» »

Prebolevniki covid-19

Prebolevniki covid-19

«
1
2 3

WizzardOfOZ ::

V kolikor se v zadnjih dveh letih ni korenito spremenil imunski sistem človeka, je glede na do sedaj znano delovanje "kratkoročni" spomin imunskega sistema nekje 5 let, spomin T celic ali "dolgoročni" spomin pa preko 10 let. Tako, da imajo prebolevniki enako stopnjo zaščite v obdobju 10 let kot jo imajo cepljeni med tretjim in šestim mesecem po prejemu cepiva.


torej nekje vsaj 5 let naj bi bili prebolevniki zaščiteni.
Zakaj tukaj stroka ne poda uradnega mnenja in je čas, ko velja potrdilo za prebolevnike samo 6 mesecev.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
  • zaklenil: bluefish ()

GabrieLeo ::

1) ker boš prejel svojo merico čudežnega napoja,
2) ker boš prejel še 5 osvežilnih poživitkov do 2025,
3) ker nas boš poslušal

-lp

LeQuack ::

Res je, Bill Gates ni vložil milijarde v Biontech zato da se bo folk naravno prekužil, ni šans.
Quack !

Nedasemiveč ::

Lobij farmacije in nič drugega.

Zadnjič sem nekje zasledil fotografijo, kako so s hitrim testom testirali okuženost s pomočjo pasje sline (negativno) in kumare (pozitvno).

ViperR ::

Ker so ljudje ponovno zboleli, lol, a ni logicno?

kixs ::

Ja. Po novem je pri nas 8 mesecev. Na HR pa 9 mesecev ze od avgusta naprej. Me prav zanima kako je drugod po EU.

Hitri test je res bolj tako. Dnevno jih naredimo v SLO med 20K in 30K. Vse pozitivne potem testirajo se na PCR. Od teh je okoli 20% res pozitivnih. O teh tudi beres novice, da je dnevno 20% testiranih pozitivnih. V bistvu pa bi morali racunat od vseh testiranih in dobis stevilko okoli 1-2%.

ViperR: koliko prebolevnikov je ponovno zbolelo?

Nedasemiveč ::

kixs je izjavil:

Ja. Po novem je pri nas 8 mesecev. Na HR pa 9 mesecev ze od avgusta naprej. Me prav zanima kako je drugod po EU.


Z današnjim odlokom velja spet samo 6 mesecev. Saj ti težko zamerim pomoto, vlada je pač retardirana in jih spreminja vsak dan.

ViperR ::

kixs je izjavil:

Ja. Po novem je pri nas 8 mesecev. Na HR pa 9 mesecev ze od avgusta naprej. Me prav zanima kako je drugod po EU.

Hitri test je res bolj tako. Dnevno jih naredimo v SLO med 20K in 30K. Vse pozitivne potem testirajo se na PCR. Od teh je okoli 20% res pozitivnih. O teh tudi beres novice, da je dnevno 20% testiranih pozitivnih. V bistvu pa bi morali racunat od vseh testiranih in dobis stevilko okoli 1-2%.

ViperR: koliko prebolevnikov je ponovno zbolelo?


Ogromno. Pa glede na to, da se v prvem valu skoraj nihce ni testiral, razen ce nisi bil hudo bolan, predvidevam, da so mnogi virus ze preboleli 2x.

Nedasemiveč ::

Sam sem Covid prebolel dvakrat (v manj kot 8 mesecih).

6151 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Lobij farmacije in nič drugega.

Zadnjič sem nekje zasledil fotografijo, kako so s hitrim testom testirali okuženost s pomočjo pasje sline (negativno) in kumare (pozitvno).


Test nosečnosti je tudi pozitiven če ga poliješ s kokakolo. Je nosečnost fake?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

GabrieLeo ::

@6151 je zelo zabaven posameznik na zabavah ter tudi sicer s svojim nabritim reddit sarkazmom navlaži vse možne špranje.

LeQuack ::

Ana Petrič: "NIJZ se spreneveda in se išče grešnega kozla. Ampak jaz ne bom tiho! Zbolevajo cepljeni ljudje."

