» »

Tretja doza, da ali ne?

Tretja doza, da ali ne?

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3 4

111111111111 ::

Evo v začetku leta cepljen z Astra zeneco 2x, danes pa še Pfeizerja in smo pripravljeni za teren.

Zaenkrat boli samo roka.

Bo kdo šel po tretjo dozo ali se še ne boste odločili. Za Astra Zeneco priporočajo, da se cepi z odmerkom Pfeizerja.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
  • zaklenil: bluefish ()

imagodei ::

Jaz bi šel po tretjo dozo, sem bil cepljen 2x z AZ... Imam pa dve ovirici: 1.) ne da se mi stati več ur v vrsti, sedaj je baje na cepilnih mestih totalni kaos. In 2.) ne vem, koliko časa mora poteči od drugega cepljenja. Jaz sem bil z 2. odmerkom AZ cepljen menda v začetku julija.
- Hoc est qui sumus -

111111111111 ::

Jaz pa sredi maja, pa so rekli da naj kar pridem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Masayoshi ::

tretja doza, če si bil z AZ 2 meseca od druge priporočilo. Če si bil prvi dve z Pfizerjem/Moderno pa 6 mesecev po drugi.

FoxKnox ::

Moje mnenje je, da 3 doza pride v poštev za cepljene neprebolele. Za prebolele, kar sem tudi sam + enkrat cepljen, je tretja doza nepotrebna.
Morda bi priporočal tistim, ki so preboleli s težjim potekom vsekakor pa ne množično.


Pa nisem iz foha pa tudi nimam izobrazbe pridobljene s socialnih omrežij, je samo moje mnenje.
Za podrobnejše informacije vprašajte zdravnika ali farmacevta....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

no comment ::

Če mi drugič in tretjič ne bo škodilo in bom videl, da antivax simpletoni okrog mene cepajo kot muhe, me lahko poživijo tudi vsako leto.

chuck ::

Tole je zanimiv povzetek študije kako se spremeni efektivnost cepiva s časom glede na Delto:

Janssen
March, 92%
August, 3%
Moderna
March, 91%
August, 64%
Pfizer
March, 95%
August, 50%

Izvor:


Medtem ko imunost od prebolelosti vztraja in bo še vsaj par let.

Glede na dosedaj prebrane informacije bi rekel, da če si v rizični skupini bi se absolutno moral večkrat cepiti.

Prav tako se mi poraja ideja, da bi bila morda najboljša kombinacija, da se cepiš in kakšen mesec ali dva kasneje poskusiš zboleti. Cepivo ti v tem primeru prepreči, da resno zboliš (v večini primerov), ampak da preboliš je pa tisto alfa in omega "cepivo". Ideja se podre, če pride na plan nova različica covida, ki jo naš imunski sistem ne prepozna. Prav tako bi bilo smiselno, da se testiraš, da v tem čas morda nisi asiptomsko prebolel.

Največje sranje pa je Johnson cepivo, v šestih mesecih verjetno kot da se sploh nisi cepil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chuck ()

phantom ::

chuck je izjavil:

Tole je zanimiv povzetek študije kako se spremeni efektivnost cepiva s časom glede na Delto:

Janssen
March, 92%
August, 3%
Moderna
March, 91%
August, 64%
Pfizer
March, 95%
August, 50%

Izvor:


Medtem ko imunost od prebolelosti vztraja in bo še vsaj par let.

Glede na dosedaj prebrane informacije bi rekel, da če si v rizični skupini bi se absolutno moral večkrat cepiti.

Prav tako se mi poraja ideja, da bi bila morda najboljša kombinacija, da se cepiš in kakšen mesec ali dva kasneje poskusiš zboleti. Cepivo ti v tem primeru prepreči, da resno zboliš (v večini primerov), ampak da preboliš je pa tisto alfa in omega cepivo. Seveda stvari se lahko podrečjo, če pride na plan kakšna nova različica covida, ki ga naš imunski sistem ne bo prepozna. Prav tako bi bilo smiselno, da se testiraš, da v tem čas morda nisi asiptomsko prebolel.

Največje sranje pa je Johnson cepivo, v šestih mesecih verjetno kot da se sploh nisi cepil.

V tem videu je ena manjša napaka. Janssen je v marcu 88%, ne 92% (glej študijo).
~
~
:wq

;-) ::

Jaz bi šel po tretjo kako bi bili izpolnjeni pogoji.

