» »

Budget brezžične slušalke?

Budget brezžične slušalke?

prowb ::

Neke brezžične slušalke bi nabavil, ranga tam 20e, lahko manj... Glede kakovosti nekaj veliko ne bom kompliciral, ker me najprej zanima predvsem uporabnost in ali jih bom sposoben Ne izgubiti ;)

Tole so kar pohvalili, kot budget opcijo, ki ni totalno zanič:

https://www.gearbest.com/bluetooth-head...

Mene moti samo to, da so "čep" - ali obstaja kakšna varjanta v podobnem cenovnem in kakovostnem rangu, ki se nebi "toliko potisnile v uho"? Takšne kot so bile tastare apple slušalke, ki si jih dobil zraven ipod clasic:
https://www.amazon.co.uk/Stereo-Earphon...

Nevem kako se takim slušalkam sploh reče in nevem kako poiskat primerne...

Bi tole bilo podobno vredu?

https://www.gearbest.com/headsets/pp_00...


Hvala!

hotig ::

Mogoče nekaj takšnega, budget verzija, men zdržijo 1,5 do 2h ko poslušam glasbo 100% glasno na mobitelu. Cene so pač različne, modeli pa so verjetno 90% izdelani v isti tovarni. :)

TehDucky ::

QCY T5, ene boljših brezžičnih kolikor sem gledal teste, imam naročene sam. Poglej Gearbest/Banggood kje imajo ceneje. Vzel sem zaradi dobrega zvoka in minimalno input laga pri Youtubu v primerjavi z ostalimi.

šernk ::

Sam sem vzel Meizu EP51 in ti lahko v naprej povem da jih kar izloči. Lahko povem da tako nisem bil razočaran nad slušalkami že dolgo časa.

mogoče mam pa z hightech bluetooth slušalkami samo previsoko postavljeno lestvico, ampak ena slušalka od plantronicsa namenjena pogovorom mi daje boljši zvok.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

prowb ::

TehDucky je izjavil:

QCY T5, ene boljših brezžičnih kolikor sem gledal teste, imam naročene sam. Poglej Gearbest/Banggood kje imajo ceneje. Vzel sem zaradi dobrega zvoka in minimalno input laga pri Youtubu v primerjavi z ostalimi.

Ja, samo te so "čepki" :(

louser ::

Soundmagic EP30, s Kitajske pa za 5 eur naročiš Bluetooth adapter.

prowb ::

louser je izjavil:

Soundmagic EP30, s Kitajske pa za 5 eur naročiš Bluetooth adapter.


To da žične slušalke štekam v BT sprejemnik nisem nič naredil - je kvečjemu še slabše kot štekat slušalke direkt v telefon, ker imaš še eno napravo več za prenašat in filat.

Se pravi, iščem "prave" brezžične slušalke, v smislu apple airpods, huavei freebuds, ampak da niso takšne, ki imajo "čep" in se vtaknejo globoko v uho...

Če slučano kdo ve kako se reče tej vrsti slušalk, ki jih iščem, bom z veseljem sam brskal ;)

 vrste slusalk

vrste slusalk



Iščem slušalke kakšne so na fotografiji LEVO, takšne kot so na desni mi ne odgovarjajo :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: prowb ()

louser ::

Potem pa naroči najcenejši MPow ali drug kitajski ekvivalent z Amazona. Baterija bi držala 5-7 ur.

Tac20 ::

kaj pa:

https://www.amazon.co.uk/Anker-Headphon...

par dni nazaj so bile 15€ akcija

louser ::

https://www.amazon.de/dp/B07PF8G8SM/ref...

Vseeno katere vzameš za taki denar.
Ker nek presežek ne bodo nobene.
Moja kombinacija pa po zvoku pelje scat še tiste Applove.
Poceni in dobrih BT slušalk pač ni. Vsaj za tak denar ne.

prowb ::

vse te zadeve, ki mi jih predlagate imajo "cep"... Meni pa ta varjanta slusalk res ne odgovarja.
Dajte prosim pogledat sliko, ki sem jo prilepil, da boste videli, kaj iscem.
Pa rad bi, da so locene, ne povezane s kablom.
Ceno zaenkrat pustimo...

louser ::

https://www.amazon.co.uk/s?k=in+ear+bud...
Druga
Tretja
Četrta stran.
Polno kopij AirPodsov.

šernk ::

@louser: a ti zastopiš kaj OP želi sploh?

kvalitetne takšne slušalke bo težko dobit če sploh. ker ne zaprejo motenj iz okolice. To je bistvo teh slušalk na čepke.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

louser ::

On hoče poceni knockoff AirPodsov brez silikona seveda. Tega v kvaliteti ni.
Sem mu predlagal najboljšo alternativo, ki poseka tiste Airpodse za četrtino denarja, ampak noče kablov in BT dongla.
Ostane samo cheap shit knockoff Apple, ki je kakec.

