» »

Kaj se gre naš Janša?

Kaj se gre naš Janša?

Temo vidijo: vsi
««
15 / 20
»»

kuall ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Po vojni so vse države počistile z izdajalci.

dobro so ti sprali možgane, revček. taki opranci kot si ti so največji problem slovenije.

WizzardOfOZ ::

opranec si samo ti tukaj, s tem ko podpiraš izdajalce naroda.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

DostMam je izjavil:

Problem je v vejici, ki manjka pred "da". Problem je, da nekateri mislimo, da komunizma v povezavi z omenjenim ni bilo. Tisto, kar je bilo, pa za marsikaterega ni bil totalitarizem. Ravno tako je problem razglasiti za zločinca nekoga, ki se mu je cvet svetovne politike (z vseh vetrov) prišel (ali poslal svojo mater) pokloniti na pogreb. To so prekleti problemi. Sploh ni problem nato našteti dobra in slaba dela in zaključiti, da načeloma marsikaj ni bilo narobe. Je pa za to potrebna širina, ki ne gre v bob.

In potem imamo volilce, ki levice ne marajo ravno zaradi poveličevanja režima, ki jim je vzel sorodnike, prijatelje, znance... Največkrat brez sodbe in zagovora.

DostMam je izjavil:

Če pustimo ostalo in se osredotoimo na "kaj bo pospravljal, največjo gospodarsko rast in najmanjšo brezposlenost v zgodovini" se moramo vprašati na katero obdobje se nanaša ta največja gospodarska rast? Verjetno na obdobje po koronski krizi, ki je povzročila največji gospodarsi padec. Če padeš na 50% in nato zrasteš za 50%, še vedno nisi tam, mar ne?
Ko govorimo o najmanjši brezposelnosti v zgodovini bi se morali tudi previdno spraševati, ali obenem pomeni to tudi največjo zaposlenost v zgodovini. Sicer je brezveze.

Mogoče bi malo preveril procentni račun. če padeš za 50% in zrasteš za 50% si na 75%. Jezus kristus.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Po vojni so vse države počistile z izdajalci. Pri nas so jih še premalo pobili, ker nekateri debili še kar jamrajo, kako so bili domobranci "good guys", čeprav so prisegli okupatorju. Če si slovenec, ne moreš priseč nekomu, ki si želi tvojo državo in prebivalce v njej pobiti.

Italjanski vojaki v sloveniji so imeli pametno taktiko; izdajalca, ki je izdal partizane, so ubili skupaj s partizani. Ker če je svoj narod izdal, bo njih še prej. To ti pove zelo veliko, kaj si drugi mislijo o izdajalcih, samo pri nas jih poveličujete.

Ne poveličujem izdajalcev, ampak obsojam povojne poboje hrvatov, srbov in slovencev in NJIHOVIH družin. Če bi bilo sojenje izdajalcem in bi bili izdajalci postavljeni pred strelski vod, s tem nimam nobenih težav. Ne pa da so do jarkov zvlekli cele družine in jih gladko pospravili. To se pa ne gremo. Dokler komunajzerji tega ne bodo priznali, kot napako in prevzeli odgovornost, ne bo narodne sprave.

Še ti izjavljaš v letu 2022, da ste jih še premalo pobili, ker sedaj nimate miru, ker vam pokažemo vaše zločine. Kreten.

WizzardOfOZ je izjavil:

opranec si samo ti tukaj, s tem ko podpiraš izdajalce naroda.

Iščemo pravico, da si lahko narod zaceli rane.

Režim pod Titovim vodstvom je naredil cel kup napak in krivic. V zgodovinske učbenike naj se zapiše prava resnica, da so pobijali otroke in žene od kolaborantov, tudi tistih, ki so jih Nemci/Italjani prisilili v sodelovanje z grožnjo njihovim družinam.

Pobili vse, zakopali in pometali v jame, uničili vse papirje, da svojci ne vedo kje so padli njihovi dedki, babice, strici...

In vi še v letu 2022 zagovarjate, da so jih pobili premalo. Res si bedak.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

premalo so jih, ker če bi vse, se danes ne bi kregal o 80 let starih kosteh, ki večine niti ne zanimajo, pa ne bi poveličeval izdajalcev, ampak bi se pogovarjal o tem kako bomo kot narod uspešni in kako bomo državo popeljal ven iz krize.
opranoglavci pa še po 80 letih vlečete kosti naokoli in živite v zgodovini, ker nočete naprej.

mene kosti ne zanimajo, sploh ne tiste po ww2, zanima pa me kakšno prihodnost bo mel moj otrok v tej državi, kjer polovica poveličuje izdajalce, drga polovica pa morilce.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kuall ::

kosti ne zanimajo psihičih bolnikov, normalne ljudi zanimajo.
vas pa motijo, ker kažejo na zločinsko naravo vaših prednikov. bi radi čimbolj pometli pod preprogo (cenzura) in pobili ostale desničarje, da se ne bomo več kregali in da bo enoumje. zdej če bi bil bolj pameten bi vedel, da je deljenje na 2 dela v genih in tudui če pobijete vse desne se bodo ostali levičarji razdelili na 2 pola. in tako dalje.

