» »

Ukrepi C19, mnenje

Ukrepi C19, mnenje

Temo vidijo: vsi
««
11 / 14
»»

Mato989 ::

Ukrepi so neustavni to čivkajo že Vrabčki na strehi, epidemije ni razglašene, PCT ne velja, jaz sem danes mojim na šihtu povedal da ne mislim se uklanjat nobenemu PCT ukrepu... direktor že razmišlja čeprav je vakser da bo enostavno VSE zaposlene pooblastil za preverjanje PCT pogoja in sami sebe preverjamo

Uvidel bo tudi on da če nas polovica da odpoved lahko izgubi vse pogodbe ker ne bo mogel zadostit zahtevam podpore itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

one-half ::

Pa dajte pustiti Nodija, je pac stopil iz antivaxerskega enoumja in postal normalen clovek. A ni dobrodosla sprememba, se vedno bolje kot razne redkvice ipd., ki trmoglavijo, tudi, ce nimajo prav. Sicer bo za vse vecne case na forumu obveljal za naivca, ki verjame tudi najvecjim neumnostim, ampak to so druge stvari, mu boste v drugih temah lahko povedali dokler bo forum obstajal.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Invictus ::

Ne, Nodi se je vclanil v SDS...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

one-half ::

Mato989 je izjavil:

Ukrepi so neustavni to čivkajo že Vrabčki na strehi, epidemije ni razglašene, PCT ne velja, jaz sem danes mojim na šihtu povedal da ne mislim se uklanjat nobenemu PCT ukrepu... direktor že razmišlja čeprav je vakser da bo enostavno VSE zaposlene pooblastil za preverjanje PCT pogoja in sami sebe preverjamo

Uvidel bo tudi on da če nas polovica da odpoved lahko izgubi vse pogodbe ker ne bo mogel zadostit zahtevam podpore itd...


Ja, saj ga razumem. Nabral si je nesposoben in neinteligenten kader, zdaj pa mora ziveti s tem.

Invictus je izjavil:

Ne, Nodi se je vclanil v SDS...

:)) Ceprav mislim, da ne, ravno SDSovski volilci so tisti, ki prepricujejo ljudi naj se ne cepijo. Njim krizne razmere ustrezajo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Mato989 ::

one-half je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ukrepi so neustavni to čivkajo že Vrabčki na strehi, epidemije ni razglašene, PCT ne velja, jaz sem danes mojim na šihtu povedal da ne mislim se uklanjat nobenemu PCT ukrepu... direktor že razmišlja čeprav je vakser da bo enostavno VSE zaposlene pooblastil za preverjanje PCT pogoja in sami sebe preverjamo

Uvidel bo tudi on da če nas polovica da odpoved lahko izgubi vse pogodbe ker ne bo mogel zadostit zahtevam podpore itd...


Ja, saj ga razumem. Nabral si je nesposoben in neinteligenten kader, zdaj pa mora ziveti s tem.

Invictus je izjavil:

Ne, Nodi se je vclanil v SDS...

:))


Ta "nesposoben" kader mu dela plus... tudi če ni cepljen...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

one-half ::

Mato989 je izjavil:

Ta "nesposoben" kader mu dela plus... tudi če ni cepljen...


Seveda, tudi gnoj je dober za na njivo, seveda zgolj in samo v prenesenem pomenu.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

feryz ::

Evo, jaz spoštujem ukrepe. Nabavil smeti za izvajanje le teh.

Jazon ::

Mato989 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Še nekaj fake MSM statistike

99.5% vseh smrti v UK v prvi polovici 2021 je bilo necepljenih.
"Just 256 deaths (0.5%) were people who were both fully vaccinated and who had their first positive PCR test at least 14 days after their second dose."

https://news.sky.com/story/covid-19-ful...

Da vidimo spin zdaj.

Spin docotors. Go go go!


Ti bom jaz povedal... glej enako časovno obdobje... me zanima kaki bodo podatki za to zimo, če bo še vedno 99,5% necepljenih umrlo... ne moreš primerjat podatkov ko je blo 1% cepljenih ali 0%

A narediva enak test za 1. polovico 2022? pa da vidima

Jazon je izjavil:

Jaz bi necepljene kolegice in kolege opomnil na sledeče podatke o pandemiji in dovoljenju za cepivo:

- WHO je pandemijo razglasila marca 2020 in do danes še ni preklicana.
- FDA je izdala polno dovoljenje za mRNA cepivo proizvajalca Pfizer / Biontech 23.8.2021 in sicer za cepljenje proti Covid-19 z dvemi odmerki. Pfizer je po prejetju napovedal, da bo pričel z pošiljanjem podatkov za pridobitev dovoljenja za tretji požitiveni odmerek.
- Moderna je 26.8.2021 pri FDA zaključila s posredovanjem vseh podatkov za izdajo licence za njihovo mRNA cepivo proti Covid-19. Pfizer/Biontech je licenco pridobil 97 dni po kompletni vlogi.

