» »

Anonimni policist: Policisti niso proti protestnikom (oddaja Tarča)

Anonimni policist: Policisti niso proti protestnikom (oddaja Tarča)

1
2
3

koyotee ::

Bvt gume napumpaj in startaj proti trgu republike, tvoji somisljeniki so ze tam.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

widj3098dj32 ::

one-half je izjavil:

nekikr je izjavil:

Anonimni policist: "Ljudje se morajo zavedat, da policija ni proti ljudem niti protestnikom, ampak imamo pa svoje naloge, ki jih pac moramo opravit.

A niso tako govorili tudi tisti, ki so žide v peči metali? Pač, navodila, kaj češ zdej narest, ane?

Če bodo policisti aktivno, po navodilih twitter maršala, slepo sledili odvzemu svobode v imenu prehlada, potem naj ne se čudijo, če jih bo precej binjgljalo z dreves, če se situacija zaostri in gremo vsi v avstralski model večnega, totalne zaprtja (zaradi prehlada). Saj ljudi lahko v kot porivaš precej dolgo, ampak ko se enkrat snamejo z vrvi, potem pa ne jamrati, če te poteptajo.


Ne primerjati situaciji z zidi. Zidi so bili zrtve, anticepilci pa so zabita sodrga, ki dela skodo celotni drzavi in ce je lahko preostanek ostale EU precepljen pa se vedno ne dojamejo, da njihove nore teorije nimajo nobene veze z realnostjo jim dejansko ni pomoci.

Ze dejstvo da v kos z imenom "anticepilec" ter "antivaxer" meces nekoga, ki nima tezav z nobenimi cepivi dokler ni prisel covid19 bullshit, pove dovolj o presodnosti tvojega intelekta. Po takem posplosevanju je tudi vsak zid bil parazit/unicevalec nemskega ljudstva, vsak musliman terorist/ekstremist, vsak belec kolonist.

V bistvu si to kar bi rad oznacil druge.

one-half ::

widj3098dj32 je izjavil:


Ze dejstvo da v kos z imenom "anticepilec" ter "antivaxer" meces nekoga, ki nima tezav z nobenimi cepivi dokler ni prisel covid19 bullshit, pove dovolj o presodnosti tvojega intelekta. Po takem posplosevanju je tudi vsak zid bil parazit/unicevalec nemskega ljudstva, vsak musliman terorist/ekstremist, vsak belec kolonist.

V bistvu si to kar bi rad oznacil druge.


Ne zanima me kaksno mnenje imas o sebi, zanima me samo kaj so posledice tvojih mnenj. In posledice so bebci kot je bvt in preostanek kretenov, ki strajka proti PCT ukrepom. Nadaljne posledice bo pa popolen lockdown, nadaljno zadolzevanje, stagniranje gospodarstva, dodatni umrli itd. In to samo zato, ker se dovolj velika kolicina prestrasenih idiotov ne gre cepit. Da ne bojo magnetni, gensko spremenjeni, 5g konektabilni, depopulirani (sploh ta je odlicna, gremo pobiti vse inteligentne, trmoglave kretene pa pustimo),...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

bvt ::

Nazaj na topic. Kar se tice policistov. Ze v sosednji temi so nekateri uporabniki, po mojem so troli, bili nestrpni do dejstva, da so protestniki delili vrtnice policistom. to jih je tako motilo, da so na vsak nacin zeleli narest nek razdor med ljudstvom in policijo, pa vnasat prepir med dvema ognjema, poskusili delit, ker to je ocitno njihova naloga, ker pregovor pravi... kjer se prepirata dva, tretji dobicek ima. Ce pa se dva skupaj povezeta, potem tretji zvisi in to se ocitno ta "tretji" bojijo. kar je po eni strani ze anonimni policist nakazal, da tako preusmerjajo pozornost ljudstva na policijo, namest na njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

Smrekar1 ::

Ganon je izjavil:

Se že dogaja, že nastavljajo svoje.

https://www.rtvslo.si/slovenija/zamenja...


Uh, tole bo za meme.


Novi vodja PU Ljubljana

widj3098dj32 ::

one-half je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:


Ze dejstvo da v kos z imenom "anticepilec" ter "antivaxer" meces nekoga, ki nima tezav z nobenimi cepivi dokler ni prisel covid19 bullshit, pove dovolj o presodnosti tvojega intelekta. Po takem posplosevanju je tudi vsak zid bil parazit/unicevalec nemskega ljudstva, vsak musliman terorist/ekstremist, vsak belec kolonist.

V bistvu si to kar bi rad oznacil druge.


Ne zanima me kaksno mnenje imas o sebi, zanima me samo kaj so posledice tvojih mnenj. In posledice so bebci kot je bvt in preostanek kretenov, ki strajka proti PCT ukrepom. Nadaljni ukrepi bo pa popolen lockdown, nadaljno zadolzevanje, stagniranje gospodarstva itd. In to samo zato, ker se dovolj velika kolicina prestrasenih idiotov ne gre cepit.

Vsako temo unicis s tvojim zafrustriranim pizdakanjem. Saj ze vidimo, v RL nimas neke moci, zato si nabijas ego s skrito zeljo po nasilju v stilu stanfordskega eksperimenta, z razliko tega, da nimas jajc, da bi to delal sam. Se za PCT preverjanje nisi imel jajc soociti nekoga v trenutku, ampak si oddal anonimno prijavo, nato pa se igral kvazi heroja tu gor. Patetik.

one-half ::

widj3098dj32 je izjavil:

one-half je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:


Ze dejstvo da v kos z imenom "anticepilec" ter "antivaxer" meces nekoga, ki nima tezav z nobenimi cepivi dokler ni prisel covid19 bullshit, pove dovolj o presodnosti tvojega intelekta. Po takem posplosevanju je tudi vsak zid bil parazit/unicevalec nemskega ljudstva, vsak musliman terorist/ekstremist, vsak belec kolonist.

V bistvu si to kar bi rad oznacil druge.


Ne zanima me kaksno mnenje imas o sebi, zanima me samo kaj so posledice tvojih mnenj. In posledice so bebci kot je bvt in preostanek kretenov, ki strajka proti PCT ukrepom. Nadaljni ukrepi bo pa popolen lockdown, nadaljno zadolzevanje, stagniranje gospodarstva itd. In to samo zato, ker se dovolj velika kolicina prestrasenih idiotov ne gre cepit.

Vsako temo unicis s tvojim zafrustriranim pizdakanjem. Saj ze vidimo, v RL nimas neke moci, zato si nabijas ego s skrito zeljo po nasilju v stilu stanfordskega eksperimenta, z razliko tega, da nimas jajc, da bi to delal sam. Se za PCT preverjanje nisi imel jajc soociti nekoga v trenutku, ampak si oddal anonimno prijavo, nato pa se igral kvazi heroja tu gor. Patetik.