WizzardOfOZ ::

ne drži. normalni ljudje so na grozote vojne in poboje pred 80 leti že zdavnaj pozabili in se z njimi ne ubadajo, ker niso nič imeli z njimi.
psihopati ste samo tisti, ki jih vsakič ven privlečete v debate.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

premalo so jih, ker če bi vse, se danes ne bi kregal o 80 let starih kosteh, ki večine niti ne zanimajo, pa ne bi poveličeval izdajalcev, ampak bi se pogovarjal o tem kako bomo kot narod uspešni in kako bomo državo popeljal ven iz krize.
opranoglavci pa še po 80 letih vlečete kosti naokoli in živite v zgodovini, ker nočete naprej.

mene kosti ne zanimajo, sploh ne tiste po ww2, zanima pa me kakšno prihodnost bo mel moj otrok v tej državi, kjer polovica poveličuje izdajalce, drga polovica pa morilce.

Gre za narodno spravo. Ne pričakujem razumevanja, ampak v državi ne bo šlo na bolje, če teh starih zamer ne bomo naslovili in jih dokončno ovrednotili.

Ostala bodo podtikanja zmerjanja in banalizacija na naše in vaše.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kuall ::

zakaj bi že zdavnaj pozabili na njih? jaz sem osebno poznal ljudi, ki so bili domobranci. ni tako daleč to, zgodovino je dobro poznati in raziskati resnico, ne pa trobiti komunistične propagande. v času diktature se ti ni splačalo o tej temi govoriti ampak zdaj smo v drugih časih in lahko se počasi opogumite in začnete govoriti o tem.

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

ne drži. normalni ljudje so na grozote vojne in poboje pred 80 leti že zdavnaj pozabili in se z njimi ne ubadajo, ker niso nič imeli z njimi.
psihopati ste samo tisti, ki jih vsakič ven privlečete v debate.

Ne bo držalo. Imam kolegico na inštitutu za narodno spravo, dnevno dobivajo maile od ljudi iz tujine, če jim pomagajo najti sorodnike ali vsaj ugotoviti kako so umrli. Zadeve vsekakor še niso zakopane. :( Stvari je treba razčistit, prevzet odgovornost in odgovorit na vprašanja.

Še ko so Borisa Pahorja vprašali o povojnih pobojih, je odgovoril da so to bili neki drugi časi in da o tem ne bo govoril. Skratka tematika, je še za marsikaterega Slovenca prekleto odprta. POznam gospoda, ki je preživel en tak strelski pohod. Tisti dan je izgubil stare starše, očeta, mater, brat in sestro, ker je bil oče kolaborant. To se ti zdi pravica? In cela njegova družina je bila ubita zaradi kolaborantsva.

Če se malo spustiš v to literaturo boš našel pretreslijive zgodbe, ki jih tudi potomci ne bodo pozabili...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

WizzardOfOZ ::

lej,vojna je grda stvar. vedno bila, je in bo. vedno se takrat delajo grozote. po vojni pa spet.

ampak čas je da se neha živet v zgodovini in da se začne gledat b prihodnost.

tudi sam poznam ljudi, ki so zaradi izdajalcev izgubili vse. moj dedek recimo je bil učitelj. izdajalec ga je izdal italjanom in poslali so ga v gonars. prišel je nazaj, na srečo. ker pa nikoli ni sprejel rdeče knjižice, so ga preganjali po vojni tudi komunisti, ker je bil pa takrat tisti isti izdajalec pa največji kominist.
ampak, da bi se jaz, ki nisem imel nič s tem, sedaj ukvarjal s temi 80 let starimi zadevami, mi na pamet ne pride. moram skrbet da familja ni lačna, pa da ji lahko nudim vse, kar jaz nisem imel.
in zato me zanima kaj bo kakšna vlada naredila za nas, ljudi, ki delamo, ne pa da se bodo vlade kregale o 80 let starih kosteh, na nas pa pozabile. in dokler ena vlada ne bo pokazala tega namena, da bo začela gledat v prihodnost, nobena ne dobi mojega glasu.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Scaramouche3 ::

111111111111 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

ne drži. normalni ljudje so na grozote vojne in poboje pred 80 leti že zdavnaj pozabili in se z njimi ne ubadajo, ker niso nič imeli z njimi.
psihopati ste samo tisti, ki jih vsakič ven privlečete v debate.

Ne bo držalo. Imam kolegico na inštitutu za narodno spravo, dnevno dobivajo maile od ljudi iz tujine, če jim pomagajo najti sorodnike ali vsaj ugotoviti kako so umrli. Zadeve vsekakor še niso zakopane. :( Stvari je treba razčistit, prevzet odgovornost in odgovorit na vprašanja.

