» »

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju?

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju?

««
13 / 16
»»

Nedasemiveč ::

PrihajaNodi je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Enkar, kako se ti da s temi pacienti?

Spustiš se na njihov nivo in upaš da te ne premagajo z izkušnjami. :D Pa malo sem se naposlušal pametnjakovičev, ki so vseznalci za COVID, pridružene bolezni, skratka vso medicinsko stroko. :D Pa malo ker žalijo zdravstveno osebje in se delajo norca iz ljudi, ki so dejansko bili med epidemijo najbolj na udaru.

Pandemija kovid dodatkov. Hihihi


Verjetno ima njegova žena še kakšne prste vmes pri prodaji hitrih testov.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Prave podatke ima Jelko Kacin. On je saman in je pravilno napovedal tole katastrofo to jesen.

O Nodi24 lepo da se družiš z ostalimi šamani, ampak vedi da med ko se med šamani ne strinjate imaš prav samo ti, o Nodi24.

Pa ti ves kaj ti zena pocne? Si se javil kot prostovolec za pomoc tistim ki so dobili kovid gripo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

feryz je izjavil:

Jaz bi na tvojem mestu malo preveril, kaj se dogaja v nočni.
Sem popolnoma ziher, da si ga uni video dohtar in ostali, ne drajsajo vedno sami.
To počnejo le, ko ni dovolj žena na zalogi po bolnicah.

Hi, hi, hi... Kako si ti zabaven. Še to ne veš da je na nočni samo en dohtar in to je moja žena. Hi, hi, hi... Obrni se k Nodi24 po nasvet. Ti bo vse razložil.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Enkar, kako se ti da s temi pacienti?

Spustiš se na njihov nivo in upaš da te ne premagajo z izkušnjami. :D Pa malo sem se naposlušal pametnjakovičev, ki so vseznalci za COVID, pridružene bolezni, skratka vso medicinsko stroko. :D Pa malo ker žalijo zdravstveno osebje in se delajo norca iz ljudi, ki so dejansko bili med epidemijo najbolj na udaru.

Pandemija kovid dodatkov. Hihihi


Verjetno ima njegova žena še kakšne prste vmes pri prodaji hitrih testov.


Valda slovence se kle jebe pa prepricuje, kdo pa ima najvec od tega? “Vojni dobickarji” preprodajalci mask, testov in tisti ki vlecejo super duper dodatke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ni problema stari, sem vesel da takole sirite propagando za cepivo, ker hej stanovanje morata nekako dobiti oz denar iz kovid dodatkov.

Nodi24 nikarte tako resno. Kam je izginila vaša prešernost pri pozivanju k cepljenju. Kam se je izgubila vaša najstniška nagajivost, po zgolj pol ure mojega neskončnega občudovanja vaše persone.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

feryz je izjavil:

Jaz bi na tvojem mestu malo preveril, kaj se dogaja v nočni.
Sem popolnoma ziher, da si ga uni video dohtar in ostali, ne drajsajo vedno sami.
To počnejo le, ko ni dovolj žena na zalogi po bolnicah.

Hi, hi, hi... Kako si ti zabaven. Še to ne veš da je na nočni samo en dohtar in to je moja žena. Hi, hi, hi... Obrni se k Nodi24 po nasvet. Ti bo vse razložil.

Ne skrbi, zivljenje in ljubezen vedno najdeta pot. Lepo da priznas da ste kovid dodatkarji. Sedaj je jasno kot crno na belem. Dohtarsja srenje pere mozge s cepljenjem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

josipdare ::

111111111111 je izjavil:

Še to ne veš da je na nočni samo en dohtar in to je moja žena. .


Sredi pandemije? :))

Daj no, vsaj malo razmisli preden pritisnes poslji.

PrihajaNodi ::

josipdare je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Še to ne veš da je na nočni samo en dohtar in to je moja žena. .


Sredi pandemije? :))

Daj no, vsaj malo razmisli preden pritisnes poslji.

:(:Dhahaha ona sama pokriva po tisoce kovid bolnikov ki se dusijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

To je karma. Mogoce pa niti otrok ni njegov, kaj ves kaj mu je zena delala. Tako kot on nagovarja ljudi v cepljenje je njega zena da je on pravi oce. Karma, stari, karma.

Ampak taksen poden je Slovenija postala. Sedaj pa se tema lahko zapre.