Pazi, da se ti ne iztrga hrbtenica in te, v zadnjem obupu sramu gnilih mozganov, ne zadavi. Probaj dobiti kje kosmodisk, pa dobro pritrdi. Kreten egoisticni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

koyotee ::

Bvt si mislil tele zdravila ane https://www.rtvslo.si/svet/v-braziliji-...
Priporocam vsem anticepilcem eno preventivno dozo tega, ker baje zdravila so bio/eko, cepivo pa je *evil*.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

bvt ::

Anonimni policist je v prispevku lepo povedal, da po njegovem mnenju nacrtno preusmerjajo pozornost, ker zgleda ne zelijo, da se ljudstvo preusmeri na njih. kar je logicno. tudi na forumu so ocitno nekateri taki, ki skusajo deliti, jih moti spostovanje in mir med policisti in ljudstvom. Ampak ljudstvo je gledalo oddajo tarca in zdaj se bo na sredinih protestih verjetno bolj osredotocalo na druge zadeve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

bvt ::

koyotee, kolikor jaz vem, skoraj vsi 20 letniki ne uporabljajo nobenih zdravil. Ampak, ker ponavad so 20 letniki zdravi ko dren in nimajo pridruzenih bolezni, se jim potem mal tezje "prime" korona. Pri starejsih pa je ze mal tezje ugotovit in je tudi lazje manipulirat statistiko, saj obdukcij ni dost.

widj3098dj32 ::

bvt je izjavil:

Anonimni policist je v prispevku lepo povedal, da po njegovem mnenju nacrtno preusmerjajo pozornost, ker zgleda ne zelijo, da se ljudstvo preusmeri na njih. kar je logicno. tudi na forumu so ocitno nekateri taki, ki skusajo deliti, jih moti spostovanje in mir med policisti in ljudstvom. Ampak ljudstvo je gledalo oddajo tarca in zdaj se bo na sredinih protestih verjetno bolj osredotocalo na druge zadeve.

Saj se taktika "divide et empera" postavi ze pri covid19 cepljenju, kjer se ljudi scuva drug na druge, da se ne postavijo proti vladi.



Zato pa je prava moc drzave v njenih ljudeh.

apfelstrudl ::

widj3098dj32 je izjavil:

bvt je izjavil:

Anonimni policist je v prispevku lepo povedal, da po njegovem mnenju nacrtno preusmerjajo pozornost, ker zgleda ne zelijo, da se ljudstvo preusmeri na njih. kar je logicno. tudi na forumu so ocitno nekateri taki, ki skusajo deliti, jih moti spostovanje in mir med policisti in ljudstvom. Ampak ljudstvo je gledalo oddajo tarca in zdaj se bo na sredinih protestih verjetno bolj osredotocalo na druge zadeve.

Saj se taktika "divide et empera" postavi ze pri covid19 cepljenju, kjer se ljudi scuva drug na druge, da se ne postavijo proti vladi.



Zato pa je prava moc drzave v njenih ljudeh.

Nekateri tega nikoli ne bodo razumeli. Na žalost...

koyotee ::

bvt je izjavil:

koyotee, kolikor jaz vem, skoraj vsi 20 letniki ne uporabljajo nobenih zdravil. Ampak, ker ponavad so 20 letniki zdravi ko dren in nimajo pridruzenih bolezni, se jim potem mal tezje "prime" korona. Pri starejsih pa je ze mal tezje ugotovit in je tudi lazje manipulirat statistiko, saj obdukcij ni dost.


Tebi se niti sanja ne, koliko je sladkornih bolnikov, koliko jih je na bioloških zdravilih, ki zavirajo imunski sistem, da niti ne naštevam naprej. Ampak ti itak ne vidiš dlje od svojega nosu. A če samo eden od teh umre, ker se je okužil od nekega anticepilca je pa ok? Tisto 20 letnico boste vlačili po zobeh do onenoglosti verjetno.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

apfelstrudl ::

koyotee je izjavil:

bvt je izjavil:

koyotee, kolikor jaz vem, skoraj vsi 20 letniki ne uporabljajo nobenih zdravil. Ampak, ker ponavad so 20 letniki zdravi ko dren in nimajo pridruzenih bolezni, se jim potem mal tezje "prime" korona. Pri starejsih pa je ze mal tezje ugotovit in je tudi lazje manipulirat statistiko, saj obdukcij ni dost.


Tebi se niti sanja ne, koliko je sladkornih bolnikov, koliko jih je na bioloških zdravilih, ki zavirajo imunski sistem, da niti ne naštevam naprej. Ampak ti itak ne vidiš dlje od svojega nosu. A če samo eden od teh umre, ker se je okužil od nekega anticepilca je pa ok? Tisto 20 letnico boste vlačili po zobeh do onenoglosti verjetno.

Pa dajmo že nehat s tem "cepim se zato, da zaščitim babico" argumentom.
Tega so že zdavnaj ovrgli. Cepljeni ljudje imajo ob okužbi ravno toliko "viral load"-a kot necepljeni.

Je ogromno argumentov katere uporabljajo anticepilci in pro-cepilci, ampak tale mi gre pa že pošteno na jetra. S tem je Beovička zavajala narod dokler je še šlo (beri dokler niso znanstveniki dokazali da to enostavno ne drži).

bvt ::

apfelstrudl, bodo razumeli. Oziroma ze razumejo. Saj so to pravkar dokazali, velika vecina se je zdruzila. pravkar se je v sredo na protestu zgodilo nekaj neverjetnega, morda se niti ne zavedate, da je to lahko zacetek necesa velikega. Pravzaprav z nekaj srece bi to lahko bilo nekaj revolucionarnega, v mirnem smislu. Namrec prislo je do mnozicnega in miroljubnega povezovanja vseh mogocih razlicnih skupin. Tudi mediji so govorili o tem, da je bil protest sestavljen iz heterogenih skupin. Vidimo lahko enotnost policistov in ljudstva, velika vecina je bila miroljubna, spostljiva in enotna.

Miki N ::

Mimogrede počasi bo treba poslati un policijski videoblog helikopter na remont turbine ali kaj takega, ker je nabil po mojem že kar malo preveč ur.

Kebo ::

Škoda edino ko se dobivajo pred parlamentom, če bi se vsako sredo/petek dobili pri drugemu poslancu SMC/Desusa z baklami bi meli hitro volitve.

facepalm ::

Kebo je izjavil:

Škoda edino ko se dobivajo pred parlamentom, če bi se vsako sredo/petek dobili pri drugemu poslancu SMC/Desusa z baklami bi meli hitro volitve.