Še ko so Borisa Pahorja vprašali o povojnih pobojih, je odgovoril da so to bili neki drugi časi in da o tem ne bo govoril. Skratka tematika, je še za marsikaterega Slovenca prekleto odprta. POznam gospoda, ki je preživel en tak strelski pohod. Tisti dan je izgubil stare starše, očeta, mater, brat in sestro, ker je bil oče kolaborant. To se ti zdi pravica? In cela njegova družina je bila ubita zaradi kolaborantsva.

Če se malo spustiš v to literaturo boš našel pretreslijive zgodbe, ki jih tudi potomci ne bodo pozabili...


Gledati preteklost kot ti, s časovne in osebne distance je lahko.
Obtožiti partizane ki so prišli domov in našli pobite svojce, potem se maščevali je zate pač preveč.
Morali bi čakati leta in leta, te ljudi loviti po drugih državah,ko sodišč ni bilo, ker dosti jih je pobegnilo v Argentino in drugod, kasneje prišli nazaj in niso bili deležni zapora!

Moj dedek je bil v partizanih, njegovega brata so izdali v majhni vasi določeni sovaščani,Nemci streljali pred našo hišo, ker je zbiral hrano in zdravila za partizane,mi še danes ne vemo kdo ga je izdal!

Dosti ljudi so izvedli in se grobo maščevali!

Koliko Slovencev je bilo pregnanih?

63.000 je bilo pregnanih preko Rajhenburga, skupaj pa je bilo izgnanih in pobeglih 80.000 Slovencev, od tega 45.000 v nemška izgnanska taborišča, ki se niso nikoli omenjala ne v prejšnji ne v sedanji državi. Toda Hitlerjev režim je ustanovil okoli 400 taborišč za izgnane Slovence in ta taborišča niso bila bistveno razlikovala od koncentracijskih taborišč, razen da niso imela krematorijev. Delovala so po ukazu Goeringa: »Ne ubiti, naj se na delu mučijo do smrti«. Na Hrvaško so izgnali 10.000 Slovencev, 7500 v Srbijo, na Madžarsko 2000 in v Italijo 35.000.
https://www.delo.si/novice/slovenija/ze...

mr_chai ::

General Rupnik je bil največji heroj Slovenije.



1. DOMOVINA!
2. NAROD!
3. BOG!


Hvala, ker si se trudil rešiti Slovence iz krempljev komunizma.

Scaramouche3 ::

mr_chai je izjavil:

General Rupnik je bil največji heroj Slovenije.



1. DOMOVINA!
2. NAROD!
3. BOG!


Hvala, ker si se trudil rešiti Slovence iz krempljev komunizma.






Nekoč naj bi bil celo izjavil: »Če je za ta narod treba žreti drek, ga bom tudi požrl.
In tudi ga je fašist, lepo so ga pospravili v drek!

Phantomeye ::

kuall je izjavil:

zakaj bi že zdavnaj pozabili na njih? jaz sem osebno poznal ljudi, ki so bili domobranci. ni tako daleč to, zgodovino je dobro poznati in raziskati resnico, ne pa trobiti komunistične propagande. v času diktature se ti ni splačalo o tej temi govoriti ampak zdaj smo v drugih časih in lahko se počasi opogumite in začnete govoriti o tem.


Sori, kolega, ampak večina ljudi, ki jim tukaj govoriš "levaki", nismo dovolj stari, da bi imeli kakršno koli vezo z Jugoslavijo, niti nimamo nobenih nostalgičnih spominov ali želja po komunizmu. Moja generacija in mlajši od mene smo proti kapitalizmu kot ga poznamo danes, kjer je večina od nas dobila res slabo namešane karte. Ker živimo v času, kjer si ne moremo zgraditi hiše ali kupit stanovanja, ne dobimo kreditov, ker niti povprečna plača ni dovolj, hkrati pa plačujemo najemnine za luknje, ki na današnjem trgu stanejo 200 jurjev. Najemnine, ki so višje kot bi bil obrok kredita, ki ga ne dobimo.

V veliko podjetjih prioritizirajo ljudi s študentskimi napotnicami ali pa namigujejo, da si jih "izposodiš", ker ni treba plačati malice, prevoza ali dopusta in drugih prispevkov, ki jih je delodajalec dolžan pokriti. Ali pa so ljudje "prisiljeni", da odpirajo S.P. za delavna mesta, ki uradno to niso, čeprav imajo elemente delovnega razmerja. Delovna mesta za katera bi po zakonu morali dobiti pogodbo za (ne)določen čas. In s tem izgubijo vse priborjene delavske pravice (kot študentje).

Pač realno, če misliš, da se nam gre za partizane in domobrance, si pač odmaknjen od realnosti. Jebe se meni za partizane in domobrance, jebe se mi za interese za ljudi žejnih moči. Pa naj bo to Tito, Hitler, Putin. Ne vem ali si ciničen star prdec, ki vse imaš, ali pa si privilegiranec, katerega boli kurac za stanje sveta okoli tebe, dokler se te ne bo osebno tičalo.

