» »

Kaj se gre naš Janša?

Kaj se gre naš Janša?

Temo vidijo: vsi
««
19 / 20
»»

kopriva60918 ::

Kako lahko Slovenec to pozabi? Domoljubi smo praznovali dolgo v noč, jaz še vedno jem rumeno-modro torto, nismo pa plesali, ker nismo izdajalci.

Mare2 ::

kopriva60918 je izjavil:

Kako lahko Slovenec to pozabi? Domoljubi smo praznovali dolgo v noč, jaz še vedno jem rumeno-modro torto, nismo pa plesali, ker nismo izdajalci.


Ne moreš plesat, če ne znaš. Najprej pojdi na plesni tečaj. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Ganon ::

Kakšne izjave Grimsa, to je norost posebne vrste. Skrajni desničarji ne poznajo sramote, iz vsega bi naredili kampanjo.

https://www.rtvslo.si/slovenija/grims-s...

Zadnji dve leti se je po njegovih besedah na protivladnih protestih sistematično spodbujalo nasilje. "Spomnite se kričanja - smrt, smrt tukaj pred parlamentom, spomnite se napisov od RTV-ja, do tukaj je bila tabla pri tabli. In danes tisti, ki so na osnovi tega kričanja, groženj prišli na oblast, kažejo s prstom na nas in pravijo, da smo mi za to krivi, to je sprevrženo do konca."


"Tole je bilo sofinancirano z denarjem nevladnih organizacij, v takšnem svetu mi živimo in ta strup, ki je v resnici uvožen od drugje, zastruplja Slovenijo, zastruplja jo že dolgo. S tem strupom sovraštva se okoriščajo tisti, ki na tej osnovi pridobivajo materialno korist in oblast," je poudaril in dodal, da je za Svetlano Makarović predsednica 8. marca Nika Kovač zapisala, da jo občuduje.


"To je hujskaštvo, to je v resnici kaznivo dejanje, upam, da gledajo to novinarsko konferenco policisti, trdim, da ima vse to znake kaznivega dejanja - netenja politične, pa tudi verske nestrpnosti, ki je protiustavna in protizakonita," je ocenil in krivdo za napad med drugim pripisal pesmim Svetlane Makarovič.


"Resnica pa je samo ena. Edini, ki so nestrpni in agresivni, so na levi strani političnega pola. Zagotovo ne vsi, temveč tisti, ki imajo od tega korist," je izpostavil.


"Gospod predsednik vlade pravi, da bo preganjal sovražni govor, naj preganja sovražni govor tam, kjer se je začel, pri samem sebi, pri tistih, ki so mu pomagali na oblast. Naj naredi največ kar lahko za to Slovenijo, predlagal bi mu, da takoj odstopi, ker očitno ni dorasel tej funkciji."

111111111111 ::

No za Niko že imamo sliko osumljenca.
https://www.rtvslo.si/crna-kronika/poli...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Mare2 ::

111111111111 je izjavil:

No za Niko že imamo sliko osumljenca.
https://www.rtvslo.si/crna-kronika/poli...

Kaj pa ji je storil?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Horas ::

noben ji ni nič naredil, poglej sliko, fejk da bolj ne more biti. "poškodovana" roka

človek, ko bi mu kdo fizično škodoval tako, da moraš potem imeti povito poškodovano roko, se ne slikaš tako nasmejan.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

D3m ::

Jaz bi rekel, da je Nika njega poškodovala glede na maso enega in drugega.
|HP EliteBook|R5 6650U|

StevicaM ::

Kar se tice Nikoline Kovaceve nase, glede na to da je sla na mozganopranje v Ameriko imam obcutek, da bo Soroseva gospodicna kar pridno rovarila proti drzavi v prihodnje. Na koncu koncev je tudi priznala, da jo financirajo iz tujine Soros in podobni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

Mare2 ::

StevicaM je izjavil:

Kar se tice Nikoline Kovaceve nase, glede na to da je sla na mozganopranje v Ameriko imam obcutek, da bo Soroseva gospodicna kar pridno rovarila proti drzavi v prihodnje. Na koncu koncev je tudi priznala, da jo financirajo iz tujine Soros in podobni.


