» »

Dnevno Stevilo Okuzenih

Dnevno Stevilo Okuzenih

««
17 / 23
»»

Lonsarg ::

Zdravstvo je pač razsuto in na meji zmogljivosti že brez covida. Že brez covida so čakalne dobe in svinjarije ko ZZZS noče plačat več operacij itd.

Ko dodaš še covid v mix pač iz razsutega stanja prideš v ultra razsuto stanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

FrRoSt ::

;-) je izjavil:

Kako pa bo tvoj foter komu na onkološkem odvzel posteljo? A bojo postelje iz onkološkega na kovid vozli?

7000 postelj mamo fraj, fraj...brezdomci pa spijo na hladnem.


:)):)):)):)):))

Jebeš brezdomce! 8-)

So ravnokar Cukrarno prenovili! ;)

Važna je KULTURA!! :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

PrihajaNodi ::

Lonsarg je izjavil:

Zdravstvo je pač razsuto in na meji zmogljivosti že brez covida. Že brez covida so čakalne dobe in svinjarije ko ZZZS noče plačat več operacij itd.

Ko dodaš še covid v mix pač iz razsutega stanja prideš v ultra razsuto stanje.


To so slabi izgovori ker je v vseh drzavah za uvajanje kovid fasizma krivo pomankanje osebja in postelj. Pogledas pa place zdravnikov in kovid dodatkarjev te pa na rit fukne. Se policiji so srecni ker dobivajo dadatke pa nadure zaradi protestov
Ce bi to bil state of emergency, virus res nevaren sem siguren da s cepljenjem in zdravili ne bi bil problem. Tole bo pa trajalo 10 let oz dokler se ne uvede novega sistema.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

A res kdo misli da se bodo ukrepi - bio pasporti kdaj odstranili? https://www.24ur.com/novice/korona/v-av...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Notnow ::

kopriwa je izjavil:


Že po načinu pisanja je jasno, da avtor ni ravno višek inteligence, vsebina je pa taka, da je verjetnost vsebine vrednosti kakca le majčkeno oddaljena od 1.


Dober argument.
Ti morš zihr bit med 1% intelektualcev pr nas..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Notnow ()

PrihajaNodi ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

A kdo vidi sliko otroka ki se ga cepi? Z masko na gobcu in strahom v srcu...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

widj3098dj32 ::

PrihajaNodi je izjavil:

kopriwa je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


Nehaj že nakladat. Stari se pač nočejo cepit. Mogoče je kakšen pobral od mlajših kakšno bedarijo, v večini pa ne, so kar sami apriori proti.
In ne vem zakaj jih je treba ščitit. Imajo možnost se zaščitit s cepivom ali pa izolacijo v kleti.
odprimo državo, tisti, ki se ni zaščitil, ga bo pač pobralo, ostali pa živimo dalje. Sej ni tok težko.

Ni moj problem, če ne vidiš problema. Problem je in bo zasedenost bolnišnic ter posledično zdravstvenega kadra zaradi številčne obsežnosti covid obolelih. Po pomembnosti: ker se starejši in tistih srednjih let ne želijo cepiti in tudi ker se mlajši ne želijo cepiti (kar jim ne bomo tako "zamerili" kot vsem preostalim) je stanje tako kot je in sledijo zaostreni ukrepi. Pa če se postaviš na trepalnice. Kar sejemo to žanjemo, prisotnost in vpliv antivaksov nas je in bo pripeljalo, da bomo poželi še marsikaj nepričakovanega. In še enkrat, to je samo in izključno zato ker je zdravstveni sistem preobremenjen. V večini zaradi necepljenih.



Bil je komentar na 24 ur:

- lansko leto vsi v skafandrih, letos se po posnetkih nekateri sprehajajo brez rokavic, mask in to medicinsko osebje glede na posnetek novinarke 24.

To je zaradi novega seva, ker je manj kuzen.

oh wait

simonchelo ::

PrihajaNodi je izjavil:

Samo najprej naj gre nekdo v bolnice pogledat kaj se res dogaja. Narodu greste ze pocasi na kurac, vmes se pa pusca otroke cakat na nujne posege po 40 minut!


