» »

Kaj se gre naš Janša?

Kaj se gre naš Janša?

Temo vidijo: vsi
««
7 / 20
»»

kuall ::

nevone je izjavil:

kuall je izjavil:

fovšija kmetom, kapitalistom in sposobnim (npr zda) je velik izvor zla.


Podcenjevanje vsega kar ni kmet ali kapitalist tudi.

o+ nevone



lol. no u!!! slovanska taktika, tako zdejle rusi delajo.

GregiB ::

Jep, našemu se je pa res strgalo
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

PacificBlue ::

GregiB je izjavil:

Jep, našemu se je pa res strgalo

:D

kingsix ::

GregiB je izjavil:

Jep, našemu se je pa res strgalo


https://www.reddit.com/r/UkrainianConfl...

Med top upvotanimi v tem reddit... Komentarji... No zgleda odziv dober.. Razen za levake 😂

GregiB ::

kingsix je izjavil:

No zgleda odziv dober.. Razen za levake


No, v kolikor samo vidijo (oz. po tvoje verjetno vidiMo) problem v takšnih postih nekoga, ki vodi politiko v suvereni državi, pove potem veliko o.... vseh ostalih...
Reddit odziv? No ja, glede na povprečno starost in mentaliteto reddit uporabnikov... pričakovan...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

sivistol ::

kajetan je izjavil:

đej đej se pac obraca tja kamor veter piha.
njegove mokre sanje so da bi bil mali putin.
kaksen paradoks je ta njegov obisk.
vse za volitve

paradoks
vendar predvidljiv paradoks


kdo pa nebi biu ? meu svojo državo z praktično neskončno suply plina nafte itd 10k nukic, pa take pare bi naredu da bi glava pekla, sej sam putin ve kolko ma pod palcem, pač pubec se je znajšu
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

111111111111 ::

GregiB je izjavil:

Jep, našemu se je pa res strgalo

Jap tokrat pa definitivno. Takih šal si predsednik vlade res ne more privoščit.

kingsix je izjavil:

https://www.reddit.com/r/UkrainianConfl...

Med top upvotanimi v tem reddit... Komentarji... No zgleda odziv dober.. Razen za levake 😂

Šala je že OK, ampak ne ko jo deli predsednik vlade neke razvite suverene države.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

JJ je fuknjen človek in 24.4 ga moramo odstaviti.

D3m ::

Ahhhh, ja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mare2 ::

scipascapa je izjavil:

JJ je fuknjen človek in 24.4 ga moramo odstaviti.


Sramoto dela Sloveniji.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

endelin ::

Jokajte. Medtem gredo vsi iz EU po poti JJ kar se tice zunanje politike:)) eno so subjektivne, zlobne ocene levakov in msm, drugo so objektivna dejstva. Če ne marate človeka ne pomeni, da dela sramoto; samo preprosto niste demokrati ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Vajenc ::

endelin je izjavil:

Jokajte. Medtem gredo vsi iz EU po poti JJ kar se tice zunanje politike:)) eno so subjektivne, zlobne ocene levakov in msm, drugo so objektivna dejstva. Če ne marate človeka ne pomeni, da dela slabo ;)

Eno so dejstva, da sedaj v Kijevu in okolici ni Ruske vojske in bomb, takrat pa so bile in je bil tak obisk pogumen in skrajno neodgovoren, drugo pa objektivna napoved, da bo slej ko prej visoka EU politika prišla v Kijev. JJ gre po poti ostalih desnih populistov. Za običajne državljane to ne pomeni nič dobrega. Manj javnega zdravstva in šolstva, nespoštovanje vladavine prava in svobode, bogatenje bogatih in ukinjanje srednjega sloja. Si ga pa zaslužimo, ker ga voli cca 25% volivcev ne glede na vse, ko bo imel pod kontrolo MSM bo podpora 50%+ in posledično popolnoma proste roke pri kreiranju svoje vizije. Bog nam pomagaj!
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

solatko ::

Vajenc - Tam kjer je bil Twitko & friends, se Kijeva še vidi ne, niso bili niti blizu fronte.
Delo krepa človeka

mirator ::

endelin je izjavil:

