» »

Menjava avtošole

Menjava avtošole

Rocker775 ::

Zdravo.

Mene zanima če ima kdo kakšne izkušnje z menjavo avto šole. Spravil sem se naredit za A kategorijo. Jaz sem se prijavil na eno avto šolo za opravljanje CPP tečajev, ker so imeli najhitrejši možni termin, na katerega sem se lahko prijavil. Nato sem dobil karton in vse. Vse ok. Željo pa sem imel iti v drugo avto šolo opravljat vožnjo zaradi cene ur(vsaj 5€/h razlike).
Ok, bistvo je, da itak so mi dali navodila, da ko naredim republiške teste grem po izpisnico. Moral sem plačat odjavo, čeprav sem mislil da bom lahko kartonček seboj nesel ampak ok, nima veze. Zdaj pa imam problem, ker mi je na novi avtošoli rekla, da moram it v LJ(kjer je tudi avtošola) na AVP (Agencija RS za varnost prometa) da mi bodo tam dali žig o opravljenih republiških testih.

Zdaj pa me zanima, ali lahko to samo na AVP naredim, ali grem lahko kam drugam, ker na AVP imajo preveč glupe delavnike za it tja + pri železniški postaji so ki je pa tudi bolano pridit do njih z avtom. Aja pa če ima kdo info koliko bodo zdaj še oni računali za to.

Hvala na odgovorih in pomoč.

ToniT ::

Kolikor vem, ti republiške teste vpišejo v kateremkoli izpitnem centru. Vsaj moji hčerki so jih, ko je menjavala avtošolo. Za strošek pa ne vem.

Rocker775 ::

ToniT je izjavil:

Kolikor vem, ti republiške teste vpišejo v kateremkoli izpitnem centru. Vsaj moji hčerki so jih, ko je menjavala avtošolo. Za strošek pa ne vem.

Se pravi da bi lahko tudi na Upravni Enoti uredil? Tam sem načeloma pisal CPP-je.

WhiteAngel ::

Zavrti telefon.

Rocker775 ::

No za vse, ki ne želite "vrteti telefon" in želite takoj odgovor, ker mogoče nimate časa klicati naokoli tisoč ljudi tako kot sem moral jaz, sem sedaj poizvedel in imate dve varianti:
1.) AVP oz. Agencija za Varnost Prometa
2.) Izpitni center, kjer ste opravljali republiški izpit (Upravna enota, Avtošola, itd.)

Lep pozdrav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prijava na izpit za A kategorijo

Oddelek: Na cesti
113503 (2761) supero
»

Izpit za A kategorijo

Oddelek: Na cesti
309226 (8149) bajsibajsi
»

Izpit za A kategorijo, CPP, republiški,...

Oddelek: Loža
62409 (2226) betmen
»

Republiški testi !

Oddelek: Loža
2927465 (22912) ;-)
»

Izpit za avtek

Oddelek: Loža
232504 (1978) orkan

Več podobnih tem