» »

Katere TWS bluetooth slušalke?

Katere TWS bluetooth slušalke?

IcyFox ::

Zdravo,
po parih neuspelih poskusih prosim za vaše izkušnje glede nakupa TWS Bluetooth slušalk. Cenovni razpon nekje do 50€, raje manj (ker jih uporabljam predvsem za zunanje športe in jih preveč ne pazim), pa obvezno morajo imeti plastične čepke in ne silikonskih (nekaj takega kot so bili airpods 1).
 Airpods

Airpods


Do zdaj sem bil najbolj zadovoljen z NeroBuds iz Gizzma. Edina pripomba pri njih je zelo slaba avtonomija baterija (piše da 1-2 uri z enim polnjenjem, vendar je precej bližje 1 uri).
Idealno bi bilo kaka trgovina pri nas, lahko pa tudi v tujini.
Hvala za vsak nasvet!

abazuu ::

Sicer niso plastične, ampak definitivno best buy:

https://www.mimovrste.com/slusalke-za-v...

IcyFox ::

abazuu je izjavil:

Sicer niso plastične, ampak definitivno best buy:

https://www.mimovrste.com/slusalke-za-v...

Žal sem že imel nekaj takih, enostavno mi ne ustanejo v ušesu ne glede na to katere čepke probam... zato se jim raje izogibam, ves čas popravljat se mi jih pa tudi ne da :D

Han ::

Takšne z gumiranim jezičkom lahko bolje fiksiraš, za "poskočne" športe pa se bolje obnesejo takšne z zaponko...

https://www.amazon.it/dp/B09MKGPB87
https://www.amazon.it/dp/B09JSPZN1K

IcyFox ::

Han je izjavil:

Takšne z gumiranim jezičkom lahko bolje fiksiraš, za "poskočne" športe pa se bolje obnesejo takšne z zaponko...

https://www.amazon.it/dp/B09MKGPB87
https://www.amazon.it/dp/B09JSPZN1K

Sej pravm da sem mel že neki takih, enostavno se mi ne obdržijo v ušesu, tudi z raznimi jezički in zaponkami (zlezejo ven, sploh če se malo potim). Tisti Airpods 1 plastični stil pa vem da mi ustreza, zato bi rad našel nekaj takega. Ampak vseeno hvala za predlog

Han ::

Podobne Airpods, naj bi se obdržale v ušesu...

https://www.amazon.de/dp/B09LM42PWN

IcyFox ::

Han je izjavil:

Podobne Airpods, naj bi se obdržale v ušesu...

https://www.amazon.de/dp/B09LM42PWN

Zgledajo vredu, imaš izkušnje z njimi?

Djole ::

Han ::

Izkušnje imam s tistimi na prvi povezavi (z gumijastim jezičkom). Znamka je HolyHigh, zvok je dober, baterija ok, iz ušesa pa načeloma ne padejo - oprijem se lahko zrahlja pri skakanju in miganju z ušesi. Priloženi sta dve velikosti gumijastega obroča in tri velikosti čepkov.

Druge na povezavi (z zaponko) sem pravkar dobil. Stestiral jih bom proti večeru, ko se ogrejejo na sobno T.

IcyFox ::

Djole je izjavil:

Xiaomi

Te koker berem imajo zelo slab zvok, celo za ta segment, sem pa gledal podobne (Redmi Buds 3), ki bi naj bile malo boljše. Imaš osebne izkušnje s tistimi iz tvojega linka?

Han je izjavil:

Izkušnje imam s tistimi na prvi povezavi (z gumijastim jezičkom). Znamka je HolyHigh, zvok je dober, baterija ok, iz ušesa pa načeloma ne padejo - oprijem se lahko zrahlja pri skakanju in miganju z ušesi. Priloženi sta dve velikosti gumijastega obroča in tri velikosti čepkov.

Druge na povezavi (z zaponko) sem pravkar dobil. Stestiral jih bom proti večeru, ko se ogrejejo na sobno T.

Javi prosim kako so, ko jih boš sprobal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IcyFox ()

Han ::

OCC slušalke imajo približno enako dober zvok kot HolyHigh, zaponka pa dodatno pripomore k temu, da pri teku in poskakovanju ne odletijo iz ušesa. So udobne in zelo lahke, tako da jih skoraj ne čutiš. Kvaliteta izdelave se mi zdi nadpovprečna. Čepek je nasajen na krožno izboklino (razvidno s slike in videa na Amazonu), zato glavni del slušalk (z baterijo in tipkami) na tem mestu malo štrli iz ušesa. Kontrole so vse na gumbe (+/- za glasnost, srebrn za ostalo), ki so na pritisk zaenkrat razmeroma trdi.

