» »

Covid-19 pregled dogajanja, zdravljenje, cepiva...

Covid-19 pregled dogajanja, zdravljenje, cepiva...

«
1
2 3 4

kixs ::

Pregled dogajanja z vidika zdravnika, ki je zbolel za Covid-19 in mu je nekaj druzinskih clanov tudi umrlo. Od zacetka Covid-19 situacije do danes. Brez senzacionalizma in zarot. Ampak dejstva.

Zelo informativno. Ni pomembno ali si pro ali anti Covid-19 cepljene. Vzemite si cas za dobro uro in si poglejte celoten video:

https://rumble.com/vm3kvi-dr.-peter-mcc...
  • zaklenil: BigWhale ()

mtosev ::

During the COVID-19 pandemic, McCullough advocated for early treatment including hydroxychloroquine, dissented from the recommendations of government public health agencies, and contributed to COVID-19 misinformation.
Trasha ne mislim gledati.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

josipdare ::

Kje se pri nas prijavis za isplacilo odskodnine ce imas posledice po cepljenju?

styrian ::

Baylor Scott & White Health sued former employee and cardiologist Peter McCullough, MD, last week, alleging that he illegitimately affiliated himself with its facilities when promoting controversial views about COVID-19.

Nearly 6 months after McCullough's employment had ended, he continued to use his former professional titles -- such as "vice chief of internal medicine at Baylor University Medical Center" -- in media interviews in which he spread his opinions about the pandemic, the lawsuit alleged.

https://www.medpagetoday.com/special-re...

NMH ::

Mnenja posameznikov so vredna praktično NIČ.

Tukaj je eden boljših člankov o ivermektinu, ko se zadeve začne sistematično preverjat:
https://www.24ur.com/novice/korona/iver...

zaključek: Ivermektin ni imel vpliva na preživetje bolnikov

josipdare ::

Kredibilne so izkljucne studije znanosti ki jih financira pfeizer. Znanost ni za rajo.

widj3098dj32 ::

NMH je izjavil:

Mnenja posameznikov so vredna praktično NIČ.

Tukaj je eden boljših člankov o ivermektinu, ko se zadeve začne sistematično preverjat:
https://www.24ur.com/novice/korona/iver...

zaključek: Ivermektin ni imel vpliva na preživetje bolnikov

>MSM
>kredibilen

hahahah

uvodV?? ::

Če koga slučajno res zanimajo stvari in je odprl to temo, mu predlagam da posluša TWIV, kjer dejanski strokovnjaki tedensko reviewajo članke in ostalo dogajanje.
Vincent Racaniello ima tudi univerzitetni course o virusoligiji na YT, ki se ga splača pogledati - pa še polno drugega kvalitetnega materijala.

Seveda vse zgoraj našteto temelji na znanosti, kar zna iti proti vaši agendi :)

OP ti pa nehaj postati trash. Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: uvodV?? ()

NMH ::

widj3098dj32 je izjavil:

NMH je izjavil:

Mnenja posameznikov so vredna praktično NIČ.

Tukaj je eden boljših člankov o ivermektinu, ko se zadeve začne sistematično preverjat:
https://www.24ur.com/novice/korona/iver...

zaključek: Ivermektin ni imel vpliva na preživetje bolnikov

>MSM
>kredibilen

hahahah


Kdo potem? Sosedova ciganka šlogarca? Facebook šivilja, ki pred dvema letoma ni vedela, kaj virusi sploh so?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

r3dkv1c4 ::

josipdare je izjavil:

Kje se pri nas prijavis za isplacilo odskodnine ce imas posledice po cepljenju?

Ploskaš Janši in vsem cepilcem. That's it.:))

uvodV?? je izjavil:

Če koga slučajno res zanimajo stvari in je odprl to temo, mu predlagam da posluša TWIV, kjer dejanski strokovnjaki tedensko reviewajo članke in ostalo dogajanje.
Vincent Racaniello ima tudi univerzitetni course o virusoligiji na YT, ki se ga splača pogledati - pa še polno drugega kvalitetnega materijala.

