» »

Kaj se gre naš Janša?

Kaj se gre naš Janša?

Temo vidijo: vsi
««
20 / 20
»
»»

tonttu ::

111111111111 je izjavil:

Seveda, ker se svet deli samo na desno in levo usmerjene, mar ne? Vidim, da je faca dobil konkurenco v matematiki in osnovnih pojmovanjih. Heh, kaj nima leva stran za ponudit boljših sogovornikov, ko imate toliko "izobražencev".

Vecinoma se res, ceprav se v vasih glavah se skoraj 80 let po vojni bolj na partizane in "borce za Slovenijo" :)) Ampak ja, vecina ljudi, tudi politicno nezainteresiranih se deli na levo in desno usmerjene. Vem da je za tvoj domet to prevec za razumeti, pa vseeno poskusi razumeti, da to da si levo usmerjen ne pomeni da sploh hodis na volitve, niti ne pomeni da volis Levico, pac pa kaksne so tvoje vrednote. In na tvoje veliko razocaranje so tisti z vrednotami blizje levi usmeritvi dokazano bolj inteligentni, bolj izobrazeni in na koncu tudi precej bolj uspesni v zivljenju, kot tisti, ki greste v drugo smer. Kar je konec koncev razumljivo... nekdo, ki verjame v pravljice in ki smatra konzervativnost za gonilo napredka (se prepoznas a? :))), ponavadi ni prav pretirano bister.

111111111111 ::

tonttu je izjavil:

... nekdo, ki verjame v pravljice in ki smatra konzervativnost za gonilo napredka (se prepoznas a? :))), ponavadi ni prav pretirano bister.

Seveda se. Se vidi da je ta teorija za vas levičarje enostavno pretežka. :)

Morda lahko s svojimi pro9gresivnimi idejami prosperirate v miru, v vojnem stanju in krizah, pa je najboljši odgovor konzervatizem. Saj ne pričakujem da boš razumel. :)

Glede na to da ti še matematika ne dela težave. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

111111111111 - Se je videlo v ljubljanski pokrajini v WW2, kot vedno imaš spet prav narobe.
Delo krepa človeka

tonttu ::

111111111111 je izjavil:

tonttu je izjavil:

... nekdo, ki verjame v pravljice in ki smatra konzervativnost za gonilo napredka (se prepoznas a? :))), ponavadi ni prav pretirano bister.

Seveda se. Se vidi da je ta teorija za vas levičarje enostavno pretežka. :)

Morda lahko s svojimi pro9gresivnimi idejami prosperirate v miru, v vojnem stanju in krizah, pa je najboljši odgovor konzervatizem. Saj ne pričakujem da boš razumel. :)

Glede na to da ti še matematika ne dela težave. :D

Matematika mi za razliko od tebe ne dela nekih strasnih tezav (pa za povrhu si skoraj upam staviti da sem v vseh letih solanja imel precej bolj zahtevno matematiko kot ti).
Mi pa definitivno dela tezave razumevanje tvoje logike, ki pravi, da je gonilo razvoja konzervativnost... predvidevam da si edini "genij" na svetu, ki resno misli to. Sicer dopuscam moznost, da zares ne razumes kaj pomeni konzervativnost, ali pa razvoj, ali celo gonilo, kar potem seveda razjasni precej veliko stvari. Ampak daj lepo prosim potem vsaj tiho bodi, ne da se sramotis tule s taksnimi izjavami.
Glede "konzervativnosti" v vojnem stanju in krizah mi je pa potem tudi jasno... tudi to kar se danes, skoraj 80 let po vojni poskusate narediti s povelicevanjem kolaboracije s fasisti... pac konzervatizem in obracanje po vetru, ker se danes mislis, da je to super stvar.... bit jebena rit, ki se skriva in ne naredi nic. In ker taksnim usranim prestrasenim ritim ponavadi ni jasno, v vojni in krizi se precej bolj potrebujes nove revolucionarne ideje in dejanja ne pa konzervatizma. Ce seveda hoces narediti nek preboj in izboljsati stvari... razen ce pac reces "jebiga bog tako hoce, saj potem ze ni tako slabo, pustimo kar to kar je, pa tudi ce me pocasi pobije".
««
20 / 20
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
100198065 (56142) 111111111111
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10110098 (6258) Cveto
»

politična polarizacija Slovenije

Oddelek: Loža
232212 (1521) Reycis

Več podobnih tem