» »

EU digitalno COVID potrdilo

EU digitalno COVID potrdilo

youPlonker ::

Preden dokoncno izgubim vse zivce, ce se kdo razume na tole bom zeloooo hvalezen pomoci:

Moja "QR koda" na potrdilu je 2/1. Potek, kako sem prilezel na 2/1 ni opisan nikjer, torej ne pasem v nobeno izmed podanih kategorij tu:
https://www.gov.si/teme/koronavirus-sar...

Potek sledec: 1. Prebolel. 2. Po vec kot 180 in manj kot 240 dneh sem se cepil z mRNA in to dvakratno (takrat naj bi prebolevniki prejemali le eno dozo).

Zanima me, ali je ta pdf dokument, ki ga potegnem iz zvema karkoli od sledecega: veljavno EU digitalno COVID potrdilo / zeleno potrdilo / ojacano zeleno potrdilo in ali zaradi 2/1 pase v neomejen rok veljavnosti.

Hvala.

youPlonker ::

Dodatek: EU Digital Passenger Locator Form (dPLF) in podobni dokumenti, ki so potrebni preden letis v drugo evropsko drzavo, mi moje potrdilo sprejmejo brez pardona, ampak hkrati moram pa se izrecno obkljukati, da sem prejemnik ti. booster doze saj je od mojega cepljenja minilo vec kot 9 mesecev.

Furbo ::

Jaz sem si potegnil covid QR appe od sosednjih držav in enostavno preveril svojo kodo, povsod zeleno.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

kriptobog ::

Pojdi se po tretjo dozo pa bo ziher povsod ok. V jeseni pa se po 4.

Mare2 ::

A se še kje rabi QR koda? Morda za čez mejo?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Comandante ::

Mare2 je izjavil:

A se še kje rabi QR koda? Morda za čez mejo?

Jodlarji jo gledajo na meji... razen kadar je ne.

Horas ::

vi se še kar zajebavate s twmi qr kodami? so vas fajn zdresirali ha? presrane ovce
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Comandante ::

Horas je izjavil:

vi se še kar zajebavate s twmi qr kodami? so vas fajn zdresirali ha? presrane ovce

Ce delas v Avstriji in moras preko meje nimas ravno neke izbire, se ti ne zdi? :|

kriptobog ::

Comandante je izjavil:

Horas je izjavil:

vi se še kar zajebavate s twmi qr kodami? so vas fajn zdresirali ha? presrane ovce

Ce delas v Avstriji in moras preko meje nimas ravno neke izbire, se ti ne zdi? :|


JA kje pa gledajo? Včeraj sem šel čez Karavnke in ne duha ne sluha o kontroli QR kode.

Comandante ::

Na Sentilju, redno. Razen ce policaj bulji v svoj telefon in samo maha naprej.

Lonsarg ::

2/1 je ekvivalent 3/3 ker je oboje booster, torej zaenkrat za te ni omejitve veljavnosti.

2/1 so ravno zato uvedli, da se razlikuje od 2/2, ki pa je navadno non-booster cepljenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

youPlonker ::

Lonsarg je izjavil:

2/1 je ekvivalent 3/3 ker je oboje booster, torej zaenkrat za te ni omejitve veljavnosti.

2/1 so ravno zato uvedli, da se razlikuje od 2/2, ki pa je navadno non-booster cepljenje.


Vse lepo in prav, samo jaz sem imel od 2020 do pred kratkim na potrdilu zavedeno 2/2, zdaj so mi pa to potrdilo cez noc spremenili na 2/1.

@Furbo: Hvala, sem naredil prav to in sem tudi vecinoma zelen. Vsaka drzava ima svoj app (nekatere ga nimajo), za anglescino pa itak tudi se niso slisali. Komplikacijam ni konca... :))

Lonsarg ::

2/1 so uvedli sele z februarjem ce se prav spomim, prej pa so pa pisali 2/2 tudi za te robne primere (Json booster in preboleli booster). Ampak 2/2 sistemi niso zaznali kot booster ampak zgolj kot navadno cepljenje in si torej imel lahko problem, ce so kje na meji zahtevali booster.

