» »

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju?

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju?

««
2 / 16
»»

FireSnake ::

PrimoZ_ je izjavil:


1) Tisto je povzeto po mnenju pravnika. Njemu se pritoži.

2)Budala.


Hvala, da si to napisal takoj. Res hvala (ostale bedarije nisem rabil brati - je bilo v uvodu dovolj)!

1) OK.

2) Kdo je budala, če ti rit ližeš pravniku? :))

Se lahko še bolj norčuješ iz sebe?
Budala (po tebi povzeto - ponižujejo samo tisti, ki jim zmanjka argumentov - hvala, da si se razgalil) :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PrimoZ_ ::

Pritoži se ker v ustavi ni točno opredeljena varnost.

Pa še vedno čakam tvoj citat, kje si me pošolal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

FireSnake ::

PrimoZ_ je izjavil:


ampak drugi imajo pa pravico do življenja v varnem okolju.


Okolje cepljenih je varno okolje: PO TVOJE.
Ker ti je treba še enkrat napisati: niti svojega pisanja ne razumeš (žal)?
ko sem te našolal si začel opletati o verjetnosti (prepozno)!
A moram zdaj od citata do citata?
Ne, nisi vreden (četudi bi zahteval, jaz tebi ne dolgujem ničesar) ... ker ... žal mi je, a si preveč neumen (izhajam iz tega, da niti SVOJEGA pisanja ne razumeš).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

PrimoZ_ ::

Haha, kmet zarukan pojdi nazaj v šolo.
Aja ne moreš ker nisi cepljen in si samo cepec.

In ja če smo cepljeni je okolje varno. Če nismo pa pač ni.

Samo nekateri se radi delate bedake in iščete dlako v jajcu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

illion ::

mr_chai je izjavil:

A je kdo tukaj, ki ni antivaxxer in se vseeno ni šel cepit, tako kot jaz ?


Jaz. Bi se skoraj ze sel in so zdej to bolanijo uvedl. Bom sel ko bo konec.

Nedasemiveč ::

Me zanima kako bo to jutri izgledalo na trgu republike ob 18:00, ko bodo protestniki želeli po novo gajbo pira v Maxi center, pa bodo zavračali, ker so trgovski center :))

Zgodovina sprememb…

Reycis ::

Fantje, zakaj takšne težke besede?
Diversity is our greatest strength

Nedasemiveč ::

Reycis je izjavil:

Fantje, zakaj takšne težke besede?


Vojna je.

FireSnake ::

PrimoZ_ je izjavil:

Haha, kmet zarukan pojdi nazaj v šolo.
Aja ne moreš ker nisi cepljen in si samo cepec.

In ja če smo cepljeni je okolje varno. Če nismo pa pač ni.

Samo nekateri se radi delate bedake in iščete dlako v jajcu.


Aja, še več poniževanja, ko ti popolnoma zmanjka argumentov?
Gre še bolj patetično?
Res si si lepo nastavil ogledalo in pokazal koliko si vreden.

Jaz na tej točki neham, ker z (dokazano polpismenem) primitivcem nimam kaj za debatirat.

Ti pa lahko "budajliraš" še naprej (ali kako pač to gre - po tvoje).

Nedasemiveč je izjavil:

Reycis je izjavil:

Fantje, zakaj takšne težke besede?


Vojna je.


Kakšna vojna?
Lajanje prek neta, ker tipkovnica vse prenese.
Poglej mojega sogovornika!

Vojna bo, ko bo McDonald's sredi gozda (beri: nikoli)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

PrimoZ_ ::

Hvala za potrditev, da je s cepljenjem življenje varno.

Več bo precepljenih, bolj varno bo za vse.

Vsi imamo pravico bivanja v varnem okolju!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Telbanc ::

PrimoZ_ je izjavil:

Hvala za potrditev, da je s cepljenjem življenje varno.

Več bo precepljenih, bolj varno bo za vse.

Vsi imamo pravico bivanja v varnem okolju!


Čez 9 mesecev nova pikica, podpis da na lastno željo in odgovornost ali pa boš postal antiwax.:)):D:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

gozdar1 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Hvala za potrditev, da je s cepljenjem življenje varno.

Več bo precepljenih, bolj varno bo za vse.

Vsi imamo pravico bivanja v varnem okolju!