Mogoce ce bi protestirali v soboto ali nedeljo, bi bilo tudi vec ljudi. Namrec vecina je med tednom v sluzbi.
Predvsem pa bi moralo biti jasno, da se protestira proti vladi, brez nekih "ugabuga" covid zarot in nagovarjanja.
Tudi sam ne odobravam delo in odnos vlade in razumem ljudi na protestih. Mi pa zdrava pamet ne dovoli, da bi se jih udelezil.
1. Ker jih organizira politicna stranka
2. Ker je vsebina govorov naravnost bizarna in posmeha vredna
3. Ker vem zakaj je PCT koristen

Naj se protestniki distancirajo od politicnih strank in covid tematike pa bodo dobili 6-mestno mnozico na protestu proti vladi.

kopriwa ::

apfelstrudl je izjavil:


Pa dajmo že nehat s tem "cepim se zato, da zaščitim babico" argumentom.
Tega so že zdavnaj ovrgli. Cepljeni ljudje imajo ob okužbi ravno toliko "viral load"-a kot necepljeni.

Je ogromno argumentov katere uporabljajo anticepilci in pro-cepilci, ampak tale mi gre pa že pošteno na jetra. S tem je Beovička zavajala narod dokler je še šlo (beri dokler niso znanstveniki dokazali da to enostavno ne drži).

Eeeeeee, napaka. V članku (recenziranem, kar tvoja reference ni, kot mi je znano) objavljenem v reviji The Lancet Infectious Diseases so avtorji ugotovili, da je bila večina simptomov okužbe s koronovirusom manjkrat opažena pri polno cepljenih v primerjavi z necepljenimi. Prvi so bili tudi bolj pogosto popolnoma asimptomatski. Če ti kolikor toliko delujejo povezave med nevroni lahko prideš do posledic te ugotovitve. Da ti pomagam, manj simptomov imaš manjša je verjetnost prenosa, če se le držiš smiselnih zaščitniških ukrepov ves čas.

r3dkv1c4 ::

styrian je izjavil:

Kdo pa je on, da misli, da lahko govori kar v imenu vseh policistov?

Policija je organizacija z mnogo različnimi ljudmi. Gotovo so nekateri, ki so anticepilci in podpirajo protestnike, 100% pa je mnogo tudi takih, ki bi radi najraje anticepilce prebutali, saj se narcisi in se igrajo z življenji drugih ljudi.

Naj ti jaz razložim, kdo je on.

ČLOVEK, za razliko od tebe, ki si govno, pa sem sedaj užalil govno.
Verjemi, ampak ti si nesposoben verjet, da je opravljati službo policista v teh časih grozno.
Moraš biti človek, obenem pa delat proti ljudem.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Master_Yoda ::

kopriwa je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Pa dajmo že nehat s tem "cepim se zato, da zaščitim babico" argumentom.
Tega so že zdavnaj ovrgli. Cepljeni ljudje imajo ob okužbi ravno toliko "viral load"-a kot necepljeni.

Je ogromno argumentov katere uporabljajo anticepilci in pro-cepilci, ampak tale mi gre pa že pošteno na jetra. S tem je Beovička zavajala narod dokler je še šlo (beri dokler niso znanstveniki dokazali da to enostavno ne drži).

Eeeeeee, napaka. V članku (recenziranem, kar tvoja reference ni, kot mi je znano) objavljenem v reviji The Lancet Infectious Diseases so avtorji ugotovili, da je bila večina simptomov okužbe s koronovirusom manjkrat opažena pri polno cepljenih v primerjavi z necepljenimi. Prvi so bili tudi bolj pogosto popolnoma asimptomatski. Če ti kolikor toliko delujejo povezave med nevroni lahko prideš do posledic te ugotovitve. Da ti pomagam, manj simptomov imaš manjša je verjetnost prenosa, če se le držiš smiselnih zaščitniških ukrepov ves čas.


Jap, zato je bila tudi novica na rtvslo pred parimi dnevi da za cepljene HAT testi ne delujejo najbolje ker imajo cepljeni manjsi viral load ko so okuzeni.
Dovie'andi se tovya sagain.

r3dkv1c4 ::

koyotee je izjavil:

bvt je izjavil:

koyotee, kolikor jaz vem, skoraj vsi 20 letniki ne uporabljajo nobenih zdravil. Ampak, ker ponavad so 20 letniki zdravi ko dren in nimajo pridruzenih bolezni, se jim potem mal tezje "prime" korona. Pri starejsih pa je ze mal tezje ugotovit in je tudi lazje manipulirat statistiko, saj obdukcij ni dost.


Tebi se niti sanja ne, koliko je sladkornih bolnikov, koliko jih je na bioloških zdravilih, ki zavirajo imunski sistem, da niti ne naštevam naprej. Ampak ti itak ne vidiš dlje od svojega nosu. A če samo eden od teh umre, ker se je okužil od nekega anticepilca je pa ok? Tisto 20 letnico boste vlačili po zobeh do onenoglosti verjetno.

Aha, koliko so jih pa cepljeni okužili?
Tega podatka nimaš, ker ga ne moreš imet, ker ne testirate cepljenih.
Bedak na kubik.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

r3dkv1c4 ::

Body language od Hojsa vse pove.
Ne rabimo več razlagat. Tip je primeren za na Goli otok ali pa še boljši predlog.
Postavite ga sredi množice v sredo pred parlament.
Sem prepričan, davne bo nikamor ušel.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

apfelstrudl ::

kopriwa je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Pa dajmo že nehat s tem "cepim se zato, da zaščitim babico" argumentom.
Tega so že zdavnaj ovrgli. Cepljeni ljudje imajo ob okužbi ravno toliko "viral load"-a kot necepljeni.

Je ogromno argumentov katere uporabljajo anticepilci in pro-cepilci, ampak tale mi gre pa že pošteno na jetra. S tem je Beovička zavajala narod dokler je še šlo (beri dokler niso znanstveniki dokazali da to enostavno ne drži).

Eeeeeee, napaka. V članku (recenziranem, kar tvoja reference ni, kot mi je znano) objavljenem v reviji The Lancet Infectious Diseases so avtorji ugotovili, da je bila večina simptomov okužbe s koronovirusom manjkrat opažena pri polno cepljenih v primerjavi z necepljenimi. Prvi so bili tudi bolj pogosto popolnoma asimptomatski. Če ti kolikor toliko delujejo povezave med nevroni lahko prideš do posledic te ugotovitve. Da ti pomagam, manj simptomov imaš manjša je verjetnost prenosa, če se le držiš smiselnih zaščitniških ukrepov ves čas.

Glej, mogoče je kakšna razlika ampak koliko še noben nima pojma.
Tole je recimo iz nature.com :

When early field data showed that vaccinating people cuts transmission of the SARS-CoV-2 virus, researchers were cautiously optimistic. But they warned that many of those studies, although promising, took place before the fast-spreading Delta variant proliferated worldwide. Now, reports from various countries seem to confirm what scientists feared after the variant tore through India with alarming speed in April and May: Delta is more likely than other variants to spread through vaccinated people.

