» »

Kje se legalno da najceneje kupiti Iphone 13 pro 256 ali 512GB?

Kje se legalno da najceneje kupiti Iphone 13 pro 256 ali 512GB?

Temo vidijo: vsi
«
1
2

vinkop ::

Pozdravljeni, kje za sebe najceneje nabavljate nove Iphone? Pri nas vidim, da so kar med dražjimi v Evropi? ali se sploh splača nabaviti 13 pro verzijo ali je bolje kupit verzijo 12 ali počakat na 14? nisem ravno na tekočem z ios sistemom, se pa nekako nagibam, da bi presedlal iz androida na ios....vsako objektivno mnenje dobrodošlo...

mtosev ::

Ja biddaj na kakšnega na ebayu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Djole ::

vinkop je izjavil:

Pozdravljeni, kje za sebe najceneje nabavljate nove Iphone? Pri nas vidim, da so kar med dražjimi v Evropi? ali se sploh splača nabaviti 13 pro verzijo ali je bolje kupit verzijo 12 ali počakat na 14? nisem ravno na tekočem z ios sistemom, se pa nekako nagibam, da bi presedlal iz androida na ios....vsako objektivno mnenje dobrodošlo...


Prodajko, bolha, predvsem prvi, prodajajo se dosti ceneje kot v rednih ponudbah, z racuni, pogodbami itd, kupujejo na obroke, prodajajo za gotovino, itd

Furbo ::

Jaz sem zadnjega vzel na bolhi, folk se kreditira na način, da vzame iphone in odplačuje operaterju.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

2dark ::

vinkop je izjavil:

Pozdravljeni, kje za sebe najceneje nabavljate nove Iphone? Pri nas vidim, da so kar med dražjimi v Evropi? ali se sploh splača nabaviti 13 pro verzijo ali je bolje kupit verzijo 12 ali počakat na 14? nisem ravno na tekočem z ios sistemom, se pa nekako nagibam, da bi presedlal iz androida na ios....vsako objektivno mnenje dobrodošlo...



Ma, kupiš 12 pro. Razlika med 12 in1 3 pro je tako minimalna, da ni omembe vredna.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Djole ::

Kateri koli, pri nas se oba najbolj splacata na ze omenjen nacin

Cveto ::

Imel 12 pro max, sedaj 13 pro max. Sta zelo podobna. Še največja razlika je v makro slikanju, 13 naredi sliko iz praktično par cm, 12 pa ne. Pa 13 ima prilagodljiv framerate zaslona, česar pa ne opazi vsak. Pri 13 zdrži baterija nekaj več.

Za par sto eur manj se vzame 12, sicer 13.

Djole ::

Cveto je izjavil:

Imel 12 pro max, sedaj 13 pro max. Sta zelo podobna. Še največja razlika je v makro slikanju, 13 naredi sliko iz praktično par cm, 12 pa ne. Pa 13 ima prilagodljiv framerate zaslona, česar pa ne opazi vsak. Pri 13 zdrži baterija nekaj več.

Za par sto eur manj se vzame 12, sicer 13.

To je res, ze med 12 pro in 12 pro max je razlika kar se tice makro posnetkov, 12 pro super makro, pri 12 pro max so ga res nekaj zasustrali

klinker ::

vinkop je izjavil:

Pozdravljeni, kje za sebe najceneje nabavljate nove Iphone? Pri nas vidim, da so kar med dražjimi v Evropi? ali se sploh splača nabaviti 13 pro verzijo ali je bolje kupit verzijo 12 ali počakat na 14? nisem ravno na tekočem z ios sistemom, se pa nekako nagibam, da bi presedlal iz androida na ios....vsako objektivno mnenje dobrodošlo...


Pa se zavedas funkcionalnih omejitev napram androidu in da so skoraj vse aplikacije placljive za bolj napredne funkcije?
Jst sem sel iz Galaxy Note 8 na 13pro max pa me kr nekaj zadev nervira, tako da ko pride S22 Ultra bo ajfon sel kr k zeni, jst pa nazaj na androida.
Da ne bo pomote, 13pro max je super telefon, a je iOS napram androidu funkcionalno kr okrnjen v dolocenih stvareh.

draciel ::

Pa se zavedas funkcionalnih omejitev napram androidu


Kakšne?

in da so skoraj vse aplikacije placljive za bolj napredne funkcije?


