» »

Kateri cvrtnik-friteza

Kateri cvrtnik-friteza

1
2
»

DarwiN ::

Nerealna cena, ker pač ta Cecotec nima neke prisotnosti na našem trgu.. Imaš pri nas podobna jajca za 100-150€. Ta Domo za 100€ je videti podoben, sicer 8l, ampak ...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

comabanana ::

Mi lahko kdo ki uporablja Air Fryer priporoča kaj vzeti?
Nagledan imam Xiaomi AirFryer 3.5L za 80E, razmšljam če je mogoče premajhen (2 odrasla in 2 otroka).

Groot ::

Po mojih izkušnjah definitivno premajhen. Glej nekaj kar ima vsaj 5l prostornine, sicer boš samo razočaran ko boš moral delati 4 runde da boš spekel cel obrok.

comabanana ::

Groot je izjavil:

Po mojih izkušnjah definitivno premajhen. Glej nekaj kar ima vsaj 5l prostornine, sicer boš samo razočaran ko boš moral delati 4 runde da boš spekel cel obrok.

Aha sem zdj pogledal Youtube opise in vidim da rabim 6.5L verzijo

Groot ::

Je drugače kakšen razlog za točno ta model? Ker sicer za podoben denar dobiš tudi večje aparate.

DarwiN ::

Mi smo imeli 3,5l (4 osebe) in smo ga vrgli proč.. Za silo je ok, ampak to ni to.. Moraš vedet, da zadeve ne smeš kar tako napolnit do vrha, ker ne bo enakomerno pečeno. Si moraš pomagat s kakšnimi mrežami za ločevanje hrane, ali pa vmes 1x ali 2x ustavit in vsebino košarice premešat.

Osebno bi gledal samo tiste z dvema košarama. Že takšen za 100€ je IMHO polna kapa in ima vse, kar potrebuješ.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

comabanana ::

Groot je izjavil:

Je drugače kakšen razlog za točno ta model? Ker sicer za podoben denar dobiš tudi večje aparate.

Niti ne, imam nekaj njihovih produktov in sem zadovoljen.

Potem je boljše da gledam takšnega z dvema košarama?

comabanana ::

DarwiN je izjavil:

Mi smo imeli 3,5l (4 osebe) in smo ga vrgli proč.. Za silo je ok, ampak to ni to.. Moraš vedet, da zadeve ne smeš kar tako napolnit do vrha, ker ne bo enakomerno pečeno. Si moraš pomagat s kakšnimi mrežami za ločevanje hrane, ali pa vmes 1x ali 2x ustavit in vsebino košarice premešat.

Osebno bi gledal samo tiste z dvema košarama. Že takšen za 100€ je IMHO polna kapa in ima vse, kar potrebuješ.


Hvala za odgovor, si mi olajšal iskanje. Mislim da bom vzel tega.

fikus_ ::

Ti z dvema košarama so uporabni, lahko uporabiš več volumna za hrano, da se primerno speče. Z eno košaro dajte dejansko kapaciteto na pol.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

DarwiN ::

Napišem en praktičen feedback po nabranih izkušnjah z raznimi mrežami/racki za ločevanje hrane.. Mogoče komu pride prav..

Zdaj, horizontalne mreže za ločevanje hrane se po logiki zdijo najbolj priročne.. Tole ali tole. Ampak so v resnici le pogojno uporabne, saj topel zrak piha od zgoraj navzdol in pogosto ne doseže spodnjih nivojev oziroma je zgornja "polička" bolj pečena... Še posebej če zgornjo polico v celoti zapolniš, takrat topel zrak praktično ne more mimo do spodnjih nivojev.

Ključ je torej v vertikali.

Takšen rack, originalno za toast, ampak še bolj pride prav za pleskavice in podobne zadeve. Zapolniš vsako drugo režo, torej 4 pleskavice.

Pa takšne vertikalne palčke za ražnjiče, ampak tudi za perutničke, čevape, pleskavice (uporabiš 2 palčki), itd. Karkoli pač lahko zabodeš na palčko. V kombinaciji z zgornjim toast rackom lahko spečeš 6 pleskavic v eni košari.

Skratka, priporočam, ker so zadeve super uporabne in stanejo drobiž. Lahko zelo učinkovito zapolniš košaro in bo hrana precej enakomerno pečena.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero vgradno pečico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13633949 (2010) krho
»

Mikrovalovna pečica (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
577324 (2045) fulgur
»

Alternativa cvrtju (deep fried)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8317677 (997) bambam20
»

Kuharija,... oziroma kaj jeste? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13317283 (14987) Unknown_001
»

Kje kupujete vaši najljubši krompirček in kako ga pripravite ?

Oddelek: Loža
71412 (1189) Mipe

Več podobnih tem