» »

Prebolevniki covid-19

Prebolevniki covid-19

1 2
3
»

IL_DIAVOLO ::

Drugačne odločitve, z drugačnimi ukrepi. Nadobudne mlade fasiste so ucili samo na tak nacin in drugega niti ne poznate.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To je res bilo nekaj casa. Obcin pa niso zapirali. So sli v skladu z evropo recimo.


A ni čudno, da mi v Sloveniji več vemo o romunskih ukrepih kot pa ti Nodi?
A veš zakaj? Zato, ker ti nisi v Romuniji. Lepo čičaš v svoji kleti v Sloveniji.


Ma nemoj. Razlika je da so Romuni sli naprej, slovence pa privijajo.


Na Madagaskarju so pa sli pa se bolj naprej.



No vidis, saj razumes, pa si nekaj govoril, da ne.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

Madagaskarju pomaga samo cepivo kot slovencem.

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ma nemoj. Razlika je da so Romuni sli naprej, slovence pa privijajo.


Velik Romunov gre naprej v Evropo, pa nočejo ostat doma. Ej, to se pa strinjam.
Romunijo pa čaka nov lockdown. Precepljenost jim je izjemno nizka. Smrtnost narašča podobno kot spomladi.

Isto slovencev ane. Hell Avstralci pa nikamor sploh ne morejo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Madagaskarju pomaga samo cepivo kot slovencem.

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ma nemoj. Razlika je da so Romuni sli naprej, slovence pa privijajo.


Velik Romunov gre naprej v Evropo, pa nočejo ostat doma. Ej, to se pa strinjam.
Romunijo pa čaka nov lockdown. Precepljenost jim je izjemno nizka. Smrtnost narašča podobno kot spomladi.

Isto slovencev ane. Hell Avstralci pa nikamor sploh ne morejo.


Daj Nodi, sprijazni se ze, da so nacini za omejevanje epidemije, po celem svetu, enaki. Tukaj ne bos nasel nekih hudih posebnosti. Pac imamo problem s sirjenjem virusov, ki za povrh se mutirajo in sprejema se temu primerne omejitve. Ce tega problema ne bi bilo, teh ukrepov ne bi sprejemali, s tvojo miselnostjo, pa podaljsujete trajanje ukrepov, pojdite se lepo cepit, povejte se ostalim, ki ste jih trolali, pa bomo mogoce naslednjo zimo brez ukrepov.

Mimogrede, dovolj bi bil tudi en generalni lockdown za 1 mesec, pa se tudi tega ne morete drzati.

Imam vas za soodgovorne, da je do lockdownov letos sploh prislo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

Cepim se ko bodo vsi okoli mrtvi. To je moja solidarnost:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

Madagaskarju pomaga samo cepivo kot slovencem.

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ma nemoj. Razlika je da so Romuni sli naprej, slovence pa privijajo.


Velik Romunov gre naprej v Evropo, pa nočejo ostat doma. Ej, to se pa strinjam.
Romunijo pa čaka nov lockdown. Precepljenost jim je izjemno nizka. Smrtnost narašča podobno kot spomladi.

Isto slovencev ane. Hell Avstralci pa nikamor sploh ne morejo.


Narobe Nodi. Slovenci prav nikamor ne bežimo oziroma prebivalcev Slovenije je vsako leto več.
Medtem je Romunija v letu 2020 izgubila cca 175.000 ljudi. Slovenija pridobila v istem letu cca 16.000.

PrihajaNodi ::

Cestitam. Samo visoko izobrazeni gredo v Slovenijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cestitam. Samo visoko izobrazeni gredo v Slovenijo.


Precej več kot pa v Romunijo.

one-half ::

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Cestitam. Samo visoko izobrazeni gredo v Slovenijo.


Precej več kot pa v Romunijo.


Ali Madagascar ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

Slovenija je kul za kriptovalute:D da si lahko clovek brez slabe vesti isplaca dobicke
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Slovenija je kul za kriptovalute:D da si lahko clovek brez slabe vesti isplaca dobicke

S kriptovalutami se primarno ukvarjajo ljudje, ki nimajo vesti. Tako, da je logicno, da si brez slabe vesti izplacajo rezultat svojega nategovanja drugih.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Slovenija je kul za kriptovalute:D da si lahko clovek brez slabe vesti isplaca dobicke

S kriptovalutami se primarno ukvarjajo ljudje, ki nimajo vesti. Tako, da je logicno, da si brez slabe vesti izplacajo rezultat svojega nategovanja drugih.

