» »

Kako boste izpolnili CT pogoj?

Kako boste izpolnili CT pogoj?

1
2
3

Mr.B ::

Nedasemiveč je izjavil:

josipdare je izjavil:

mr_chai je izjavil:

postelje nekomu drugemu. Gre se samo za kapacitete v zdravstvu, ker na račun ne cepljenih COVID bolnikov, umirajo ljudje z rakom in ostalimi potencialno smrtonosnimi boleznimi. Samo za to se gre. Vsaj jaz vidim samo point cepljenja v temu.


Se dobro da smo prejsno zimo videli kako so bolnice zasedene s kovidovci in jih bo letos manj ker je ze toliko cepljenih. A ne? Ce se lani ni sesulo zdravstvo se tudi letos ne more.


Sledi: zBoLijo TuDi CePLjeNI. pRePreČi HuJŠi poTek BOlezni.

Izraelske bolnice pa polne :)) Kustečevi še zdaj pomoje nič jasno.

Sreca drugje po zahodnem svetu ne sledijo tej statistiki. A ni cudno, da tu ni nobene teorije zarot. Aja potem bi avtomaticno potrdil, temu kar ti z zdravo kmecko pamet, zagovarjas.
Poizkusi se 1x.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

apfelstrudl ::

mr_chai je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


...
Če se gremo "obrambo zdravja" potem bi se tudi cepljenci morali testirati pred katerimkoli sprehodom v javnost ;)
Če se gremo pa "nabijat procente cepljenih" pa to seveda ni potrebno (bonbončki in shit...)


Point cepljenja ni tolk, da ne boš več raznašal virus, ampak da boš sam na njega dobro pripravljen. Tako dobro, da ne boš zasedal bolniške postelje nekomu drugemu. Gre se samo za kapacitete v zdravstvu, ker na račun ne cepljenih COVID bolnikov, umirajo ljudje z rakom in ostalimi potencialno smrtonosnimi boleznimi. Samo za to se gre. Vsaj jaz vidim samo point cepljenja v temu.

To si mene citiral ne Primoža. Ne vem kako ti je ratalo njegov nick dobit v to stvar.

Torej, kako bom jaz zasedal posteljo kot prebolevnik (parkrat bolj zaščiten kot katerikoli cepljenec) in v starostni skupini v kateri je 0,08% smrtnost pri tej bedariji?
No daj, razloži ... zakaj bi se moral jaz "neprisiljeno prisiljeno" cepit? In zakaj pri teh majmunih v vladi test na protitelesa ne velja pri tem kretenskem izbljuvku ki sliši na kratico PCT? In zakaj pustimo cepljene brez testiranja hodit naokoli in trosit virus (čeprav ga v prvih dnevih okužbe trosijo VEČ kot necepljeni - vir je tukaj na tabli nekje)?

Še vedno misliš da je to point cepljenja? Resno?

Mr.B ::

mr_chai je izjavil:

josipdare je izjavil:

mr_chai je izjavil:

postelje nekomu drugemu. Gre se samo za kapacitete v zdravstvu, ker na račun ne cepljenih COVID bolnikov, umirajo ljudje z rakom in ostalimi potencialno smrtonosnimi boleznimi. Samo za to se gre. Vsaj jaz vidim samo point cepljenja v temu.


Se dobro da smo prejsno zimo videli kako so bolnice zasedene s kovidovci in jih bo letos manj ker je ze toliko cepljenih. A ne? Ce se lani ni sesulo zdravstvo se tudi letos ne more.


news flash, zdravstvo je že sesuto..od lani.

Kaj ze umerate na cestah. Moram mal 24kur brat.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

josipdare ::

mr_chai je izjavil:



news flash, zdravstvo je že sesuto..od lani.


Dokler jih je vratar prijavljal ni bilo panike, sedaj pa so se ti hrabri borci za nase zdravje cisto sesuli ker morajo biti na delovnem mestu za katerega so placani.

floyd1 ::

Mr.B je izjavil:

mr_chai je izjavil:

josipdare je izjavil:

mr_chai je izjavil:

postelje nekomu drugemu. Gre se samo za kapacitete v zdravstvu, ker na račun ne cepljenih COVID bolnikov, umirajo ljudje z rakom in ostalimi potencialno smrtonosnimi boleznimi. Samo za to se gre. Vsaj jaz vidim samo point cepljenja v temu.


Se dobro da smo prejsno zimo videli kako so bolnice zasedene s kovidovci in jih bo letos manj ker je ze toliko cepljenih. A ne? Ce se lani ni sesulo zdravstvo se tudi letos ne more.


news flash, zdravstvo je že sesuto..od lani.

Kaj ze umerate na cestah. Moram mal 24kur brat.

To so napovedovali bolj na Nori24. In IJS, pa Trampuž pred prvim valom.

mojsterleo ::

Osebno sem se cepil že koncem aprila z Astrazeneco, sedaj samo opazujem šov z razdalje.
Imam sodelavki ki se nočeta cepiti iz whatever razloga, sedaj se morata testirati 3x tedensko izven delovnega časa (nedelja, torek, četrtek). Na njuno srečo plača delodajalec, kako dolgo še, pa, kdo ve? Očitno pa bi šle raje na cesto kot da se cepita. The show goes on ...
Osebno me zanima kako bo s tretjim odmerkom. Sam ne zaupam ravno mRNA cepivom zato upam, da bo dovolj opcij tudi za tretji odmerek ki sigurno bo (upam da dodajo v repertoar Sputnika in Sinovac). Zaenkrat kaže, da so cepiva polno učinkovita cca 6 mesecev, toliko verjetno bo obveljal tudi 'C' pogoj.