"Ukrepi" so precej bolj nevarni kot virus.

PrimoZ_ ::

Telbanc je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Hvala za potrditev, da je s cepljenjem življenje varno.

Več bo precepljenih, bolj varno bo za vse.

Vsi imamo pravico bivanja v varnem okolju!


Čez 9 mesecev nova pikica, podpis da na lastno željo in odgovornost ali pa boš postal antiwax.:)):D:))

Poglej Dance, so se precepili in odpravili ukrepe.

Če bo treba 3jo dozo, bo to samo zato, ker imamo preveč cepcev, ki bodo vlekli to agonijo še naprej.

Pa verjetno ne bo potrebe po tretji dozi, ker se boste šli v zadostni meri pošpikat. Samo sedajle bo še kak teden ali dva cepetanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

PacificBlue ::

gozdar1 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Hvala za potrditev, da je s cepljenjem življenje varno.

Več bo precepljenih, bolj varno bo za vse.

Vsi imamo pravico bivanja v varnem okolju!


"Ukrepi" so precej bolj nevarni kot virus.


Ljudje so ljudem največja grožnja.

Strahovi v glavi in misli potencirajo stvari x100.

Eni rabijo malce Zena v sebi.

PrimoZ_ ::

Točno to, strahove imate v glavi in z njimi dušite celo družbo.

Če bi bili malo bolj razumni, kot recimo danci, bi danes imeli konec ukrepov in preverjanj PCT.

memnon ::

PrimoZ_ je izjavil:

Tvoje pravice so omejene s pravicami drugih.
Ti imaš pravico se ne cepit, ampak drugi imajo pa pravico do življenja v varnem okolju.
Zato je kompromis da upoštevamo tudi P in T.
V diktaturi bi pa šli od hiše do hiše pa vse pospikal in konec zgodbe.


Ok, torej absolutna varnost obstaja. Če nočete biti izpostavljeni nevarnostim, ki jih povzročajo drugi ljudje, je edini način, da se zaprete v sobo. Kje ste bili ko je razsajala gripa, avtobusi, trgovine,.. pa polni? In ja, kompromis je tak, da onemogoča mnoge osnovne življenjske stvari. Na primer, kljub temu, da redno plačujem zdravstveno zavarovanje, ne morem več do svojega zdravnika, ne da bi za to plačal. Zato je po mnenju nekaterih neustaven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: memnon ()

boolsheat ::

PrimoZ_ je izjavil:

Hvala za potrditev, da je s cepljenjem življenje varno.

Več bo precepljenih, bolj varno bo za vse.

Vsi imamo pravico bivanja v varnem okolju!


Potencialno je bolj varno za tistega, ki je cepljen... Na okolico pa pri delti nima posebnega vpliva:

“We put the samples onto cells, and the cells died when they got infected. And so that clearly demonstrates that there is virus there, and that it's infectious,” Riemersma explains.

If vaccinated people can still produce a lot of infectious viruses, it means they can spread the virus as easily as those who are not vaccinated.

https://www.medrxiv.org/content/10.1101...

Colt1911 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Telbanc je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Hvala za potrditev, da je s cepljenjem življenje varno.

Več bo precepljenih, bolj varno bo za vse.

Vsi imamo pravico bivanja v varnem okolju!


Čez 9 mesecev nova pikica, podpis da na lastno željo in odgovornost ali pa boš postal antiwax.:)):D:))

Poglej Dance, so se precepili in odpravili ukrepe.

Če bo treba 3jo dozo, bo to samo zato, ker imamo preveč cepcev, ki bodo vlekli to agonijo še naprej.

Pa verjetno ne bo potrebe po tretji dozi, ker se boste šli v zadostni meri pošpikat. Samo sedajle bo še kak teden ali dva cepetanja.


A je res še katera owca tako naivna da misli da bo če bo ustregla volku (režimu)da bo potem svobodna ????!!!!
Volk=vlada -režim , faking owca pa si ti ! Gledaj owca glupa !

Lahko se cepiš še 100X , vedno bo prišel novi "soj".

PrimoZ_ ::

Hitro vzami svojo dozo ivermektina.
Beee, beeee

Nedasemiveč ::

PrimoZ_ je izjavil:

Hitro vzami svojo dozo ivermektina.
Beee, beeee


Ivermektin je vzel tudi Joe Rogan potem, ko mu je to zdravilo predpisal doktor, ki je pozdravil na tisoče pacientov s Covid19.