Torej WHO pravi da še imamo pandemijo in cepivo Pfizer / Biontech ima od 23.8.2021 polno dovoljenje. Prej je imel t.i. "emergency use approval".




In tudi če WHO razglasi pandemijo je to za naš PRAVNI SISTEM nepomembno... če v državi ni razglašene epidemije je vse ostalo bv


Ja WHO je pandemijo razglasil 11.marca 2020.

Zdaj kar se prava tiče lahko napišem le to: Težave kot so pri nas, ko se na razumevanju PRAVNEGA SISTEMA (krovni zakon -> uredba -> predpis) lomijo kopja zaradi nekaj politično agitiranih sodnikov in pravnikov, imajo tudi drugje po svetu. Da boste imeli teoretiki zarot, pardon necepljeni, dejansko neko izhodišče v smislu leta 1984: Pozimi letos je nekdo v EU dal pobudo za pripravo mednarodne pogodbe v zvezi s preventivo in pripravljenostjo na pandemijo. V tem trenutku je dokument v pripravi in z malo sreče bo vseh 194 držav članic WHO novembra letos to mednarodno pogodbo tudi podpisalo.
In naši vrli pravniki bodo potem končno na podlagi te pravno zavezujoče pogodbe spremenili lokalno zakonodajo, ki vas tako moti in dali moč v roke WHO-ja. Saj to ste želeli ne, da nekdo spremeni zakonodajo v malo bolj restriktiven PRAVNI SISTEM, ker potem se boste pa tistega molče držali nje?

Mato989 ::

Zdaj kar se prava tiče lahko napišem le to: Težave kot so pri nas, ko se na razumevanju PRAVNEGA SISTEMA (krovni zakon -> uredba -> predpis) lomijo kopja zaradi nekaj politično agitiranih sodnikov in pravnikov, imajo tudi drugje po svetu. Da boste imeli teoretiki zarot, pardon necepljeni, dejansko neko izhodišče v smislu leta 1984: Pozimi letos je nekdo v EU dal pobudo za pripravo mednarodne pogodbe v zvezi s preventivo in pripravljenostjo na pandemijo. V tem trenutku je dokument v pripravi in z malo sreče bo vseh 194 držav članic WHO novembra letos to mednarodno pogodbo tudi podpisalo.
In naši vrli pravniki bodo potem končno na podlagi te pravno zavezujoče pogodbe spremenili lokalno zakonodajo, ki vas tako moti in dali moč v roke WHO-ja. Saj to ste želeli ne, da nekdo spremeni zakonodajo v malo bolj restriktiven PRAVNI SISTEM, ker potem se boste pa tistega molče držali nje?


Z malo sreče je ne BO

Ker WHO ni niko in ništa kar se tiče mene, ker državam vladajo IZVOLJENI PREDSTAVNIKI LJUDSTVA ne pa nek nastavljen pajac iz Etiopije

Tu je tisto kar vi ne dojamete...

Brez razglašene LOKALNE državne EPIDEMIJE bi se USTAVNI SODNIKI morali zbudit in enostavno zavrečt vse ukrepe ki so vključno z PCT... case closed.

Nadaljnje bi morali rečt da UREDBA ni zakon in da če zakon ni sprejet UREDBE ne morejo nalagat kazni in zahtev ampak samo priporočila...

Itn...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

widj3098dj32 ::

Jazon je izjavil:

Jaz bi necepljene kolegice in kolege opomnil na sledeče podatke o pandemiji in dovoljenju za cepivo:

- WHO je pandemijo razglasila marca 2020 in do danes še ni preklicana.
- FDA je izdala polno dovoljenje za mRNA cepivo proizvajalca Pfizer / Biontech 23.8.2021 in sicer za cepljenje proti Covid-19 z dvemi odmerki. Pfizer je po prejetju napovedal, da bo pričel z pošiljanjem podatkov za pridobitev dovoljenja za tretji požitiveni odmerek.
- Moderna je 26.8.2021 pri FDA zaključila s posredovanjem vseh podatkov za izdajo licence za njihovo mRNA cepivo proti Covid-19. Pfizer/Biontech je licenco pridobil 97 dni po kompletni vlogi.

Torej WHO pravi da še imamo pandemijo in cepivo Pfizer / Biontech ima od 23.8.2021 polno dovoljenje. Prej je imel t.i. "emergency use approval".

FDA je izdala polno dovoljenje za cepivo Comirnaty, ki ga ni v uporabi lol. Nauci se brat.

111111111111 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Ko boš podal obdukcije umrlih po cepljenju, lahko nadaljujemo.

