» »

Slotech, ali je to dovoljeno?

Slotech, ali je to dovoljeno?

«
1
2

c1aps ::

Na slotech forumu je nekdo ustvaril racun, prek tega racuna pisal par mesecev . Potem pa danes ali vceraj je prekopiral ime in priimek nekoga drugega ter njegov nickname, le da nickname samo zgleda enak, ceprav je ena crka malo drugacna ampak na prvi pogled zgleda, kot da pise drug starejsi uporabnik. Tudi slog pisanja starejsega slotech uporabnika se precej razlikuje od posnemovalca, saj ima posnemovalec ze oznako persona non grata, ima cisto neprimerno vedenje do soforumasev. Ali je tako pocetje dovoljeno.

Gre se za primer uporabnika po imenu one-half, ki je prekopiral in spremenil ime v MrSteín in v profilu tudi prekopiral ime in priimek Tukaj pa je link do originalnega uporabika MrStein
  • zaklenil: bluefish ()

Rias Gremory ::

Sem opazil in se strinjam, da je to najmanj moteče.
Prav tako ta uporabnik ni edini. Takih, ki so ustvarili nov račun s podobnim imenom ki ga ima nek drug uporabnik, ki je že nekaj let aktiven, je kar nekaj.

Od pojava virusa se pospešeno kaže kronično pomanjkanje moderatorjev, kar ima za posledico nižjo kvaliteto "debat".

Sicer omenjena problema nista glavna, bosta pa zagotovo pripomogla k zatonu tega foruma.

c1aps ::

Po mojem mnenju nekdo ocitno zeli zlorabljat ime in priimek nekoga drugega, verjetno z namenom dobit vec veljave in zaupanja za to kar pocnejo in kar pisejo po slotech forumu. S tem dejanjem pa bo verjetno ustvaril ravno nasproten ucinek. Ljudje mu bodo se manj zaupali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: c1aps ()

c3p0 ::

Kraja (forumske) identitete. To je ban-worthy.

c1aps ::

Ok, ce je samo nickname, je to kraja forumske identitete. Kaj pa ce nekdo prevzame tuje ime in priimek? To ima verjetno veljavo tudi izven interneta v resnicnem zivljenju?

Miki N ::

Tale Polovičar je res pacient klinične sorte ... potem pa raje preganjate Šintota. :|

xseki ::

Vsak normalen forum bi tole banal.

Bolt ::

c3p0 je izjavil:

Kraja (forumske) identitete. To je ban-worthy.

Kdo se oglaša!
https://slo-tech.com/profili/127777
Tudi ti nisi nedolžen!
Sedaj pa, če si pošten, naštej vse tvoje prejšnje in sedanje up. imena pod katerim si se in se prijavljaš!

mr_chai ::

milsim,da je tale one-half bluefish

c3p0 ::

Bolt je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Kraja (forumske) identitete. To je ban-worthy.

Kdo se oglaša!
https://slo-tech.com/profili/127777
Tudi ti nisi nedolžen!
Sedaj pa, če si pošten, naštej vse tvoje prejšnje in sedanje up. imena pod katerim si se in se prijavljaš!


Ne vem od kod ti te insinuacije, pod istim userjem postam od leta 2001, brez enega fake profila. Nimam niti potrebe, ST je nepomemben del mojega življenja. Naj admin preveri IP-je in potrdi, ti se pa opraviči. Hvala.

Kripto mesi ::

Repliciral je tebi, označil pa OPja.

c1aps ::

Kripto mesi je izjavil:

Repliciral je tebi, označil pa OPja.

Kako ves, a si to ti , z drugim uporabniskim racunom, da lahko govoris v tujem imenu?

one-half ::

MrStein, c3p0, c1aps, vostok, Nodi, one-ha1f, aqua[nekaj], NMH, Smrekar1, Telbanc so iste osebe (ce ste se kdaj sprasevali od kod toliko antivaxerjev na slo-techu). Seveda originalna identiteta brani svoj nick in trola iz ostalih. Zanimivo, kako pizda zacvili, ko ji stopis na rep.