Rovarila?
Aja, tole zgoraj, kar pišeš, so besede in besedilo iz twitov propadlega politika. Ne vem, kako nekateri tako zvesto sledite njegovim usmerjanjem. :)

Tako kot v krščanski zgodovini, ko je nekdo imel učence.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

StevicaM ::

Mare2 je izjavil:

StevicaM je izjavil:

Kar se tice Nikoline Kovaceve nase, glede na to da je sla na mozganopranje v Ameriko imam obcutek, da bo Soroseva gospodicna kar pridno rovarila proti drzavi v prihodnje. Na koncu koncev je tudi priznala, da jo financirajo iz tujine Soros in podobni.


Rovarila?
Aja, tole zgoraj, kar pišeš, so besede in besedilo iz twitov propadlega politika. Ne vem, kako nekateri tako zvesto sledite njegovim usmerjanjem. :)

Tako kot v krščanski zgodovini, ko je nekdo imel učence.


Moj PV je Zoran Stevanovic, kolikor vem nima tviterja :)

nirburu ::

https://www.24ur.com/novice/slovenija/v...

Naj me prosim kdo drži, mi postaja slabo!

kuall ::

nirburu je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/v...

Naj me prosim kdo drži, mi postaja slabo!

sinko od musarjeve kandidira na listi piratov (tatov) slovenije. res je za bruhat.

Ganon ::

Noro.

Branko Grims (SDS) je v uvodu dejal, da razmere na področju varnosti in svobode javne besede v Sloveniji "vse bolj spominjajo na nacistično Nemčijo leta 1933, saj da se ljudi lovi, po ulicah pa sliši vpitje in pozive k smrti".

Ganon ::

Ko se mukoma oklepaš zadnje bilke, pride prav tudi dobri, stari Vili.

Podpisani v pobudi predlagajo prednostno obravnavo in začasno zadržanje izvajanja zakona o RTV Slovenija, ker menijo, da je bil sprejet na nedemokratičen način.


https://www.rtvslo.si/slovenija/vili-ko...

Si predstavljate, kako jih mora boleti?

TESKAn ::

Moti jih kako je bil sprejet, torej ne vsebina?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Baja ::

edini demokratičen način bi bil sprejetje odloka VV-ja.

glej glej, spet so skupaj v pojstli :)

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/sds-...

spegli ::

Jst sm tuk vesel, da nas ne jebejo fašisti. Nisem smel tankat, pa v dugo občino. Niti bureka jest javno. Pozitivno štejem policijsko uro. Ljudje morajo spat ko pade mrak.

111111111111 ::

spegli je izjavil:

Jst sm tuk vesel, da nas ne jebejo fašisti. Nisem smel tankat, pa v dugo občino. Niti bureka jest javno. Pozitivno štejem policijsko uro. Ljudje morajo spat ko pade mrak.

Sedaj pa bentite, da imate 20 urne vrste pred urgenco, revček si moral z masko tankat, pa nisi se smel prosto vozit po celi Sloveniji, in je zdrastveni sistem funkcioniral na škrge. Se strinjam sedaj nam je bistveno bolje. Se dobimo na plesu.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

-Wall ::

111111111111 je izjavil:

spegli je izjavil:

Jst sm tuk vesel, da nas ne jebejo fašisti. Nisem smel tankat, pa v dugo občino. Niti bureka jest javno. Pozitivno štejem policijsko uro. Ljudje morajo spat ko pade mrak.

Sedaj pa bentite, da imate 20 urne vrste pred urgenco, revček si moral z masko tankat, pa nisi se smel prosto vozit po celi Sloveniji, in je zdrastveni sistem funkcioniral na škrge. Se strinjam sedaj nam je bistveno bolje. Se dobimo na plesu.


