» »

strižnik za lase

strižnik za lase

polozweii ::

Na Philipsovem strižniku za lase se je zlomil plastični nastavek brez da bi padlo ali se kam zadelo. Zdi se da je to šibki člen brivnika da se več kupuje.

Imajo kateri brivniki močnejše plastične nastavke?

;-) ::

Pri teh brivnikih sem zapravil pomoje že za pol bajte do 130eur je vse isti šmorn, za več še nisem probal. Sem pa danes kupil v lidlu za 20eur nek silvercrest. Všeč mi je da ima krajše nastavitve kar integrirane v strojček, tako da ni najmanjši nastavek omejen z 3mm.

FrRoSt ::

polozweii je izjavil:

Na Philipsovem strižniku za lase se je zlomil plastični nastavek brez da bi padlo ali se kam zadelo. Zdi se da je to šibki člen brivnika da se več kupuje.

Imajo kateri brivniki močnejše plastične nastavke?


To moraš pogledati pa pri samem strižniku, ki ga kupuješ!! ;)

So se zadnja leta ti nastavki pri večini strižnikov kar močno pošibili in se približali krhkosti!

Poglej pri kakšnih neznanih firmah, iz azije ali kje drugje!? Tam šparanja na (plastičnem) materjalu še niso tako močno doterali.... :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Ganon ::

Pri remingtonu je enako, dva sem že vrgel stran. Nove prodajajo posebej, ne posamezno, v paketu sta obe velikosti, kar je dodaten nateg. 15 evrov želijo za dva kosa krhke plastike. Nov strižnik je 5 evrov dražji. ;((

49106 ::

Ne vem, če kaj pomaga, ampak Philips brivniki imajo 3 letno garancijo. Če se ti v tem času pokvari, ti dajo novega.

15 evrov želijo za dva kosa krhke plastike. Nov strižnik je 5 evrov dražji. ;((


Zanimivo, medtem mediji jamrajo o podnebni krizi, podjetja pa ves čas spodbujajo k nesmiselnim nakupom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Kvinta ::

Imajo kateri brivniki močnejše plastične nastavke?


Kupi neko profi stvar recimo Moser se nič ne zlomi ... mam dva edn je star več kot 30 let pa dela ko ura.
A.C.A.B


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brivnik? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
549155950 (1304) Klamzi
»

Strižnik brade

Oddelek: Loža
81940 (748) Luk as
»

Samofrizer - striženje svojih las?

Oddelek: Loža
428517 (1307) Phantomeye
»

Kje kupiti kvaliteten strižnik las? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5931191 (14371) mulc007
»

1 naprava all in one: Brivnik za lase, pristrižnik brade, brivnik telesa

Oddelek: Loža
173159 (2688) Klamzi

Več podobnih tem