Pojdi ti... Če ne boš sam videl itaq ne boš nikomur verjel. Simpl kot pasulj pišeš na PR od UKC če boš podpisal da greš na lastno odgovornost ti bodo dovolili.

Lahko pa se tudi javiš kot prostovoljec in se prepričaš. Moj kolega novinar je bil brez težav tam. Ampak mu nihče od antivac ne verjame. Še kolegi ne.

PrihajaNodi je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

A kdo vidi sliko otroka ki se ga cepi? Z masko na gobcu in strahom v srcu...

Waaaw... Ta je pa genialna. Kdo se je še kdaj šel z veseljem Špiknit v ramo?
ciao

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

simonchelo je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Samo najprej naj gre nekdo v bolnice pogledat kaj se res dogaja. Narodu greste ze pocasi na kurac, vmes se pa pusca otroke cakat na nujne posege po 40 minut!


Pojdi ti... Če ne boš sam videl itaq ne boš nikomur verjel. Simpl kot pasulj pišeš na PR od UKC če boš podpisal da greš na lastno odgovornost ti bodo dovolili.

Lahko pa se tudi javiš kot prostovoljec in se prepričaš. Moj kolega novinar je bil brez težav tam. Ampak mu nihče od antivac ne verjame. Še kolegi ne.



Objavi posnetke. Tisti zoran iz stranke resnica je zelel tja in mu niso dovolili. Ja, sel bi na lastno odgovornost

Waaaw... Ta je pa genialna. Kdo se je še kdaj šel z veseljem Špiknit v ramo?


Pa saj ze tretjo dozo nestrpno cakate. Strah pred mrtvimi iz teveja je tako mocan da greste z uzitkom po dozo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Utk ::

kopriwa je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Glavno da je Logarca spet potrdila, da umirajo v veliki večini 80 letniki ki se niso cepili.

Mi pa zapiramo državo, uničujemo gospodarstvo in "posredno" pobijamo ljudi zaradi nedostopnih zdravnikov, psihičnih problemov, izgub službe, ipd...
.
.
.

Odgovor na tvoj rant, ki v osnovi sicer ni napačen je, če ne bi bilo antivaksov s tem ne bi bilo problema. Tako pa so mnogi bili tudi pod vplivom mlajših, ki zagovarjajo debilne antivaks teorije. Pri inteligenčnih povprečnežih in nižje, ki ne re-evaluirajo svoja mnenja je pač pri vplivu tako, kdor prvi pride prvi vpliva. Mnogi starejši so to antivaks prepričanje prevzeli od mlajših stabilnih genijev. In rezultat vsega tega je vse to kar vidite danes, polna intezivna nega.

Kaj bi ti zdej rad, da se cepim jaz in svoje otroke, zato da bom s tem prepričal v to neke 80 letnike? A ni še polnoleten? Naj dela kar če.

PrihajaNodi ::

Kaj bi ti zdej rad, da se cepim jaz in svoje otroke, zato da bom s tem prepričal v to neke 80 letnike? A ni še polnoleten? Naj dela kar če.


Ker si ti in tvoji otroci nevarni za druzbo. Si bioterorist, vsaj tako pravijo mediji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Utk ::

"Stroka":
Ta teden je v Odmevih gostovala Bojana Beović, vodja posvetovalne skupine za cepljenje. Voditelja je zanimalo, ali imajo namen spreminjati pravila za prebolevnike, pa je povedala: Čas je pokazal - ne gre samo za protitelesa, gre tudi za druge mehanizme imunosti -, da je prebolevnost pravzaprav dlje časa zaščitna kot cepljenje. Prebolevniki zbolevajo kasneje oziroma manj pogosto kot cepljene osebe v istem času. Zakaj potem nista prebolevnost in cepljenje vsaj izenačena, ampak je tehtnica močno nagnjena v korist cepljenja? Ona pa se je začela sklicevati na priporočilo Evropske unije in pravila drugih držav, ki v večini primerov še vedno vztrajajo na tej uredbi Evropske unije, da naj se prebolevnost upošteva šest mesecev po pozitivnem PCR-testu.


