» »

O zakonitosti PCT

O zakonitosti PCT

Smrekar1 ::

Ker je tema o zakonitosti PCT že zaklenjena želim napisati samo nekaj:

Dr.. Andraž Teršek je zapisal: PCT je nezakonit, protipraven in ne upošteva 17. člena uredbe (EU) 2021/953.

17. člen uredbe (EU) 2021/953 pravi tole:

Člen 17
Začetek veljavnosti
Ta uredba začne veljati na dan objave v Uradnem listu Evropske unije.
Uporablja se od 1. julija 2021 do 30. junija 2022


https://eur-lex.europa.eu/legal-content...

V tej točki lahko zaključimo, da nekdo ne zna brati in je vrednost njegovih mnenj identično enaka vrednosti počečkanega lista papirja.
  • zaklenilo: zee ()

acookook ::

Počakajmo še par mesecev, ko bo konec koromanije, pol pa se bo ___ sodišče opredelilo.

Invictus ::

Saj ne bo konec, trenutno stanje ustreza vsem na oblasti.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

sbawe64 ::

Projekt EU qr pasuši je bil mišljen za lažji prehod med državami članicami (dokaz da si cepljen - Šengen šel v pm ??), ne za deljenje družbe na prvo in tretje razredne, ki jim imenuješ praktično vse na podlagi odlokov.
Ter seveda sledenje imetnikom digitalnih potrdil po vzoru kitajskega social score sistema.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

fikus_ ::

A to je tako kot ona floskula "naslednjih 14 dni je odločilnih"? Samo vedno pozabijo, kdaj se to začne/konča.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

sbawe64 ::

Nič ni bolj trajnega kot začasni ukrepi vlad/birokratov.

Še pomnite začasni dvig kriznega DDV ?
2020 is new 1984
Corona World order

Tidule ::

Smrekar1 je izjavil:

Ker je tema o zakonitosti PCT že zaklenjena želim napisati samo nekaj:

Dr.. Andraž Teršek je zapisal: PCT je nezakonit, protipraven in ne upošteva 17. člena uredbe (EU) 2021/953.

17. člen uredbe (EU) 2021/953 pravi tole:

Člen 17
Začetek veljavnosti
Ta uredba začne veljati na dan objave v Uradnem listu Evropske unije.
Uporablja se od 1. julija 2021 do 30. junija 2022


https://eur-lex.europa.eu/legal-content...

V tej točki lahko zaključimo, da nekdo ne zna brati in je vrednost njegovih mnenj identično enaka vrednosti počečkanega lista papirja.


Kako si druneš dvomit v njegovo svetost? Ko sem v sorodi temi povprašal o zdravju "pravnega strokovnjaka", ki piše take neumnosti, sem bil po hitrem postopku deležen osebnih napadov in žaljenja s strani fanatika z vzdevkom Solatko.

solatko ::

Vse bo končano 1.-ga marca 2025!
Delo krepa človeka

Tidule ::

acookook je izjavil:

Počakajmo še par mesecev, ko bo konec koromanije, pol pa se bo ___ sodišče opredelilo.


Ustavno sodišče se bo do zadeve IMO moralo opredelit in kot je bilo že vekrat ugotovljeno je velika verjetnost, da bo zadeva padla zaradi nesposobnosti vlade, da pripravi ustrezno zakonsko podlago. Ampak to nima ničesar z neumnostmi, ki jih užaljen wanna be ustavni sodnik prodaja naokrog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

feryz ::

Sodišče bo odločilo po politični liniji. Če bo več "tardečih" bo vse neustavno, če bo več "tabelih" bo vse zakonito. Vse drugo je bs.
Kakor je bulšit, da obstajajo rdeči ali beli sodniki. Obstajajo le taki, ki jih janez plača in so za in taki, ki jih janez ne mara, jim nič ne da in so proti.

AliRes ::

fikus_ je izjavil:

A to je tako kot ona floskula "naslednjih 14 dni je odločilnih"? Samo vedno pozabijo, kdaj se to začne/konča.