Nedasemiveč ::

mojsterleo je izjavil:

Osebno sem se cepil že koncem aprila z Astrazeneco, sedaj samo opazujem šov z razdalje.
Imam sodelavki ki se nočeta cepiti iz whatever razloga, sedaj se morata testirati 3x tedensko izven delovnega časa (nedelja, torek, četrtek). Na njuno srečo plača delodajalec, kako dolgo še, pa, kdo ve? Očitno pa bi šle raje na cesto kot da se cepita. The show goes on ...
Osebno me zanima kako bo s tretjim odmerkom. Sam ne zaupam ravno mRNA cepivom zato upam, da bo dovolj opcij tudi za tretji odmerek ki sigurno bo (upam da dodajo v repertoar Sputnika in Sinovac). Zaenkrat kaže, da so cepiva polno učinkovita cca 6 mesecev, toliko verjetno bo obveljal tudi 'C' pogoj.


jab, jab, jab do 100.

Bolano.

mr_chai ::

Nedasemiveč je izjavil:

mojsterleo je izjavil:

Osebno sem se cepil že koncem aprila z Astrazeneco, sedaj samo opazujem šov z razdalje.
Imam sodelavki ki se nočeta cepiti iz whatever razloga, sedaj se morata testirati 3x tedensko izven delovnega časa (nedelja, torek, četrtek). Na njuno srečo plača delodajalec, kako dolgo še, pa, kdo ve? Očitno pa bi šle raje na cesto kot da se cepita. The show goes on ...
Osebno me zanima kako bo s tretjim odmerkom. Sam ne zaupam ravno mRNA cepivom zato upam, da bo dovolj opcij tudi za tretji odmerek ki sigurno bo (upam da dodajo v repertoar Sputnika in Sinovac). Zaenkrat kaže, da so cepiva polno učinkovita cca 6 mesecev, toliko verjetno bo obveljal tudi 'C' pogoj.


jab, jab, jab do 100.

Bolano.


Dela se tud na tabletki, tko da ne bo več jabov.

mr_chai ::

apfelstrudl je izjavil:

mr_chai je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


...
Če se gremo "obrambo zdravja" potem bi se tudi cepljenci morali testirati pred katerimkoli sprehodom v javnost ;)
Če se gremo pa "nabijat procente cepljenih" pa to seveda ni potrebno (bonbončki in shit...)


Point cepljenja ni tolk, da ne boš več raznašal virus, ampak da boš sam na njega dobro pripravljen. Tako dobro, da ne boš zasedal bolniške postelje nekomu drugemu. Gre se samo za kapacitete v zdravstvu, ker na račun ne cepljenih COVID bolnikov, umirajo ljudje z rakom in ostalimi potencialno smrtonosnimi boleznimi. Samo za to se gre. Vsaj jaz vidim samo point cepljenja v temu.

To si mene citiral ne Primoža. Ne vem kako ti je ratalo njegov nick dobit v to stvar.

Torej, kako bom jaz zasedal posteljo kot prebolevnik (parkrat bolj zaščiten kot katerikoli cepljenec) in v starostni skupini v kateri je 0,08% smrtnost pri tej bedariji?
No daj, razloži ... zakaj bi se moral jaz "neprisiljeno prisiljeno" cepit? In zakaj pri teh majmunih v vladi test na protitelesa ne velja pri tem kretenskem izbljuvku ki sliši na kratico PCT? In zakaj pustimo cepljene brez testiranja hodit naokoli in trosit virus (čeprav ga v prvih dnevih okužbe trosijo VEČ kot necepljeni - vir je tukaj na tabli nekje)?

Še vedno misliš da je to point cepljenja? Resno?


Saj se ti ni treba, če si prebolevnik...vsaj 6 mesecev ne, al kolk že ? Zakaj se sploh oglašaš, če izpolnjuješ PCT pogoj.

Ako se motim me popravi. Če se mora pa prebolevnik vseeno cepiti, je pa to res bedarija.

S cepljenjem se zaščitiš. Je pa cca 20 % šans, da boš vseeno zbolel in dodatnih ne vem kolk šans, da bo vseeno težji potek bolezni.
Cepljeni naj bi občutno manj trosili virus. Očitno se bo izkazalo, da je edina rešitev cepljenje in to večkrat letno. Ocenjujem, da bo na koncu obveljalo cepivo, ki ga bo treba vsakih 2 meseca obnoviti in to 2 leti. Torej 12 shotov.

Se pa strinjam, da so nekateri PCT pogoji butasti. Naj dajo obvezno cepljenje, ampak s tem, da za kakšen zaplet nosi odgovornost država. Problem solved! :) Ampak samo, če nisi filozof in ne veš kaj je to etika ;) Mah, problem je tok večplasten...

apfelstrudl ::

mr_chai je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

mr_chai je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


...
Če se gremo "obrambo zdravja" potem bi se tudi cepljenci morali testirati pred katerimkoli sprehodom v javnost ;)
Če se gremo pa "nabijat procente cepljenih" pa to seveda ni potrebno (bonbončki in shit...)


Point cepljenja ni tolk, da ne boš več raznašal virus, ampak da boš sam na njega dobro pripravljen. Tako dobro, da ne boš zasedal bolniške postelje nekomu drugemu. Gre se samo za kapacitete v zdravstvu, ker na račun ne cepljenih COVID bolnikov, umirajo ljudje z rakom in ostalimi potencialno smrtonosnimi boleznimi. Samo za to se gre. Vsaj jaz vidim samo point cepljenja v temu.