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

Ni bil fašist. Ko študirate zgodovino, začnite najprej pri PREDVOJNIH političnih pobojih s strani komunistov, da boste razumeli POVOJNE poboje.

Šele po tem si boste lahko ustvarili pravino sliko, objektivno sliko zgodovine.

WizzardOfOZ ::

mi bi radi prihodnost, ne pa da se moramo ukvarjat s preteklostjo.
in to je en izmed največjih problemov slovenije, ker vas večina levih in desnih živi v 80 let stari zgodovini.
iz preteklosti se uči, ne pa da se v njej živi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

harvey ::

WizzardOfOZ je izjavil:


ampak čas je da se neha živet v zgodovini in da se začne gledat b prihodnost.

Hočeš reči, da se naj Pohod ob žici okupirane Ljubljane in tek trojk usmeri v prihodnost.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Scaramouche3 ::

mr_chai je izjavil:

Ni bil fašist.


Leon Rupnik, škof Gregorij Rožman in SS general Erwin Rosner, ob drugi domobranski prisegi Hitlerju in SS-u, 30. 1. 1945.

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

mi bi radi prihodnost, ne pa da se moramo ukvarjat s preteklostjo.
in to je en izmed največjih problemov slovenije, ker vas večina levih in desnih živi v 80 let stari zgodovini.
iz preteklosti se uči, ne pa da se v njej živi.

A obenem volite staro gardo, ki pa se spominja teh stvari in kuha zamere. Tako v politiki kot gospodarstvu.

Takoj ko bodo praporščaki priznali povojne poboje nedolžnih, je zame zadeva zaključena. To bo dovolj.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kopriva60918 ::

Scaramouche3 je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Ni bil fašist.


Leon Rupnik, škof Gregorij Rožman in SS general Erwin Rosner, ob drugi domobranski prisegi Hitlerju in SS-u, 30. 1. 1945.


Samo zato, ker je bil na zaprisegi Hitlerju, še ne pomeni, da je bil nacist ali fašist. Nacistom se je pridružil, ker je vedel, da bodo izgubili in bodo Slovenijo osvobodili zavezniki.

WizzardOfOZ ::

harvey je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


ampak čas je da se neha živet v zgodovini in da se začne gledat b prihodnost.

Hočeš reči, da se naj Pohod ob žici okupirane Ljubljane in tek trojk usmeri v prihodnost.


Ni, zato pa to ignoriram.

111111111111 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

mi bi radi prihodnost, ne pa da se moramo ukvarjat s preteklostjo.
in to je en izmed največjih problemov slovenije, ker vas večina levih in desnih živi v 80 let stari zgodovini.
iz preteklosti se uči, ne pa da se v njej živi.

A obenem volite staro gardo, ki pa se spominja teh stvari in kuha zamere. Tako v politiki kot gospodarstvu.

Takoj ko bodo praporščaki priznali povojne poboje nedolžnih, je zame zadeva zaključena. To bo dovolj.


Tistih, ki so po vojni pobijali, že dolgo ni več med živimi. Ti ki so danes še živi, so se pa po hostah skrivali še par let po tem, ko je bilo vojne konec (hej, sej pri nas je še ni konec, ker se še vedno o tem prerekamo - mogoče bo pa še kakšen iz gozda ven prilezel)
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Horas ::

kopriva60918 je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Ni bil fašist.


Leon Rupnik, škof Gregorij Rožman in SS general Erwin Rosner, ob drugi domobranski prisegi Hitlerju in SS-u, 30. 1. 1945.


Samo zato, ker je bil na zaprisegi Hitlerju, še ne pomeni, da je bil nacist ali fašist. Nacistom se je pridružil, ker je vedel, da bodo izgubili in bodo Slovenijo osvobodili zavezniki.


a je bil vidovit?:))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

kopriva60918 ::

Pravi domoljubi imajo instinkt.

Mare2 ::

kopriva60918 je izjavil:

Pravi domoljubi imajo instinkt.

Kolaborante, izdajalce in belogardiste sedaj sami sebe imenujejo domoljubi pripadniki skrajne desničarske skupine. :) Saj to je že nekaj časa.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

kopriva60918 ::

V drugi svetovni vojni ni bilo desničarjev, samo levičarji - Stalin in Hitler sta se udarila, kdo bo večji levičar. Gospod Rupnik je bil pa nevtralen, hotel je samo ščititi Slovence pred komonizmom, zato se je nacistom pridružil.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

kopriva60918 je izjavil:

V drugi svetovni vojni ni bilo desničarjev, samo levičarji - Stalin in Hitler sta se udarila, kdo bo večji levičar. Gospod Rupnik je bil pa nevtralen, hotel je samo ščititi Slovence pred komonizmom, zato se je nacistom pridružil.