Jokajte. Medtem gredo vsi iz EU po poti JJ kar se tice zunanje politike:)) eno so subjektivne, zlobne ocene levakov in msm, drugo so objektivna dejstva. Če ne marate človeka ne pomeni, da dela sramoto; samo preprosto niste demokrati ;)

Vidiš, ravno v tem je problem, kot si ga opisal, samo da z napačne strani. Opisal si ga s strani nekoga, ki pač počne stvari, niti ni važno ali junaške, strahopetne, povzpetne ali kakršne že koli, ki vplivajo samo na njega in mogoče njegove bližnje. Ko pa gre za predsednika vlade neke države, pa soliranje pod nobenim pogojem ni dovoljeno in si takšna "Rambo" akcija zasluži vse kritike. Povsem drugače bi bilo, če bi o svoji nameri obvestil ali se posvetoval z DZ (res v tajnosti, vendar z odobravanjem DZ). Potem bi res lahko rekli, da se je žrtvoval za državo, tako pa je izpadlo, kot predvolilna gesta in provociranje EU. To v tem trenutku nima nič, ali maramo Janšo ali ne.

111111111111 ::

endelin je izjavil:

Jokajte. Medtem gredo vsi iz EU po poti JJ kar se tice zunanje politike:)) eno so subjektivne, zlobne ocene levakov in msm, drugo so objektivna dejstva. Če ne marate človeka ne pomeni, da dela sramoto; samo preprosto niste demokrati ;)

To se pa strinjam. Pod Šarcem je bilo zunanjih diplomatskih odnosih točno 0. Jajo je za zunanjo politiko majster v primerjavi s Klovni na levi.

Sedaj čakam solatkota, da nam predstavi kako bo Ursula šla samo do Poljsko-Ukrajinske meje.

solatko je izjavil:

Vajenc - Tam kjer je bil Twitko & friends, se Kijeva še vidi ne, niso bili niti blizu fronte.

Boš moral pa predstavit dokaze za to tezo. En člančič nekega rumenega medija, ki ima podobne blodnje kot ti, pač ne bo dovolj. :D

Pa če velikokrat ponoviš, to še ne postane resnica. Isto kot s Svetim pismom. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

mirator je izjavil:

Vidiš, ravno v tem je problem, kot si ga opisal, samo da z napačne strani. Opisal si ga s strani nekoga, ki pač počne stvari, niti ni važno ali junaške, strahopetne, povzpetne ali kakršne že koli, ki vplivajo samo na njega in mogoče njegove bližnje. Ko pa gre za predsednika vlade neke države, pa soliranje pod nobenim pogojem ni dovoljeno in si takšna "Rambo" akcija zasluži vse kritike. Povsem drugače bi bilo, če bi o svoji nameri obvestil ali se posvetoval z DZ (res v tajnosti, vendar z odobravanjem DZ). Potem bi res lahko rekli, da se je žrtvoval za državo, tako pa je izpadlo, kot predvolilna gesta in provociranje EU. To v tem trenutku nima nič, ali maramo Janšo ali ne.

Po moje preveč ozek pogled. Prvo kot prvo ni bil edini, gesta je bila zelo na mestu, to se strinjajo tudi evropski politični nasprotniki. Tudi naši če bi bili pametni, bi to potezo manj napadali.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

mirator ::

111111111111 je izjavil:

mirator je izjavil:

Vidiš, ravno v tem je problem, kot si ga opisal, samo da z napačne strani. Opisal si ga s strani nekoga, ki pač počne stvari, niti ni važno ali junaške, strahopetne, povzpetne ali kakršne že koli, ki vplivajo samo na njega in mogoče njegove bližnje. Ko pa gre za predsednika vlade neke države, pa soliranje pod nobenim pogojem ni dovoljeno in si takšna "Rambo" akcija zasluži vse kritike. Povsem drugače bi bilo, če bi o svoji nameri obvestil ali se posvetoval z DZ (res v tajnosti, vendar z odobravanjem DZ). Potem bi res lahko rekli, da se je žrtvoval za državo, tako pa je izpadlo, kot predvolilna gesta in provociranje EU. To v tem trenutku nima nič, ali maramo Janšo ali ne.

Po moje preveč ozek pogled. Prvo kot prvo ni bil edini, gesta je bila zelo na mestu, to se strinjajo tudi evropski politični nasprotniki. Tudi naši če bi bili pametni, bi to potezo manj napadali.