Torej?

PrimoZ_ ::

Beee beeee

Nedasemiveč ::

PrimoZ_ je izjavil:

Beee beeee


nice argument.



"I literally got it from the doctor".

Zgodovina sprememb…

Colt1911 ::

Ne rabim jaz ničesar , to " kugo" sem že prebolel in sem 6 do 13x bolj odporen nanjo kot ti z svojom fazarem. Mi pa greste na kurac pičke strahopetne , ki se bojite preboleti ta prehlad. Ker preboleti je edina rešitev , tvoj fajzer ni vreden pol pizde mrzle vode. Ampak pičke se bojite krepnit. Ne boj se , bog te je dal , hudič pa te bo vzel , ti owvca strahopetna !:))

PrimoZ_ ::

Vse vas bodo pošpikal, vse :))

Nedasemiveč ::

PrimoZ_ je izjavil:

Vse vas bodo pošpikal, vse :))


Mogoče res. Ampak ko bomo mi prvi jab dobili, boš ti že na osmem :))

IL_DIAVOLO ::

PrimoZ_ je izjavil:

Vse vas bodo pošpikal, vse :))


Ko bomo sami tako želeli, nic prej.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrimoZ_ ::

Nedasemiveč je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Beee beeee


nice argument.



"I literally got it from the doctor".


The telehealth site is one of numerous online providers that have moved to capitalize on the surge in demand for ivermectin as Covid-19 cases rise across the US. The drug, an anti-parasitic used in both humans and livestock, has become the latest in a series of much-hyped medications for which doctors say there is no conclusive evidence they work to treat coronavirus.

Driving the ivermectin frenzy is a cottage industry of advocacy groups, anti-vaccine activists and telehealth companies. Touting the drug as a “miracle cure” for Covid-19, these groups have rapidly risen to prominence, finding a fervent audience among conservative media figures, the vaccine-hesitant and people desperate to treat loved ones suffering from the virus.

one-half ::

memnon je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tvoje pravice so omejene s pravicami drugih.
Ti imaš pravico se ne cepit, ampak drugi imajo pa pravico do življenja v varnem okolju.
Zato je kompromis da upoštevamo tudi P in T.
V diktaturi bi pa šli od hiše do hiše pa vse pospikal in konec zgodbe.


Ok, torej absolutna varnost obstaja. Če nočete biti izpostavljeni nevarnostim, ki jih povzročajo drugi ljudje, je edini način, da se zaprete v sobo. Kje ste bili ko je razsajala gripa, avtobusi, trgovine,.. pa polni? In ja, kompromis je tak, da onemogoča mnoge osnovne življenjske stvari. Na primer, kljub temu, da redno plačujem zdravstveno zavarovanje, ne morem več do svojega zdravnika, ne da bi za to plačal. Zato je po mnenju nekaterih neustaven.


Tole, da ne mores vec do svojega zdravnika je navadna laz. Seveda lahko gres, samo preverit se moras prej.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Nedasemiveč ::

PrimoZ_ je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Beee beeee


nice argument.



"I literally got it from the doctor".


The telehealth site is one of numerous online providers that have moved to capitalize on the surge in demand for ivermectin as Covid-19 cases rise across the US. The drug, an anti-parasitic used in both humans and livestock, has become the latest in a series of much-hyped medications for which doctors say there is no conclusive evidence they work to treat coronavirus.

Driving the ivermectin frenzy is a cottage industry of advocacy groups, anti-vaccine activists and telehealth companies. Touting the drug as a “miracle cure” for Covid-19, these groups have rapidly risen to prominence, finding a fervent audience among conservative media figures, the vaccine-hesitant and people desperate to treat loved ones suffering from the virus.


Roganu je očitno pomagalo. Sem pa sam prebolel Covid brez zdravil.

"for which doctors say there is no conclusive evidence they work to treat coronavirus."

Kateri zdravniki? Ozadje zdravnikov? Lobij ;)

one-half je izjavil:

memnon je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tvoje pravice so omejene s pravicami drugih.
Ti imaš pravico se ne cepit, ampak drugi imajo pa pravico do življenja v varnem okolju.
Zato je kompromis da upoštevamo tudi P in T.
V diktaturi bi pa šli od hiše do hiše pa vse pospikal in konec zgodbe.