:D:D

Romunija mi daje covid svobodo, Slovenija pa mi predstavlja kripto svobodo. Vzamem najboljse od obeh.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Slovenija je kul za kriptovalute:D da si lahko clovek brez slabe vesti isplaca dobicke

S kriptovalutami se primarno ukvarjajo ljudje, ki nimajo vesti. Tako, da je logicno, da si brez slabe vesti izplacajo rezultat svojega nategovanja drugih.

:D:D

Romunija mi daje covid svobodo, Slovenija pa mi predstavlja kripto svobodo. Vzamem najboljse od obeh.


Kar v Romuniji ostani. Res. Tukaj takih ne rabimo, jih je ze brez tebe prevec.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Hemi426 ::

Kako so butasti flat earth teoretiki lani trdili, da boš rabil potrdilo, če boš hotel samo kruh kupit.
Leto po tem lahko fact checkamo, da je potrdilo potebno samo, če je živilska trgovina v sklopu trgovskega centra.
Hahahah low iq budale!!!
Pojma niso imeli :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

feryz ::

A je res debeli crack hudo bolan ali je to fake news?

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Slovenija je kul za kriptovalute:D da si lahko clovek brez slabe vesti isplaca dobicke

S kriptovalutami se primarno ukvarjajo ljudje, ki nimajo vesti. Tako, da je logicno, da si brez slabe vesti izplacajo rezultat svojega nategovanja drugih.

:D:D

Romunija mi daje covid svobodo, Slovenija pa mi predstavlja kripto svobodo. Vzamem najboljse od obeh.


Kar v Romuniji ostani. Res. Tukaj takih ne rabimo, jih je ze brez tebe prevec.

Saj bom. Pa airbnb bom oddajal brez davkov tu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

LeQuack ::

feryz je izjavil:

A je res debeli crack hudo bolan ali je to fake news?


V glavi je zihr.
Quack !

Unchancy ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Slovenija je kul za kriptovalute:D da si lahko clovek brez slabe vesti isplaca dobicke

S kriptovalutami se primarno ukvarjajo ljudje, ki nimajo vesti. Tako, da je logicno, da si brez slabe vesti izplacajo rezultat svojega nategovanja drugih.

:D:D

Romunija mi daje covid svobodo, Slovenija pa mi predstavlja kripto svobodo. Vzamem najboljse od obeh.

Ne pozabi zaprositi za državljanstvo Islamske države, tam ti bodo dali tudi še kakšno psihopatsko svobodo, za katero nimam dvoma, da jo zelo ceniš.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

6151 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Odjebite s to romunijo, ni predmet te teme.

Predmet je to:

Če se je nekdo cepil proti covid-19 v januarju ali ferbruarju 2020 in če je nekdo prebolel covid-19 v januarju ali februarju 2020, je ta prebolevnik danes bolj zaščiten kot cepljen. In to od 6 do 13x. Seveda pa prebolevnik ne sme več nikamor hoditi, ker mu je poteklo potrdilo, cepljen pa lahko gre kamorkoli brez kakršnihkoli testiranj, ker sploh nima datuma konca vpisanega v potrdilo.
In to je konkretno narobe, ker tak cepljen sedaj ni več zaščiten, obnaša se kot da je in gre kamorkoli ter trosi viruse naokoli.


Ni res. Prvič: cepiva ni bilo na voljo leta 2020.
Drugič: Številke vlečeš oz riti, lahko podaš kak vir? Cepljen je veliko bolj zaščiten kot nekdo ki je prebolel non-delta varjanto. Pri prebolelosti z delta varjanto pa je zaščita v povprečju enaka. Coronavirusi zavirajo imunski sistem med okužbo, medtem ko antigeni predstavljeni telesu s strani cepiva tega ne delajo.