To si mene citiral ne Primoža. Ne vem kako ti je ratalo njegov nick dobit v to stvar.

Torej, kako bom jaz zasedal posteljo kot prebolevnik (parkrat bolj zaščiten kot katerikoli cepljenec) in v starostni skupini v kateri je 0,08% smrtnost pri tej bedariji?
No daj, razloži ... zakaj bi se moral jaz "neprisiljeno prisiljeno" cepit? In zakaj pri teh majmunih v vladi test na protitelesa ne velja pri tem kretenskem izbljuvku ki sliši na kratico PCT? In zakaj pustimo cepljene brez testiranja hodit naokoli in trosit virus (čeprav ga v prvih dnevih okužbe trosijo VEČ kot necepljeni - vir je tukaj na tabli nekje)?

Še vedno misliš da je to point cepljenja? Resno?


Saj se ti ni treba, če si prebolevnik...vsaj 6 mesecev ne, al kolk že ? Zakaj se sploh oglašaš, če izpolnjuješ PCT pogoj.

Ako se motim me popravi. Če se mora pa prebolevnik vseeno cepiti, je pa to res bedarija.

S cepljenjem se zaščitiš. Je pa cca 20 % šans, da boš vseeno zbolel in dodatnih ne vem kolk šans, da bo vseeno težji potek bolezni.
Cepljeni naj bi občutno manj trosili virus. Očitno se bo izkazalo, da je edina rešitev cepljenje in to večkrat letno. Ocenjujem, da bo na koncu obveljalo cepivo, ki ga bo treba vsakih 2 meseca obnoviti in to 2 leti. Torej 12 shotov.

Se pa strinjam, da so nekateri PCT pogoji butasti. Naj dajo obvezno cepljenje, ampak s tem, da za kakšen zaplet nosi odgovornost država. Problem solved! :) Ampak samo, če nisi filozof in ne veš kaj je to etika ;) Mah, problem je tok večplasten...

Nisem šel do zdravnika ko sem prebolel in tako nimam "uradnega papirja". Je pa bil 100% kovid, ker sem imel vse simptome.
Testiranje na protitelesa pa pri naših veleumih v vladi ne velja.

Spet te drugače popravljam - cepljeni naj bi v prvih dneh po okužbi trosili celo več virusa kot necepljeni (vir z grafi in podatki je bil parkrat tudi tukaj gor postan - trenutno se mi res ne da iskat), tako da ali testiranje za vse ali pa za nobenega.
Vse ostalo je fora "korenček / palica" in totalno nesprejemljivo iz vidika "borbe proti virusu".

blackbfm ::

Nobena viroza me ni položila, kot me je druga doza cepiva. Imel sem vse simptome od glavobola vročine bolecin v mišicah do tega da sem bil popolnoma brez moči. Situacija, ko je napor že samo ustati izpostelje


kaj hoces rect da je cepivo tolk močno, al da tvoje telo ne zna dobro obvladat s spike proteina:))

one-half ::

apfelstrudl je izjavil:


Spet te drugače popravljam - cepljeni naj bi v prvih dneh po okužbi trosili celo več virusa kot necepljeni (vir z grafi in podatki je bil parkrat tudi tukaj gor postan - trenutno se mi res ne da iskat)


Brez vira lazes.

bizgech je izjavil:


Se boste hodili vsak teden testirat? Naj se zgodi, da nekaj nujno rabiš in te čaka več testov v enem tednu. Pa ne mislim zdaj neko samotestiranje, ampak uradni test. Ne vem, koliko je takšna stvar na dolgi rok zdrava... se pa pojavljajo razni viri, ki pričajo celo o škodljivosti pogostega testiranja. Nisem šel preverjat, koliko je resnice na tem, verjetnost pa vseeno ostaja.

Alternativa je cepljenje in imaš nekaj časa mir. Lahko se tudi zgodi, da se bo še zaostrilo in bo obveljal samo kakšen PC pogoj. Nabavljenih je bilo veliko cepiv in jasno je, da bo država pritiskala, da se zaloge čim prej porabijo. Tudi cepiva imamo prekratek čas, da bi lahko delali kakšne zaključke o dolgoročnih posledicah. Je pa trenutno najbolj priljubljen Pfizer/BioNtech. Če že, bi sam za cepljenje izbral tega. Se pa lahko zgodi, da bo najprej zmanjkalo to cepivo, potem pa ostane še kakšna AstraZeneca, ki se je vsi izogibajo. Potemtakem pa se potem bolje splača prej cepiti, dokler so na voljo še vsa cepiva.

Kako se boste odločili?


Smo se ze odlocili in se cepili, kot vsak normalen clovek. Vse kar si natrosil so spet brezvezne insinuacije, poglej si precepljenost po EU in v Sloveniji, pa ti bo jasnoi, da so strahovi pred cepivom nek bolan stos manj razvitih drzav.

Ce se bojis, da bo cepiva zmanjkalo, se pojdi cepit jutri. Ga je se dovolj na zalogi.