Meni gre na jetra, ker argument "zaščiti babico tako da se cepiš" velja da boš babico ... well... zaščitil. In ta argument je daleč najbolj zlorabljen argument v celi tej zadevi.
Cepi se tisti, ki se boji da bo imel hude posledice zaradi kovica (in po tej logiki bi se itak vsi pametni starejši in bolani morali precepit).

Pri kovidu je jasna in 100% zgolj ena stvar : noben ne ve 100% kaj se dogaja in kaj se bo dogajalo.
Je pa tudi že jasno (in opozorila so letela od znanstvenikov) da ta trenutna cepiva ne bodo rešila te pandemije. To je zgolj narativa butaste politike (pa ne zgolj v SLO - Avstralija je še lepši primer "vodi lud zbunjenog" načina vladanja)

In za švedski experiment jaz ne potrebujem "peer review". Pa madona, skandinavski DOHTARJI so se odločili na najbolj enostaven način potestirat učinkovitost cepiv.
A zdaj v tem primeru pa naenkrat ne bomo verjeli več stroki ali kaj? Verjamemo zgolj takrat ko rečejo da "je verjetno da pa res cepljeni malo manj prenašajo"? Ko se podvomi v učinkovitost cepiv rabimo pa "peer review"?

FireSnake ::

Glede na to, da je znano, da so policaji (tradicionalno) levičarji jim verjetno ni bilo težko najt sogovornika, ki bo proti vladi.
Je povedal kako je usmerjen? Ni.

Ne rečem: politika je gnoj. Ampak tudi tole nakladanje je povsem brez veze.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kopriwa ::

apfelstrudl je izjavil:


Meni gre na jetra, ker argument "zaščiti babico tako da se cepiš" velja da boš babico ... well... zaščitil. In ta argument je daleč najbolj zlorabljen argument v celi tej zadevi.
Cepi se tisti, ki se boji da bo imel hude posledice zaradi kovica (in po tej logiki bi se itak vsi pametni starejši in bolani morali precepit).

Po do sedaj zbranih podatkih iz podanega članka nam zaenkrat preostane zaključek, da cepljeni bolje zaščitijo babico (ali dedka, ali [vstavi tebi ljubljeno osebo]), saj je možnost prenosa pri cepljenih manjša. To je važna razlika med cepljenimi in necepljenimi.

apfelstrudl je izjavil:


Pri kovidu je jasna in 100% zgolj ena stvar : noben ne ve 100% kaj se dogaja in kaj se bo dogajalo.
Je pa tudi že jasno (in opozorila so letela od znanstvenikov) da ta trenutna cepiva ne bodo rešila te pandemije. To je zgolj narativa butaste politike (pa ne zgolj v SLO - Avstralija je še lepši primer "vodi lud zbunjenog" načina vladanja)

Z opažanji raziskovalcev in zdravstva v celoti gremo v smeri, ki nam prinaša najboljše rezultate pri borbi s posledicami novega koronavirusa. Cepiva so se pokazala kot mnogokrat boljša rešitev kot alternativna resničnost brez cepiv (kot svet antivakserjev). Pa čeprav se borimo proti različici virusa za katero cepiva niso bila optimizirana. To je dejstvo in to nam kaže statistika držav z dobro precepljenostjo in statistika na splošno hospitaliziranih ter na intenzivni negi (normirano glede na število cepljenih/necepljenih). Ali je nekdo 100% prepričan v nekaj je to ta trenutek brezpredmetno.

apfelstrudl je izjavil:


In za švedski experiment jaz ne potrebujem "peer review". Pa madona, skandinavski DOHTARJI so se odločili na najbolj enostaven način potestirat učinkovitost cepiv.
A zdaj v tem primeru pa naenkrat ne bomo verjeli več stroki ali kaj? Verjamemo zgolj takrat ko rečejo da "je verjetno da pa res cepljeni malo manj prenašajo"? Ko se podvomi v učinkovitost cepiv rabimo pa "peer review"?

Glej zgornji komentar, koristen neposredni (lažji potek za cepljene) in posredni vpliv (manjša možnost prenosa cepljenega) cepiv je jasno dokazan. Tudi v skandinavskih državah, kjer je precepljenost višja (dobro čez 60%) kot pri nas (cca. 50%). Pa prosim za link na te skandinavske dohtarje in njihovo študijo.

DeusB ::

one-half je izjavil:

nekikr je izjavil:

Anonimni policist: "Ljudje se morajo zavedat, da policija ni proti ljudem niti protestnikom, ampak imamo pa svoje naloge, ki jih pac moramo opravit.

Aniso tako govorili tudi tisti, ki so žide v peči metali? Pač, navodila, kaj češ zdej narest, ane?

Če bodo policisti aktivno, po navodilih twitter maršala, slepo sledili odvzemu svobode v imenu prehlada, potem naj ne se čudijo, če jih bo precej binjgljalo z dreves, če se situacija zaostri in gremo vsi v avstralski model večnega, totalne zaprtja (zaradi prehlada). Saj ljudi lahko v kot porivaš precej dolgo, ampak ko se enkrat snamejo z vrvi, potem pa ne jamrati, če te poteptajo.


Ne primerjati situaciji z zidi. Zidi so bili zrtve, anticepilci pa so zabita sodrga, ki dela skodo celotni drzavi in ce je lahko preostanek ostale EU precepljen pa se vedno ne dojamejo, da njihove nore teorije nimajo nobene veze z realnostjo jim dejansko ni pomoci.



No daj se ti mal umiri!! Nabijas v vseh temah o anticepilcih. Cepi se, je tvoja pravica, tako kot je moja da se ne! Prvo poglej kdo je anticepilc, če ljudje nočejo da jih imajo za posuksne zajčke še ne pomen da so anticepilci! Pa teh tem je že dost tu gor, predlagam da se zkalenejo, ker to ni glih SLOTECH tema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeusB ()

apfelstrudl ::

kopriwa je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Meni gre na jetra, ker argument "zaščiti babico tako da se cepiš" velja da boš babico ... well... zaščitil. In ta argument je daleč najbolj zlorabljen argument v celi tej zadevi.
Cepi se tisti, ki se boji da bo imel hude posledice zaradi kovica (in po tej logiki bi se itak vsi pametni starejši in bolani morali precepit).