PrihajaNodi je izjavil:

Kaj bi ti zdej rad, da se cepim jaz in svoje otroke, zato da bom s tem prepričal v to neke 80 letnike? A ni še polnoleten? Naj dela kar če.


Ker si ti in tvoji otroci nevarni za druzbo. Si bioterorist, vsaj tako pravijo mediji.

Če bi živeli v pošteni državi bi za tak odnos, ne tvoj, ampak Kreka, Janše in drugih, lahko jih tožil. Ker ne vem zakaj bi bila to kaj manjša žalitev, kot če na Janšo zakričim da je gnoj, ali pa neka novinarka k***a.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

PrihajaNodi ::

Saj nima veze. Tole bo ostalo, po malo stopnjujejo ukrepe, metode in stevilke mrtvih. Tudi ce bi bili 95% pocepljeni bi zeleni potni listi ostali-zaradi varnosti....
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kopriwa ::

Utk je izjavil:


Kaj bi ti zdej rad, da se cepim jaz in svoje otroke, zato da bom s tem prepričal v to neke 80 letnike? A ni še polnoleten? Naj dela kar če.

Želel sem poudariti, da ste antivaksi neposredno (ker se sami ne cepite) in posredno (ker ste vplivali na mnenje mnogo ljudi okoli vas, doma, v službi, na ulici) krivi za večji delež jebenega stanja v kakršnem smo. Torej polna intenzivna nega in dodobra zasedene bolniške postelje. Zatorej boste morali sprejeti ostrejše ukrepe. Lahko pa bi, namesto da prihajati ven z antivaks debilizmi, poskušali prepričati starejše in bolj ogrožene od vas samih, da se cepijo in jim predstavili statistiko, ki govori v prid cepljenja. Če ne razumete statistiko, kar vemo, da je ne, potem boste deležni ostrejših ukrepov. In to lahko še tisočkrat ponovim, no, bo skripta ponovila.

feryz ::

Januarja bo vse ležalo. Pa lahko brizgajo cepivo z vodnim topom.
Če je že zdaj panika, kaj šele bo!?

FrRoSt ::

feryz je izjavil:

Januarja bo vse ležalo. Pa lahko brizgajo cepivo z vodnim topom.
Če je že zdaj panika, kaj šele bo!?

Necepljeni starostniki bodo malo hitreje umirali .... :'(
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

;-) ::

Jaz sem za lockdown. Kompletn.

Celo leto sem se pripravljal, v kleti mam sobo s fitnes napravami in kolesom, cakam se sam tekalno, 4 tone briketov za kamin. Skrinja je polna. Če bi bil sneg grem raje na vikend da se sankamo :)

feryz ::

Btw, trenutno poznam vsaj 15 ljudi s korono, vsi cepljeni. Nikomur ni nič, seveda. Bodo pa pozimi fraj.
Kar hočem reči je to, da lani ni bilo niti približno toliko okuženih, kot jih je letos. Ob dejstvu, da za polovico niti ne vemo če so, ker se ne testirajo. Zgolj prenašajo. Na test gredo šele, ko so vidno bolni.

widj3098dj32 ::

;-) je izjavil:

Jaz sem za lockdown. Kompletn.

Celo leto sem se pripravljal, v kleti mam sobo s fitnes napravami in kolesom, cakam se sam tekalno, 4 tone briketov za kamin. Skrinja je polna. Če bi bil sneg grem raje na vikend da se sankamo :)

Ne, jaz sem pa za hard mode vse odpret, to kaj bi morali ze 2020 pri alfa sevu in se zadeva spuce. Tako pa samo podaljsujemo celo agonijo in pufamo miljarde. Skoraj kot da je globalni eliti to v interesu.

Utk ::

kopriwa je izjavil:

Utk je izjavil:


Kaj bi ti zdej rad, da se cepim jaz in svoje otroke, zato da bom s tem prepričal v to neke 80 letnike? A ni še polnoleten? Naj dela kar če.

