» »

Izpit za A kategorijo, CPP, republiški,...

Izpit za A kategorijo, CPP, republiški,...

Betelgeuse ::

torej
zanima me kako gre to
izpit za avto ze imam in ker ne bi rad presedel vec ur v ucilnici na avtosoli (tudi pomankanje casa, krizanje urnikov zaradi dela) me zanima, ali je mogoce de se direktno prijavim na republiske teste, placam tistih 30€ in grem pisat na upravno enoto?
brez tega da bi bil prej na avtosoli in opravil tam njihove cpp teste?

pred dnevi sem se srecal z instruktorico ki me je imela ko sem delal izpit za avto in sem ji rekel da bi rad naredil se za motor, pa mi je rekla da po 1. septembru bojo republiski testi bistveno tezji ker bo vse racunalnisko in vprasanja bojo nakljucna, ne bo vec tistih 20 pol ki se jih lahk napiflas in naredis brez problema

zato bi tudi rad to naredil pred 1. septembrom

ce se to ne da in moram spet v avtosolo na predavanje in cpp teste, ali je mogoce cpp opravljat na eni avtosoli in voznjo na drugi?
rad bi naredil izpit tudi pri tej instruktorici ki me je imela za avto, ampak ne dela vec pri isti avtosoli in ta sola kjer dela, je v drugem mestu, pa se ne bi rad vozil vsak dan po 50 km samo na predavanja

M@73Y ::

Zadeva poteka enako kot za B razen Prve pomoči. Najprej narediš zdravniškega, nato se greš prijavit v Avtošolo. Na gorenjskem je tečaj cpp dolg 15 ur, en teden, od tega lahko manjkaš le 3 ure. Predavatelj je rekel, da sedaj preverjajo, kandidate kličejo domov itd. V glavnem ne boš mogel samo plačat in boš imel cpp.
Nato pa se prijaviš na republiške teste. Na gorenjskem čakaš tudi do 3 tedne če imaš smolo da si prepozen. Jaz sem čakal 14 dni. Ko teste narediš lahko začneš vozit, in letos ker je tako deževno vreme, je izredno težko dobiti ustrezne termine za vožnjo. Vožnje so le v suhem vremenu, pazi, glavna vožnja pa neglede na vreme. Na glavno vožnjo se že sedaj vpisujejo za september na gorenjskem, tako da te reši le če ima inštuktor kakšn rezerviran termin in ti uspe zvozit do takrat.
Lp,
..jump into psytrance tunnel..

Betelgeuse ::

voznja ni niti tak problem, itak motorja ne bom dobil v tem letu
cpp pa mi velja 3 leta, rad bi le nardil republiske pred septembrom
ampak ce je res kar pravis...15 ur in le 3 lahk manjkas, ne vidim da bi mi uspelo :/

kaj pa glede delanja cpp na eni avtosoli in voznjo na drugi?
pomoje se to da, sam iscem da mi to pove nekdo ki ve za gvisno :D

bigmacbizdej ::

Jaz delam za B kat in sem republiške že opravila...ti na koncu tečaja dobiš kartonček na avtošoli, kjer piše da si tečaj opravil. Vožnjo, republiške greš pa lahko delat kamorkoli hočeš, pač sam si izbiraš kje želiš delati.

St235 ::

voznja ni niti tak problem

če bi blo to res potem ne bi rabil črne kronike...

Betelgeuse ::

St235 je izjavil:

voznja ni niti tak problem

če bi blo to res potem ne bi rabil črne kronike...


v mislih sem imel komentar na tist prejsen post, da v tem letu bom tezko dobil prostega instruktorja
ampak to mi ni problem, ker bom pac, kot ze receno, dobil motor drugo leto

betmen ::

Lahko, poišči "šefa" avtošole in mu razloži za kaj se gre. Seveda ni legalno, ampak se da. Če si iz Ljubljane, ti lahko jaz pomagam.

Moraš pa plačati ta tečaj cpp-ja in izpit v avtošoli, ne glede na to ali si hodil ali ne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prijava na izpit za A kategorijo

Oddelek: Na cesti
113331 (2589) supero
»

Vozniški izpit (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5616017 (13929) CleanPower
»

Cpp tečaj,nujen ali ne?

Oddelek: Loža
155886 (5139) blackbfm
»

Republiški testi !

Oddelek: Loža
2927354 (22801) ;-)
»

Izpit za avtek

Oddelek: Loža
232413 (1887) orkan

Več podobnih tem