NMH ::

chuck je izjavil:

Medtem ko imunost od prebolelosti vztraja in bo še vsaj par let.


Zagotovo ne traja, imamo tri prebolevnike na intenzivni v tem tednu.



Sicer pa, okužiti se je eno, drugo pa težko zboleti. In kot cepljen imaš tudi po tem obdobju občutno manjšo verjetno, da težko zboliš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

no comment ::

chuck je izjavil:

Tole je zanimiv povzetek študije kako se spremeni efektivnost cepiva s časom glede na Delto:

Janssen
March, 92%
August, 3%
Moderna
March, 91%
August, 64%
Pfizer
March, 95%
August, 50%


Zato sem jaz, ki sem cepljen z JJ (ne po svoji izbiri) hotel čimprej dobiti še en odmerek mRNA cepiva. No go. Sem si šel tudi izmerit protitelesa (ubogih 200), še vedno no go. Cepilni centri so po televiziji jamrali kako se nihče ne pride cepit, hkrati pa se nismo mogli cepit tisti, ki bi se hoteli (mora miniti 6 mesecev od cepljenja!!!).

Sedaj, ko se na cepilnih mestih drenja/prekužuje na tisoče ljudi, se pa kar naenkrat lahko magično grem cepit.

Telbanc ::

chuck je izjavil:



Prav tako se mi poraja ideja, da bi bila morda najboljša kombinacija, da se cepiš in kakšen mesec ali dva kasneje poskusiš zboleti. Cepivo ti v tem primeru prepreči, da resno zboliš (v večini primerov), ampak da preboliš je pa tisto alfa in omega "cepivo". Ideja se podre, če pride na plan nova različica covida, ki jo naš imunski sistem ne prepozna. Prav tako bi bilo smiselno, da se testiraš, da v tem čas morda nisi asiptomsko prebolel.

Največje sranje pa je Johnson cepivo, v šestih mesecih verjetno kot da se sploh nisi cepil.


Tale tvoja ideja se zaj dogaja, tako cepljeni kot necepljeni se zaj na velko prekužujejo. Prejšnji teden so se nafilali po toplicah, vsi korona free, zaj pa se to dogaja.

Zato vlada čaka na konec tedna z ukrepi če bo šlo pol dol.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Samael ::

Saj ni stvar v tem, kolikokrat je nekdo pripravljen... Ta linearni način razmišljanja je povsem omejen, kot da bi ljudje, ki imajo apriori odklonilen odnos do cepljenja proti covidu sami sebi nekaj dopovedovali.
Ne vem kolikorat se bom cepil. Sproti se odločam, presojam glede na trenutno znane podatke, trenutno situacijo po svetu, okoli mene. Saj poživiteni odmerek ni "amerika", ni nekaj kar smo odkrili danes s covidom. Tudi za hepatitis B sem se cepil z vsemi tremi predpisanimi odmerki. In kaj zdaj? Bomo dramatizirali okoli tega?

Glede na to, da sem cepljen z dvema odmerkoma AZ, se bom prav gotovo pred koncem leta še s priporočenim tretjim mRNA. Ker se mi zdi to glede na trenutno znane podatke smiselno. Kako bo naprej, kako ne bo ... ne vem. Ljudje smo razmišljujoča bitja in kot sem rekel, se bom odločal sproti glede na takrat meni znane podatke. Vsekakor pa bom tu primarno upošteval svoj lasten interes, ter interes meni bližnjih (ki pogosto sovpada z interesom širše družbe).

Mimogrede, obešanje na to, kakšno drenjanje je na cepilnih mestih danes je pa tako ali tako oslarija. "Ker sem se glih danes mislil iti, prekleto!" Boš pač počakal tistih pet ali deset dni ... ko se zadeva umiri.
Samael != Samuel

Smurf ::

Jaz sem ravno vceraj vzel booster, hkrati tudi cepivo za gripo, letos je celo zastonj in lahko opravis hkrati. Cakati je bilo potrebno okoli 30min, kar se mi ne zdi prehuda cena, sploh glede na zadnje razmere, ker kaze da bomo verjetno prakticno vsi prisli v stik z virusom, glede na hitro siritev.

AllStarc ::

111111111111 je izjavil:

Evo v začetku leta cepljen z Astra zeneco 2x, danes pa še Pfeizerja in smo pripravljeni za teren.

Zaenkrat boli samo roka.

