» »

Prebolevniki covid-19

Prebolevniki covid-19

1
2
3

Miki N ::

c3p0 je izjavil:

Miki N je izjavil:


Kakorkoli, skoraj gotovo je prav nek konkreten datum zadaj - ne pa zgolj "epidemiološka situacija".
To bomo verjetno izvedeli enkrat naslednje leto, ko ne bo več nikogar zanimalo.


Če kdo misli, da so odločitve naše vlade samostojne, je pač... naiven. Ne dobiš milijard kvazi pomoči (dolga), brez obveznosti. Če se pipica zapre, pa dobimo spet grožnjo trojke in gremo po poteh ne-pridnih držav.


No definitivno se je nekaj zgodilo avgusta, ko je mislim da von Urša razglasila "zmago" v EU in okarala "zamudnike". Takrat se je našim čisto odpeljalo.

Čeprav po drugi strani, kako pa to, da so Hrvati manj panični, a oni pa nimajo dolgov?

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

V Romuniji 2 velika festivala:




Gre se za 300.000 do 500.000 ljudi na vsakem. Ljudje brez mask. V sloveniji pa zahtevajo 1.5 m razdalje in pct za trgovine. Zbudite se.


Kmalu se boš ti in tvoji necepljeni Romuni zbudili.. na urgenci pod ventilatorjem.

Primerjava med SLO in RO:







Romunska osleta imajo praktično enako krivuljo smrti relativno na okužene, v Sloveniji praktično ni korelacije s prejšnimi izbruhi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

vaščan ::

Preboleli smo vsi z lažjimi posledicami. Je pa zanimivo da prebolevnost velja neomejeno če prideš v stik s okuženo osebo. Drugače pa samo 8mesecev
Zame ki sem bil med prvimi je veljalo 6mesecev. Pa en komentar na novice. Zdej tko radi pišejo starost oseb na covid oddelku. Lani v prvem valu iz prve roke vam povem moja žlahta otrok star 2 leti je bil 3dni skupaj z mamico 30let staro na covid oddelku. Tamala je imela hud rotavirus driska, da nebi dehidrirala so jo za 2dni priklopil na flaše mamici ni bilo popolnoma nič. Obe pozitivni sta pristali na covid oddelku. Takrat leta očitno še niso bila (in). Danes bi pisalo najmlajši pacient na covid odelku star 2let. Folk pa v jok in na drevo.

Pa še eno moje osebno mnenje. Pozitivni na covid ki imajo več dni visoko vročino in težje prebolijo viirus bi jih bilo smiselno testirat še za gripo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

pirat ::

Dobro jutro, kmalu bo december, božič, itd.... Tudi Pop Design bo letos malo prilagodil svoj tekst :))

Izdan je nov odlok,
PCT vse okrog,
antivaxx tukaj nocoj,
razburja spet se.
Na forumu vsem teži,
admin zaklepa, a se ne boji.
Prav'jo da nima prav,
a gleda vse bolj krvav'.
Kriči: 'Le prehlad je to,
iverka v žili me greje toplo.'
Težko je, in vsem nam je žal,
da na slo-tech si ostal...
Naj admin reši te muk.

feryz ::

Ko iščejo okužene, je drobna razlika.
Med cepljenimi najdejo zgolj tiste, ki zbolijo.
Medtem ko med necepljenimi najdejo predvsem tiste, ki jim nič ni.
Zato tak razkorak v številkah.

Sicer pa je treba ljudi spomniti, za kako strašno bolezen gre. Zunaj medijev so praktično pozabili nanjo. Ne gre to tako.

LightBit ::

feryz je izjavil:

Medtem ko med necepljenimi najdejo predvsem tiste, ki jim nič ni.

Zakaj jih imajo pa potem v bolnici?

feryz ::

Vprašaj jih, zakaj mene sprašuješ?
Od brata taščo niso hoteli spustit domov.
Ležala je v "novi" bolnici kot kup gnoja. Dokler se ji ni totalno strgalo, začela je noreti in podpisali so ji papirje, da gre lahko domov.

Webmojster ::

Rešitev je privat zdravstvo (ki je delno privat že tako ali tako sedaj, če nočeš čakati mesece za vsako malenkost).

