» »

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi

««
6 / 19
»»

Horas ::

nič ne bi blo treba napovedovat in izpeljavat, kaj je manjkalo kot je bilo poleti? a da je virus pršu z dopusta :))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

PersonaRuda ::

Pithlit je izjavil:

se veliko giblješ (ampak non stop visiš na netu in se pametnega delaš), non stop se sončiš (v soju računalniškega monitorja)

Ne zavajaj, da sem non stop gor. Poglej malo mojo statistiko koliko postov napišem tedensko oz. mesečno. Potem pa sodi! Ne nekaj na pamet pisati. Hvala.

Pithlit ::

LightBit je izjavil:

spegli je izjavil:

Ne moreš polovici države prepovedat vsega čez noč. Normalno bi bilo, da bi avgusta to napvedal.

To bi res lahko napovedali in izpeljali bolje, ampak tako gnilo vlado pač imamo.

No no... Saj ni blo tolk nepričakovano. Pravzaprav smo to nekako vedeli že nekje junija. Tko kot vemo da bo, kot posledica trme nekaterih zmedenih državljanov, od PCT ostal samo še PC. Jaz osebno upam da do tega ne bo prišlo... Tudi uvedba 'PCT povsod'se mi zdi neumna, ampak jebiga, sam s korenčki tud ne gre.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Slopek ::

@unchancy. Dobro veš, da je vprašanje, zakaj cepiti tiste, ki jim ne virus ne bolezen ne predstavlja nevarnosti?
Lahko začneš kar pri otrocih, ali pa se še vedno delaš še bolj butastega kot si.
Ti si varen in zaščiten? Res verjameš?
Ja? Potem pa se začni tako obnašati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Pithlit ::

PersonaRuda je izjavil:

Pithlit je izjavil:

se veliko giblješ (ampak non stop visiš na netu in se pametnega delaš), non stop se sončiš (v soju računalniškega monitorja)

Ne zavajaj, da sem non stop gor. Poglej malo mojo statistiko koliko postov napišem tedensko oz. mesečno. Potem pa sodi! Ne nekaj na pamet pisati. Hvala.

Rabiš vazelin? Mam srček, mam. Vedno. Vem da je pogosto treba podmazat.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

gozdar1 ::

LightBit je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

LightBit je izjavil:

Še vedno bolje PCT kot lockdown.

Ne podpiram ne eno in ne drugo in vse bi bilo potrebno ukiniti. Virus je 1,5 leto med nami in bo še najmanj naslednjih 100.000 let in sploh ni tako nevaren kot nam ga MSM servira. Vse odpret in se vrnit v prejšnjo normalo ali pa ponoviti vajo iz francoske revolucije po celem svetu in še soditi vsem lobijem iz farmacije, kateri so izkoristili to situacijo za svoje namene. $$$. Pa bo končno mir in mi bomo spet živeli svobodno brez nekih QR kod na skoraj vsakem koraku.

Jaz bi tudi raje videl da bi imeli visoko precepljenost in nič od tega ne bi bilo potrebno.
Ampak trma pač ...


Vssaj do naslednjega seva, nekateri še kar sanjate , da se bodo s precepljenostjo stvari vrnile v staro normalo. Nikjer se niso in se še dolgo ne bojo,m ni ti v tkao opevani danski ne, pa še ta je bolj izjema kot pravilo, vsaj do zime. Politike je vseeno preveč strah odgovornosti in se bodo za odloki lockdowni,.. skrivali še leta.

Pithlit ::

Slopek je izjavil:

Dobro veš, da je vprašanje, zakaj cepiti tiste, ki jim ne virus ne bolezen ne predstavlja nevarnosti?
Lahko začneš kar pri otrocih, ali pa se še vedno delaš še bolj butastega kot si.
Ti si varen in zaščiten? Res verjameš?