TL;DR OP ne ve, kaj želi. Pa tudi kompromisov ne želi sprejemati.

Takšnih, kot si on želi po obliki je na prejšnjem linku enih 5.
Niso pa kvalitetne - to je definitivno jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

louser ::

Poraja se pa še eno vprašanje: Zakaj OP ne mara slušalk s čepi? Je imel sploh kdaj možnost poizkusiti ene take kvalitetne, kjer si je sam prilagodil velikost čepov.
Ušesni kanal ni nujno isti na obeh straneh in je včasih potrebno na eni strani večji/manjši čep. Pa tudi z materiali se da eksperimentirati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Samael ::

Jaz jih tudi ne maram.
Ja, sem poskusil (čeprav resnici na ljubo nikoli za to nisem zmetal tono denarja) in mi enostavno "ne ležijo", jih ne želim, medtem ko mi te klasična oblike (kot so bile naprimer včasih Nokijine slušalke) na kablu prav fajn stoji v ušesu. Bi bilo pa mogoče res zanimivo najti kaj takšnega v bluetooth formatu.

prowb ::

louser je izjavil:

Poraja se pa še eno vprašanje: Zakaj OP ne mara slušalk s čepi? Je imel sploh kdaj možnost poizkusiti ene take kvalitetne, kjer si je sam prilagodil velikost čepov.
Ušesni kanal ni nujno isti na obeh straneh in je včasih potrebno na eni strani večji/manjši čep. Pa tudi z materiali se da eksperimentirati.


Desni kanal imam malo ožji in zato, moram imet različne velikosti čepkov, da mi ne padajo ven.
Najbolj pa me moti pri "čepkih", da mi povzročajo en tač čuden pritisk, kot bi imel ušesa zamašena (emmm, kaj sem napisal?? Itak, da imam zamašena ušesa :D)...
Tudi mi dejansko ni všeč, da sem toliko izoliran od okolice, prepustnost mi bolj odgovarja.
Sam sem testiral precej čepek slušalk - od tistih zraven telefona, do boljših slušalk ranga 50-100e, pa tudi profi iem - ni to za mene... Ja seveda je boljši zvok, ja super je, da ne rabiš dati toliko naglas, ker bolj izolirajo okoliške zvoke, ampak mi ne odtehta tega neugodja, ki mi ga povzročajo.

Kombinacija z BT oddajnikom mi kot že rečeno ne odgovarja, ker sem samo drugam štekal slušalke in imam kvečjeku večje probleme, ker moram sedaj filat še BT oddajnik.

Ne iščem poceni kopij jabolke - slušalke (žične), ki so prišle zraven ipodov clasic sem navedel samo kot primer, ki je verjetno najbolj znan.

Zakaj poceni? Ker ne bom zelo pogosto uporabljal in sploh nevem če bo to zame, pa nisem hotel veliko investirat za nekaj kar bom mogoče zabrisal v kanto.

Po pravici povedano, sem pričakoval, da bo takšnih slušalk, ki jih iščem ogromno, ampak da sem samo js neumen in ne vem kako se jim reče - zato tudi ta tema, kjer sem upal, da bo kdo pomagal razločil popolne smeti od pogojno užitnega.

Me pa veseli, da s svojimi problemi nisem edini - vsaj Samael je z mano :D

Hvala vsem za predloge.

šernk ::

Ja seveda je boljši zvok, ja super je, da ne rabiš dati toliko naglas, ker bolj izolirajo okoliške zvoke, ampak mi ne odtehta tega neugodja, ki mi ga povzročajo.


Z manjšimi čepki se izoliranost ponavadi reši. Tudi meni ni všeč, da mi zaprejo uho pa sem to rešil na tak način.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mat11 ::

prowb : tele men delajo čisto uredu, še volumen lahko uravnam na njih.

https://www.aliexpress.com/item/3300489...
mat

prowb ::

mat11 je izjavil:

prowb : tele men delajo čisto uredu, še volumen lahko uravnam na njih.

https://www.aliexpress.com/item/3300489...


Zgledajo ok - samo kaj pa pomeni tole:

"Call borther yearn"

??

mat11 ::

Ne vem.
mat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere in-ear slušalke?

Oddelek: Zvok in slika
446785 (389) rkobarov
»

Katere bluetooth slušalke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15334375 (8802) dope1337
»

Izoliranje zvoka - protihrupne slušalke?

Oddelek: Loža
194214 (2950) c3p0
»

Slušalke za v ušesa

Oddelek: Kaj kupiti
203950 (3380) clancy
»

In-ear slusalke

Oddelek: Zvok in slika
263789 (3187) iME

Več podobnih tem