"V centru je polno cepljenih 98 odstotkov stanovalcev. V našem primeru smo ugotovili, da cepljeni konec decembra s prvim odmerkom in januarja z drugim očitno nimajo več dovolj protiteles. Miselnost pa je ravno obratna. Ker so cepljeni, mislijo, da ne morejo zboleti, in ne upoštevajo osnovnih ukrepov. Enako razmišlja tudi večina njihovih svojcev. Saj so cepljeni, pravijo, in zaščiteni. Vendar to ne drži povsem. Kot tudi ne drži, da je potek bolezni lažji. To, žal, ne velja za vse. "

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...
Quack !

r3dkv1c4 ::

GabrieLeo je izjavil:

@6151 je zelo zabaven posameznik na zabavah ter tudi sicer s svojim nabritim reddit sarkazmom navlaži vse možne špranje.

Po vsej verjetnosti je njegova, v predpostavki, da jo ima, rekla, da je noseča.
V resnici pa je palčko polila s coca-colo in seveda sta še vedno brez otrok.
Sarkazem za kozlat.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

WizzardOfOZ ::

kixs je izjavil:

Ja. Po novem je pri nas 8 mesecev. Na HR pa 9 mesecev ze od avgusta naprej. Me prav zanima kako je drugod po EU.

Hitri test je res bolj tako. Dnevno jih naredimo v SLO med 20K in 30K. Vse pozitivne potem testirajo se na PCR. Od teh je okoli 20% res pozitivnih. O teh tudi beres novice, da je dnevno 20% testiranih pozitivnih. V bistvu pa bi morali racunat od vseh testiranih in dobis stevilko okoli 1-2%.

ViperR: koliko prebolevnikov je ponovno zbolelo?

ponovno so dali na 6 mesecev, v sredo začne veljati

Zgodovina sprememb…

Tidule ::

Kar ne spremeni dejsva da testi (tako za covid kot nosecnost) niso namenjeni polivanju z nakljucnimi tekocinami, oziroma ti primeri ne dajejo popolnoma nikakrsnih uporabnih podatkov. To, da na primer nekateri testi za nosecnost reagirajo s coca-colo nic ne pove o njihovi natacnosti, ucinkovitosti ali uporabnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

WizzardOfOZ ::

ViperR je izjavil:

kixs je izjavil:

Ja. Po novem je pri nas 8 mesecev. Na HR pa 9 mesecev ze od avgusta naprej. Me prav zanima kako je drugod po EU.

Hitri test je res bolj tako. Dnevno jih naredimo v SLO med 20K in 30K. Vse pozitivne potem testirajo se na PCR. Od teh je okoli 20% res pozitivnih. O teh tudi beres novice, da je dnevno 20% testiranih pozitivnih. V bistvu pa bi morali racunat od vseh testiranih in dobis stevilko okoli 1-2%.

ViperR: koliko prebolevnikov je ponovno zbolelo?


Ogromno. Pa glede na to, da se v prvem valu skoraj nihce ni testiral, razen ce nisi bil hudo bolan, predvidevam, da so mnogi virus ze preboleli 2x.

laž. lansko leto 1, letos celih 6 komadov. to so uradni podatki.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Nedasemiveč ::

WizzardOfOZ je izjavil:

ViperR je izjavil:

kixs je izjavil:

Ja. Po novem je pri nas 8 mesecev. Na HR pa 9 mesecev ze od avgusta naprej. Me prav zanima kako je drugod po EU.

Hitri test je res bolj tako. Dnevno jih naredimo v SLO med 20K in 30K. Vse pozitivne potem testirajo se na PCR. Od teh je okoli 20% res pozitivnih. O teh tudi beres novice, da je dnevno 20% testiranih pozitivnih. V bistvu pa bi morali racunat od vseh testiranih in dobis stevilko okoli 1-2%.

ViperR: koliko prebolevnikov je ponovno zbolelo?


Ogromno. Pa glede na to, da se v prvem valu skoraj nihce ni testiral, razen ce nisi bil hudo bolan, predvidevam, da so mnogi virus ze preboleli 2x.

laž. lansko leto 1, letos celih 6 komadov. to so uradni podatki.


Potem so pa podatki obupno slabi, ker poznam še dva, ki sta letos prebolela covid že dvakrat in dvomim, da mi trije predstavljamo polovico vseh.