Seveda vse zgoraj našteto temelji na znanosti, kar zna iti proti vaši agendi :)

OP ti pa nehaj postati trash. Hvala!

Kdo jih plačuje in povem ti za koga delajo, ter posledično kaj ti servirajo.
Edini, ki jim verjamem so neodvisni strokovnjaki in nikomur drugemu, pa še to z rezervo.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

sbawe64 ::

josipdare je izjavil:

Kje se pri nas prijavis za isplacilo odskodnine ce imas posledice po cepljenju?

Nikjer, saj gre za prostovoljno odločitev vsakega posameznika.
2020 is new 1984
Corona World order

r3dkv1c4 ::

NMH je izjavil:

Mnenja posameznikov so vredna praktično NIČ.

Tukaj je eden boljših člankov o ivermektinu, ko se zadeve začne sistematično preverjat:
https://www.24ur.com/novice/korona/iver...

zaključek: Ivermektin ni imel vpliva na preživetje bolnikov

To seveda ni res.
Zakaj ne, ker ti to zanikovalno info servira na pladnju MM. 24ur so pa propagandni kekci, na katere se ti upiras,za kozlat.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

NMH ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Edini, ki jim verjamem so neodvisni strokovnjaki in nikomur drugemu, pa še to z rezervo.


In kako ti "neodvisni strokovnjaki" pridejo do relevantnih informacij??

r3dkv1c4 je izjavil:

To seveda ni res.
Zakaj ne, ker ti to zanikovalno info servira na pladnju MM. 24ur so pa propagandni kekci, na katere se ti upiras,za kozlat.


To je seveda res. Tvoje mnenje je pa kup dreka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

r3dkv1c4 ::

Glej, pa će ti je všeč ali pa ne ima Alex še kako prav.
Taka so dejstva, ki te motijo, globoko v sebi pa veš, da si pripadnik napačne strani.
Pričevalci so pokazali pred kratkim, kako je stari po 75 letih tišine jokal pred kamero, fucking communist.
Ti si isti.

Glej:

https://banned.video/watch?id=6148dae4e...

NMH je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Edini, ki jim verjamem so neodvisni strokovnjaki in nikomur drugemu, pa še to z rezervo.


In kako ti "neodvisni strokovnjaki" pridejo do relevantnih informacij??

r3dkv1c4 je izjavil:

To seveda ni res.
Zakaj ne, ker ti to zanikovalno info servira na pladnju MM. 24ur so pa propagandni kekci, na katere se ti upiras,za kozlat.


To je seveda res. Tvoje mnenje je pa kup dreka.

Tako res, kot je res, da je 24ur najbolj verodostojen medij.:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

r3dkv1c4 ::

Enovrstičnico si sposoben sestavit, brez argumenta. Bravo. Podelili ti bodo Darwinovo nagrado, kmalu.


https://banned.video/watch?id=614916e2e...
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

mtosev ::

Prav neverjetno je kolk strokovnjakov premore slotech. Na vse se spoznajo. Od virusov, so in na vse NWO in druge zarote. In tudi na čisto zadeve vse imajo odgovore in razumejo kako cel svet deluje.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

r3dkv1c4 ::

mtosev je izjavil:

Prav neverjetno je kolk strokovnjakov premore slotech. Na vse se spoznajo. Od virusov, so in na vse NWO in druge zarote. In tudi na čisto vse imajo odgovor in razumejo kako svet v popolnosti deluje.

Čaki pametna buča. Jaz delam raziskave ali doktorji?
Samo širim resnico.
Na tebi pa je, komu verjameš in komu ne.
Mene ne zanima, komu ti verjameš, ker razen pljuvanja, zaničevanja še nisem prebral neke pametne zadeve.

Ti ne skrbi za nas, bomo si sami pomagali, ker, dokler ti na, nam ne plačuješ položnic, skrbiš za nas, nas boli k..... zate. Kapiš?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

NMH ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Tako res, kot je res, da je 24ur najbolj verodostojen medij.:))


Ni idealen, je pa bistveno bolj verodostojen kot pa tvoje klobasarije.

r3dkv1c4 je izjavil:

Enovrstičnico si sposoben sestavit, brez argumenta. Bravo. Podelili ti bodo Darwinovo nagrado, kmalu.


https://banned.video/watch?id=614916e2e...