Zelo dolgih 14 dni.

feryz ::

Ta je kot tista fora v oštariji, v kateri je napis:

"Jutri bo pijača zastonj."

Unilseptij ::

Smrekar1 je izjavil:

Ker je tema o zakonitosti PCT že zaklenjena želim napisati samo nekaj:

Dr.. Andraž Teršek je zapisal: PCT je nezakonit, protipraven in ne upošteva 17. člena uredbe (EU) 2021/953.

17. člen uredbe (EU) 2021/953 pravi tole:

Člen 17
Začetek veljavnosti
Ta uredba začne veljati na dan objave v Uradnem listu Evropske unije.
Uporablja se od 1. julija 2021 do 30. junija 2022


https://eur-lex.europa.eu/legal-content...

V tej točki lahko zaključimo, da nekdo ne zna brati in je vrednost njegovih mnenj identično enaka vrednosti počečkanega lista papirja.


Prvič, kje je Teršek to res izjavil... originalnega vira nisem našel? Drugič, kje vidiš problem... uredba res uvaja COVID potrdila, ne uvaja pa nobenih PCT pogojev in predvideva, da preverjanje vrši država neposredno, na primer pri prestopu meje. Za kaj več pa bi pač potrebovali zakon.

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

solatko je izjavil:

Vse bo končano 1.-ga marca 2025!

Čipi v cepivu naj bi se aktivirali in cepljene pobili 28-ga Oktobra letos, pa se nekak niso. Slaba roba?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Kayzon ::

Ne gre se za cipe forumski kolega,ampak za to da vbrizgavate nekaj kar je prrhitro prislo ven. Ogromno primerov cepljenih je,ki imajo po cepljenju tezave s srcem. Bomo vidli kaj se bo z leti zgodilo,srcno upam da ne boste imeli hude posledice.

111111111111 ::

Kayzon je izjavil:

Ne gre se za cipe forumski kolega,ampak za to da vbrizgavate nekaj kar je prrhitro prislo ven. Ogromno primerov cepljenih je,ki imajo po cepljenju tezave s srcem. Bomo vidli kaj se bo z leti zgodilo,srcno upam da ne boste imeli hude posledice.

Ogromno jih ima posledice tudi po prebolelem kovidu, ampak ti nekako ne sodijo v tvojo agendo. Mar ne?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

apfelstrudl ::

Gre se preprosto za to da budale nikakor ne pogruntajo da problem niso necepljeni 30 letniki in mulci.
Problem so necepljeni penzionisti, in tja bi se bilo potrebno osredotočiti.

Vir: uradni kovid sledilnik, katerega bi moral biti sposoben brat vsak človek ki ima dve delujoči možganski celici.
Tudi Logarca vam je lepo povedala da intenzivno polnijo 80 letniki. Kaj vam tukaj ni jasno bemumast?

Dajte v glavi preračunat en scenarij. Iz bolnišnic in intenzivne vzamemo vse 70+ letnike ven (v teoriji preden me kdo obtoži da bi pobijal ljudi). Imamo še vedno problem?

Didn't think so...

kopriwa ::

apfelstrudl je izjavil:

Gre se preprosto za to da budale nikakor ne pogruntajo da problem niso necepljeni 30 letniki in mulci.
Problem so necepljeni penzionisti, in tja bi se bilo potrebno osredotočiti.

Vir: uradni kovid sledilnik, katerega bi moral biti sposoben brat vsak človek ki ima dve delujoči možganski celici.
Tudi Logarca vam je lepo povedala da intenzivno polnijo 80 letniki. Kaj vam tukaj ni jasno bemumast?

Dajte v glavi preračunat en scenarij. Iz bolnišnic in intenzivne vzamemo vse 70+ letnike ven (v teoriji preden me kdo obtoži da bi pobijal ljudi). Imamo še vedno problem?

Didn't think so...

Po poklicu si antivakser z vsem kar spada zraven (bralno nerazumevanje, enoplastno razmišljanje), manj izobražen na področju naravoslovja, dovzeten za baba čula, baba rekla, posploševanje na osnovi uličnega primera. Osnovni problem slabše situacije ste in boste antivakserji.