Mimogrede, ce bos na koncu fasal Astra Zeneco, se zahvali antivaxerjem (malo pa tudi svoji labilnosti in naivnosti, da raje nekim frizerkam zaupas kot zdravnikom), ki so te tako prestrasili, da se pol leta nisi sel cepit
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

WizzardOfOZ ::

shadeX je izjavil:



Ja ker je covid pač taka bolezen in zgleda da telo "pozabi" na njo po določenem času. To izgleda da velja za vse gripe - vsako zimo oz. jesen se greš pač cepit proti "navadni" gripi (večinoma starejši).

ne, telo ne pozabi. samo sev pride nov in se mora telo na novo učiti.
ampak če si prebolel osnovni alfa sev, potem imaš pri novem sevu seveda manj šans, da boš hospotaliziran.
če nisi prebolel, imaš pa več šans s cepivom, da ne boš hospotaliziran.
torej preboleli smo sicer dobro zaščiteni, ampak tega ne upajo javno priznat, ker je preveč bumbarjev, ki bi se šli namerno okužit, da se jim nebi bilo treba cepit, ker mislijo, da bodo preboleli kot prehlad in da jim nič ne bo. ampak če bi vedeli ali še bolje, se zavedali, da prebolevanje kovida za nekatere ni ravno lahko in da si nakoplješ kar nekaj zdravstvenih problemov, bi si hitro premislili.
problem je da tega večinoma ne slišiš od oblasti, ampak slišiš samo cepite se, cepite se in še enkrat cepite se, kar pa je totalno odbijajoče.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

FireSnack ::

Mnogi ste posrani in ne spite. Sporočam vam: chill. Imejte zabave, orgije, drogirajte se. Kaco pravi da ne bo trajalo dolgo in ne bo boleče.

Telbanc ::

WizzardOfOZ je izjavil:

shadeX je izjavil:



Ja ker je covid pač taka bolezen in zgleda da telo "pozabi" na njo po določenem času. To izgleda da velja za vse gripe - vsako zimo oz. jesen se greš pač cepit proti "navadni" gripi (večinoma starejši).

ne, telo ne pozabi. samo sev pride nov in se mora telo na novo učiti.
ampak če si prebolel osnovni alfa sev, potem imaš pri novem sevu seveda manj šans, da boš hospotaliziran.
če nisi prebolel, imaš pa več šans s cepivom, da ne boš hospotaliziran.
torej preboleli smo sicer dobro zaščiteni, ampak tega ne upajo javno priznat, ker je preveč bumbarjev, ki bi se šli namerno okužit, da se jim nebi bilo treba cepit, ker mislijo, da bodo preboleli kot prehlad in da jim nič ne bo. ampak če bi vedeli ali še bolje, se zavedali, da prebolevanje kovida za nekatere ni ravno lahko in da si nakoplješ kar nekaj zdravstvenih problemov, bi si hitro premislili.
problem je da tega večinoma ne slišiš od oblasti, ampak slišiš samo cepite se, cepite se in še enkrat cepite se, kar pa je totalno odbijajoče.


Torej odgovorno ravnanje bi bilo:

Vsakega pred cepljenjem stestirat in potem na podlagi tega se mu svetuje cepljenje. Ali pa ne.

Ponudit še Sputnika in še dva klasična kitajska cepiva narejena po starem načinu z oslabljenim virusom korone.

Predpostavimo lah, da tega ne bo, ali kaj podobnega ker imamo butasto vlado. Ki "vpije naj vsak skoći na iglo".
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrihajaNodi ::

Zakaj mislis da vlada zeli pocepiti ljudi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

"Covid19 vpliva tudi na živčni sistem. Na osnovi primerjave slik možganov 394 pacientov pred in po okužbi so opazili izgubo sive možganovine, predvsem v levi hemisferi, povezava z vohom in spominom. To nakazuje na možnost dolgoročnih posledic bolezni."
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

"Covid19 vpliva tudi na živčni sistem. Na osnovi primerjave slik možganov 394 pacientov pred in po okužbi so opazili izgubo sive možganovine, predvsem v levi hemisferi, povezava z vohom in spominom. To nakazuje na možnost dolgoročnih posledic bolezni."

Hvala, se grem cepit!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

Telbanc je izjavil:


Torej odgovorno ravnanje bi bilo:

Vsakega pred cepljenjem stestirat in potem na podlagi tega se mu svetuje cepljenje. Ali pa ne.

Ponudit še Sputnika in še dva klasična kitajska cepiva narejena po starem načinu z oslabljenim virusom korone.

Predpostavimo lah, da tega ne bo, ali kaj podobnega ker imamo butasto vlado. Ki "vpije naj vsak skoći na iglo".


Ja, tako nekako. Testirat vsakega za protitelesa in potem glede na to cepit ali pa ne.


A nista mRNA samo moderna pa pfizer, astra pa jensen sta na stari način?

PrihajaNodi je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

"Covid19 vpliva tudi na živčni sistem. Na osnovi primerjave slik možganov 394 pacientov pred in po okužbi so opazili izgubo sive možganovine, predvsem v levi hemisferi, povezava z vohom in spominom. To nakazuje na možnost dolgoročnih posledic bolezni."

Hvala, se grem cepit!


Vir: https://www.zurnal24.si/zdravje/zelo-sl...
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Torej odgovorno ravnanje bi bilo:

Vsakega pred cepljenjem stestirat in potem na podlagi tega se mu svetuje cepljenje. Ali pa ne.

Ponudit še Sputnika in še dva klasična kitajska cepiva narejena po starem načinu z oslabljenim virusom korone.

Predpostavimo lah, da tega ne bo, ali kaj podobnega ker imamo butasto vlado. Ki "vpije naj vsak skoći na iglo".