Ce imas offline shranjeno v Zvem moras rocno posodobiti (prejsno 2/2 zbrisati) in si na novo shraniti da bo pisalo 2/1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Kowkele ::

Tudi jaz imam 2/1(prebolel in 2x cepljen), pa za Avstrijo ne velja (preveril z njihovo aplikacijo ter preverili na smučišču(ko je še bilo potrebno, pa so mi zavrnili...). Za ostale države pa velja(Italija, Fancija...)
Tako, da to zgleda ni usklajeno na EU ravni.
Tako pač je to!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kowkele ()

Lonsarg ::

Jaz sem v Avstriji smucal z 2/1 in je slo skozi. Tak da bodisi je v tvojem primeru poteklo vec kot 270 dni bodisi gre res za nek tehnicni zajeb na strani Avstrijake aplikacije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Kowkele ::

Lonsarg je izjavil:

Jaz sem v Avstriji smucal z 2/1 in je slo skozi. Tak da bodisi je v tvojem primeru poteklo vec kot 270 dni bodisi gre res za nek tehnicni zajeb na strani Avstrijake aplikacije?


Danes je sele poteklo 270 dni od zadnjega cepljenja...
Italijanska in naša aplikacija še vedno pravita, da je veljavno...
Tako pač je to!!!

forplan ::

Nekaj sem iskal glede korone in naletel na to stran :Link

Zgleda je že uradno da bo s 1.10.22 za cepljenje veljalo če imaš 3 doze.

Ker SLO samo kopira lahko pričakujemo tudi pri nas?

Na neki drugi strani pa sem bral da nemci imajo že datume za preventivni začetek nošenja mask... Ve kdo kaj več?

Kaj je za pričakovat v SLO?
da se strinjam

kriptobog ::

JA bos sel pac po tretjo dozo. Ce si prejel ze dve, kje je problem za nadaljne?

Slopek ::

Kot že večkratno povedano, mnogi do zdaj cepljeni ne bodo šli po novo dozo.
Zakaj? Nekateri zaradi stranskih učinkov, ki so jih imeli in(ali) jih še imajo, drugi pa, ker je vse skupaj brezpredmetno in so se okužili šele po "zaščiti". Mnogi dobesedno v tednu dveh, po vbrizgavanju sumljivih substanc. Prav tako vidijo, da huje zbolevajo prav cepljeni, ki prevladujejo med hospitaliziranimi. Tudi anketa, ki je bila objavljena je precej zgovorna.
Sem pa poslušal po radiju, ko so se oglašali iz cepilnega centra in povedali, da za ima ja ni. Sem ter tja kakšen pride po poživitvenega, prvocepljenih pa ne beležijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

kriptobog ::

Kako? A ni cepivo varno, brez hudih stranskih ucinkov in nudi visoko zascito? Ali pac stroka nima prav? Ne zastopim vec :))

Likalnik ::

Sicer je v zadnjem obdobju spet nekaj več okuženih s COVID 19....vsaj pri nas v službi vidim, da jih je zopet veliko na bolniški okuženih s korono....pa ni neke logike, da bi lahko določil kdo spet zboleva....pri nas imamo primere kateri so sedaj zboleli prvič in nikoli cepljeni....spet drugi so cepljeni in že preboleli in so sedaj spet bolni....čisto različni vzorci so.

sedaj čakam kdaj bom še jaz nabasal to svinjarijo....

Slopek ::

kriptobog je izjavil:

Kako? A ni cepivo varno, brez hudih stranskih ucinkov in nudi visoko zascito? Ali pac stroka nima prav? Ne zastopim vec :))

Saj že poznaš odgovor na to.
Lahko se cepiš. Prvič, ali ponovno. Nihče ti ne brani, stroka bo zadovoljna, tebi pa bo mogoče končno jasno ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

RedDrake ::

Bo hitr spet zanimanje, ko bojo najprej švabi, potem pa še južni švabi odredili da je prehod meje možen samo če je minilo manj kot XX tednov od zadnjega šusa (po možnosti še vedno za originalno dec '19 WuFlu edicijo).