Želel sem poudariti, da ste antivaksi neposredno (ker se sami ne cepite) in posredno (ker ste vplivali na mnenje mnogo ljudi okoli vas, doma, v službi, na ulici) krivi za večji delež jebenega stanja v kakršnem smo. Torej polna intenzivna nega in dodobra zasedene bolniške postelje. Zatorej boste morali sprejeti ostrejše ukrepe. Lahko pa bi, namesto da prihajati ven z antivaks debilizmi, poskušali prepričati starejše in bolj ogrožene od vas samih, da se cepijo in jim predstavili statistiko, ki govori v prid cepljenja. Če ne razumete statistiko, kar vemo, da je ne, potem boste deležni ostrejših ukrepov. In to lahko še tisočkrat ponovim, no, bo skripta ponovila.

Jaz nisem nobenmu reku, naj se cepi ali ne cepi. Kdor se počuti ogrožen, se naj cepi. Statistike o cepljenju bi pa iskal tudi, če bi se cepil. Edino če ti cepivo uniči zdravo pamet, potem morda ne bi. Niti ne bi cepil otrok proti koroni, da bi s tem nekomu nekaj dokazal, še manj pa da bi sebi dokazal, da je cepljenje fajn. Zamislite si vi raje kaj boste naredili ko bojo otroci na vrsti. Je to še znanost ali je postala vera?

;-) ::

Men pa bi sedlo en mesec popolnega lockdowna. Niti z avtom nikamor. Nada niente.

PrihajaNodi ::

kopriwa je izjavil:

Utk je izjavil:


Kaj bi ti zdej rad, da se cepim jaz in svoje otroke, zato da bom s tem prepričal v to neke 80 letnike? A ni še polnoleten? Naj dela kar če.

Želel sem poudariti, da ste antivaksi neposredno (ker se sami ne cepite) in posredno (ker ste vplivali na mnenje mnogo ljudi okoli vas, doma, v službi, na ulici) krivi za večji delež jebenega stanja v kakršnem smo. Torej polna intenzivna nega in dodobra zasedene bolniške postelje. Zatorej boste morali sprejeti ostrejše ukrepe. Lahko pa bi, namesto da prihajati ven z antivaks debilizmi, poskušali prepričati starejše in bolj ogrožene od vas samih, da se cepijo in jim predstavili statistiko, ki govori v prid cepljenja. Če ne razumete statistiko, kar vemo, da je ne, potem boste deležni ostrejših ukrepov. In to lahko še tisočkrat ponovim, no, bo skripta ponovila.


Imam preprosto vorasanje. Cepimo se vsi. Dobimo 100% precepljenost. Ali bodo bio potni listi ostali?

Utk je izjavil:

kopriwa je izjavil:

Utk je izjavil:


Kaj bi ti zdej rad, da se cepim jaz in svoje otroke, zato da bom s tem prepričal v to neke 80 letnike? A ni še polnoleten? Naj dela kar če.

Želel sem poudariti, da ste antivaksi neposredno (ker se sami ne cepite) in posredno (ker ste vplivali na mnenje mnogo ljudi okoli vas, doma, v službi, na ulici) krivi za večji delež jebenega stanja v kakršnem smo. Torej polna intenzivna nega in dodobra zasedene bolniške postelje. Zatorej boste morali sprejeti ostrejše ukrepe. Lahko pa bi, namesto da prihajati ven z antivaks debilizmi, poskušali prepričati starejše in bolj ogrožene od vas samih, da se cepijo in jim predstavili statistiko, ki govori v prid cepljenja. Če ne razumete statistiko, kar vemo, da je ne, potem boste deležni ostrejših ukrepov. In to lahko še tisočkrat ponovim, no, bo skripta ponovila.