Nodi24 kako lepo sodelujete z našim blagajnikom društva. Pa kako se v mislih ujameta. Prav vidi se da imata veliko praktičnih izkušenj. Tako sem vesel.

Nodi24 nikarte pozivati k zaprtju teme. Obzorje se mi je razširilo samo od pogovora z vami.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Telbanc ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

To je karma. Mogoce pa niti otrok ni njegov, kaj ves kaj mu je zena delala. Tako kot on nagovarja ljudi v cepljenje je njega zena da je on pravi oce. Karma, stari, karma.

Ampak taksen poden je Slovenija postala. Sedaj pa se tema lahko zapre.

Nodi24 kako lepo sodelujete z našim blagajnikom društva. Pa kako se v mislih ujameta. Prav vidi se da imata veliko praktičnih izkušenj. Tako sem vesel.

Nodi24 nikarte pozivati k zaprtju teme. Obzorje se mi je razširilo samo od pogovora z vami.


Če se ti po debati z Nodijem odpirajo nova obzorja, pol mora biti tud z tabo dost hudo. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

PCT v 24 urah postale mrtve črke na papirju

V četrtek in petek smo na štirih bencinskih servisih Petrol preverili, kako poteka točenje goriva. Prav nikjer nas niso več vprašali po PCT potrdilu. Zakaj je tako, smo spet vprašali na Petrol, v pogovoru z zaposlenimi pa smo ob plačilu računa prejeli odgovore, da so bile grožnje in pritiski strank, ki niso želeli pokazati PCT pravila, nenormalni. Kar nam je prvi dan ob uveljavitvi potrdila PCT potrdila tudi ena od zaposlenih na bencinski črpalki, ki nas je s solzami v očeh spraševala po PCT potrdilu.

:))

Vidim, da je bilo društvo zelo aktivno pri zastraševanju nedolžnih zaposlenih. Kako lepo je videti posmeh članov društva, nad stisko vsakdanjega človeka. Prav veselo vam sledim in vas častim. Prav delate prav.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Lepa in lahkotna tema je sedaj ko vemo da ste prakticno vsi vi kovid dodatkarji. Jasno, ste garali kot so medicinske sestre v bolnici franja, en zdravnik pa pokrije na tisoce bolnih kovid prehlajencev.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Pandemija kovid dodatkov. Hihihi

Seveda boš ti o naš Nodi24 šaman dobil svoj delež tudi od kovid dodatkov. Seveda.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

PCT v 24 urah postale mrtve črke na papirju

V četrtek in petek smo na štirih bencinskih servisih Petrol preverili, kako poteka točenje goriva. Prav nikjer nas niso več vprašali po PCT potrdilu. Zakaj je tako, smo spet vprašali na Petrol, v pogovoru z zaposlenimi pa smo ob plačilu računa prejeli odgovore, da so bile grožnje in pritiski strank, ki niso želeli pokazati PCT pravila, nenormalni. Kar nam je prvi dan ob uveljavitvi potrdila PCT potrdila tudi ena od zaposlenih na bencinski črpalki, ki nas je s solzami v očeh spraševala po PCT potrdilu.

:))

Vidim, da je bilo društvo zelo aktivno pri zastraševanju nedolžnih zaposlenih. Kako lepo je videti posmeh članov društva, nad stisko vsakdanjega človeka. Prav veselo vam sledim in vas častim. Prav delate prav.


Ce bi se vrnili nazaj 75 let, se za vas ne bi koncalo lepo. Partizani so zmagali, nacisti ne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Verjetno ima njegova žena še kakšne prste vmes pri prodaji hitrih testov.

Prste. Celo roko imava oba namočeno v med. CELO.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

josipdare ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Verjetno ima njegova žena še kakšne prste vmes pri prodaji hitrih testov.

Prste. Celo roko imava oba namočeno v med. CELO.



Ce sredi pandemije lahko sama pokriva cel oddelek potem si zasluzi vsak cent.

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa ti ves kaj ti zena pocne? Si se javil kot prostovolec za pomoc tistim ki so dobili kovid gripo?

Seveda ne, saj pravite Nodi24, da kovid gripa ne obstaja. Zakaj bi potem šel? Jaz verjamem vam 110%.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Verjetno ima njegova žena še kakšne prste vmes pri prodaji hitrih testov.

Prste. Celo roko imava oba namočeno v med. CELO.