Sedaj pa moderatorji izbrišite ves off-topic, vključno z mojim.

apfelstrudl ::

kopriwa je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Gre se preprosto za to da budale nikakor ne pogruntajo da problem niso necepljeni 30 letniki in mulci.
Problem so necepljeni penzionisti, in tja bi se bilo potrebno osredotočiti.

Vir: uradni kovid sledilnik, katerega bi moral biti sposoben brat vsak človek ki ima dve delujoči možganski celici.
Tudi Logarca vam je lepo povedala da intenzivno polnijo 80 letniki. Kaj vam tukaj ni jasno bemumast?

Dajte v glavi preračunat en scenarij. Iz bolnišnic in intenzivne vzamemo vse 70+ letnike ven (v teoriji preden me kdo obtoži da bi pobijal ljudi). Imamo še vedno problem?

Didn't think so...

Po poklicu si antivakser z vsem kar spada zraven (bralno nerazumevanje, enoplastno razmišljanje), manj izobražen na področju naravoslovja, dovzeten za baba čula, baba rekla, posploševanje na osnovi uličnega primera. Osnovni problem slabše situacije ste in boste antivakserji.

Sedaj pa moderatorji izbrišite ves off-topic, vključno z mojim.

Skeptiki smo problem zgolj za tiste, ki nikakor ne znajo pogledati na problem iz večih zornih kotov.
Ko so me izzvali, sem te zorne kote celo napisal, pa spet ni blo ok.

Misliš da bo cepljenje mulcev rešilo problem? Ne ne bo ga!
Misliš da bo zapiranje države (česar se itak spet noben jeben kreten ne bo držal) rešilo problem? Ne ne bo ga!

Ni problema. Budale se kar derite naprej "Vaxxxx goooddd!!! Antivaxxxx bad!!!"
S tem boste ziher rešili problem. 100%!

Samo ne zavedate se da imate posredno tudi zaslepljeni vaxxerji na rokah kri starejših. Ker skupaj z butasto vlado rešujete problem tam kjer ga ni.

Zgodovina sprememb…

T743 ::

apfelstrudl je izjavil:

Gre se preprosto za to da budale nikakor ne pogruntajo da problem niso necepljeni 30 letniki in mulci.
Problem so necepljeni penzionisti, in tja bi se bilo potrebno osredotočiti.

Vir: uradni kovid sledilnik, katerega bi moral biti sposoben brat vsak človek ki ima dve delujoči možganski celici.
Tudi Logarca vam je lepo povedala da intenzivno polnijo 80 letniki. Kaj vam tukaj ni jasno bemumast?

Dajte v glavi preračunat en scenarij. Iz bolnišnic in intenzivne vzamemo vse 70+ letnike ven (v teoriji preden me kdo obtoži da bi pobijal ljudi). Imamo še vedno problem?

Didn't think so...


Pa saj so jo vedno povečini polnili tisti pred koncem življenske poti, grem stavit da se povprečno št. let oseb na intenzivni dviga skladno z zmeraj daljšo življensko dobo. Gripa in prehladi gor ali dol nima veze.

apfelstrudl ::

T743 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Gre se preprosto za to da budale nikakor ne pogruntajo da problem niso necepljeni 30 letniki in mulci.
Problem so necepljeni penzionisti, in tja bi se bilo potrebno osredotočiti.

Vir: uradni kovid sledilnik, katerega bi moral biti sposoben brat vsak človek ki ima dve delujoči možganski celici.
Tudi Logarca vam je lepo povedala da intenzivno polnijo 80 letniki. Kaj vam tukaj ni jasno bemumast?

Dajte v glavi preračunat en scenarij. Iz bolnišnic in intenzivne vzamemo vse 70+ letnike ven (v teoriji preden me kdo obtoži da bi pobijal ljudi). Imamo še vedno problem?

Didn't think so...


Pa saj so jo vedno povečini polnili tisti pred koncem življenske poti, grem stavit da se povprečno št. let oseb na intenzivni dviga skladno z zmeraj daljšo življensko dobo. Gripa in prehladi gor ali dol nima veze.