Jaz nisem nobenmu reku, naj se cepi ali ne cepi. Kdor se počuti ogrožen, se naj cepi. Statistike o cepljenju bi pa iskal tudi, če bi se cepil. Edino če ti cepivo uniči zdravo pamet, potem morda ne bi. Niti ne bi cepil otrok proti koroni, da bi s tem nekomu nekaj dokazal, še manj pa da bi sebi dokazal, da je cepljenje fajn. Zamislite si vi raje kaj boste naredili ko bojo otroci na vrsti. Je to še znanost ali je postala vera?

Otroci so ze na vrsti. Na zacetku plandemije so cepljenje odvsvetovali otrokom in nosecnicam potem pa so zaceli znizevati kriterije.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kako bo potekal scenarij. Stevilo "okuzb" raste, motena oskrba s hrano in energenti, pride do neke vrste vse splosnega pomankanja. Cepljeni krivijo necepljene za situacijo, kar potrdi tudi vlada, pride do upora kjer vlada poslje vojsko na cesto. Dostava /dobava hrane bo dovoljena samo za cepljene. Sosed bo ob znaku bolezni prijavil necepljenega soseda kjer ga bodo odpeljali...kam se se ne ve. Shranite tale zapis
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Vsi tisti, ki so bili na protestih oz proti covid ukrepom so pristali v bolnisnicah. Med drugim je sasa lendero pela himno na prve protestu:

https://newsbeezer.com/sloveniaeng/sasa...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

scipascapa ::

sej ne obstaja covid, zakaj se zdravijo?

dogaja se kot v OUTBREAK filmu :)

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Seveda če so špricali solzivec v topu, imamo še veliko takih v bolnišnicah od takrat.

Solzivec dokazano povzroča takšna obolenja oz dosti večjo dovzetnost.

Unchancy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nikola Tesla je bil brez potomcev, kaj ti to pove?

Če uporabim tvoje besede, da se ga je naravna selekcija znebila.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Utk ::

Poklukar: Ravnajmo družbeno odgovorno in spoštujmo pogoj PCT

Da je pct neumen in enostavno ne deluje, is not an option. Mi smo krivi...

;-) ::

Ne razumem zakaj se vlada ne zjasni kake ukrepe bo sprejela, vse vedno zadnji dan u pm.

PrihajaNodi ::

Ma ajd nej majo ukrepe, ni panike. Vprasanje cepljenim je jasno. Kdo nam garantira da ukrepi po precepljenosti ne ostanejo? Ni panike, se grem cepit, kaj potem? Koga bomo potem obtozevali, ce se pocepimo vsi in se nic ne spremeni ostanejo pa samo pogoji?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

widj3098dj32 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ma ajd nej majo ukrepe, ni panike. Vprasanje cepljenim je jasno. Kdo nam garantira da ukrepi po precepljenosti ne ostanejo? Ni panike, se grem cepit, kaj potem? Koga bomo potem obtozevali, ce se pocepimo vsi in se nic ne spremeni ostanejo pa samo pogoji?

Tudi to je res, kdo se verjame tem klovnom? Zacelo se je z maskami in 1.5m razdalje, nato smo zascitevali starejse in cakali na 14 dni, ki so prisli par mescov kasneje. Teh retardov nebi poslal po cike v trgovino, kaj sele da jim verjamem kaj se zgodi ko se x% precepi. Se kdo verjame, da se miljardne investicije v green passe ukinejo? HAHHAHAHAH.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Logika te je be.

Utk je izjavil:

Poklukar: Ravnajmo družbeno odgovorno in spoštujmo pogoj PCT

Da je pct neumen in enostavno ne deluje, is not an option. Mi smo krivi...

Kdo pa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

pirat ::

Idiotu Nodiju:
cepljenje ni namenjeno temu, da se 'znebiš ukrepov'; cepljenje je namenjeno temu, da zmanjšaš verjetnost okužbe in v primeru, da do le-te vendarle pride, zmanjšaš verjetnost težjega poteka bolezni.
Razumnim je to jasno, tebi seveda ni.

apfelstrudl ::

pirat je izjavil:

Idiotu Nodiju:
cepljenje ni namenjeno temu, da se 'znebiš ukrepov'; cepljenje je namenjeno temu, da zmanjšaš verjetnost okužbe in v primeru, da do le-te vendarle pride, zmanjšaš verjetnost težjega poteka bolezni.
Razumnim je to jasno, tebi seveda ni.