Jasno, zato pa nagajas tu in zelis koga prepricati v tvojo resnico.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

Dajte no fantje. Ona rešuje življenja :D

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pa ti ves kaj ti zena pocne? Si se javil kot prostovolec za pomoc tistim ki so dobili kovid gripo?

Seveda ne, saj pravite Nodi24, da kovid gripa ne obstaja. Zakaj bi potem šel? Jaz verjamem vam 110%.

Ti moras verjeti ker imas koristi od tega in dodatkov
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Valda slovence se kle jebe pa prepricuje, kdo pa ima najvec od tega? “Vojni dobickarji” preprodajalci mask, testov in tisti ki vlecejo super duper dodatke.

Nodi24 pa ste v Romuniji v teh zlatih časih, za šamane vašega kova. Pridite nazaj. Veselimo se vašega prihoda in modrosti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

Dajte no fantje. Ona rešuje življenja :D

Ja, svoje z dodatki, pa da vmes spi na sihtu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Nedasemiveč je izjavil:

PCT v 24 urah postale mrtve črke na papirju

V četrtek in petek smo na štirih bencinskih servisih Petrol preverili, kako poteka točenje goriva. Prav nikjer nas niso več vprašali po PCT potrdilu. Zakaj je tako, smo spet vprašali na Petrol, v pogovoru z zaposlenimi pa smo ob plačilu računa prejeli odgovore, da so bile grožnje in pritiski strank, ki niso želeli pokazati PCT pravila, nenormalni. Kar nam je prvi dan ob uveljavitvi potrdila PCT potrdila tudi ena od zaposlenih na bencinski črpalki, ki nas je s solzami v očeh spraševala po PCT potrdilu.

:))



odlične novice
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Ne skrbi, zivljenje in ljubezen vedno najdeta pot. Lepo da priznas da ste kovid dodatkarji. Sedaj je jasno kot crno na belem. Dohtarsja srenje pere mozge s cepljenjem.

Ampak, ampak... Šele sedaj opažam, da sem delal narobe. Cepljenje je treba ustaviti, ker potem ne bo več dodatkov. Ne bo več.... Neeeeeeeeee... Noben se cepit, ker Nodi24 potem ne bo več pobiral provizije od vernikov za Covid dodatke.

josipdare je izjavil:



Sredi pandemije? :))

Daj no, vsaj malo razmisli preden pritisnes poslji.

Obljubim, da bom v bodoče vedno razmišljal preden bom pošiljal. In pisal tako kot vi vidite svet. Vedno.

PrihajaNodi je izjavil:


:(:Dhahaha ona sama pokriva po tisoce kovid bolnikov ki se dusijo.

Kako lepo je videti, da se člani strinjamo.

Telbanc je izjavil:


Če se ti po debati z Nodijem odpirajo nova obzorja, pol mora biti tud z tabo dost hudo. :)):)):))

Hja, če se hočeš včlaniti v njegovo društvo moraš razmišljati TOČNO tako kot on. Drugače ne gre. :) Poglej kako lepo se pogovarjajo med sabo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Zdj si pa jezen in spet nagajas in trosis neumnost.
Upam da cim vec dodatkov se potegneta z zeno


Prosim za zaklep
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FilipF ::

Dame in gospodje, PCR (papaja test) še vedno daje pozitivne rezultate. Kovid lahko še vedno prebolite brez posledic. Ne bo pa protiteles, saj to pa za našo stroko ni pomembno. Ne se kregat za oslovo senco. Enostavne rešitve so najboljše.

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lepa in lahkotna tema je sedaj ko vemo da ste prakticno vsi vi kovid dodatkarji. Jasno, ste garali kot so medicinske sestre v bolnici franja, en zdravnik pa pokrije na tisoce bolnih kovid prehlajencev.

O Nodi24, ti si najboljši in najbolj pameten. Kako pravilne so tvoje trditve. NODIJA24 za ministra za zdravstvo. Prvi minister, ki preprosto ve.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Tvoja zena in ti sta Sonderkommando -Ta

Tudi takim se bo sodilo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ce bi se vrnili nazaj 75 let, se za vas ne bi koncalo lepo. Partizani so zmagali, nacisti ne.

Nodi24 prejšnji boj ste izgubili, v tem pa boste zmagali. Tudi če ste potomci poražencev, ste se dvignili iz pepela. :D

josipdare je izjavil:

Ce sredi pandemije lahko sama pokriva cel oddelek potem si zasluzi vsak cent.