Zanimivo, da ravno tisti, ki ze leta zjebavajo zdravstveni sistem (SDS in NSi, za profitiranje zavarovalnic in privatnih klinik), najbolj pametujejo, kako se je ta problem pojavil v pol leta. Cez noc. Prej ga ni bilo.

Pezdeti hinavski.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

111111111111 ::

-Wall je izjavil:

Zanimivo, da ravno tisti, ki ze leta zjebavajo zdravstveni sistem (SDS in NSi, za profitiranje zavarovalnic in privatnih klinik), najbolj pametujejo, kako se je ta problem pojavil v pol leta. Cez noc. Prej ga ni bilo.

Pezdeti hinavski.

Če ga, so ga zjebavali 2 leti in ga zgurali čez eno največjih kriz po drugi svetovni vojni. V globnjaku pa je mir, imajo večino, brez protestov in metanja kock, pa se ruši na celi črti. Zanimuivo ne? Od 30 let sta NSI in SDS vladala koliko? Polovico?

Pezdeti hinavski niste nič naredili, sedaj bi pa vse opoziciji naprtili.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

tonttu ::

TESKAn je izjavil:

Moti jih kako je bil sprejet, torej ne vsebina?

Ja. Ker je bil zakon sprejet z glasovanjem v parlamentu in ne kot odlocba vlade, mimo vseh procedur in pravil, jim je stvar malo tuja, pa mislijo da to ni demokraticno. :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Baja ::

https://n1info.si/novice/slovenija/golo...

"Je agresorska Rusija in napadena Ukrajina. Zločinec in žrtev. Pomagajte žrtvi in ne delajte sramote Sloveniji v Evropskem parlamentu," je zapisal Janša.


LOL. a kdo ve kaj tale kadi? jaz bi tudi.

PovemVfaco ::

Hlapec Janša bi prvi v EU in nepremišljeno metal javni denar za Ukrajino, zraven pa jokal, da penziče zebe. Zapisano bi lahko tudi sam sebi namenil, s svojo švercersko ekspertizo in penzionerskim crowdfundingom bi lahko čisto prostotržno reševal Ukrajino, verjetno bi lahko izdali nov paket delnic zgubarske nore TV, penziči bi vse pokupili, dnar bi šel pa za dobrodelno orožje. Bolje zanj in bolj produktivno, kot da se smeši z zgubljenimi referendumi in neuspešno trenira osnovnošolsko štetje na interpelacijah.

BCSman ::

Janša bi prenehal financirat 100 ljubljanskih kvazi umetniških društev in podobnih družbeno škodljivih smeti in bi bil denar za Ukrajino zrihtan, brez oškodovat upokojencev.

matobeli ::

Recimo RKC. Že samo davek od dobička naj se pobere pa bo vsa druga navlaka zgledala kot zaokrožitvena napaka.

PovemVfaco ::

BCSman je izjavil:

Janša bi prenehal financirat 100 ljubljanskih kvazi umetniških društev in podobnih družbeno škodljivih smeti in bi bil denar za Ukrajino zrihtan, brez oškodovat upokojencev.


Janša bi financiral samo druga kvazi umetniška društva ala inštitute za narodno spravo, za narodne vrednote (ipd. ki bi razglašali, da je Hitler heroj) in še deseti muzej z isto tematiko, kar je dokazal zadnji 2 leti. Ter seveda, kot omenjeno, RKC in RKC satelite. Drugač pa se bolj osredotočam na to, kaj bi bilo za njega realno in produktivno, če je že borec za Ukrajino, ne o tem, kake mokre sanje ima, medtem ko mora še dobra 3 leta v kotu sedet z dolgim frisom po petih klofutah. Vsaj neke kulije z ukrajinsko zastavo bi lahko preko brata zrihtal za dvig ukrajinske morale, če že orožja ne zna več švercat, al mora še za to pri koritu bit?