Djole ::

IcyFox je izjavil:

Djole je izjavil:

Xiaomi

Te koker berem imajo zelo slab zvok, celo za ta segment, sem pa gledal podobne (Redmi Buds 3), ki bi naj bile malo boljše. Imaš osebne izkušnje s tistimi iz tvojega linka?

Han je izjavil:

Izkušnje imam s tistimi na prvi povezavi (z gumijastim jezičkom). Znamka je HolyHigh, zvok je dober, baterija ok, iz ušesa pa načeloma ne padejo - oprijem se lahko zrahlja pri skakanju in miganju z ušesi. Priloženi sta dve velikosti gumijastega obroča in tri velikosti čepkov.

Druge na povezavi (z zaponko) sem pravkar dobil. Stestiral jih bom proti večeru, ko se ogrejejo na sobno T.

Javi prosim kako so, ko jih boš sprobal

Zdravo, se opravicujem za pozen odgovor...
jaz sem sicer za silikonske vstavke, vse ostalo leti iz usesa:) jih pa ima moja, pa je zadovoljna z njimi, uporablja pa vec ali manj ali za klice, sam sem jih uporabljal samo za tv ponoci, pa je bil ok zvok, tezko povem za muziko. Lahko potrdim samo, da je mikrofon dober, ker jo super slisim, baterija je pa tudi dobra, zdrzi.

Han ::

OCCIAM slušalke naj bi imele doživljenjsko garancijo (Lifetime Warranty) v primeru poškodbe, defekta, nadgradnje ali izgube. V 15 dneh od nakupa se moraš za to registrirati...

https://occiam.store/

IcyFox ::

Han je izjavil:

OCC slušalke imajo približno enako dober zvok kot HolyHigh, zaponka pa dodatno pripomore k temu, da pri teku in poskakovanju ne odletijo iz ušesa. So udobne in zelo lahke, tako da jih skoraj ne čutiš. Kvaliteta izdelave se mi zdi nadpovprečna. Čepek je nasajen na krožno izboklino (razvidno s slike in videa na Amazonu), zato glavni del slušalk (z baterijo in tipkami) na tem mestu malo štrli iz ušesa. Kontrole so vse na gumbe (+/- za glasnost, srebrn za ostalo), ki so na pritisk zaenkrat razmeroma trdi.

Me veseli da si zadovoljen, mogoče posežem po njih če obupam nad iskanjem Airpod alternativ :P

Djole je izjavil:

IcyFox je izjavil:

Djole je izjavil:

Xiaomi

Te koker berem imajo zelo slab zvok, celo za ta segment, sem pa gledal podobne (Redmi Buds 3), ki bi naj bile malo boljše. Imaš osebne izkušnje s tistimi iz tvojega linka?

Han je izjavil:

Izkušnje imam s tistimi na prvi povezavi (z gumijastim jezičkom). Znamka je HolyHigh, zvok je dober, baterija ok, iz ušesa pa načeloma ne padejo - oprijem se lahko zrahlja pri skakanju in miganju z ušesi. Priloženi sta dve velikosti gumijastega obroča in tri velikosti čepkov.

Druge na povezavi (z zaponko) sem pravkar dobil. Stestiral jih bom proti večeru, ko se ogrejejo na sobno T.

Javi prosim kako so, ko jih boš sprobal

Zdravo, se opravicujem za pozen odgovor...
jaz sem sicer za silikonske vstavke, vse ostalo leti iz usesa:) jih pa ima moja, pa je zadovoljna z njimi, uporablja pa vec ali manj ali za klice, sam sem jih uporabljal samo za tv ponoci, pa je bil ok zvok, tezko povem za muziko. Lahko potrdim samo, da je mikrofon dober, ker jo super slisim, baterija je pa tudi dobra, zdrzi.