WizzardOfOZ ::

no jaz ne poznam nikogar, ki bi 2x prebolel. tudi cepljenih ne, torej so podatki pravi
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

r3dkv1c4 ::

Pri nas niso klepci na oblasti nič drugačni.
Samo druge face.

https://banned.video/watch?id=613c02e40...
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

WizzardOfOZ ::

nekako ti ne verjamem, da si 2x prebolel. sem avgusta 2 tedna skrbel za bolana starša, okužena z delta sevom, pa se nisem okužil ponovno, s tem da sem prebolel alfa sev aprila.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

r3dkv1c4 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

nekako ti ne verjamem, da si 2x prebolel. sem avgusta 2 tedna skrbel za bolana starša, okužena z delta sevom, pa se nisem okužil ponovno, s tem da sem prebolel alfa sev aprila.

S koliko profili trolaš v vsaki covid temi, ker ne sprejmeš ljudi, ki nimajo tebi enakega mnenja in se ne odločajo tako, kot bi ti rad?
S tremi ali več?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

WizzardOfOZ ::

če imaš ti več profilov, ne obtožuj vsakega, da dela enako. jaz namreč nimam nobenega drugega profila.

pa ni poanta v profilih, ampak v tem, da po uradnih podatkih smo imeli samo 6 prebolevnikov ponovno bolanih s kovid19.
tudi samo nekaj čez 400 okuženih cepljenih.

pa nič ne trolam, ampak ablast spremeni pct iz 180 dni na 240 dni, par dni zatem pa nazaj na 180 dni, ob tem da vemo, da imunski sistem vsaj 5 let pozna virus in se zna braniti pred njim.
očitno stroka nima nobene besede in vse niti samo še vleče kokainski zadetek na vrhu vlade.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Stroka je Krek in zato smo kjer smo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

V Romuniji 2 velika festivala:




Gre se za 300.000 do 500.000 ljudi na vsakem. Ljudje brez mask. V sloveniji pa zahtevajo 1.5 m razdalje in pct za trgovine. Zbudite se.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Colt1911 ::

WizzardOfOZ ::

tale video zavaja. v originalnem zapisu piše da:
če je nekdo prebolel januarja, drugi pa se cepil z drugim odmerkom pfizerja v januarju, je v avgustu prebolevnik od 6 do 13x bolj zaščiten pred hujšim potekom bolezni kot cepljeni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Jaz poznam enga. Prebolel in to na ornk se cepil in kljub obem zadeva spet fasal covid.
Nic ni 100%

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Jaz poznam enga. Prebolel in to na ornk se cepil in kljub obem zadeva spet fasal covid.
Nic ni 100%


Jurcek sprosti se. tale virus je bolj hec kot ne. Pojdi na kak festival ven iz slovenije in uzivaj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Nima časa, mora skrbeti.
Quack !

WizzardOfOZ ::

koliko časa pa velja pct za cepljene, če imajo že po 6 mesecev manj protiteles, kot prebolevniki v istem času?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

LeQuack je izjavil:

Nima časa, mora skrbeti.

Za oddaljenost 1.5 m med ljudmi…pa maske…testi…ko da so nekatere drzave v paralelnem vesolju od drugih. Pomoje se doma nosi masko pa se dere na zeno da mora biti 1.5 m stran od njega. Dobr vas "perejo" svaka cast. Poglejte si zgornja dva posnetka kako se v Romuniji uziva pa festa.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

PrihajaNodi je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Nima časa, mora skrbeti.

Za oddaljenost 1.5 m med ljudmi…pa maske…testi…ko da so nekatere drzave v paralelnem vesolju od drugih. Pomoje se doma nosi masko pa se dere na zeno da mora biti 1.5 m stran od njega. Dobr vas "perejo" svaka cast. Poglejte si zgornja dva posnetka kako se v Romuniji uziva pa festa.


Lol Romunija je pa res bas dober primerj. Tam brez tega festivala se za jest nimajo.

WizzardOfOZ ::

romuni nas bodo kmalu prehiteli, kot so nas slovaki, čehi, madžari,...
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

Lol no ker bedni izgovori. Vazn da majo slovencki maske na gobcu za jest pa ze zdj nimate.

WizzardOfOZ je izjavil:

romuni nas bodo kmalu prehiteli, kot so nas slovaki, čehi, madžari,...

Romuni so VAS ze prehiteli. Pa tudi cehe in slovake so. Slovenija v 10 letih ni sposobna organizirat enega izmed taksnih festivalov kaj sele v "pandemiji".
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lol no ker bedni izgovori. Vazn da majo slovencki maske na gobcu za jest pa ze zdj nimate.