Ja, tako nekako. Testirat vsakega za protitelesa in potem glede na to cepit ali pa ne.


A nista mRNA samo moderna pa pfizer, astra pa jensen sta na stari način?


Ne sam kitajčki. So nardili po starem. Sputnik ma adenovirus.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Torej odgovorno ravnanje bi bilo:

Vsakega pred cepljenjem stestirat in potem na podlagi tega se mu svetuje cepljenje. Ali pa ne.

Ponudit še Sputnika in še dva klasična kitajska cepiva narejena po starem načinu z oslabljenim virusom korone.

Predpostavimo lah, da tega ne bo, ali kaj podobnega ker imamo butasto vlado. Ki "vpije naj vsak skoći na iglo".


Ja, tako nekako. Testirat vsakega za protitelesa in potem glede na to cepit ali pa ne.


A nista mRNA samo moderna pa pfizer, astra pa jensen sta na stari način?

PrihajaNodi je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

"Covid19 vpliva tudi na živčni sistem. Na osnovi primerjave slik možganov 394 pacientov pred in po okužbi so opazili izgubo sive možganovine, predvsem v levi hemisferi, povezava z vohom in spominom. To nakazuje na možnost dolgoročnih posledic bolezni."

Hvala, se grem cepit!


Vir: https://www.zurnal24.si/zdravje/zelo-sl...

https://www.zurnal24.si/magazin/vip/pro...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

Telbanc je izjavil:


Torej odgovorno ravnanje bi bilo:

Vsakega pred cepljenjem stestirat in potem na podlagi tega se mu svetuje cepljenje. Ali pa ne.

Ponudit še Sputnika in še dva klasična kitajska cepiva narejena po starem načinu z oslabljenim virusom korone.

Predpostavimo lah, da tega ne bo, ali kaj podobnega ker imamo butasto vlado. Ki "vpije naj vsak skoći na iglo".


Neumnost. Odgovorno ravnanje je, da se takoj uzakoni obvezno cepljenje, v primeru izostanka ob navedenem roku, 500 eurov kazni. Razpise se drugi rok z razmakom treh dni, ce te spet ni, novih 500 eurov kazni. Vse ostali so antivaxerske blodnje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

FilipF ::

Za zdravstveno stroko je potrditev bolezni pozitiven PCR (papaja) test. Malo si preberite na netu na kaj papaja test pozitivno reagira. Ekološko zadevo aplicirajte na mesto odvzema vzorca. Opažam velik porast okužb z papaja sevom. Če nimate kaj početi doma med 14 dnevno bolniško, se pojdite raje cepit.

Telbanc ::

WizzardOfOZ je izjavil:

"Covid19 vpliva tudi na živčni sistem. Na osnovi primerjave slik možganov 394 pacientov pred in po okužbi so opazili izgubo sive možganovine, predvsem v levi hemisferi, povezava z vohom in spominom. To nakazuje na možnost dolgoročnih posledic bolezni."


Po 40 letu se vsakemu na vsakih 10 let zmajnša možganska masa za 5%.

Starost pacijentov pa je......
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Kayzon ::

Cepil se bom ko bom videl da mnozicno ljudje umirajo po cesti,tko pa gres v center pa ljudje kot da ni nubenega virusa naokoli. REs cudno a ni,da smo v medijih zaslisi ustrahovanje ljudi. UMRLO JE 6 BOLNIKOV DANES! Ja kdo je umrl,so imeli pridruzene bolezni? Koliko so bili stari? itd.. Larifari,cepil bi se ce bi bila crnga kuga uzuni pa ce bi odgoarjali za stranske ucinke.

Farmacije so ga hudo najebale po prasicji gripi ko so jih mnozicno tozili ljudje in dobivali mastne odskodnine!

Telbanc ::

one-half je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Torej odgovorno ravnanje bi bilo:

Vsakega pred cepljenjem stestirat in potem na podlagi tega se mu svetuje cepljenje. Ali pa ne.

Ponudit še Sputnika in še dva klasična kitajska cepiva narejena po starem načinu z oslabljenim virusom korone.

Predpostavimo lah, da tega ne bo, ali kaj podobnega ker imamo butasto vlado. Ki "vpije naj vsak skoći na iglo".


Neumnost. Odgovorno ravnanje je, da se takoj uzakoni obvezno cepljenje, v primeru izostanka ob navedenem roku, 500 eurov kazni. Razpise se drugi rok z razmakom treh dni, ce te spet ni, novih 500 eurov kazni. Vse ostali so antivaxerske blodnje.


Mal si poglej zakonodajo. Pol pa sanjaj pri belem dnevu. Revček. Mentalno podhranjen.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

WizzardOfOZ ::

Trgovine že jamrajo:
Direktor Aleje je danes priznal, da od srede je med 30 in 40% manj kupcev po trgovinah v Aleji.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

Kayzon je izjavil:

Cepil se bom ko bom videl da mnozicno ljudje umirajo po cesti,tko pa gres v center pa ljudje kot da ni nubenega virusa naokoli. REs cudno a ni,da smo v medijih zaslisi ustrahovanje ljudi. UMRLO JE 6 BOLNIKOV DANES! Ja kdo je umrl,so imeli pridruzene bolezni? Koliko so bili stari? itd.. Larifari,cepil bi se ce bi bila crnga kuga uzuni pa ce bi odgoarjali za stranske ucinke.

Farmacije so ga hudo najebale po prasicji gripi ko so jih mnozicno tozili ljudje in dobivali mastne odskodnine!