Plačuješ nek pavšal kot sedaj, a za necepilce poseben dodatek recimo 100€ na mesec. Zakaj bi moral nekdo, ki se pazi in cepi (in zmanjša možnost hospitalizacije) plačevati isto kot nekdo, ki se ne pazi, se ne cepi, se brez potrebe izpostavlja.

Ali pa privat covidna klinika, pa v javne več ne sprejemajo covid pacientov (razen cepljene in tiste ki se zaradi zdravstvenih razlogov ne smejo cepiti)

Bi se marsikaj hitro rešilo.

feryz ::

Privat bolnice ne sprejemajo kovidiancev. Zato je bila taka štala v prvem krogu.
Oni so lahko zberejo paciente. Ni mus vsakega vzeti.

vaščan ::

Ali pa privat covidna klinika, pa v javne več ne sprejemajo covid pacientov (razen cepljene in tiste ki se zaradi zdravstvenih razlogov ne smejo cepiti)
. Kje to lahko podpišem najboljša ideja do sedaj resno.

feryz ::

Mama mia! Se ne spomnite vrst rešilcev pred bolnicami, zraven pa posnetki, kako prazne so? Ampak vam vseeno ne potegne.

Mato989 ::

Webmojster je izjavil:

Rešitev je privat zdravstvo (ki je delno privat že tako ali tako sedaj, če nočeš čakati mesece za vsako malenkost).

Plačuješ nek pavšal kot sedaj, a za necepilce poseben dodatek recimo 100€ na mesec. Zakaj bi moral nekdo, ki se pazi in cepi (in zmanjša možnost hospitalizacije) plačevati isto kot nekdo, ki se ne pazi, se ne cepi, se brez potrebe izpostavlja.

Ali pa privat covidna klinika, pa v javne več ne sprejemajo covid pacientov (razen cepljene in tiste ki se zaradi zdravstvenih razlogov ne smejo cepiti)

Bi se marsikaj hitro rešilo.


A bomo tak nardili tudi za debeluhe, kadilce, alkoholičarje, tiste ki se premalo gibljejo ipd? Ker oni tudi se ne pazijo MAKSIMALNO da ne bi zasedali bolnic

Zakaj točno plačujemo zdravstvo če ne ravno zato da me pokrpa ko je kaj narobe, plačujem pa na pavšal...

Prav, se strinjam s predlogi samo dajmo pol vrnit z obresti za vse mesece vplačevanja prispevkov za ZZZS in dodatnega ker nisem 12 let niti 1 tablete pojedel... pa z zamudnimi obrestmi seveda
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Webmojster ::

Za debeluhe, kadilce in alkoholičarje ne obstaja cepivo.

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

V Romuniji 2 velika festivala:




Gre se za 300.000 do 500.000 ljudi na vsakem. Ljudje brez mask. V sloveniji pa zahtevajo 1.5 m razdalje in pct za trgovine. Zbudite se.




28 miljonov ljudi, imajo tudi sem in tja epidemijo crne kuge, ne nosijo mask, nimajo pct-ja za trgovine. Zbudite se. Nodijev ideal. Iz Pariza ima vsak teden let v Tano, ampak ne, Nodi bi rad te razmere imel v Sloveniji.

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

WizzardOfOZ ::

r3dkv1c4 je izjavil:


A ni virus kao od 3/20 zunaj, kako ti veš, da se imunski sistem proti njemu brani 5 let?


Osnovnošolska biologija:
Tvoj imunski sistem, če enkrat premaga virus, si za vsak tak virus zapomni strukturo, da ve kaj mora napadat, ko tujki vdrejo v tvoje telo. In to si zapomni za najmanj 5 let, v T celice pa se shrani za približno 10 let.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: HappyPills ()

HappyPills ::

vaščan je izjavil:

Preboleli smo vsi z lažjimi posledicami. Je pa zanimivo da prebolevnost velja neomejeno če prideš v stik s okuženo osebo. Drugače pa samo 8mesecev
Zame ki sem bil med prvimi je veljalo 6mesecev. Pa en komentar na novice. Zdej tko radi pišejo starost oseb na covid oddelku. Lani v prvem valu iz prve roke vam povem moja žlahta otrok star 2 leti je bil 3dni skupaj z mamico 30let staro na covid oddelku. Tamala je imela hud rotavirus driska, da nebi dehidrirala so jo za 2dni priklopil na flaše mamici ni bilo popolnoma nič. Obe pozitivni sta pristali na covid oddelku. Takrat leta očitno še niso bila (in). Danes bi pisalo najmlajši pacient na covid odelku star 2let. Folk pa v jok in na drevo.