OK. Komu virus ne predstavlja nevarnosti? In zakaj? Argumentirane utemeljitve prosim. Ker umirajo kar vsi letniki, ne samo starodobniki. Tudi tisti fit, pa mladi, pa Uni z nadnaravni imunskim sistemom. Torej kakšen je kriterij? Kdo je varen pred virusom?
Life is as complicated as we make it...

Slopek ::

Pithlit je izjavil:

LightBit je izjavil:

spegli je izjavil:

Ne moreš polovici države prepovedat vsega čez noč. Normalno bi bilo, da bi avgusta to napvedal.

To bi res lahko napovedali in izpeljali bolje, ampak tako gnilo vlado pač imamo.

No no... Saj ni blo tolk nepričakovano. Pravzaprav smo to nekako vedeli že nekje junija. Tko kot vemo da bo, kot posledica trme nekaterih zmedenih državljanov, od PCT ostal samo še PC. Jaz osebno upam da do tega ne bo prišlo... Tudi uvedba 'PCT povsod'se mi zdi neumna, ampak jebiga, sam s korenčki tud ne gre.

Jaz nisem nič od PCT, pa sem za uvedbo PC, ali pa kar takoj C, zakaj bi ovinkarili. Jasno je, kaj je cilj.
Ajde takoj, pa da vidimo kaj se zgodi, ko 40% Slovencev zavzame ceste. V službi boste imeli pa nove sodelavce ;)

Pithlit ::

Odgovori na vprašanje prosim, ne se zdej iz dreka po ovinkih vlečt. Boš cel forum zasmradil.
Life is as complicated as we make it...

feryz ::

A veste, kaj je najbolj zanimivo?
Da nas nič ne izuči. Spet bo glavnina okužb na rizične priletela iz strani zdravstva. Kot lani.

spegli ::

Klet vse ve

Horas ::

pa spet takoj zaklep :)) eh dojenčki kr jokate atijem.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Pithlit ::

feryz je izjavil:

A veste, kaj je najbolj zanimivo?
Da nas nič ne izuči. Spet bo glavnina okužb na rizične priletela iz strani zdravstva. Kot lani.

A kako pa v zdravstvo pride? A kar z lufta? Z živim srebrom... It's a kind of magic?
Life is as complicated as we make it...

Dimnik ::

Slopek ne fantaziraj, spet se bo tema zaprla, zaradi takih pacientov...

Slopek ::

Pithlit je izjavil:

feryz je izjavil:

A veste, kaj je najbolj zanimivo?
Da nas nič ne izuči. Spet bo glavnina okužb na rizične priletela iz strani zdravstva. Kot lani.

A kako pa v zdravstvo pride? A kar z lufta? Z živim srebrom... It's a kind of magic?

Bolj preverjajo bolne paciente, kot zaposlene?

Unchancy ::

Slopek je izjavil:

@unchancy. Dobro veš, da je vprašanje, zakaj cepiti tiste, ki jim ne virus ne bolezen ne predstavlja nevarnosti?
Lahko začneš kar pri otrocih, ali pa se še vedno delaš še bolj butastega kot si.
Ti si varen in zaščiten? Res verjameš?
Ja? Potem pa se začni tako obnašati.

Ne berem misli, sploh iz kupa zmede z nickom Kamikazaa. Enako tudi vsi naključni bralci ne morejo uganiti, da Kamikazaa ni mislil tega na splošno, sploh ker to iz njegovih ostalih neumnih postov nikakor ni očitno.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Pithlit ::

Ne ne, neumnosti ne pišemo vsi. Delamo tudi ne. No, vsaj takih ne da pol cel forum zasmradimo ko se moramo iz dreka vlečt po vseh možnih in ne možnih ovinkih.
Life is as complicated as we make it...

Slopek ::

Pithlit je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dobro veš, da je vprašanje, zakaj cepiti tiste, ki jim ne virus ne bolezen ne predstavlja nevarnosti?
Lahko začneš kar pri otrocih, ali pa se še vedno delaš še bolj butastega kot si.
Ti si varen in zaščiten? Res verjameš?

