» »

Kako do brezplačnega PCR testa?

Kako do brezplačnega PCR testa?

Baja ::

Torej, sem cepljen in sem očitno nekaj fasal. Kako priti do brezplačnega PCR testa še danes ali jutri?

moje zdravnice ni do torka, če me naroči v torek, bom glih v četrtek na vrsti (sodelavec je čakal dva dni na test) in v petek dobil rezultat. torej cel teden(7d)!

če slučajno ni kovid, sem torej najhitreje na pregledu 15.11. (!!). če pridem v laboratorij še isti dan, pomeni rezultati 16.11. torej bodo ugotovili da sem zdrav ali mrtev :D

ideas?
  • zaklenil: bluefish ()

kriptobog ::

Zakaj rabiš PCR test, če si cepljen?

Baja ::

?!? Zakaj le? da vidim al sem fasal covid al je kaj drugo.

RedDrake ::

Pejt na urgenco, rec da tezko dihas in da smrkas ze dva dni.
Insta PCR.

Ce smo bolj resni ...
Drugace pa se najprej potestiraj s testi za samotestiranje.
Poznam ze tri cepljene, ki jim je tak hitri test dal pozitivno, kar je bilo kasneje potrjeno s PCR testom.
Tisto nabijanje, da hitri testi niso za cepljene je en tak semi-BS, da se ne bi prevec ljudi odvrnilo od cepljenja.

Miki N ::

Kao lahko v primeru, da ne dobiš osebnega kličeš NMP (nujno medicinsko pomoč) - tam je ena zdolgočasena uslužbenka, ki klofa napotnice, ne sprašuje preveč.

kriptobog ::

Baja je izjavil:

?!? Zakaj le? da vidim al sem fasal covid al je kaj drugo.



Ni covid. Cepivo je super učinkovito

Baja ::

@redDrake: tole z urgenco sem že razmišljo :) hitri test mi bolj malo pomaga, kakršnkoli že bo rezultat. ker še vedno rabim zdravnico, da me pošlje na PCR

@MikiN: to misliš 112?

tikitoki ::

Baja je izjavil:

Torej, sem cepljen in sem očitno nekaj fasal. Kako priti do brezplačnega PCR testa še danes ali jutri?

moje zdravnice ni do torka, če me naroči v torek, bom glih v četrtek na vrsti (sodelavec je čakal dva dni na test) in v petek dobil rezultat. torej cel teden(7d)!

če slučajno ni kovid, sem torej najhitreje na pregledu 15.11. (!!). če pridem v laboratorij še isti dan, pomeni rezultati 16.11. torej bodo ugotovili da sem zdrav ali mrtev :D

ideas?


V lekarni dobis hitri antigenski test. Ce je pozitiven, preveris se s PCR:

Baja ::

tikitoki je izjavil:

Baja je izjavil:

Torej, sem cepljen in sem očitno nekaj fasal. Kako priti do brezplačnega PCR testa še danes ali jutri?

moje zdravnice ni do torka, če me naroči v torek, bom glih v četrtek na vrsti (sodelavec je čakal dva dni na test) in v petek dobil rezultat. torej cel teden(7d)!

če slučajno ni kovid, sem torej najhitreje na pregledu 15.11. (!!). če pridem v laboratorij še isti dan, pomeni rezultati 16.11. torej bodo ugotovili da sem zdrav ali mrtev :D

ideas?


V lekarni dobis hitri antigenski test. Ce je pozitiven, preveris se s PCR:


a si sploh prebral kaj si citiral?

mambli ::

Pokličeš na najbližjo dežurno službo in rečeš, da tvoje zdravnice ni.

tikitoki ::

Ne vem kaj OP sploh zeli. Ce zeli vedeti, ce je okuze je samotestiranje najhitrjei in najlazji nacin. Malenkost manj zaneljivo k PCR. Sam je tko 90% da ni COVID19

Baja ::

mambli je izjavil:

Pokličeš na najbližjo dežurno službo in rečeš, da tvoje zdravnice ni.


sicer dobra ideja, ampak: https://www.zd-mb.si/De%C5%BEurne-slu%C... :D

tikitoki ::

BTW: Zdravniki morajo in ponavadi imajo urejeno nadomescanje.

FireSnake ::

Baja je izjavil:

@redDrake: tole z urgenco sem že razmišljo :) hitri test mi bolj malo pomaga, kakršnkoli že bo rezultat. ker še vedno rabim zdravnico, da me pošlje na PCR

@MikiN: to misliš 112?


Kaj boš rekel v primeru, da te bodo hoteli dati na ventilator?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

shinko ::

Točno tako, tako kot so napisali že zgoraj. Pokličeš v svoj zdravstveni dom, poveš, da je tvoja zdravnica odsotna, da imaš sum na Covid in prosiš, da te dajo na PCR test. Simple.

Baja ::

končno sem priklico nekoga v ZD. bo treba počakati do ponedeljka. do takrat pa pač CBD ;P

admin, lahko zakleneš.

bobby ::

Pejt na hitri teat,, placaj 10eur kolk je ze, xe bo pozitiben, gres naprej na naslednji test. Kaj kompliciras? Zaradi 10ih eur za test?
Ce si iz Lj, pridi na Vic, greva skupaj pred Spara pa ti placam test.

Moron.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

zobnik ::

Zakaj bi to delal, sam mam trenutno vse znake covida in briga me.

Baja ::

bobby je izjavil:

Pejt na hitri teat,, placaj 10eur kolk je ze, xe bo pozitiben, gres naprej na naslednji test. Kaj kompliciras? Zaradi 10ih eur za test?
Ce si iz Lj, pridi na Vic, greva skupaj pred Spara pa ti placam test.

Moron.


hmm, mas prav. doctor bypass. grem jutri zjutraj na hitrega. verjetno še isti dan opravim PCR, ali?

zobnik je izjavil:

Zakaj bi to delal, sam mam trenutno vse znake covida in briga me.


ker nisem tak idiot kot ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

zobnik ::

maš pa dobr sprane možgane, kot da je covid tak bav bav.:D

Kayzon ::

Zakaj pa zate drugacna pravila prijatelj,a ker si cepljen? Lepo placaj 10€ in se stestiraj,ceprav vsi testi niso pol kurca vredni ker ne locijo nicesar. Sam WHO je rekel da dobimo nove teste naslednje leto.. Haha. Zgleda nameravajo ta cirkus nadaljevat kokr bo prnasal denar :)

solatko ::

zobnik - Ni tak bav, bav, ampak, če si okužen širiš virus okoli in lahko okužiš kakšnega, za katerega pa bo bav, bam. Karantena je rešitev!
Delo krepa človeka

Baja ::

Kayzon je izjavil:

Zakaj pa zate drugacna pravila prijatelj,a ker si cepljen? Lepo placaj 10€ in se stestiraj,ceprav vsi testi niso pol kurca vredni ker ne locijo nicesar. Sam WHO je rekel da dobimo nove teste naslednje leto.. Haha. Zgleda nameravajo ta cirkus nadaljevat kokr bo prnasal denar :)


nisem jaz pravil pisal. saj pravim, da grem jutri zjutraj na test, ker se mi ne da čakati do minimalno ponedeljka za PCR.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

digitalno potrdilo o cepljenju COVID-19 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5310529 (4752) primoz4p

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20832206 (25196) matevz1337
»

Prehod meje hrvaška

Oddelek: Loža
233282 (2016) snezak21

Več podobnih tem