To vse velja za starostnike in bolne. Temu (normalni) skeptiki niti nismo in nikoli ne bomo oporekali. Pusti Nodija - on zgolj trola, samo vam to nikakor ne potegne.

Zdaj pa še enkrat poglej grafe na sledilniku Covid-19 in probaj pojasniti forsiranje cepljenja mladih (in sploh otrok pod 18 let - to se sploh zdi pametno zgolj omejencem).

Potem se lahko pa pogovarjamo naprej.

widj3098dj32 ::

pirat je izjavil:

Idiotu Nodiju:
cepljenje ni namenjeno temu, da se 'znebiš ukrepov'; cepljenje je namenjeno temu, da zmanjšaš verjetnost okužbe in v primeru, da do le-te vendarle pride, zmanjšaš verjetnost težjega poteka bolezni.
Razumnim je to jasno, tebi seveda ni.

Zmanjsevanje tezjega poteka ne pomaga, da cepljen siri virus. Vas circle jerk je zdaj ze malo smesen, Avstrija pa dobiva reality-check njihovih nebuloz s tem valom gripe.

PrihajaNodi ::

pirat je izjavil:

Idiotu Nodiju:
cepljenje ni namenjeno temu, da se 'znebiš ukrepov'; cepljenje je namenjeno temu, da zmanjšaš verjetnost okužbe in v primeru, da do le-te vendarle pride, zmanjšaš verjetnost težjega poteka bolezni.
Razumnim je to jasno, tebi seveda ni.


Idiotu piratu. Nizozemska 85% pospikanost in ugani kaj? Novi ukrepi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

widj3098dj32 ::

Drugace pa je tu poleg green passa razlog za c19 smoke & mirrors show:

https://wallstreetonparade.com/2021/10/...

pirat ::

PrihajaNodi je izjavil:

pirat je izjavil:

Idiotu Nodiju:
cepljenje ni namenjeno temu, da se 'znebiš ukrepov'; cepljenje je namenjeno temu, da zmanjšaš verjetnost okužbe in v primeru, da do le-te vendarle pride, zmanjšaš verjetnost težjega poteka bolezni.
Razumnim je to jasno, tebi seveda ni.


Idiotu piratu. Nizozemska 85% pospikanost in ugani kaj? Novi ukrepi.

Vidiš. Takoj si potrdil, da si idiot!

FireSnack ::

PrihajaNodi je izjavil:

pirat je izjavil:

Idiotu Nodiju:
cepljenje ni namenjeno temu, da se 'znebiš ukrepov'; cepljenje je namenjeno temu, da zmanjšaš verjetnost okužbe in v primeru, da do le-te vendarle pride, zmanjšaš verjetnost težjega poteka bolezni.
Razumnim je to jasno, tebi seveda ni.


Idiotu piratu. Nizozemska 85% pospikanost in ugani kaj? Novi ukrepi.

Cepljenje ne preprečuje zapiranja družbe. Tudi 100% precepljenost ni zagotovilo da število okuženih ne bo eksponentno raslo in da ne bo lockdownov.
Imamo pa tudi novo težavo. Pojavlja se močna gripa, respiratorni sincicijski virus pa je letos dobil na moči in povzroča zaplete pri otrocih in starejši populaciji - rabijo kisik. Znanstveniki še raziskujejo ali je to posledica neizpostavljenosti virusom zaradi lockdownov ali gre zgolj za naključje. Moje mnenje je da se ni za zafrkavat z imunskim sistemom in poskusi z modifikacijo le tega.
Preprodajalec NFT umetnin

Utk ::

Jaz ne vem kaj so respiratorni sinicijski virusi, zakaj, od kod, pri kom, posledice, sem pa prepričan, da so in bojo krivi anticepilci...

Aston_11 je izjavil:

Logika te je be.