Dragi blagajnik društva. Cent je premajhna enota.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ce bi se vrnili nazaj 75 let, se za vas ne bi koncalo lepo. Partizani so zmagali, nacisti ne.

Nodi24 prejšnji boj ste izgubili, v tem pa boste zmagali. Tudi če ste potomci poražencev, ste se dvignili iz pepela. :D

Nemci so vojno zgubili, tako kot jo boste vi in vasa taborisca
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Verjetno ima njegova žena še kakšne prste vmes pri prodaji hitrih testov.

Prste. Celo roko imava oba namočeno v med. CELO.

Jasno, zato pa nagajas tu in zelis koga prepricati v tvojo resnico.

Resnično imate prav Nodi24. Pojdite se cepit, da se ne boste rabili testirat. Emmm... Saj tako moram povedat, a ne? Da mi roka ostane v medu hitrih testov.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

PrihajaNodi je izjavil:

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ce bi se vrnili nazaj 75 let, se za vas ne bi koncalo lepo. Partizani so zmagali, nacisti ne.

Nodi24 prejšnji boj ste izgubili, v tem pa boste zmagali. Tudi če ste potomci poražencev, ste se dvignili iz pepela. :D

Nemci so vojno zgubili, tako kot jo boste vi in vasa taborisca


Potem pa beg v Argent... na Madžarsko* 8-)

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Dajte no fantje. Ona rešuje življenja :D

Kako pravilno. Kako navdihujoče. Trditev popolnoma drži. Na pravi poti ste, naš vrli tajnik.

PrihajaNodi je izjavil:


Ti moras verjeti ker imas koristi od tega in dodatkov

Dodatek v mojem življenju ste samo vi Nodi24. In nihče drug. Prosim verjemite mi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

FilipF ::

Pojdite se cepit ali pa na papaja test, pa je zgodba zaključena.

PrihajaNodi ::

111111111 Nevem kaj se razburjas in trolas tu. Nikogar vec ne bos preprical. Si pac butalec z nekonsistentimi izjavami.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Ja, svoje z dodatki, pa da vmes spi na sihtu

Kakšna enovrstična pronicljivost z vaše strani. Prav občudujem vas o Nodi24.

Mato989 je izjavil:


odlične novice

Joj, zate pa nimamo več prostora v vodilnih funkcijah. Boš moral biti samo član društva.

PrihajaNodi je izjavil:

Zdj si pa jezen in spet nagajas in trosis neumnost.
Upam da cim vec dodatkov se potegneta z zeno


Prosim za zaklep

Prosim ne zklepat teme, se šele dobro segrevam in pregrevam našega forumskega šamana Nodija24. :D

PrihajaNodi je izjavil:

Tvoja zena in ti sta Sonderkommando -Ta

Tudi takim se bo sodilo

Kako se spoznate na vse stvari o Nodi24. Nenehno me POZITIVNO presenečate. Morda ste pozitivni.

PrihajaNodi je izjavil:


Nemci so vojno zgubili, tako kot jo boste vi in vasa taborisca

Ampak vi Nodi24 je pa ne boste. 110% zaupam, da boste tokrat zmagali. Verjetno ste se od takrat kaj naučili.

Nedasemiveč je izjavil:


Potem pa beg v Argent... na Madžarsko* 8-)

Romunijo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

111111111 Nevem kaj se razburjas in trolas tu. Nikogar vec ne bos preprical. Si pac butalec z nekonsistentimi izjavami.

Uživam. Pač užitki butalca z nekonsistentmi izjavami, da vam o Nodi24 popestrim dan. Ker ste me tako lepo prosili.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Romunijo


Tu bos dobil glavo na kol je to delal Vlad Tepes
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

Fantje kam ste šli. Za društvo moramo biti vsaj 3. Nodi24 naš vodja?

PrihajaNodi je izjavil:

Romunijo


Tu bos dobil glavo na kol je to delal Vlad Tepes

Huh, za sekundo sem se že ustrašil, da nas je vaša svetloba zapustila. Prosim, še kakšno lepo primerjavo iz vaše nesknočne knjižnjice znanja. Naj se razlije svetloba po nas.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zdj si pa jezen in spet nagajas in trosis neumnost.
Upam da cim vec dodatkov se potegneta z zeno


Prosim za zaklep
Žena ne rabi vleči dodatkov. Ji zadošča nočna smena, ko vleče kaj drugega.
Dodatke rabi on. Za tolažbo.