Po besedah pri zaslepljenih vaxxerjih tako priljubljene "stroke" je na intenzivni povprečna starost 80 (OSEMDESET!) let!
Samo njim nikakor ne potegne. Ker jim očitno že 2+2 predstavlja nerešljiv problem.

To je folk ki verjetno kamen dodatno zbrca samo zato ker so se spotaknili ob njega. Saj veš... da bo vedu za naslednjič, preklet prasec! :)

Zgodovina sprememb…

feryz ::

apfelstrudl je izjavil:

Gre se preprosto za to da budale nikakor ne pogruntajo da problem niso necepljeni 30 letniki in mulci.
Problem so necepljeni penzionisti, in tja bi se bilo potrebno osredotočiti.
A ti to resno?
Da nekdo nekaj ne pogrunta? S sedmimi doktorati?

Očitno imaš probleme ločevati neumnost in/ali nesposobnost in namensko laganje. Oni tega problema nimajo, ne skrbi. Samo namensko lažejo.

fikus_ ::

ripmork je izjavil:

solatko je izjavil:

Vse bo končano 1.-ga marca 2025!

Čipi v cepivu naj bi se aktivirali in cepljene pobili 28-ga Oktobra letos, pa se nekak niso. Slaba roba?


JBG, na hitro so nekaj ven dali, pač škart roba.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

apfelstrudl ::

feryz je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Gre se preprosto za to da budale nikakor ne pogruntajo da problem niso necepljeni 30 letniki in mulci.
Problem so necepljeni penzionisti, in tja bi se bilo potrebno osredotočiti.
A ti to resno?
Da nekdo nekaj ne pogrunta? S sedmimi doktorati?

Očitno imaš probleme ločevati neumnost in/ali nesposobnost in namensko laganje. Oni tega problema nimajo, ne skrbi. Samo namensko lažejo.

Govorim o nekaterih tukaj gor na tabli, ne o vladi ;)
Vedo oni dobro kaj delajo. Samo ni mi jasno zakaj delajo tako. Isto ko tisti video, kjer si Merkelca na gobec da masko od avtomobila do stavbe, notri se pa vsi voditelji objemajo (brez maske seveda) kot da bodo ravnokar orgijo vsekali.

P.S. Čeprav o naši "stroki" vseeno nisem čist ziher da vedo kaj in kako. Meni delujejo hudo omejeni in zaslepljeni z lepimi pogodbami katere so podpisali zato da lajajo v kamero to kar reče vodja ;)

111111111111 ::

apfelstrudl je izjavil:

Ni problema. Budale se kar derite naprej "Vaxxxx goooddd!!! Antivaxxxx bad!!!"
S tem boste ziher rešili problem. 100%!

Samo ne zavedate se da imate posredno tudi zaslepljeni vaxxerji na rokah kri starejših. Ker skupaj z butasto vlado rešujete problem tam kjer ga ni.

Ne bo držalo. Kakor gledam se antivaxerji ne držijo mask, razkuževanja in razdalje. Po Ljubljani se derejo kakšna krivica se jim godi in da se borijo za slovenijo in zaradi njih nam grozi zaprtje države.

Imaš prav derimo se: "Antivax hvala vam, da sem lahko doma z otroci, ker ne bodo smeli v šolo. Vsega je kriva vlada, ne pa neumnost ljudi."
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

;-) ::

A se že ve, kdaj bo US odločalo o PCT ali ne ?

Zakaj je za PC odločalo tako hitro, za PCT pa se tako vleče ?

111111111111 ::

apfelstrudl je izjavil:

Po besedah pri zaslepljenih vaxxerjih tako priljubljene "stroke" je na intenzivni povprečna starost 80 (OSEMDESET!) let!
Samo njim nikakor ne potegne. Ker jim očitno že 2+2 predstavlja nerešljiv problem.