Zakaj limaš videe, ki jih niti ti sam ne gledaš? S tem ne bo nihče zgubljal časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

r3dkv1c4 ::

Koliko ljudi je že umrlo od Ivermectina in koliko od covida?
Si sposoben nam, laikom servirat ta podatek.
Zakaj so ga pa prepovedali?

Hehe... guess why.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

NMH ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Samo širim resnico.


Kako bi ti lahko vedel, kaj je resnica? Ne moreš.

r3dkv1c4 ::

NMH je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Tako res, kot je res, da je 24ur najbolj verodostojen medij.:))


Ni idealen, je pa bistveno bolj verodostojen kot pa tvoje klobasarije.

r3dkv1c4 je izjavil:

Enovrstičnico si sposoben sestavit, brez argumenta. Bravo. Podelili ti bodo Darwinovo nagrado, kmalu.


https://banned.video/watch?id=614916e2e...


Zakaj limaš videe, ki jih niti ti sam ne gledaš? S tem ne bo nihče zgubljal časa.

Oprosti pametnjakovič, vsakega pogledam in še veliko več, kot si ti misliš......veliko veliko več preberem, kakor se tebi sanja.
Bye bye

Zdaj pa teci po 3. dozo
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

NMH ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Oprosti pametnjakovič, vsakega pogledam in še veliko več, kot si ti misliš......veliko veliko več preberem, kakor se tebi sanja.
Bye bye


Potem pa napiši enih 10 stavkov, kaj bomo gledali v teh videjih. Aja, ne moreš, ker ne gledaš.

Zdaj pa teci po 3. dozo


Zakaj tebe tako skrbi zame? Meni maha pol kurca dol za take debile, kot si ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

r3dkv1c4 ::

NMH je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Samo širim resnico.


Kako bi ti lahko vedel, kaj je resnica? Ne moreš.

Ne ne morem, ti zmoreš. Nabijat v prazno brez argumentov, se strinjam, super ti gre.

Malo si oglej video o Faucijevem imenu, saj ti je to vse v wikipediji razloženo, samo čitat jo ne znaš.
Škoda, pa vse imaš na dlani.

NMH je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Oprosti pametnjakovič, vsakega pogledam in še veliko več, kot si ti misliš......veliko veliko več preberem, kakor se tebi sanja.
Bye bye


Potem pa napiši enih 10 stavkov, kaj bomo gledali v teh videjih. Aja, ne moreš, ker ne gledaš.

Zdaj pa teci po 3. dozo


Zakaj tebe tako skrbi zame? Meni maha pol kurca dol za take debile, kot si ti.

Preberi si koliko me skrbi zate, spodaj ti bom napisal.

Boli me k.... zate.

Zdaj veš, ne sprašuj me več.

A ni zanimivo, kako so židje financirali Hitlerja, da je naredil holokavst, Fauci pa je to isto naredil v Italiji.
Naključje? Niti najmanj.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Mato989 ::

Evo kot kaže za pirata sodni svet tudi ni vpoklican govorit o tem oni ne poznajo zakonov in pravnega reda kot jaz ne

Z odlokom vlade o obveznem izpolnjevanju pogoja PCT glede na sprejeto stališče Sodnega sveta ni mogoče omejevati dostopa do sodišč in njihovega dela. Vsakršno poseganje v ustavno in zakonsko ureditev položaja sodstva s podzakonskimi predpisi je namreč nedopustno, saj lahko ureditev sodišč skladno z ustavo določa le zakon, so zapisali.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

r3dkv1c4 ::

NMH je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Oprosti pametnjakovič, vsakega pogledam in še veliko več, kot si ti misliš......veliko veliko več preberem, kakor se tebi sanja.
Bye bye


Potem pa napiši enih 10 stavkov, kaj bomo gledali v teh videjih. Aja, ne moreš, ker ne gledaš.