Katere napredne funkcije? Ko odgovoriš na to vprašanje mi še odgovori kolikšen je delež uporabnikov, ki te funkcije potrebuje.


a je iOS napram androidu funkcionalno kr okrnjen v dolocenih stvareh


Kar je lahko odlična novica če to drži. Meanwhile on Android.

Cveto ::

Nekaj omejitev iOS ima. Mene najbolj moti nedelovanje NFC-ja v ostlaih aplikacijah. Dela z Apple Pay, drugje pa ne. Pa FaceID je v kovid časih bolj ovira kot koritsten. Prezapleteno je tudi prenašanje datotek na in iz telefona.

Po moje pa vseeno pozitivne lastnosti prevladajo. Ko se naučiš uporabljati iOS, je ta zelo uporaben in hiter.

oemdzi ::

Sem kakšno dobro leto na Iphonu, ker je služben in zastonj, ne vidim niti ene prave prednosti pred androidom. Ne vem zakaj bi si želel dati toliko denarja za nekaj tako... povprečnega?
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

vinkop ::

klinker je izjavil:

vinkop je izjavil:

Pozdravljeni, kje za sebe najceneje nabavljate nove Iphone? Pri nas vidim, da so kar med dražjimi v Evropi? ali se sploh splača nabaviti 13 pro verzijo ali je bolje kupit verzijo 12 ali počakat na 14? nisem ravno na tekočem z ios sistemom, se pa nekako nagibam, da bi presedlal iz androida na ios....vsako objektivno mnenje dobrodošlo...


Pa se zavedas funkcionalnih omejitev napram androidu in da so skoraj vse aplikacije placljive za bolj napredne funkcije?
Jst sem sel iz Galaxy Note 8 na 13pro max pa me kr nekaj zadev nervira, tako da ko pride S22 Ultra bo ajfon sel kr k zeni, jst pa nazaj na androida.
Da ne bo pomote, 13pro max je super telefon, a je iOS napram androidu funkcionalno kr okrnjen v dolocenih stvareh.

tako daleč še nisem razmišljal? bi me pa zelo zanimalo kaj ne dela na iphonu dočim dela normalno na androidu, ker te informacije bi mogoče še kak drug potencialni kupec iphone rad izvedel? da NFC dela samo z apple pay potem iphone res ni zame, ker jaz uporabljam Gpay, ki odlicno deluje na androidu....

widj3098dj32 ::

vinkop je izjavil:

Pozdravljeni, kje za sebe najceneje nabavljate nove Iphone? Pri nas vidim, da so kar med dražjimi v Evropi? ali se sploh splača nabaviti 13 pro verzijo ali je bolje kupit verzijo 12 ali počakat na 14? nisem ravno na tekočem z ios sistemom, se pa nekako nagibam, da bi presedlal iz androida na ios....vsako objektivno mnenje dobrodošlo...

Zapakirane neaktivirane na bolhi.

Furbo ::

Cveto je izjavil:

Nekaj omejitev iOS ima. Mene najbolj moti nedelovanje NFC-ja v ostlaih aplikacijah. Dela z Apple Pay, drugje pa ne. Pa FaceID je v kovid časih bolj ovira kot koritsten. Prezapleteno je tudi prenašanje datotek na in iz telefona.

Po moje pa vseeno pozitivne lastnosti prevladajo. Ko se naučiš uporabljati iOS, je ta zelo uporaben in hiter.

V kombinaciji z apple watch na roki, se telefon odklepa kljub maski. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

XS!D3 ::

Apple Pay po mojih izkušnjah deluje boljše kot Google Pay, pa še uradno je podprt v Slo, tako da ni zafrkancije s sideloudanjem appa, iskanjem kartic s tujimi BIN (ki so vedno bolj redke) in izganjenjem appa (recimo na uri Google Pay izgine takoj ko se pojaviš v unsupported državi in praktično rabiš always on proxy/VPN).

Pa NFC deluje tudi za nekatere druge zadeve, recimo YubiKey, je pa res več omejitev kot na Androidu.

Žal noben mobilni OS ni idealen, ampak meni osebno ima iOS več prednosti kot slabosti v primerjavi z Androidom.

V-i-p ::

Furbo je izjavil:

Cveto je izjavil:

Nekaj omejitev iOS ima. Mene najbolj moti nedelovanje NFC-ja v ostlaih aplikacijah. Dela z Apple Pay, drugje pa ne. Pa FaceID je v kovid časih bolj ovira kot koritsten. Prezapleteno je tudi prenašanje datotek na in iz telefona.