Po do sedaj zbranih podatkih iz podanega članka nam zaenkrat preostane zaključek, da cepljeni bolje zaščitijo babico (ali dedka, ali [vstavi tebi ljubljeno osebo]), saj je možnost prenosa pri cepljenih manjša. To je važna razlika med cepljenimi in necepljenimi.

apfelstrudl je izjavil:


Pri kovidu je jasna in 100% zgolj ena stvar : noben ne ve 100% kaj se dogaja in kaj se bo dogajalo.
Je pa tudi že jasno (in opozorila so letela od znanstvenikov) da ta trenutna cepiva ne bodo rešila te pandemije. To je zgolj narativa butaste politike (pa ne zgolj v SLO - Avstralija je še lepši primer "vodi lud zbunjenog" načina vladanja)

Z opažanji raziskovalcev in zdravstva v celoti gremo v smeri, ki nam prinaša najboljše rezultate pri borbi s posledicami novega koronavirusa. Cepiva so se pokazala kot mnogokrat boljša rešitev kot alternativna resničnost brez cepiv (kot svet antivakserjev). Pa čeprav se borimo proti različici virusa za katero cepiva niso bila optimizirana. To je dejstvo in to nam kaže statistika držav z dobro precepljenostjo in statistika na splošno hospitaliziranih ter na intenzivni negi (normirano glede na število cepljenih/necepljenih). Ali je nekdo 100% prepričan v nekaj je to ta trenutek brezpredmetno.

apfelstrudl je izjavil:


In za švedski experiment jaz ne potrebujem "peer review". Pa madona, skandinavski DOHTARJI so se odločili na najbolj enostaven način potestirat učinkovitost cepiv.
A zdaj v tem primeru pa naenkrat ne bomo verjeli več stroki ali kaj? Verjamemo zgolj takrat ko rečejo da "je verjetno da pa res cepljeni malo manj prenašajo"? Ko se podvomi v učinkovitost cepiv rabimo pa "peer review"?

Glej zgornji komentar, koristen neposredni (lažji potek za cepljene) in posredni vpliv (manjša možnost prenosa cepljenega) cepiv je jasno dokazan. Tudi v skandinavskih državah, kjer je precepljenost višja (dobro čez 60%) kot pri nas (cca. 50%). Pa prosim za link na te skandinavske dohtarje in njihovo študijo.

Glej, ne bova itak nikamor prišla.

Tukaj imaš Epidemiologa iz Harvarda, ki pravi točno to kar jaz trobim tukaj gor po tabli že od kar sem prijavljen.
Fokusiramo se na napačne skupine zgolj zaradi procentaže precepljenih.

Vir: https://globalcovidsummit.org/.amp/news...

Povzetek iz njegovega Twitterja:
Many older high-risk less affluent people are still unvaccinated. But, the media focus is on boosters, vaccinating children and work place vaccine mandates. How did we end up with such a tilted public health message?

Preberi je zelo kratko in jedrnato. Ne rabiš več kot minuto.
Če še vedno ne boš poštekal na kaj ciljam, potem brez veze da se še preganjava. Let's agree to disagree v tem primeru ;)

kopriwa ::

apfelstrudl je izjavil:


Glej, ne bova itak nikamor prišla.

Tukaj imaš Epidemiologa iz Harvarda, ki pravi točno to kar jaz trobim tukaj gor po tabli že od kar sem prijavljen.
Fokusiramo se na napačne skupine zgolj zaradi procentaže precepljenih.

Vir: https://globalcovidsummit.org/.amp/news...

Povzetek iz njegovega Twitterja:
Many older high-risk less affluent people are still unvaccinated. But, the media focus is on boosters, vaccinating children and work place vaccine mandates. How did we end up with such a tilted public health message?

Preberi je zelo kratko in jedrnato. Ne rabiš več kot minuto.
Če še vedno ne boš poštekal na kaj ciljam, potem brez veze da se še preganjava. Let's agree to disagree v tem primeru ;)

Ok, da ti bo lažje pri srčku, ja se strinjam, da celotna smer cepljenja verjetno ni optimalna in da bi moralo biti cepljenje otrok/mladostnikov zadnje na spisku (moje precej laično mnenje, tbh). Ampak, kaj ima to veze z mojo repliko tvoji prvotni trditvi, da cepljeni ne zaščitijo babice/dedka? Dal sem ti na voljo recenziran članek, ki pokaže, da imajo cepljeni manj simptomov. Torej, "bolje ščitijo" ljudi okoli sebe, saj je rezultat manj izrazitih simptomov manjša verjetnost prenosa okužbe. A bo šlo, ne boš več pametoval na točno to temo, o "viral load-u" itd. od sedaj naprej?

FireSnake ::

kopriwa je izjavil:


Po do sedaj zbranih podatkih iz podanega članka nam zaenkrat preostane zaključek, da cepljeni bolje zaščitijo babico (ali dedka, ali [vstavi tebi ljubljeno osebo]), saj je možnost prenosa pri cepljenih manjša. To je važna razlika med cepljenimi in necepljenimi.


Kje je to moč zaslediti?

widj3098dj32 je izjavil:

one-half je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:


Ze dejstvo da v kos z imenom "anticepilec" ter "antivaxer" meces nekoga, ki nima tezav z nobenimi cepivi dokler ni prisel covid19 bullshit, pove dovolj o presodnosti tvojega intelekta. Po takem posplosevanju je tudi vsak zid bil parazit/unicevalec nemskega ljudstva, vsak musliman terorist/ekstremist, vsak belec kolonist.

V bistvu si to kar bi rad oznacil druge.


Ne zanima me kaksno mnenje imas o sebi, zanima me samo kaj so posledice tvojih mnenj. In posledice so bebci kot je bvt in preostanek kretenov, ki strajka proti PCT ukrepom. Nadaljni ukrepi bo pa popolen lockdown, nadaljno zadolzevanje, stagniranje gospodarstva itd. In to samo zato, ker se dovolj velika kolicina prestrasenih idiotov ne gre cepit.

Vsako temo unicis s tvojim zafrustriranim pizdakanjem. Saj ze vidimo, v RL nimas neke moci, zato si nabijas ego s skrito zeljo po nasilju v stilu stanfordskega eksperimenta, z razliko tega, da nimas jajc, da bi to delal sam. Se za PCT preverjanje nisi imel jajc soociti nekoga v trenutku, ampak si oddal anonimno prijavo, nato pa se igral kvazi heroja tu gor. Patetik.


Ja, je malo bolan tale tip.
Nestrpen ko 100 mater!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

kopriwa ::

FireSnake je izjavil:


Kje je to moč zaslediti?

V podanem članku. Cepljeni -> manj simptomov ter več asimptomatikov ->(logično sklepanje iz zaključka članka) manjša verjetnost prenosa v/na okolico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

LeQuack ::

one-half je izjavil:

anticepilci pa so zabita sodrga, ki dela skodo celotni drzavi in ce je lahko preostanek ostale EU precepljen pa se vedno ne dojamejo, da njihove nore teorije nimajo nobene veze z realnostjo jim dejansko ni pomoci.