Ja a drugje po svetu ne nosijo mask(razen v jadni Romuniji)?

PrihajaNodi ::

ViperR je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Lol no ker bedni izgovori. Vazn da majo slovencki maske na gobcu za jest pa ze zdj nimate.


Ja a drugje po svetu ne nosijo mask(razen v jadni Romuniji)?

Tam kjer se dopusca jih, tam kjer pa narod ni opran pa ne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ViperR ::

Ja lol no kere neumne. Sploh pa, zakaj delas tako sceno iz nosenja mask? A si nek teski asmatik, mas probleme z dihanjem? Ker mene osebno cist nic ne moti. Kdaj jo pozabim na gobcu, ko pridem iz trgovine, vcasih jo pa tud pozabim dat nase, se ne obremenjujem s tem. Ocitno sam vi teski protestniki, ste cist skompleksani z vsako glupostjo.

PrihajaNodi ::

Se vedno ne stekas a? Medtem ko sem bil vceraj v centru mesta Bukareste, kjer folk plese imajo festivale vam tlacijo maske na gobc, omejujejo zbiranja, vsiljujejo cepiva in teste da gres lahko na wc.... To samo dokazuje kaksno govedo si:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

če imaš ti več profilov, ne obtožuj vsakega, da dela enako. jaz namreč nimam nobenega drugega profila.

pa ni poanta v profilih, ampak v tem, da po uradnih podatkih smo imeli samo 6 prebolevnikov ponovno bolanih s kovid19.
tudi samo nekaj čez 400 okuženih cepljenih.

pa nič ne trolam, ampak ablast spremeni pct iz 180 dni na 240 dni, par dni zatem pa nazaj na 180 dni, ob tem da vemo, da imunski sistem vsaj 5 let pozna virus in se zna braniti pred njim.
očitno stroka nima nobene besede in vse niti samo še vleče kokainski zadetek na vrhu vlade.

Res, po uradnih lažnih podatkih podatkih.
O kateri stroki ti to. FB, Twitter, aka Krek, Janša stroki, .....
Stroka ima ime in priimke.....navedi jih. Nehaj uporabljat njihove izraze. Kje črpaš te kretenizme?
A ni virus kao od 3/20 zunaj, kako ti veš, da se imunski sistem proti njemu brani 5 let?
Kmalu vam bo zmanjkalo metkov, ker kolen vam je že davno.
P.s.:Aja, r3dkv1c4 ima 1 profil in vedno bo imel en obraz. Zapomni si to za vedno.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

r3dkv1c4 ::

https://www.bitchute.com/video/LrbJU5IK...

Pri nas sledimo temu.....think about it.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

PrihajaNodi ::

r3dkv1c4 je izjavil:

https://www.bitchute.com/video/LrbJU5IK...

Pri nas sledimo temu.....think about it.

Se 100% strinjam. Medtem pa nihce ne omenjam hudih partyev v Romuniji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

6151 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

GabrieLeo je izjavil:

@6151 je zelo zabaven posameznik na zabavah ter tudi sicer s svojim nabritim reddit sarkazmom navlaži vse možne špranje.

Po vsej verjetnosti je njegova, v predpostavki, da jo ima, rekla, da je noseča.
V resnici pa je palčko polila s coca-colo in seveda sta še vedno brez otrok.
Sarkazem za kozlat.


Potem pa nadaljuj testiranje s pasjo slino in kumaro, če ti je to bolj primerno
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Pithlit ::

WizzardOfOZ je izjavil:

koliko časa pa velja pct za cepljene, če imajo že po 6 mesecev manj protiteles, kot prebolevniki v istem času?

To se jaz tudi sprašujem... Ampak glede na to da ima potrdilo prebolevnikov napisan datum poteka, moje (cepljena) takega datuma nima nikjer. Ugibam da nima roka trajanja. Upam da se motim.

Se pa kljub cepljenju testiram vsaj enkrat tedensko (+ vsakič preden grem na kakšno stvar kjer je več folka brez distance).
Life is as complicated as we make it...

ViperR ::

PrihajaNodi je izjavil:

Se vedno ne stekas a? Medtem ko sem bil vceraj v centru mesta Bukareste, kjer folk plese imajo festivale vam tlacijo maske na gobc, omejujejo zbiranja, vsiljujejo cepiva in teste da gres lahko na wc.... To samo dokazuje kaksno govedo si:)


Ti ne stekas. Tvoj argument je neka revna drzava?

