» »

PC phone

PC phone

auto ::

A obstaja kak zastonj program ki spremeni computor v telefon.......navaden telefon ki se priklopi na domaco linijo in ne preko interneta.

kaj vse rabis za to recimo kej posebnga na modemu al kaj

jest sem najdu sam ip softphone ki pa zal ni zastonj ce je to neki takega

hvala
back

pivmik ::

nE MOREŠ
Moreš imet poseben modem ki ima "VOICE". Pa zraven modema moreš dobit software/program ki je posebej pisan za ta modem s katerim se da klicati direkt preko računalnika. Pa mislim da more imet modem odzadaj audio vhode(mikrofon) in izhode(zvočniki) za se uspešno pogovarjat.
Z navadnimi 4000SiT modemi se ne da.

Z ISDN modemi pa s menda da, ne nemški program je bil, verjetno pa jijh je zdej več takih porgrramov.
LP, Gregor GRE^

alesrosina ::

mhm, kulkr jst vem, je ze v windowsih vkljucen tak programcek ..... rabis seveda se zvocno za slusalke in mikrofon.
Drgac pa ce ni windowsih se zihr da. Mal poglej v windows help, uporabna zadevca. Tudi gugl ni odvec.

Jok3r ::

Win98 je mel neki takiga, da si lahko klical 0:) ...

pivmik ::

tuci xpji imajo - phone dialer, samo zvok ne dela.
Točno kot je ime programčka, z njim lahko samo pokličeš eno telefonsko, pogovarjat pa se ne moreš, v najboljšem primeru lahko slušuš kaj govori uni na drugi strani.
LP, Gregor GRE^

OmegaBlue ::

Mah da se klica samo analogni modem moreš met, tudi z motorolco za 2k se da klicat.

samo uštekaj slušalke pa mikrofon, pojdi pod start->run napiši dialer, vpiši tel številko in kliči..
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

auto ::

sem probu s tem windows programom sem ze mal blizje sam jest klicocega se kr ne cujem on pa me?

sem probu ze s tremi programi prej enim celo original iz cdja od modema pa nisem mogu nic slisat edino kar mi je ratal da sem lahka sporocilo pustu in se je slisal normalno med pogovorom pa nic

Mogoce mam kej narobe vstekan ..........recimo ko govorim v mikrofon sebe slisim na slusalkah ali zvocnikih. govorecega na drugi strani pa nic.......

nimam vec idej

pomoc
back

auto ::

U.S.Robotics 56K voice win 1806
----modem

Jok3r ::

PS
Zakaj si pa nebi kupil navadni analogni telefon (sej je itaq cis pocen) in ga vzadaj prikljucil na modem :\ ...

pivmik ::

to sporočilo je bilo izbrisano
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

Jok3r ::

PicNiK: majo pa slusalko :) ...

auto ::

Zakaj nebi kupil navadni telefon?

Zato ker na ta nacin imam lahko se tajnico in proste roke med telefoniranjem.........

Pa se mal drugac je
back

Spajky ::

rabiš program, ki zna uporabljat voice funkcijo tvojega modema in ima speakerphone funkcijo; google ...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

poweroff ::

Tule je ena modifikacija, s pomočjo katere na zvočno priključiš navadno telefonsko slušalko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dial-up Telefon

Oddelek: Pomoč in nasveti
7895 (667) Cervantes
»

VOIP siol

Oddelek: Omrežja in internet
263012 (2169) poweroff
»

Klepetajte preko interneta bolj kvalitetno kot preko telefona! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
848563 (5114) Gandalfar
»

Zelo čuden pojav!!! Ko greš z modemom na internet, plačaš, kot da bi klical v cono 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
885400 (4020) sketch
»

Telefonski klic z compom

Oddelek: Strojna oprema
81058 (865) Cokolesnik

Več podobnih tem