Sem videl pri svakinji.
Najprej anticepilka, ko ji je fotr mrknu zaradi "srčnega infarkta" 6 dni po šusu.
Potem pa ko je bilo treba začeti plačevati za teste je hitro letela po šuse, ker si raje vrta luknje v kolena kot plačuje karkoli za brezveze.
Potem ko je bilo treba imet booster da si lahko šel smučat v tujino je hitro letela še po tist.
Pol je pa 14 dni ležala v postli od omikrončka pa še zdej ni ok.
Še dobr da se je cepla, drgač bi lahko bila že 19. smrtna žrtev v njeni demografski skupini.

Podobno tašča.
Najprej proti, potem pa ko so v IT (kjer še vedno dela) začeli zahtevati šuse za karkoli, je bla pa hitro 3x na igli.

Folk uboga, ker pač ovce. Razumem tiste, ki so šli po šus 2020 in začetek '21.
Ne razumem pa tistih, ki hodijo sedaj po šuse za nekaj deset generacij staro verzijo virusa, ki bo v roku par mesecev že tri leta stara. To je kot bi jaz hodil parkrat letno po cepivo za črne koze, zato da ne dobim opičjih koz.

Pa jasno, ne pozabit Smrekce in njegove izjave "prednost mRNA cepiv je v tem, da jih lahko čez noč prilagodijo za novo verzijo".
Zanimivo je da ta "čez noč" traja sedaj že cca 9 mesecev ...

Miki N ::

Dobro no, tisto o tem, kako se mrna lahko "v nekaj dnevih" prilagodi je bil tako očiten marketinški pitch "iz brošure" da je res neverjetno, da je kdo sploh resno vzel - človek bi pričakoval, da so ljudje vajeni na "reklamni šum".

Ne vem, a verjamete tudi "sensodyne doktorjem" v belih haljah na TV ko vam kažejo grafe, kako vam zobi takorekoč nazaj zrastejo? :))

robertotrm ::

Korona teroristi so dogmatski eksperti, poleg tega da trpijo za hudo degeneracijo po ponesrecenem poskusu lobotomije. Gre za falango bolestnih mutantov, polnih utopicnih iluzij. Complete immunisation je samo en od umotvorov, ko nasi nacisoidni severni sosedje promovirajo zvelicavnost tega zvarka. Ta brozga sicer ni nobeno cepivo, samo kaj, ko ga je tako toliko lazje prodajat. Kaj se ob vsem tem dogaja, ali bolje se ne pa bi se naj, v glavah ovac ki grejo in se prostovoljno pustijo degradirat v cepilne junkije, je pa vprasanje za kaksnega klinicnega psihologa.

nirburu ::

robertotrm je izjavil:

Korona teroristi so dogmatski eksperti, poleg tega da trpijo za hudo degeneracijo po ponesrecenem poskusu lobotomije. Gre za falango bolestnih mutantov, polnih utopicnih iluzij. Complete immunisation je samo en od umotvorov, ko nasi nacisoidni severni sosedje promovirajo zvelicavnost tega zvarka. Ta brozga sicer ni nobeno cepivo, samo kaj, ko ga je tako toliko lazje prodajat. Kaj se ob vsem tem dogaja, ali bolje se ne pa bi se naj, v glavah ovac ki grejo in se prostovoljno pustijo degradirat v cepilne junkije, je pa vprasanje za kaksnega klinicnega psihologa.


Zelo poetično spisano. Všeč mi je.

forplan je izjavil:

Nekaj sem iskal glede korone in naletel na to stran :Link

Zgleda je že uradno da bo s 1.10.22 za cepljenje veljalo če imaš 3 doze.

Ker SLO samo kopira lahko pričakujemo tudi pri nas?

Na neki drugi strani pa sem bral da nemci imajo že datume za preventivni začetek nošenja mask... Ve kdo kaj več?

Kaj je za pričakovat v SLO?


Uf. Sem bral nekje, ampak ne pomnem sedaj. Definitivno pa lahko računaš, da se bo z oktobrom spet začelo. Septembra skoraj garantiram, da ne bo še posiljevanja.

Je pa res, da bo 3 šus minimum. Pa šusi si bodo sledili na 3 mesece.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko pozivitvenih odmerkov, da bo konec pandemije?

Oddelek: Problemi človeštva
413406 (2961) DarwiN
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106095432 (74556) fikus_

Tretji odmerek - možno samo mRNA? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32842947 (38041) dexterboy

Več podobnih tem