PS5 se baje trenutno ne da dobiti. Niti za covid dodatke ne. Morajo biti dolge noči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Nedasemiveč ::

Držimo se teme. Pustimo zdaj koruptivne žene ob strani.

josipdare ::

111111111111 je izjavil:

Fantje kam ste šli. Za društvo moramo biti vsaj 3. Nodi24 naš vodja?


Nimam pojma kdo je ta nodi. Ocitno nekdo ki ga krivis za svoje mentalne prikrajsanosti.
Saj si ze pokazal svoje barve s tistim ko tvoja zena posilja ljudi k psihiatru da ljudje v resni stiski sedaj delajo samomore.

Je ze na facebooku in ljudje niso ravno kaj veseli ko fino placani serjete na glavo ljudjem ki se se sedaj komaj prebijajo skozi mesec. To tebe in tvoje zene seveda nic ne briga, ce bo za novega mercedesa je to majhna cena ki jo je zdravstvo pripravljeno placati.

PrihajaNodi ::

Medtem ko nase gnide priporocajo oz ce cepi eksperimentalne podgane ze 3x pa FDA:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

josipdare je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Fantje kam ste šli. Za društvo moramo biti vsaj 3. Nodi24 naš vodja?


Nimam pojma kdo je ta nodi. Ocitno nekdo ki ga krivis za svoje mentalne prikrajsanosti.
Saj si ze pokazal svoje barve s tistim ko tvoja zena posilja ljudi k psihiatru da ljudje v resni stiski sedaj delajo samomore.

Je ze na facebooku in ljudje niso ravno kaj veseli ko fino placani serjete na glavo ljudjem ki se se sedaj komaj prebijajo skozi mesec. To tebe in tvoje zene seveda nic ne briga, ce bo za novega mercedesa je to majhna cena ki jo je zdravstvo pripravljeno placati.

In iz takih zgodbic vi potem dobivate resnico. Hvala za to. Tudi jaz si bom naredil printscreen, da pokažem kako na javnem forumu jemljete vse kot sveto resnico. :D Če je možno še printscreen od facebooka, da imam zaokroženo celoto. Sam ga namreč ne uporabljam. Zaradi dezinformacij.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Nedasemiveč ::

Si ravnokar priznal, da si se lagal? Glup ko Hojs.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Itak bo FDA spremenil mnenje, kot so na zacetku trajbali za otroke in nosecnice. Ne delajo logerjev kar tako tri krasne pa sprejemajo zakonodajo na podlagi "pandemije". Medtem pa izrael sopa ze 4 dozo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

feryz je izjavil:

Žena ne rabi vleči dodatkov. Ji zadošča nočna smena, ko vleče kaj drugega.
Dodatke rabi on. Za tolažbo.

PS5 se baje trenutno ne da dobiti. Niti za covid dodatke ne. Morajo biti dolge noči.

Niso vse ženske iste. BOš že našel kakšno, ki bo imela samo tvojega v ustih.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

feryz je izjavil:

Žena ne rabi vleči dodatkov. Ji zadošča nočna smena, ko vleče kaj drugega.
Dodatke rabi on. Za tolažbo.

PS5 se baje trenutno ne da dobiti. Niti za covid dodatke ne. Morajo biti dolge noči.

Niso vse ženske iste. BOš že našel kakšno, ki bo imela samo tvojega v ustih.

Ti je nisi. Itak daje zastonj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Držimo se teme. Pustimo zdaj koruptivne žene ob strani.

Najprej jih morate imet, da jih pustite ob strani.

PrihajaNodi je izjavil:

Medtem ko nase gnide priporocajo oz ce cepi eksperimentalne podgane ze 3x pa FDA:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

O Nodi24, si že zamenjal kanal kjer dobivaš preverjenje informacije. Šamanstvo se priklaplja v subdimenzijo, da pridobi relevantne kozmične podatke.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Držimo se teme. Pustimo zdaj koruptivne žene ob strani.

Najprej jih morate imet, da jih pustite ob strani.


Kaj ne vidis da so nekateri ze spregladali tele orgazmicne pravlljice o mnozicnem umiranje od vas plancev?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
13 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako boste izpolnili CT pogoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13616782 (12981) BigWhale

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
933108690 (97228) widj3098dj32

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1072112511 (91538) Utk

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722241015 (220100) Conini

Več podobnih tem