Do takrat, je vsaka zadeva irelavantna ali drugače povedano, ne drži vode.
Bodisi spin doktor bodisi vaša stroka.

Važno da drži vodo kar piše na fecbooku. A tam pa ne zahtevate obdukcije?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Cepljenje proti covid-19

Pandemija covid-19 je zelo prizadela življenje in zdravje ljudi širom sveta. Cepljenje bo pripomoglo, da bomo zopet v polni meri zagnali vsa področja življenja.

Cepljenje je enostaven, varen in najučinkovitejši ukrep za zaščito pred covid-19. Ne ščiti le cepljenih posameznikov, temveč z zmanjševanjem širjenja bolezni tudi druge. Ključno namreč je, da zaščitimo svoje ter tudi zdravje naših družinskih članov, prijateljev, sosedov, znancev in sodelavcev.

S cepljenjem proti covid-19 v Sloveniji sledimo naslednjim ciljem:

zmanjšanje umrljivosti zaradi covid-19,
zmanjšanje števila hospitalizacij zaradi covid-19,
zaščita prebivalcev, ki so najbolj izpostavljeni tveganju za okužbo covid-19.

Pomembno je, da se za cepljenje odločamo na osnovi dejstev. Na spletni strani Nacionalnega inštituta za javno zdravje boste našli zanesljive informacije, znanstveno podprte nasvete glede cepljenja, pripravljene na osnovi dela naših in tujih strokovnjakov javnega zdravja.

NOVA SPLETNA STRAN CEPIMOSE.SI
Spletna stran pokriva aktualne novice, predstavlja načrt cepljenja ter podaja ažurne informacije o številu opravljenih cepljenj in izvajanju cepljenja, dobavi cepiv, cepilnih centrih in neželenih učinkih. Z odgovori strokovnjakov so naslovljena najpogostejša vprašanja, posebni segmenti so namenjeni informacijam o cepivih, delovanju cepiv, zdravstvenim nasvetom in uporabnim gradivom ter objavi izsledkov raziskave pandemske izčrpanosti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jazon ::

widj3098dj32 je izjavil:

Jazon je izjavil:

Jaz bi necepljene kolegice in kolege opomnil na sledeče podatke o pandemiji in dovoljenju za cepivo:

- WHO je pandemijo razglasila marca 2020 in do danes še ni preklicana.
- FDA je izdala polno dovoljenje za mRNA cepivo proizvajalca Pfizer / Biontech 23.8.2021 in sicer za cepljenje proti Covid-19 z dvemi odmerki. Pfizer je po prejetju napovedal, da bo pričel z pošiljanjem podatkov za pridobitev dovoljenja za tretji požitiveni odmerek.
- Moderna je 26.8.2021 pri FDA zaključila s posredovanjem vseh podatkov za izdajo licence za njihovo mRNA cepivo proti Covid-19. Pfizer/Biontech je licenco pridobil 97 dni po kompletni vlogi.

Torej WHO pravi da še imamo pandemijo in cepivo Pfizer / Biontech ima od 23.8.2021 polno dovoljenje. Prej je imel t.i. "emergency use approval".

FDA je izdala polno dovoljenje za cepivo Comirnaty, ki ga ni v uporabi lol. Nauci se brat.


Comirnaty je ime cepiva, ki ga proizvaja Pfizer / Biontech.
Na preberi si:
https://www.cepimose.si/cepljenje-proti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jazon ()

111111111111 ::

josipdare je izjavil:

Ah daj no, saj se ne pogovarjas z vrtickarji.


COVID-19 infections are increasing in Israel, with 9,340 new infections reported on average each day. That’s 92% of the peak — the highest daily average reported on September 5.

Naslednjih 14 doz bo kljucnih!

BI mogoče podal še statistiko, koliko je ljudi hospitaliziranih?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

gozdar1 ::

111111111111 je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Ko boš podal obdukcije umrlih po cepljenju, lahko nadaljujemo.

Do takrat, je vsaka zadeva irelavantna ali drugače povedano, ne drži vode.
Bodisi spin doktor bodisi vaša stroka.

Važno da drži vodo kar piše na fecbooku. A tam pa ne zahtevate obdukcije?


Praš kitajce ki so tam (oz. tw) propagirali lockdowne, in glej zgodili so se.

Mato989 ::

111111111111 je izjavil:

josipdare je izjavil:

Ah daj no, saj se ne pogovarjas z vrtickarji.


COVID-19 infections are increasing in Israel, with 9,340 new infections reported on average each day. That’s 92% of the peak — the highest daily average reported on September 5.

Naslednjih 14 doz bo kljucnih!

BI mogoče podal še statistiko, koliko je ljudi hospitaliziranih?


Ampak lani ste bluzili da so OKUŽENI PROBLEM...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

one-half ::

Mato989 je izjavil:


Tu je tisto kar vi ne dojamete...