Samo v obrazlozitev, prisel je cas, da one-half izgine tako kot je ~50 njegovih predhodnikov in njegov password bo randomiziran. Dejansko sem password se malo obdrzal, ko sem videl, da so antivaxerske pizde, ki lazejo iz vecih nickov, zacele jamrati in se mi je zdelo, da bo treba pojasniti. :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Blazz ()

c1aps ::

one-half je izjavil:

MrStein, c3p0, c1aps, vostok, Nodi, one-ha1f so iste osebe. Seveda originalna identiteta brani svoj nick in trola iz ostalih. Zanimivo, kako pizda zacvili, ko ji stopis na rep.

Samo v obrazlozitev, prisel je cas, da one-half izgine tako kot je ~50 njegovih predhodnikov in njegov password bo randomiziran. Dejansko sem ga obdrzal, ko sem videl, da so antivaxerske pizde, ki lazejo iz vecih nickov, zacele jamrati. :) Res so gnoji od gnojev.

Pozdravljen posnemovalec. Nam lahko razlozis, zakaj si prevzel ime in priimek nekoga drugega, zakaj pises v tujem imenu? Cutis kaksno odgovornost? Verjetno ne. S tem dejanjem si dokazal, da si nagnjen k prevaram, zarad tega vsi tvoji komentarji in odprte teme zgubijo kar precej kredibilnosti.

one-half ::

c1aps je izjavil:

one-half je izjavil:

MrStein, c3p0, c1aps, vostok, Nodi, one-ha1f so iste osebe. Seveda originalna identiteta brani svoj nick in trola iz ostalih. Zanimivo, kako pizda zacvili, ko ji stopis na rep.

Samo v obrazlozitev, prisel je cas, da one-half izgine tako kot je ~50 njegovih predhodnikov in njegov password bo randomiziran. Dejansko sem ga obdrzal, ko sem videl, da so antivaxerske pizde, ki lazejo iz vecih nickov, zacele jamrati. :) Res so gnoji od gnojev.

Pozdravljen posnemovalec. Nam lahko razlozis, zakaj si prevzel ime in priimek nekoga drugega, zakaj pises v tujem imenu? Cutis kaksno odgovornost? Verjetno ne. S tem dejanjem si dokazal, da si nagnjen k prevaram, zarad tega vsi tvoji komentarji in odprte teme zgubijo kar precej kredibilnosti.


Ah, zanimalo me je, kako bo pes zalajal, ko mu stopis na rep. In je odlicno delovalo :)

No nic, fino se mejte, imejte svoje orgije z nicki, in zelim vam (ti) ventilator. Zasluzis si ga. Pizda.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

c1aps ::

Nikjer ni tega zaznat, samo normalno in legit vprasanje sem zastavil. Na katerega nisi odgovoril.

matobeli ::

c1aps je izjavil:

Nam lahko razlozis,...


Nam, kot kolektivu alter egov?

:))

NMH ::

c1aps je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Repliciral je tebi, označil pa OPja.

Kako ves, a si to ti , z drugim uporabniskim racunom, da lahko govoris v tujem imenu?


In kaj so tvoji starejši accounti? To veš, da si se danes registriral. Al te bo treba ene 100x opozorit na to?

c3p0 ::

one-half je izjavil:

MrStein, c3p0, c1aps, vostok, Nodi, one-ha1f, aqua[nekaj], NMH, Smrekar1, Telbanc so iste osebe (ce ste se kdaj sprasevali od kod toliko antivaxerjev na slo-techu). Seveda originalna identiteta brani svoj nick in trola iz ostalih. Zanimivo, kako pizda zacvili, ko ji stopis na rep.


Ta "logika" in zaključki so sfaljeni, kot vse ostalo kar pride izpod tvojega prstka, half-wit. Te je pa zelo enostavno najti.