Po moje pa vseeno pozitivne lastnosti prevladajo. Ko se naučiš uporabljati iOS, je ta zelo uporaben in hiter.

V kombinaciji z apple watch na roki, se telefon odklepa kljub maski. :)

Android ima to še bolje rešeno. Aparat ostane odklenjen, dokler je v bližini zaupanja vredna BT naprava, ki jo določiš (lahko je na roki smartwatch za 14,99€) in ko se med njima povezava prekine, se telefon zaklene in odklene, ko si spet v dosegu :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

ZveeZ ::

XS!D3 je izjavil:


Žal noben mobilni OS ni idealen, ampak meni osebno ima iOS več prednosti kot slabosti v primerjavi z Androidom.

Npr?

quadro933 ::

A se potem ne da plačevat z nlbpay prek NFC ja?

Ras003 ::

Ne

qwertyy ::

Jaz sem letos prvič kupil PRO verzijo in mi niti malo ni žal. Ne kako nekateri ne vidijo, ampak razlika med 120Hz ekranom napram tistim, ki ga ima bivši iPhone 11 je ogromna. Slidanje po ekranu, odpiranje in tudi samo delovanje aplikacij je 1000x bolj smooth in tudi hitrejše. Ko zdaj občasno uporabljam od punce 11ko se mi zdi, kot da mi oči štekajo, vse nekako trokira.

Sem pa videl razliko že v trgovini. Slidaj malo npr. po nastavitvah na obeh telefonih hkrati in boš sigurno opazil razliko.

DeeCoy ::

Pa dajte se zresnit no.. Človek je sam vprašal kje najceneje najti telefon, vi imate pa že dvodnevno debato al je bolši android al ios. Vsak naj se za svojega briga, odgovarjajte pa na vprašanje ki ga je op postavil.

Res, ampak res v čisto vsaki temi kjer je omenjen iphone se najde en apple hater pa en apple fanboy..

dj_uro ::

qwertyy je izjavil:

Jaz sem letos prvič kupil PRO verzijo in mi niti malo ni žal. Ne kako nekateri ne vidijo, ampak razlika med 120Hz ekranom napram tistim, ki ga ima bivši iPhone 11 je ogromna. Slidanje po ekranu, odpiranje in tudi samo delovanje aplikacij je 1000x bolj smooth in tudi hitrejše. Ko zdaj občasno uporabljam od punce 11ko se mi zdi, kot da mi oči štekajo, vse nekako trokira.

Sem pa videl razliko že v trgovini. Slidaj malo npr. po nastavitvah na obeh telefonih hkrati in boš sigurno opazil razliko.

razlike med 12pro in 13pro nikakor ni za opaziti...
vw-klub.si

mr_chai ::

Meni se je vedno zdelo butasto dati za telefon več kot 200 eur. Trenutno si že nekaj let lastim Xiaomi A2 na katerem je seveda Android. Po vseh posodobitvah mi telefon res nadležno šteka. Včasih se mi še tipkovnica ne pokaže, ko odprem SMS app in jo moram čakati 30 sekund... Tako da Andorida ne mislim več kupovat. Če ne znajo nardit OS, ki bo gladko laufu na Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 čipu, pol grem raj nazaj na regljo.

No in zato razmišljam v smeri, da pač požrem tistih 500 eur za rabljen iphone 12 mini

BaTeMaN ::

Moja draga prav tako kupuje. Baje bo zaloga v naslednjih 2-3 tednih povsod.
less then zero

vinkop ::

šušlja se, da bo štirinajstica končno brez zareze zgoraj in če je to res, bom raje potem pocakal se pol leta z nakupom...ceprav je sta 13 pro ali pro max zelo zmogljiva telefona pa me zareza, ki je povsem brez pomena, zares moti...

Furbo ::

Prvih 5 minut, potem jo še opaziš ne več. Ali pa če ga nimaš, te najbolj moti zareza. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kanarin ::

Furbo je izjavil:

Prvih 5 minut, potem jo še opaziš ne več. Ali pa če ga nimaš, te najbolj moti zareza. :D


Tako velik črn prakovokotnik da se ne opazi ? Daj farbaj koga drugega, no. Če bi debata potekala o (majhnem) punch hole bi to še nekako razumel, tako pa nikakor ne. Saj vsi poznamo tisto o "kislem grozdju in sladki limoni". Pač te debate o "neopaznosti" zareze na iPhone so pač iste kot da bi za limono trdili da je sladka. Btw. sam si lastim Xiaomi Mi9T Pro, ki ima 100% čist zaslon, torej brez nadležnih zarez in (malo manj nadležnih) punch hole-ov. Iskal sem točno tak telefon ker me pač to moti.