Brez razglašene LOKALNE državne EPIDEMIJE bi se USTAVNI SODNIKI morali zbudit in enostavno zavrečt vse ukrepe ki so vključno z PCT... case closed.

Nadaljnje bi morali rečt da UREDBA ni zakon in da če zakon ni sprejet UREDBE ne morejo nalagat kazni in zahtev ampak samo priporočila...

Itn...


Bistvo, ki ga pa ti ne dojames je, da sodniki tega nocejo narediti, ker vedo kaksno skodo delate antivaxerji. In tudi ne bojo. WHO pogodba bo sla pa skozi, ker se spet lokalni politiki nocejo vec ukvarjati z antivaxerskimi pajaci in je bolje, da nekdo od zunaj diktira, tacas, ko se ti na zobe meces. Skratka cista zmaga.

Jazon je izjavil:


Comirnaty je ime cepiva, ki ga proizvaja Pfizer / Biontech.
Na preberi si:
https://www.cepimose.si/cepljenje-proti...


O uau, se slikce so narisali za najbolj zabite. Odlicno.

Gremo antivaxerji, slikce gledat. Boste mogoce koncno dojeli, kar vam ni uspelo od zacetka cepljenja do danes.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

c3p0 ::

one-half je izjavil:


Ne ne, gre za to, da je pocasi ljudem potegnilo, da ste anticepilci skodozeljni laznjivci in so vam nehali verjeti, karkoli. Nic od napovedanega se ni zgodilo, samo strasili ste ves cas. Te profile lahko kar stran zmecete, za vedno ste oznaceni.


Če svet vidiš črno-belo, je pač tako. Vsi "antivaxx" so zate pač flateartherji in vse kar gre zraven.

Unchancy je izjavil:

c3p0 je izjavil:


Seveda, fašizem preverjeno lepo deluje, do neke mere.

Nimam pojma, kaj je fašizem.



Fixed it for ya there.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

111111111111 ::

Mato989 je izjavil:


In tudi če WHO razglasi pandemijo je to za naš PRAVNI SISTEM nepomembno... če v državi ni razglašene epidemije je vse ostalo bv

Mogoče bi si ti za začetek prebral kaj pandemija sploh pomeni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Jazon ::

Mato989 je izjavil:

Zdaj kar se prava tiče lahko napišem le to: Težave kot so pri nas, ko se na razumevanju PRAVNEGA SISTEMA (krovni zakon -> uredba -> predpis) lomijo kopja zaradi nekaj politično agitiranih sodnikov in pravnikov, imajo tudi drugje po svetu. Da boste imeli teoretiki zarot, pardon necepljeni, dejansko neko izhodišče v smislu leta 1984: Pozimi letos je nekdo v EU dal pobudo za pripravo mednarodne pogodbe v zvezi s preventivo in pripravljenostjo na pandemijo. V tem trenutku je dokument v pripravi in z malo sreče bo vseh 194 držav članic WHO novembra letos to mednarodno pogodbo tudi podpisalo.
In naši vrli pravniki bodo potem končno na podlagi te pravno zavezujoče pogodbe spremenili lokalno zakonodajo, ki vas tako moti in dali moč v roke WHO-ja. Saj to ste želeli ne, da nekdo spremeni zakonodajo v malo bolj restriktiven PRAVNI SISTEM, ker potem se boste pa tistega molče držali nje?


Z malo sreče je ne BO

Ker WHO ni niko in ništa kar se tiče mene, ker državam vladajo IZVOLJENI PREDSTAVNIKI LJUDSTVA ne pa nek nastavljen pajac iz Etiopije

Tu je tisto kar vi ne dojamete...

Brez razglašene LOKALNE državne EPIDEMIJE bi se USTAVNI SODNIKI morali zbudit in enostavno zavrečt vse ukrepe ki so vključno z PCT... case closed.

Nadaljnje bi morali rečt da UREDBA ni zakon in da če zakon ni sprejet UREDBE ne morejo nalagat kazni in zahtev ampak samo priporočila...

Itn...


Epidemija je kot poplava. Takrat je voda že čez, ker je nismo uspeli zajeziti.
Vse kar se počne pri nas v zvezi s Covid-19 - in to je pomojem mehki pristop - so ukrepi za zajezitev. Ko začne število okuženih naraščati se izvajajo omejitve in ko pada se sproščajo. Jeseni naraste, poleti pade.
Če smo kaj ugotovili iz tujine je: Švedom rahli ukrepi niso pomagali pri željeni "naravni prekuženosti", zato so se cepili. Dancem niso pomagale stroge omejitve, zato so se cepili. Izraelcem ni pomagalo, da je del populacije dobil potrdilo o cepljenju brez cepljenja in potem pristal v bolnici. Zato zdaj testirajo na protitelesa.
Skratka ne delaj se budalo in se pojdi cepit. Če boš imel pa stranske učinke je to karma. In karma je bitch.