Ok, torej absolutna varnost obstaja. Če nočete biti izpostavljeni nevarnostim, ki jih povzročajo drugi ljudje, je edini način, da se zaprete v sobo. Kje ste bili ko je razsajala gripa, avtobusi, trgovine,.. pa polni? In ja, kompromis je tak, da onemogoča mnoge osnovne življenjske stvari. Na primer, kljub temu, da redno plačujem zdravstveno zavarovanje, ne morem več do svojega zdravnika, ne da bi za to plačal. Zato je po mnenju nekaterih neustaven.


Tole, da ne mores vec do svojega zdravnika je navadna laz. Seveda lahko gres, samo preverit se moras prej.


Torej moraš zdrav do zdravnika, ki naj bi te zdravil?

Zgodovina sprememb…

one-half ::

Colt1911 je izjavil:


Volk=vlada -režim , faking owca pa si ti ! Gledaj owca glupa !


Glede na popularen nacin pisanja za mlajse od 15, se mi zdi, da si zgresil temo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrimoZ_ ::

Beeee beeee

Smo že 15ga.
Upam da ste do časa tankal. Pa tako dalje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

one-half ::

U pa res... ja, najlepse zelje tudi z moje strani, bom nazdravil s kolegi v gostilni danes, za antivaxersko mentalno zdravje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Nedasemiveč ::

one-half je izjavil:

U pa res... ja, najlepse zelje tudi z moje strani, bom nazdravil s kolegi v gostilni danes, za vase mentalno zdravje.


Jaz bom tudi nazdravil v gostilni. Jaz kot preboleli, drugi kolega cepljen in tretji kolega brez PCT-ja, ker so mu zbili čas prebolevnosti.

Itak pa kelnarja poznamo, pa mu nebo težil :D

ripmork ::

PrimoZ_ je izjavil:

Beeee beeee

Smo že 15ga.
Upam da ste do časa tankal. Pa tako dalje.

Verjetno so se nekateri tkole znajdli 8-):))



Strokovnjaki sicer močno odsvetujejo tankanje v vrečke, sam določen del populacije zelo rad ignorira mnenje strokovnjakov... >:D

Colt1911 ::

Kje ti vidiš kake strokovnjake ? Jaz vidim samo politiki prodane duše !;(

nuclear ::

one-half je izjavil:

U pa res... ja, najlepse zelje tudi z moje strani, bom nazdravil s kolegi v gostilni danes, za antivaxersko mentalno zdravje.

V sloveniji sicer ne zivim ze kar nekaj casa, ampak folk kot je tale ovca se zgleda obstaja. Srecno, in upam da res ni v tem odmerku kaksna sekvenca, ki si je ti ne bi zelel. Vladi pa smo vedno zaupal ane. Vedno smo bli veseli kako vlada vedno opravi obljubljeno ane. Vedno so storili tisto kar so obljubili clovestvu. Ahjej.

Iq test, ne pandemija. Ubogi ljudje, namesto da bi se borili, se podredijo. Glavni razlog za ta nevidni sovraznik, so si pa tko izmislili zaradi overleverage na trgu z financnimi instrumenti. Covid je hoax, agenda pa ni samo ena. Agend je ze od zacetka vec. Testiranje mRNA na govedu (srednji klasi in revnih), verjetno tudi injectiranje hiv podobne sekvence, razlog za printanje 30% USD supplya v enem letu, da se lahko injectira likvidnost v trge, da lahko 1% prijatelji lepo zaprejo svoje overleveragane pozicije brez da crashajo trg delnic itd itd. Iq test, ne pandemija.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

Nedasemiveč ::

PrimoZ_ je izjavil:

Kateri neustavni del?



Vladni odlok o izpolnjevanju pogoja PCT je nezakonit in protiustaven, trdijo v Civilni iniciativi slovenskih pravnikov

https://pravda.si/post/603356/vladni-od...

Scaramouche ::

Danes ob 18h protest pred parlamentom, vse ki lahko pridejo vabijo...

Webmojster ::

Scaramouche je izjavil:

Danes ob 18h protest pred parlamentom, vse ki lahko pridejo vabijo...