Ni problema, hvala za informacijo. Se bom verjetno odločil kar za te, javim kako se mi bodo zdele ko jih dobim!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IcyFox ()

Djole ::

IcyFox je izjavil:

Han je izjavil:

OCC slušalke imajo približno enako dober zvok kot HolyHigh, zaponka pa dodatno pripomore k temu, da pri teku in poskakovanju ne odletijo iz ušesa. So udobne in zelo lahke, tako da jih skoraj ne čutiš. Kvaliteta izdelave se mi zdi nadpovprečna. Čepek je nasajen na krožno izboklino (razvidno s slike in videa na Amazonu), zato glavni del slušalk (z baterijo in tipkami) na tem mestu malo štrli iz ušesa. Kontrole so vse na gumbe (+/- za glasnost, srebrn za ostalo), ki so na pritisk zaenkrat razmeroma trdi.

Me veseli da si zadovoljen, mogoče posežem po njih če obupam nad iskanjem Airpod alternativ :P

Djole je izjavil:

IcyFox je izjavil:

Djole je izjavil:

Xiaomi

Te koker berem imajo zelo slab zvok, celo za ta segment, sem pa gledal podobne (Redmi Buds 3), ki bi naj bile malo boljše. Imaš osebne izkušnje s tistimi iz tvojega linka?

Han je izjavil:

Izkušnje imam s tistimi na prvi povezavi (z gumijastim jezičkom). Znamka je HolyHigh, zvok je dober, baterija ok, iz ušesa pa načeloma ne padejo - oprijem se lahko zrahlja pri skakanju in miganju z ušesi. Priloženi sta dve velikosti gumijastega obroča in tri velikosti čepkov.

Druge na povezavi (z zaponko) sem pravkar dobil. Stestiral jih bom proti večeru, ko se ogrejejo na sobno T.

Javi prosim kako so, ko jih boš sprobal

Zdravo, se opravicujem za pozen odgovor...
jaz sem sicer za silikonske vstavke, vse ostalo leti iz usesa:) jih pa ima moja, pa je zadovoljna z njimi, uporablja pa vec ali manj ali za klice, sam sem jih uporabljal samo za tv ponoci, pa je bil ok zvok, tezko povem za muziko. Lahko potrdim samo, da je mikrofon dober, ker jo super slisim, baterija je pa tudi dobra, zdrzi.

Ni problema, hvala za informacijo. Se bom verjetno odločil kar za te, javim kako se mi bodo zdele ko jih dobim!
ce bos naroceval preko neta in ti ne bodo vsec, jih se zmeraj lahko vrnes v 14ih dneh al kako je ze s tem:)

polozweii ::

Da ne odpiram nove teme me tu zanima ali obstajajo bluetooth slušalke z baterijami AAA.
Polnilne se mi ne dopadejo ker bo baterija slej ko prej zanič jaz pa bi jih redko uporabljal.

Djole ::

Ne vem zakaj bi ble slabse, ni to telefon, da se fila vsak dan in je 24/7 v uporabi, taotronics slusalke po 3 letih baterija se zmeraj zdrzi super. Ne opazim razlike

Soroksari ::

Mene pa zanima, če je možno kje kupiti polnilno škatlico za slušalke? Namreč sem jo izgubil. Obstaja kaj "univerzalnega"?

Imam pa te slušalke: https://www.bigbang.si/aql-btplumetwsp-...

RutS ::

Pozdravljeni,
da ne odpiram nove teme...
Katere slušalke za poslušanje glasbe s telefona, telefoniranje ter včasih tudi tek priporočate.
Načelom ne opazim nekih razlik v specifikacijah med:
Philip TAT1215
Redmi Buds 3 ( normalne, Active, Lite, Pro)
Redmi Buds 4(normalne, Active, Lite, Pro)
Že med samim modelom Buds 3 kakšna je razlika, razen v ceni? V materialu, prilagajanju v ušesu? Normalne vidim da nimajo ANC(Active Noise Cancellation) ostalo pa ne vem v čemu taka razlika v ceni in kaj dobiš za to v performance.
Hvala LP

rkobarov ::

Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere in-ear slušalke?

Oddelek: Zvok in slika
446709 (313) rkobarov
»

Čepki za ušesa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9417388 (5735) AndyS
»

Katere bluetooth slušalke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15334069 (8496) dope1337
»

Budget brezžične slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
202610 (1797) mat11
»

Ušesne slušalke? katere?

Oddelek: Kaj kupiti
335742 (3722) vilonja

Več podobnih tem