He he. Dobra zgodba. Naiven in primitiven folk je nasedel.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

matobeli ::

Pa še to ne. Nasledli so samo tisti low ranking desničarji ki jih zgolj družba drži da ne bi postali fašisti. Pa se tolažijo da to niso ker sta bila Stalin in Hitler oba totaliratista, in ker je bil stalin komunist, je tudi Hitler neke sorte komunist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Mare2 ::

matobeli je izjavil:

Pa še to ne. Nasledli so samo tisti low ranking desničarji ki jih zgolj družba drži da ne bi postali fašisti. Pa se tolažijo da to niso ker sta bila Stalin in Hitler oba totaliratista, in ker je bil stalin komunist, je tudi Hitler neke sorte komunist.


Imajo pa tudi pripadniki skrajne desničarske skupine novorojenega zgodovinarja. Je že bil parkrat tudi na RTV SLO. Samo en izmed ustreljenih kozlov. Partizani so krivi, da so nemci pobijali Slovence. Če ne bi branili svobode Slovenije, se pač to ne bi dogajalo. Torej, če bi kolaborirali, tako kot so to storili belogardisti.

Še dobro, da je ta veleumni zgodovinar razjasnič še drugo plat vojne. :)
In primitivci nasedejo.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

TESKAn ::

Samo en izmed ustreljenih kozlov. Partizani so krivi, da so nemci pobijali Slovence. Če ne bi branili svobode Slovenije, se pač to ne bi dogajalo.

Naj ga kdo vpraša, kaj si kaj misli o ukrajinski vojni.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Mare2 ::

TESKAn je izjavil:

Samo en izmed ustreljenih kozlov. Partizani so krivi, da so nemci pobijali Slovence. Če ne bi branili svobode Slovenije, se pač to ne bi dogajalo.

Naj ga kdo vpraša, kaj si kaj misli o ukrajinski vojni.


Tu pa je nastopil pacient kot oportunist. Tam nekje 2 do 3 mesece pred volitvami se je začel zanimat za ukrajinsko vojno in zelo prepričljivo je začel celo tja hodit na obisk. Hvalil se je, kot da je on pokazal pot drugim EU funkcionarjem. Očitno ni bil dovolj prepričljiv in je nasedlo zgolj 4% primitivnega prebivalstva. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

111111111111 ::

Mare2 je izjavil:

Tu pa je nastopil pacient kot oportunist. Tam nekje 2 do 3 mesece pred volitvami se je začel zanimat za ukrajinsko vojno in zelo prepričljivo je začel celo tja hodit na obisk. Hvalil se je, kot da je on pokazal pot drugim EU funkcionarjem. Očitno ni bil dovolj prepričljiv in je nasedlo zgolj 4% primitivnega prebivalstva. :)

Kaka lepa vključujoča levičarska besedan retorika. Volilce nasprotnega pola zbanalizirat, da izgubijo človečnost in potem ukrepat. A nismo to že videli pri strelskih jarkih? Imeli ste najmanj 20 let proste roke, da nam pokažete kako ste uspešni pri vodenju države, pa ste vse razprodali, pa se še vedno oklepate oblasti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

matobeli ::

Edini problem je da ko jajo pride na oblast misli da more vse nadoknadit :))

Volil bi pirate pa bi imel mir sam pred sabo.

Mare2 ::

111111111111 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Tu pa je nastopil pacient kot oportunist. Tam nekje 2 do 3 mesece pred volitvami se je začel zanimat za ukrajinsko vojno in zelo prepričljivo je začel celo tja hodit na obisk. Hvalil se je, kot da je on pokazal pot drugim EU funkcionarjem. Očitno ni bil dovolj prepričljiv in je nasedlo zgolj 4% primitivnega prebivalstva. :)

Kaka lepa vključujoča levičarska besedan retorika. Volilce nasprotnega pola zbanalizirat, da izgubijo človečnost in potem ukrepat. A nismo to že videli pri strelskih jarkih? Imeli ste najmanj 20 let proste roke, da nam pokažete kako ste uspešni pri vodenju države, pa ste vse razprodali, pa se še vedno oklepate oblasti.

Nimam jaz veze z levičarji. Zgolj navajam resno prolematiko nove razlage partizanskega bojevanja in oportunizma pacienta. Bolnika.

Če nekdo zazna resne bolezenske psihične motnje na enem človeku. Ali je ta človek takoj levičar? Sicer pa so meni esdeesovci nekako prebavljivi, sploh v opoziciji. Da ne morejo delat škode slovenskemu narodu.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

111111111111 ::

Mare2 je izjavil:

Nimam jaz veze z levičarji. Zgolj navajam resno prolematiko nove razlage partizanskega bojevanja in oportunizma pacienta. Bolnika.

Če nekdo zazna resne bolezenske psihične motnje na enem človeku. Ali je ta človek takoj levičar? Sicer pa so meni esdeesovci nekako prebavljivi, sploh v opoziciji. Da ne morejo delat škode slovenskemu narodu.