OK. Komu virus ne predstavlja nevarnosti? In zakaj? Argumentirane utemeljitve prosim. Ker umirajo kar vsi letniki, ne samo starodobniki. Tudi tisti fit, pa mladi, pa Uni z nadnaravni imunskim sistemom. Torej kakšen je kriterij? Kdo je varen pred virusom?

Če gre vsak avto moto navdušenec lahko sprobat na magistralko, če gre avto 220 in ali gre skozi ovink 120, naj pa še vsak odloči al se bo z virusom spopadel po naravni poti. Po letu in pol zares ničesar? Ne kupim te transparentne zgodbe.
Jaz sprašujem vas, če mi znate povedat, kdo je varen pred cepivom?

Unchancy ::

Virus je za nekaj velikostnih razredov bolj nevaren od cepiva. Cepivo zmanjša možnost težav z virusom na zanemarljivo raven.
Mislim da je precej jasno.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

PersonaRuda ::

Unchancy je izjavil:

Virus je za nekaj velikostnih razredov bolj nevaren od cepiva. Cepivo zmanjša možnost težav z virusom na zanemarljivo raven.
Mislim da je precej jasno.

Res je. Diplomatova žena se strinja s tem vpisom... ;(( :8) :'(

Slopek ::

Unchancy je izjavil:

Virus je za nekaj velikostnih razredov bolj nevaren od cepiva. Cepivo zmanjša možnost težav z virusom na zanemarljivo raven.
Mislim da je precej jasno.

Precej jasno mi je, da v letu in pol, nisem bil okužen. 8mesecev sem vsak dan v stiku s covidom. Res ne potrebujem potrditve in ponovnega eksperimenta z nekim kao cepljenjem. Hvala ne, ne potrebujem. Ne odsvetujem pa tistim, ki mislijo, da potrebujejo. Vsak naj se odloči sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

PersonaRuda ::

Slopek je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Virus je za nekaj velikostnih razredov bolj nevaren od cepiva. Cepivo zmanjša možnost težav z virusom na zanemarljivo raven.
Mislim da je precej jasno.

Precej jasno je, da v letu in pol, nisem bil okužen. 8mesecev sem vsak dan v stiku s covidom. Res ne potrebujem potrditve z nekim cepljenjem. Hvala ne, ne potrebujem. Ne odsvetujem pa tistim, ki mislijo, da potrebujejo. Vsak naj se odloči sam.

+1

Amen

Slopek ::

PersonaRuda je izjavil:

Slopek je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Virus je za nekaj velikostnih razredov bolj nevaren od cepiva. Cepivo zmanjša možnost težav z virusom na zanemarljivo raven.
Mislim da je precej jasno.

Precej jasno je, da v letu in pol, nisem bil okužen. 8mesecev sem vsak dan v stiku s covidom. Res ne potrebujem potrditve z nekim cepljenjem. Hvala ne, ne potrebujem. Ne odsvetujem pa tistim, ki mislijo, da potrebujejo. Vsak naj se odloči sam.

+1

Amen

Ja sam oni ne stekajo. Takoj me nekdo ozmerja z egoistom. Glede na to kaj počnem sicer za denar, bi vam samo samarčino upalil. Pa nimam kovid dodatka.

Horas ::

Slopek je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Slopek je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Virus je za nekaj velikostnih razredov bolj nevaren od cepiva. Cepivo zmanjša možnost težav z virusom na zanemarljivo raven.
Mislim da je precej jasno.

Precej jasno je, da v letu in pol, nisem bil okužen. 8mesecev sem vsak dan v stiku s covidom. Res ne potrebujem potrditve z nekim cepljenjem. Hvala ne, ne potrebujem. Ne odsvetujem pa tistim, ki mislijo, da potrebujejo. Vsak naj se odloči sam.