Drugace, ce bi kaj hodil po svetu, bi videl, da so kitajci ze 10 let pred korono hodili okoli z maskami, za njih je to nekaj cisto normalnega.

Za neke zakompleksane osebke je pa to neki abnormalnega, vredno protestov itd.

LeQuack ::

V UK so očitno postali pametni čez noč in ne bodo mučili svojih prebivalcev. Še je pamet v Evropi, poleg skandinavcev. Koliko časa bodo lahko države v centralni Evropi še vztrajale na passportih ko jih bodo okoljne države prepovedale?


"Boris Johnson will announce that he has abandoned the proposed compulsory certification scheme which would have forced venues to check people's vaccine status."

https://www.thetimes.co.uk/article/covi...
Quack !

Mato989 ::

ViperR je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Se vedno ne stekas a? Medtem ko sem bil vceraj v centru mesta Bukareste, kjer folk plese imajo festivale vam tlacijo maske na gobc, omejujejo zbiranja, vsiljujejo cepiva in teste da gres lahko na wc.... To samo dokazuje kaksno govedo si:)


Ti ne stekas. Tvoj argument je neka revna drzava?

Drugace, ce bi kaj hodil po svetu, bi videl, da so kitajci ze 10 let pred korono hodili okoli z maskami, za njih je to nekaj cisto normalnega.

Za neke zakompleksane osebke je pa to neki abnormalnega, vredno protestov itd.


Vredno je protestov ker je smrtnost nizka... če bi bila ebola type smrtnost bi pa bilo NORMALNO...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

c3p0 ::

WizzardOfOZ je izjavil:


torej nekje vsaj 5 let naj bi bili prebolevniki zaščiteni.
Zakaj tukaj stroka ne poda uradnega mnenja in je čas, ko velja potrdilo za prebolevnike samo 6 mesecev.


Agenda je čimveč ljudi cepit, ne glede na starost. Vaxx bo zdaj skočil v zrak in cepetal, a ne trdim, da cepivo ne deluje. Lahko se pomiri.

Ker pa je rizik za mlade in zdrave izredno nizek, se v statistikah vse vrže v isti koš, da izgleda huje kot je in se ljudi prestraši.

Miki N ::

No počasi res postaja zanimivo zakaj se jim (Jajo & co.) tako zelo mudi.

Čisto možno, da jih skrbi, da bo 4. vala konec preden se cepi famoznih 70% (in potem ne bo nič z zmagoslavjem) - vse statistike so lažje, če ni "kontrolne skupine". :))
... ali pa jih preprosto nekdo v EU drži za jajca in jih ravno tako izsiljuje - mogoče za famozna popandemijska sredstva pomoči?

Kakorkoli, skoraj gotovo je prav nek konkreten datum zadaj - ne pa zgolj "epidemiološka situacija".
To bomo verjetno izvedeli enkrat naslednje leto, ko ne bo več nikogar zanimalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

gozdar1 ::

ViperR je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Se vedno ne stekas a? Medtem ko sem bil vceraj v centru mesta Bukareste, kjer folk plese imajo festivale vam tlacijo maske na gobc, omejujejo zbiranja, vsiljujejo cepiva in teste da gres lahko na wc.... To samo dokazuje kaksno govedo si:)


Ti ne stekas. Tvoj argument je neka revna drzava?

Drugace, ce bi kaj hodil po svetu, bi videl, da so kitajci ze 10 let pred korono hodili okoli z maskami, za njih je to nekaj cisto normalnega.

Za neke zakompleksane osebke je pa to neki abnormalnega, vredno protestov itd.


Romunski bdp per capita je višji od kitajskega.

c3p0 ::

Miki N je izjavil:


Kakorkoli, skoraj gotovo je prav nek konkreten datum zadaj - ne pa zgolj "epidemiološka situacija".
To bomo verjetno izvedeli enkrat naslednje leto, ko ne bo več nikogar zanimalo.


Če kdo misli, da so odločitve naše vlade samostojne, je pač... naiven. Ne dobiš milijard kvazi pomoči (dolga), brez obveznosti. Če se pipica zapre, pa dobimo spet grožnjo trojke in gremo po poteh ne-pridnih držav.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620106 (16299) Mr.B

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19824630 (20890) Ben Dover

Več podobnih tem