Bo kdo šel po tretjo dozo ali se še ne boste odločili. Za Astra Zeneco priporočajo, da se cepi z odmerkom Pfeizerja.

Imam kolegico, ki je kombinirala astro in pfitzer. Ze 2 tedna lezi doma s kovidom. Je bil sine na koncertu. In seveda necepljen, dan vrocinice.

Samael ::

Smurf je izjavil:

Jaz sem ravno vceraj vzel booster, hkrati tudi cepivo za gripo, letos je celo zastonj in lahko opravis hkrati. Cakati je bilo potrebno okoli 30min, kar se mi ne zdi prehuda cena, sploh glede na zadnje razmere, ker kaze da bomo verjetno prakticno vsi prisli v stik z virusom, glede na hitro siritev.

Čisto iz firbca (če imaš dostop do zVem portala), a so ti v digitalnem potrdilu že premaknili datum cepljenja na zadnji odmerek in updejtali number of series na 3/3 ali ostaja 2/2?
Samael != Samuel

Smurf ::

Samael je izjavil:

Smurf je izjavil:

Jaz sem ravno vceraj vzel booster, hkrati tudi cepivo za gripo, letos je celo zastonj in lahko opravis hkrati. Cakati je bilo potrebno okoli 30min, kar se mi ne zdi prehuda cena, sploh glede na zadnje razmere, ker kaze da bomo verjetno prakticno vsi prisli v stik z virusom, glede na hitro siritev.

Čisto iz firbca (če imaš dostop do zVem portala), a so ti v digitalnem potrdilu že premaknili datum cepljenja na zadnji odmerek in updejtali number of series na 3/3 ali ostaja 2/2?

Sem sel pogledati, ni se osvezeno.

Samael ::

Smurf je izjavil:

Samael je izjavil:

Smurf je izjavil:

Jaz sem ravno vceraj vzel booster, hkrati tudi cepivo za gripo, letos je celo zastonj in lahko opravis hkrati. Cakati je bilo potrebno okoli 30min, kar se mi ne zdi prehuda cena, sploh glede na zadnje razmere, ker kaze da bomo verjetno prakticno vsi prisli v stik z virusom, glede na hitro siritev.

Čisto iz firbca (če imaš dostop do zVem portala), a so ti v digitalnem potrdilu že premaknili datum cepljenja na zadnji odmerek in updejtali number of series na 3/3 ali ostaja 2/2?

Sem sel pogledati, ni se osvezeno.

Thanks!
Samael != Samuel

filip007 ::

V tretje jaz pa v drugo, no saj znamo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

no comment ::

Samael je izjavil:


Mimogrede, obešanje na to, kakšno drenjanje je na cepilnih mestih danes je pa tako ali tako oslarija. "Ker sem se glih danes mislil iti, prekleto!" Boš pač počakal tistih pet ali deset dni ... ko se zadeva umiri.

Oslarija?! Če bi mi dovolili se cepit pred enim mesecem, ko se ni cepil nihče, bi bil bistveno bolj zaščiten pred kovidom, ki ga je mali prinesel iz šole deset dni nazaj. K sreči se nisem nalezel. In, ne, tudi 14 letni otroci vsi ne prebolijo kovida na nogah.

Sicer pa načeloma lahko vedno počakaš pet ali deset dni... in se nikoli ne cepiš, ane? Tako kot Nodi in si za vedno v kleti.

Samael ::

no comment je izjavil:

Samael je izjavil:


Mimogrede, obešanje na to, kakšno drenjanje je na cepilnih mestih danes je pa tako ali tako oslarija. "Ker sem se glih danes mislil iti, prekleto!" Boš pač počakal tistih pet ali deset dni ... ko se zadeva umiri.

Oslarija?! Če bi mi dovolili se cepit pred enim mesecem, ko se ni cepil nihče, bi bil bistveno bolj zaščiten pred kovidom, ki ga je mali prinesel iz šole deset dni nazaj. K sreči se nisem nalezel. In, ne, tudi 14 letni otroci vsi ne prebolijo kovida na nogah.

Sicer pa načeloma lahko vedno počakaš pet ali deset dni... in se nikoli ne cepiš, ane? Tako kot Nodi in si za vedno v kleti.