To je pač tvoje mnenje, mojega pa pusti pri miru.

Horas ::

111111111 al kolk 1 pač maš, kake dokaze bi ti rad, raje pamet vklop, v svoji betici.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

solatko ::

111111111111 - Jaz sem že dal dokaz, da twitko ni bil v Kijevu, se boš moral potrudit s kakšno slikico Twitkota in razbitin pred Kijevim (takih posnetkov ni, ker tam, kjer so bili te trije pacienti, ni nič razbitega.
Res je, en rumen medij je razložil, kako je s tem, noben legitimen medij pa ob vseh novinarjih in snemalcih na vojnih območjih, nima niti ene slike prihoda vlaka, kaj šele slike, magari s dvojniki teh pacientov. Slaba propaganda, glede na to, da se Twitkotu ne verjame nič več.

Saj bi mu tudi naši dali priznanje, če bi vsaj en indic potrjeval njihov izlet do Kijeva in ne samo 40km od ukrajinske meje na poljski strani. Vsi so vedeli, do kam gredo vlaki iz EU.

Janez za enkrat še nima modrega vlaka, ki bi vozil po njegovih navodilih.:'(
Delo krepa človeka

GregiB ::

Solatko, men je sicer gladko vseeno, kje je bil... ampak... lack of evidence is not evidence
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Colt1911 ::

Poskrbeti moramo da bo naslednja pot SDSS fuhrerja v Norišnico LJ-Polje. Nepovratno ! :P
Njegove owce pa garbat dokler ne pridejo k pameti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

111111111111 ::

mirator je izjavil:


To je pač tvoje mnenje, mojega pa pusti pri miru.

Saj sem povedal svojega.

Horas je izjavil:

111111111 al kolk 1 pač maš, kake dokaze bi ti rad, raje pamet vklop, v svoji betici.

Karkoli pametnega.

solatko je izjavil:

111111111111 - Jaz sem že dal dokaz, da twitko ni bil v Kijevu, se boš moral potrudit s kakšno slikico Twitkota in razbitin pred Kijevim (takih posnetkov ni, ker tam, kjer so bili te trije pacienti, ni nič razbitega.
Res je, en rumen medij je razložil, kako je s tem, noben legitimen medij pa ob vseh novinarjih in snemalcih na vojnih območjih, nima niti ene slike prihoda vlaka, kaj šele slike, magari s dvojniki teh pacientov. Slaba propaganda, glede na to, da se Twitkotu ne verjame nič več.

Saj bi mu tudi naši dali priznanje, če bi vsaj en indic potrjeval njihov izlet do Kijeva in ne samo 40km od ukrajinske meje na poljski strani. Vsi so vedeli, do kam gredo vlaki iz EU.

Janez za enkrat še nima modrega vlaka, ki bi vozil po njegovih navodilih.:'(

Žal nisi. Dal si samo en člančič iz našega rumenega medija. Seveda te razumem kot antivaxer ne verjameš več svetovnim medijem, ampak samo še lokalnim. Vsi so vedeli? Kdo vsi?

Colt1911 je izjavil:

Poskrbeti moramo da bo naslednja pot SDSS fuhrerja v Norišnico LJ-Polje. Nepovratno ! :P
Njegove owce pa garbat dokler ne pridejo k pameti.

Zanimiv pogled za tiste, ki vpijejo da je Janša fašist, bi najraje delali kot fašisti. Zanimivo. In potem se sprašujete, zakaj nekateri nismo ne za leve ne za desne. Na koncu dneva bi vsi samo pobijali in garbali nasprotnike.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Evo solatko, sedaj se bodo šli pa v Bučo in Kijev slikat še preostali EU voditelji, ki si prej niso upali. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

WizzardOfOZ ::

evropa ima samo še 6 opic, ki živijo prosto na tem komitentu. vse ostale so že ušle med politike.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

D3m ::

Ermmmmmm.....kaj pa neodvisna preiskava dogodka?