Kaj so ti pa ženske storile?

Likalnik ::

kako se vam ljubi zajebavati pa odpirati 10 nickov...pa težit po forumih...jaz imam še z enem nickom preveč dela...kaj šele, da bi jih imel več odprtih in iz njih odgovarjal

c1aps ::

Po mojem mnenju je zelo enostavno ugotovit, vsaj v primeru posnemovalca, ce uporablja kaksen drug uporabniski racun. Dokler ne pride tehnologija za zaznavanje zlorab, si lahko pomagate tako, da si na internetu preberete cim vec strokovnih definicij in clankov o znacilnostih sociopatov. Teh je v splosni populaciji zelo malo. Ze s tem lahko izlocite vec kot 90 procentov uporabnikov. Potem pa s pregledom preteklih komentarjev znanih trol profilov lahko ugotovite dodatne identicne lastnosti, ki se jih ne da skriti. Tako lahko skoraj zagotovo najdete kar precej uporabniskih profilov, ki trolajo, predvsem jih povezuje skupna tocka, propaganda za bockanje, celo v primeru Nodija, katerega "omenja/jo", ima v svojem podpisu propagando za bockanje, zelijo morda prikazat, da je nodi drugacen, pa v bistvu niti ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: c1aps ()

c3p0 ::

A, ta moj baje "klon" sploh ne piše s šumniki. Half-wit se mora še kaj naučit o tem, kako se skrit pod novo identiteto. ;)

feryz ::

Daleč smo prišli, ko se folk niti za svojim nickom ne upa več skrivati.

Baja ::

Z radovednosti, bi tole blo zrelo za kako civilno tožbo?

Miki N ::

Res neverjetno kako je ta pandemija privabila na plano psihače. Osebno sem takoj vedel, ko se je lani začelo rekreativno obtoževati drug drugega z umori babic ipd. da bo to prava stvar za duševne bolnike.

c1aps ::

Baja je izjavil:

Z radovednosti, bi tole blo zrelo za kako civilno tožbo?

Sicer nisem odprl topic s tem namenom. Moj namen je opozorit moderatorje. Predvsem pa je absurd, da se taki in podobni ljudje najvec pritozujejo v temi opozori moderatorja, kjer skusajo s pritiski usmerjat politiko slotech. Odlocat kdo sme kaj pisat. Kar je absurd. Predvsem je absurd, da ljudje dobijo ban zarad malenkosti. Medtem ko doticni z zelo neprimernim vedenjem do soforumasev ze dlje casa in zdaj tudi z zlorabo se vedno svobodno pocne isto kot prej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: c1aps ()

Kvinta ::

Po mojem mnenju je zelo enostavno ugotovit, vsaj v primeru posnemovalca, ce uporablja kaksen drug uporabniski racun.


Ja tak kot v tvojem primeru ... ustvaril si si nov nickname samo zato da tu trolaš ,ker nimaš pri milem bogu kaj druga za dalet žalostno res ;((
A.C.A.B

c1aps ::

vsak se lahko registrira na forum. Je dovoljeno. Ampak mi tukaj govorimo o zlorabi, kraji identitete, pisanje v tujem imenu, zloraba. To pa ni dovoljeno. Ampak tebe to ne moti. Tebe ocitno moti, ce nekdo opozori na to? Zakaj te to moti? Socustvujes s tem uporabnikom, ki zlorablja?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Likalnik ::

@c1aps a nisi v službi?..danes si se priajvil in bluzis o zlorabi nicka....a resno? se ti lubi s tem ukvarjat že takoj prvo minuto po prijavi...jaz recimo, sem se prvič prijavil, ker sem rabil določeno pomoč/nasvet o določeni stvari....definitivno pa nisem začel plozat folku o zlorabi imena...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

c1aps ::