Če, če, če ... nobenega če-ja nisem komentiral. Ni potrebe iz mojega komentarja delati zgodbe, ki je ni. Pač zdaj je kakor je. Ta teden, ko so prišla ven nova priporočila, je pač gužva. Bom šel pa drugi teden - ne vem, zakaj bi iz tega dramo delal.
Tudi stroka oz. naša cela generacija se je s tem pojavom v takšnih razsežnostih srečala prvič, naredi kakšno napako in se ob tem uči, da bi jih bilo čim manj. Nihče ti ni prepovedoval tretjega odmerka prej zato, da bi te zajebaval.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

bluefish ::

Pordečeli, vam res dela težave tako preprosto vprašanje kot je v naslovu?

Skratka, prenehajte z offtopicom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Likalnik ::

Tudi jaz vedno bolj razmislam o tretjem odmerku....glede na to kako folk zboleva je tretji odmerek obvezen....danes sem ze sel se cepi.....in sem najprej cakal v vrsti dve uri potem se mi ni ljubilo vec cakati in sem sel domov...
Jutri grem spet...sam povejte mi...a mislite, da bodo kompliciral ker nisem bil cepljen s prvim in drugim odmerkom in bom prisel direkt na tretjega? A bo panika?

TheKekec ::

2x cepljen z AZ začetek julija.

Po 3 dozo mRNA cepiva ne grem (sem pod moški pod 30 --> nezanemarljivo redek strani učinek pri moških pod 30 je vnetje srčne mišice), sem pa prepričan, da bom čez zimo zbolel in dosegel pogoj C + P.

ripmork ::

Absolutno. V začetku Decembra nekje se bo prvima dvema Pfizerjema pridružil še tretji (predvidevam).

Unchancy ::

Vsekakor je po mojem mnenju tretji odmerek dobra ideja za tiste, ki so bili cepljeni z vektorskim cepivom. Sam bi rekel, da zaenkrat ne vidim razlogov, da bi se cepili zdravi mlajši od 21 let.
Kar zadeva gneče na cepilnih mestih pa mislim da ni tako zelo tvegano, ker je večina itak že cepljena. Pač malo paziš na razdaljo tudi sam (nekateri se res ne pazijo).
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Smurf ::

TheKekec je izjavil:

2x cepljen z AZ začetek julija.

Po 3 dozo mRNA cepiva ne grem (sem pod moški pod 30 --> nezanemarljivo redek strani učinek pri moških pod 30 je vnetje srčne mišice), sem pa prepričan, da bom čez zimo zbolel in dosegel pogoj C + P.

Eh, ne rabis skrbeti. Matematika je tukaj zelo preprosta.
Pri problematicni starosti (16-30) je se miokarditis pojavi nekje pri 55:1.000.000 primerov, od cesa jih je potem 95% v mili obliki, se pravi je recimo ze voznja z avtomobilom bistveno bolj nevarna. Po drugi strani, ce zbolis s COVIDom je to razmerje nekje med 1:20 - 1:1000. Da ne govorimo o drugih moznosti zapletov, ce se okuzis.

sbawe64 ::

Samo za info
Fda je glasoval 16 ne, 2 da za booster.
2020 is new 1984
Corona World order

blay44 ::

Pa to vse skupaj postaja ena burleska.
Najprej znanstveniki, raziskovalci, dohtarji, magi in ne vem kaj še, trdijo, da je cepivo, ne glede kakšno je, oh in sploh.
Zdaj ni več "sploh"? Vsak mesec je drugačen "oh".
Sami diletanti!
Upam, da vsaj uni mesarji v bolnišnicah obvladajo svojo profesijo.

kuall ::

kakor bo dohtar/janša reku. ker nisem ovca. :D

imagodei ::

Eh, burleska je edino le to, kako ne razumete znanosti.

V spomin mi prikliče, kako so se moji starši pred kakimi 25-30 leti razburjali, ko so časopisi v roku denimo pol leta enkrat objavili novico, da paradižnik povzroča raka, drugič pa, da deluje zaščitno proti raku. In so potem razpravljali z drugimi odraslimi, kako znanstveniki nimajo pojma.
- Hoc est qui sumus -

Unchancy ::

blay44 je izjavil:

Pa to vse skupaj postaja ena burleska.
Najprej znanstveniki, raziskovalci, dohtarji, magi in ne vem kaj še, trdijo, da je cepivo, ne glede kakšno je, oh in sploh.
Zdaj ni več "sploh"? Vsak mesec je drugačen "oh".
Sami diletanti!
Upam, da vsaj uni mesarji v bolnišnicah obvladajo svojo profesijo.