Pri prebolevnikih lahko samo sklepaš katero različico so preboleli glede na čas pozitivnega testa, in bi bilo smiselno segregirati nekoga ki je prebolel v prejšnih valih in ni cepljen od nekoga ki je prebolel v tem valu. Pri cepljenih jasno veš s katerim cepivom je nekdo cepljen.

Nima smisla postavljati omejitve za precepljeno populacijo ki dokazano polni bolnišnice 50x manj kot necepljeni. Prebolevniki so pa zaščiteni odvisno od poteka okužbe in varjante virusa. 6 mesecev je v trenutnih razmerah na mestu. Bolnišnic imamo več kot dovolj da zboli prakticno celotna država v kratkem obdobju, če je cepljenih 100 % prebivalcev.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

josipdare ::

Drzava se je sedaj znesla nad bolnimi. Vaxerji pa v imenu zdravja to gorece podpirate.

Lep dokaz da evolucija ne obstaja ker po vseh teh stoletjih clovestvo se zmeraj ne more brez religije in krivljenja drugih za svoje frustracije.

PrihajaNodi ::

Jasno, goveda ne zanima za dejansko zdravje rakavih bolnikov ki cakajo v vrstah. Oni delajo to kar jih puklasti nauci, se pravi gripa je problem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vaščan ::

Nodi pusti to tekmovanje kdo ima daljšega cepljen ali necepljen. Če bi ga cepljenje dokazano podaljšalo bi se šel mogoče tudi jaz. :) Vsaj moja bi imela nekaj od tega cepljenja potem.

Unchancy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jasno, goveda ne zanima za dejansko zdravje rakavih bolnikov ki cakajo v vrstah. Oni delajo to kar jih puklasti nauci, se pravi gripa je problem.

Lepo si povzel lastno filozofijo. Zaradi tebe in takšnih, kot si ti, smo tam, kjer smo, ti SDS vojaček.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

josipdare ::

Za nas bolne je sedaj res kriza. Ze tako sem zaradi zzzs izgubil sluzno, prihodke... sedaj pa v cetrtek se na pregled ki sem ga placal iz lastnega zepa ne morem.
Pa nisem nek antivakser. Pol leta sem ze bolan v bolecinah in se nisem cepil ker mi je voznja grozna muka in ker bi tezko zdrzal teden cudnih simptomov cepiva.
Verjetno mi drugega kot samomor ne ostane. Zadnje kar se lahko naredim je da nisem v breme starsem.

Mato989 ::

josipdare je izjavil:

Za nas bolne je sedaj res kriza. Ze tako sem zaradi zzzs izgubil sluzno, prihodke... sedaj pa v cetrtek se na pregled ki sem ga placal iz lastnega zepa ne morem.
Pa nisem nek antivakser. Pol leta sem ze bolan v bolecinah in se nisem cepil ker mi je voznja grozna muka in ker bi tezko zdrzal teden cudnih simptomov cepiva.
Verjetno mi drugega kot samomor ne ostane. Zadnje kar se lahko naredim je da nisem v breme starsem.


Pač si slaba veja imunskega sistema... unfit nadaljevanja vrste, žal, mi je hudo ampak tako je
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Unchancy ::

josipdare je izjavil:

Za nas bolne je sedaj res kriza. Ze tako sem zaradi zzzs izgubil sluzno, prihodke... sedaj pa v cetrtek se na pregled ki sem ga placal iz lastnega zepa ne morem.
Pa nisem nek antivakser. Pol leta sem ze bolan v bolecinah in se nisem cepil ker mi je voznja grozna muka in ker bi tezko zdrzal teden cudnih simptomov cepiva.
Verjetno mi drugega kot samomor ne ostane. Zadnje kar se lahko naredim je da nisem v breme starsem.

A testirat se pa ne moreš?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

LeQuack ::

Teenage boys are six times more likely to suffer from heart problems from the vaccine than be hospitalised from Covid-19, a major study has found.
https://www.telegraph.co.uk/news/2021/0...

Povrečni cepljen: "Hitro cepit otroke preden umrejo vsi!"
Quack !

josipdare ::

Mato989 je izjavil:



Pač si slaba veja imunskega sistema... unfit nadaljevanja vrste, žal, mi je hudo ampak tako je


Mislim da sem bolj fit kot nekdo ki vsak dan visi samo na slotechi, a sploh pocnes se kaj drugega? Vsaj v preteklosti sem imel nekaj zivljenja, kar ti ne bos dosegel ce zivis se 200 let.