+1

Amen

Ja sam oni ne stekajo. Takoj me nekdo ozmerja z egoistom. Glede na to kaj počnem sicer za denar, bi vam samo samarčino upalil. Pa nimam kovid dodatka.


1+
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Dimnik ::

Za take, kot si ti, nažalost ni več pomoči

Unchancy ::

Slopek je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Virus je za nekaj velikostnih razredov bolj nevaren od cepiva. Cepivo zmanjša možnost težav z virusom na zanemarljivo raven.
Mislim da je precej jasno.

Precej jasno mi je, da v letu in pol, nisem bil okužen. 8mesecev sem vsak dan v stiku s covidom. Res ne potrebujem potrditve in ponovnega eksperimenta z nekim kao cepljenjem. Hvala ne, ne potrebujem. Ne odsvetujem pa tistim, ki mislijo, da potrebujejo. Vsak naj se odloči sam.

Medtem je pa virus postal nekajkrat bolj infektiven. Srečno. Stvar tvoje odločitve, kar se mene tiče. Samo ne pisat bedarij, kot je to dejstvo za večino antivaxa in od mene ne boš slišal ničesar.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

HappyPills ::

Še dobro da posledic po preboletem covidu ni. Raziskava kaže da namreč kar 75% ljudi trpi za vsaj eno zdravstveno težavo, ko preboli covid.
https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/f...

Slopek ::

Horas je izjavil:

Slopek je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Slopek je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Virus je za nekaj velikostnih razredov bolj nevaren od cepiva. Cepivo zmanjša možnost težav z virusom na zanemarljivo raven.
Mislim da je precej jasno.

Precej jasno je, da v letu in pol, nisem bil okužen. 8mesecev sem vsak dan v stiku s covidom. Res ne potrebujem potrditve z nekim cepljenjem. Hvala ne, ne potrebujem. Ne odsvetujem pa tistim, ki mislijo, da potrebujejo. Vsak naj se odloči sam.

+1

Amen

Ja sam oni ne stekajo. Takoj me nekdo ozmerja z egoistom. Glede na to kaj počnem sicer za denar, bi vam samo samarčino upalil. Pa nimam kovid dodatka.


1+

Čeprav nimaš pojma, hvala, da verjameš. Ti ne bi dobil pljeske. Super si.
Res folk, kaj vam je pisda? Pa naredite sami nekaj za resnico. Postanite raziskovalni novinar. Za kakšen teden. Najprej pa seveda preverite kaj to delo sploh je. Ni to copy/paste. Rezultati bi bili šokantni. Me ima, da bi se sam lotil projekta. Imam idealne pogoje.

Unchancy je izjavil:

Slopek je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Virus je za nekaj velikostnih razredov bolj nevaren od cepiva. Cepivo zmanjša možnost težav z virusom na zanemarljivo raven.
Mislim da je precej jasno.

Precej jasno mi je, da v letu in pol, nisem bil okužen. 8mesecev sem vsak dan v stiku s covidom. Res ne potrebujem potrditve in ponovnega eksperimenta z nekim kao cepljenjem. Hvala ne, ne potrebujem. Ne odsvetujem pa tistim, ki mislijo, da potrebujejo. Vsak naj se odloči sam.

Medtem je pa virus postal nekajkrat bolj infektiven. Srečno. Stvar tvoje odločitve, kar se mene tiče. Samo ne pisat bedarij, kot je to dejstvo za večino antivaxa in od mene ne boš slišal ničesar.

Verjamem, da bo nevaren predvsem zate, če si cepljen in večkrat boš, bolj boš izpostavljen. Zakaj se na podlagi te, zate izmišljotine, jaz nimam pravice odločiti, da se ne cepim? Bom pa umrl. Kaj te boli luli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Unchancy ::

Verjamem, da bo nevaren predvsem zate, če si cepljen in večkrat boš, bolj boš izpostavljen. Zakaj se na podlagi te, zate izmišljotine, jaz nimam pravice odločiti, da se ne cepim? Bom pa umrl. Kaj te boli luli?