Zdaj pa teci po 3. dozo


Zakaj tebe tako skrbi zame? Meni maha pol kurca dol za take debile, kot si ti.

Maha ti pol kurca, ja hudiča, kaj pol imaš pa trdega, ko me non-stop citiraš in blodiš brez argumentov.
Dr. Rugelj je lepo opisal tebe in tebi podobne.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

kamiKaZaA ::

Na bencinski črpalki v Nemčiji zaradi spora glede maske ubil prodajalca

49-letni Nemec prodajalca ustrelil naravnost v glavo

V Nemčiji se vrstijo odzivi šokiranih ljudi na dogodek na bencinski črpalki na zahodu države, kjer je v soboto moški ustrelil in ubil 20-letnega prodajalca, ki ga je pred tem pozval, naj si nadene zaščitno masko.

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/na-be...

Ljudem popuščajo živci in vedno več bo tega. Edina rešitev je, da se vsi ukrepi nemudoma ukinejo. Tudi prašičja gripa se je končala avgusta po 18 mesecih in smo se vrnili nazaj v prejšnjo normalo. S to korono pa eni hočejo, še kar naprej vztrajati.

mtosev ::

Ta človek gre čim prej v zapor. Pač eni ljudje ne razumejo, da pravila veljajo tudi za njih. Idiot pač.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

FoxKnox ::

Katero cepivo za covid 19 ima največ stranskih učinkov ?
Tisto, za katero so proizvajalci premalo (pod)plačali za znanstvene raziskave.

r3dkv1c4 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Na bencinski črpalki v Nemčiji zaradi spora glede maske ubil prodajalca

49-letni Nemec prodajalca ustrelil naravnost v glavo

V Nemčiji se vrstijo odzivi šokiranih ljudi na dogodek na bencinski črpalki na zahodu države, kjer je v soboto moški ustrelil in ubil 20-letnega prodajalca, ki ga je pred tem pozval, naj si nadene zaščitno masko.

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/na-be...

Ljudem popuščajo živci in vedno več bo tega. Edina rešitev je, da se vsi ukrepi nemudoma ukinejo. Tudi prašičja gripa se je končala avgusta po 18 mesecih in smo se vrnili nazaj v prejšnjo normalo. S to korono pa eni hočejo, še kar naprej vztrajati.

Tako je, ko porineš človeka v kot in se začne boriti za življenje.
G. Holota je povedal, da je 50% psihopatov med nami in verjemite, s početjem elite bodo ti psihopati prišli na plano.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

WizzardOfOZ ::

49-letni Nemec se je naslednji dan sam odpravil na policijsko postajo in se predal. Umor je priznal in policiji povedal, da se je zaradi protikoronskih ukrepov, ki jih doživlja kot kratenje svojih pravic, počutil stisnjenega v kot.

Videl naj ne bi "drugega izhoda", žrtev pa se mu je zdela "odgovorna za celotno situacijo, ker je uveljavljala pravila"...


Tega bo na žalost vedno več.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Mato989 ::

mtosev je izjavil:

Ta človek gre čim prej v zapor. Pač eni ljudje ne razumejo, da pravila veljajo tudi za njih. Idiot pač.


Ja ampak vsak tak ki se žrtvuje za večje dobro nažene več strahu v jkosti naslednjega študenta ki bo 2x premislil preden bo podpiral in delal za te ukrepe... to je namreč cilj, da noben ne bi več izvrševal če noben ne dela tega je v praksi ukrep propadel...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mtosev ::

Pozabi, če misliš bodo ukrepe kr prekinili, ker se nek odstotek ljudi s tem ne strinja. Velik sreče s takšnim razmišljanjem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

WizzardOfOZ ::

Problem so tisti, ki nimajo več kaj za izgubiti. In takih bo vedno več.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

r3dkv1c4 ::

mtosev je izjavil:

Ta človek gre čim prej v zapor. Pač eni ljudje ne razumejo, da pravila veljajo tudi za njih. Idiot pač.