PO retoriki sodeč, prav lepo pašeš k njim. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

111111111111 - To danes govorijo tisti, ki so mladince v četah vodili na politično propagandne izlete v Jajce in na koncu poročila napisali - Druže Tito, mi ti se kunemo, da sa tvoga puta ne skrenemo. Komandant čete Ivan Janez Janša. O tem, da je Tito zločinec, so se razpisali po njegovi smrti, predvsem pa po razpadu, zaradi parcialnih interesov takratnih politikantov. Vse kar je bilo dobrega, so se v vsaki repubiliki potrudilo uničit, da slučajno nebi kdo pomislil, da v tistem sistemu ni bilo vse slabo. Nobena sedanja država na Balkanu, uničenega ni nadomestilo z novim, boljšim, učinkovitejšim,... pa je minilo 31 let, samo štiri manj, v katerih je Tito ustvaril 4.-to vojaško silo v Evropi. Režim ni nič vzel, življenje jim je vzelo napačno odločanje, ko se je bilo potrebno opredelit. Ko so pobijali zavedne in jih vozili v internacijo, ravno zaradi izdaj teh družin, pa naj pozabimo. Sveto pismo pravi zob za zob. Vsi narodi so po vojni opravili s kolaboracijo, pri nas ne dokončno, ker so je veliko pustilo žive, kar se vidi danes, kako se hoče spreminjat zgodovina, na srečo so glavni dokumenti v tujini, pa tudi ocene svetovnih zgodovinarjev in raziskovalcev dogajanja po vojni, govorijo precej drugače. Če tega nebi bilo, bi že imeli javne domobranske narodne heroje za boj proti okupatorju, podgane lažnjive. Resnica je znana, samo vam ni všeč. Na vsak način boste morali najprej priznati svoje zločine, saj je leva stran priznala svoje in se za njih opravičila ob spravi v kočevskem Rogu, z desne strani tega ni bilo, razen tiho priznanje in tiha prošnja za oprostitev s strani RKC, oziroma metropolita Šušterja. Narodna sprava je bila sklenjena v Rogu, kot kaže s figo v žepu na desni strani, ni bilo pa nikakršnega dovoljenja za potvarjanje zgodovine pa tudi nobenega opravičila domobrancev in belogardistov. Jaz ti pa povem za stotine primerov, ko so bile od izdajalcev pobite družine, ker je bil en član v partizanih, vedeli pa so to, samo najbližji sosedi. V Grahovem je bila 2 dni pred prihodom ubita družina iz katere je oče in en sin osvobodil Trst. Ko so se vračali proti LJ, je šel pogledat in našel pogorišče in v njem 7 trupel njegove družine. Takoj je pospravil soseda, za katerega je predvideval, da je to storil, epilog je bil, da ga je hitro brigadno sodišče obsodilo na smrt zaradi uboja in takoj tudi ustrelili.

kuall - Šlo je za pobijanje kolaborantov med vojno in kaznovanje kolaboracije po doseženi zmagi nad fašizmom in nacizmom, predvsem tistih, ki so 1944 na bežigrajskem štadionu prisegli zvestobo, ko je bilo celemu svetu že jasno, da je v zadnjih vzdihljajih. Italjanski fašisti so naredili odlično potezo (zato so lahko tudi kandidirali na prvih volitvah v I po vojni), se vdali in pristopili k zaveznikom. Če bi naši naredili enako, bi bile po vojni večstrankarske volitve, ker pa to niso naredili niti ustaši, niti četniki, so se komunisti sprehodili na vrh oblasti.
Dešnjaki ste tako pametni, da niti napak vaših starih staršev pri odločitvah za boj proti ali sodelovanje, niste sposobni trezno preštudirat.
Kdo pameten, naj vas potem jemlje kolikor toliko resno. Tako, kot pere desna stran vas, nas niso niti v najtrših časih kominterne, bedak 500%-ni. Reveži, nikoli vam ne bo jasno, da se z okupatorjem ne sodeluje in paktira, niti ne prisega. Kreteni počistite pri sebi, priznajte grehe in se slovenskemu narodu opravičite, tako kot se je leva stran. ZGODOVINE PA NE BOSTE NA VAŠ MLIN PRIPELJALI NIKOLI, BEDNI SLOVENSKI IZDAJALCI!
Dva očetova strica sta na vašem računu, oče pa je pobegnil iz vrste za streljanje talcev, kot 18 letni fantič in se pridružil partizanom.
Si pač podpornik kolaboracije z okupatorjem, bi bil vesel, če bi namesto odpora, pol LJ in cela Dolenjska, sodelovala z JLA v času vojne za osamosvojitev? Še po osamosvojitvi ste trdili, da so bili komunisti proti, kljub 94%-ne podpore, torej je tudi večina tistih, ki so bili iz drugih republik, glasovala za odcepitev, razen verjetno Srbov, ki so do konca verjeli v SFRJ. Saj so jih in še opravičili so se, kar z druge strani čakamo že od leta 1945, baje, da so domobranci še vedno v vojni, ker niso podpisal kapitulacije.