HappyPills ::

Mato989 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Še nekaj fake MSM statistike

99.5% vseh smrti v UK v prvi polovici 2021 je bilo necepljenih.
"Just 256 deaths (0.5%) were people who were both fully vaccinated and who had their first positive PCR test at least 14 days after their second dose."

https://news.sky.com/story/covid-19-ful...

Da vidimo spin zdaj.

Spin docotors. Go go go!


Ti bom jaz povedal... glej enako časovno obdobje... me zanima kaki bodo podatki za to zimo, če bo še vedno 99,5% necepljenih umrlo... ne moreš primerjat podatkov ko je blo 1% cepljenih ali 0%

A narediva enak test za 1. polovico 2022? pa da vidima

Jazon je izjavil:

Jaz bi necepljene kolegice in kolege opomnil na sledeče podatke o pandemiji in dovoljenju za cepivo:

- WHO je pandemijo razglasila marca 2020 in do danes še ni preklicana.
- FDA je izdala polno dovoljenje za mRNA cepivo proizvajalca Pfizer / Biontech 23.8.2021 in sicer za cepljenje proti Covid-19 z dvemi odmerki. Pfizer je po prejetju napovedal, da bo pričel z pošiljanjem podatkov za pridobitev dovoljenja za tretji požitiveni odmerek.
- Moderna je 26.8.2021 pri FDA zaključila s posredovanjem vseh podatkov za izdajo licence za njihovo mRNA cepivo proti Covid-19. Pfizer/Biontech je licenco pridobil 97 dni po kompletni vlogi.

Torej WHO pravi da še imamo pandemijo in cepivo Pfizer / Biontech ima od 23.8.2021 polno dovoljenje. Prej je imel t.i. "emergency use approval".




In tudi če WHO razglasi pandemijo je to za naš PRAVNI SISTEM nepomembno... če v državi ni razglašene epidemije je vse ostalo bv


Pa dejva pogledat primerljive podatke.
Kaj ko bi našla državo ki ima cca 50% cepljenih in 50% necepljenih. Pa da bo bolj zajebano dajva še rečt da je večina cepljenih slabih starcev ki so že z nogo v grobu. OK
o kako priročno da je taka država ravno Slovenija. Pa poglejva trenutno statistiko ljudi na intenzivki.

90% necepljenih in 10% cepljenih na intenzivki. 80% necepljenih in 20% cepljenih v bolnicah.
What? Kako če so pa slabotni starci med cepljenimi, mladi hrusti tipa ferzy pa med necepljenimi!?
Ok nov spin prosim.

111111111111 ::

Mato989 je izjavil:

Ukrepi so neustavni to čivkajo že Vrabčki na strehi, epidemije ni razglašene, PCT ne velja, jaz sem danes mojim na šihtu povedal da ne mislim se uklanjat nobenemu PCT ukrepu... direktor že razmišlja čeprav je vakser da bo enostavno VSE zaposlene pooblastil za preverjanje PCT pogoja in sami sebe preverjamo

Uvidel bo tudi on da če nas polovica da odpoved lahko izgubi vse pogodbe ker ne bo mogel zadostit zahtevam podpore itd...

Uuuuu... Ne samo antivaxerji še izsiljevalci in kršitelji. res zaposleni, ki se jih splača obdržat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

HappyPills ::

Ojo. Izrael antivexx leader je umrl od Covida.

https://m.jpost.com/breaking-news/leade...

111111111111 ::

Mato989 je izjavil:

Z malo sreče je ne BO

Ker WHO ni niko in ništa kar se tiče mene, ker državam vladajo IZVOLJENI PREDSTAVNIKI LJUDSTVA ne pa nek nastavljen pajac iz Etiopije

Tu je tisto kar vi ne dojamete...

Brez razglašene LOKALNE državne EPIDEMIJE bi se USTAVNI SODNIKI morali zbudit in enostavno zavrečt vse ukrepe ki so vključno z PCT... case closed.

Nadaljnje bi morali rečt da UREDBA ni zakon in da če zakon ni sprejet UREDBE ne morejo nalagat kazni in zahtev ampak samo priporočila...

Itn...

Smo člani EU, ne moreš kar po svoje ga biksat. TO TEBI NI JASNO. Ne moreš igrati lokalnega šerifa.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

WizzardOfOZ ::

kdaj bodo začeli pri nas testirat protitelesa in bo to veljalo za uradno?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

111111111111 ::

Mato989 je izjavil:




Ampak lani ste bluzili da so OKUŽENI PROBLEM...