Pojdi na šaltar in razlagaj ljudem 8h, naj upostevajo nošenje maske, vsakemu, ki je nima in vsakemu, ki nima pct-ja in ostalim necepljenim.
Obenem jih pa opomni, da ne smejo točit goriva, če tega nimajo.
Jaz pravim, da ne boš preživel 8h.
Recimo na pumpi v Fužinah. Bo šlo.
Po končanem eksperimentu prilepi video tu gor.
Potem se pa še kaj oglasi.:))
Enega potencialnega gledalca že imaš, verjamem pa, da jih je tu gor kar nekaj.;)
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Mato989 ::

mtosev je izjavil:

Pozabi, če misliš bodo ukrepe kr prekinili, ker se nek odstotek ljudi s tem ne strinja. Velik sreče s takšnim razmišljanjem.


Saj se ne gre o tem da se ukinejo, če nikogar več ne bo ker bo se vsak bolj bal smrti kot kazni bo rekel veš kaj jebite se vi z tem raje grem na zavod in kdo bo pol delal?

Temu se reče pritisk od spodaj.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FoxKnox ::

Vse skupaj vodi samo v nasilje. Koga bo oblast zaščitila ? Tiste ki ji pomagajo uveljavljati ukrepe. Ko bo obležal prvi , ki nasprotuje ukrepom , takrat se bo začela prava represija.Ali tudi revolucija ?

Mato989 ::

FoxKnox je izjavil:

Vse skupaj vodi samo v nasilje. Koga bo oblast zaščitila ? Tiste ki ji pomagajo uveljavljati ukrepe. Ko bo obležal prvi , ki nasprotuje ukrepom , takrat se bo začela prava represija.Ali tudi revolucija ?


Oblast ne bo mogla zaščitit veliko tu je problem te represije... a bo na vsaki trgovini pri vsakem petrolu stal policist pa še vojak? Kaj ko bo nekdo pihnil prvo policista ker bo samo 1 pa še pol koga tam? A bosta na vsakem petrolu 2 policista? Veš kolko je trgovin?

Nimaš šans

Oni ki pa umre pa je mrtev ne glede na ukrepe po tem... bo pač folk svoboden bolj v zaporu kot v taki represiji kot je zdaj s temi odloki...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrimoZ_ ::

Nič cepetanja, nastavite rame pa dobite pikico in bomboncka.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

mtosev je izjavil:

Ta človek gre čim prej v zapor.

A bejž. Pa ti si genij.

Pozabi, če misliš bodo ukrepe kr prekinili, ker se nek odstotek ljudi s tem ne strinja. Velik sreče s takšnim razmišljanjem.

Sreča nima nič s tem. Pred parlament je treba prit, ne samo se ne strinjat doma na kavču. Potem pa babo premlatit, da se sprostiš.

Mato989 je izjavil:

Evo kot kaže za pirata sodni svet tudi ni vpoklican govorit o tem oni ne poznajo zakonov in pravnega reda kot jaz ne

Z odlokom vlade o obveznem izpolnjevanju pogoja PCT glede na sprejeto stališče Sodnega sveta ni mogoče omejevati dostopa do sodišč in njihovega dela. Vsakršno poseganje v ustavno in zakonsko ureditev položaja sodstva s podzakonskimi predpisi je namreč nedopustno, saj lahko ureditev sodišč skladno z ustavo določa le zakon, so zapisali.

Če bi bli sodniki res tako načelni, bi avtomatsko zavračali vse kazni pisane po odlokih. Ne samo tisto kar se njih tiče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

LeQuack ::

sbawe64 je izjavil:

josipdare je izjavil:

Kje se pri nas prijavis za isplacilo odskodnine ce imas posledice po cepljenju?

Nikjer, saj gre za prostovoljno odločitev vsakega posameznika.


Po cepljenju lahko izpolniš list papirja o stranskih učinkih. Zelo verjetno sicer ta list roma v smeti ko ga oddaš, ker se nobenemu tam ne bo dalo pretipkavati v elektronski sistem.
Quack !

mtosev ::

r3dkv1c4 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Ta človek gre čim prej v zapor. Pač eni ljudje ne razumejo, da pravila veljajo tudi za njih. Idiot pač.