A bo pogoj za udeležbo PCT?

memnon ::

one-half je izjavil:

memnon je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tvoje pravice so omejene s pravicami drugih.
Ti imaš pravico se ne cepit, ampak drugi imajo pa pravico do življenja v varnem okolju.
Zato je kompromis da upoštevamo tudi P in T.
V diktaturi bi pa šli od hiše do hiše pa vse pospikal in konec zgodbe.


Ok, torej absolutna varnost obstaja. Če nočete biti izpostavljeni nevarnostim, ki jih povzročajo drugi ljudje, je edini način, da se zaprete v sobo. Kje ste bili ko je razsajala gripa, avtobusi, trgovine,.. pa polni? In ja, kompromis je tak, da onemogoča mnoge osnovne življenjske stvari. Na primer, kljub temu, da redno plačujem zdravstveno zavarovanje, ne morem več do svojega zdravnika, ne da bi za to plačal. Zato je po mnenju nekaterih neustaven.


Tole, da ne mores vec do svojega zdravnika je navadna laz. Seveda lahko gres, samo preverit se moras prej.


Sej pravim, da ne moreš, ne da bi imel dodatne stroške. Kolikor vem je testiranje plačljivo. Seveda obstaja možnost, da pokličeš zdravnika in rečeš, da te boli grlo in smrkaš. Potem dobiš brezplačen pcr test.

c3p0 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Zakaj pa na novi24 ni na naslovnici o novem neustavnem odloku? Klikneš na njihovo stran, se zdi, da korone sploh ni med nami. Kot, da bi v Jugoslaviji pod diktaturo živel hehe


To je vse v dobro nas, le da nekateri tega še ne vemo.

Runnagain ::

Zanimivost, v razmislek:

Če gremo brati odlok po črki, velja naslednje:
- uporabnik storitve mora za izvedbo le te imeti PCT
- izvedba testiranja oz. cepljenja je storitev
- vsak netestirani, kot uporabnik storitve, se torej ne more iti ne testirat, ne cepit, ker ne izpoljuje PCT, testa torej kot tak ne more it opravit...pa smo v dead loopu, kako priti do testa, ki je pogoj za vse.

V odloku storitvi testiranja in cepljenja nista navedeni med izjemami.

Zakaj cepilni centri ne spoštujejo odloka in cepijo uporabnike, ni ne izpolnjujejo pogoja PCT?

Zgodovina sprememb…

one-half ::

Nedasemiveč je izjavil:

one-half je izjavil:

U pa res... ja, najlepse zelje tudi z moje strani, bom nazdravil s kolegi v gostilni danes, za vase mentalno zdravje.


Jaz bom tudi nazdravil v gostilni. Jaz kot preboleli, drugi kolega cepljen in tretji kolega brez PCT-ja, ker so mu zbili čas prebolevnosti.

Itak pa kelnarja poznamo, pa mu nebo težil :D


Mogoce pa hodimo v isto gostilno in bo kelnar kmalu tezil.

https://e-uprava.gov.si/podrocja/drzava...

nuclear je izjavil:

Vladi pa smo vedno zaupal ane. Vedno smo bli veseli kako vlada vedno opravi obljubljeno ane. Vedno so storili tisto kar so obljubili clovestvu.


To, ce si vladi kdaj zaupal samo se nadaljno kaze, tvojo nerazgledanost. SDSu ne mores zaupat pri nicemer, nikjer. Ampak ja, antivaxer in zaupa vladi, to dvoje gre pribljizno v enak manjko intelekta.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

c3p0 ::

one-half je izjavil:


To, ce si vladi kdaj zaupal samo se nadaljno kaze, tvojo nerazgledanost. SDSu ne mores zaupat pri nicemer, nikjer. Ampak ja, antivaxer in zaupa vladi, to dvoje gre pribljizno v enak manjko intelekta.


SDS je zelo pro-vax, ne more antivaxer zaupat vladi, niti v sarkazmu.

Pa piše se približno. Da v istem stavku pišeš o pomanjkanju intelekta, je vsaj ironično.
Not a grammar nazi, a dajmo malo več brat, ne le po forumih svetit.

Machete ::

Da ne bi kdo res od vas upošteval tole najnovejše skropucalo od terorja nad nami.
Ne odpirajte in podpirajte te pandorine skrinje, ker boste kmalu šteli kreditne točke za obisk horsburgerja ali muzeja.