Kot zanimivost, vsi tukaj, ki branijo zlorabo doticnega posnemovalca, kliknite na njihove profile, preberite njihove pretekle komentarje, podobnosti. Se prej pa preberite definicijo, katero sem prej omenil. Boste preseneceni kaj vse boste najdli. Tudi v temi opozori moderatorja sem opazil, da je tak profil uporabnikov se posebej koncentriran, pa v temi o kriptovalutah. Tam se ponavad koncentrira/jo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

NMH ::

c1aps je izjavil:

Tudi v temi opozori moderatorja sem opazil, da je tak profil uporabnikov se posebej koncentriran, pa v temi o kriptovalutah. Tam se ponavad koncentrira/jo.


Kaj pa je narobe s kriptovalutami?

Baja ::

c1aps je izjavil:

Baja je izjavil:

Z radovednosti, bi tole blo zrelo za kako civilno tožbo?

Sicer nisem odprl topic s tem namenom. Moj namen je opozorit moderatorje. Predvsem pa je absurd, da se taki in podobni ljudje najvec pritozujejo v temi opozori moderatorja, kjer skusajo s pritiski usmerjat politiko slotech. Odlocat kdo sme kaj pisat. Kar je absurd. Predvsem je absurd, da ljudje dobijo ban zarad malenkosti. Medtem ko doticni z zelo neprimernim vedenjem do soforumasev ze dlje casa in zdaj tudi z zlorabo se vedno svobodno pocne isto kot prej.


pocasni s-t pravniki :)

http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPred...

143. člen
(4) Kdor prevzame identiteto druge osebe ali z obdelavo njenih osebnih podatkov izkorišča njene pravice, si na njen račun pridobiva premoženjsko ali nepremoženjsko korist ali prizadene njeno osebno dostojanstvo, se kaznuje z zaporom od treh mesecev do treh let.


(8) Pregon iz četrtega in šestega odstavka tega člena se začne na predlog.


kdo pa lahko da predlog? kdorkoli ali samo ošdovanec?

c1aps ::

NMH je izjavil:

c1aps je izjavil:

Tudi v temi opozori moderatorja sem opazil, da je tak profil uporabnikov se posebej koncentriran, pa v temi o kriptovalutah. Tam se ponavad koncentrira/jo.


Kaj pa je narobe s kriptovalutami?

Nic narobe, morda ima doticni s tem redkim psiholoskim profilom rad kriptovalute in se tam zadrzuje. Drugac pa je splosno znano, da je koncentracija sociopatov visja na podrocju borznega mesetarjenja in tudi posledicno na podrocju kriptovalut. Ampak tudi sociopati se razlikujejo med sabo. Tko da se da kar hitro ugotovit skupne znacilnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

OracleDev ::

Kako pa ti c1aps veš da je to nek star uporabnik če si pa ti čisto nov na forumu (od danes)?

Kapitan Jack ::

c1aps je izjavil:

vsak se lahko registrira na forum. Je dovoljeno. Ampak mi tukaj govorimo o zlorabi, kraji identitete, pisanje v tujem imenu, zloraba. To pa ni dovoljeno. Ampak tebe to ne moti. Tebe ocitno moti, ce nekdo opozori na to? Zakaj te to moti? Socustvujes s tem uporabnikom, ki zlorablja?


Jaz sem ukradel identiteto Kapitanu Jacku, pa me ni tozil. Mislim, kere mas ti.

En nickname ne morem biti kraja identitete. WTF bi to iztozil? Hej sodnik, ja veste, jaz sem bil Kapitan Jack ane in potem so me benali in potem se je nekdo na slotehi prijavu z Kappitan Jack in pisal v moji identiteti, ker jaz sem tisti taprav Kapitan Jack in ne on.