mr_chai - Kot veš je bila komunistična partija prepovedana stranka, ker pač ni imela boga in kralja v svojem statutu, zato so bili preganjani, so jih lovili, zapirali, pretepali,..... Za to so bile zadolžene posebne skupine politične policije in v glavnem so bili žrtve pripadniki teh lovcev na komuniste. Če imaš podatke o ubojih ljudi, ki s KPS niso imeli niti najmanjše veze pa veselo napiši poimensko in njihove zadolžitve v kraljevini. Lupate nekaj na pamet, samo, da bi na videlo prišla desna agenda.
Delo krepa človeka

Mare2 ::

111111111111 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Nimam jaz veze z levičarji. Zgolj navajam resno prolematiko nove razlage partizanskega bojevanja in oportunizma pacienta. Bolnika.

Če nekdo zazna resne bolezenske psihične motnje na enem človeku. Ali je ta človek takoj levičar? Sicer pa so meni esdeesovci nekako prebavljivi, sploh v opoziciji. Da ne morejo delat škode slovenskemu narodu.

PO retoriki sodeč, prav lepo pašeš k njim. :D

Vidim, moraš biti precej omejen, če poznaš le leve in desne. Bova težko skup prišla.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

111111111111 ::

solatko je izjavil:

O tem, da je Tito zločinec, so se razpisali po njegovi smrti,

Seveda, ker če si prej stegnil jezik so ti ga odrezali in te poslali na goli otok. Kolaboranti iz tujine so vedno Tita smatrali za zločinca, kar tudi je in bo ostal. Zgodovino bomo popravili, ker so jo pisali taki zaslepljenci kot si ti. Napisali bomo tudi imena izdajalcev in imena njihovih nedložno pobitih družin, ker so bili partizani zamerljive pičke in so v svoji zameri streljali vse povprek, ker so vojno zmagali. In dandanašji, se še vedno najdejo nekateri, ki slavijo Jugoslavijo, na truplih svojih nedolžno pobitih sodržavljanov.

Mare2 je izjavil:

Vidim, moraš biti precej omejen, če poznaš le leve in desne. Bova težko skup prišla.

Čudno. Omejenci se ponavadi razumemo med sabo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kopriva60918 ::

111111111111 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Tu pa je nastopil pacient kot oportunist. Tam nekje 2 do 3 mesece pred volitvami se je začel zanimat za ukrajinsko vojno in zelo prepričljivo je začel celo tja hodit na obisk. Hvalil se je, kot da je on pokazal pot drugim EU funkcionarjem. Očitno ni bil dovolj prepričljiv in je nasedlo zgolj 4% primitivnega prebivalstva. :)

Kaka lepa vključujoča levičarska besedan retorika. Volilce nasprotnega pola zbanalizirat, da izgubijo človečnost in potem ukrepat.


To je večni problem levuharjev, enostavno bi nas radi razčlovečili, se norčevali iz nas in še kaj hujšega, potem se pa čudijo, da izgubljajo volitve za volitvami, ker intelegentni ljudje vidijo te žalitve na račun nas domoljubov in potem obkrožijo Gospoda Janeza Janšo, ki je edini pravi državnik, ki je sposoben povezat Slovenijo brez razdvajanja in žalitev, mi, njegovi podporniki pa tudi!

mr_chai ::

Mare2 je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

V drugi svetovni vojni ni bilo desničarjev, samo levičarji - Stalin in Hitler sta se udarila, kdo bo večji levičar. Gospod Rupnik je bil pa nevtralen, hotel je samo ščititi Slovence pred komonizmom, zato se je nacistom pridružil.


He he. Dobra zgodba. Naiven in primitiven folk je nasedel.


Aja in kaj je alternativa. Je toliko sovražil Slovence, da se je odločil, da bo vse pobil s pomočjo fašističnega ustroja nacijev ? A je to tisto v kar ti verjameš ? Patetično. Kakšen otrok morš bit, da eni taki pravljici za lahko noč lahko verjameš, res... Does not compute.