Seveda. Medtem se je situacija spremenila. Verjel ali ne tako deluje znanost in normalni svet. Ko podatki pokažejo drugačno sliko, svoje prepričanje spremenimo na podlagi podatkov. Tvoja vera v tvoj prav pa tega pač ne dovoljuje. Ravno tako smo govorili, da bo cepivo pomagalo pri kolektivni imunosti, kar v tem trenutku še ni mogoče, ker nas je premalo cepljenih. Zadeva pa v Izraelu funkcionira. slika epidemije je popolnoma drugačna. Pri tako visoki precepljenosti so hospitalizacije ostale na normalni ravni, torej cepljeni niso imeli težjih posledic in vsaj v tem pogledu cepljenje deluje. V pripravi pa so tudi študije, ki bodo dokazale oz. ovrgle to trditev.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

josipdare ::

Unchancy je izjavil:

Naval na cepilne centre po Sloveniji #video


https://siol.net/novice/slovenija/naval...

Očitno so končno sprejeli prave in učinkovite ukrepe - še slepa kura zrno najde. Precepljenost bo šla gor in omejitve dol. Antivaxerjem, ki so že itak zmešani, se bo še bolj odtrgalo, ko bojo v kleteh, normalni državljani si bomo oddahnili.


Izrael ima sedaj ko so ze vsi cepljeni, rekordna stevila okuzb.

111111111111 je izjavil:


Seveda. Medtem se je situacija spremenila. Verjel ali ne tako deluje znanost in normalni svet. Ko podatki pokažejo drugačno sliko, svoje prepričanje spremenimo na podlagi podatkov. Tvoja vera v tvoj prav pa tega pač ne dovoljuje. Ravno tako smo govorili, da bo cepivo pomagalo pri kolektivni imunosti, kar v tem trenutku še ni mogoče, ker nas je premalo cepljenih. Zadeva pa v Izraelu funkcionira. slika epidemije je popolnoma drugačna. Pri tako visoki precepljenosti so hospitalizacije ostale na normalni ravni, torej cepljeni niso imeli težjih posledic in vsaj v tem pogledu cepljenje deluje. V pripravi pa so tudi študije, ki bodo dokazale oz. ovrgle to trditev.


Izrael ne funkcionira ker ko po celem svetu lani ni bilo dosti zasedenih bolnic, so zaceli gledati st. okuzenih in ne hospitaliziranih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: josipdare ()

c3p0 ::

HappyPills je izjavil:

Ojo. Izrael antivexx leader je umrl od Covida.

https://m.jpost.com/breaking-news/leade...


Deluje preko 60, morda tudi debel, torej rizična skupina. Podobnim svetujem cepljenje.

HappyPills ::

Jap. No sej ta jih ne bo več odvračal od cepljenja.

josipdare ::

Saj vakserji tudi cepajo, kaj pol?

111111111111 ::

josipdare je izjavil:

Izrael ne funkcionira ker ko po celem svetu lani ni bilo dosti zasedenih bolnic, so zaceli gledati st. okuzenih in ne hospitaliziranih.

Joj, spet en pametnjakovič. SLOVENSKE bolnice so bile zasedene s COVID bolniki. Ravno v tem času, se v CELJU prepirajo ali bodo ortopediji vzeli postelje in prestavili operacije, ker se število hospitaliziranih za COVID povečuje. Če nimaš pametnih pripomb raje drži jezik za zobmi, ker nimaš pojma od pojma, kaj se dogaja na terenu.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

HappyPills ::

UKC Ljubljana išče študente:

Zaradi izrazitega poslabšanja epidemioloških razmer in povečanega priliva covidnih bolnikov v Univerzitetnem kliničnem centru (UKC) Ljubljana iščejo večje število študentov zdravstvene nege in študentov medicine s končanim prvim letnikom študija. Pomoč potrebujejo pri zdravstveni obravnavi bolnikov na covidnih in necovidnih oddelkih, so zapisali. Delo poteka v sedem- ali 12-urnih delovnih izmenah, po dogovoru pa lahko tudi krajši čas. Pogoj pa je cepljenost.

WizzardOfOZ ::

111111111111 je izjavil:

Mato989 je izjavil:




Ampak lani ste bluzili da so OKUŽENI PROBLEM...