Zgodovina sprememb…

hendriks ::

PovemVfaco je izjavil:


Janša bi financiral samo druga kvazi umetniška društva ala inštitute za narodno spravo, za narodne vrednote (ipd. ki bi razglašali, da je Hitler heroj)


Se pravi 6.2.2023 si se registriral na Slo-tech z enim samim razlogom: da JJ-ja tlačiš v drek in zlivaš gnojnico. Levičarji res ne poznate nekih minimalnih moralnih vrednot. Moderatorji pa to mirno gledajo.

111111111111 ::

hendriks je izjavil:


Se pravi 6.2.2023 si se registriral na Slo-tech z enim samim razlogom: da JJ-ja tlačiš v drek in zlivaš gnojnico. Levičarji res ne poznate nekih minimalnih moralnih vrednot. Moderatorji pa to mirno gledajo.

Meh, po moje je to njegov že 15 nickname. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PovemVfaco ::

hendriks je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:


Janša bi financiral samo druga kvazi umetniška društva ala inštitute za narodno spravo, za narodne vrednote (ipd. ki bi razglašali, da je Hitler heroj)


Se pravi 6.2.2023 si se registriral na Slo-tech z enim samim razlogom: da JJ-ja tlačiš v drek in zlivaš gnojnico. Levičarji res ne poznate nekih minimalnih moralnih vrednot. Moderatorji pa to mirno gledajo.


Ja in, se boš razjokal zdaj? Nism vedel, da so registracije zaprte in da se ne sme na novo registrirat, razen če hvališ gargamela. Tema o JJ je tudi bila odprta že pred mojo registracijo in je temu namenjena. SDS vampirji res najbolj glupe možganske prdce spuščate s patetičnimi poskusi obrambe svojega pastirja. Namesto da bi raje povedal, kaj od naštetega ni res se boš raje ukvarjal s tem, kdaj sem danes jedel in kdaj sem šel scat, sektaš zdresirani.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PovemVfaco je izjavil:

Ja in, se boš razjokal zdaj? Nism vedel, da so registracije zaprte in da se ne sme na novo registrirat, razen če hvališ gargamela. Tema o JJ je tudi bila odprta že pred mojo registracijo in je temu namenjena. SDS vampirji res najbolj glupe možganske prdce spuščate s patetičnimi poskusi obrambe svojega pastirja. Namesto da bi raje povedal, kaj od naštetega ni res se boš raje ukvarjal s tem, kdaj sem danes jedel in kdaj sem šel scat, sektaš zdresirani.

He, he, he... Ne preneseš, da imajo tvoji tudi klet, sendviče in pingo sokce. :D

A ne plešeš, ker ste zmagal?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PovemVfaco ::

Ko maš baje MSM in 65 % volivcev na svoji strani, ne rabiš nekih amaterskih kleti. Še znaš kaj drugega napisat, igračka navita?

111111111111 ::

PovemVfaco je izjavil:

Ko maš baje MSM in 65 % volivcev na svoji strani, ne rabiš nekih amaterskih kleti. Še znaš kaj drugega napisat, igračka navita?

Zelo rad bi videl matematiko po kateri si prišel do 65%. to mora biti iz enega drugega univerzuma. Do tell, faca zabita.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PovemVfaco ::

Koalicija ima ene 58 % poslanskih sedežev, 3 klofute pa je gargamel sekta dobila decembra na referendumih, tam 56-63 %, malo sem še pa navzgor zaokrožil za kazen, da lahko avtistični štreberji kalkulatorje ven potegnete in poskušate v ihti dokazovat, kako je gargamel v resnici popularen, ampak se je narobe volilo.

BCSman ::

Zgleda levičarji financirajo tudi "digitalna" kulturna društva, hašiširani člani se pridejo registrirat na slo-tech z izključnim namenom pisarit anti-janša. Skratka, degeni do daske.