Utk je izjavil:

Poklukar: Ravnajmo družbeno odgovorno in spoštujmo pogoj PCT

Da je pct neumen in enostavno ne deluje, is not an option. Mi smo krivi...

Kdo pa?

Kot sem napisal, da je neumen in ne deluje, očitno ni opcija...
Sej tudi cepivo je 100% učinkovito, samo da se najde tu pa tam kak idiot, ki ga napačno uporabi, ali nekaj, pa potem zarad tega umre, ali pa celo zboli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

gozdar1 ::

Samo narava nam kaže kdo je šef. Verjamem, da je to marsikomu težko priznat.

crniangeo ::

Intervju z vodilnimi biontecha.

Nova normalnost. Svoboda.
https://m.dw.com/hr/koronavirus-%C4%87e...
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

widj3098dj32 ::

crniangeo je izjavil:

Intervju z vodilnimi biontecha.

Nova normalnost. Svoboda.
https://m.dw.com/hr/koronavirus-%C4%87e...


https://www.dw.com/hr/who-samo-vakcinac...

Priprema za sljedeću pandemiju

Dr. Swaminathan je pozvala međunarodnu zajednicu da investira sredstva u pripreme za buduću pandemiju kako bi se izbjegle razorne posljedice koje je svijet vidio u posljednjih 20 mjeseci.

"Svijet ponovno mora razmišljati o spremnosti na pandemiju", rekla je vodeća znanstvenica UN-a, dodajući da postoji nekoliko pitanja kojima se međunarodna zajednica treba pozabaviti. "Kako se doista pripremiti u cilju sprječavanja iduće pandemije? I ako to nije sasvim moguće, kako je otkriti na vrijeme i u ranoj fazi? I kako na nju odgovoriti?"


Se ze ve kaj pride - seveda po nakljucju. Kdaj vzamemo orozje v roke in gremo streljat?

Zgodovina sprememb…

FireSnack ::

gozdar1 je izjavil:

Samo narava nam kaže kdo je šef. Verjamem, da je to marsikomu težko priznat.

Zanimivo je da v bolnicah covid-19 ni številka ena med virusi. Nekaj dni nazaj so ga prehiteli ostali koronavirusi, RSV in zdaj se napoveduje še stoletna gripa ki bo kosila kot še nikoli prej.
Preprodajalec NFT umetnin

dsfsfawer235 ::

crniangeo je izjavil:

Intervju z vodilnimi biontecha.

Nova normalnost. Svoboda.
https://m.dw.com/hr/koronavirus-%C4%87e...


ROFL, spet hrvaska stran, spet fake news :)) :)) :)) :))

Dajte ze postekat, da so vse novice iz balkanskih strani najverjetneje laz.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Dw.com je balkanska stran? Si pa res neumen...no, sej to vemo od prej.

PrihajaNodi ::

dsfsfawer235 je izjavil:

crniangeo je izjavil:

Intervju z vodilnimi biontecha.

Nova normalnost. Svoboda.
https://m.dw.com/hr/koronavirus-%C4%87e...


ROFL, spet hrvaska stran, spet fake news :)) :)) :)) :))

Dajte ze postekat, da so vse novice iz balkanskih strani najverjetneje laz.

Sej za cepljene idiote je vse fake, pa flat earth pa to, dokler ne postane resnicnost. Sem lani opozarjal na velike izolacijske kampe pa so bili isti napadi z: tik tok videji bla bla bla kot frocovje ki ne dobi svoje lizike
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Naj Guantanamo nazaj odprejo. 10 let so zlorabljali arabce, ker so bili "teroristi". Ti isti ljudje vam pa danes prodajajo cepiva....je se kaj za dodati?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kayzon ::

Pfizer received the biggest fine in U.S. history as part of a $2.3 Billion plea deal with federal prosecutors for mis-promoting medicines (Bextra, Celebrex) and paying kickbacks to compliant doctors. Pfizer pleaded guilty to mis-branding the painkiller Bextra by promoting the drug for uses for which it was not approved.