Tanka naj vam kdo drug, drugam pa ne hodit pač. V službi pa povejte, da ali normalno kot ljudje naprej ali pa odpoved.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

HappyPills ::

Antivexxersko vodstvo je izdalo ukaz: Ostanite doma!
Priporočajo tudi nošenje mask, da se ne okužite od cepljenih. Ter seveda da držite distanco od cepljenih. Ker ne veste kdo je cepljen kdo ni, se je najbolje izogibat prostorom kjer je potreben PCT. Kdor se bo cepil bo izločen iz društva anitevexxerjev Valhunov bes naj ga trešči!

Zgodovina sprememb…

one-half ::

c3p0 je izjavil:

one-half je izjavil:


To, ce si vladi kdaj zaupal samo se nadaljno kaze, tvojo nerazgledanost. SDSu ne mores zaupat pri nicemer, nikjer. Ampak ja, antivaxer in zaupa vladi, to dvoje gre pribljizno v enak manjko intelekta.


SDS je zelo pro-vax, ne more antivaxer zaupat vladi, niti v sarkazmu.

Pa piše se približno. Da v istem stavku pišeš o pomanjkanju intelekta, je vsaj ironično.
Not a grammar nazi, a dajmo malo več brat, ne le po forumih svetit.


To pa ti mislis, tule je vecina antivaxerjev SDSovcev, ne samo to, SDSu krizne razmere odlicno pasejo, sploh, ce jim rata volitve zavleci, pa se toliko bolje.

Pac nisem zdaj jaz kriv, ce si preneumen, da bi to dojel. Oni se bojo ze cepili, uradno bojo zagovarjali cepljenje (ker drugace zaradi EU ne smejo), pa svoje volilce bojo tudi spravili na cepljenje, za vse ostale pa raje vidijo, ce se ne grejo cepit. Ker jim koristi, sploh, ce za volitve sprejmejo kaksne bolj konkretne ukrepe.

Sicer si pa poglej koliko denarja je vlada namenila za reklamno kampanijo za cepljenje. 56k eurov. Pa se to je vecino dobila Demokracija in se neka drug njihov portal, ki je se malo pred tem siril antivaxerske lazi.

Bo treba zaceti malo razmisljati, kdor je proti vladi se gre cepit. Vsi ostali jim pa uslugo delate.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

ubermensch ::

Dokler ne bo precepljenost odrasle populacije 90%. In manjši popravek: odloki niso neustavni, se vidi, da ne veste o čem govorite.

one-half ::

ubermensch je izjavil:

Dokler ne bo precepljenost odrasle populacije 90%. In manjši popravek: odloki niso neustavni, se vidi, da ne veste o čem govorite.

Seveda, ze predispozicija teme, njen naslov, je napacen.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kotanyi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Tvoje pravice so omejene s pravicami drugih.
Ti imaš pravico se ne cepit, ampak drugi imajo pa pravico do življenja v varnem okolju.
Zato je kompromis da upoštevamo tudi P in T.
V diktaturi bi pa šli od hiše do hiše pa vse pospikal in konec zgodbe.


Jaz bom, kot dvakrat cepljen, takole rekel. Vlada ima dolžnost, da takšne strašno hude posege v svobodo posameznika in gospodarske pobude sprejema premišljeno, utemeljeno, v skladu z zakonom in s širokim konsenzom stroke. Če smatrajo, da so zadeve zares tako kritične, bi morali v DZ zopet razglasiti epidemijo in pridobiti širši politični in strokovni konsenz.

Namesto tega imamo vladanje z dekreti in Hojsanje. Da gre pri celi stvari za prisilo v cepljenje, niti ni skrivnost. Zdaj, koliko je obvezno cepljenje potrebno, ne bom sodil, ker nisem stroka, vsekakor pa bi se moralo prav vsakemu od vas malce zataknit v grlu ko vidite, kdo in na kakšen način ima kontrolo nad takšnimi stvarmi.

Cepiva me ni niti najmanj strah. Vlade, ki vlada na tak način kot tile, pa precej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()
««
2 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako boste izpolnili CT pogoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13614724 (10923) BigWhale

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
93393851 (82389) widj3098dj32

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
107296925 (75952) Utk

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722221046 (200131) Conini

Več podobnih tem