PovemVfaco ::

Seveda, vsak, ki kritizira mojega plešastega pastirja in sekto, mora bit plačan za to, ker ga drgač majo vsi radi. A rezultati vseh volitev lansko leto ti niso prišli do betice? Na nori24 je bilo verjetno objavljeno, da je gargamel zmagal z velikim naskokom, samo par udbomafijskih plačancev se upira, da SDS možganski trusti take ven mečejo.

Jaz sm plačan, pa tisti ki je to temo odprl pred slabim letom, pa še enih 400 jurjev drugih. Levičarska klet je ful velika.

urli ::

Bolje opica iz živalskega vrta, kot da še enkrat našlo ljubo Slovenijo vodi Princ Teme in njegov zvesti oproda Hojsar Gojzar. 2 leti bilo je dovolj do njunega poslednjega diha.

111111111111 ::

PovemVfaco je izjavil:

Koalicija ima ene 58 % poslanskih sedežev, 3 klofute pa je gargamel sekta dobila decembra na referendumih, tam 56-63 %, malo sem še pa navzgor zaokrožil za kazen, da lahko avtistični štreberji kalkulatorje ven potegnete in poskušate v ihti dokazovat, kako je gargamel v resnici popularen, ampak se je narobe volilo.

Joj, ti si res ena faca usekana. 58% poslanskih sedežev, še ne pomeni, da koalicijo podpira 65% volilnega telesa. No, pa saj od levičarjev ne pričakujemo da blestijo v matematiki, ampak o nakladanju in numnostih. To ti gre pa odlično od face. :D

PovemVfaco je izjavil:

Seveda, vsak, ki kritizira mojega plešastega pastirja in sekto, mora bit plačan za to, ker ga drgač majo vsi radi. A rezultati vseh volitev lansko leto ti niso prišli do betice? Na nori24 je bilo verjetno objavljeno, da je gargamel zmagal z velikim naskokom, samo par udbomafijskih plačancev se upira, da SDS možganski trusti take ven mečejo.

Jaz sm plačan, pa tisti ki je to temo odprl pred slabim letom, pa še enih 400 jurjev drugih. Levičarska klet je ful velika.

No vsaj pošteno poveš, ker je že na daleč videt, da nimaš pojma.

urli je izjavil:

Bolje opica iz živalskega vrta, kot da še enkrat našlo ljubo Slovenijo vodi Princ Teme in njegov zvesti oproda Hojsar Gojzar. 2 leti bilo je dovolj do njunega poslednjega diha.

Saj nekaj takega imate na vladi sedaj. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

tonttu ::

111111111111 je izjavil:

No, pa saj od levičarjev ne pričakujemo da blestijo v matematiki, ampak o nakladanju in numnostih.

Seveda, ker je po svetu (pa tudi pri nas) dobro znano dejstvo, da so desno usmerjeni bolj inteligentni in bolj izobrazeni, kajne? :)) No da ne bos to vzel za resnico, kar se pri vasem razumevanju sveta zna precej hitro zgoditi... veckrat dokazano dejstvo je, da je zares stvar obratna in da so desno usmerjeni precej bolj nerazgledani in precej bolj neizobrazeni.

PovemVfaco ::

111111111111 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Koalicija ima ene 58 % poslanskih sedežev, 3 klofute pa je gargamel sekta dobila decembra na referendumih, tam 56-63 %, malo sem še pa navzgor zaokrožil za kazen, da lahko avtistični štreberji kalkulatorje ven potegnete in poskušate v ihti dokazovat, kako je gargamel v resnici popularen, ampak se je narobe volilo.

Joj, ti si res ena faca usekana. 58% poslanskih sedežev, še ne pomeni, da koalicijo podpira 65% volilnega telesa. No, pa saj od levičarjev ne pričakujemo da blestijo v matematiki, ampak o nakladanju in numnostih. To ti gre pa odlično od face. :D


Sej sem napisal, zakaj sem malo navzgor zaokrožil, ampak od nepismenih in avtističnih sektašev ne gre pričakovati, da bodo znali brat ali da se ne bodo šli z malenkostmi smešit, ki so čisto mimo poante. Pa niti nisem dosti navzgor zaokrožil.