In pa fizicna poskodba noge stejes pod imunski sistem? No ja, ocitno si fit za trenutni sistem.

Unchancy ::

josipdare je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Pač si slaba veja imunskega sistema... unfit nadaljevanja vrste, žal, mi je hudo ampak tako je


Mislim da sem bolj fit kot nekdo ki vsak dan visi samo na slotechi, a sploh pocnes se kaj drugega? Vsaj v preteklosti sem imel nekaj zivljenja, kar ti ne bos dosegel ce zivis se 200 let.

In pa fizicna poskodba noge stejes pod imunski sistem? No ja, ocitno si fit za trenutni sistem.

Mato je “slaba veja možganskega sistema”. Ne se obremenjevat s psihopatom.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mato989 ::

josipdare je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Pač si slaba veja imunskega sistema... unfit nadaljevanja vrste, žal, mi je hudo ampak tako je


Mislim da sem bolj fit kot nekdo ki vsak dan visi samo na slotechi, a sploh pocnes se kaj drugega? Vsaj v preteklosti sem imel nekaj zivljenja, kar ti ne bos dosegel ce zivis se 200 let.

In pa fizicna poskodba noge stejes pod imunski sistem? No ja, ocitno si fit za trenutni sistem.


Jah, če se fizična poškodba ni zmogla zacelit ja, si pač slaboten, jebiga... saj pravim je hudo to slišat, resnica pa vseeno je.

Ono drkanje o življenju pa kar imej za sebe... jaz ne jamram, jaz sprejemam svoje jebe, ti pa jamraš kako ne moreš to in ono in si brez vsega...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ViperR ::

josipdare je izjavil:

Za nas bolne je sedaj res kriza. Ze tako sem zaradi zzzs izgubil sluzno, prihodke... sedaj pa v cetrtek se na pregled ki sem ga placal iz lastnega zepa ne morem.
Pa nisem nek antivakser. Pol leta sem ze bolan v bolecinah in se nisem cepil ker mi je voznja grozna muka in ker bi tezko zdrzal teden cudnih simptomov cepiva.
Verjetno mi drugega kot samomor ne ostane. Zadnje kar se lahko naredim je da nisem v breme starsem.


Sej, a ne obstajajo izjeme za brezplacno testiranje v takih primerih?

PrihajaNodi ::

josipdare je izjavil:

Za nas bolne je sedaj res kriza. Ze tako sem zaradi zzzs izgubil sluzno, prihodke... sedaj pa v cetrtek se na pregled ki sem ga placal iz lastnega zepa ne morem.
Pa nisem nek antivakser. Pol leta sem ze bolan v bolecinah in se nisem cepil ker mi je voznja grozna muka in ker bi tezko zdrzal teden cudnih simptomov cepiva.
Verjetno mi drugega kot samomor ne ostane. Zadnje kar se lahko naredim je da nisem v breme starsem.

Evo this. Sam njih boli k. vazno da se 110% pocepi vse. Pa tudi ce se to ne bo dovolj. Stiskajo vas.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

josipdare ::

Mato989 je izjavil:



Ono drkanje o življenju pa kar imej za sebe... jaz ne jamram, jaz sprejemam svoje jebe, ti pa jamraš kako ne moreš to in ono in si brez vsega...


Ponosno sem delal da so ti lahko po cele dneve visel na slotechu. Vem da vam takim ni treba jamrati.

one-half ::

josipdare je izjavil:

Drzava se je sedaj znesla nad bolnimi. Vaxerji pa v imenu zdravja to gorece podpirate.

Lep dokaz da evolucija ne obstaja ker po vseh teh stoletjih clovestvo se zmeraj ne more brez religije in krivljenja drugih za svoje frustracije.