Kuj bi bil zrel za v LJ Polje.8-O

c1aps ::

Saj vsak lahko vidi opozorila s strani drugih uporabnikov. Novi in stari, vsi. Tebe tudi ne moti zloraba? Ampak te bolj matra, kako sem zvedel za zlorabo? Zvedel sem tako, da sem prebral opozorilo drugega uporabnika.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Baja ::

Kapitan Jack je izjavil:

c1aps je izjavil:

vsak se lahko registrira na forum. Je dovoljeno. Ampak mi tukaj govorimo o zlorabi, kraji identitete, pisanje v tujem imenu, zloraba. To pa ni dovoljeno. Ampak tebe to ne moti. Tebe ocitno moti, ce nekdo opozori na to? Zakaj te to moti? Socustvujes s tem uporabnikom, ki zlorablja?


Jaz sem ukradel identiteto Kapitanu Jacku, pa me ni tozil. Mislim, kere mas ti.

En nickname ne morem biti kraja identitete. WTF bi to iztozil? Hej sodnik, ja veste, jaz sem bil Kapitan Jack ane in potem so me benali in potem se je nekdo na slotehi prijavu z Kappitan Jack in pisal v moji identiteti, ker jaz sem tisti taprav Kapitan Jack in ne on.

Kuj bi bil zrel za v LJ Polje.8-O


skopiral je tudi ime in priimek v profilu. torej se zelo verjtno izdaja za nekoga drugega.

RoccoC ::

lol, c1aps...je iz aviona vidno da si star uporabnik z novim nickom, da se nehaj sprenevedat no. Izgleda debilno. Če bi moral stavit bi rekel da si multivac, vostok, kajvemkajševse osebek. Se popolnoma nič ne razlikuješ od polovičnega. Taka kot sta vidva sta s poplavo debilnih postov popolnoma uničila slo-tech.

NMH ::

c1aps je izjavil:

NMH je izjavil:

c1aps je izjavil:

Tudi v temi opozori moderatorja sem opazil, da je tak profil uporabnikov se posebej koncentriran, pa v temi o kriptovalutah. Tam se ponavad koncentrira/jo.


Kaj pa je narobe s kriptovalutami?

Nic narobe, morda ima doticni s tem redkim psiholoskim profilom rad kriptovalute in se tam zadrzuje. Drugac pa je splosno znano, da je koncentracija sociopatov visja na podrocju borznega mesetarjenja in tudi posledicno na podrocju kriptovalut. Ampak tudi sociopati se razlikujejo med sabo. Tko da se da kar hitro ugotovit skupne znacilnosti.


Pa to veš, da je takega mnenja bil tudi zmist/one-half, ki je ravno včeraj izginil, danes si pa ti odprl account. ;(

c1aps ::

Ne vem kaj je to sploh pomembno? A vas nic ne moti zloraba? Vas, stevilne uporabniske racune vas kar naenkrat moti, da je nekdo zaznal zlorabo, ki jo je storil vas kolega? Drugac pa je potrebno preverit vse, ki tukaj branijo zlorabo ali pa jo skusajo legitimizirat, preverit psiholoski profil teh uporabnikov, da vidmo ce imajo kaksno skupno lastnost z doticnim, zelo redkim psiholoskim profilom.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

RoccoC ::

c1aps je izjavil:

Ne vem kaj je to sploh pomembno? A vas nic ne moti zloraba? Vas, stevilne uporabniske racune vas kar naenkrat moti, da je nekdo zaznal zlorabo, ki jo je storil vas kolega? Drugac pa je potrebno preverit vse, ki tukaj branijo zlorabo, preverit psiholoski profil teh uporabnikov, da vidmo ce imajo kaksno skupno lastnost z doticnim, zelo redkim psiholoskim profilom.


ja, nič ni pomembno da o zlorabi piše osebek, ki sam piše pod nešteto nicki, kar je prav tako zloraba...

c1aps ::

Ko bos zaznal krajo tuje identitete, osebnega imena in priimka in pisanje v tujem imenu, lahko komot odpres opozorilno temo. Vsak, ki ima zdrav razum, tega ne podpira niti skusa legitimizirat. Razen ce branis prijatelja ali pa samega sebe prek drugega racuna.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