Ne postavljaj teh vprasanj. Eksperimentalne podgane bodo jezne. Kovid dodatki pa vsi vlecejo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Trgovine že jamrajo:
Direktor Aleje je danes priznal, da od srede je med 30 in 40% manj kupcev po trgovinah v Aleji.


Enkrat sem se usedel s kolegom v tisti kavarni pred Alejo, spila sva dve ledeni kavi, račun je bil pa tak, kot da imava razgled na blejsko jezero in ne na usrane celovške dvore. V tistih koncih so tako gosto posejane trgovine, res ne razumem zakaj so še to Alejo neredili, mogoče je še ena pralnica denarja.

sekvap ::

Kot prebolevnik sem se imel namen iti cepit septembra, ampak glede na nerazumna izsiljevanja iz strani vlade, se tega pač ne grem, tako da bom bojkotiral to njihovo sranje. Glede na to, koliko vsiljujejo cepljenje tudi prebolevnikom, ki smo precej boljše zaščiteni kot pa cepljeni, mi drugega kot podkupovanja iz strani farmacije ne pade na pamet...

bom pač do aprila drugo leto "zaprt". Če sem pol leta živel z zaprtimi občinami, bom pa še pol leta brez javnih dogodkov.

FilipF ::

mr_chai je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

mojsterleo je izjavil:

Osebno sem se cepil že koncem aprila z Astrazeneco, sedaj samo opazujem šov z razdalje.
Imam sodelavki ki se nočeta cepiti iz whatever razloga, sedaj se morata testirati 3x tedensko izven delovnega časa (nedelja, torek, četrtek). Na njuno srečo plača delodajalec, kako dolgo še, pa, kdo ve? Očitno pa bi šle raje na cesto kot da se cepita. The show goes on ...
Osebno me zanima kako bo s tretjim odmerkom. Sam ne zaupam ravno mRNA cepivom zato upam, da bo dovolj opcij tudi za tretji odmerek ki sigurno bo (upam da dodajo v repertoar Sputnika in Sinovac). Zaenkrat kaže, da so cepiva polno učinkovita cca 6 mesecev, toliko verjetno bo obveljal tudi 'C' pogoj.


jab, jab, jab do 100.

Bolano.


Dela se tud na tabletki, tko da ne bo več jabov.

Osebnega zdravnika lahko kontaktiraš samo po telefonu, za kovid te ne zna zdravit. Izbral sem osebnega veterinarja, ki ga srečam vsak dan, ima pa na voljo tudi zdravila, ki naj bi pomagala pri zdravljenju pandemije. Ker imam hišnega ljubljenčka moje teže, lahko po pomoti vzamem njegova zdravila...

FireSnack ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Trgovine že jamrajo:
Direktor Aleje je danes priznal, da od srede je med 30 in 40% manj kupcev po trgovinah v Aleji.

Ko bo PC pogoj jih bo 70% manj. Mladi so pametni in se ne bodo špiknili ker jih politične igrice ne zanimajo. Prisilno cepljenje je politična odločitev in nima veze s stroko. Stroka želi prazne bolnišnice, politika želi izpoliti zahteve elit. Marionete morajo biti pridne da dobijo nagrado.

FilipF ::

sekvap je izjavil:

Kot prebolevnik sem se imel namen iti cepit septembra, ampak glede na nerazumna izsiljevanja iz strani vlade, se tega pač ne grem, tako da bom bojkotiral to njihovo sranje. Glede na to, koliko vsiljujejo cepljenje tudi prebolevnikom, ki smo precej boljše zaščiteni kot pa cepljeni, mi drugega kot podkupovanja iz strani farmacije ne pade na pamet...

bom pač do aprila drugo leto "zaprt". Če sem pol leta živel z zaprtimi občinami, bom pa še pol leta brez javnih dogodkov.

Tudi jaz sem prebolevnik, status mi je potekel. Naslednji mesec se nameravam okužiti s sevom papaja, ki je zelo kužen in legalen (sicer moralno sporen), simptomov bolezni pa nima, posledic za zdravje okuženega pa tudi ne.

LeQuack ::

FilipF je izjavil:

sekvap je izjavil:

Kot prebolevnik sem se imel namen iti cepit septembra, ampak glede na nerazumna izsiljevanja iz strani vlade, se tega pač ne grem, tako da bom bojkotiral to njihovo sranje. Glede na to, koliko vsiljujejo cepljenje tudi prebolevnikom, ki smo precej boljše zaščiteni kot pa cepljeni, mi drugega kot podkupovanja iz strani farmacije ne pade na pamet...

bom pač do aprila drugo leto "zaprt". Če sem pol leta živel z zaprtimi občinami, bom pa še pol leta brez javnih dogodkov.

Tudi jaz sem prebolevnik, status mi je potekel. Naslednji mesec se nameravam okužiti s sevom papaja, ki je zelo kužen in legalen (sicer moralno sporen), simptomov bolezni pa nima, posledic za zdravje okuženega pa tudi ne.


A se da ta papaja zvit v papir in pokadit ali je treba vbrizgat al kako?
Quack !