A ti si en izmed unih ki je prislil tisto mlado punco, da se je cepila, in jo s tem ubil?
Quack !

ripmork ::

Situacija je zelo preprosta; bodisi se gremo popoln lockdown (kot lani), bodisi se precepimo kot so se Švedska, Danska, ipd in odpremo vse, bodisi s PCT-jem kontroliramo situacijo. Tisti krvoločni bi verjetno radi četrti scenarij (Indija). Upam, da je še toliko razuma pri odločevalcih, da se to pri nas ne more zgodit.

Malo po uvedbi PCT-ja se je krivulja začela zniževat (Sledilnik), zdaj stagnira in bo verjetno spet narasla.
Protestniki proti ukrepom očitno želite popoln lockdown. Verjetno bodo vaše želje v naslednjem mesecu uslišane.

bvt ::

facepalm je izjavil:

Kebo je izjavil:

Škoda edino ko se dobivajo pred parlamentom, če bi se vsako sredo/petek dobili pri drugemu poslancu SMC/Desusa z baklami bi meli hitro volitve.

Mogoce ce bi protestirali v soboto ali nedeljo, bi bilo tudi vec ljudi. Namrec vecina je med tednom v sluzbi.
Predvsem pa bi moralo biti jasno, da se protestira proti vladi, brez nekih "ugabuga" covid zarot in nagovarjanja.
Tudi sam ne odobravam delo in odnos vlade in razumem ljudi na protestih. Mi pa zdrava pamet ne dovoli, da bi se jih udelezil.
1. Ker jih organizira politicna stranka
2. Ker je vsebina govorov naravnost bizarna in posmeha vredna
3. Ker vem zakaj je PCT koristen

Naj se protestniki distancirajo od politicnih strank in covid tematike pa bodo dobili 6-mestno mnozico na protestu proti vladi.


se ne strinjam s tabo, saj po mojem mnenju vecina ne podpira nobene stranke. Na protestu lahko govori kdor hoce. Tudi ti ce zelis. Vsak lahko pove svoje mnenje. Na protestu so zdruzeni vsi razlicnih mnenj, tako cepljeni kot necepljeni, s tem, da imajo skupen imenovalec in to je zahteva po bolj svobodnem zivljenju, odprava pct ali pa vsaj milejsa oblika. Drugac pa je tudi dost takih, ki ne verjame nobeni stranki, tudi novi ne.

PrihajaNodi ::

Punca ne bo dobila odškodnine, ker je "cepljenje" prostovoljno. Samo v vednost.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

apfelstrudl ::

kopriwa je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Glej, ne bova itak nikamor prišla.

Tukaj imaš Epidemiologa iz Harvarda, ki pravi točno to kar jaz trobim tukaj gor po tabli že od kar sem prijavljen.
Fokusiramo se na napačne skupine zgolj zaradi procentaže precepljenih.

Vir: https://globalcovidsummit.org/.amp/news...

Povzetek iz njegovega Twitterja:
Many older high-risk less affluent people are still unvaccinated. But, the media focus is on boosters, vaccinating children and work place vaccine mandates. How did we end up with such a tilted public health message?

Preberi je zelo kratko in jedrnato. Ne rabiš več kot minuto.
Če še vedno ne boš poštekal na kaj ciljam, potem brez veze da se še preganjava. Let's agree to disagree v tem primeru ;)

Ok, da ti bo lažje pri srčku, ja se strinjam, da celotna smer cepljenja verjetno ni optimalna in da bi moralo biti cepljenje otrok/mladostnikov zadnje na spisku (moje precej laično mnenje, tbh). Ampak, kaj ima to veze z mojo repliko tvoji prvotni trditvi, da cepljeni ne zaščitijo babice/dedka? Dal sem ti na voljo recenziran članek, ki pokaže, da imajo cepljeni manj simptomov. Torej, "bolje ščitijo" ljudi okoli sebe, saj je rezultat manj izrazitih simptomov manjša verjetnost prenosa okužbe. A bo šlo, ne boš več pametoval na točno to temo, o "viral load-u" itd. od sedaj naprej?

Seveda bom, ker pač ne moreš reč "cepi se da zaščitiš babico" če je v tem primeru (izmišljena številka) 10% nižji viral load. Cool. Naj se mulo cepi in potem skače okoli babice kot da je 100% zaščiten (in žalostno je da se tako tudi obnaša večina cepljenih - vsaj kar jih jaz poznam!)
Bom poskusil najti raziskavo kjer je graf tega viral-loada pokazal celo zanimivo zadevo ki kaže na to, da imajo cepljeni v prvih dneh okužbe celo VEČJI load kot necepljeni (potem se pa po par dnevih res zadeva obrne).
Če mi rata najt ti nalimam.

Zapomni si. Edina "sveta resnica" trenutno tukaj je da noben ne more še praktično ničesar trditi za "gvišno" 100%.

Vse kar mi delamo je pa pizdakanje in fokusiranje na totalno napačne skupine, medtem ko bi že davno lahko zapluli nazaj v kolikor toliko normalno življenje tudi brez tega da mulce podimo z iglami naokoli.

p.s. : Nič skrbet za moj srček. Jaz samo debatiram. Me ne ganejo te stvari tako kot nekatere tukaj gori.

ripmork je izjavil:

Situacija je zelo preprosta; bodisi se gremo popoln lockdown (kot lani), bodisi se precepimo kot so se Švedska, Danska, ipd in odpremo vse, bodisi s PCT-jem kontroliramo situacijo. Tisti krvoločni bi verjetno radi četrti scenarij (Indija). Upam, da je še toliko razuma pri odločevalcih, da se to pri nas ne more zgodit.

Malo po uvedbi PCT-ja se je krivulja začela zniževat (Sledilnik), zdaj stagnira in bo verjetno spet narasla.
Protestniki proti ukrepom očitno želite popoln lockdown. Verjetno bodo vaše želje v naslednjem mesecu uslišane.

Gor sem podal link do izjave epidemiologa iz Harvarda (članek + twitter) kako bi se bilo treba lotit zadeve in znormalizirat stvari.

Direktno vprašanje. Trdiš da si pametnejši od tega možakarja? Jaz zase recimo vem da nisem, ker nisem epidemiolog, virolog in kaj vem kakšne vse diplome ta model drži v rokah.

Ja ali ne bo dovolj. Ni treba ovinkarit.

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

apfelstrudl je izjavil:

Vse kar mi delamo je pa pizdakanje in fokusiranje na totalno napačne skupine, medtem ko bi že davno lahko zapluli nazaj v kolikor toliko normalno življenje tudi brez tega da mulce podimo z iglami naokoli.