Pa še eno moje osebno mnenje. Pozitivni na covid ki imajo več dni visoko vročino in težje prebolijo viirus bi jih bilo smiselno testirat še za gripo.


Niso cepil male proti roti?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

V Romuniji 2 velika festivala:




Gre se za 300.000 do 500.000 ljudi na vsakem. Ljudje brez mask. V sloveniji pa zahtevajo 1.5 m razdalje in pct za trgovine. Zbudite se.




28 miljonov ljudi, imajo tudi sem in tja epidemijo crne kuge, ne nosijo mask, nimajo pct-ja za trgovine. Zbudite se. Nodijev ideal. Iz Pariza ima vsak teden let v Tano, ampak ne, Nodi bi rad te razmere imel v Sloveniji.


Sej ce se bodo cepili hrana niti ni potrebna ker cepivo resi vse. Po tvoji logiki bi morali biti v Romuniji ze vsi mrtvi. Se bolj bi vas morali stiskati. Policijsko uro bo treba uvest v Slovenijji!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

Webmojster je izjavil:

Za debeluhe, kadilce in alkoholičarje ne obstaja cepivo.


Obstaja pa lobotomija za debile tvojega kova.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Gogyto ::

A je res treba še ene covid teme?
Kjer potem onanirajo predvsem anticepilci. In vrtijo ene in iste ugotovitve copy/paste narave. In izpadejo blazno pametni.

Pobje, počas se bo treba sprijaznit z resnico - obsedeni ste s covidom do te mere, da rabite strokovno pomoč ustreznih institucij. Stres in živci znajo bit jeba na dolgi rok.

HappyPills ::

Naj imajo igrisce. Ga nujno rabijo da vidijo da v blodnjah niso sami. Zato bodo znova in znova odpiral nove teme. Najbolj jim eno pustit.

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:


Sej ce se bodo cepili hrana niti ni potrebna ker cepivo resi vse. Po tvoji logiki bi morali biti v Romuniji ze vsi mrtvi. Se bolj bi vas morali stiskati. Policijsko uro bo treba uvest v Slovenijji!


Po moji logiki, klatis take neumnosti, da sem ti hotel samo to bolj plasticno pokazat. Zal se naprej klatis neumnosti. Mimogrede, hebes Romunijo, pojdi v Bolgarijo, tam imajo samo 20% precepljenost.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Naj imajo igrisce. Ga nujno rabijo da vidijo da v blodnjah niso sami. Zato bodo znova in znova odpiral nove teme. Najbolj jim eno pustit.


Sprostite se malo, ljudje se uzivijo izven Slpvenije. Kovid ni tak bav bav kot vas Puklasti&co hoce prepricati.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

Gogyto je izjavil:

A je res treba še ene covid teme?
Kjer potem onanirajo predvsem anticepilci. In vrtijo ene in iste ugotovitve copy/paste narave. In izpadejo blazno pametni.

Pobje, počas se bo treba sprijaznit z resnico - obsedeni ste s covidom do te mere, da rabite strokovno pomoč ustreznih institucij. Stres in živci znajo bit jeba na dolgi rok.


Ni res, jaz sem obseden z neverjetno mero skrajno cudnih ljudi v druzbi (antivaxerjev) in me fenomen iz raziskovalnega stalisca fascinira, sploh kako dalec so se pripravljeni iti, preden bojo priznali, da so se zmotili.

It turns out that message propagation follows a power law: the probability of a meme being shared a given number of times is roughly proportional to an inverse power of that number. This turns out to mean that as the number of messages in the network rises, the quality of those which propagate falls.

Another way to look at it: As soon as your news feed becomes too big for you to read all of it and then decide whether to repost anything, the quality of information you propagate is going to fall because of that filtering process. Give everyone the same problem, let everyone in the world talk to everyone else, and increase the overload by a factor of 10 to 100, and you have today’s information hellscape.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Sej ce se bodo cepili hrana niti ni potrebna ker cepivo resi vse. Po tvoji logiki bi morali biti v Romuniji ze vsi mrtvi. Se bolj bi vas morali stiskati. Policijsko uro bo treba uvest v Slovenijji!