Seveda spet se ena manipulacija - ne, mi bi radi, da so vsi enako zasciteni, vi pa spravljate ljudi v bolnisnice in koga tudi v grob. Da skodo, ki jo delate gospodarstvu, z ustvarjanjem potrebe po lockdowni sploh ne omenjam. Skratka, za sedanjo situacijo v drzavi ste odgovorni antivaxerji. Ne glede, na izgovore, ki jih potegnete iz pet.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

HappyPills ::

Mato989 je izjavil:

Webmojster je izjavil:

Rešitev je privat zdravstvo (ki je delno privat že tako ali tako sedaj, če nočeš čakati mesece za vsako malenkost).

Plačuješ nek pavšal kot sedaj, a za necepilce poseben dodatek recimo 100€ na mesec. Zakaj bi moral nekdo, ki se pazi in cepi (in zmanjša možnost hospitalizacije) plačevati isto kot nekdo, ki se ne pazi, se ne cepi, se brez potrebe izpostavlja.

Ali pa privat covidna klinika, pa v javne več ne sprejemajo covid pacientov (razen cepljene in tiste ki se zaradi zdravstvenih razlogov ne smejo cepiti)

Bi se marsikaj hitro rešilo.


A bomo tak nardili tudi za debeluhe, kadilce, alkoholičarje, tiste ki se premalo gibljejo ipd? Ker oni tudi se ne pazijo MAKSIMALNO da ne bi zasedali bolnic

Zakaj točno plačujemo zdravstvo če ne ravno zato da me pokrpa ko je kaj narobe, plačujem pa na pavšal...

Prav, se strinjam s predlogi samo dajmo pol vrnit z obresti za vse mesece vplačevanja prispevkov za ZZZS in dodatnega ker nisem 12 let niti 1 tablete pojedel... pa z zamudnimi obrestmi seveda


Dej ne jamri no. Samo jamranje beremo od tebe Mato zadnje čase. Man up.

josipdare ::

ViperR je izjavil:


Sej, a ne obstajajo izjeme za brezplacno testiranje v takih primerih?


Je problem ker sem nepremicnina in ne vem kako si urediti prevoz. Ze tako imam samo mamo ki pa ne vozi. Prej sem bival drugje in sem se vrnil domov zaradi zdravstvenih tezav, tako da tu nimam znancev.
Eh, bom sel na pregled in ce me ne vzamejo bom pa rekel da naj me peljejo direkt do najblizje psihiatricne ustanove. Saj sem dosti let placeval sistem, mi bojo sedaj dali pa oskrbo in streho nad glavo.

Utk ::

LeQuack je izjavil:

Teenage boys are six times more likely to suffer from heart problems from the vaccine than be hospitalised from Covid-19, a major study has found.
https://www.telegraph.co.uk/news/2021/0...

Povrečni cepljen: "Hitro cepit otroke preden umrejo vsi!"

Kje je meja koristi, pri 15ih, 25ih, 35ih letih?
Zakaj šele po drugi dozi pride do problemov? Kaj bo pri ostalih, starejših, po 13ih dozah? Do zdaj so govorili, da kdor ima probleme, ima po prvi, po vsaki naslednji pa manj. Kaj je zdaj s tem? To so osnovna vprašanja, ki jih stroka še dolgo ne bo znala in hotela odgovorit. Ve pa, da je koristnost cepljenje večja od posledic, za vse, za zmeraj in po vseh dozah. Kako to trdi, če pa v resnici ne ve? Če ni dokazov v eno niti drugo smer, ne moreš trdit da je stvar taka kot si ti želiš, da bi bila.

josipdare ::

one-half je izjavil:

Da skodo, ki jo delate gospodarstvu, z ustvarjanjem potrebe po lockdowni sploh ne omenjam. Skratka, za sedanjo situacijo v drzavi ste odgovorni antivaxerji. Ne glede, na izgovore, ki jih potegnete iz pet.


A to so vam iz spomina izbrisali obstoj izraela? Ali ste le tako poslusni da se pretvarjate da ne obstaja, oz. se pretvarjate da tam sedaj po ze 3. dozi je kaj odprto?

vaščan ::

Cepil sem se pred eno uro. Merim s šivilskim metrom še vedno ni nič daljši žena razočarana. Kolk časa rab da zraste? mene že mal skrbi. Rezultate so mi obljubili max do 14dni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

Hemi426 ::

LeQuack je izjavil:

Teenage boys are six times more likely to suffer from heart problems from the vaccine than be hospitalised from Covid-19, a major study has found.
https://www.telegraph.co.uk/news/2021/0...