To je folk ki verjetno kamen dodatno zbrca samo zato ker so se spotaknili ob njega. Saj veš... da bo vedu za naslednjič, preklet prasec! :)

Mladi antivaxerji širijo propagando tudi med starejšimi in jih ubijajo. Ne znajo seštevati 2+2.

apfelstrudl je izjavil:

Govorim o nekaterih tukaj gor na tabli, ne o vladi ;)
Vedo oni dobro kaj delajo. Samo ni mi jasno zakaj delajo tako. Isto ko tisti video, kjer si Merkelca na gobec da masko od avtomobila do stavbe, notri se pa vsi voditelji objemajo (brez maske seveda) kot da bodo ravnokar orgijo vsekali.

P.S. Čeprav o naši "stroki" vseeno nisem čist ziher da vedo kaj in kako. Meni delujejo hudo omejeni in zaslepljeni z lepimi pogodbami katere so podpisali zato da lajajo v kamero to kar reče vodja ;)

Ti ki znaš seštevati 2+2 in veš da so na intenzivni 80 letniki. POvej nam, nezmotljivi, katerega od teh 80+ letnikov bomo odklopili, ko pride nekdo mlajši? Bomo šli po necepljenih ali po cepljenih ali po starosti?

;-) je izjavil:

A se že ve, kdaj bo US odločalo o PCT ali ne ?

Zakaj je za PC odločalo tako hitro, za PCT pa se tako vleče ?

Ker jebene številke rastejo in tudi US ne bo prevzelo odgovornosti, če PCT prepovejo in bodo številke šle še naprej v nebo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

111111111111 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ni problema. Budale se kar derite naprej "Vaxxxx goooddd!!! Antivaxxxx bad!!!"
S tem boste ziher rešili problem. 100%!

Samo ne zavedate se da imate posredno tudi zaslepljeni vaxxerji na rokah kri starejših. Ker skupaj z butasto vlado rešujete problem tam kjer ga ni.

Ne bo držalo. Kakor gledam se antivaxerji ne držijo mask, razkuževanja in razdalje. Po Ljubljani se derejo kakšna krivica se jim godi in da se borijo za slovenijo in zaradi njih nam grozi zaprtje države.

Imaš prav derimo se: "Antivax hvala vam, da sem lahko doma z otroci, ker ne bodo smeli v šolo. Vsega je kriva vlada, ne pa neumnost ljudi."

Jaz se držim vseh ukrepov in še dodatno pazim da le omeujem stike kar se da.
Nisem cepljen (sem pa prebolel).
Ali sem del problema? Če ja, zakaj?
Če ne, zakaj se derete da so pavšalno "antivaxx" krivi za vse? Kot da cepljenih ki se požvižgajo na vsa pravila ker mislijo da so ratali terminatorji ni.
Ali misliš da se bodo mladi, ki se necepljeni ne držijo ničesar, potem po nekem čudežu začeli držati pravil? Daj nehaj srat no. Še bolj bodo postali blentavi, ker prej so mogoče vsaj malo se nazaj držali saj veš "za svaki slučaj", tisti moment ko bo tak cepljen se mu bo pa res jebalo 100% za vse ostale.

Tako da ... kje tukaj špila logika?

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

apfelstrudl je izjavil:

Jaz se držim vseh ukrepov in še dodatno pazim da le omeujem stike kar se da.
Nisem cepljen (sem pa prebolel).
Ali sem del problema? Če ja, zakaj?
Če ne, zakaj se derete da so pavšalno "antivaxx" krivi za vse? Kot da cepljenih ki se požvižgajo na vsa pravila ker mislijo da so ratali terminatorji ni.

Al kje tukaj špila logika?

A sem trdil da si antivax če nisi cepljen? Kje pa tebi špila logika? Antivax poglej na protestih, ko se objemajo in igrajo na bobne in postavljajo zdravnike pred strelski vod in prepričujejo ali celo preprečujejo cepljenje starejšim. Vsekkor vpijem da so taki delno, če že ne 100% krivi za trenutno stanje v državi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

apfelstrudl ::

111111111111 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Jaz se držim vseh ukrepov in še dodatno pazim da le omeujem stike kar se da.
Nisem cepljen (sem pa prebolel).
Ali sem del problema? Če ja, zakaj?
Če ne, zakaj se derete da so pavšalno "antivaxx" krivi za vse? Kot da cepljenih ki se požvižgajo na vsa pravila ker mislijo da so ratali terminatorji ni.

