» »

Kako naložit video na forum?

Kako naložit video na forum?

Bolt ::

Kot že naslov pove, rad bi naložil video, ki sem ga posnel s telefonom na forum. Youtube ne pride v poštev ali obstaja še kakšna druga možnost? Kot kakšen postimages ali kaj podobnega, da ni ravno potrebna neka registracija. Video je velik cca 30MB.

xseki ::

Streamable.com

Ales ::

xseki je izjavil:

Bolt je izjavil:

Kot že naslov pove, rad bi naložil video, ki sem ga posnel s telefonom na forum. Youtube ne pride v poštev ali obstaja še kakšna druga možnost? Kot kakšen postimages ali kaj podobnega, da ni ravno potrebna neka registracija. Video je velik cca 30MB.

Streamable.com

Tukaj JE potrebna registracija.

xseki ::

Streamja.com

donvito ::

Bolt je izjavil:

Kot že naslov pove, rad bi naložil video, ki sem ga posnel s telefonom na forum. Youtube ne pride v poštev ali obstaja še kakšna druga možnost? Kot kakšen postimages ali kaj podobnega, da ni ravno potrebna neka registracija. Video je velik cca 30MB.


https://file.si/

Bolt ::

Hvala.
Streamja.com ali file.si bo to kar potrebujem;)
OK tudi registracija ne bi bila nek problem, če to uporabljaš večkrat in za kakšne bolj "zahtevna" dela, toda za sem in tja naložit kakšen video na forum je to odlična zadeva.
Mislim, da bo še komu prišlo prav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začela veljati strožja uredba o brezpilotnih zrakoplovih (dronih) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5713768 (10106) Mare2
»

Ubuntu na mini pc

Oddelek: Zvok in slika
242553 (2165) hojnikb
»

Kako najceneje gledati Full HD?

Oddelek: Zvok in slika
174034 (3572) polde66
»

Pečenje pokovke z mobilnim telefonom?

Oddelek: Problemi človeštva
172444 (1841) Pyr0Beast
»

Geforce 6600 256 mb,sesuvanje grafike!?

Oddelek: Strojna oprema
181370 (996) Racunalnik

Več podobnih tem