FireSnack ::

Koliko je treba tega skadit da te zadane na testu?

mojsterleo ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Trgovine že jamrajo:
Direktor Aleje je danes priznal, da od srede je med 30 in 40% manj kupcev po trgovinah v Aleji.
E Leclerc LJ je bil v sredo in četrtek skoraj prazen. Po celi trgovini se je sprehajalo po moje vsega 20-30 ljudi, blagajne so bile od oka 50% prazne ali pa ena oseba. Tudi parkirna hiša je bila pol prazna.
Tudi v petek je bilo število kupcev znatno manjše kot bi človek pričakoval za ta dan.
Danes popoldne sem bil v Mercatorju — Supernova v LJ Šiška. Kontrolirali PCT niso nič, en tip je tam sicer sedel za okras. Ponavadi sem se v tej trgovini v popoldanskem času drenjal po blagajnah, tokrat pa precej prazno.
Skratka očitno je, da kar precej folka ne izpolnjuje PCT pogoja, drugače si tega ne znam predstavljat.

PrihajaNodi ::

mojsterleo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Trgovine že jamrajo:
Direktor Aleje je danes priznal, da od srede je med 30 in 40% manj kupcev po trgovinah v Aleji.
E Leclerc LJ je bil v sredo in četrtek skoraj prazen. Po celi trgovini se je sprehajalo po moje vsega 20-30 ljudi, blagajne so bile od oka 50% prazne ali pa ena oseba. Tudi parkirna hiša je bila pol prazna.
Tudi v petek je bilo število kupcev znatno manjše kot bi človek pričakoval za ta dan.
Danes popoldne sem bil v Mercatorju — Supernova v LJ Šiška. Kontrolirali PCT niso nič, en tip je tam sicer sedel za okras. Ponavadi sem se v tej trgovini v popoldanskem času drenjal po blagajnah, tokrat pa precej prazno.
Skratka očitno je, da kar precej folka ne izpolnjuje PCT pogoja, drugače si tega ne znam predstavljat.


Vse vas bomo zaprli.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnack ::

mojsterleo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Trgovine že jamrajo:
Direktor Aleje je danes priznal, da od srede je med 30 in 40% manj kupcev po trgovinah v Aleji.
E Leclerc LJ je bil v sredo in četrtek skoraj prazen. Po celi trgovini se je sprehajalo po moje vsega 20-30 ljudi, blagajne so bile od oka 50% prazne ali pa ena oseba. Tudi parkirna hiša je bila pol prazna.
Tudi v petek je bilo število kupcev znatno manjše kot bi človek pričakoval za ta dan.
Danes popoldne sem bil v Mercatorju — Supernova v LJ Šiška. Kontrolirali PCT niso nič, en tip je tam sicer sedel za okras. Ponavadi sem se v tej trgovini v popoldanskem času drenjal po blagajnah, tokrat pa precej prazno.
Skratka očitno je, da kar precej folka ne izpolnjuje PCT pogoja, drugače si tega ne znam predstavljat.

Ne.

Hemi426 ::

PrihajaNodi je izjavil:

mojsterleo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Trgovine že jamrajo:
Direktor Aleje je danes priznal, da od srede je med 30 in 40% manj kupcev po trgovinah v Aleji.
E Leclerc LJ je bil v sredo in četrtek skoraj prazen. Po celi trgovini se je sprehajalo po moje vsega 20-30 ljudi, blagajne so bile od oka 50% prazne ali pa ena oseba. Tudi parkirna hiša je bila pol prazna.
Tudi v petek je bilo število kupcev znatno manjše kot bi človek pričakoval za ta dan.
Danes popoldne sem bil v Mercatorju — Supernova v LJ Šiška. Kontrolirali PCT niso nič, en tip je tam sicer sedel za okras. Ponavadi sem se v tej trgovini v popoldanskem času drenjal po blagajnah, tokrat pa precej prazno.
Skratka očitno je, da kar precej folka ne izpolnjuje PCT pogoja, drugače si tega ne znam predstavljat.


Vse vas bomo zaprli.


To drži, sem par dni nazaj popoldne v regijskem Mercator centru, pred PCT si komaj dobil spodobno mesto v garaži (glede na peš-razdaljo od parkinga), tisti dan smo bili 3 notri ob 17h.

Danes ali včeraj sem dobil sms od Spara, katere njihove trgovine ne potrebujejo PCTja.

Tako, da menim, da se jim občutno pozna padec obiska.

LeQuack ::

mojsterleo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Trgovine že jamrajo:
Direktor Aleje je danes priznal, da od srede je med 30 in 40% manj kupcev po trgovinah v Aleji.
E Leclerc LJ je bil v sredo in četrtek skoraj prazen. Po celi trgovini se je sprehajalo po moje vsega 20-30 ljudi, blagajne so bile od oka 50% prazne ali pa ena oseba. Tudi parkirna hiša je bila pol prazna.
Tudi v petek je bilo število kupcev znatno manjše kot bi človek pričakoval za ta dan.
Danes popoldne sem bil v Mercatorju — Supernova v LJ Šiška. Kontrolirali PCT niso nič, en tip je tam sicer sedel za okras. Ponavadi sem se v tej trgovini v popoldanskem času drenjal po blagajnah, tokrat pa precej prazno.
Skratka očitno je, da kar precej folka ne izpolnjuje PCT pogoja, drugače si tega ne znam predstavljat.


Meni to samo pove, da imajo te trgovine in restavracije toliko profita, da tudi s 50% prometa brez problema sfolgajo.
Quack !

hyuga ::

saj bi
ampak ne najdejo žile

FilipF ::

LeQuack je izjavil:

FilipF je izjavil:

sekvap je izjavil:

Kot prebolevnik sem se imel namen iti cepit septembra, ampak glede na nerazumna izsiljevanja iz strani vlade, se tega pač ne grem, tako da bom bojkotiral to njihovo sranje. Glede na to, koliko vsiljujejo cepljenje tudi prebolevnikom, ki smo precej boljše zaščiteni kot pa cepljeni, mi drugega kot podkupovanja iz strani farmacije ne pade na pamet...

bom pač do aprila drugo leto "zaprt". Če sem pol leta živel z zaprtimi občinami, bom pa še pol leta brez javnih dogodkov.