Al kje tukaj špila logika?

A sem trdil da si antivax če nisi cepljen? Kje pa tebi špila logika? Antivax poglej na protestih, ko se objemajo in igrajo na bobne in postavljajo zdravnike pred strelski vod in prepričujejo ali celo preprečujejo cepljenje starejšim. Vsekkor vpijem da so taki delno, če že ne 100% krivi za trenutno stanje v državi.

Glej problem je, da na protestih niso zgolj necepljeni ;)
In ne, nisem bil tam - ker se vseeno strinjam da take "žurke" trenutno nimajo mesta v boju proti epidemiji. AMPAK tole velja seveda dokler ne bo šla vlada res predaleč (kakšen odlok o nujnem cepljenju), ker takrat se bo pa hitro pozabilo da virus obstaja.

Glej. Problem se rešuje tam kjer je. V bolnici so večinoma 70+ letniki in to necepljeni. Tja bi se bilo potrebno osredotočiti in pa mogoče na to da se vseeno omeji stike med dedki/babicami in "vnučki". Makari za ta zimski čas.
Garantirano bi bilo bolje!

Ampak ne. Gremo jebat mulce pa mlade v glavo in se pretvarjat da bo to kaj rešilo. Ne bo. Na žalost.
Hkrati pa cela država izvaja jebeni "helouwin" praznik in ga žura na polno.

p.s. Mogoče ti res nisi trdil da sem jaz "antivaxx", ampak 90% zboljenih totalnih "provaxx"-ercev s plašnicami na glavi se s teboj ne strinja. Poglej malo zgodovino mojih prispevkov in odgovore na njih ;)

Zgodovina sprememb…

fikus_ ::

;-) je izjavil:

A se že ve, kdaj bo US odločalo o PCT ali ne ?

Zakaj je za PC odločalo tako hitro, za PCT pa se tako vleče ?



O pct bo odločilo spomladi 2022, pc je pa imel prioriteto, ker vpliva na zaposlene v JU.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Tidule ::

Unilseptij je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Ker je tema o zakonitosti PCT že zaklenjena želim napisati samo nekaj:

Dr.. Andraž Teršek je zapisal: PCT je nezakonit, protipraven in ne upošteva 17. člena uredbe (EU) 2021/953.

17. člen uredbe (EU) 2021/953 pravi tole:

Člen 17
Začetek veljavnosti
Ta uredba začne veljati na dan objave v Uradnem listu Evropske unije.
Uporablja se od 1. julija 2021 do 30. junija 2022


https://eur-lex.europa.eu/legal-content...

V tej točki lahko zaključimo, da nekdo ne zna brati in je vrednost njegovih mnenj identično enaka vrednosti počečkanega lista papirja.


Prvič, kje je Teršek to res izjavil... originalnega vira nisem našel? Drugič, kje vidiš problem... uredba res uvaja COVID potrdila, ne uvaja pa nobenih PCT pogojev in predvideva, da preverjanje vrši država neposredno, na primer pri prestopu meje. Za kaj več pa bi pač potrebovali zakon.


Tale izjava se pojavi tukaj: https://slo-tech.com/forum/t792351/p735...
Kot kaže res nima nič z njim in mu je preprosto podtaknjena.

Bogi Solatko se je pa kot pa kot zvest fanatik, tako trudil branit njegovo ime. Žal na čisto napačnem koncu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Malcolm_Y ::

sbawe64 je izjavil:

Projekt EU qr pasuši je bil mišljen za lažji prehod med državami članicami (dokaz da si cepljen - Šengen šel v pm ??), ne za deljenje družbe na prvo in tretje razredne, ki jim imenuješ praktično vse na podlagi odlokov.
Ter seveda sledenje imetnikom digitalnih potrdil po vzoru kitajskega social score sistema.
Jaz imam digitalno potrdilo o cepljenju. Kako točno mi sledijo?