Pojdi na šaltar in razlagaj ljudem 8h, naj upostevajo nošenje maske, vsakemu, ki je nima in vsakemu, ki nima pct-ja in ostalim necepljenim.
Obenem jih pa opomni, da ne smejo točit goriva, če tega nimajo.
Jaz pravim, da ne boš preživel 8h.
Recimo na pumpi v Fužinah. Bo šlo.
Po končanem eksperimentu prilepi video tu gor.
Potem se pa še kaj oglasi.:))
Enega potencialnega gledalca že imaš, verjamem pa, da jih je tu gor kar nekaj.;)

Sorči ta tip službe me ne zanima. Bom raje doma bil. Sicer se jaz držim vseh ukrepov in ne jamram po forumih in tudi ne širim idiotizmov po internetu. Mogoče bi si ti lahko našo bolj produktivno delo kot je trollanje po forumu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

NMH ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Ne ne morem, ti zmoreš. Nabijat v prazno brez argumentov, se strinjam, super ti gre.


Ne postaj več debilnih bebavih videov, ki jih sploh ne gledaš. To niso nobeni argumenti. To je debilana prodajalcev C vitamina.

r3dkv1c4 je izjavil:

A ni zanimivo, kako so židje financirali Hitlerja, da je naredil holokavst, Fauci pa je to isto naredil v Italiji.
Naključje? Niti najmanj.


Vostok, si to ti?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

r3dkv1c4 ::

mtosev je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

mtosev je izjavil:

Ta človek gre čim prej v zapor. Pač eni ljudje ne razumejo, da pravila veljajo tudi za njih. Idiot pač.

Pojdi na šaltar in razlagaj ljudem 8h, naj upostevajo nošenje maske, vsakemu, ki je nima in vsakemu, ki nima pct-ja in ostalim necepljenim.
Obenem jih pa opomni, da ne smejo točit goriva, če tega nimajo.
Jaz pravim, da ne boš preživel 8h.
Recimo na pumpi v Fužinah. Bo šlo.
Po končanem eksperimentu prilepi video tu gor.
Potem se pa še kaj oglasi.:))
Enega potencialnega gledalca že imaš, verjamem pa, da jih je tu gor kar nekaj.;)

Sorči ta tip službe me ne zanima. Bom raje doma bil. Sicer se jaz držim vseh ukrepov in ne jamram po forumih in tudi ne širim idiotizmov po internetu. Mogoče bi si ti lahko našo bolj produktivno delo kot je trollanje po forumu.

Ah, pameten izza tipkovnice.....to je vse kar znaš.
Ko bo počilo, vas bomo vse potegnili iz kleti, verjemi. Edino, kar bo ostalo bo, da nas boste morali postreliti, če nas boste želeli ustaviti. Pa ne podpiramo nasilja ampak verjemi, ko bo zavrelo bo groza. Vi želite to, vi delate na tem, vi grozite vsak dan, z ukrepi, s cepljenjem.
Ko bo, pa srčno upam, da ne, želim si, da ne.....pustimo času kaj se bo zgodilo.

@mtosev

Ne učite se nič od drugih in to je narobe.
Glej:

https://banned.video/watch?id=61499e01d...

Jaz povem, da si ne predstavljam, da bi kdo hotel cepit moje otroke, ne želim si tega predstavljat in sem zelo umirjen, ker vem, da se to ne bo zgodilo, dokler bom jaz živ.
Ti je zdaj jasno. Pa verjemi, tistih, ki so tiho, je za mojim hrbtom na tisoče. Jih boš ustavil s tipkovnico?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

kopriwa ::

NMH je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Ne ne morem, ti zmoreš. Nabijat v prazno brez argumentov, se strinjam, super ti gre.


Ne postaj več debilnih bebavih videov, ki jih sploh ne gledaš. To niso nobeni argumenti. To je debilana prodajalcev C vitamina.

r3dkv1c4 je izjavil:

A ni zanimivo, kako so židje financirali Hitlerja, da je naredil holokavst, Fauci pa je to isto naredil v Italiji.
Naključje? Niti najmanj.


Vostok, si to ti?