111111111111 ::

PovemVfaco je izjavil:


Sej sem napisal, zakaj sem malo navzgor zaokrožil, ampak od nepismenih in avtističnih sektašev ne gre pričakovati, da bodo znali brat ali da se ne bodo šli z malenkostmi smešit, ki so čisto mimo poante. Pa niti nisem dosti navzgor zaokrožil.

No daj da ti vržem v faco.

Volilnih upravičencev je: 1.695.796

Največ glasov levičarjev je dobil referendum Oskrba za starejše, ki je prejel 443.971

Mislim, da si kar daleč od tega da trenutno vlado podpira 65% volilnega telesa. :D

ŠE vir, kar ti v svojih nebulozah redno pozabljaš:https://volitve.dvk-rs.si/referendum-rt...

Raje se drži floskul, lažnih obljub in protestov, matematika ti ne gre od rok. :D

tonttu je izjavil:

Seveda, ker je po svetu (pa tudi pri nas) dobro znano dejstvo, da so desno usmerjeni bolj inteligentni in bolj izobrazeni, kajne? :)) No da ne bos to vzel za resnico, kar se pri vasem razumevanju sveta zna precej hitro zgoditi... veckrat dokazano dejstvo je, da je zares stvar obratna in da so desno usmerjeni precej bolj nerazgledani in precej bolj neizobrazeni.

Seveda, ker se svet deli samo na desno in levo usmerjene, mar ne? Vidim, da je faca dobil konkurenco v matematiki in osnovnih pojmovanjih. Heh, kaj nima leva stran za ponudit boljših sogovornikov, ko imate toliko "izobražencev".

Pa ko poslušam gospoda Mesca, ki bo s 100 miljoni postavil 2000 stanovanj v mestih, se tudi vprašam, če je vaša levica sploh hodila v osnovno šolo?

Faca ne pozna osnov % računa, Mesec pa deljenja? A so to teme za doktorski študij?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

njyngs ::

PovemVfaco je izjavil:

Ko maš baje MSM in 65 % volivcev na svoji strani/st.citat]
"maš" spremeni v zelo velik "imel". Zdaj ko tudi njihovi volilci vidijo kaj so si gor zvlekli, se že skrivajo in nekateri celo lažejo, da niti na volitve niso šli. Poznam osebno kar nekaj takih ljudi.


No, Golob še kar pleše, čeprav je bend že davno odšel domov, ker ga niso plačali. No, zadnji meseci, ko je "vlada" začela delat se čuti bolj kot da je bend šel domov neplačan IN s kaznijo za motenje javnega reda in miru. Ampak se pa pleše, ane.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

PovemVfaco ::

111111111111 je izjavil:


Volilnih upravičencev je: 1.695.796

Največ glasov levičarjev je dobil referendum Oskrba za starejše, ki je prejel 443.971


Mislim, da si kar daleč od tega da trenutno vlado podpira 65% volilnega telesa. :D


Poglej, nerd nepismeni, nisem nikjer pisal o volilnih upravičencih, ampak o volivcih. To so tisti, ki so se primajali na volišča, med tistimi so me zanimali deleži. Tistim, ki se ne udeležujejo volitev, logično ne gledam v možgane in jih ne prisvajam kateri koli opciji, to počne SDS sekta, potem pa normalno, da nora24 sprogramiranci mislijo, da je gargamel popularen in so vsake volitve plačana zarota proti njemu.

nejclp ::

PovemVfaco je izjavil:

111111111111 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Koalicija ima ene 58 % poslanskih sedežev, 3 klofute pa je gargamel sekta dobila decembra na referendumih, tam 56-63 %, malo sem še pa navzgor zaokrožil za kazen, da lahko avtistični štreberji kalkulatorje ven potegnete in poskušate v ihti dokazovat, kako je gargamel v resnici popularen, ampak se je narobe volilo.

