidule ::

49106 je izjavil:

Tidule je izjavil:

49106 je izjavil:

zee je izjavil:

Iz istega razloga, zaradi katerega je potrebno splakniti stranišče. Enostavno.

pegasus je izjavil:



Obvezno branje za vse, ki se jim godi strašna krivica. Kao.


Kar je seveda bedarija. Če s prispevkom ne krši pravila foruma, potem ne smete brisat.

Ker?


Ker ne krši pravila.

In? Kaj tocno mislis, da se zgodi ce brisejo brez razloga?

49106 ::

Krivica se godi. Sankcij za vodstvo foruma seveda ni, a če tako postopajo prej ali slej izgubijo uporabnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Tidule ::

Kar samo po sebi ni nujno slabo. Dolocenega profila uporabnikov upraviceno noces.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Gagatronix ::

Ce ti peskovnik ni vsec, lahko komot naredis svojega. Ampak ce iz njega ne bos pucal pasjih drekov, se nihce v njem ne bo spilal. >:D

fur80 ::

Teme o Ukrajini se zapirajo, zaradi nizkega nivoja, potem pa prebereš poste iz te teme: :D

https://slo-tech.com/forum/t448744/1499

49106 ::

Tidule je izjavil:

Kar samo po sebi ni nujno slabo. Dolocenega profila uporabnikov upraviceno noces.


Ali so uporabniki enakega menja ali pa so banani.

Gagatronix je izjavil:

Ce ti peskovnik ni vsec, lahko komot naredis svojega. Ampak ce iz njega ne bos pucal pasjih drekov, se nihce v njem ne bo spilal. >:D


Kdo je pa tebe vzgojil, da drekci v peskovniku niso proti pravilom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

FrRoSt ::

PrimoZ_ je izjavil:

Očitno so moderatorju ruski navijčai, pa jih take teme motijo :)

Forum že dolgo nima nekega visokega nivoja in v resnici tista tema po (ne)kvaliteti ni odstopala v nobeno smer :)


:)):)):)):)):))

... je zapisal največji trol na forumu!! :)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

kopriva60918 ::

Mr.B je izjavil:


kopriva60918 je izjavil:

GupeM je izjavil:

Motiš se. Njihov peskovnik, njihova pravila. Lahko pa postaviš svoj peskovnik in tam postaviš svoja pravila in pišeš kar ti paše.

Ali pa greš na javen prostor in tam kričiš.


Dokler je slo-tech financiran za naš davkoplačevalski denar, imamo tu pravico pisati VSI, ne samo levaki! Ko bo pa popolnoma neodvisen od državnega denarja, tako kot je Nova 24 TV, bo pa lahko pristranski, ker seveda ne pričakujemo, da bo dosegal visok nivo objektivnosti in nepristranskosti Nove 24 TV. Tako da prosim, da nehate kršiti naše ustavne pravice, sicer bo moral Gospod Vili Kovačič vložiti ustavno pritožbo, takoj ko bo razrešeno vprašanje protiustavnih volitev 2022.

NE nimate, to je bistvo, ker smo se odložili obdržati nek kulturni nivo, zato pa je jasno v linku tudi definirano : Problem kulture in etike javnega komuniciranja je velik problem



Koltura je eno, levakarska cenzura pa drugo. Mi smo že 1000x dokazali, da smo kolturni, ampak se nas politično preganja!

Gagatronix ::

Ja, kultura je eno, manjko izobrazbe na desnicarski strani pa drugo. KULTURA. Ne koltura. >:D

Vaska sola 19. stoletja ne more nadomestiti sodobne izobrazbe.

marjanmb ::

SmolWhale je izjavil:

Od kar ni bluefisha je spet SVOBODA!!
Nehajte jamrat in se spomnite kako je bilo, danes plešemo.
LP, veteran

Točno tako !

Reycis ::

Bodimo pošteni, slo-tech zelo odstopa (v pozitivno) po količini urednikovanja v primerjavi z ostalimi deskami. Kar je še bolj zaskrblujoče je po mojih izkušnjah to, da se na raznih alternativnih platformah, kjer živi populacija, ki se na veliko pritožuje nad cenzuro na mainstream platformah, sami dejansko še bolj netolerantni. Tako sem bil na primer banan na znanem rasističnem forumu, ker sem se delal norca iz njihove neomajne podpore Trumpu v kampanji 2020 (ko je že bilo očitno, da je navaden neocon), na nora24 sem bil banan, ker sem izpostavil dejstvo, da je velika večina migrantov na zahodu zaradi potreb njim omiljenega kapitalizma, ne pa "zaradi levakov", na breitbartu pa sem bil banan, ker sem zasmehoval liberalne vrednote Ukrajine o enakosti spolov, ker so dovolili zapustiti državo samo ženskam. Na slo-techu sem dobil PNG vsaj približno upravičeno zaradi rasistične šale, čeprav je bila sama obrazložitev od Sergia: "rasistični humor nikoli ni bil smešen" tehnično netočna. Na 24kur in rtvslo zelo rigorozno brišejo vse kar se ne sklada z narativo. Družbenih omrežij ne uporabljam tako da od tam nimam izkušenj. Po mojih izkušnjah so še najbolj netolerantni mainstream konzervativci, ki presenetljivo agresivno sankcionirajo neseledenje družbenim normam. Tudi tiste ki so še nedolgo nazaj smatrale za radikalno levičarske in so jih tudi sami zavračali. Patetično.

Problem neupravičenega brisanja je zasidran v slabosti človeške narave, da si stvari radi zracionaliziramo tako kot nam ustreza. Slo-techovi moderatorji niso imuni so pa kar precej uredu v primerjavi z tem kar dobiš drugje. Edini način, da bi dobili zares nevtralno moderiranje je nek AI.
Diversity is our greatest strength
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Diskutiranje

Oddelek: Loža
191688 (1220) BigWhale
»

Florida spletnim platformam ne bo dovolila odstraniti profilov politikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
9717998 (14335) nagobčnik

Je bil internet kdaj čist?

Oddelek: Loža
243864 (2451) zee

Več podobnih tem