Seveda. Medtem se je situacija spremenila. Verjel ali ne tako deluje znanost in normalni svet. Ko podatki pokažejo drugačno sliko, svoje prepričanje spremenimo na podlagi podatkov. Tvoja vera v tvoj prav pa tega pač ne dovoljuje. Ravno tako smo govorili, da bo cepivo pomagalo pri kolektivni imunosti, kar v tem trenutku še ni mogoče, ker nas je premalo cepljenih. Zadeva pa v Izraelu funkcionira. slika epidemije je popolnoma drugačna. Pri tako visoki precepljenosti so hospitalizacije ostale na normalni ravni, torej cepljeni niso imeli težjih posledic in vsaj v tem pogledu cepljenje deluje. V pripravi pa so tudi študije, ki bodo dokazale oz. ovrgle to trditev.

kolektivne imunosti ne bo. četudi se vsi cepimo. kot je nikoli ne bo za gripo.
pride nov sev in "jovo na novo".
se bo treba kr navadit na virus in živeti z njim, kot živimo z gripo in prehladom. ka vsako leto jih bo nekaj umrlo, ampak tako je tudi pri gripi in pri prehladu.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Mato989 je izjavil:




Ampak lani ste bluzili da so OKUŽENI PROBLEM...

Seveda. Medtem se je situacija spremenila. Verjel ali ne tako deluje znanost in normalni svet. Ko podatki pokažejo drugačno sliko, svoje prepričanje spremenimo na podlagi podatkov. Tvoja vera v tvoj prav pa tega pač ne dovoljuje. Ravno tako smo govorili, da bo cepivo pomagalo pri kolektivni imunosti, kar v tem trenutku še ni mogoče, ker nas je premalo cepljenih. Zadeva pa v Izraelu funkcionira. slika epidemije je popolnoma drugačna. Pri tako visoki precepljenosti so hospitalizacije ostale na normalni ravni, torej cepljeni niso imeli težjih posledic in vsaj v tem pogledu cepljenje deluje. V pripravi pa so tudi študije, ki bodo dokazale oz. ovrgle to trditev.

kolektivne imunosti ne bo. četudi se vsi cepimo. kot je nikoli ne bo za gripo.
pride nov sev in "jovo na novo".
se bo treba kr navadit na virus in živeti z njim, kot živimo z gripo in prehladom. ka vsako leto jih bo nekaj umrlo, ampak tako je tudi pri gripi in pri prehladu.

Zakaj pa ne bi razvijali cepiv? Kje je problem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

če bi se tisti tvoji celici vsake toliko zaleteli v vakumu, ki ga imaš v glavi, bi to že razumel.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

HappyPills ::

Seveda saj na črne koze so se tudi navadili. Zato pa smo jih imeli nekje 10.000 let.
Čarovnik seveda ve da je v 18 st. VSAKO LETO 400.000 ljudi v evropi umrlo zaradi koz. V tem stoletju tudi kar 5 vladarjev.

So se pač navadili.

Potem je prišlo cepivo ki nikoli itak nič ne reši, in smo se navadili da črnih koz ni.

Čudna reč.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

Unchancy ::

widj3098dj32 je izjavil:

Jazon je izjavil:

Jaz bi necepljene kolegice in kolege opomnil na sledeče podatke o pandemiji in dovoljenju za cepivo:

- WHO je pandemijo razglasila marca 2020 in do danes še ni preklicana.
- FDA je izdala polno dovoljenje za mRNA cepivo proizvajalca Pfizer / Biontech 23.8.2021 in sicer za cepljenje proti Covid-19 z dvemi odmerki. Pfizer je po prejetju napovedal, da bo pričel z pošiljanjem podatkov za pridobitev dovoljenja za tretji požitiveni odmerek.
- Moderna je 26.8.2021 pri FDA zaključila s posredovanjem vseh podatkov za izdajo licence za njihovo mRNA cepivo proti Covid-19. Pfizer/Biontech je licenco pridobil 97 dni po kompletni vlogi.

Torej WHO pravi da še imamo pandemijo in cepivo Pfizer / Biontech ima od 23.8.2021 polno dovoljenje. Prej je imel t.i. "emergency use approval".

FDA je izdala polno dovoljenje za cepivo Comirnaty, ki ga ni v uporabi lol. Nauci se brat.

Antivaxer tipično briljira s poznavanjem področja cepiv. Dej skoč’ z balkona (nizkega, v globok bazen mlačne vode).
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

one-half ::

WizzardOfOZ je izjavil:

kdaj bodo začeli pri nas testirat protitelesa in bo to veljalo za uradno?

Ko se vas bo velika vecina cepila.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

josipdare ::

111111111111 je izjavil:

. SLOVENSKE bolnice so bile zasedene s COVID bolniki. Ravno v tem času, se v CELJU prepirajo ali bodo ortopediji vzeli postelje in prestavili


A sedaj ortopedi spet hodijo v sluzbo in jih ne registrira le varnostnik?

HappyPills je izjavil:

UKC Ljubljana išče študente:

Zaradi izrazitega poslabšanja epidemioloških razmer in povečanega priliva covidnih bolnikov v Univerzitetnem kliničnem centru (UKC) Ljubljana iščejo večje število študentov zdravstvene nege in študentov medicine s končanim prvim letnikom študija. Pomoč potrebujejo pri zdravstveni obravnavi bolnikov na covidnih in necovidnih oddelkih, so zapisali. Delo poteka v sedem- ali 12-urnih delovnih izmenah, po dogovoru pa lahko tudi krajši čas. Pogoj pa je cepljenost.