RoccoC ::

c1aps je izjavil:

Ko bos zaznal krajo tuje identitete, osebnega imena in priimka in pisanje v tujem imenu, lahko komot odpres opozorilno temo. Vsak, ki ima zdrav razum, tega ne podpira niti skusa legitimizirat. Razen ce branis prijatelja ali pa samega sebe prek drugega racuna.


hehe, kar poiskušaj, glede na naslov teme dajmo pisat o tebi, ki odkrito kršiš pravila in pišeš pod nešteto nicki. (meni je bil še najbolj nemoteč vostok, potem je pa šlo izrazito navzdol...)

c1aps ::

Se enkrat, tudi ce nekdo pise z vec nickname, se niti priblizno ne more primerjat z zlorabo identitete pravega osebnega imena in priimka. Drugac pa nimam nic z vostokom pa tudi ni pommebno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

RoccoC ::

c1aps je izjavil:

Se enkrat, tudi ce nekdo pise z vec nickname, se niti priblizno ne more primerjat z zlorabo identitete pravega osebnega imena in priimka. Drugac pa nimam nic z vostokom pa tudi ni pommebno.


Ima pa z naslovom teme. To ni v skladu s pravili slo-techa. Daj prenehaj s tem.

za koji k.. nisi mogel te teme odpreti s svojim starim nickom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RoccoC ()

c1aps ::

Daj prenehaj s tem.

Zakaj, a te moti, ce nekdo odkrije zlorabo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

FireSnake ::

Imamo še enega podobnega pacienta: FireSnack

Na srečo je preveč neumen, da bi dosegal nek intelektualni nivo zato je takoj evidentno kdo trola.
Ima še en račun: inzenir1337.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

RoccoC ::

c1aps je izjavil:

Daj prenehaj s tem.

Zakaj, a te moti, ce nekdo odkrije zlorabo?


se sprenevedaj kolikor hočeš, motiš me ti z uporabo stotih nickov in flodanjem slo-techa

c1aps ::

Seveda, taka malenkost te moti. kako to da te ne moti veliko bolj resna krsitev kot je kraja identitete, pravega imena in priimka?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Bolt ::

c3p0 je izjavil:

Bolt je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Kraja (forumske) identitete. To je ban-worthy.

Kdo se oglaša!
https://slo-tech.com/profili/127777
Tudi ti nisi nedolžen!
Sedaj pa, če si pošten, naštej vse tvoje prejšnje in sedanje up. imena pod katerim si se in se prijavljaš!


Ne vem od kod ti te insinuacije, pod istim userjem postam od leta 2001, brez enega fake profila. Nimam niti potrebe, ST je nepomemben del mojega življenja. Naj admin preveri IP-je in potrdi, ti se pa opraviči. Hvala.

Kripto mesi je izjavil:

Repliciral je tebi, označil pa OPja.

Točno to, se opravičujem, ker si repliciral ravno, ko sem pisal sporočilo in sem narobe citiral. Pa še zelo podoben nick imaš.
No še enkrat:
@c1aps
Kdo se oglaša!
https://slo-tech.com/profili/127777
Tudi ti nisi nedolžen!
Sedaj pa, če si pošten, naštej vse tvoje prejšnje in sedanje up. imena pod katerim si se in se prijavljaš!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bolt ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BLOKIRALI mi FB PROFIL- preverjajo sliko

Oddelek: Pomoč in nasveti
246009 (1492) Saul Goodman
»

Ali smejo davčne številke po spletu potovati nešifrirane?

Oddelek: Novice / NWO
4817930 (14576) Miha 333
»

nateg na bolhi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10420683 (15576) St235
»

Ugrabitev identitete (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212426 (9695) St235
»

Facebook - zloraba

Oddelek: Informacijska varnost
237213 (6012) St235

Več podobnih tem