Po moji logiki, klatis take neumnosti, da sem ti hotel samo to bolj plasticno pokazat. Zal se naprej klatis neumnosti. Mimogrede, hebes Romunijo, pojdi v Bolgarijo, tam imajo samo 20% precepljenost.


Vem ja, nevem pa kaj je tvoj point. Ljudje se vedno zivijo normalno. Razlika je da ste vi slovenski in drugi soncki vsak dan bolj oprani
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Badwolff ::

Gledam na IG posnetke koncerta ene srbske dive v Club Pure v Ljubljana. Se mi zdi, da kar ekvivalent :D.

Pa eno vprašanje. A je zdaj samotestiranje izenačeno s testiranjem? Kako to dokažeš? Hčerka, 13, rabi pct za športno dejavnost. Šteje tisto, kar smo se potestirali doma za šolo?

WizzardOfOZ ::

Če se je nekdo cepil proti covid-19 v januarju ali ferbruarju 2020 in če je nekdo prebolel covid-19 v januarju ali februarju 2020, je ta prebolevnik danes bolj zaščiten kot cepljen. In to od 6 do 13x. Seveda pa prebolevnik ne sme več nikamor hoditi, ker mu je poteklo potrdilo, cepljen pa lahko gre kamorkoli brez kakršnihkoli testiranj, ker sploh nima datuma konca vpisanega v potrdilo.

In to je konkretno narobe, ker tak cepljen sedaj ni več zaščiten, obnaša se kot da je in gre kamorkoli ter trosi viruse naokoli.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Pac-Man ::

WizzardOfOZ je izjavil:

V kolikor se v zadnjih dveh letih ni korenito spremenil imunski sistem človeka, je glede na do sedaj znano delovanje "kratkoročni" spomin imunskega sistema nekje 5 let, spomin T celic ali "dolgoročni" spomin pa preko 10 let. Tako, da imajo prebolevniki enako stopnjo zaščite v obdobju 10 let kot jo imajo cepljeni med tretjim in šestim mesecem po prejemu cepiva.


torej nekje vsaj 5 let naj bi bili prebolevniki zaščiteni.
Zakaj tukaj stroka ne poda uradnega mnenja in je čas, ko velja potrdilo za prebolevnike samo 6 mesecev.


Pozabil si navest, da je vir citata komentator MAJEBITESE na siol.net. Legit AF.

https://siol.net/forum/thread/vse-bolj-...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

PrihajaNodi ::

Brez mask, brez razdalje par dni nazaj. Bomo preziveli??!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Sej ce se bodo cepili hrana niti ni potrebna ker cepivo resi vse. Po tvoji logiki bi morali biti v Romuniji ze vsi mrtvi. Se bolj bi vas morali stiskati. Policijsko uro bo treba uvest v Slovenijji!


Po moji logiki, klatis take neumnosti, da sem ti hotel samo to bolj plasticno pokazat. Zal se naprej klatis neumnosti. Mimogrede, hebes Romunijo, pojdi v Bolgarijo, tam imajo samo 20% precepljenost.


Vem ja, nevem pa kaj je tvoj point. Ljudje se vedno zivijo normalno. Razlika je da ste vi slovenski in drugi soncki vsak dan bolj oprani


Moj point je, da je argument, da manj razvite drzave uporabljajo manj ucinkovite ukrepe, cista neumnost.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Badwolff ::

Sem si sam odgovoril, če še kdo rabi:
Samotestiranje za osebe, stare od 12 do 18 let, za udeležbo v športnih programih in športno rekreativnih dejavnostih poteka v domačem okolju. Izvajalci športnih programov od oseb starih od 12 do 18 let ne zahtevajo nikakršnih dokazil o samotestiranju. Ukrep namreč temelji na zaupanju.


https://www.gov.si/teme/koronavirus-sar...

Slopek ::

one-half je izjavil:

Gogyto je izjavil:

A je res treba še ene covid teme?
Kjer potem onanirajo predvsem anticepilci. In vrtijo ene in iste ugotovitve copy/paste narave. In izpadejo blazno pametni.

Pobje, počas se bo treba sprijaznit z resnico - obsedeni ste s covidom do te mere, da rabite strokovno pomoč ustreznih institucij. Stres in živci znajo bit jeba na dolgi rok.