A antivax blokira sposobnost razumevanja prebranega? Česa od napisanega v nadaljevanju nisi razumel?

Stvar tvoje odločitve, kar se mene tiče. Samo ne pisat bedarij, kot je to dejstvo za večino antivaxa in od mene ne boš slišal ničesar.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Slopek ::

HappyPills je izjavil:

Še dobro da posledic po preboletem covidu ni. Raziskava kaže da namreč kar 75% ljudi trpi za vsaj eno zdravstveno težavo, ko preboli covid.
https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/f...

Glej, po letu in pol sem še vedno tu. Necepljen, neokužen.
Kaj sploh hočeš?
Mi povedat, da ne bo enkrat doletelo? Vem stari, vem. Do takrat, pa me pusti živeti.

Horas ::

prej te bo prehlad zdelal. mene je 2x v zadnjem letu in to spomladi in konc avgusta pa nism klicaru dohtrje. na šiht sm pa k sreči bil ravno ponoč d mi ne bi vodje srali s testiranjem.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Unchancy ::

Horas je izjavil:

prej te bo prehlad zdelal. mene je 2x v zadnjem letu in to spomladi in konc avgusta pa nism klicaru dohtrje. na šiht sm pa k sreči bil ravno ponoč d mi ne bi vodje srali s testiranjem.

Jaz že cel čas pandemije nisem bil niti b od bolan. Popolnoma nič.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

spegli ::

A ni zdej še huje, ko jih je večina cepljenih ?

Horas ::

Unchancy je izjavil:

Horas je izjavil:

prej te bo prehlad zdelal. mene je 2x v zadnjem letu in to spomladi in konc avgusta pa nism klicaru dohtrje. na šiht sm pa k sreči bil ravno ponoč d mi ne bi vodje srali s testiranjem.

Jaz že cel čas pandemije nisem bil niti b od bolan. Popolnoma nič.


fajn tebi, jaz redke poznam take, moj fotr recimo. niti smrkal ni v življenju.

Slopek ::

Unchancy je izjavil:

Verjamem, da bo nevaren predvsem zate, če si cepljen in večkrat boš, bolj boš izpostavljen. Zakaj se na podlagi te, zate izmišljotine, jaz nimam pravice odločiti, da se ne cepim? Bom pa umrl. Kaj te boli luli?


A antivax blokira sposobnost razumevanja prebranega? Česa od napisanega v nadaljevanju nisi razumel?

Stvar tvoje odločitve, kar se mene tiče. Samo ne pisat bedarij, kot je to dejstvo za večino antivaxa in od mene ne boš slišal ničesar.

Potem, pa naj te moje traparije le ne motijo preveč. Si namreč na varni strani.
Še dobro, da najdeš v mojem pisanju stvar vredno spotike. Razumevanje imaš mogoče zaradi cepiva na višjem nivoju. Sori, res.

Pithlit ::

Slopek je izjavil:

Če gre vsak avto moto navdušenec lahko sprobat na magistralko, če gre avto 220 in ali gre skozi ovink 120, naj pa še vsak odloči al se bo z virusom spopadel po naravni poti.

Pa kdo te sili cepit bumbar smrdljivi? Te kakšne hude omejitve tarejo?

Mimogrede... Par prijateljev ki je takole preizkušalo zmogljivosti svojih vrancev, si je žal omislil stalno bivališče na lokalnem britofu. Vsake toliko jih pa le obiščem pa kak pir spijemo skupaj.

Nekateri drugi preizkuševalci so se bili prisiljeni svojim vrancem za nekaj časa odpovedati. Ker so morali vrniti neko brezvezno potrdilo. Baje brez njega ne morejo niti 10 na uro vozit.

Ogromno jih pa ima dovolj pameti (po večini -z mano vred- sicer kot posledico manjših prispevkov za obče dobro) da so svoje vrance sposobni obrzdat.