Zakaj imajo fotošuting?
|HP EliteBook|R5 6650U|

solatko ::

111111111111 - Sem pričakoval, da boš nalimal vsaj eno slikico vlaka s katerega izstopajo trije veliki in kakšno razvalino zadaj. Nimaš? Seveda ne, če vlaka tam sploh ni bilo. Dobro, da ostajaš zagret komunist in v vseh pogledih podpiraš delovanje zadnjega Stalinista na svetu - g.Twitkota.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Sem pričakoval, da boš nalimal vsaj eno slikico vlaka s katerega izstopajo trije veliki in kakšno razvalino zadaj. Nimaš? Seveda ne, če vlaka tam sploh ni bilo. Dobro, da ostajaš zagret komunist in v vseh pogledih podpiraš delovanje zadnjega Stalinista na svetu - g.Twitkota.

Takrat je bilo za novinarje prenevarno, da bi bili tam. To si je upal samo še naš Jajo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

enemon ::

endelin je izjavil:

Jokajte. Medtem gredo vsi iz EU po poti JJ kar se tice zunanje politike:)) eno so subjektivne, zlobne ocene levakov in msm, drugo so objektivna dejstva. Če ne marate človeka ne pomeni, da dela sramoto; samo preprosto niste demokrati ;)


Putin bo tudi nukice stiskal po vrstnem redu tega, iz katere države so najprej srali... Slovenija tako kasira prva.

Mare2 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Sem pričakoval, da boš nalimal vsaj eno slikico vlaka s katerega izstopajo trije veliki in kakšno razvalino zadaj. Nimaš? Seveda ne, če vlaka tam sploh ni bilo. Dobro, da ostajaš zagret komunist in v vseh pogledih podpiraš delovanje zadnjega Stalinista na svetu - g.Twitkota.


A to govoriš o pacientu? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

solatko ::

111111111111 - Bejž no, fotoreporterji in novinarji so že na terenu in komaj čakajo kakšne take zadeve, seveda ti glup kot si, to ne moreš dojet.
Mare2 - Recimo, če prav je pacientov kar precej, saj jih ima samo puklasti za eno kar precej veliko bolnišnico okoli sebe.>:D
Delo krepa človeka

tomlin ::

Kaj se gre naš Janša.
Naš Janša se gre samo pot svoje vesti.

Končno so sledili Janezu Janši.

Danes, ko sem gledal Ursulo von der Leyen pri mrličih v polivinilu, sem začutil,da se je iz nje izvil krik groze, žalosti in jeze.
Vsa čast Janezu Janši, da je sprožil to ptovanje EU viditeljev. Slike ne povedo tistega kar doživiš na kraju dogodka.

https://nova24tv.si/svet/tudi-tu-je-slo...

Scaramouche ::

sem začutil,da se je iz nje izvil krik groze, žalosti in jeze.

Škoda ker je samo enosmerno, Putin mora v Haag!
Lepo bilo bi da bi za taka dejanja čutili tudi za naše zaveznike, ki so očitno nad zakonom!

mirator ::

enemon je izjavil:

endelin je izjavil:

Jokajte. Medtem gredo vsi iz EU po poti JJ kar se tice zunanje politike:)) eno so subjektivne, zlobne ocene levakov in msm, drugo so objektivna dejstva. Če ne marate človeka ne pomeni, da dela sramoto; samo preprosto niste demokrati ;)


Putin bo tudi nukice stiskal po vrstnem redu tega, iz katere države so najprej srali... Slovenija tako kasira prva.

Kar precej rudniških rovov imamo. Nekje en rov zakupi in počakaj, da ruski furija mine.

mirator ::

tomlin je izjavil:

Kaj se gre naš Janša.
Naš Janša se gre samo pot svoje vesti.

Končno so sledili Janezu Janši.

Danes, ko sem gledal Ursulo von der Leyen pri mrličih v polivinilu, sem začutil,da se je iz nje izvil krik groze, žalosti in jeze.
Vsa čast Janezu Janši, da je sprožil to ptovanje EU viditeljev. Slike ne povedo tistega kar doživiš na kraju dogodka.

https://nova24tv.si/svet/tudi-tu-je-slo...

