» »

Problem - Thunderbird odklep

Problem - Thunderbird odklep

PRiMoZ- ::

Okej mam TBirda, pobarvo sm mostičke in še zmeri ne gre spreminjat. Mam AbitKT7A. Če spremenim FSB špila, sam množilnik pa ne morem spreminjat.

A ma kdo kako idejo. A je treba več grafita gor napacat?

:8)

ChiefThunder ::

Pomoje bo kr to; še enkrat fajn pobarvi.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

zizi ::

Ja mostčke rabiš ene parkrat pofarbat da dobr dela:))
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

morphling1 ::

Najprej L1 mostičke dobro spucaj s kakšnim alkoholom ali podobnim jaz sem vedno uporabljal aceton potem je pa najbolj če jih pofarbaš z srebrno prevodno barvo, ki se jo dobi v Conradu (1500 sit ). Nanesel sem jo pa z priostreno plastično palčko, tako da se samo malo dotakneš mostičkov. Rezultat je bil še vedno uspešen barva se pa suši kakih 20 minut.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

R@C@ ::

hja........jest sem tud prekleu TBja ko pra*ca, predno sem ga odklenu, ker ma globoke zarece k prasc.

Solution: Štrihej po mostičku toliko časa, da se svinčnik ne bo zatikal ob zarezo. Da pa boš to dosegu, predno se ti mostički staknejo, pa uporabi tehnični svinčnik, ter ga drgni ob papir, da dobiš postrani naostrenega. (pol pa paše k smrkec na smrketo)

:)

PRiMoZ- ::

Sm ga že zdelu ko prasca, morš mostičke lepu z alkoholu sčistit, potem sm pa s tehničnim napacu gor ful mine, zdej pa je odklenjen in veselo navit >:D>:D

Pizzicato ::

Pikola, jaz sem že kr nekaj krat barval, pa mi še kr piše neke čudne množilnike (namesto 7x mi nardi 9x, namesto 7,5 x pa npr. 7). A se to tud komu dogaja? Ali pa je mogoče ABITka KT7a pokvarjena?;(
Bogo

R@C@ ::

Malo bolj opiši problem, kako se lahko množilnik sam prestavi?

Pazi da ne stakneš mostičkov (čeprav je to kar mal težko).

Pizzicato ::

Ma, gledam skoz povečevalno steklo, pa ni nobenega navzkrižnega stika... barval pa sem že parkrat, tak, da po moje stik ni problem...:'(
Bogo

PRiMoZ- ::

Ja to se tud men dogaja, mostičke imam lepo povezane in ko dam množilnik na 8,5 je se vse vredu, potem dam pa na 9, pa dobim 7, pa namesto 10 dobim 8, al pa namesto manjših dobim večje. Med mostički ni stika.8-O

R@C@ ::

Nimam pojma kva bi to blo. A maš softmenu, al na jumperjih prestavlaš množilnik?

PRiMoZ- ::

Mam abitk kt7a - soft menu

R@C@ ::

Če si jo kupil pred februarjem 2001, potem si bios flashi!

Oziroma poglej kateri bios maš. Če maš tistega s končnco WZ, potem je zadnji. Vidiš pa to tako, da takoj po vklopu računala pritisneš PAUSE, pa pogledaš zadnji črki čisto spodaj v tisti dolgi vrstici.

Pizzicato ::

Plata ABIT KT7a, zadnji BIOS, plata kupljena februarja v POWER PLUSu. Zgleda, da ima več ljudi podobne probleme.... Da ni mogoče bila kakšna serijska napaka na ABITkah?

Sicer pa, če bom jo nesel nazaj v trgovino, bodo ziher rekli, da navijat itak ne bi smel...:|
Bogo

PRiMoZ- ::

platko sm dobu pred enim tednom

bom se bios pogledu pa pol napisem

Koci ::

poglej, če nimaš mogoče zaklenjenega procesorja tule

BigFoot ::

ej, to je men tud delalo. pol sm pa še enkrat fajn mostičke preferbu, zdej pa dela normalno. tko da po mojem bo to to.

element ::

Če ga ne boš mogu odklent si prevodno (hm kako se reče...:|) zadevo za poštrihat omisl. Dobiš u konradu. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

athlon 1G - vodno hlajenje - overclock

Oddelek: Navijanje
121005 (766) morphling1
»

Rezanje povezav L1 na duronu

Oddelek: Navijanje
371346 (990) franci
»

OC durona 800 ali ko ti procesor rece ne

Oddelek: Navijanje
101089 (891) jamiroq
»

duron

Oddelek: Navijanje
251510 (1076) tec
»

ABIT KT7a in OC TBirda

Oddelek: Pomoč in nasveti
10938 (790) MUC

Več podobnih tem