A ti tut vohaš ta smrad, podobno kot iz kanalizacije? Sliči mi na vostoka, delo za admine torej. Gnilega karakterja skriti pač ne gre.

FoxKnox ::

Stisnjeni v kot zaradi ukrepov ?????

Vi mladi sploh ne veste, kaj je to biti stisnjen v kot. Za vas je biti stinjen v kot, če internet mrkne za eno uro ali pa fon počepne zaradi prazne baterije. Takrat se počutite out of reallity.
Aaaaggghhhh

Utk ::

Širjenje virusa preprečujejo ljudje, ki so imuni. Imuni pa so zaradi cepljenja ali prebolelosti, je še poudarila Beovićeva.


Vemo, da so cepiva dobra zaščita pred hospitalizacijo in hudim potekom bolezni, ne pa tako zelo pred okužbo. Tudi tukaj bo treba postaviti mejo, kdaj bo potreben ponoven odmerek zaradi okužbe," je povedala Beovićeva.


In potem pravite, da nam "stroka" ne laže. Zlaže se v istem pogovoru dva stavka naprej.
In ja, vem da Beovićeva ni niti za vas "prava" "stroka", ampak resno, za tako laž ne rabiš bit epidemiolog...

sirotka ::

5. The current vaccines are obsolete, unsafe, and unfit for human use.

Dovolj je samo to prebrat, točno veš, da ni vredno tvojega časa.

FoxKnox ::

Utk je izjavil:

Širjenje virusa preprečujejo ljudje, ki so imuni. Imuni pa so zaradi cepljenja ali prebolelosti, je še poudarila Beovićeva.


Vemo, da so cepiva dobra zaščita pred hospitalizacijo in hudim potekom bolezni, ne pa tako zelo pred okužbo. Tudi tukaj bo treba postaviti mejo, kdaj bo potreben ponoven odmerek zaradi okužbe," je povedala Beovićeva.


In potem pravite, da nam "stroka" ne laže. Zlaže se v istem pogovoru dva stavka naprej.
In ja, vem da Beovićeva ni niti za vas "prava" "stroka", ampak resno, za tako laž ne rabiš bit epidemiolog...


Spregledal si njene besede o imunih.Predvsem tistih, ki so preboleli.Torej tistih,ki naj bi bili temelj zdrave družbe prihodnosti brez covida ali z njim na nivoju prehlada in tistih, ki se jih trenutno in krivično enači s necepljenimi ali nezbolelimi. Preboleli bi moral imeti imuniteto pred vsemi ukrepi in vsak bi moral imeti možnost dokazati svojo prebolelost. Ne samo 6 mesecev ampak za trajno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

Utk ::

Preboleli bi moral imeti imuniteto pred vsemi ukrepi in vsak bi moral imeti možnost dokazati svojo prebolelost.

Ne, preboleli bi morali bit kazensko zaprti v bajti za 3 mesece, ker so se okužili, ne pa da se jih nagrajuje. Po treh mesecih pa ajde, lahko grejo okoli, ampak se bi morali glih tako testirat kot vsi drugi.
Od začetka pa do zdaj se ljudi praktično vzpodbuja, da bi se okužili, namesto da bi jih odvračali od tega.

Mato989 ::

Utk je izjavil:

Preboleli bi moral imeti imuniteto pred vsemi ukrepi in vsak bi moral imeti moĹžnost dokazati svojo prebolelost.

Ne, preboleli bi morali bit kazensko zaprti v bajti za 3 mesece, ker so se okuĹžili, ne pa da se jih nagrajuje. Po treh mesecih pa ajde, lahko grejo okoli, ampak se bi morali glih tako testirat kot vsi drugi.
Od zaÄetka pa do zdaj se ljudi praktiÄno vzpodbuja, da bi se okuĹžili, namesto da bi jih odvraÄali od tega.


Nihče se ne bi namerno okužil če ne bi bilo nobenih preprek, ukrepov in debilizmov odločevalcev... v default brez omejitev se noben noče okužit.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22026910 (24725) WizzardOfOZ

Prebolevniki covid-19 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14515503 (13393) PrihajaNodi

Več podobnih tem