Če ste nekateri (zelo) zadovoljni s svojimi iPhone pač dobro za vas, samo ne rabi prodajat bučk da se zareze ne opazi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kanarin ()

Furbo ::

No evo, kot sem rekel, tiste ki nimajo iphona, zareza najbolj moti. :))

Kar furaj kitajca, samo ne vem kaj potem v iphone teme skačeš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kanarin ::

Ej pametnjakovič, lih tako v vednost imam oz uporabljam tudi iPhone - sicer resda tistega starejšega brez zareze. Pa zraven še 2 iPada.

Ti pa predlagam, da si daš (zalimaš recimo s črnim trakom) to "lepo" zarezo še na zaslone tablice, prenosnika, monitorja, TV - saj jo itak ne opaziš. Oz če si tako navajen gledat to na iPhone te ziher kar malo moti oz je vsaj nenavaden občutek, da jo na drugih zaslonih nimaš oz ne vidiš ? >:D

Furbo ::

Ne. Po par minutah ne bi opazil.

A potem imaš ti namenski monitor za 16:9 in 4:3 vsebine?

Ker sicer ti enostavno ne moreš gledati filmov s črnim robom. Ali morda povsem slučajno po minuti gledanja črnega robu še opaziš ne več?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kanarin ::

Ha ha, mislim kakšne primerjave. A imajo mogoče TV-ji fiksno robove ali samo ko gledaš določeno vsebino ? Pa tudi če so ti robi so vsaj estetski (zapolnejo cel prostor iz ene do druge strani). Sam pri gledanju filmov namreč nisem zasledil (velikega) črnega pravokotnika za sredini ene stranice. Ampak kakorkoli, dejstvo je da sam OPAZIM tak rob na TV , pa čeprav je bistveno bolj estetski kot notch na iPhone (ki ga ti kao ne opaziš).

Drugi primer -zakaj pa iPadi nimajo notcha ? Zanimivo, kajne ?

Ko že omenjaš 16:9 in 4:3 vsebine sem se spomnil še na drugo veliko cvetko iPhoneov - default kamera ti ne omogoča slikat v 16:9 formatu (tako je vsaj dolgo let veljalo, možno da je na novejši modelih drugače), po drugi strani pa pri snemanju videa lahko posnamem still sliko v tem formatu. Wtf ?!? To je ful logično, ker posnete slike seveda gledamo na 4:3 ekranu iphone-a, včasih pa tudi na "modernih" 4:3 katodnih TV-jih, 4:3 zaslonih prenosnika ali eksternega monitorja. Pa vem da je senzor 4:3, ampak who cares,tak je tudi na Androidih, jaz bi pač rad po defaultu slikal v croped 16:9 - tako kot lahko to od vedno delaš na vseh Android phone-ih !

Sem ziher da tudi poznaš utemeljen razlog, zakaj Apple ne omogoča take osnovne možnosti v samem iOS (hide notch, 16:9 camera). Tudi če ne odgovoriš itak že poznam tipične odgovore - "Apple uporabniki to ne potrebujejo(mo)" ali "Apple sam najboljše ve, kaj dejansko potrebujejo oz si želijo njihovi uporabnike". Hudi argumenti , ni kaj.

Furbo ::

Oh ja, še en droidar, ki je prišel samo hejtat v temo, ker ga pri srčku zbode dejstvo, da si bo nekdo kupil iphone.

Zanimivo kako OPAZIŠ vse žive pomankljivosti na telefonu ki ga nimaš, na svojem droidu pa nobene. Zdi se mi, da iphone brezplačno prebiva v tvoji glavi. :))
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

ZveeZ ::

Consumer mentality 101

krempelj ::

Oboje je sranje, Iphone in Android. Znebiti bi se bilo treba obeh, samo pac konzumerizem prevlada.
Praskam...

kanarin ::

Furbo je izjavil:

Oh ja, še en droidar, ki je prišel samo hejtat v temo, ker ga pri srčku zbode dejstvo, da si bo nekdo kupil iphone.