6151 ::

Malcolm_Y je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Projekt EU qr pasuši je bil mišljen za lažji prehod med državami članicami (dokaz da si cepljen - Šengen šel v pm ??), ne za deljenje družbe na prvo in tretje razredne, ki jim imenuješ praktično vse na podlagi odlokov.
Ter seveda sledenje imetnikom digitalnih potrdil po vzoru kitajskega social score sistema.
Jaz imam digitalno potrdilo o cepljenju. Kako točno mi sledijo?


Preko čipa, seveda
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

111111111111 ::

apfelstrudl je izjavil:

Glej problem je, da na protestih niso zgolj necepljeni ;)
In ne, nisem bil tam - ker se vseeno strinjam da take "žurke" trenutno nimajo mesta v boju proti epidemiji. AMPAK tole velja seveda dokler ne bo šla vlada res predaleč (kakšen odlok o nujnem cepljenju), ker takrat se bo pa hitro pozabilo da virus obstaja.

Glej. Problem se rešuje tam kjer je. V bolnici so večinoma 70+ letniki in to necepljeni. Tja bi se bilo potrebno osredotočiti in pa mogoče na to da se vseeno omeji stike med dedki/babicami in "vnučki". Makari za ta zimski čas.
Garantirano bi bilo bolje!

Ampak ne. Gremo jebat mulce pa mlade v glavo in se pretvarjat da bo to kaj rešilo. Ne bo. Na žalost.
Hkrati pa cela država izvaja jebeni "helouwin" praznik in ga žura na polno.

p.s. Mogoče ti res nisi trdil da sem jaz "antivaxx", ampak 90% zboljenih totalnih "provaxx"-ercev s plašnicami na glavi se s teboj ne strinja. Poglej malo zgodovino mojih prispevkov in odgovore na njih ;)

Če mene vprašaš so problem socialna omrežja, ki še tako neverjetne zgodbice razširijo v trenutnku.

Načeloma bi največ naredili če jih preprosto blokiramo za 1 leto.

Ne vem o kkašnih mulcih je govora? katero starostno obdobje?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

phantom ::

apfelstrudl je izjavil:


Po besedah pri zaslepljenih vaxxerjih tako priljubljene "stroke" je na intenzivni povprečna starost 80 (OSEMDESET!) let!
Samo njim nikakor ne potegne. Ker jim očitno že 2+2 predstavlja nerešljiv problem.

To je folk ki verjetno kamen dodatno zbrca samo zato ker so se spotaknili ob njega. Saj veš... da bo vedu za naslednjič, preklet prasec! :)

Ne, problem ste lažnivi, zaslepljeni in hujskaški antivakserji, ki ne znate sešteti 2+2, niti niste (funkcionalno) pismeni:

https://www.delo.si/novice/slovenija/bo...
https://siol.net/novice/slovenija/novi-...
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
~
~
:wq

jotunn ::

111111111111 je izjavil:

Kakor gledam se antivaxerji ne držijo mask, razkuževanja in razdalje.

Ce bi bilo to res, potem bi bili vsi ti problematicni antivaxerji ze 4x prekuzeni. Tako jim pa kljub vsemu do danes ni uspelo okuziti se (in ce niso bili okuzeni sami, seveda s tem tudi niso okuzili nobenega drugega). Tako da zares so danes najvecji problem tisti, ki se v resnici drzijo ukrepov, ki delujejo in skrbijo za svoje zdravje, ter se jim v skoraj 2 letih ni uspelo okuziti.

feryz ::

Mama mia, spet isto.
Tema ima specifično vprašanje, vakserji spet v nabijaško ofenzivo. Da se čimprej blokira in utiša vse skupaj.
Prav dolgočasno je že vse skupaj. Očitno se tega s cveki ne da ustaviti. In še par njih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112496670 (74867) dsfsfawer235

PCT je nezakonit? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
547000 (6077) dsfsfawer235

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456908 (45213) D3m

Več podobnih tem