Ni res, jaz sem obseden z neverjetno mero skrajno cudnih ljudi v druzbi (antivaxerjev) in me fenomen iz raziskovalnega stalisca fascinira, sploh kako dalec so se pripravljeni iti, preden bojo priznali, da so se zmotili.

It turns out that message propagation follows a power law: the probability of a meme being shared a given number of times is roughly proportional to an inverse power of that number. This turns out to mean that as the number of messages in the network rises, the quality of those which propagate falls.

Another way to look at it: As soon as your news feed becomes too big for you to read all of it and then decide whether to repost anything, the quality of information you propagate is going to fall because of that filtering process. Give everyone the same problem, let everyone in the world talk to everyone else, and increase the overload by a factor of 10 to 100, and you have today’s information hellscape.


Ne vem, kaj sploh dokazuješ polovičar?

Ampak vsaj priznavaš, da si obseden z nami.
To ti nekateri ravno govorimo. Daj mir.

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Sej ce se bodo cepili hrana niti ni potrebna ker cepivo resi vse. Po tvoji logiki bi morali biti v Romuniji ze vsi mrtvi. Se bolj bi vas morali stiskati. Policijsko uro bo treba uvest v Slovenijji!


Po moji logiki, klatis take neumnosti, da sem ti hotel samo to bolj plasticno pokazat. Zal se naprej klatis neumnosti. Mimogrede, hebes Romunijo, pojdi v Bolgarijo, tam imajo samo 20% precepljenost.


Vem ja, nevem pa kaj je tvoj point. Ljudje se vedno zivijo normalno. Razlika je da ste vi slovenski in drugi soncki vsak dan bolj oprani


Moj point je, da je argument, da manj razvite drzave uporabljajo manj ucinkovite ukrepe, cista neumnost.


Kaj pa Danska? Teleta. Aja danci so bolj pospikani;) medtem pa v Romuniji umirajo po cestah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Sej ce se bodo cepili hrana niti ni potrebna ker cepivo resi vse. Po tvoji logiki bi morali biti v Romuniji ze vsi mrtvi. Se bolj bi vas morali stiskati. Policijsko uro bo treba uvest v Slovenijji!


Po moji logiki, klatis take neumnosti, da sem ti hotel samo to bolj plasticno pokazat. Zal se naprej klatis neumnosti. Mimogrede, hebes Romunijo, pojdi v Bolgarijo, tam imajo samo 20% precepljenost.


Vem ja, nevem pa kaj je tvoj point. Ljudje se vedno zivijo normalno. Razlika je da ste vi slovenski in drugi soncki vsak dan bolj oprani


Moj point je, da je argument, da manj razvite drzave uporabljajo manj ucinkovite ukrepe, cista neumnost.


Kaj pa Danska? Teleta.


Tudi tole je tvoja Romunija, slucajno sem si jo podrobno ogledal, zelo verjetno bolj kot ti.

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

Zanimivo. Sem mislil da je to v zabjeku. Nevermind, cepi se in ostani doma. Upam da vam uvedejo policijsko uro, ker ste zleht.

Se en lep video, kako se drugje po svetu uziva in zivi zivljenje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

Nov dan, nova glupa antivaxerska tema :))

P A N I K A med antivaxom >:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zanimivo. Sem mislil da je to v zabjeku. Nevermind, cepi se in ostani doma. Upam da vam uvedejo policijsko uro, ker ste zleht.


Romunski politiki zelo slabo skrbijo za svoje prebivalstvo.
Ampak to jim je že tako ali tako v krvi vsaj od Ceausesca naprej.

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zanimivo. Sem mislil da je to v zabjeku. Nevermind, cepi se in ostani doma. Upam da vam uvedejo policijsko uro, ker ste zleht.

Se en lep video, kako se drugje po scetu uziva in zivi zivljenje


No, jaz vam pa se pokazem uzivanje v zivljenju v Timisoari (RO), kjer vojaske mobilne bolnisnice ze dobivajo prve paciente (2020), za katere ni vec prostora v bolnicah.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

NMH ::

feryz je izjavil:

Vprašaj jih, zakaj mene sprašuješ?
Od brata taščo niso hoteli spustit domov.
Ležala je v "novi" bolnici kot kup gnoja. Dokler se ji ni totalno strgalo, začela je noreti in podpisali so ji papirje, da gre lahko domov.