Povrečni cepljen: "Hitro cepit otroke preden umrejo vsi!"


Se lepo poklapa z govoricami o srčnih težavah cepljenih najstnikov v lokalnem okolju...

Še pomnite letošnjo rekordno število utopitev na Obali?
https://www.primorske.si/2018/07/31/na-...
No, še malo pa se bo tEoRiJa ZaROtE, da so se utopili zaradi oslabšanega srca zaradi cepiva izkazala za resnico :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

one-half ::

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:

Da skodo, ki jo delate gospodarstvu, z ustvarjanjem potrebe po lockdowni sploh ne omenjam. Skratka, za sedanjo situacijo v drzavi ste odgovorni antivaxerji. Ne glede, na izgovore, ki jih potegnete iz pet.


A to so vam iz spomina izbrisali obstoj izraela? Ali ste le tako poslusni da se pretvarjate da ne obstaja, oz. se pretvarjate da tam sedaj po ze 3. dozi je kaj odprto?


Izrael se je izkazal samo kot dokaz, da ste antivaxerji tudi antitalenti za matematiko in statistiko, skratka zgube. Situacija je enaka kot v nasih bolnisnicah.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

vaščan je izjavil:

Cepil sem se pred eno uro. Merim s šivilskim metrom še vedno ni nič daljši žena razočarana. Kolk časa rab da zraste? mene že mal skrbi. Rezultate so mi obljubili max do 14dni

2 leti pa tretja doza ti ne uide, bomo kasneje meril
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

vaščan je izjavil:

Cepil sem se pred eno uro. Merim s šivilskim metrom še vedno ni nič daljši žena razočarana. Kolk časa rab da zraste? mene že mal skrbi. Rezultate so mi obljubili max do 14dni

2 leti pa tretja doza ti ne uide, bomo kasneje meril


In ze 35tic. Kaj je narobe s tretjo dozo? V cem je problem, a ko prides do zdravnika in ti predpise antibiotike tudi zacnes nabijati, da dva bos pojedel, tretji je pa ze cisto konc? Si res tako neumen?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

vaščan je izjavil:

Cepil sem se pred eno uro. Merim s šivilskim metrom še vedno ni nič daljši žena razočarana. Kolk časa rab da zraste? mene že mal skrbi. Rezultate so mi obljubili max do 14dni

2 leti pa tretja doza ti ne uide, bomo kasneje meril


In ze 35tic. Kaj je narobe s tretjo dozo? V cem je problem, a ko prides do zdravnika in ti predpise antibiotike tudi zacnes nabijati, da dva bos pojedel, tretji je pa ze cisto konc? Si res tako neumen?


Problem je da antibiotiki zdravijo bolezni, resne. Kovid je pa joke. Ce bi tvoje trditve drzale bi morali biti ljudje v Romuniji ze mrtvi. Pac teleta imajo napacne analogije, jasno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

vaščan je izjavil:

Cepil sem se pred eno uro. Merim s šivilskim metrom še vedno ni nič daljši žena razočarana. Kolk časa rab da zraste? mene že mal skrbi. Rezultate so mi obljubili max do 14dni

2 leti pa tretja doza ti ne uide, bomo kasneje meril


In ze 35tic. Kaj je narobe s tretjo dozo? V cem je problem, a ko prides do zdravnika in ti predpise antibiotike tudi zacnes nabijati, da dva bos pojedel, tretji je pa ze cisto konc? Si res tako neumen?


Problem je da antibiotiki zdravijo bolezni, resne. Kovid je pa joke. Ce bi tvoje trditve drzale bi morali biti ljudje v Romuniji ze mrtvi. Pac teleta imajo napacne analogije, jasno.


Vir? Namrec brez vira... saj sam ves, da se antivaxerji ves cas lazete in se vam ne da nic zaupati samo na besedo, mar ne?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

A to mislis na lazi ministra ki je rekel da je maturant iz grcije v kriticnem stanju pa samo on je vedel to? Jaz pisem kar vidim. Slovenija represija na polno Romunija nore zurke in razvrat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620356 (16549) Mr.B

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19825107 (21367) Ben Dover

Več podobnih tem