12c0 ::

Diktatorji so domena desničarstva ;)
Stalin je celo komuniste pošiljal Hitlerju na mučenje in v smrt, ampak prej so se sami izživljali nad njimi. Prva Stalinova morija, je bila morija nad komunisti, ki so javno protestirali proti njemu in ga označili za šarlatana in bleferja, ki je ugrabil njihovo gibanje, da bi lahko prevzel totalno oblast.

kopriva60918 ::

Gospod Rupnik je točno vedel, da bodo komonisti po vojni pobili 15000 Slovencev, ni pa nasedal na današno lažnjivo komonistično propagando, da naj bi nacisti med vojno pobili 30000 Slovencev, ponemčevali in take izmišljotine. Dobro je vedel za pakt med Stalinom in Hitlerjem in da so komonisti okupatorji in kolaborantje, zato je prisegel nacistom.

mr_chai ::

solatko je izjavil:


mr_chai - Kot veš je bila komunistična partija prepovedana stranka, ker pač ni imela boga in kralja v svojem statutu, zato so bili preganjani, so jih lovili, zapirali, pretepali,..... Za to so bile zadolžene posebne skupine politične policije in v glavnem so bili žrtve pripadniki teh lovcev na komuniste. Če imaš podatke o ubojih ljudi, ki s KPS niso imeli niti najmanjše veze pa veselo napiši poimensko in njihove zadolžitve v kraljevini. Lupate nekaj na pamet, samo, da bi na videlo prišla desna agenda.


Ah dej no prdec stari solatasti, a imaš že malo demence?

Vosovci so ubili 519 oseb! Med njimi župnike, učitelje, premožne kmete, ter ostale, ki so javno nasprotovali komunizmu.

Prdula stara, spelji se nekam. Se vid, da je bil tvoj tastar rdeča pizda.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GregiB ()

solatko ::

mr_chai - Smrkec, si že nehal cizati mamino mleko? Poslušaš zgodbe novodobnih desnjakov, ki po defaultu ljubijo narodne izdajalce in kolaborante. Vosovci so pač odstranili tiste, ki so pripomogli, da KPS ni bila priznana stranka leve opcije, saj so se klerovci bali, da imajo preveč dobre programe za ljudi in bi na volitvah lahko dobili veliko glasov. V politiki gre za denar, moč in nadvlado in čisto nič drugega. Ti ne veš, da so simpatizerje KPS lovili in zapirali in ravno teh 519 je bilo pri tem najbolj aktivnih, če prav jim nebi bilo treba. Kdor se z ognjem igra od ognja nastrada.
Na kateri strani so bili vsi tisti, ki so komuniste lovili med obema vojnama? Normalno med kolaboranti. V SLO je bilo cca 250 aktivnih komunistov, ki so bili sposobni organizirati odpor proti okupatorju in domačim izdajalcem pa še speljat revolucijo in potem vladali precej složno 45 let. Od kar imamo večstrankarski sistem, poteka v državi razslojevanje, prepiri med politiki, grebenje za oblast in predvsem jeza, ker glupi folk večinoma voli leve. Desni se ukvarjate predvsem z vašim pojmovanjem polpretekle zgodovine in bojem, da bi vaši pogledi na WW2, postali večinski. Trudite se prepričat mladino, kakšni zločinci so bili komunisti, ob tem pa v 31 letih samostojnosti, politika nima kaj pokazati, saj se ukvarja večinoma sama s seboj in drugače mislečimi. Lahko vas je sram, ker volite eno in isto golazen, ne glede na to, kako pokvarjena je. V yugi so pokvarjenci več ali manj sedeli, le redki so ušli roki pravice.
Delo krepa človeka

link_up ::

Haha wizz, zdaj je meni jasno zakaj se ti v kosu furas 500km brez cilja ob nedeljah. :)
In and Out

WizzardOfOZ ::

Ker se mi ob nedeljah ni treba s politiko ukvarjat al pa k maš hodit, pa mam čas. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

111111111111 ::

solatko je izjavil:

V yugi so pokvarjenci več ali manj sedeli, le redki so ušli roki pravice.

Tako je. Več ali manj vsi na primernih direktorskih stolčkih.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

cias ::

WizzardOfOZ je izjavil:

opranec si samo ti tukaj, s tem ko podpiraš izdajalce naroda.


Spraviti 90% populacije na rob preživetja za ideologijo ni izdaja ampak naša temeljna moralna dolžnost!

solatko ::

cias - Do ideologije je prišlo, ker desni niste imeli nobene želje po organiziranju odpora, proti okupatorju, nasprotno sklenili ste pakt in uporabljali okupatorjevo orožje za borbo proti svojim državljanom. Vi morale nikoli niste imeli in sploh ne veste kaj je to, če podpirate najbolj zločinsko organizacijo v svetu od nastanka naprej.
Delo krepa človeka

cias ::

JJ se ni niti preoblekel ko je prišel z Ruske fronte?



solatko je izjavil:

cias - Do ideologije je prišlo, ker desni niste imeli nobene želje po organiziranju odpora, proti okupatorju, nasprotno sklenili ste pakt in uporabljali okupatorjevo orožje za borbo proti svojim državljanom. Vi morale nikoli niste imeli in sploh ne veste kaj je to, če podpirate najbolj zločinsko organizacijo v svetu od nastanka naprej.


OK boomer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()
««
15 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
1001105546 (63623) 111111111111
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10110682 (6842) Cveto
»

politična polarizacija Slovenije

Oddelek: Loža
232306 (1615) Reycis

Več podobnih tem