Tako resen virus pa samo en letnik studija rabis? Zanimivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: josipdare ()

widj3098dj32 ::

HappyPills je izjavil:

Seveda saj na črne koze so se tudi navadili. Zato pa smo jih imeli nekje 10.000 let.
Čarovnik seveda ve da je v 18 st. VSAKO LETO 400.000 ljudi v evropi umrlo zaradi koz. V tem stoletju tudi kar 5 vladarjev.

So se pač navadili.

Potem je prišlo cepivo ki nikoli itak nič ne reši, in smo se navadili da črnih koz ni.

Čudna reč.

Prislo je tudi umivanje telesa.

josipdare je izjavil:

111111111111 je izjavil:

. SLOVENSKE bolnice so bile zasedene s COVID bolniki. Ravno v tem času, se v CELJU prepirajo ali bodo ortopediji vzeli postelje in prestavili


A sedaj ortopedi spet hodijo v sluzbo in jih ne registrira le varnostnik?

HappyPills je izjavil:

UKC Ljubljana išče študente:

Zaradi izrazitega poslabšanja epidemioloških razmer in povečanega priliva covidnih bolnikov v Univerzitetnem kliničnem centru (UKC) Ljubljana iščejo večje število študentov zdravstvene nege in študentov medicine s končanim prvim letnikom študija. Pomoč potrebujejo pri zdravstveni obravnavi bolnikov na covidnih in necovidnih oddelkih, so zapisali. Delo poteka v sedem- ali 12-urnih delovnih izmenah, po dogovoru pa lahko tudi krajši čas. Pogoj pa je cepljenost.


Tako resen virus pa samo en letnik studija rabis? Zanimivo.

Kje so tisti klovni, ki so nabijali kako izurjen personal rabis za improviziran covid oddelek?

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

HappyPills je izjavil:

Seveda saj na črne koze so se tudi navadili. Zato pa smo jih imeli nekje 10.000 let.

Smrtnost crnih koz je 30%, COVID ima tram 0.19%

Amapk za bedake je to isto...

0,19% pade med statisticne napake...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Unchancy ::

Teleban pa seveda predlaga izbris posta, ki s prstom kaže na neumnost antivaxa.

predlagalo izbris: Telbanc (danes ob 10:41:55)


Kje so tisti klovni, ki so nabijali kako izurjen personal rabis za improviziran covid oddelek?


Zate bojo angažirali peke in avtomehanike.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Miki N ::

Dajte raje vi avtisti mi pogruntati, kaj narediti s partnerji, ki delajo izključno na daljavo, bo več koristi od vas.

Ker to je mogoče največji WTF teh odlokov.

Pazite, ne trdim, da je treba test - sam je najmanj nedvoumno podano.

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Seveda saj na črne koze so se tudi navadili. Zato pa smo jih imeli nekje 10.000 let.

Smrtnost crnih koz je 30%, COVID ima tram 0.19%

Amapk za bedake je to isto...

0,19% pade med statisticne napake...

Dokler sam ne rabis kisika je ok...

Miki N je izjavil:

Dajte raje vi avtisti mi pogruntati, kaj narediti s partnerji, ki delajo izključno na daljavo, bo več koristi od vas.

Ker to je mogoče največji WTF teh odlokov.

Pazite, ne trdim, da je treba test - sam je najmanj nedvoumno podano.

Enostavno. Cepijo naj se.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

widj3098dj32 je izjavil:


Kje so tisti klovni, ki so nabijali kako izurjen personal rabis za improviziran covid oddelek?

Saj ne morete biti tako neumni ali pač? Ljudi na intenzivni je treba umivati, preverjati vitalne znake, menjavati posteljnino, itd...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

HappyPills ::

Počasi se potaplja antivexx ladijca.

gozdar1 ::

HappyPills je izjavil:

Počasi se potaplja antivexx ladijca.


Še vedno imamo "ukrepe", torej smo vsi skupaj na titaniku.

PrimoZ_ ::

josipdare ::

HappyPills je izjavil:

Počasi se potaplja antivexx ladijca.


LOL. Praznujete tiranijo, po 18i dozi bos pa jokal :))

Eni imamo poskrbljeno da ne rabimo cepiva. Sedaj ko so uspeli z zdravjem bojo pa se z vremenom stisnili. Se bom smejal ko vas bom videl strpane na busu ker ne bos imel co2 dovolilnice.

HappyPills ::

Oh JosipDare res si simpatičen a tako naiven. :))
««
11 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722220988 (200073) Conini

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671106946 (99557) BigWhale

Več podobnih tem