Absolutno ziher ti verjamo, da je imela tašča od brata tak problem. :D
Takoj iz riti ven potegne nekoga, ki ga pozna baš s takim problemom. Matr, res smo siti tvojih laži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

PrihajaNodi ::

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zanimivo. Sem mislil da je to v zabjeku. Nevermind, cepi se in ostani doma. Upam da vam uvedejo policijsko uro, ker ste zleht.


Romunski politiki zelo slabo skrbijo za svoje prebivalstvo.
Ampak to jim je že tako ali tako v krvi vsaj od Ceausesca naprej.


Haha pa ne me hecat da ti mislis da je puklasti tvoj anglel varuh. Romuni so ze obglavili cauceska in bi se enkrat sli v akcijo. Slovenci so pa vedno bili hlapci.

NMH je izjavil:

feryz je izjavil:

Vprašaj jih, zakaj mene sprašuješ?
Od brata taščo niso hoteli spustit domov.
Ležala je v "novi" bolnici kot kup gnoja. Dokler se ji ni totalno strgalo, začela je noreti in podpisali so ji papirje, da gre lahko domov.


Absolutno ziher ti verjamo, da je imela tašča od brata tak problem. :D
Takoj iz riti ven potegne nekoga, ki ga pozna baš s takim problemom. Matr, res smo siti tvojih laži.

Tako kot jaz verjamem da se ne bom okuzil ce bom imel masko in bom 1.5 m stran od tebe
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zanimivo. Sem mislil da je to v zabjeku. Nevermind, cepi se in ostani doma. Upam da vam uvedejo policijsko uro, ker ste zleht.


Romunski politiki zelo slabo skrbijo za svoje prebivalstvo.
Ampak to jim je že tako ali tako v krvi vsaj od Ceausesca naprej.


Haha pa ne me hecat da ti mislis da je puklasti tvoj anglel varuh. Romuni so ze obglavili cauceska in bi se enkrat sli v akcijo. Slovenci so pa vedno bili hlapci.


Vidis, ko niti pri teorijah zarot nisi zanesljiv: Ceausescu je hotel poplacati vse kredite svetovni banki, zato so ga svetovne "elite" vrgle iz prestola. Mi je cisto resno razlagala odvetnica v Tulci. Samo omenim :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

Ja, ljudje pa niso imeli hrane. Sicer pa drzi. To je podobna debata kot korona in tito. V vsakem primeru je danes bolje ziveti v Romuniji kot Sloveniji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Odjebite s to romunijo, ni predmet te teme.

Predmet je to:

Če se je nekdo cepil proti covid-19 v januarju ali ferbruarju 2020 in če je nekdo prebolel covid-19 v januarju ali februarju 2020, je ta prebolevnik danes bolj zaščiten kot cepljen. In to od 6 do 13x. Seveda pa prebolevnik ne sme več nikamor hoditi, ker mu je poteklo potrdilo, cepljen pa lahko gre kamorkoli brez kakršnihkoli testiranj, ker sploh nima datuma konca vpisanega v potrdilo.
In to je konkretno narobe, ker tak cepljen sedaj ni več zaščiten, obnaša se kot da je in gre kamorkoli ter trosi viruse naokoli.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

Haha pa ne me hecat da ti mislis da je puklasti tvoj anglel varuh. Romuni so ze obglavili cauceska in bi se enkrat sli v akcijo. Slovenci so pa vedno bili hlapci.


In kje so bili Romuni letos marca, ko je romunska vlada sprejela še hujše ukrepe od slovenskih?
Aha, se mi je zdelo ja Nodi. Doma so čičali pa pridno ubogali.

https://www.garda.com/fr/crisis24/alert...

Individuals will only be allowed to leave their homes to buy groceries, seek urgent medical attention, and for work, with a signed note from their employer. All shopping malls have been closed, except for businesses selling food, veterinary services, and pharmaceutical products. Additionally, elderly who are aged 65 and above will only be permitted to leave their homes between 11:00 to 13:00 (local time) for essential reasons, such as purchasing necessities. Authorities will place individuals who do not comply with the curfew in institutional quarantine facilities

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Odjebite s to romunijo, ni predmet te teme.