Res je, že davno bi lahko zapluli nazaj v normalno življenje; če bi imeli vsaj približno zaupanja vredno vlado, ki bi po zgledu drugih držav vse mlajše od 50 cepila izključno z mRNA cepivi, ter bi kot soodgovorni državljani dosegli potrebno precepljenost - kot to počnejo v nekaterih drugih državah. Namesto tega smo raje narod, ki množično naseda na teorije zarot in dela zaključke na enem (ali dveh) tragičnih primerih. Intenzivni odelki se polnijo, ampak to ni problem - problem je nosit jebeno masko.

Lockdown incoming, skratka. Tisti odgovorni zanj bodo pa kot ponavadi najbolj penasti.

bvt ::

Avstralija je dalec. Tukaj pa so ocitno policisti vsaj vecina na strani ljudstva. Zgledujte se po dobrih stvareh po pozitivnih primerih iz drzav. Tudi Slovenija je lahko za zgled, na youtube ze letijo pohvale in podpora iz drugih drzav. Tudi tuji mediji so porocali o tem lepem protestu. nekateri slovenski mediji pa ocitno skusajo prikazat kot da je bil nasilen. Pa v bistvu v osnovi je bil cist miroljuben razen redkih izjem. Tudi policisti so bili korektni in uporabili najmanjso mozno silo, samo kadar je nujno potrebno.

apfelstrudl ::

ripmork je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Vse kar mi delamo je pa pizdakanje in fokusiranje na totalno napačne skupine, medtem ko bi že davno lahko zapluli nazaj v kolikor toliko normalno življenje tudi brez tega da mulce podimo z iglami naokoli.

Res je, že davno bi lahko zapluli nazaj v normalno življenje; če bi imeli vsaj približno zaupanja vredno vlado, ki bi po zgledu drugih držav vse mlajše od 50 cepila izključno z mRNA cepivi, ter bi kot soodgovorni državljani dosegli potrebno precepljenost - kot to počnejo v nekaterih drugih državah. Namesto tega smo raje narod, ki množično naseda na teorije zarot in dela zaključke na enem (ali dveh) tragičnih primerih. Intenzivni odelki se polnijo, ampak to ni problem - problem je nosit jebeno masko.

Lockdown incoming, skratka. Tisti odgovorni zanj bodo pa kot ponavadi najbolj penasti.

Še enkrat.
Zgoraj sem ti nalimal link do texta gospoda iz harvarda ki ve o teh zadevah veliko več kot mi vsi na tej tabli skupaj.
On je lepo razložil kaj je edina smiselna pot ven iz tega.

Preberi. Mogoče ti odpre oči in spoznaš da rinemo ravno v napačno stran...

ripmork ::

apfelstrudl je izjavil:


Gor sem podal link do izjave epidemiologa iz Harvarda (članek + twitter) kako bi se bilo treba lotit zadeve in znormalizirat stvari.

Direktno vprašanje. Trdiš da si pametnejši od tega možakarja? Jaz zase recimo vem da nisem, ker nisem epidemiolog, virolog in kaj vem kakšne vse diplome ta model drži v rokah.

Ja ali ne bo dovolj. Ni treba ovinkarit.

Če kdaj ravno v teh časih vidimo, da posamezni zdravniki lahko širijo svašta (Harvard gor / dol). Nedolgo je nekdo pripopal link slovenske molekularne biologinje, ki že 15+ let dela v USA in trdi, da virusi ne obstajajo.

Če 95% zdravnikov (stroka) trdi eno, posamezni zdravniki pa tulijo drugo, bom sam verjel večini. Ker je enostavno večja verjetnost, da imajo oni prav.
Nisem epidemiolog, niti me ta veda ne zanima. Precepljenost na Švedskem in Danskem deluje, torej bi tudi drugje. Ne rabim dodatnih informacij.

Branje enga kupa člankov in videov po internetih lahko da človeku lažen občutek, da precej ve o zadevi. Wrong.

apfelstrudl ::

ripmork je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Gor sem podal link do izjave epidemiologa iz Harvarda (članek + twitter) kako bi se bilo treba lotit zadeve in znormalizirat stvari.

Direktno vprašanje. Trdiš da si pametnejši od tega možakarja? Jaz zase recimo vem da nisem, ker nisem epidemiolog, virolog in kaj vem kakšne vse diplome ta model drži v rokah.

Ja ali ne bo dovolj. Ni treba ovinkarit.

Če kdaj ravno v teh časih vidimo, da posamezni zdravniki lahko širijo svašta (Harvard gor / dol). Nedolgo je nekdo pripopal link slovenske molekularne biologinje, ki že 15+ let dela v USA in trdi, da virusi ne obstajajo.

Če 95% zdravnikov (stroka) trdi eno, posamezni zdravniki pa tulijo drugo, bom sam verjel večini. Ker je enostavno večja verjetnost, da imajo oni prav.
Nisem epidemiolog, niti me ta veda ne zanima. Precepljenost na Švedskem in Danskem deluje, torej bi tudi drugje. Ne rabim dodatnih informacij.

Branje enga kupa člankov in videov po internetih lahko da človeku lažen občutek, da precej ve o zadevi. Wrong.

Ampak, ok... uporabi zdravo kmečko pamet.
Ali se ti povdarek na cepljenju starejših in bolnih, ter odprtju in posledično prekuževanju ostalih (slej kot prej se bomo mogli) ne zdi neka normalna ideja? Kogar je strah in misli da mu je covid nevaren ima še vedno na voljo zastonj cepivo (pa kakršnokoli že je - to je itak druga štorija).

Ali moramo res rinit v neke pizdarije ki bodo na koncu verjetno rezultirale glih s toliko (če ne več) mrtvih, dodatno bo pa še narod do konca sprt in razpizden?

By the way: Danci so lepo rekli. To je težja oblika gripe. Cepiva so na voljo in ko voli neka izvoli. Ostali odgovarjajo za svoje zdravje. You know... zdrava kmečka pamet and shit.

p.s. : Švedi so na dobrih 60%. Nič kaj pretiranega. Pa še vedno ne zganjajo neke panike in živijo naprej.

Zgodovina sprememb…

kopriwa ::

apfelstrudl je izjavil:


By the way: Danci so lepo rekli. To je težja oblika gripe. Cepiva so na voljo in ko voli neka izvoli. Ostali odgovarjajo za svoje zdravje. You know... zdrava kmečka pamet and shit.

Huh, what? 100W. Pravilnost te trditve je infinitezimalno oddaljena od 0.

Telbanc ::

one-half je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:


Ze dejstvo da v kos z imenom "anticepilec" ter "antivaxer" meces nekoga, ki nima tezav z nobenimi cepivi dokler ni prisel covid19 bullshit, pove dovolj o presodnosti tvojega intelekta. Po takem posplosevanju je tudi vsak zid bil parazit/unicevalec nemskega ljudstva, vsak musliman terorist/ekstremist, vsak belec kolonist.