Joj, ti si res ena faca usekana. 58% poslanskih sedežev, še ne pomeni, da koalicijo podpira 65% volilnega telesa. No, pa saj od levičarjev ne pričakujemo da blestijo v matematiki, ampak o nakladanju in numnostih. To ti gre pa odlično od face. :D


Sej sem napisal, zakaj sem malo navzgor zaokrožil, ampak od nepismenih in avtističnih sektašev ne gre pričakovati, da bodo znali brat ali da se ne bodo šli z malenkostmi smešit, ki so čisto mimo poante. Pa niti nisem dosti navzgor zaokrožil.

Minimalno navzgor. Retardov, ki bi volili Jajota je 35 odstotkov. Plus 10%, ki jih je Logar prepričal, da nima nič z Jajotom oz. volijo Nsi.

Scaramouche3 ::

Janša je vedno hotel da se Slovenija vmeša v vojno!
Poglej kako se to gredo Švicarji!
https://www.index.hr/vijesti/clanak/svi...

PovemVfaco ::

Scaramouche3 je izjavil:

Janša je vedno hotel da se Slovenija vmeša v vojno!
Poglej kako se to gredo Švicarji!
https://www.index.hr/vijesti/clanak/svi...


Švicarji pač dejansko vedo, kaj je nevtralna drža. Nekaterim se pa zdi nevtralna drža, da pri Iraku, Afganistanu, Libiji itd. medlo rečeš, da je invazija slaba, pri Ukrajini pa šopaš orožje tja in dobiš peno na usta, ko se kdo spomni samo to, da morda pa ne rabiš bit ravno med prvimi, ki šopajo orožje tja.

111111111111 ::

PovemVfaco je izjavil:

Poglej, nerd nepismeni, nisem nikjer pisal o volilnih upravičencih, ampak o volivcih. To so tisti, ki so se primajali na volišča, med tistimi so me zanimali deleži. Tistim, ki se ne udeležujejo volitev, logično ne gledam v možgane in jih ne prisvajam kateri koli opciji, to počne SDS sekta, potem pa normalno, da nora24 sprogramiranci mislijo, da je gargamel popularen in so vsake volitve plačana zarota proti njemu.

He, he, he... Si moral malo pojasnit. :) Levičarji, pa seveda gledate, samo tiste razultate, ki so pravični za razliko od SDS a ne? Ti zelo ozko definiraš volilca, samo da lahko potem vzklikaš kako je 65% volilcev za vas. :D

Si pa res faca neumna. :D

PovemVfaco je izjavil:

Švicarji pač dejansko vedo, kaj je nevtralna drža. Nekaterim se pa zdi nevtralna drža, da pri Iraku, Afganistanu, Libiji itd. medlo rečeš, da je invazija slaba, pri Ukrajini pa šopaš orožje tja in dobiš peno na usta, ko se kdo spomni samo to, da morda pa ne rabiš bit ravno med prvimi, ki šopajo orožje tja.

Nekateri pa dobite peno na usta, če nismo za Rusijo. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

To ne pride v kompletu.
Komot si proti Putlerju in Twitotu.

TESKAn ::

matobeli je izjavil:

To ne pride v kompletu.
Komot si proti Putlerju in Twitotu.

Nisi edini :).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

111111111111 ::

matobeli je izjavil:

To ne pride v kompletu.
Komot si proti Putlerju in Twitotu.

Levičarji pravijo da ni res. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

matobeli ::

Dejmo še anti/vaxerstvo zraven, da vidmo kje smo še na tej skali :))
««
19 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
1001116245 (74322) 111111111111
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111377 (7537) Cveto
»

politična polarizacija Slovenije

Oddelek: Loža
232442 (1751) Reycis

Več podobnih tem