Predmet je to:

Če se je nekdo cepil proti covid-19 v januarju ali ferbruarju 2020 in če je nekdo prebolel covid-19 v januarju ali februarju 2020, je ta prebolevnik danes bolj zaščiten kot cepljen. In to od 6 do 13x. Seveda pa prebolevnik ne sme več nikamor hoditi, ker mu je poteklo potrdilo, cepljen pa lahko gre kamorkoli brez kakršnihkoli testiranj, ker sploh nima datuma konca vpisanega v potrdilo.
In to je konkretno narobe, ker tak cepljen sedaj ni več zaščiten, obnaša se kot da je in gre kamorkoli ter trosi viruse naokoli.



Haha 3 x cepljeni se boste sedaj pizdili nad 2x cepljenimi;
In to je konkretno narobe, ker tak cepljen sedaj ni več zaščiten, obnaša se kot da je in gre kamorkoli ter trosi viruse naokoli.


Noro kako so vas oprali
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Odjebite s to romunijo, ni predmet te teme.


Zakaj, pac, ce zavajate in nakladate nekaj v tri krasne, je treba seveda pojasniti se kaj vec, kot vase sfiltrirane neumnosti, ki povedo samo tisto kar se vam zdi roza. Vse ostalo pa ignorirate.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Haha pa ne me hecat da ti mislis da je puklasti tvoj anglel varuh. Romuni so ze obglavili cauceska in bi se enkrat sli v akcijo. Slovenci so pa vedno bili hlapci.


In kje so bili Romuni letos marca, ko je romunska vlada sprejela še hujše ukrepe od slovenskih?
Aha, se mi je zdelo ja Nodi. Doma so čičali pa pridno ubogali.

https://www.garda.com/fr/crisis24/alert...

Individuals will only be allowed to leave their homes to buy groceries, seek urgent medical attention, and for work, with a signed note from their employer. All shopping malls have been closed, except for businesses selling food, veterinary services, and pharmaceutical products. Additionally, elderly who are aged 65 and above will only be permitted to leave their homes between 11:00 to 13:00 (local time) for essential reasons, such as purchasing necessities. Authorities will place individuals who do not comply with the curfew in institutional quarantine facilities


To je res bilo nekaj casa. Obcin pa niso zapirali. So sli v skladu z evropo recimo. Kakorkoli upam da v Romuniji ostane kot je. Bodo imeli pa vecji porast ljudi ki zelijo imeti svobodo in imajo kes. Tole obvezno umetno testiranje in cepljenje je no go.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

To je res bilo nekaj casa. Obcin pa niso zapirali. So sli v skladu z evropo recimo.


A ni čudno, da mi v Sloveniji več vemo o romunskih ukrepih kot pa ti Nodi?
A veš zakaj? Zato, ker ti nisi v Romuniji. Lepo čičaš v svoji kleti v Sloveniji.

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

To je res bilo nekaj casa. Obcin pa niso zapirali. So sli v skladu z evropo recimo.

Saj gremo tudi mi v skladu z Evropo, samo kopiramo, saj ravno izvirni nismo. Mimogrede, a ti mislis, da ko JJ in njegovi podrepniki odletijo, da bo kaj drugace? Da bo nova vlada sprejemala kaj drugacne odlocitve? :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To je res bilo nekaj casa. Obcin pa niso zapirali. So sli v skladu z evropo recimo.


A ni čudno, da mi v Sloveniji več vemo o romunskih ukrepih kot pa ti Nodi?
A veš zakaj? Zato, ker ti nisi v Romuniji. Lepo čičaš v svoji kleti v Sloveniji.


Ma nemoj. Razlika je da so Romuni sli naprej, slovence pa privijajo.

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To je res bilo nekaj casa. Obcin pa niso zapirali. So sli v skladu z evropo recimo.

Saj gremo tudi mi v skladu z Evropo, samo kopiramo, saj ravno izvirni nismo. Mimogrede, a ti mislis, da ko JJ in njegovi podrepniki odletijo, da bo kaj drugace? Da bo nova vlada sprejemala kaj drugacne odlocitve? :))

Cisto isto bo. Mogoce bo kak kolesar vec pred parlamentom.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ma nemoj. Razlika je da so Romuni sli naprej, slovence pa privijajo.


Velik Romunov gre naprej v Evropo, pa nočejo ostat doma. Ej, to se pa strinjam.
Romunijo pa čaka nov lockdown. Precepljenost jim je izjemno nizka. Smrtnost narašča podobno kot spomladi.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620436 (16629) Mr.B

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19825152 (21412) Ben Dover

Več podobnih tem