Virus je nov. Enako bolezen. Ne moreš pričakovati vseh odgovorov instantno. Poleg tega virus mutira. V naravi znanosti je, da se nova spoznanja vključijo in skladno z novimi spoznanji se po potrebi prilagajajo strategije in ukrepi.
Če bi bilo drugače, bi šlo za religijo in ne za znanost.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

kuall ::

fora je v tem, da ne smeš kar slepo verjet vsemu kar slišiš, kot to dela večina ljudi. kot npr to, da ima janšo kliniko v avstraliji. jaz nisem prav nič presenečen, če slišim dohtatarje, ko si drugi dan premislijo. vem, da znanost ne ve vsega 100%. vsaj vem, da niso bleferji. bleferji so politiki, ki desetletja ali stoletja furajo isto, čeprav jih je cajt že zdavnaj prerasel.
zamerim jim mogoče edino to, da premalo govorijo v % verjetnosti. npr: tole drži x%, tole pa y% verjetnosti. ampak najbrž zato, ker jih večina debilov sploh ne bi razumela, o čem govorijo in se ne trudijo.

PrihajaNodi ::

imagodei je izjavil:

Eh, burleska je edino le to, kako ne razumete znanosti.

V spomin mi prikliče, kako so se moji starši pred kakimi 25-30 leti razburjali, ko so časopisi v roku denimo pol leta enkrat objavili novico, da paradižnik povzroča raka, drugič pa, da deluje zaščitno proti raku. In so potem razpravljali z drugimi odraslimi, kako znanstveniki nimajo pojma.

V imenu znanosti:
https://www.google.ro/amp/s/www.nbcnews...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

blay44 ::

Pa lahko bi rekli, da je to edino strelivo, ki je trenutno navoljo.
Zdaj pa ga uporabite ali pa se predajte.
Ne pa da flancajo........

Glede debilov pa nebi. Sicer še nimam preveč izkušenj. Sem pa šrečal študirane.....
take in take. Tko, da una o kmečki pameti kr velja.
Ni hujžga kot napuh.

WizzardOfOZ ::

A zdaj se že ve, da prebolevniki so v bistvu najbolj zaščiteni? Al še ne upajo priznati javno?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

tikitoki ::

WizzardOfOZ je izjavil:

A zdaj se že ve, da prebolevniki so v bistvu najbolj zaščiteni? Al še ne upajo priznati javno?


Umrlim to zelo pomaga.

Smurf ::

blay44 je izjavil:

Pa to vse skupaj postaja ena burleska.
Najprej znanstveniki, raziskovalci, dohtarji, magi in ne vem kaj še, trdijo, da je cepivo, ne glede kakšno je, oh in sploh.
Zdaj ni več "sploh"? Vsak mesec je drugačen "oh".
Sami diletanti!
Upam, da vsaj uni mesarji v bolnišnicah obvladajo svojo profesijo.

Sej je oh in sploh, se zmeraj velja, da se je vredno cepiti s katerimkoli cepivom. Je pa danes bolj jasno (sumilo pa se je ze prej), da so mrna cepiva bolj ucinkovita in ce lahko izbiras, vzemi raje te.

O moznosti boster cepiv pa se je prav tako govorilo ze 1 leto nazaj. Ne razumem to zacudenje sedaj oz. zakaj bi to karkoli dokazovali sposobnost zdravnikov.

spegli ::

Mene so v službi okužili cepljeni. Bojevali smo se pa na podoben način. S čajem in spanjem. 10 dni ni bilo lahkih.

Kayzon ::

Kaj narediti z vsemi temi ki so zdravi od samega zacetka pandemije?

Samael ::

Kayzon je izjavil:

Kaj narediti z vsemi temi ki so zdravi od samega zacetka pandemije?

Poskrbeti, da je dovolj cepiva tudi za tretji odmerek, da zdravi tudi ostanemo.
Samael != Samuel

;-) ::

Kayzon je izjavil:

Kaj narediti z vsemi temi ki so zdravi od samega zacetka pandemije?

UTD ker znajo spoštovati osnovno higieno, naj nadaljujejo kot do sedaj.

2000€ enkraten znesek je ok.

uvodV?? ::

Drugače na TWiV podcastu zaenkrat tretje doze povečini ne priporočajo (sicer je tudi ne odsvetujeno) razen za cepljene z Jansen.

SambaShare ::

chuck je izjavil:


Največje sranje pa je Johnson cepivo, v šestih mesecih verjetno kot da se sploh nisi cepil.