Se pa prav nihče ne pritožuje nad unimi potrdili. Tisti ki so ostali brez so jih celo šli nazaj iskat takoj ko je bilo to mogoče. Pa tolk ponosni so bili na to da smo kar žurke imeli.

Tebe pa neka qr koda med ritnicama žuli. Rabiš tudi ti vazelin kot kolega božji veter? Res, pri meni vazelina ne manjka. Pegging je zanimiv šport.
Life is as complicated as we make it...

Unchancy ::

spegli je izjavil:

A ni zdej še huje, ko jih je večina cepljenih ?

Ko jih bo večina cepljenih, bo definitivno boljše. Zaenkrat temu še ni tako. Je pa zdaj sev virusa nekajkrat bolj infektiven kot lani, zato tudi takšen hiter porast števila okuženih.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

spegli ::

Za 20% povišanja plače za zdravnike in poslance, je bil vedno denar. Za medicinske sestre, katere raje zdej delajo v trgovini, pa kuratz. Klet nimate pojma. Butli.

Slopek ::

Niti jaz nisem bil bolan cel čas pandemije. Panika bo naslednjih 14 dni, hehe. Temperaturni padec in strm vzpon okužb, jasno.

Unchancy ::

Slopek je izjavil:

Niti jaz nisem bil bolan cel čas pandemije. Panika bo naslednjih 14 dni, hehe. Temperaturni padec in strm vzpon okužb, jasno.

Hvala za reminder, bo treba vklopiti gretje, da nas ne preseneti kakšna mrzla noč/jutro.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Horas ::

Pithlit je izjavil:

Slopek je izjavil:

Če gre vsak avto moto navdušenec lahko sprobat na magistralko, če gre avto 220 in ali gre skozi ovink 120, naj pa še vsak odloči al se bo z virusom spopadel po naravni poti.

Pa kdo te sili cepit bumbar smrdljivi? Te kakšne hude omejitve tarejo?

Mimogrede... Par prijateljev ki je takole preizkušalo zmogljivosti svojih vrancev, si je žal omislil stalno bivališče na lokalnem britofu. Vsake toliko jih pa le obiščem pa kak pir spijemo skupaj.

Nekateri drugi preizkuševalci so se bili prisiljeni svojim vrancem za nekaj časa odpovedati. Ker so morali vrniti neko brezvezno potrdilo. Baje brez njega ne morejo niti 10 na uro vozit.

Ogromno jih pa ima dovolj pameti (po večini -z mano vred- sicer kot posledico manjših prispevkov za obče dobro) da so svoje vrance sposobni obrzdat.

Se pa prav nihče ne pritožuje nad unimi potrdili. Tisti ki so ostali brez so jih celo šli nazaj iskat takoj ko je bilo to mogoče. Pa tolk ponosni so bili na to da smo kar žurke imeli.

Tebe pa neka qr koda med ritnicama žuli. Rabiš tudi ti vazelin kot kolega božji veter? Res, pri meni vazelina ne manjka. Pegging je zanimiv šport.


država, politiki!! vodje!!! si se dans zbudla po letu 2020 nis vidla ka je vlo včiri???
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

HappyPills ::

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Še dobro da posledic po preboletem covidu ni. Raziskava kaže da namreč kar 75% ljudi trpi za vsaj eno zdravstveno težavo, ko preboli covid.
https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/f...

Glej, po letu in pol sem še vedno tu. Necepljen, neokužen.
Kaj sploh hočeš?
Mi povedat, da ne bo enkrat doletelo? Vem stari, vem. Do takrat, pa me pusti živeti.



Nope samo primer s cepljenjem dajem. Bmk kaj ti pocnes.

spegli ::

Ne bom se čudil da vam kdo zakuri tisto klet

Unchancy ::

spegli je izjavil:

Ne bom se čudil da vam kdo zakuri tisto klet

Spet antivax grožnje z nasiljem.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

spegli ::

Sem cepljen, sam tega fašizma ne prenašam

Slopek ::

Pithlit je izjavil:

Slopek je izjavil:

Če gre vsak avto moto navdušenec lahko sprobat na magistralko, če gre avto 220 in ali gre skozi ovink 120, naj pa še vsak odloči al se bo z virusom spopadel po naravni poti.