Tudi jaz sem prebolevnik, status mi je potekel. Naslednji mesec se nameravam okužiti s sevom papaja, ki je zelo kužen in legalen (sicer moralno sporen), simptomov bolezni pa nima, posledic za zdravje okuženega pa tudi ne.


A se da ta papaja zvit v papir in pokadit ali je treba vbrizgat al kako?

Ker vidim, da ne iščeš digitalno, ti svetujem najlažjo analogno pot do odgovorov. Obišči Kralje ulice (najboljši vir informacij v mestu) in jih vprašaj kje se nahajajo kemiki(ne pozabi prinest tekočo problematiko, da pogovor steče). Obišči kemike, kupi njihov softvare (pisna navodila) in po navodilih opravi mix, dobiš tudi vsa navodila za apliciranje.

Hemi426 ::

LeQuack je izjavil:

mojsterleo je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Trgovine že jamrajo:
Direktor Aleje je danes priznal, da od srede je med 30 in 40% manj kupcev po trgovinah v Aleji.
E Leclerc LJ je bil v sredo in četrtek skoraj prazen. Po celi trgovini se je sprehajalo po moje vsega 20-30 ljudi, blagajne so bile od oka 50% prazne ali pa ena oseba. Tudi parkirna hiša je bila pol prazna.
Tudi v petek je bilo število kupcev znatno manjše kot bi človek pričakoval za ta dan.
Danes popoldne sem bil v Mercatorju — Supernova v LJ Šiška. Kontrolirali PCT niso nič, en tip je tam sicer sedel za okras. Ponavadi sem se v tej trgovini v popoldanskem času drenjal po blagajnah, tokrat pa precej prazno.
Skratka očitno je, da kar precej folka ne izpolnjuje PCT pogoja, drugače si tega ne znam predstavljat.


Meni to samo pove, da imajo te trgovine in restavracije toliko profita, da tudi s 50% prometa brez problema sfolgajo.


Mogoče tebi to pove to, meni pa veliko pive to, da mi je Spar poslal sms z linkom do seznama trgovin brez PCTja.

PrihajaNodi ::

Meni to samo pove, da imajo te trgovine in restavracije toliko profita, da tudi s 50% prometa brez problema sfolgajo.


Koliko časa še? Gdo bo popustil? Necepljenci in izgube služb ali bodo plačevali za teste ali pa se bodo pošpikali.


Hopa en dva tri,
nova dozica te pomiri
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Meni to samo pove, da imajo te trgovine in restavracije toliko profita, da tudi s 50% prometa brez problema sfolgajo.


Koliko časa še? Gdo bo popustil? Necepljenci in izgube služb ali bodo plačevali za teste ali pa se bodo pošpikali.


Hopa en dva tri,
nova dozica te pomiri



Ja, sem že napisal, da bomo zdržali do volitev tud na konzervah,:):(:) če bo treba. Drugi pa bojo al pa tud ne. :D:D:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Hemi426 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Meni to samo pove, da imajo te trgovine in restavracije toliko profita, da tudi s 50% prometa brez problema sfolgajo.


Koliko časa še? Gdo bo popustil? Necepljenci in izgube služb ali bodo plačevali za teste ali pa se bodo pošpikali.


Hopa en dva tri,
nova dozica te pomiri


Nodi, lep kolegialen nasvet brez sarkazma in cilja zafrkancije.
Malo pojdi ven med ljudi.
PCT ni niti malo, to kar je v odloku.
Po domače; ti ga ful pegla glede cepljenja.
Pusti ljudem pravico, da se 3 cepijo, tako kot bom jst zdele še lahko naročil 6. Laško :)

PrihajaNodi ::

Hemi426 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Meni to samo pove, da imajo te trgovine in restavracije toliko profita, da tudi s 50% prometa brez problema sfolgajo.


Koliko časa še? Gdo bo popustil? Necepljenci in izgube služb ali bodo plačevali za teste ali pa se bodo pošpikali.


Hopa en dva tri,
nova dozica te pomiri


Nodi, lep kolegialen nasvet brez sarkazma in cilja zafrkancije.
Malo pojdi ven med ljudi.
PCT ni niti malo, to kar je v odloku.
Po domače; ti ga ful pegla glede cepljenja.
Pusti ljudem pravico, da se 3 cepijo, tako kot bom jst zdele še lahko naročil 6. Laško :)


Ma mene še korona ne mara, tako da ne vidim smisla v cepivu, itak ne grem nikamor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hemi426 ::

Dej Nodi, neki časa govoriš, da si v Romuniji, zakaj se pol tak sekiraš glede vsega?
Kulkr sledim temu si nek upokojenec, a se glede svojih postov čedalje bolj priblizuješ shizo Trohi.
Si na začetku sam pisal #stayhome
Nas bodo pa odpeljali v kampe, a te je strah smrti? Lol :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hemi426 ::

Nodi prav upam, da te čimprej bannajo. ker si postal res shizo.

Zgodovina sprememb…

1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22026899 (24714) WizzardOfOZ

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
107296882 (75909) Utk

Več podobnih tem