Zanimivo kako OPAZIŠ vse žive pomankljivosti na telefonu ki ga nimaš, na svojem droidu pa nobene. Zdi se mi, da iphone brezplačno prebiva v tvoji glavi. :))


He he, tipičen odziv Apple fanboya ko mu predočiš dejstva in argumente...že poznano. Res ne vem zakaj bi mene bolelo da si nekdo kupi iPhone. Govori je bil samo o tem ali se nekaj opazi ali ne. Jaz pač ne kupim oz verjamem temu, samo o tem se gre.

Kaj sem mogoče rekel da na svojem Androidu ni nobene pomankljivosti ? Zakaj moraš zalagati z besedami, ki jih sploh ni bilo. Aja ker ni drugih argumentov. No, res pa je, da nmoth na mojem telefonu definitivno ne moti, ker ga .. pač ni ! ;)

Da pa bi hejtal Apple kar na splošno pa mi spet ne moreš očitati, glede na to ,da sem si z lastnim denarjem kupil že dva iPada - pa še enega sestri (iPhone je pač službeni). iPhone pa mi dejansko ne ustreza, vsaj takšen ko je trenutno (izgled, omejitve, cena), nič pa ne izključujem za prihodnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kanarin ()

edi45 ::

Jaz sem na dan izida dobil nov zapakiran iPhone 13 pro 512gb za 1120€:)) hvala bogu za te be*ake, ki jemljejo telefone na obroke in prodajajo za manjšo ceno.

ZveeZ ::

edi45 je izjavil:

Jaz sem na dan izida dobil nov zapakiran iPhone 13 pro 512gb za 1120EUR:)) hvala bogu za te be*ake, ki jemljejo telefone na obroke in prodajajo za manjšo ceno.

Tisti bedaki tako dobijo mini kredit ceneje kakor na banki, ce predpostavimo, da bi bili narocniki tudi v primeru, ko aparata ne bi vzeli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

dj_uro ::

na mojo žalost takih ''bedakov'' nikjer ne najdem, niti ne poznam...
kdo ve za kakšnega takega?.. iščem 13pro s 512GB+
vw-klub.si

Ahim ::

dj_uro je izjavil:

na mojo žalost takih ''bedakov'' nikjer ne najdem, niti ne poznam...
kdo ve za kakšnega takega?.. iščem 13pro s 512GB+

Malo pobrskaj po malih oglasih oziroma sam daj oglas, da kupis nov in zapakiran telefon s takimiintakimi specifikacijami z racunom (ne vem ce to gre na Bolhi, sicer pa tukaj).

V-i-p ::

dj_uro je izjavil:

na mojo žalost takih ''bedakov'' nikjer ne najdem, niti ne poznam...
kdo ve za kakšnega takega?.. iščem 13pro s 512GB+

Za hec sem malo pogledal oglase, zanimivo, da 256gb verzij je kar nekaj, višje pa ne. No, razen enga, ki hoče za novo iJapko 13pro 1TB (!) jurja petsto. Bože mili, a je zlat?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

kriptobog ::

V-i-p je izjavil:

dj_uro je izjavil:

na mojo žalost takih ''bedakov'' nikjer ne najdem, niti ne poznam...
kdo ve za kakšnega takega?.. iščem 13pro s 512GB+

Za hec sem malo pogledal oglase, zanimivo, da 256gb verzij je kar nekaj, višje pa ne. No, razen enga, ki hoče za novo iJapko 13pro 1TB (!) jurja petsto. Bože mili, a je zlat?


Mas tudi zlate ja, ampak so hitro posli :D

Djole ::

Pridejo pa grejo, spremljaj ponudbo na prodajku tudi

PacificBlue ::

mr_chai je izjavil:

Meni se je vedno zdelo butasto dati za telefon več kot 200 eur. Trenutno si že nekaj let lastim Xiaomi A2 na katerem je seveda Android. Po vseh posodobitvah mi telefon res nadležno šteka. Včasih se mi še tipkovnica ne pokaže, ko odprem SMS app in jo moram čakati 30 sekund... Tako da Andorida ne mislim več kupovat. Če ne znajo nardit OS, ki bo gladko laufu na Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 čipu, pol grem raj nazaj na regljo.