V bistvu si to kar bi rad oznacil druge.


Ne zanima me kaksno mnenje imas o sebi, zanima me samo kaj so posledice tvojih mnenj. In posledice so bebci kot je bvt in preostanek kretenov, ki strajka proti PCT ukrepom. Nadaljne posledice bo pa popolen lockdown, nadaljno zadolzevanje, stagniranje gospodarstva, dodatni umrli itd. In to samo zato, ker se dovolj velika kolicina prestrasenih idiotov ne gre cepit. Da ne bojo magnetni, gensko spremenjeni, 5g konektabilni, depopulirani (sploh ta je odlicna, gremo pobiti vse inteligentne, trmoglave kretene pa pustimo),...


Bomo vidli, če boš še tojk lapal, ko pride gor Resnica in bomo mel za take "vojni sud."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

apfelstrudl ::

kopriwa je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


By the way: Danci so lepo rekli. To je težja oblika gripe. Cepiva so na voljo in ko voli neka izvoli. Ostali odgovarjajo za svoje zdravje. You know... zdrava kmečka pamet and shit.

Huh, what? 100W. Pravilnost te trditve je infinitezimalno oddaljena od 0.

OK nisem citiral ampak rečeno je bilo pa res takole:

As of midnight, the Danish government no longer considers COVID-19 “a socially critical disease.” Health Minister Magnus Heunicke said Aug. 27

Pač vedo, kdor se je hotel cepit se je. Kdor se še bo hotel ima na voljo cepiva. Idemo dalje. Ne pa neko buzeriranje ljudi v glavo.

p.s. : kot sem zgoraj napisal me je presenetilo da imajo švedi zgolj malo nad 60% precepljenost pa isto jim ratuje živet dokaj normalno življenje. Zanimivo a ne?

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

apfelstrudl je izjavil:

Ampak, ok... uporabi zdravo kmečko pamet.
Ali se ti povdarek na cepljenju starejših in bolnih, ter odprtju in posledično prekuževanju ostalih (slej kot prej se bomo mogli) ne zdi neka normalna ideja? Kogar je strah in misli da mu je covid nevaren ima še vedno na voljo zastonj cepivo (pa kakršnokoli že je - to je itak druga štorija).

Ali moramo res rinit v neke pizdarije ki bodo na koncu verjetno rezultirale glih s toliko (če ne več) mrtvih, dodatno bo pa še narod do konca sprt in razpizden?

By the way: Danci so lepo rekli. To je težja oblika gripe. Cepiva so na voljo in ko voli neka izvoli. Ostali odgovarjajo za svoje zdravje. You know... zdrava kmečka pamet and shit.


Huda reč je, da tudi relativno mladi lahko končajo na intenzivnih oddelkih. Zaradi navala covid pacientov se prelagajo operacije in posegi, kar je dodaten udarec za zdravje prebivalstva (račun za to še pride v naslednjih letih). Ko bo pa enkrat potrebna triaža bo hudič... potem je pa še long covid - tudi nekaj, kar bo šele v bližnji prihodnosti pokazalo posledice.

Sam sem precepljen, pa sem se kljub temu pretekla dva tedna velikokrat sam testiral (sem bil v sekundarnem stiku z okuženim; tako majhna verjetnost, da niti karantene nisem dobil, pa sem se vseeno na lastno pest). Ne razumem, zakaj je tako velikemu delu prebivalstva odgovornejše obnašanje taka težava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Telbanc ::

apfelstrudl je izjavil:



Pač vedo, kdor se je hotel cepit se je. Kdor se še bo hotel ima na voljo cepiva. Idemo dalje. Ne pa neko buzeriranje ljudi v glavo.


Cepljeni bojo hodil po doze. Mi necepljeni jim bomo prevzeli ženske. Kva če ženska z enim tipsonom, ki mora vsake tri mesece na poživitveni....bog ve, kaki bojo pol otroci...:)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

apfelstrudl ::

ripmork je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ampak, ok... uporabi zdravo kmečko pamet.
Ali se ti povdarek na cepljenju starejših in bolnih, ter odprtju in posledično prekuževanju ostalih (slej kot prej se bomo mogli) ne zdi neka normalna ideja? Kogar je strah in misli da mu je covid nevaren ima še vedno na voljo zastonj cepivo (pa kakršnokoli že je - to je itak druga štorija).

Ali moramo res rinit v neke pizdarije ki bodo na koncu verjetno rezultirale glih s toliko (če ne več) mrtvih, dodatno bo pa še narod do konca sprt in razpizden?

By the way: Danci so lepo rekli. To je težja oblika gripe. Cepiva so na voljo in ko voli neka izvoli. Ostali odgovarjajo za svoje zdravje. You know... zdrava kmečka pamet and shit.


Huda reč je, da tudi relativno mladi lahko končajo na intenzivnih oddelkih. Zaradi navala covid pacientov se prelagajo operacije in posegi, kar je dodaten udarec za zdravje prebivalstva (račun za to še pride v naslednjih letih). Ko bo pa enkrat potrebna triaža bo hudič... potem je pa še long covid - tudi nekaj, kar bo šele v bližnji prihodnosti pokazalo posledice.

Sam sem cepljen, pa sem se pretekla dva tedna velikokrat sam testiral (sem bil v sekundarnem stiku z okuženim; tako majhna verjetnost, da niti karantene nisem dobil, pa sem se vseeno na lastno pest). Ne razumem, zakaj je tako velikemu delu prebivalstva odgovornejše obnašanje taka težava.

Relativno mladi?
27 je najmlajši na intenzivi. Povprečje nazadnje ko sem gledal preko 55.
Dejmo nehat pretiravat. Poglej katerikoli graf (lahko SLO sledilnik ali pa internacionalne). Covid ni faktor vsaj tam do 40-45 let starih ljudi. Kdor se počuti ogroženega ima pa še vedno na voljo cepiva.

Dodatno : ti povem kaj zaseda trenutno oddelke? Mulci ki zbolevajo za vsemi ostalimi respiratornimi pizdarijami ker smo jih v celofan zavijali zaradi prekletega kovida ki jim sploh nevaren ni. Novica je bila celo na RTV slo torej je tako hudo da banda tega niti skrivat ne more več! To je pa potem OK?

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

Med policisti je svašta. Ampak obnašanje Hojsa je pa kretensko.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

ciril ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ciril ()

Kenpachi ::

Kako že, anekdote, pa fake news, pa to?
Zaraki Kenpachi.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Protest LJ 22.9.2021 18:00 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
43848450 (42327) BigWhale

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju? (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77783219 (69469) BigWhale

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
93397408 (85946) widj3098dj32

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1072100939 (79966) Utk

Več podobnih tem