In the 1990s, Pfizer was involved in defective heart valves that lead to the deaths of more than 100 people. Pfizer had deliberately misled regulators about the hazards. The company agreed to pay $10.75 Million to settle justice department charges for misleading regulators.

Pfizer paid more than $60 Million to settle a lawsuit over Rezulin, a diabetes medication that caused patients to die from acute liver failure.

In the UK, Pfizer has been fined nearly €90 Million for overcharging the NHS, the National Health Service. Pfizxer charged the taxpayer an additional €48 Million per year for what should have cost €2 million per year.

Pfizer agreed to pay $430 Million in 2004 to settle criminal charges that it had bribed doctors to prescribe its epilepsy drug Neurontin for indications for which it was not approved.

In 2011, a jury found Pfizer committed racketeering fraud in its marketing of the drug Neurontin. Pfizer agreed to pay $142.1 Million to settle the charges.

Pfizer disclosed that it had paid nearly nearly 4,500 doctors and other medical professionals some $20 Million for speaking on Pfizer's behalf.

In 2012, the U.S. Securities and Exchange Commission announced that it had reached a $45 Million settlement with Pfizer to resolve charges that its subsidiaries had bribed overseas doctors and other healthcare professionals to increase foreign sales.

Pfizer was sued in a U.S. federal court for using Nigerian children as human guinea pigs, without the childrens' parents' consent. Pfizer paid $75 Million to settle in Nigerian court for using an experimental antibiotic, Trovan, on the children. The company paid an additional undisclosed amount in the U.S. to settle charges here. Pfizer had violated international law, including the Nuremberg Convention established after WWII, due to Nazi experiments on unwilling prisoners.

apfelstrudl ::

Kayzon je izjavil:

Pfizer received the biggest fine in U.S. history as part of a $2.3 Billion plea deal with federal prosecutors for mis-promoting medicines (Bextra, Celebrex) and paying kickbacks to compliant doctors. Pfizer pleaded guilty to mis-branding the painkiller Bextra by promoting the drug for uses for which it was not approved.

In the 1990s, Pfizer was involved in defective heart valves that lead to the deaths of more than 100 people. Pfizer had deliberately misled regulators about the hazards. The company agreed to pay $10.75 Million to settle justice department charges for misleading regulators.

Pfizer paid more than $60 Million to settle a lawsuit over Rezulin, a diabetes medication that caused patients to die from acute liver failure.

In the UK, Pfizer has been fined nearly €90 Million for overcharging the NHS, the National Health Service. Pfizxer charged the taxpayer an additional €48 Million per year for what should have cost €2 million per year.

Pfizer agreed to pay $430 Million in 2004 to settle criminal charges that it had bribed doctors to prescribe its epilepsy drug Neurontin for indications for which it was not approved.

In 2011, a jury found Pfizer committed racketeering fraud in its marketing of the drug Neurontin. Pfizer agreed to pay $142.1 Million to settle the charges.

Pfizer disclosed that it had paid nearly nearly 4,500 doctors and other medical professionals some $20 Million for speaking on Pfizer's behalf.

In 2012, the U.S. Securities and Exchange Commission announced that it had reached a $45 Million settlement with Pfizer to resolve charges that its subsidiaries had bribed overseas doctors and other healthcare professionals to increase foreign sales.

Pfizer was sued in a U.S. federal court for using Nigerian children as human guinea pigs, without the childrens' parents' consent. Pfizer paid $75 Million to settle in Nigerian court for using an experimental antibiotic, Trovan, on the children. The company paid an additional undisclosed amount in the U.S. to settle charges here. Pfizer had violated international law, including the Nuremberg Convention established after WWII, due to Nazi experiments on unwilling prisoners.

Ampak zdaj gre zares. Fajzer zdaj za gvišno ne laže. Častna titova!
Pa astra iz zenice tudi ne. Moderna še manj.
Saj veš da gre korporacijam zgolj za dobrobit človeštva no...

/sarcasm off
««
17 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456886 (45191) D3m

S 1. novembrom zaostreni ukrepi za zajezitev okužb (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8510364 (8589) Invictus

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722220990 (200075) Conini

Več podobnih tem