Tudi tebi, bi se verjetno izvil nekakšen krik, če bi videl, kar se raje ne norčijje tam bilo videno. Vendar so takšne stvari bile videne pred leti (mogoče, še tebe takrat ni bilo) tudi pri nas, pa po razpadu Jugoslavije v Bosni pa deloma tudi na Hrvaški ob domovinski vojni.
Zato, se raje ne norčuj, ker konec koncev ni nobenega zagotovila, da se podobno ne zgodi tudi tebi ali tebi bližnjim.

mirator je izjavil:

tomlin je izjavil:

Kaj se gre naš Janša.
Naš Janša se gre samo pot svoje vesti.

Končno so sledili Janezu Janši.

Danes, ko sem gledal Ursulo von der Leyen pri mrličih v polivinilu, sem začutil,da se je iz nje izvil krik groze, žalosti in jeze.
Vsa čast Janezu Janši, da je sprožil to ptovanje EU viditeljev. Slike ne povedo tistega kar doživiš na kraju dogodka.

https://nova24tv.si/svet/tudi-tu-je-slo...

Tudi tebi, bi se verjetno izvil nekakšen krik, če bi videl, kar jetam bilo videno. Vendar so takšne stvari bile videne pred leti (mogoče, še tebe takrat ni bilo) tudi pri nas, pa po razpadu Jugoslavije, v Bosni pa deloma tudi na Hrvaškem ob domovinski vojni.
Zato, se raje ne norčuj, ker konec koncev ni nobenega zagotovila, da se podobno ne zgodi tudi tebi ali tebi bližnjim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirator ()

tomlin ::

A imaš privide, kje si videl norčevanje?!

mirator je izjavil:

tomlin je izjavil:

Kaj se gre naš Janša.
Naš Janša se gre samo pot svoje vesti.

Končno so sledili Janezu Janši.

Danes, ko sem gledal Ursulo von der Leyen pri mrličih v polivinilu, sem začutil,da se je iz nje izvil krik groze, žalosti in jeze.
Vsa čast Janezu Janši, da je sprožil to ptovanje EU viditeljev. Slike ne povedo tistega kar doživiš na kraju dogodka.

https://nova24tv.si/svet/tudi-tu-je-slo...

Tudi tebi, bi se verjetno izvil nekakšen krik, če bi videl, kar se raje ne norčijje tam bilo videno. Vendar so takšne stvari bile videne pred leti (mogoče, še tebe takrat ni bilo) tudi pri nas, pa po razpadu Jugoslavije v Bosni pa deloma tudi na Hrvaški ob domovinski vojni.
Zato, se raje ne norčuj, ker konec koncev ni nobenega zagotovila, da se podobno ne zgodi tudi tebi ali tebi bližnjim.

gtx970op ::

endelin je izjavil:

Jokajte. Medtem gredo vsi iz EU po poti JJ kar se tice zunanje politike:)) eno so subjektivne, zlobne ocene levakov in msm, drugo so objektivna dejstva. Če ne marate človeka ne pomeni, da dela sramoto; samo preprosto niste demokrati ;)


Ja vsi grejo po njegovi poti. Smo že začeli streljat ruska letala nad Ukrajino kot si želi JJ?

tomlin ::

Odgovoril sem samo na debilni naslov teme:Kaj se gre naš Janša?
Jasno pa je, da v celoti podpiram Janeza Janšo.
Vsi si nataknite naočnike če tega ne vidite!

Mare2 ::

tomlin je izjavil:

Kaj se gre naš Janša.
Naš Janša se gre samo pot svoje vesti.

Končno so sledili Janezu Janši.

Danes, ko sem gledal Ursulo von der Leyen pri mrličih v polivinilu, sem začutil,da se je iz nje izvil krik groze, žalosti in jeze.
Vsa čast Janezu Janši, da je sprožil to ptovanje EU viditeljev. Slike ne povedo tistega kar doživiš na kraju dogodka.

https://nova24tv.si/svet/tudi-tu-je-slo...


Pacient ni sprožil potovanj. Zgolj ven se je silil in soliral. Zlorablja vojno v politične namene kar je največji idiotizem v Evropi. Mora biti človek res zabit, da ne vidi tega. Ne verjemi vsega, kar piše na norem teve političnem trobilu.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

mirator ::

tomlin je izjavil:

A imaš privide, kje si videl norčevanje?!

mirator je izjavil:

tomlin je izjavil:

Kaj se gre naš Janša.
Naš Janša se gre samo pot svoje vesti.

