» »

Twitter prepoveduje oglaševanje zanikovalcev podnebnih sprememb

1
2
»

redtech ::

Beli_Zajcek je izjavil:

Trust the science in nehajte razmišljati s svojo glavo. Ne spodobi se v teh časih. Vas bodo fact čeknili.

 Temperature estimates relative to today from over 800,000 years of the EPICA ice cores in Antarctica. Today's date is on the right side of the graph.

Temperature estimates relative to today from over 800,000 years of the EPICA ice cores in Antarctica. Today's date is on the right side of the graph.



Še nikoli ni bilo tako vroče!


Dobro, da ne bom doživel ledenih temperatur, ki se bližajo, zgodovina se ponavlja :)

Markoff ::

Mike_Rotch je izjavil:

Spomnim pa se, da so v 70. letih znanstveniki napovedovali skorajšnjo ledeno dobo.

Link plz.

Global cooling @ Wikipedia

V prispevku sicer piše, da je več znanstvenikov takrat napovedovalo segrevanje kot ohlajanje, da pa so dobili manj medijske pozornosti. Od tod zna priti moj spomin.

Verjetno znanstveniki, ki niso napovedali niti enega niti drugega, niso dobili pozornosti ne takrat in ne danes. Neapokaliptični scenariji medijsko niso preveč zanimivi.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Bela_Krajina ::

Kako naj sploh vemo, ce je resnica resnicna? Ker kdo sploh nadzira resnico in kdo nadzira nadzornike nadzornikov resnice. In kdo njih nadzira in tako naprej, kje se to sploh konca z nadzorom? Ne vem ali je tole spodal na linku za smejat ali jokat? ali pa je samo hec?
https://twitter.com/sfwumbl3/status/151...

Mike_Rotch ::

V prispevku sicer piše, da je več znanstvenikov takrat napovedovalo segrevanje kot ohlajanje, da pa so dobili manj medijske pozornosti. Od tod zna priti moj spomin.


Če boš še malo pobrskal boš videl, da so ohlajanje napovedovali podobni nutjobi, ki danes podnebne spremembe zanikajo.

Bela_Krajina ::

Jaz vidim podnebne spremembe vsak dan. Sem to povedal enemu prijatelju, pa je rekel da se temu rece vreme. Danes sonce, toplo, jutri oblacno, dez, nizje temperature. Ne vem. Jaz verjamem fact checkerjem, saj zakaj pa ne bi verjel? Ker dobro je verjeti? Ali kako ze recejo? Ne razmisljaj prevec, zaupaj drugim? Tako pravijo? Saj tako je tudi lazje kajne? Se ni potrebno prevec matrat, samo preberes fact checkerje. Ampak kdo so sploh ti fact checkerji in kdo jih podpira, od kod crpajo sredstva ali motivacijo za delo? Najbrz to delajo zastojn iz cistega clovekoljublja in ker so tako posteni in jim je mar samo za resnico.

Zgodovina sprememb…

Mike_Rotch ::

Jaz vidim podnebne spremembe vsak dan. Sem to povedal enemu prijatelju, pa je rekel da se temu rece vreme.


Epic :)

driver_x ::

Mike_Rotch je izjavil:

V prispevku sicer piše, da je več znanstvenikov takrat napovedovalo segrevanje kot ohlajanje, da pa so dobili manj medijske pozornosti. Od tod zna priti moj spomin.


Če boš še malo pobrskal boš videl, da so ohlajanje napovedovali podobni nutjobi, ki danes podnebne spremembe zanikajo.


Če še malo bolj pobrskaš, najdeš zapise, v katerih Lučka Kajfež Bogataj napoveduje ledeno dobo.

janezvalva ::

spremembe bodo. elon musk pravkar kupil twitter:
https://www.zerohedge.com/markets/twitt...
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Stra ::

1) Raziskave in študije, na katerih se je delalo zadnje IPCC poročilo: človek vpliva na podnebje, torej nekaj se dogaja ampak ni panike fantje
2) IPCC poročilo: panika panika panika panika!
3) Časopisni povzetki IPCC poročila: ULTRAMEGAPANIKA čez deset let bo konec sveta!

Stavim da 99.9% ljudi tukaj tistih raziskav ni še od daleč povohalo in 95% se ni niti dotaknilo IPCC poročila.

Kogar zanima resnica bo šel brati tiste raziskave, ki so edine merodajne.
Kogar zanima katastrofizem, pa naj v roke prime prvi časopis in prebere nič več kot prvi podnaslov od Lučke.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Žvižgačica Frances Haugen: Facebook je lagal, da obvladuje težavo z dezinformacijami

Oddelek: Novice / Ostale najave
207641 (3753) Seljak
»

Google ne bo več dovolil oglasov in monetizacije vsebin, ki zanikajo podnebne spremem

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
94443 (3391) one-half
»

Direktorji velikanov pred Kongresom brez konkretnih odgovorov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
98265 (4361) Master_Yoda
»

Boti pomemben vir dezinformacij o podnebnih spremembah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
8112557 (8963) Leif

Več podobnih tem