To ne drži. Študija pravi samo, da boš imel simptomatski potek. Še vedno pa najbrž prepreči težji potek.

Zgodovina sprememb…

eventyrer ::

SambaShare je izjavil:

chuck je izjavil:


Največje sranje pa je Johnson cepivo, v šestih mesecih verjetno kot da se sploh nisi cepil.


To ne drži. Študija pravi samo, da boš imel simptomatski potek. Še vedno pa najbrž prepreči težji potek.


Še vedno je telo bolj pripravljeno na napad virusa kot če telo virusa in njegovih proteinov sploh ne bi poznalo.

blay44 je izjavil:

Pa to vse skupaj postaja ena burleska.
Najprej znanstveniki, raziskovalci, dohtarji, magi in ne vem kaj še, trdijo, da je cepivo, ne glede kakšno je, oh in sploh.
Zdaj ni več "sploh"? Vsak mesec je drugačen "oh".
Sami diletanti!
Upam, da vsaj uni mesarji v bolnišnicah obvladajo svojo profesijo.


Znanstveniki so odkar so začeli delati cepivo govorili da bo to cepivo preprečevalo hujše poteke bolezni, ne pa da bo povsem preprečilo da človek zboli.
In cepivo sčasoma pač izgubi svoj efekt. Tako kot vsako drugo cepivo.

Ne poslušaj bedastih politikov ki samo škodo delajo.

spegli je izjavil:

Mene so v službi okužili cepljeni. Bojevali smo se pa na podoben način. S čajem in spanjem. 10 dni ni bilo lahkih.


Torej praviš da je tvoji cepljeni sodelavci niso odnesli nič bolje kot ti?

Zgodovina sprememb…

eventyrer ::

111111111111 je izjavil:

Evo v začetku leta cepljen z Astra zeneco 2x, danes pa še Pfeizerja in smo pripravljeni za teren.

Zaenkrat boli samo roka.

Bo kdo šel po tretjo dozo ali se še ne boste odločili. Za Astra Zeneco priporočajo, da se cepi z odmerkom Pfeizerja.


Sem cepljen s fajzerjem, po tretjo dozo bom šel najmanj 6 mesecev po cepljenju. Torej enkrat konec zime/začetek pomladi. Zato da bom morebitno četrto dozo dobil na jesen 2022 in bom tako spet maksimalno zaščiten preden se bo novi val začel.

Vsaj taka je ideja.

Kdor je cepljen z Astro............ ima možnost se cepiti spet z Astro ali pa se it cepit z mRNA cepivom (v tem primeru bi jaz počakal recimo 6 mesecev od cepljenja z AZ, preden bi se cepil s popolnoma drugim cepivom, da se zniža verjetnost stranskih učinkov).

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

AllStarc je izjavil:


Imam kolegico, ki je kombinirala astro in pfitzer. Ze 2 tedna lezi doma s kovidom. Je bil sine na koncertu. In seveda necepljen, dan vrocinice.

Zaenkrat sem še OK. :D Rama boli, pa mogoče malo slabše počutje. Sem pa vzel 2x lekadol+C.

Po moje bom šel kmalu spat. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Comandante ::

V zacetku decembra bom kvalificiran za tretji sus Pfizerja, in grem ponj prvi dan, ko bo mogoce. Stevilke so jasne, cepivo je varno in izjemno ucinkovito orozje proti virusu.

imagodei ::

PrihajaNodi je izjavil:

imagodei je izjavil:

Eh, burleska je edino le to, kako ne razumete znanosti.

V spomin mi prikliče, kako so se moji starši pred kakimi 25-30 leti razburjali, ko so časopisi v roku denimo pol leta enkrat objavili novico, da paradižnik povzroča raka, drugič pa, da deluje zaščitno proti raku. In so potem razpravljali z drugimi odraslimi, kako znanstveniki nimajo pojma.

V imenu znanosti:
https://www.google.ro/amp/s/www.nbcnews...

Prosi svojega psihiatra, da ti dvigne dozo antipsihotikov. Tole nima nobene veze s tem, o čemer govorim jaz.
- Hoc est qui sumus -

IL_DIAVOLO ::

Jaz se tudi nisem ziher za tretjega. Moram prvo it po prvega.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

S 1. novembrom zaostreni ukrepi za zajezitev okužb (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8510644 (8869) Invictus

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22027973 (25788) WizzardOfOZ

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722225436 (204521) Conini

Več podobnih tem