Končno so sledili Janezu Janši.

Danes, ko sem gledal Ursulo von der Leyen pri mrličih v polivinilu, sem začutil,da se je iz nje izvil krik groze, žalosti in jeze.
Vsa čast Janezu Janši, da je sprožil to ptovanje EU viditeljev. Slike ne povedo tistega kar doživiš na kraju dogodka.

https://nova24tv.si/svet/tudi-tu-je-slo...

Tudi tebi, bi se verjetno izvil nekakšen krik, če bi videl, kar se raje ne norčijje tam bilo videno. Vendar so takšne stvari bile videne pred leti (mogoče, še tebe takrat ni bilo) tudi pri nas, pa po razpadu Jugoslavije v Bosni pa deloma tudi na Hrvaški ob domovinski vojni.
Zato, se raje ne norčuj, ker konec koncev ni nobenega zagotovila, da se podobno ne zgodi tudi tebi ali tebi bližnjim.

Nimam prividov, vendar ti dejansko ne ločiš med Janzom Janšo, kot navadnim državljanom, lahko tudi kot predsednikom stranke in Janezom Janšo, kot predsednikom slovenske vlade, ki zastopa ( vsaj moral bi) tako tiste, ki ga podpirajo, kot tiste, ki ga ne podpirajo. In kot predsednik vlade bi o svoji nameri (bog ne daj, da bi se posvetoval) obvestiti vlado in parlament. In na takšen način, bi ga tudi jaz spoštoval, tako pa menim, da je izkoristil podarjeno predvolilno možnost.
In ko v isti sapi govoriš o kriku groze predsednice EU, si ne morem misliti drugega, kot da se posmehuješ.

Mare2 ::

Meni se zdi lovska izjava pacienta, ko je Ustavno sodišče razveljavilo njegove odloke, ki niso imeli podlage v zakonu, torej je obtožil ustavno sodišče, da bodo (so) oni krivi za vse smrtne žrtve zaradi kovida.

Ustrelil je kozla. Kot že neštetokrat.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

tomlin ::

Ti si lahko misliš, kar si hočeš. Povem pa ti, da tisti z običajnim nivojem empatije ve in čuti, da se iz vseh posnetkov vidi strahotno zgroženost in zaprepaščenost Predsednice EU komisije!

In ko v isti sapi govoriš o kriku groze predsednice EU, si ne morem misliti drugega, kot da se posmehuješ.

mirator ::

Ja seveda, vendar s tem JJ nima nič.Tudi nobene poti ni utrl. No ja, da ne bom preveč pristranski, mogoče je le spomnil vodstvo EU, da bi si bilo dobro ogledati situacijo na licu mesta.

Mare2 ::

mirator je izjavil:

Ja seveda, vendar s tem JJ nima nič.Tudi nobene poti ni utrl. No ja, da ne bom preveč pristranski, mogoče je le spomnil vodstvo EU, da bi si bilo dobro ogledati situacijo na licu mesta.


On ni nobenega nič spomnil. Zgolj twit o obisku je objavil en dan prej kot oni. Baje so se zgražali, zakaj on objavlja ta obisk. Je pacient novinar?

Se pozna, da bodo kmalu volitve. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Bejž no, fotoreporterji in novinarji so že na terenu in komaj čakajo kakšne take zadeve, seveda ti glup kot si, to ne moreš dojet.

Zato so kazal svetovni mediji 14 dni ene in iste bloke. A ne? Ker se je novinarjev kar trlo. To ti ni afganistanska vojna, kjer je bilo nekaj kozjih pastirjev z bazukami in kalašniki. Tukaj sta dve moderni vojski, ki se borita, čedalje bolj krvavo.

O gluposti pa ne bi, še posebej pri tvojem UDBOVSKEM dokazovanju. Če partija tako misli, potem že mora biti prav.

Mare2 je izjavil:

Pacient ni sprožil potovanj. Zgolj ven se je silil in soliral. Zlorablja vojno v politične namene kar je največji idiotizem v Evropi. Mora biti človek res zabit, da ne vidi tega. Ne verjemi vsega, kar piše na norem teve političnem trobilu.