Pa kdo te sili cepit bumbar smrdljivi? Te kakšne hude omejitve tarejo?

Mimogrede... Par prijateljev ki je takole preizkušalo zmogljivosti svojih vrancev, si je žal omislil stalno bivališče na lokalnem britofu. Vsake toliko jih pa le obiščem pa kak pir spijemo skupaj.

Nekateri drugi preizkuševalci so se bili prisiljeni svojim vrancem za nekaj časa odpovedati. Ker so morali vrniti neko brezvezno potrdilo. Baje brez njega ne morejo niti 10 na uro vozit.

Ogromno jih pa ima dovolj pameti (po večini -z mano vred- sicer kot posledico manjših prispevkov za obče dobro) da so svoje vrance sposobni obrzdat.

Se pa prav nihče ne pritožuje nad unimi potrdili. Tisti ki so ostali brez so jih celo šli nazaj iskat takoj ko je bilo to mogoče. Pa tolk ponosni so bili na to da smo kar žurke imeli.

Tebe pa neka qr koda med ritnicama žuli. Rabiš tudi ti vazelin kot kolega božji veter? Res, pri meni vazelina ne manjka. Pegging je zanimiv šport.

Verjetno okoli tebe smrdi, pa si napisala smrdljivi? Saj poznaš te fore?
Veliko znaš napisati, a povedati prav nič. Vse je super, vse je ok. Bomo o tem, vsakih 6-8 mesecev kakšno rekli. Mogoče celo zate obstaja meja.

widj3098dj32 ::

Unchancy je izjavil:

spegli je izjavil:

A ni zdej še huje, ko jih je večina cepljenih ?

Ko jih bo večina cepljenih, bo definitivno boljše.

It's just 14 days.

Kdo ti to zagotavlja, politika ki laze zadnjo leto in pol? Poslji mi PM, imam par super poslovnih priloznosti zate z garantiranim dobickom.

Slopek ::

HappyPills je izjavil:

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Še dobro da posledic po preboletem covidu ni. Raziskava kaže da namreč kar 75% ljudi trpi za vsaj eno zdravstveno težavo, ko preboli covid.
https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/f...

Glej, po letu in pol sem še vedno tu. Necepljen, neokužen.
Kaj sploh hočeš?
Mi povedat, da ne bo enkrat doletelo? Vem stari, vem. Do takrat, pa me pusti živeti.



Nope samo primer s cepljenjem dajem. Bmk kaj ti pocnes.

Ok Jure, ql. Vidim, da vam je zdaj, ko so omejitve precej hebene, kar na 1x vseeno. Lepo ste pokazali pripadnost, lepo. Nisem več toliko aktiven na forumu, pa vem, da nazadnje vam to ni bilo vseeno. Zdaj mi vsi zatrjujete, da vam je. Ko se ukrepe ukine, se spet obrne veter?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Unchancy ::

widj3098dj32 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

spegli je izjavil:

A ni zdej še huje, ko jih je večina cepljenih ?

Ko jih bo večina cepljenih, bo definitivno boljše.

It's just 14 days.

Kdo ti to zagotavlja, politika ki laze zadnjo leto in pol? Poslji mi PM, imam par super poslovnih priloznosti zate z garantiranim dobickom.


https://www.politico.eu/article/denmark...

Ko se ukrepe ukine,


...bo precepljenost precej višja.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

spegli ::

SS ko še najdem koga da je volil to sranje mu jebem vse
««
6 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22030794 (28609) WizzardOfOZ

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1072109616 (88643) Utk

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31937022 (30839) misticnimrk

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671118836 (111447) BigWhale

Več podobnih tem