No in zato razmišljam v smeri, da pač požrem tistih 500 eur za rabljen iphone 12 mini


Čutim tvojo bolečino:). Xiaomiji bolj ali manj vsi začnejo trokirat čez čas, pri meni so še posodobitve nehali izdajat..Redmi S2.
Sam imam sicer SE 2020, edini minus je slaba baterija, še posebej ker sem power user. Ga pač polnim tudi v službi, sem se navadil da ga polnim večkrat(na dan).
Je pa res, kot je nekdo omenil, ko se navadiš IOSa je delo in upravljanje s telefonom lahko zelo hitro. Pa vse gladko deluje, tudi na starejsih modelih.
Všeč mi ie tudi zaradi majhne velikosti. Eden izmed razlogov tudi ker kolesarim, pa vmes ga lahk uporabljam za glasbo, stravo ali kaj drugega.
Če bi hotel povedati kak minus še, ja NFC kot so omenli, pa pri fotografiranju proti soncu se pojavlja na fotkah tista modra pika. Odvisno pri kaksnem kotu fotografije se to opazi.

Na android mislim, da ne grem več. Sem se navadil IOSa preveč:)

kanarin ::

Torej se treba navadit tudi na 700€+ za vsak nov iPhone.

Xiaomi da "bolj ali manj vsi začnejo trokirat" ? Kot dokaz omenjaš (samo) Redmi S2 aka torej budget rang. A ti to resno ?

Če že nekaj primerjaš z iPhone sprobaj najprej nekaj vsaj približno primerljivega, recimo Mi 11 (Ultra). Pa se potem ponovno oglasi z informacijo če tudi ta "trokira".

PacificBlue ::

Ne govorim o telefoni za 450eur.

Pa hvala ne, nocem imet cegla. 240 g. Omg

Zgodovina sprememb…

AllStarc ::

Jaz imam xiaomu poco x3 pro 256GB pa za svojih 200eur dela s polno hitrostjo in je kolikor vem edini telefon ki mu je z 200eur junija zrasla cena na 260eur. Trokiranje? Ni variante
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

ZveeZ ::

AllStarc je izjavil:

Jaz imam xiaomu poco x3 pro 256GB pa za svojih 200eur dela s polno hitrostjo in je kolikor vem edini telefon ki mu je z 200eur junija zrasla cena na 260eur. Trokiranje? Ni variante

Ni edini:)

PeternelG ::

Tukaj se bom pa še jaz oglasil. Vsa leta sem imel andorida... nazadnje tudi poco f2 pro in pa poco f3, vmes tudi mi 11, govorim za Xiaomi... Ampak si je vseeno treba priznati, da je sam SW daleč od iOSa. Imam iPhone XR, star tri leta pa dela lepo tekoče... sem kupil Poco F3 256/8gb verzijo v BB pa je po enem mesecu šel na servis... zatrokiral čist... Nisem noben pristaš iPhona, ker je se mi zdi totalno precenjen telefon... še vseeno ima nekaj rešitev bolje speljanih android... ampak, kar se tiče samo zanesljivosti sistema, updejtov, ipd ipd pa sem si žal tudi sam moral priznati, da iOS v SWju čisto poseka androida...

kanarin ::

Pa saj vsi to vemo da je iOS bolj dodelan, tekoč, stabilen in podprt OS kot Android. Ima pa po drugi strani svoje finte in omejitve, ki so za veliko uporabnikov moteče oz celo nesprejemljive. Samo pa ne bi tukaj posploševal - sam imamo recimo iPad , z njim sem zelo zadovoljen, niti pod razno pa zaenkrat ne pride v poštev da bi nabavil iPhone. Pa (pre)visoka cena tu sploh ni glavni faktor- čeprav me prav zmrazi ob hipotetičnem razmisleku ali-ali - "naj kupim ta boljši iPhone ali 65 inčni OLED TV" ? :O

Kljub kakšnim pomankljivostih pa sam vseeno menim da današnji android telefoni že v rangu do 300 € realno povsem zadovoljujejo potrebe velike večine vseh uporabnikov. Žal Apple-a v tem cenovnem rangu pač ni, tako da tudi pravih primerjav sploh ne moremo delat.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple Pay prispel v Slovenijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
16943587 (1648) Apple
»

Apple bi iPhone prodajal kot naročniško storitev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10511786 (5110) kanarin
»

Nov telefon za 600-800€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
587222 (4804) Vetrpiha
»

EU bo od Appla bržčas zahtevala konkurenco pri plačilih prek NFC

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
305472 (4014) techfreak :)
»

Nemčija želi Apple prisiliti v odprtje dostopa do NFC

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
136123 (4019) MasterBlaster

Več podobnih tem