Dejstvo ostaja, da je šel v Kijev, ko je bil ta oblegan. To je dejstvo, ki ga v levičarji niste sposobni razumeti niti požreti. Še sovražniku je treba priznati pogum, ko je ta prisoten.

Tudi če je Jajo naredil to za PR, je imel vsak drug politik možnost, da se usede zraven na vlak, pa so se usrali. :D

Mare2 je izjavil:

On ni nobenega nič spomnil. Zgolj twit o obisku je objavil en dan prej kot oni. Baje so se zgražali, zakaj on objavlja ta obisk. Je pacient novinar?

Se pozna, da bodo kmalu volitve. :)

Seveda je. POkazal je državno držo in bil vodilni med EU državniki, ki so šli na vojno območje. Sicer PR stunt, ampak za tak stunt moraš imeti jajca.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Daliborg ::

Koliko državljanstev ima lahko ena oseba? Sprašujem za kolega.8-)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

solatko ::

111111111111 - To ti skozi razlagam, da je partijska disciplina in podpiranje delovanja največjega, bistvo za klene partijce. To dokazuješ iz posta v post.
Niti pod slučajno ti ne more v tvojo partijsko tintaro prit informacija, da tvoj veliki, ni bil niti blizu Kijevu, kaj šele sredi vojnih dogajanj, bi moral najprej strojevodje prepričat, da bi lahko šli tja. Tudi, če ni bilo novinarjev, ki si nebi upali, je imel Twitko telefon s seboj in bi lahko posnel kakšne slike, saj je bil včasih tudi novinar in menda ve, kako te stvari potekajo. Od človeka, ki je 10 dnevno pokanje po SLO z dodatkom nekaj mesecev, preživel v bunkerju CD, niti ne more nihče pričakovati, da bo šel na vojno območje.
Delo krepa človeka

Mare2 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - To ti skozi razlagam, da je partijska disciplina in podpiranje delovanja največjega, bistvo za klene partijce. To dokazuješ iz posta v post.
Niti pod slučajno ti ne more v tvojo partijsko tintaro prit informacija, da tvoj veliki, ni bil niti blizu Kijevu, kaj šele sredi vojnih dogajanj, bi moral najprej strojevodje prepričat, da bi lahko šli tja. Tudi, če ni bilo novinarjev, ki si nebi upali, je imel Twitko telefon s seboj in bi lahko posnel kakšne slike, saj je bil včasih tudi novinar in menda ve, kako te stvari potekajo. Od človeka, ki je 10 dnevno pokanje po SLO z dodatkom nekaj mesecev, preživel v bunkerju CD, niti ne more nihče pričakovati, da bo šel na vojno območje.


Se strinjam. Če človek nekaj dni gleda noro teve politično trobilo, sčasoma postane fanatik, fan pacienta. Tam so sposobni z nenehnim nabijanjem prepričati množice, da jim nenormalnost postane všeč. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

link_up ::

ja ja, Robi je sel no. Seveda je vsaj verodostojnost izrazena s tem, da reces pacient(ali poljubna retard oznacba).
In and Out

Mare2 ::

link_up je izjavil:

ja ja, Robi je sel no. Seveda je vsaj verodostojnost izrazena s tem, da reces pacient(ali poljubna retard oznacba).


Če človek preveč gleda tisto noro teve politično trobilo. Tam je precej balasta, laži, norosti, fanatizma, netenja sovraštva in podobne nesnage. In če se vse to naseli v glavo gledalca pomeni, da je bila v tej glavi praznina. :)

Zgodovinsko gledano, tudi Hitler (in njegove metode) je bil v začetku precej priljubljen v dotični državi.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

TESKAn ::

Mare2 je izjavil:

Zgodovinsko gledano, tudi Hitler (in njegove metode) je bil v začetku precej priljubljen v dotični državi.

Zgodovinsko gledano je bil priljubljen tudi na zahodu, kjer je bil churchill navdušen, kako je 'zrihtal' sindikate, vsi naspolšno pa so bili veseli, da je bil protiutež komijem. Sam jebiga, se ne naučimo, da se komijev ne znebiš tako, da podpreš nacije.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
««
7 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo? (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
1001115227 (73304) 111111111111
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111321 (7481) Cveto
»

politična polarizacija Slovenije

Oddelek: Loža
232438 (1747) Reycis

Več podobnih tem